ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Περι αποκαλύψεων Γκιόλβα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 34
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2004, 14:39:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι εμένα με προβλημάτισε αυτό που αναφέρεις για το PENTHOUSE .
Έκτός και αν κάποιος από το περιοδικό ανέλαβε(άλλωστε γράφει κι ένα όνομα)τα...της εταιρείας..
Κι άλλα περίεργα σημεία υπάρχουν.
Ας το διαβάσουν κι οι άλλοι φίλοι μας και τα συζητάμε.


<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2004, 16:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φτου! Μόνο εγώ δεν τα βλέπω;
Για πείτε μου ακριβώς τι κάνατε μπάς και τα καταφέρω. Δυστυχώς με την μεγέθυνση βγαίνουν ακόμα πιό θολά... υπάρχει κάποιος τρόπος να καθαρίσουν;


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Beholder
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2004, 23:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Beholder  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Beholder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι προφανές νομίζω πως η συνεντευξη δώθηκε στο γνωστό περιοδικό (ποικίλης ύλης) penthouse...

Αναζητώντας την αλήθειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aplos
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2004, 23:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aplos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Aplos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολουσ.Μολισ πριν απο λιγο αρχισα να διαβαζο τη συζητηση σας για τον Κ. Γκιολβα και ολα οσα υποστηριζει.Δεν μπορω να ξερω ποσα ειναι αληθεια και ποσα οχι.Θα ηθελα αμα μπορει καποιος να μου πει τη διευθυνση απο τη σελιδα του ερευνιτικου κεντρου του Κ. Γκιολβα.Ολοι απο καπου πρεπει να αρχισουν να ψαχνουν. :)


For those who can.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2004, 10:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οσοι εχετε προβλημα με το κειμενο κατεβαστε αυτο.
λογικα τωρα θα το βλεπετε καλυτερα.
η συνεντευξη ειναι οντως στο penthouse .


http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3 Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2004, 13:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια και απο εμενα. Διστυχως (Δεν ξερω αν το γνωριζετε ολοι) αλλα ο Γκιολβας εχει αφησει τον κοσμο αυτο. Ηταν ενας παρα πολυ καλος ερευνητης και λιγο πριν πεθανει ομολογησε οτι ηταν ο τεχνικος (μηχανικος) των Ε. Ειχα κανει τρομερες ευεβρεσεις και πολυ δυνατα οπλα(υπεροπλα). Να με συγχωρειτε αν ειμαι λιγο εκτος αλλα τωρα διαβασα πρωτη φορα αυτο το θεμα και θελησα να απαντησω.

οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2004, 14:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Τυφεώνα σε ευχαριστούμε για το δεύτερο link! Τελικά κατόρθωσα να το δω αφού έκανα αλλαγή στον viewer. Πολύ ενδιαφέρον το άρθρο, ίσως το πιό ολοκληρωμένο που έχουμε βρει, αν και ο δημοσιογράφος δεν εκμεταλλεύτηκε κάποια ενδιαφέροντα σχόλια του Γκιόλβα για να ζητήσει περισσότερες πληροφορίες.
Πρέπει να το ξαναδιαβάσω για να πω κάτι περισσότερο.

Φίλε απλέ το site που ζήτησες

http://www.nicopal.gr/

Αλλά μην περιμένεις να βρεις πολλά εκεί. Μου κάνει εντύπωση που δεν άλλαξαν καν το βιογραφικό του Γκιόλβα μετά τον θάνατό του...


Φίλε jim213
Οταν βρείς χρόνο, προσπάθησε να διαβάσεις όλες τις σελίδες. Είναι πολλές αλλά έχουν ενδιαφέρον!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 22:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητη οστρια δεν υπαρχει λογος να ευχαριστεις.

να πω ομως κατι αλλο .

το ερευνητικο κεντρο τι γινεται τωρα?
εχει ορεξη κανεις που ειναι απο αθηνα να κανουμε μια προσπαθεια επισκεψης εκει?
οστρια?


http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3 Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 22:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τυφεώνα μέσα! Πώς μπορούμε να το κάνουμε; Υποθέτω ότι πρέπει να τους τηλεφωνήσουμε για να κλείσουμε ραντεβού;

Και καλό θα είναι αν μας δεχτούν να έχουμε έτοιμες τις ερωτήσεις μας.
Τι θα λέγατε να έγραφε ο καθένας, τι θεωρεί πιό σημαντικό για να τους ρωτήσουμε;

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 22:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα:))))))))))))))))

παιδια μου αρεσε η ιδεα σας,εαν και εφοσον δεν μπορεσω προσωπικα να παρευρισκομαι μαζι σας,το μονο που θα'θελα να αναφερετε εκ'μερους μου,ειναι ενα απειρα μεγαλο ευχαριστω,για οσα εκανε ο ιδιος και οι συνεργατες του,(εστω και αν ηταν μοναχα ,το nicopal) και την λυπη μου για το οτι δεν ειναι μαζι μας.

σας ευχαριστω ,που εξεφρασατε μια σκεψη πορειας,εστω και αν αυτη δεν πραγματοποιηθει.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας


WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 23:09:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάνο :))))))

Αν μας δεχτούν κανονίζουμε πόσοι και ποιοί θα πάμε! Και βέβαια όσοι πάνε θα μεταφέρουν και τις ευχαριστίες και τις ερωτήσεις των υπολοίπων! Ελπίζω μόνο να μην το έχουν διαλύσει...

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-


Edited by - Ostria on 07/03/2004 23:10:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 23:14:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Odysseus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυ καλη σκεψη! Και θελω να παραθεσω καποιες ερωτησεις στην διαθεση σας:

Α)Ποιο το οραμα του κ.Γκιολβα?
Β)Αν καταφερε να ολοκληρωσει τα προγραμματα που αφορουν την ανθρωποτητα?
Γ)Κατα ποσο το κενο του κ.Γκιολβα μπορει να καλυφθει?
Δ)Ποτε θα κυκλοφορησει το βιβλιο του?
Ε)Εαν υπαρχει περιπτωση να αλλαξουν τα πραγματα στην Ελλαδα και αν επιτρεπεται να μας πουν και πως?

Πιστευω οι παραπανω ερωτησεις να βαζουν ενα λιθαρακι στην ολη εξυγιανση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aris8
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2004, 23:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aris8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
την καλησπερα μου
αν θα σας ηταν ευκολο οταν και οποτε κανονισετε την επισκεψη στο κεντρο θα ηθελα να με ενημερωσετε ωστε αν μπορεσω να ερθω και γω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

HELLAS
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 01:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας φιλοι!

Πρωτη φορα γραφω στο φορουμ, αφου εκατσα και διαβασα και τις 21 σελιδες. Για τον Γκιολβα εμαθα πριν χρονια οταν επεσε στα χερια μου αντιγραφο του περιοδικου Πεντχαους.

Το περιοδικο Ελληνοραμα το θεωρω εργαλειο πολιτικης προπαγανδας για το κομμα ΛΑΟΣ. Τιποτα απο οσα λεει εκει αληθευουν. Ολοι οσοι γραφουν στο περιοδικο δεν θα επρεπε να παρθουν στα σοβαρα, και φυσικα και τα εργα τα οποια εκδιδουν ανα καιρους.

Σχετικα με το βιβλιο ψψψψψ οπως λεει και ο Γκιολβας στην συνεντευξη του στο Πεντχαυς, πρεπει να απεσυρθει. Προσπαθυσα ματαια να το βρω. Διαβασα για καποιον απο το φορουμ που ειπε πως το εχει στην κατοχη του, θα παρακαλουσα να μου δωσει λεπτομερειες για το που το βρηκε ο γνωστος του οπως λεει. Πιστευω πως αυτο το βιβλιο αξιζει, μιας και ο ιδιος ο Γκιολβας εκανε ενεργειες ετσι ωστε να αποσυρθει. Ολα τα αλλα τα θεωρω ανακριβειες.

Εαν μαθετε για τα βιβλια του Γκιολβα που θα κυκλοφορουσαν αφοτου απεβιωσε, παρακαλω ενημερωστε.

Θα ταν καλη ιδεα να συναντιομασταν ολοι οι ενδιαφερομενοι και να οργανωναμε επισκεψεις σε Ολυμπο, εργαστηρια Γκιολβα κτλπ.

Η Konstantina που επισκεφθηκε το εργαστηριο του Γκιολβα θα μπορουσε να μας επιφωτησει.


Εις το επανειδην!


HELLAS

ΓιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

konstantina
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 12:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους konstantina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα, φίλοι μου και καλή εβδομάδα....
Θέλησα να διευκρινήσω στον φίλο που θεωρεί ότι έχω επισκεφθεί το κέντρο ότι δεν το επισκέφτηκα.
Με τον κ. Γκιόλβα είχα συναντηθεί εκτός και δυστυχώς συνέβη ό,τι συνέβη και δεν κατάφερα να τον ξαναδώ.
Επιπλέον θέλω να διευκρινήσω ότι δεν είχε ετοιμάσει ένα βιβλίο αλλά δυο και βρισκόταν στο γράψιμο του τρίτου.
Ας είναι καλά η σύντροφός του που όταν έπεσαν αρκετοί ως κοράκια πανω στα όσα είχε αφήσει προτίμησε να μην τους τα δώσει.
Όσον αφορά την συσκευή nicopal ήδη πρέπει να έχουν τελειώσει τα συμβόλαια με μεγάλη εταιρεία της Γερμανίας η οποία αγόρασε τα δικαιώματα για μαζική παραγωγή και με τα χρήματα αυτά η κυρία Γκιόλβα θα πραγματοποιήσει το κοινό τους όνειρο, που έχει σχέση με την γνώση που θα μπορούν να αποκτούν τα ελληνόπουλα ανεξαρτήτως οικονομικής κατάστασης.
Αυτά προς το παρόν.
Να είστε καλά....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 14:41:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον πηρα τηλεφωνο σημερα και μιλησα
με την γλυκητατη γυναικα του κ. γκιολβα .

Από ότι μου ειπε το ερευνητικο κεντρο αυτην την στιγμη δεν είναι ετοιμο και προσπαθουν να το θεσουν σε λειτουργια ώστε να πρωοθησουν/παραγουν το nikopal το οποιο από ότι μου ειπε εχει τρομερη ζητηση στο εξωτερικο και δεν μπορουν να ανταπεξελθουν στην ζητηση αυτή .

Ακομα μου ειπε ότι όλα αυτά γινονται ώστε να γινει πραγματικοτιτα το ονειρο του κ γκιολβα ώστε να φτιαχτει κεντρο ώστε να σπουδαζουν ελληνοπουλα δωρεαν.

Ακομα την ρωτησα για τα βιβλια και μου ειπε ότι βεβαιως δεν εχουν εκδοθει , ότι εχει οντως γραψει αλλα επειδη ηταν φανατικος αντι……. (δεν το αναφερω οποιος καταλαβε καταλαβε ) και των κυνηγουσαν πολλοι θα αργησουν να βγουν αλλα καποια στιγμη θα δημοσιευτουν.


η κ. γκιολβα με ευχαριστησε για το ενδιαφερον και μιας και τις εξηγησα ότι παιρνω εκ μερους μιας μεριδας δυκτιακων φιλων, αρα μας ευχαριστει ολους μας που τοσο καιρο μετα ασχολουμαστε με αυτό το θεμα και ενδιαφερομαστε για αυτό.

Εγω αυτό που θα παρακαλεσω από μερια μου είναι να μην ενοχλησουμε προς το παρον με περαιτερω τηλεφωνηματα για ευνοητους λογους αν και από ότι καταλαβα της εφερε χαρα το τηλεφωνημα .

Το βιβλιο που λεει ο φιλος hellas το εχω εγω λεγεται ΚΟΣΜΟΣΚΑΦΟΣ ΣΤΑΓΥΡΟ-Ε και εχει επανακυκλοφορησει στο εμποριο αρα δε υφισταται θεμα αποκρυψεις του.
Οσο για το αν πραγματικα το εχει γραψει ο λευκοφρυδης η όχι εγω λεω ότι είναι πιο δυκσολο να το εχει αντιγραψει παρα να το εχει γραψει.

Εγω το εχω σε φωτοτυπια από το πρωτοτυπο το οποιο είναι δακτυλογραφημενο σε γραφομηχανη και εχει σφραγιδα και υπογραφη του συγγραφεα για να αποδειξει την γνησιοτητα του. (εννοω φωτοτυπημενη)

Την φωτοτυπια μου την εβγαλε ένα άλλο μελος του φορουμ χωρις να με χρεωσει τιποτα.

Επειδη όμως ειμαι τις γνωμης ότι η γνωση πρεπει να μοιραζεταικαι ολη να εχουν προσβαση σε αυτην και επειδη μου αρεσει να μοιραζω με αλλους την τυχον μικρη γνωση που μπορει να πεφτει στα χερια μου αφιλοκερδως λεω το εξης.

Εχω κανει το βιβλιο σε ηλεκτρονικη μορφη .pdf
Αλλα επειδη είναι 200+σελιδες και εχει μεγαλο μεγεθος δεν μπορω να το στειλω από το ιντερνετ .
Αν καποιος το θελει και δεν εχει προβλημα να μου στειλει η την διευθηνση του ώστε να του το στειλω σε cd μεσω ταχυδρομειου η να ανεβει μεχρι το μενιδι να του το δωσω προσωπικα η αν καποιος σκεφτει καποιον άλλο τροπο ας το πει.
Δεν προκειται να χρεωσω κανεναν για τιποτα.

Καλη σας μερα


http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3 Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aris8
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 16:36:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aris8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
την καλησπερα μου
quote:

Αν καποιος το θελει και δεν εχει προβλημα να μου στειλει η την διευθηνση του ώστε να του το στειλω σε cd μεσω ταχυδρομειου η να ανεβει μεχρι το μενιδι να του το δωσω προσωπικα η αν καποιος σκεφτει καποιον άλλο τροπο ας το πει.
Δεν προκειται να χρεωσω κανεναν για τιποτα

ΦΤΟΥΥΥΥΥ! και το πρωι ημουν μενιδι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 17:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενταξει μην κολλας δεν χαθηκε ο κοσμος :)

παντως αν ξαναπερασεις πες το μου τουλαχιστον μια μερα πριν ωστε να δω το εμαιλ και να γραψω το cd.

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3
http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar
2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 17:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Τυφεώνα, τα νέα σου είναι και ευχάριστα και δυσάρεστα.
Ας ελπίσουμε ότι δεν θα αργήσουν να βγουν τα βιβλία και ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα καταφέρουμε να επισκεφθούμε και το ίδρυμα.
Για το βιβλίο ψψψψ που λέει και ο φίλος hellas χεχεχε, νομίζω ότι πολλοί θα το ήθελαν! Μάνοοοοοοοοοοοοο που είσαι;! Βρήκαμε το βιβλίο!
Σε ευχαριστούμε πάντως για την αφιλόκερδη προσφορά! Επειδή δεν είναι μόνο χρηματικό το ζήτημα αλλά και χρόνου και κόπου!!! Και επειδή θα σου την "πέσουμε" όλοι, προτείνω να κανονίζαμε όσοι ενδιαφερόμαστε και μπορούμε μία συνάντηση για καφέ μέσα στο ερχόμενο ή το επόμενο Σ/Κ, να τα πούμε από κοντά και να πάρουμε 1-2 CD όσα μπορέσεις να μεταγράψεις και μετά να πάνε από χέρι σε χέρι.
Τι λέτε;

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 18:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως επειδη ειμαι ανεργος :) αυτον τον καιρο εχω αρκετο ελευθερο χρονο οποτε αν θελετε να βρεθουμε για καφε ειμαι μεσα.

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3
http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar
2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

HELLAS
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 19:05:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φυλε ΤΥΦΕΩΝΑ μενω και εγω στο Μενιδι. Θα μπορουσαμε να συναντηθουμε. Περιμενω e-mail.

HELLAS
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 19:15:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ελα ρε συ σοβαρα?

λοιπον σε εχω βαλει στα contacts στο msn messenger ελπιζω να τα πουμε εκει και να βρεθουμε.

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3
http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar
2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 19:55:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ostria,ειμαι χαρουμενος :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

παιδια ,σας ευχαριστω :))))))))))))))))))))))))))

θα γραψω στο τοπικ "συναντησεις μελων",ετσι ωστε να βρεθουμε ,εσεις εχετε το τηλεφωνο μου,οποτε δεν θα χαθουμε:)

να προσεχετε ολοι,ολες

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 20:16:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

και για να μην το ψαχνετε οπως εγω το λινκ για το τοπικ ειναι http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2187&ARCHIVE=&whichpage=23


παντως αν δεν εχετε να κανετε τιποτα αυτο το σαββατο η την κυριακη θα χαιρομουν να τα πουμε .

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3
http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar
2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aplos
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 22:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aplos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Aplos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μπορουσα να ερθω και εγω στην επομενη συναντηση; Αμα μπορω βεβαια μιας και ειμαι φανταρος και με περιοριζει αρκετα η μαμα πατριδα.

Φιλικα Aplos

For those who can.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ebraios
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 22:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ebraios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«Εαν θα ρίξετε εστω και μια βομβα στη σερβία θα καταστραφούν ταυτοχρονα πεντε ευρωπαικες πρωτευουσες.Μεσα σε τρια δευτερολεπτα θα γινουν ολα σταχτη.Γιαυτο και μεχρι σημερα καμια ξενη δυναμη δεν τολμησε να ριξει βομβα σε καθαρα σερβικα εδαφη»

μπουχαχαχα
πρεπει να ειστε πολυ απελπισμενοι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

HELLAS
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 23:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους HELLAS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στην σελιδα 5, ο savel υποστηριζει οτι επισκεφθηκε το εργαστηριο του Γκιολβα.

HELLAS

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2004, 23:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ποσο μαλλον εσυ που εισαι και εβραιος

μπλιαχχχχ

aplos αν ρωτας αν μπορεις να ερθεις και βεβαια μπορεις δεν τιθεται τετοιο θεμα.

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3
http://users.acn.gr/p4g8x/foto/gkio.rar
2 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ

Edited by - ΤΥΦΕΩΝΑΣ on 08/03/2004 23:31:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aplos
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2004, 00:31:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aplos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Aplos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οποτε κανονιστει πεστε μου και μενα.χεχε ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aplos
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2004, 00:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aplos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Aplos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μακαρι να ειμαι εξω για να ερθω.


Φιλικα Απλος

we are not for ever....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 34 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy