ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Περι αποκαλύψεων Γκιόλβα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 34
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ
Πλήρες Μέλος

Greece
1132 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2005, 23:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουφ!Μετα απο δυο μερες τελειωσα το διαβασμα.

Ενδιαφερουσες αποψεις ...πολλα στοιχεια...και συμπερασματα ασφαλη δεν βγαινουν.

Αλλα βρε παιδια αναρρωτηθηκατε μηπως καποια πραγματα που ολοι εμεις δεν τα σκεφτηκαμε καν, καποιος αλλος να τα εχει συλλαβει σαν ιδεα και να εχει προχωρησει στη υλοποιηση τους;Μια κουβεντα ,μια εξαρση του νου ,καποια κατασταση γυρω μας ,μια ιδεα και πολυ μερακι πιθανον να αποτελουν εφαλτηριο για μεγαλες ανακαλυψεις.Ισως να ειναι πιο απλο απ΄οσο φανταζομαστε.

Αν σκεφτουμε οτι λ.χ. η πεννικιλινη ή η ασπαρταμη αναληφθηκαν κατα λαθος ,θα δωσουμε λιγους "ποντους" υπερ του εκλειποντος !

Ενα σκεπτικισμο καταθετω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ
Πλήρες Μέλος

Greece
1132 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2005, 20:48:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας καταθεσω και μια φωτο απ΄το ηχιτικο κανονι του αειμνηστου Γκιολβα

Επισης σ΄αυτη τη σελιδα http://www.newbrain.gr/giolvas/ υπαρχουν ολες οι συνεντευξεις του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim_karian
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 00:29:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim_karian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους φιλους του χωρου σε σχεση με το συμβολο εψιλων εκεινο ομως το αυθεντικο . με το διπλο Ε και τους 2 αγγυλοτους σταυρους . εχει κανεις ιδεα τι περιγραφει?
Επισης να αναφερω την αποψη που εχω διαβασει οτι υπαρχουν 2 ειδων Ε αυτων των Ε απο τον πλανητη Εψιλον που εχουν πλεων την βαση τους στο Θιβετ! και της ομαδας Ε για την οποια ολοι ακουμε συνεχεια .
Και τελος ξερετε τη σημενει η λεξη ΕΛΕΦΘΕΡΙΑ που δειχνει ο Λιακοπουλος ? Εγω νομιζω οτι σημενει ΕΛΕΦση αιΘΕΡΙΑ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 11:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί εγγράφηκες χρησιμοποιώντας παρωνύμιο εκπληκτικής ομοιότητας με ήδη εγγεγραμμένου μέλους το forum (του Dim_Kar δηλαδή?)
Οσο για το λογοπαίγνιο με τον αιθέρα το θεωρώ τόσο πιθανο όσο και το να δω την λέξη Ελεφθερια σε διαστημικό σκάφος.Δηλαδή καθόλου πιθανό.
Περι ανακαλύψεων γενικά
Εχει περάσει η εποχή οπου ένας μοναχικός εφευρέτης δημιουργούσε κλεισμένος στην σοφίτα του.Οι συγχρονες ανακαλύψεις προυποθέτουν ομαδική δουλειά και την συνεργασία πολλών επιστημόνων και τεχνικών όπως και πολλά λεφτά.


Edited by - medtech on 09/12/2005 11:56:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim_karian
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2005, 21:40:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim_karian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε σχεση με το ονομα που χρησιμοποιησα ειναι η διαδικτιακη μου ταυτοτητα . Δεν ηξερα οτι υπηρχε στο ροομ ατομο με τετειο ονομα.
Αν ειναι προβλημα ας με ενημερωσει καποιος . Συνεχιζω να περιμενω απαντηση εν σχεση με το Ε
ΕυχαριστωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποσο μαλακες ειστε τελικα? ? ? Και γιατι το λεω αυτο??Γιατι ειστε μαλακες ! Ασχολειστε ακομη με την σαπιοβαρκα . Η Ελλαδα παει μαγκες!Φουνταρισε!! ΕΙμαι στους ΒουτυροΙταλους και τους βλεπεις και εχουν ενα κρατος και πολυ Γα...ω , και σκεφτειτε οτι ειναι καπως υποδεεστερο απο τα υπολοιπα Ευρωπαικα κρατη , εε ??? Η Ελλαδα ειχε ενα τέλειο παρελθον και ενα ΑΧΡΗΣΤΟ παρον !Και οπως ολα δειχνουν ενα αναπηρο μελλον!! Δηλαδη πιο κρατος παγκοσμια εμεινε 400 χρονια κατω απο τους ηλιθιους τουρκους?? Πας Υδρα , Λεσβο και βλεπεις κατι κουρασμενες γεροφατσες, σαν Τουρκαλβανοι (θα σηκωσουν αυτοι βιομηχανια τωρα??), και αντιθετα ερχεσαι στην Ιταλια και βλεπεις τους ηλικιωμενους και εχουν μια πραοτητα , μια αλλη αυρα!Και εσυ που ''εδωσες τα φωτα'', σε υποτιμουν και απο πανω! Δε λεω , βαρβαροι καποτε , ετσι ??Αλλα σεβαστηκαν την ιστορια μας ρε! Πας στις εκκλησιες τους και νομιζεις οτι εισαι στην Ελλαδα .Εχουν και μια Ferrari, μια DUCATI ρε αδερφε! Αλλα βεβαια , που χρονος οταν ασχολεισαι με το Γκιολβα!!Γιατι εχεις και το Β Λ Α Κ Α Αθηναιο-θεσσαλονικιο που σου πρηζει τα αρχιδια με την ηλιθια πολη του και οτι ''ειμαστε οι καλυτεροι'' και ''ειμαστε οι καλυτεροι ''! Ασφαλως βλακα θεσσαλονικιε μου και εισαι ο καλυτερος : Βλακας ωστοσο , εεε?? Τσαμπα το παλικαρι ο Λιακοπουλος βραχνιαζει !Θα μου πεις ,βραχνιαζει γιατι θελει να θρεψει στοματα και αυτος!Οκ... Οποτε ποσο βλακας εισαι(ουτε καν μαλακας, ετσι??)που αντι να σηκωθει να φυγεις απο το μπουρδελο , καθεσαι και ακουεις τον καθε αναπηρο πολιτικο??Τιποτα μαλακες: Τι κανεις οταν η βαρκουλα μπαζει νερα??? Ε Γ Κ Α ΤΑ Λ Η Ψ Η . . . Να μεγαλωνα εγω παιδι και να μου το παρει ο Ελληνικος Αναπηρος Στρατος??Θα γινοταν της πουτανας το καγκελο! Θα του εδινα Ι5 απο μονος μου , οχι που θα το διαταζει ο καθε αναπηρος,και οταν γινεται το ντου στα Ιμια Βαζει τα κλαματα (100% εγκυρο αυτο ,ετσι??) . Μου αρεσει (να δεις τι βλακες ειστε)που την ψαχνετε με το Γιολβα!Εδω ρε αστειοι δε γνωριζετε αν η γυναικα σας Γαμ..ται την ωρα που συντασσετε το ε-μαιλ , θα ξερετε και για το Γιολβα???Αλλα ειπαμε : Ο ελληναρααααας ! Ο μαγκας , ο ξυπνιος που εχει και ενα παραπανω DNA απο τον υπολοιπο κοσμο! Τι να πεις ....Εχω επιχειρηση στην Ελλαδα και ομως τα παραταω για ενα μελλον της προκοπης, οχι να πληρωνω 100 ευρω το χρονο για οδοστρωμα που αρμοζει στην Καμποτζη!Κανονικα με Καραθοδωρη , Ιωαννη Αργυρη και κατι τετοιους επιστημονες θα επρεπε να ειχαμε κρεμασει τα αρχι..ια του ΠουΣτιν και του Μπους εξω απο το Βατικανο, αντιθετα ομως επειδη ''ο Ελληναρας'' , μας κουμανταρει ο βλακας ο πιθηκος ! Καλα κανει ομως γιατι το αξιζει η Αμερικη σαν κρατος γιατι εχουν πολυ περισσοτερο Φιλοτιμο και πολλη τιμιοτητα!Παρε παραδειγμα Νικου Γκαλη, Ιωαννη Μελισσανιδη κτλ.Βρηκε ο βλακας ο Αθηναιος δημοσιογραφισκος να τον πει GAY.Δε φτανει ρε πειναλα δημοσιογραφισκε που σου χαρισε το χρυσο, τον βριζεις και απο πανω! Μπορει να καταστραφει αυτο το Μπουρδελο Γαμ.. το Χρ..στο, η Ελλαδα?? Πολυ θα το απολαυσω. . . . .Μα παρα πολυ ! ! ! !

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλες και όλους...

quote:

Ποσο μαλακες ειστε τελικα? ? ? Και γιατι το λεω αυτο??Γιατι ειστε μαλακες ! Ασχολειστε ακομη με την σαπιοβαρκα . Η Ελλαδα παει μαγκες!Φουνταρισε!! ΕΙμαι στους ΒουτυροΙταλους και τους βλεπεις και εχουν ενα κρατος και πολυ Γα...ω , και σκεφτειτε οτι ειναι καπως υποδεεστερο απο τα υπολοιπα Ευρωπαικα κρατη , εε ??? Η Ελλαδα ειχε ενα τέλειο παρελθον και ενα ΑΧΡΗΣΤΟ παρον !Και οπως ολα δειχνουν ενα αναπηρο μελλον!! Δηλαδη πιο κρατος παγκοσμια εμεινε 400 χρονια κατω απο τους ηλιθιους τουρκους?? Πας Υδρα , Λεσβο και βλεπεις κατι κουρασμενες γεροφατσες, σαν Τουρκαλβανοι (θα σηκωσουν αυτοι βιομηχανια τωρα??), και αντιθετα ερχεσαι στην Ιταλια και βλεπεις τους ηλικιωμενους και εχουν μια πραοτητα , μια αλλη αυρα!Και εσυ που ''εδωσες τα φωτα'', σε υποτιμουν και απο πανω! Δε λεω , βαρβαροι καποτε , ετσι ??Αλλα σεβαστηκαν την ιστορια μας ρε! Πας στις εκκλησιες τους και νομιζεις οτι εισαι στην Ελλαδα .Εχουν και μια Ferrari, μια DUCATI ρε αδερφε! Αλλα βεβαια , που χρονος οταν ασχολεισαι με το Γκιολβα!!Γιατι εχεις και το Β Λ Α Κ Α Αθηναιο-θεσσαλονικιο που σου πρηζει τα αρχιδια με την ηλιθια πολη του και οτι ''ειμαστε οι καλυτεροι'' και ''ειμαστε οι καλυτεροι ''! Ασφαλως βλακα θεσσαλονικιε μου και εισαι ο καλυτερος : Βλακας ωστοσο , εεε?? Τσαμπα το παλικαρι ο Λιακοπουλος βραχνιαζει !Θα μου πεις ,βραχνιαζει γιατι θελει να θρεψει στοματα και αυτος!Οκ... Οποτε ποσο βλακας εισαι(ουτε καν μαλακας, ετσι??)που αντι να σηκωθει να φυγεις απο το μπουρδελο , καθεσαι και ακουεις τον καθε αναπηρο πολιτικο??Τιποτα μαλακες: Τι κανεις οταν η βαρκουλα μπαζει νερα??? Ε Γ Κ Α ΤΑ Λ Η Ψ Η . . . Να μεγαλωνα εγω παιδι και να μου το παρει ο Ελληνικος Αναπηρος Στρατος??Θα γινοταν της πουτανας το καγκελο! Θα του εδινα Ι5 απο μονος μου , οχι που θα το διαταζει ο καθε αναπηρος,και οταν γινεται το ντου στα Ιμια Βαζει τα κλαματα (100% εγκυρο αυτο ,ετσι??) . Μου αρεσει (να δεις τι βλακες ειστε)που την ψαχνετε με το Γιολβα!Εδω ρε αστειοι δε γνωριζετε αν η γυναικα σας Γαμ..ται την ωρα που συντασσετε το ε-μαιλ , θα ξερετε και για το Γιολβα???Αλλα ειπαμε : Ο ελληναρααααας ! Ο μαγκας , ο ξυπνιος που εχει και ενα παραπανω DNA απο τον υπολοιπο κοσμο! Τι να πεις ....Εχω επιχειρηση στην Ελλαδα και ομως τα παραταω για ενα μελλον της προκοπης, οχι να πληρωνω 100 ευρω το χρονο για οδοστρωμα που αρμοζει στην Καμποτζη!Κανονικα με Καραθοδωρη , Ιωαννη Αργυρη και κατι τετοιους επιστημονες θα επρεπε να ειχαμε κρεμασει τα αρχι..ια του ΠουΣτιν και του Μπους εξω απο το Βατικανο, αντιθετα ομως επειδη ''ο Ελληναρας'' , μας κουμανταρει ο βλακας ο πιθηκος ! Καλα κανει ομως γιατι το αξιζει η Αμερικη σαν κρατος γιατι εχουν πολυ περισσοτερο Φιλοτιμο και πολλη τιμιοτητα!Παρε παραδειγμα Νικου Γκαλη, Ιωαννη Μελισσανιδη κτλ.Βρηκε ο βλακας ο Αθηναιος δημοσιογραφισκος να τον πει GAY.Δε φτανει ρε πειναλα δημοσιογραφισκε που σου χαρισε το χρυσο, τον βριζεις και απο πανω! Μπορει να καταστραφει αυτο το Μπουρδελο Γαμ.. το Χρ..στο, η Ελλαδα?? Πολυ θα το απολαυσω. . . . .Μα παρα πολυ ! ! ! !

Στην ουσία αυτών που γράφεις έχεις εν πολλοίς δίκιο. Δύο παρατηρήσεις όμως: α. δεν προτείνεις τίποτε για να αλλάξει αυτή η κατάσταση και β. με το συντακτικό, τις εκφράσεις, τη φούρια, την έλλειψη επιχειρημάτων αποδεικνύεις πως κι εσύ είσαι τυπικός ελληναράς και μάλιστα ελληναράς που φράγκεψε... Ψάξτο λίγο...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:31:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι κατι ακομη ,εεεε???? Οι ιταλιδες Γ Α Μ Α Ν Ε ! !Πολυ ομορφες γυναικες και πληθωρικες ! Οχι οπως οι δικες μας . . . . Μαλλον δικες σας γιατι σας τις χαριζω γιατι δεν ξαναασχολουμαι πια με αναπηρες και ανεραστες γυναικες ! ''θα στη πω , τα ξερω ολα , ειμαι ωριμη , θελω ωριμοτητα και '' και Αι Γαμησου κυρα μου απο δω περα. . . .

Κυριες και κυριοι : Δε σκοπευω να ξαναστειλω ε-μαιλ . Οποτε χαιρεται !
και ΧΑΙΡΕΤΑΙ ! ! ! ΚΑΙ Χ Α Ι Ρ Ε Τ Α Ι . . . . . . .

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πες το ρε αγόρι μου... Τελικά το πρόβλημα είναι σεξουαλικό... Μια παροιμία εξαιρετικά αφιερωμένη σε σένα όμως: "της κακιάς ψωλής και τα μαλλιά της φταίνε...".

Ρε μπας και δεν σου κάνει κούκου;

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε δεν μπορεις ! ! Εισαι μονος απλα και μονο γιατι ο Ελληνας δεν εχει ομοψυχια σε περιοδο ειρηνης ! ! !Ειναι απλο ! Ας υπο8εσουμε οτι ειμαστε ''εμεις'' , Ok?? Και θελουμε να εργαστουμε υπερ της Ελλαδας ! Καποιος απο μας (λογω DNA για να μην ξεχνιωμαστε ) θα τη κανει την προδοσια ,κοινως την αρχ..ια ! ! Οποτε you are simply alone ! Θyμισου οτι πριν απο 5 χρονια , ο μπατσος χτυπουσε το γερακο συνταξιουχο στη διορυγα της Κορινθου!ΕΓω που να παω μονος ??Αν δεν υπαρχει σεβας απο καταβολης DNA χεσε μεσα ! Τσαμπα και οι σπουδες μου τσαμπα ολα μαγκες ! ! ! Τι θα κανεις μονος σου??? Ασε που θα σε πουνε και τρελο ! ! Σωστοοοοοςςς??? Οποτε την κοπανας και γινεσαι Φραγκος για παρτη σου και τελιωνει ο χαβας ! Θυμιθeiτε δε οτι οι Γαλλοι τα κανανε μπαχαλο οταν πηγαν να περασουν νομοσχεδια κατα των αγροτων ! ! Giusto???? Ασε που εχουν AIRBUS , οπλο βιομηχανιες κτλ κτλ ! Απλα ειμαστε τυχεροι και κρατιωμαστε λογω Ιστοριας ! Η Ιστορια ομως ανηκει σε αυτους κατα βαση ,και αυτο φαινεται απο την εν γενει σταση των Ξενων κατα της Ελλαδας ! Φιλε ειναι απλο : μας υποτιμουν ! Αλλα ειπαμε ! you are alone . . . .Eπιτρεπεται η πουστρα ο Μπλερ να εχει υπο την κατοχη του το HongKong για 100 χρονια ????? Λες και δεν εχουμε Παπαρηγοπουλο , Καβαφη κτλ κτλ ! Αλλα βεβαια , η Μελινα και ο Κοραης πολεμουσανε απο το Παρισι ! Τι να πεις σε κατι τετοιο ! Δειτε το MATRIX παλι και παλι και παλι ! Εκεινο που με προβληματισε πανω απο ολα ειναι οτι υπηρχαν SPielberg , Tarantino ktl ktl και ξαφνικα σκανε 2μαλακοφατσες ANDY kai LARRY WAchofski χωρις ιδιαιτερη προυπηρεσια , και φτιαχνουν την απολυτη εργαρα !!Και εδω κανουμε GREEN SCREEN για την πολιτικη κουζινα ! Ε Λ Ε Ο Σ!!Ξεφτιλιστικαν οι εταιρειες προγραμματισμου !ΔΕΝ σας προβληματιζει οτι ακομη δεν εχουμε κινηματογραφο την προκοπης?????Χαιρεται. . . .Αλλα τι να κανεις ??? Φταει ο Σιωνισμος , η Αμερικη , κτλ κτλ και ποτέ ο Ελληνας ! ! ! Μαγκες , πηγα να βρω δουλεια και μου ζητησανε αδεια παραμονης (Χωρια οτι κυκλοφορω με Armani ) στην Ιταλια τωρα ετσι???ΕΙπαμε , αν η βαρκουλα εξακολουθει να μπαζει νερα , γιοκ,και δρομο. . . . . . . Βουρ στη Φραγκια

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:54:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Koita, θα μπορουσες να το πεις αυτο , αλλα η τυπισσα στη Ρωμη εχει αλλη αποψη για την τεσσαρα και πολλες φορες οταν ειμαι ξεκουραστος , 5αρα που τρωει(su mia vita) ! Και χωρις κομπλεξ εεεεε??? Ciao , e un bacio. . . .

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 11:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
A, και επειδή πολύ ψηλά την έχεις την Ιταλία, να σου θυμίσω την Μαφία, τις Ερυθρές Ταξιαρχίες, το σκάνδαλο με το Κράξι (αυτά μου ήρθαν τώρα στο μυαλό)... Και το φοβερότερο όλων: η Ιταλία έχει πρωθυπουργό τον Μπερλουσκόνι, ένα γελοίο, γραφικό και ανασφαλές ανθρωπάκι...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 12:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oxi kaveiw den eipe kati tetoio ! Isa isa poy einai mamo8peftoi kai genika , vtaxei wpes wpes me ekveurizoun afornta me thn yperbolikn mamo8reftosunv !Ostwso antilambavomai oti einai polu kalutera apo to mpourdelo ! Kai mnv esteiazeis mono sthn Italia ! Einai kai h Germania me tromerh Ypodomh safws avwtern apo thn Italia ! H Italia exei alla kala . . . Agapave tnv texvn ! Genika pe paidaki mou dev eivai Ellada ! ! !Auta , pavafygw twpa kai dev xava mpaivw sto site ! ! !

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 12:02:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια φιλική συμβουλή ως προς τα σεξουλικά σου (αν και δεν μου πέφτει λόγος), καθότι μάλλον είσαι νέος: ποσώς ενδιαφέρει τους υπόλοιπους πόσες φορές το κάνεις ή δεν το κάνεις, αλλά μια και το ανέφερες: να επιδιώκεις την ποιότητα και όχι την ποσότητα. Διότι η ποσότητα μοιραία κάποια στιγμή εξαντλείται, ενώ η ποιότητα παραμένει για πάντα (όρεξη και χρόνο νάχεις...). Μην κομπάζεις λοιπόν, ηρέμησε, πήγαινε να διαβάσεις, πέρνα καλά με τη Ρωμαία σου κι όταν ξεχαρμανιάσεις, τα ξαναλέμε...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 12:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aaaa ξαχασα , ο Μπερλουσκονι δεν ειναι ετσι οπως τον φανταζοσαστε ! Θα μου πεις βεβαια , εσυ τον ξερεις και απο χτες??? Οχι αλλα μπορειτε να δειτε ποσες εχει σπρωξει στη ΒΙΖΙΤΑ . . . Προσωπικα μου θυμιζει κομικο ηθοποιο !Καλος δειχνει , οχι τιποτε το ιδιαιτερο ! Απο το Simites καλυτερος παντως ! Αντε γεια , αντε γεια, αντε γεια! ! ! Κριμα ο Αριστοτελης Ωνασης και ο Καραθωδορης τα παλικαρια που πιστεψανε στην Ελλαδα! ! ! Επισης οι Ερυθρες και η Μαφια αφορουν σχεδον απολυτα την Νοτια Ιταλια οπου οι Βοριοι ηθελαν να αποκοπουν . Τελος θυμιθειτε τον δικαστη που φαγανε γιατι προφανως θα εκανε καποιο εντιμο αγωνα καθως και το γεγονος οτι ο Μπερλουσκονι περυσι εκατσε το σκμνι στο ΜΙλανο , ασχετως αν του κανανε αερα ! Η ξεφτιλα και μονο αρκει . Δεν τον πολυεχουν σε υποληψη, μη φοβασαι. . . Τελος μπορεις να μου απαντησεις εσυ ως Ελληνας πολιτης του 2005 αν υπαρχει πιθανοτητα να δεις Καραμανλη στο σκαμνι??? Οχι σε στυλ Βαγγελη Γιαννοπουλου πριν πεθανει , αλλα σε στυλ οπως ο Μπερλουσκονι ! !Περιμενω απαντηση για να παω να φυγω ! ! ! Και καλημερα . . . . .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 12:19:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oufff , esu to/me e8ikses , de ftaiw egw ! Ase pou de spoudazw sth Romh (genika de spoudazw pia) alla eimai Kovta sth Venetia ! An loipov 8a 8elame va milisoume gia poiothta , pame Florentia , Venetia ,Milano !Perimevw apanthsh gia Berlouskovi! Eides pou ta legame prin ??? O ellhnas de shlwvei aln8eies . Molis tou patnseis tov kalo ( akoma kai gia va tou proteiveis mia alln apopsn ), koitaei na se gamhsei , dev koitaei va .....Px esu brnkes pathma mia malakia pou eipa gia tis guvaikes !!edw pou ta leme kai egw mpnka polu asxhma sto forum alla me auta pou diabasa ti va pw ?? kai ti va perimevw apo GREECE ??? Akou GREECE!!!! Oti ti ?? Graikoss??? prrrrrrr. . .

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

periklns
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 13:25:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους periklns  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avte .... kaln xpovia kai av eipame kai kammia koubevta /malakia parapavw .....eee...
Ellnves eimaste ! ! !

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 13:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Περικλή δεν είμαι και συνέχεια στο forum: έχω και δουλειές...

Η ουσία παραμένει: πρωθυπουργός της Ιταλίας είναι ο "βόρειος" Μπερλουσκόνι... Και η Γερμανία που αναφέρεις έχει πρωθυπουργό μια ανοργασμική ανέραστη μεσόκοπη κυριούλα, πριν από λιγα χρόνια πλημμύρισε ολόκληρη, η Μπάαντερ Μάινχοφ έφερε το πολιτικό της σύστημα στα πρόθυρα της κατάρρευσης ενώ θα πρέπει να προσεύχεσαι να ΜΗΝ πέσεις στα χέρια Γερμανών αστυνομικών...

Και μην ξεχνάς πως αν όλα ήταν τόσο τέλεια δεν θα ερχόντουσαν καραβανιές από Γερμανούς για να μείνουν ως συνταξιούχοι στη Κρήτη ή τη Μάνη, αλλά ούτε και Γερμανίδες, Ιταλίδες και λοιπές φυλές θα αναζητούσαν τον έρωτα στην μαύρα χάλια Ελλάδα...

Γενικά η αλήθεια είναι κάπου στη μέση...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 20:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλιστα...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eomer
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 19:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eomer  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
LOL!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2006, 20:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
dim.kar
μερικές παροιμίες, είναι καλύτερα να τις λέμε με τα φιλαράκια μας σε άλλους χώρους...

Ο λογαριασμός periklns απενεργοποιήθηκε.

Καλή συνέχεια στη συζήτησή σας και καλή χρονιά.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nomad
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
114 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 00:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nomad  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για το ηχητικό κανόνι μπορείτε να βρείτε πληροφορίες στο περιοδικο <Ιστορια Πτήση και διάστημα>. Προκειται για μια αποτυχημένη προσπάθεια Γερμανων επιστημόνων κατά τον 2 παγκοσμιο πόλεμο. Αυτό που παρουσιάζεται σαν του Γκιόλβα μου φέρνει κάτι σε copy paste.

Και εν των παντων εν, και εξ ενος πάντα (Ηράκλειτος)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 06:36:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το δε μας χε...ζεις ρε Νταλαρα το κανω δε μας χε..ζεις ρε Γκιολβα
Ο Περικλης σε μερικα ειχε δικιο..και προσυπογραφω για τις ιταλιδες..εχουν στυλ..αερα..ξερουν να ντυνονται..ειναι πολυ ερωτικες..και εχουν κατι που σε ξεσηκωνει (γνωριζω αρκετες ιταλιδες..εχω ιδια γνωση).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 08:05:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε lancelot, το να αποδέχεσαι κάποια από τα λεγόμενα του Γκιόλβα ή όχι είναι δικαίωμα σου.
Αναλογίζεσαι όμως οτι αυτά τα οποία έλεγε ο periklns ήταν άσχετα με το topic και μάλιστα πολλές εκφράσεις του ήταν προσβλητικές?
Κι εν κατακλείδι, δε νομίζω το θέμα μας να είναι αν οι Ιταλίδες είναι ερωτικές ή όχι, σωστά φίλε μου?

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 08:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πες τα πρωτα στους αλλους που του απαντουσανε για Ιταλια κτλ.
Ωρα να ξυπνησουμε και να αφησουμε Γκιολβαδες...Μπορει να πιστευς καποια που λεει μα δεν ειναι υψιστης σημασιας αυτη τη φαση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 16:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ως γνωστόν "το μ*** σέρνει καράβι" και αυτή μάλλον είναι η κλασσική περίπτωση του periklhs που "σύρθηκε" μέχρι την Ιταλία για χάρη του.
Τι κι αν είχε δίκιο στα περισσότερα που έλεγε?
Μπορεί να κερδίσει κανείς όταν μιλάει έτσι και όταν μπλέκει στην πολιτική και την κοινωνιολογία τόσο άστοχα το σεξ?

Βέβαια περνάει και η άλλη περίπτωση από το μυαλό μου:
"O πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται"... και αυτό γιατί από προσωπική άποψη ξέρω πολύ καλά πόσο πολύ προτιμούν οι ίδιοι οι Ιταλοί τις Ελληνίδες από τις "κακομαθημένες" Ιταλίδες με τις παράλογες απαιτήσεις... Ομως πιο είπαμε είναι το θέμα μας? Ο Γκιόλβας...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 08/01/2006 16:34:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 22:56:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα επρεπε να αναφερει τις αποψεις του πιο κοσμια ο κος Περικλης.
Τωρα για τις Ελληνιδες προφανως παρασυρθηκε απο τον χειμαρο των κατηγοριων που εκτοξευσε εναντιον της πατριδας του και τις πηρε και αυτες η μπαλα.
Και επειδη την βριζουμε απο το πρωι ως το βραδυ την Ελλαδιτσα μας:
Την ευχαριστω πανω απο ολα γιατι αυτη απο ολες τις χωρες και λαους γεννησε την επιστημη.
Ευχαριστω την πατριδα που που επετρεψε σε μενα ενα φτωχο κοριτσι να σπουδασει στην τριτοβαθμια εκπαιδευση (αν ειμουν στις ΗΠΑ δεν θα μπορουσα να σπουδασω ποτε)
Ευχαριστω που οταν αρρωστησα με περιεθαλψε.(στις ΗΠΑ θα ειχα να πληροσω τεραστιους λογαριασμους στο νοσοκομειο).
Ευχαριστω οσους πεθαναν για να ζω ελευθερη.
Ευχαριστω οσους Ελληνες αντρες δεν βλεπουν τις γυναικες σαν κοματια κρεας μοναχα οπως ο κος Περικλης.
Ευχαριστω οσους ευσυνειδητα κανουν την δουλεια τους.
Ευχαριστω τον Ελληνικο λαο που εχει ακομα ευαισθησια.
Συγνωμη που βγηκα εκτος θεματος.
Εντος θεματος:Μυθος και ο κος Γκιολβας.Παραμυθι.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 23:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλες και όλους και χρόνια πολλά!

quote:

dim.kar
μερικές παροιμίες, είναι καλύτερα να τις λέμε με τα φιλαράκια μας σε άλλους χώρους...

Ο λογαριασμός periklns απενεργοποιήθηκε.

Καλή συνέχεια στη συζήτησή σας και καλή χρονιά.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Παρότι παραφράζοντας την γνωστή ρήση δεν νομίζω πως υπάρχουν χυδαίες παροιμίες, αλλά χυδαίοι άνθρωποι, συγγνώμη αν πρόσβαλα κάποιους...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

poseidona1
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2006, 15:49:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους poseidona1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Παρακαλώ θα ήθελα να ρωτήσω όλους εδώ μέσα …έχει γνωρίσει κανείς από κοντά αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο Γιώργο Γκιολβα ??
Η αλήθεια είναι πως πολλές φορές υπάρχουν άτομα που λένε την αλήθεια ..απλά εμείς δεν είμαστε έτοιμοι να την δεχτούμε !!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2006, 22:04:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ τον έχεις γνωρίσει απο κοντά?
Αν ναι τι σε οδηγήγει να τον χαρακτηρίσεις "υπέροχο"?
Πείστηκες απο τους ισχυρισμούς του και γιατί?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 34 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1865234
Maintained by Digital Alchemy