ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 BULLING από τη Νέα Ακρόπολη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2015, 22:33:40  Εμφάνιση Προφίλ
Νικόμαχε από τα αγκάθια βγαίνουν ρόδια. Αν κάνουμε μια συζήτηση για το πως πρέπει να αντιμετωπίζεται η τρομοκρατία των πολλών η ΝΑ δεν θα γίνει το επίκεντρο, παρά θα χαθεί γιατί ως αξία το θέμα θα έχει πάρει κάτι πολύ παραπάνω, απ΄ότι αξίζει μια συγκεκριμένη μονόπλευρη αντιμετώπιση. Και ας τρώγεται ο καθένας να κάνει προβολή των απωθημένων του.

Ετσι θα έχουμε ωφεληθεί όλοι θέλω να πιστεύω. Πάντα την άποψη μου παραθέτω βέβαια.

Μετά Τιμής...ο μικρός ΚθούλουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2015, 22:38:53  Εμφάνιση Προφίλ
Marina, δεν μας εχεις κουρασει. Αντιθετως καποια συνηθισμενα τερτιπια δινουν αφορμη για αναπτυξη αλλων θεματων, οπως προτρεπει και ο Ιταλος. Μια απο αυτες θα μπορουσε να ειναι το cyberbullying, η χρηση του εκφοβισμου μεσω του ιντερνετ. Στην αρνητικη διαφημιση επισης υπαρχει βαθος. Ευχαριστω κιολας που εδωσες την αφορμη, θα πατησω προσεχως σε καποια τρανταχτα τρεχοντα θεματα στο φορουμ για να τα αναπτυξω.

Επισης, οποιος ειναι Πατρινος και ενδιαφερεται, πληροφορηθηκα οτι η Ν.Α Πατρων διοργανωνει σεμιναρια θεατρου, ξανα!
Οι γνωσεις της δραματικης τεχνης ειναι παντοτε χρησιμες, ειτε γινονται για αγρα οπαδων, ειτε απο φιλοτεχνία. Αν ημουν Πατρα θα ενδιαφερομουνα εαν παρεδιδαν τεχνικες θεατρου του παραλογου. Μπεκετ, Ιονεσκο κτλ ξερετε, πολυ χρησιμα ολα αυτα και στην καθημερινη ζωη.
Ο λογος στον κ. Εισαγγελεα τωρα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2015, 22:44:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Επισης, οποιος ειναι Πατρινος και ενδιαφερεται, πληροφορηθηκα οτι η Ν.Α Πατρων διοργανωνει σεμιναρια θεατρου, ξανα!
Οι γνωσεις της δραματικης τεχνης ειναι παντοτε χρησιμες, ειτε γινονται για αγρα οπαδων, ειτε απο φιλοτεχνία. Αν ημουν Πατρα θα ενδιαφερομουνα εαν παρεδιδαν τεχνικες θεατρου του παραλογου. Μπεκετ, Ιονεσκο κτλ ξερετε, πολυ χρησιμα ολα αυτα και στην καθημερινη ζωη.

Τσου. Διαφωνώ και ενίσταμαι. Να πάει σε σχολή όποιος ενδιαφέρεται. υπάρχει και το ιντερνετ. Εκεί που γίνεται πλύση εγκεφάλου δεν χρειάζεται να πάει. Εκτός αν στέκει πολύ καλά στις πεποιθήσεις του και δεν επηρρεάζεται ούτε με σφαίρες.

Αναμένουμε Heretic για το cyberbullying.

Μετά Τιμής...ο μικρός ΚθούλουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 00:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Πρός Νικόμαχο: Αν ο λόγος ενός Ανθρώπου δεν συνδυάζεται αρμονικά με τη σκέψη του το ποιό πιθανό είναι πως το άτομο θα έμοιαζε με σένα, διότι το άτομο θα παρουσίαζε απίστευτη ασυνέπεια νοητικής συνοχής! Άσε του Ταλιμπάν προς το παρόν, δεν μας ενδιαφέρουν εδώ! Μάλλον η νέα ακρόπολη που αναφέρεις θα ήθελε πολύ τσεκούρια σαν και εμάς για να τα χρησημοποιήσει κατάλληλα από ότι προσπαθώ να καταλάβω απο τα λεγόμενά σου αλλά οι Δημοκρατικοί δεν ρίχνουν τον εαυτό τους τόσο χαμηλά. Σε παρακαλώ να μην με ξαναπροσβάλεις έτσι! Εγώ δεν σε έβρισα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 01:14:49  Εμφάνιση Προφίλ
Arianos

quote:

Μάλλον η νέα ακρόπολη που αναφέρεις θα ήθελε πολύ τσεκούρια σαν και εμάς για να τα χρησημοποιήσει κατάλληλα από ότι προσπαθώ να καταλάβω απο τα λεγόμενά σου αλλά οι Δημοκρατικοί δεν ρίχνουν τον εαυτό τους τόσο χαμηλά.

Καλά τώρα. Δεν σχολιάζω που χρωστάς κάτι απαντήσεις. Θα σου πω για αυτό που λες με τσεκούρια και άλλα τέτοια βοριδέικα. Δεν χρειάζεται φυσική βία ρε μάγκα. Αρκεί να γράφεις. Το μεγαλύτερο όπλο σου είναι η ορθογραφία. Πιό lethal, μόνο ο Οπενχάιμερ.

Υ.Γ. Αυτοί οι Δημοκρατικοί, ποιοί είναι? Και το άλλο. Πώς 'ρίχνεις' τον εαυτό σου χαμηλά? Άντε να δεχτώ, οτι μπορείς να 'πέσεις' χαμηλά. Τον εαυτό σου, πώς ακριβώς τον 'ρίχνεις'?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 01:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
DMS όταν λέω για τσεκούρια αναφέρομαι στην ικανότητα που διαθέτει κανείς στην τέχνη του διαλόγου. Όχι για αντριλίκια προφανώς! Αυτό το αφήνω στον τύπο που ξυλοκόπησε τα κορίτσια όπως λέει η Marina! Αλλά το θεώρησα αυτονόητο ότι θα γίνει αμέσως αντιληπτό αυτό χωρίς επεξηγήσεις! Αλλιώς θα τασσόμουν υπέρ του μάγκα της νεας ακρόπολης θαρρώ! Έτσι δεν είναι?!! Είχες φαγωθεί να σου απολογηθώ και τελικά με κατάφερες, απο δω με έφερες απο δω με πήγες, με εφτασες εκεί που με ήθελες τελικά! Εύχομαι να είσαι ευχαριστημένος τουλάχιστον!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 01:43:51  Εμφάνιση Προφίλ
Arianos

Ποιά απολογία μωρέ? Δικαστής νομίζεις που είμαι? Τί μαλακίες είναι αυτές? Λες κουβέντες πολλές, χρησιμοποιείς έννοιες άλλες τόσες, κι έχω την εντύπωσις, που δεν ξέρεις τί είναι αυτά που παρέρχεσαι. Αυτό είναι όλο.

Και για να μην νομίζεις τίποτις στραβό, και τη ΝΑ και τη ΝΔ και όλα τα άλλα που χρήζουν ακρωνυμίων για να οριστούν, στην μπούτσαν'μ τα έχω γραμμένα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 01:53:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Το ΝΑ είναι νέα ακρόπολη υποθέτω ! Το ΝΔ τι είναι? Μια αδιάκριτη ερώτηση: Λαρσαίος είσαι? Πίστεψέ με δεν σε μπερδεύω με δικαστή! Εσύ αν μπερδεύεις τον εαυτό σου δεν ξέρω! Τι είναι αυτό που παρέρχομαι?
Μην κόπτεσαι να με ψήσεις ότι δεν σε ενδιαφέρει το θέμα νεα ακρόπολη γιατι κοντεύω να σε πιστέψω. Αυτά!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:02:32  Εμφάνιση Προφίλ
Arianos

quote:
Το ΝΑ είναι νέα ακρόπολη υποθέτω ! Το ΝΔ τι είναι?

Νέα Δακρόπολη. Σαμαρική.

quote:
Μια αδιάκριτη ερώτηση: Λαρσαίος είσαι?

Όχι. Εσύ όμως είσαι σίγουρα αγράμματος, έ?

quote:
Λοιπές παπαριές

Δεν κόπτομαι, δεν τεμαχίζομαι, δεν ψήνω, δεν πιστεύω, δεν κοντεύω.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:11:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Δεν κόπτομαι, δεν τεμαχίζομαι, δεν ψήνω, δεν πιστεύω, δεν κοντεύω.

Δεν πιστεύω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι λέφτερος...


Οσο για σένα Αριανέ, είσαι όντως αγράμματος, ασύντακτος, με μηδενική αντίληψη σε νοήματα λέξεων και προτάσεων.

Και παρ'όλα αυτά, θέλεις και διάλογο επί της ουσίας.

Ποιός είναι πιό επικίνδυνος για ένα ελάφι που ζει στο δάσος?
Ενας κυνηγός, ένας κτηματομεσίτης ή ένας προσυλητιστής?
Εδώ σε θέλω εξυπνοπούλι.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:16:48  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε Μάριε, εγώ φταίω τώρα? Προσπαθώ να αγιάσω, και δεν με αφήνουνε. Και ξέρεις από πρώτο χέρι, πόσο έχω ανάγκη να αγιάσω. Όλα τα άλλα, τα έκανα σαν χριστιανός. Αφήστε με να παίξω και την τελευταία πίστα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:18:55  Εμφάνιση Προφίλ
Μα τι λες τώρα?
Δεν είναι αποκλειστική ιδιοκτησία σου τα χαϊβάνια του φόρουμ.Θέλω κι εγώ να ξεσπάω σε μερικούς, συμμετρικούς φορείς λόγου-σκέψης ή αντιστρόφως!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:24:46  Εμφάνιση Προφίλ
Παρεμπιπτόντως και ασχέτως συνάμα, είδες τι έγινε εκεί στο CERN?
Τους χάλασε ένας από τις χιλιάδες υπεραγώγιμους μαγνήτες και τρόμαξαν πως θα καθυστερήσουν μήνες.Ευτυχώς βρέθηκε ένα τσακάλι φυσικός και τον διόρθωσε σε τρείς μέρες.Ελληνας ο τύπος.

Σκέψου να χάλαγαν όχι πολλοί, αλλά μερικές δεκάδες μαγνήτες, κατά την διάρκεια της καθ' εαυτής σύγκρουσης των πρωτονίων.Χαμός...!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Το παραδέχομαι εν τέλει, ναι είμαι αγράμματος. Και αυτό γιατί δεν μπορώ να καταλάβω όσα βαθιά νοήματα λένε όλοι οι fun και οι λοιποί συμμετέχοντες σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου! Αυτό όσο και αν προσπαθώ να το κρύψω δεν κρύβεται! Με απογύμνωσες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:27:43  Εμφάνιση Προφίλ
Το ξέρω βρε Μάριε. Έχωμεν ανεπάρκεια ρωμαίων. Κι αυτούς που στέλνουσι, ψιλοχαϊβάνια εισί. Μενίρ και πάλι μενίρ. Άι στα διάλα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:28:05  Εμφάνιση Προφίλ
Αχ βρε Μανο... να ειχα τρόπο να σου αποδείξω οτι σε τρολαρει η μισή ΝΑ,
και τι στον κόσμο!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:30:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αχ βρε Μανο... να ειχα τρόπο να σου αποδείξω οτι σε τρολαρει η μισή ΝΑ,
και τι στον κόσμο!!!



Και μεις τι τους κάνουμε νομίζεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:30:59  Εμφάνιση Προφίλ
Arianos

quote:
Το παραδέχομαι εν τέλει, ναι είμαι αγράμματος. Και αυτό γιατί δεν μπορώ να καταλάβω όσα βαθιά νοήματα λένε όλοι οι fun και οι λοιποί συμμετέχοντες σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου!

Είσαι μεγάλο αστέρι.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:34:27  Εμφάνιση Προφίλ
Παραδέχομαι όμως και τον Heretic.

Τους σφάζει απαλά με το βαμβάκι, εύστοχα και νοηματικά.Αλλά αυτοί ως ρωμαίοι, δεν φθάνουν την Γαλατική ομάδα, ούτε στο δακτυλάκι του δεξιού ποδιού του Οβελιξ.

Το απολαμβάνω.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:34:34  Εμφάνιση Προφίλ
Θεσμικέ

quote:
Αχ βρε Μανο... να ειχα τρόπο να σου αποδείξω οτι σε τρολαρει η μισή ΝΑ,
και τι στον κόσμο!!!

Νοιώθω υπέροχα. Με νοιώθεις?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:37:07  Εμφάνιση Προφίλ
Στριμώχθηκε στα νοήματα η Μαρια Θεοδχχχχ και ήλθε σε βοήθεια ο Αριανός.
Στριμώχθηκε και αυτός και το γύρισε στα ποδοσφαιρικά.

Να περιμένουμε ανώτερο στέλεχος?Τι λες Μάνο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:44:16  Εμφάνιση Προφίλ
Τί να σου πω ρε Μάριε. Ας στείλουν όποιον θέλουν. Και για να μην πάει η φάσις σε συνωμοσιολογία κατάστασις, ας έρθει όποιος θέλει. Αγορά ει και εις αγορά απελεύσει.

Η ορθογραφία μου τη σπάει. Και η ασυνταξία. Και η αγραμματοσύνη.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:51:01  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Η ορθογραφία μου τη σπάει. Και η ασυνταξία. Και η αγραμματοσύνη.

Μόνο αυτά?

Και ο Ιταλος,που πιστεύει πως από τα αγκάθια βγαίνουν ρόδα, όχι μόνο στα τριαντάφυλλα, αλλά και στα χαϊβάνια?Σου την σπάει καθόλου αυτός?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:54:16  Εμφάνιση Προφίλ
Ο Λεβαντίνος, Μάριε, θα μπορούσε να είναι αδερφός μου. Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο, αλλά είναι σίγουρα τυχεροί όσοι τον γνωρίζουν. Μπέσα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:57:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Νοιώθω υπέροχα. Με νοιώθεις?

Απόλυτα!
Απλα όλοι έχουν δικαίωμα στο τεκμήριο της αθωότητας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Marina κοπέλα μου συνέχισε εσύ τη δουλειά σου με το να στηρίζεις το Δημοκρατικό μας πολίτευμα! Εγώ προσωπικά σε θαυμάζω γιατί είσαι κοπέλα και έχεις δράσει πολύ ανδρεία! Όσο για αυτούς που είναι "άνδρες" μόνο βιολογικά και από ανδρεία και τιμή τίποτα, σου λέω δεν πειράζει! Ο κάθε ένας πορεύεται με ότι έχει, η Αγία Δημοκρατία μας λόγο της μεγαλοκαρδίας και Σοφίας της, τους ανέχεται και αυτούς! Αλλά παρ' όλα αυτά τους βάζει στη θέση τους με τους σοφούς μηχανισμούς της. Και για αυτό πρέπει να είμαστε πολύ υπερήφανοι, το ότι δηλαδή γεννηθήκαμε στη χώρα που γεννήθηκε η Δημοκρατία! Όλοι οι σφετεριστές της θα αποτύχουν για ακόμη μια φορά και θα τραπούν σε φυγή με την ουρά στα σκέλια, όπως τόσους αιώνες γίνεται! Σε καληνυχτίζω και τους υπόλοιπους επίσης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:58:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ο Λεβαντίνος, Μάριε, θα μπορούσε να είναι αδερφός μου. Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο, αλλά είναι σίγουρα τυχεροί όσοι τον γνωρίζουν. Μπέσα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Το ξέρω, το ξέρω.
Εσείς οι δυό, περικυκλωνετε συναισθηματικά τους "εχθρούς" σας και τους πολεμάτε αμυνόμενοι.Βέβαια αυτό το κάνετε, μόνο χάριν στις μαχητικές ικανότητες του Τσάρλς, του Κόμη και του Κλίντ.Χωρίς αυτούς, είσαστε...σε χειρότερη κατάσταση από τα ζόμπι του Walking dead.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 02:59:57  Εμφάνιση Προφίλ
Καληνύχτα Αριανε.
Ελα ανανεωμένος αύριο.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 03:04:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εσείς οι δυό, περικυκλωνετε συναισθηματικά τους "εχθρούς" σας και τους πολεμάτε αμυνόμενοι

Καλό βράδυ κύριοι.

Μετά Τιμής...ο μικρός ΚθούλουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2015, 03:12:19  Εμφάνιση Προφίλ
Arianos

quote:
Marina κοπέλα μου συνέχισε εσύ τη δουλειά σου με το να στηρίζεις το Δημοκρατικό μας πολίτευμα! Εγώ προσωπικά σε θαυμάζω γιατί είσαι κοπέλα και έχεις δράσει πολύ ανδρεία! Όσο για αυτούς που είναι "άνδρες" μόνο βιολογικά και από ανδρεία και τιμή τίποτα, σου λέω δεν πειράζει! Ο κάθε ένας πορεύεται με ότι έχει, η Αγία Δημοκρατία μας λόγο της μεγαλοκαρδίας και Σοφίας της, τους ανέχεται και αυτούς! Αλλά παρ' όλα αυτά τους βάζει στη θέση τους με τους σοφούς μηχανισμούς της. Και για αυτό πρέπει να είμαστε πολύ υπερήφανοι, το ότι δηλαδή γεννηθήκαμε στη χώρα που γεννήθηκε η Δημοκρατία! Όλοι οι σφετεριστές της θα αποτύχουν για ακόμη μια φορά και θα τραπούν σε φυγή με την ουρά στα σκέλια, όπως τόσους αιώνες γίνεται! Σε καληνυχτίζω και τους υπόλοιπους επίσης.

Ανακαλώ. Δεν είσαι μεγάλο αστέρι. Υπέρλαμπρος αστήρ ει. Βοήθειά μας.

Υ.Γ. Αυτό με το 'Δημοκρατικό', δεν θα μας το εξηγήσεις τελικά, έ? Και το άλλο με το 'Αγία', πολλάν με αρέσει. Αλλά το γράφεις λειψό. Το 'Αγία Ορθόδοξη Δημοκρατία', δεν είναι μόνο πιο πλήρες, αλλά και πιο πλήρως σχιζοφρενικό. Άμα είναι να κάμνωμεν γούστα, να τα κάμνωμεν ορθώς. Σε ξαναείπα. Άλλο η ορθή άποψις, άλλο η άποψις του ορθού.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy