ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 BULLING από τη Νέα Ακρόπολη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 19:57:41  Εμφάνιση Προφίλ
Νικόμαχε, είδες που και με το μπλα μπλα καμιά φορά βγάζεις το φίδι από την τρύπα;
Τσίμπησε ο ροφός.
Γκομενοδουλειά μου μύριζε, γκομενοδουλειά ήταν.
Εντάξει δάκρυσα από τα γέλια.


Τυχάρπαστε Αριανέ, τυχαίνει να έχω δώσει και όνομα και επίθετο σε αυτό το φόρουμ. Σε άλλο θέμα και δημόσια. Και φωτό. Σε άλλο θέμα και δημόσια.

Επειδή λοιπόν εδώ δεν μας ενδιαφέρει που σε παράτησε η φιλενάδα με τον εύσωμο, πάρτην τηλέφωνο να της τα πεις.

Και αν κρυφογουστάρες το χοντρό σου φίλο το Μητσάρα... πάρε θαρρος και πες του το δεν είναι κακό.

Παρεπιπτόντως και σοβαρά σε αυτό το σημείο να πω ότι δεν έχω τίποτα ούτε με τους γκευ ούτε με τους εύσωμους. Με τα τρολλ που χαλάνε συζητήσεις έχω.

Λοιπόν νεαρέ, όπως σου ξαναείπα, φιλάκια.
Και την επόμενη φορά κοίτα να καταθέσεις καμιά άποψη για τα εσωτερικά θέματα που συζητάμε.
Και μην μου νευριάζεις....
Τώρα που μάθαμε τα θέματα σου, αλήθεια...
δεν σου ξανααπαντάω σε εκτός θέματος ποστ.
Φιλάκια.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 20:04:00  Εμφάνιση Προφίλ
Κοστ ασε τα παιδιά να βγάλουν τα σώψυχα τους. Ο καθένας μπορεί να γελοιοποιηθεί αν το επιθυμεί.
Κανονικά το θέμα αυτό έπρεπε να έχει κλειδωθεί 5-6 σελίδες πριν, κατά την ταπεινή μου άποψη.
Σε λίγο θα μάθουμε και πιο πιπεράτες λεπτομέρειες έτσι όπως το πάνε το πράμα.
Πιο κάτω δεν πάει.
Πάει;

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 20:38:07  Εμφάνιση Προφίλ
Και βέβαια πάει πιο κάτω. Γιατί ο άλλος συνεχίζει να νομίζει οτι στο παρόν post πιθανόν να γελοιοποιείται κάποιος ανύπαρκτος με nickname "arianos" αλλά αυτός τραβάει και μερικούς εδω μέσα στν βυθό. Δυστυχώς δεν πάει έτσι. Είναι μεγάλη η αλυσίδα. Πρώτα θα αποδειχτεί οτι η Marina Theodor είναι υπαρκτό προσωπο, αν ναι οτι της έχει συμβεί μια τέτοια ιστορία, δεύτερον οτι έχει γράψει η ίδια εδω μέσα και οχι κάποιο λαμόγιο εν αγνοία της, έπειτα οτι την έκαναν ντα στα αλήθεια, έπειτα οτι αυτός που το έκανε είναι μέλος της Ν.Α, συμπληρωματικά αν υπάρχει Ν.Α στην Πάτρα ή είναι μύθευμα κι αυτό, και τέλος οτι αυτό έγινε κατά ηθικής αυτουργίας της Ν.Α ή της όποιας οργάνωσης, και δεν είναι μια απλή χειροδικία, από τις πολλές που συμβαίνουν καθημερινά. Εγω πάντως περιμένω επαφή με εξωγήινους σύντομα, όπως υπαινίχθηκε και η ΝΑΣΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 22:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Επειδή λοιπόν εδώ δεν μας ενδιαφέρει που σε παράτησε η φιλενάδα με τον εύσωμο, πάρτην τηλέφωνο να της τα πεις.
Και αν κρυφογουστάρες το χοντρό σου φίλο το Μητσάρα... πάρε θαρρος και πες του το δεν είναι κακό.
Παρεπιπτόντως και σοβαρά σε αυτό το σημείο να πω ότι δεν έχω τίποτα ούτε με τους γκευ ούτε με τους εύσωμους. Με τα τρολλ που χαλάνε συζητήσεις έχω.

Απάντηση:

Να σου πω μανίτσα μου, εσύ θα με στείλεις στο Δαφνί ετσί? Εσύ δεν ήσουν που μου περιέγραφες τον Μήτσο στο όνομα του οποίου ορκίζεται ο DSM
σε ειδικές περιστάσεις και εσύ βεβαίωνες πως ο Μήτσος δεν είναι απλά ο Μήτσος αλλά είναι γνωστός στην πιάτσα ως Μητσάρας?
Και πετάχτηκες και τελείως εθελοντικά μάλιστα! Κανείς δεν σε ανακάτεψε σε αυτή την ιστορία ούτε το άνομά σου αναφέρθηκε πουθενά.

Τώρα τι θες λοιπόν!?! Θα με τρελάνεις τελείως? Θα κρατήσεις επιτέλους μια θέση σε αυτή την υπόθεση?
Θα μου πεις ότι τον γουστάρω και όλας! Σαν δε ντρέπεσαι λέω εγώ!
Θες να κρύψεις και να ξεχάσουμε ότι μου την έπεσες εδώ μέσα τελείως ξεδιάντροπα!
Και μετά μου λες γιατί σε λέω γκέι, ε πως να σε πω που μου έχεις δώσει τόσα δικαιώματα? Αλλά και από το χαρακτήρα φαίνεται ο άλλος
όταν δεν κρατάει μια σταθερή θέση στη ζωή του και πάει μια απο δω και μια απο κείθε! Άντε με φούντωσες πάλι!!!

Όσο για την γκόμενα που αναφέρετε δεν έχω καμία ιδέα για το ποιόν της κυρίας! Αλλά αν είναι να μου ρίξετε ούτως συ άλλος λάσπη
προτιμώ να λέγεται πως κάποιου την γκόμενα πήδηξα
παρά να με ανακατεύουν με οποιονδήποτε πούστη!
Και επειδή ξέρω πως τώρα θα μου πείτε τι πρόβλημα έχω εγώ με τους γκέι!?! Σας προλαβαίνω λοιπόν και σας λέω πως κανένα
πρόβλημα δεν έχω μαζί τους από τη στιγμή που δεν μου τον ζητάνε να τους τον δώσω ή να με κυνηγάνε να μου τον βάλλουν αυτοί!
Εύχομαι να γίνομαι κατανοητός και να μη με κατηγορήσει κανείς πως έχω το οτιδήποτε με το κίνημα των γκέι.

Όσο για το ότι τόλμησες εσύ ξεδιάντροπε να μου πεις πως εγώ γουστάρω τον Μητσάρα σας που είναι και χοντρός από ότι φαίνεται
από τα λεγόμενά σου,
πρώτον να σου πω τον Μητσάρα σου να πας και να τον βάλεις εκεί που ξέρεις ξεδιάντροπε και αλήτη.
Και κατά δεύτερο να σου πω πως ακόμα και γκέι να ήμουνα δεν θα ήμουν ποτέ τόσο πολύ κακόγουστος ώστε να γουστάρω έναν
μπόγο από κάθε άποψη!
Και πόσο μάλλον όταν η κομψοτάτη ευσωμία που αναφέρεις είναι μόνο στη διάσταση του πλάτους!
Ε όχι και κακόγουστος εγώ!
Άμα έχεις πρόβλημα με τα τρόλλ. διώξτα ή κάνε ότι θες. Εγώ δεν μπορώ να ασχολούμαι με το να λύνω τα προβλήματα του καθένα.

Και επιτέλους αυτό το κορίτσι η Amalia που είναι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 00:02:50  Εμφάνιση Προφίλ

Αργοναύτη δεν τσιμπάω. Τα χουμε ξαναπεί.
Εχεις πέσει σε ντουβάρι.
Keep trolling..

ΥΓ. Θυμήθηκα που είχα ξαναακούσει την ατάκα.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 01:45:17  Εμφάνιση Προφίλ
Αντε ρε arianos... άργησες αλλά τελικά το κατάλαβες. Το forum του esoterica.gr είναι απλά βιτρίνα. Απο "πίσω" γίνονται άλλα πράγματα. Πράματα και θάματα. Πέρνα απο το Big κι εσύ αύριο, κερασμένα τα ποτά. Γιορτάζω επέτειο. Υπάρχει και dark room εκεί κοντά για να συζητήσουμε για τις προεκτάσεις του bullying, για όσους γουστάρουν ζόρια.

https://www.youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ

Edited by - Heretic on 25/04/2015 01:51:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 02:59:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εύχομαι να γίνομαι κατανοητός και να μη με κατηγορήσει κανείς πως έχω το οτιδήποτε με το κίνημα των γκέι.

Κίνημα? Κίνημα είχαμε το 1909 στου Γουδή, το 1910 στο Κιλελέρ, το 1917 στη Ρωσία. Κίνημα των γκέι, δεν έχουμε. Εισέτι, δηλαδής.

Εκτός κι αν με ένα τέτοιο, η Μύκονος θα προσαρτηθεί επιτέλους στην υπόλοιπη Ελλάδα, τα πουστράκια θα γίνουν ομοφυλόφιλοι, χειραφέτησις style, και κάπου στο κόσμος θα εγκαθιδρυθεί η Ένωση Σοβιετικών Ομοφυλοφιλικών Δημοκρατιών.

Υ.Γ. Από την άλλη βέβαια, Μπολσεβίκος με στρας και φτερά να λικνίζεται εις Μύκονον, σε Village People κατάστασις, είναι κίνημα ως ιδέα και μόνον...

Edited by - DSM on 25/04/2015 03:15:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 14:58:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Τι έγινε Italos? Έφερες ενισχύσεις? Σου τέλειωσαν τα σεντόνια? Τα τρόλλς το βούλωσαν, ε? Τώρα μας κυνηγούν στο Skype!
Παιδάκια μην πάτε να παρασύρετε τα πράγματα από δω και από κει, για να αποφύγετε τη ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ με δωροδοκίες και τα σχετικά!
Η Δημοκρατία και οι Δημοκρατικοί δεν ξεπουλιούνται να το ξέρετε!
Ο μεγάλος σας να πάει να τα βάλει τα black rooms στον κώλο του.
Μιας και ήθελε να μας πει και για τριχωτούς και ματωμένους κώλους!
Δεν ξέρω αν εσάς σας τους ματώνει αλλά εγώ αρνούμαι να έχω την όποια σχέση! Δεν μπορείτε να το δεχτείτε επιτέλους?
Εξάλλου η κοπέλα (Marina) σας το είπε: θα τα πούμε στα Δικαστήρια.
Εσείς τώρα τι δουλειά έχετε να απευθύνεστε σε μένα?

Τσάμπα χάνετε τον χρόνο σας, σας λέω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 15:20:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Heretic:
Άντε ρε arianos... άργησες αλλά τελικά το κατάλαβες. Το forum του esoterica.gr είναι απλά βιτρίνα. Απο "πίσω" γίνονται άλλα πράγματα. Πράματα και θάματα. Πέρνα απο το Big κι εσύ αύριο, κερασμένα τα ποτά. Γιορτάζω επέτειο. Υπάρχει και dark room εκεί κοντά για να συζητήσουμε για τις προεκτάσεις του bullying, για όσους γουστάρουν ζόρια.

Απάντηση:

Άργησα ρε παιδί μου, άργησα! Χαμπάρι δεν είχα πάρει τόσο καιρό, Ντουβάρι!
Όσο για τα άλλα πράγματα που γίνονται από πίσω όσο να αφορά τη νέα ακρόπολη, καλά κάτι μας είπες τώρα! Και μας το λες και σε υπερπαραγωγή φάση βρε παιδί μου! Πράγματα και θάματα λέει ο άλλος!
Πολύ Αμερικανιά! Μ'αρέσεις!
Πες μου λίγο παραπάνω για τις προεκτάσεις του Bullying και για τα ζόρια που αναφέρεις! Κότα!
Μια άσχετη ερώτηση : ξέρεις τι είναι τα πλούμπια?
Όταν λες πως γιορτάζεις επέτειο, τη δική μας εννοείς?!!!
Είδα ένα γκεουλίστικο βιντεάκι που ανέβασες! Και συ τέκνο Βρούτε?!! Δεν σου κάθομαι που να σκάσεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 15:28:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Προς DSM:
Ρε DSM να σου πω κάτι: γιατί όλα τα πικάντικα που γράφεις εδώ και κάμποσες σελίδες τα γράφεις με κάτι μικρά γραμματάκια σαν ποντίκι?
Δεν έχω χειρότερο ρε "φίλε" από το να βλέπω ανθρώπους ποντίκια!
Μα το θεό, πέρα από κάθε πλάκα ή πείραγμα.
Κάτσε μέσα στα μπουντρούμια λοιπόν όπου κάθονται τα ποντίκια και ακολούθησε λοιπόν εκεί τη φύση σου, με την ανάλογη δόση υπερηφάνειας που μπορεί να έχει ένα ποντίκι!
Και μη με προκαλείς άλλο γιατί μετά δεν θα φταίει η Γάτα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 15:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
DSM:
Τί λέει αυτός, ρε παιδιά?

Απάντηση:

Τώρα κατάλαβες τι εννοώ αφελή και ανίδεε DSM?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 15:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Αν είσαι κακός άνθρωπος πολύ καλά κάνεις. Αν είσαι καλός άνθρωπος χάνεις το χρόνο σου.

Απάντηση:

Θα σου πω τι είμαι με βάσει πως με βλέπουν οι άλλοι. Διότι μέσα από τους άλλους μπορούμε μόνο να καταλάβουμε τον εαυτό μας
λένε κάποιοι αχώνευτοι.
Για όποιον είναι καλός Άνθρωπος είμαι ο καλύτερος Άνθρωπος που συνάντησε και θα συναντήσει ποτέ του, για όποιον είναι κακός Άνθρωπος
είμαι ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ αυτοπροσώπος!
Διάλεξε λοιπόν που θα ταχτείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 16:01:25  Εμφάνιση Προφίλ
Ορισμένα μέλη, δυστυχώς συνεχίζουν να αγνοούν τις συστάσεις που έχουν γίνει.
Το πρόβλημα είναι με τα "normal" μέλη, που θα μας αναγκάσουν να απενεργοποιήσουμε χρονικά τους λογαριασμούς τους,
για τα υπόλοιπα, troll και μη, απλά θα φτιάξουν ενα άλλο acc και θα συνεχίσουν την διατεταγμένη υπηρεσία τους,
κι εσείς θα συνεχίζετε να τα ταΐζετε...

Ζητήθηκε η συμβολή όλων σας, σε μια προσπάθεια εύρυθμης λειτουργίας του φόρουμ,
για μια ακόμη φορά...έπεσε στο κενό.
Σας ευχαριστούμε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 16:52:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Θα ήθελα πάντως να θίξω ένα θέμα: θέλω να πω πως τα πράγματα εδώ μέσα δεν λειτουργούν ούτε με δικαιοσύνη, ούτε με αλήθεια, ούτε με ελευθερία, ούτε Δημοκρατία ούτε τίποτα!
Μόνο με κάτι νταβάδες που βγαίνουν μια θηλυκές και μια με αρσενικές όψεις και σπείρουν το φόβο στους υπόλοιπους, τους μικρότερους!
Έτσι λοιπόν δημιουργούνται τα ποντίκια. Με το να υπακούς σε μια αρχή έξω από σένα και όποτε της καυλώνει να βγαίνει και να τρομοκρατεί και να σκύβεις το κεφάλι σαν κάνα ποντίκι
είτε φταίς είτε όχι! Σκύβεις κεφάλι και προσκυνάς ******* ακόμα και αν η φωνή έχει γυναικεία όψη, γιατί δεν είναι παρά τα ΦΕΡΈΦΩΝΑ μερικών εξυπνάκιδων εκμεταλευτών.
Έχω να πω πως ποτέ μου δεν θα δεχτώ να προσκυνήσω τα ******* κανενός πούστη και ας το πληρώσω με το ποιό ακριβό τίμημα που υπάρχει. Αυτό σας λέω μόνο.
Μπράβο σας παιδάκια σκύψτε τα κεφάκια σας κάτω από τα σκέλια του χοντρού και του κάθε χοντρού εκεί μέσα και
Μεγάλη σας ΤΙΜΉ.
Εγώ την Amalia αλλά βγαίνει της κάθε καρυδιάς καρύδι!
Τι άλλο να σας πω!?!!
Αυτά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 17:54:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
AitheroVamon:
Ορισμένα μέλη, δυστυχώς συνεχίζουν να αγνοούν τις συστάσεις που έχουν γίνει.
Το πρόβλημα είναι με τα "normal" μέλη, που θα μας αναγκάσουν να απενεργοποιήσουμε χρονικά τους λογαριασμούς τους,
για τα υπόλοιπα, troll και μη, απλά θα φτιάξουν ενα άλλο acc και θα συνεχίσουν την διατεταγμένη υπηρεσία τους,
κι εσείς θα συνεχίζετε να τα ταΐζετε...
Ζητήθηκε η συμβολή όλων σας, σε μια προσπάθεια εύρυθμης λειτουργίας του φόρουμ,
για μια ακόμη φορά...έπεσε στο κενό.
Σας ευχαριστούμε.

Απάντηση:

AitheroVamon διέγραψέ με αν θές, χαιστηκα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 20:54:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Aitherovamon,

από τη στιγμή που κρατάτε ενεργό αυτό το γελοίο λογαριασμό που λέγεται "Arianos" με ποιά λογική ζητάτε "εύρυθμη λειτουργία";;;


Εννοείται πως κάποιοι θα βγουν να τον κοροδέψουν με όλα αυτά που λέει...είναι αναπότρεπτο.

Επίσης το έχουν πει και άλλοι πως το θέμα αυτό θα έπρεπε ήδη να έχει κλειδωθεί, διότι έχει χάσει προ πολλού την όποια σοβαρότητα μπορεί ποτέ να είχε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
kost:

Aitherovamon,
από τη στιγμή που κρατάτε ενεργό αυτό το γελοίο λογαριασμό που λέγεται "Arianos" με ποιά λογική ζητάτε "εύρυθμη λειτουργία";;;
Εννοείται πως κάποιοι θα βγουν να τον κοροδέψουν με όλα αυτά που λέει...είναι αναπότρεπτο.
Επίσης το έχουν πει και άλλοι πως το θέμα αυτό θα έπρεπε ήδη να έχει κλειδωθεί, διότι έχει χάσει προ πολλού την όποια σοβαρότητα μπορεί ποτέ να είχε.

Απάντηση:

Άποψή σου kost. Μόνος μου είπα στον Aitherovamon να μου κλείσει το λογαριασμό αν θέλει, εσύ τι ακριβώς κάνεις?
Το βοηθητικό του Aitherovamon στο να λαμβάνει αποφάσεις ή στο να αποφασίσει τι θέλει να αποφασίσει?
Μόνος του δεν μπορεί?
Άι σιχτίρ ρε βλάκα! Τσουτσού. Πας και πετάγεσαι όπου να'ναι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:10:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Θα σου πω τι είμαι με βάσει πως με βλέπουν οι άλλοι. Διότι μέσα από τους άλλους μπορούμε μόνο να καταλάβουμε τον εαυτό μας
λένε κάποιοι αχώνευτοι.
Για όποιον είναι καλός Άνθρωπος είμαι ο καλύτερος Άνθρωπος που συνάντησε και θα συναντήσει ποτέ του, για όποιον είναι κακός Άνθρωπος
είμαι ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ αυτοπροσώπως!

Αριανέ δεν έχω τίποτα μαζί σου, καθότι φυσικά δεν είσαι ο Αριανός, αλλά κάποιος πίσω από ένα νικ που τυχαίνει να μην γνωρίζω. Νομίζω όμως πως το χεις πάρει λάθος γενικότερα. Θα σου πω γιατί.


quote:
Διάλεξε λοιπόν που θα ταχτείς.

Εδώ κάνεις το λάθος.
Δεν είμαι με κανέναν, παρά μόνο με μένα. Εδώ καταθέτουμε απόψεις, αν τό χεις να στηρίξεις τη δική σου έχει καλώς. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τασσόμαστε σε ομάδες. Απλά ένα φόρουμ είναι, δεν είναι τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Το να είσαι φιλικός απέναντι στα μέλη, δεν είναι κακό Αριανέ. Αρκεί να είσαι σε όλα, τουλάχιστον αυτά που σέβονται το χώρο που τους φιλοξενεί. Αν με έχεις διαβάσει και σε άλλα θεματα θα με καταλάβαινες.

Το γεγονός ότι έχω low profile,νομίζω με παρεξηγεί, καθώς αν με είχες διαβάσει λίγο παραπάνω, θα ήξερες ότι δεν επηρρεάζομαι από κανέναν και καμία άποψη.

Τέλοσπάντων, δεν καταλαβα΄νω ένα πράμα.
Εχεις μπει σαν τυφώνας, αν διαβάσεις τα ποστ σου ψύχραιμα θα δεις ότι με πρόσβαλες χωρίς να το έχω κάνει πουθενά και μετά αρχίσαμε το πανηγύρι,και αρνείσαι πεισματικά να εξηγηθείς.

Ειλικρινά φίλε, για νατελειώνει τ θέμα:

Ποιος είναι ο Μητσάρας, ποιος ο Γιώργος, και τι σχέση έχουν τα προσωπικά με ένα φόρουμ που μπαίνει τόσος κόσμος. Αν λες κάτι, το κάνεις ανοιχτά, για να ξεκαθαρίζεις τα πράματα. Ετσι με μισόλογα, απλά δημιουργείς εντυπώσεις ότι είσαι βαλτός για να κάνεις σαματά χωρίς λόγο.

Πες αυτό που έχεις να πεις, να μην γράφονται σελίδες χωρίς σκοπό, αλλιώς μην το ξεκινάς καθόλου.

Γενικά, μου αρέσουν οι καθαρές κουβέντες. Πες ότι έχεις να πεις να τελειώνει ένα θέμα χωρίς αρχή, μέση και τέλος.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:41:02  Εμφάνιση Προφίλ
Αριανέ παραπάνω μου πέταξες ένα γάντι. Σου ξανααπλώνω το χέρι.
Περιμένω μια αντρίκεια απάντηση.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:51:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos με τάπωσες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:53:06  Εμφάνιση Προφίλ
AitheroVamon είναι γνωστή τεχνική αυτή. Φτιάχνεις ενα nick προορισμένο να καεί εξ αρχής, παίρνοντας μαζί του όσους μπορεί ή καταλλήγει εκεί αφού δεν απέδωσε η σχεδιασμένη σπέκουλα. Θα αναρωτηθώ κι εγωό όμως, όπως έκανε ο kost: Ενα θέμα απο την φύση του προβληματικό, γιατί συνεχίζει να υπάρχει;
Μήπως όταν θα πάει κάποια πραγματική marina theodor στην ΔΗΕ και καταγγείλει οτι κάποιοι χρησιμοποίησαν τα στοιχεία της για να την εκθέσουν, βρεθούν κάποια πραγματικά πρόσωπα εξ απροόπτου; Γιατί ο κάθε troll μπορεί να εκπέμπει απο κάποιο free hotspot ή να κλέβει ίντερνετ απο κάποιον γείτονά του και να μην βρεθεί ποτέ. Ο κάτοχος του domain εκτίθεται. Πληροφοριακά πάντα όλα αυτά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Από σεντόνια να φαν κ' οι κότες ε Italos?
Ρώτησέ με ποια σεντόνια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:54:20  Εμφάνιση Προφίλ
Αριανέ αυτή είναι η απάντηση σου;

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:57:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Που είναι ρε πούστη η Amalia να με διαγράψει?
Ο AitheroVamon παρ' όλη τη βοήθεια που το πρόσφερε ο kost δεν μπόρεσε να το κάνει?
Ά ρε Μητσάρα εσύ την κρατάς την Amalia και εγώ είμαι εδώ να με βασανίζουνε αυτοί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos ποιά ήταν η ερώτησή σου?
Επαγγελματία Τρολλ .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 21:59:17  Εμφάνιση Προφίλ
Ποιος είναι ο Μητσάρας, ποιος ο Γιώργος, και τι σχέση έχουν τα προσωπικά με ένα φόρουμ που μπαίνει τόσος κόσμος. Αν λες κάτι, το κάνεις ανοιχτά, για να ξεκαθαρίζεις τα πράματα. Ετσι με μισόλογα, απλά δημιουργείς εντυπώσεις ότι είσαι βαλτός για να κάνεις σαματά χωρίς λόγο.

Πες αυτό που έχεις να πεις, να μην γράφονται σελίδες χωρίς σκοπό, αλλιώς μην το ξεκινάς καθόλου.

Γενικά, μου αρέσουν οι καθαρές κουβέντες. Πες ότι έχεις να πεις να τελειώνει ένα θέμα χωρίς αρχή, μέση και τέλος.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 22:05:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Σου τα έχω απαντήσει όλα ποιο πάνω Italos αν κάνεις τον κόπο να ξανακοιτάξεις τις προηγούμενες
αναρτήσεις, αφού με τη μνήμη δεν το πολύ έχεις από ότι μου δίνεις να καταλάβω!
Σταμάτα να αναμασάς τις ίδιες ερωτήσεις σε παρακαλώ, είναι ψυχοφθόρο.
Έχει κολλήσει το πίκ-απ όπωε λέει και ένας συμφορουμίτης σου και συ μαζί!
'Έλα καταντάει πολύ κουραστικό το όλο σκηνικό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 22:07:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Πες ότι έχεις να πεις να τελειώνει ένα θέμα χωρίς αρχή, μέση και τέλος.

Απάντηση:

Θες να μου πεις έτσι 2 λόγια για αυτή την σουρεάλ εικόνα που μου δημιούργησες?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 22:19:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Χοντρέ το θυμάσαι το όνειρο με το μάγο του δάσους που καθόταν στη μέση του δίκορφου δέντρου και εγώ πανω σε ένα γιαπωνέζικο σπίτι ?
που μου έλεγε "βοηθώντας με" να αποφύγω το υπτάμενο φίδι που ερχόταν κατευθείαν στην καρδιά μου να μείνω ακριβώς στη θέση που ήμουν?
Και εγώ τον πίστευα με όλη μου την καρδιά?
Τώρα κατάλαβα ποιό πολλα για το όνειρο!
Ευτυχώς ρε πούστη που τα έχω δει στον ύπνο απο πολύ νωρις κάποια πράγματα.
Τώρα απλά τα μεταφράζω.
Φιλάκια πολλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2015, 22:20:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ζητήθηκε η συμβολή όλων σας, σε μια προσπάθεια εύρυθμης λειτουργίας του φόρουμ,
για μια ακόμη φορά...έπεσε στο κενό.
Έτσι είναι... τα τρολλ είναι σαν τις αλογόμυγες. Κάνουν πολύ φασαρία και πηγαίνουν στα σκατά. Βέβαια, τα σκατά θα πρέπει να είναι ήδη εκεί!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy