ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Χθες βράδυ ονειρεύτηκα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 36
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 15:43:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...ότι βρισκόμουν σε μια τεράστια βιβλιοθήκη...σκοτεινή κ με υγρασία κ έψαχνα για ένα βιβλίο χαμένο από χρόνια...στο διπλανό δωμάτιο 3 γέροι καθισμένοι, συζητούσαν για τους Βάσκους κ την Ατλαντίδα....είχα 2 παιδιά μαζί μου..κ ήταν δικά μου....
Ενα κορίτσι ξανθό, με μαλλιά που σερνόντουσαν στο πάτωμα.Περπατούσε αθόρυβα δίπλα μου κ ήταν κάπως σαν να πετούσε...Το πρόσωπό της ήταν λευκό,πολύ λευκό,σαν να μην είχε επιδερμίδα.Ήταν διάφανη, φαινόταν η κυκλοφορία του αίματος κ της άρεσε να δίνει καινούργια ονόματα στους αστερισμούς... Κ ένα αγόρι.Μελαχροινό,με μάτια σαν κάρβουνα κ 2 βαθιές ρυτίδες στο μέτωπο.Ένα παιδί με βλέμμα γέρου,που το όνομά του ήταν "Κ.Δ.". Φόραγε το όνομά του σε μια καρτέλα στο χέρι του.Το κορίτσι το φωνάζαμε απλά Ισμήνη...
Το φωνάζαμε...εγώ κ κάποιος άλλος...κάποιος που δεν έβλεπα, αλλά γνώριζα πως ξέρει τα παιδιά μου καλύτερα από μένα.Τα παιδιά μου είχαν δάχτυλα βαμμένα γαλάζια.Έντονο γαλάζιο που φωσφόριζε μέσα σε σκοτεινούς διαδρόμους.
"Είναι το γνώρισμα της φυλής του πατέρα τους", μου είπε ο άγνωστος,χωρίς να τον ρωτήσω...

Βρίσκομαι σε ένα δωμάτιο με μια τεράστια τζαμαρία...Στέκομαι κ κοιτάζω έξω.Κάτω απλώνονται τα φώτα μιας πόλης, μια πόλη που φαίνεται να μην τελειώνει πουθενά. Βρίσκομαι ψηλά, πολύ ψηλά κ νιώθω άρρωστη...Πίσω μου ανοίγει μια πόρτα..κ μπαίνω εγώ...Στέκομαι κ με κοιτάζω... να στέκομαι κ να κοιτάζω έξω από το τζάμι...Κ μου φαίνομαι άρρωστη.Κ δεν ξέρω αν πρέπει να μου μιλήσω, αναρωτιέμαι αν πρέπει να με διακόψω...Κ τότε εγώ που κοιτάζω την πόλη αρχίζω κ λέω κάτι για τον άνεμο...ότι φυσάει καυτός, από την έρημο, ότι ο κόσμος κάτω θα αρχίσει να σκοτώνει πάλι κ όλοι θα λένε ότι φταίει ο άνεμος. "Δεν φταίει ο άνεμος. Φταίει το φεγγάρι.Κοίτα,το φεγγάρι του προδότη" μου απάντησα...

...........................................................................................................................................

Όνειρα...Κινηματογραφικά ή σαν παραμύθια...Ας γράψουμε εδώ αυτά που βλέπουμε κ μας κάνουνε εντύπωση, μας κάνουν ευτυχισμένους ή μας βυθίζουνε στη θλίψη...Κάπως έτσι όπως γράφουμε τα αγαπημένα μας τραγούδια ή τις αγαπημένες μας ταινίες...

Communicating at an unknown rate...

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 16:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο αγαπητή Βάλντα !
Αλλά γιατί μεταξύ τυρού ?
Νομίζω πως θα συμβάλλω και εγώ στο θέμα σου αλλά θα πρέπει να περιμένεις………..!!
[Χαίρομε που κοιμήθηκες και λίγο ! Πλάκα, ελπίζω να μην κρύωσες !!]

Θα επανέλθω δριμύτερος …

Φιλικά Γιάννης!


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 16:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πότε-πότε κοιμάμαι λίγο Γιάννη...
Περιμένω με αγωνία....

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Enas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 02:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Enas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ
ΠΩΣ ΕΙΜΟΥΝΑ ΛΕΕΙ ΣΟΦΟΣ

I am no human now
because I choose to know..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 22:46:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χτες βραδυ ονειρευτηκα και γω...

ειδα την ΑΡΓΩ να ταξιδευει...την ψυχη της...
ειδα την Λιλιθ να αναστενει τον ερωτα της...
ειδα την Καποδιστρια με φιλους πολλους στην ιρλανδια...
ειδα την Αμαλια να τα καταφερνει...σε οτι κανει...
ειδα την OLD TIGER να συντονιζεται...
ειδα την Masvidal να μην ειναι μονη...
ειδα ΑΤΜΑ να γινεται φωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

ειδα τον Γιγενη να μιλα με τον Δια...
ειδα τον Chwabe ΝΑ Αποκαλυπτει την γενοκτονια μας...
ειδα τον Αββα Ποιμην-Ιαμβλιχο δεξια του ΚΥΡΙΟΥ...
ειδα τους τελευταιους να δινουν τα χερια...

ειδα τον Μανο μας να βρισκει αυτην που εχασε...
ειδα τον WICCA παρεα με τον Μερλιν...
ειδα τον Avallon να βρισκει την κηβωτο του...
ειδα τον Αlati13 να μην του ειναι ολα δυσκολα...
ειδα τον Εχεμβροτο και τον φοβηθηκα...
ειδα τον Πλωτινο,τον Κελσο και τον Αβαταρ γυρω απ΄την Εστια των σοφων...
ειδα τον ΤΗΟΤΗ να <<κλειδωνει>> ολακερο το συμπαν...

ειδα Εσενα VALNTA ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙ ΣΟΥ...

Eιδα εμενα μεσα σας και ενιωσα ανθρωπος ξανα...
ευχαριστω ολους σας...

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ HΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 04:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειδα τον Εχεμβροτο και τον φοβηθηκα...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Γκιβμιεκίς -η πρωτη γυνέκα

click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 11:57:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειδα την OLD TIGER να συντονιζεται...


Tελικά φίλε ryche μου άλλαξες και εσύ το φύλο

Ελπίζω να μην ήταν αντίποινα


Tiger! Tiger! burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye,
Dare frame thy fearful symmetry?
WILLIAM BLAKE
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 12:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ειδα την OLD TIGER να συντονιζεται...

--------------------------------------------------------------------------------


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

αυτό δεν το είχα προσέξει!
καημένη μικρή παλιογατούλα!

και επίσης,
ο Avallon, είναι η καλή μας Η Avallon!

μετά από αυτά νομίζω καλό θα ήτανε να ζητήσουμε από τους διαχειριστές να συμπεριλάβουν στο κουτάκι με το όνομα και την ημερομηνία μηνύματός ένα m/f γιά το φύλο.

Γκιβμιεκίς -η πρωτη γυνέκα

click ^


Edited by - λίλιθ on 09/09/2003 12:08:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 12:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειδα τον Avallon να βρισκει την κηβωτο του...
Μάντεψε tiger κ ποια άλλη την πάτησε....
quote:
ειδα τον Αββα Ποιμην-Ιαμβλιχο δεξια του ΚΥΡΙΟΥ...
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ! Μέσα στον εφιάλτη είσαι ryche...
quote:
ειδα τον Εχεμβροτο και τον φοβηθηκα...
Eγώ πάλι αυτό μόνο με τον Αβαταρ κ τον Admin το παθαίνω...

Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 09/09/2003 12:06:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 14:15:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειδα τον ΤΗΟΤΗ να <<κλειδωνει>> ολακερο το συμπαν...


(...)


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ειδα τον Εχεμβροτο και τον φοβηθηκα...
--------------------------------------------------------------------------------

Eγώ πάλι αυτό μόνο με τον Αβαταρ κ τον Admin το παθαίνω...


Μου φαίνεται Ryche ότι τζάμπα μάγκας είμαι.

Εγώ κλειδαμπαρώνω και διαγράφω, άλλους φοβούνται.

Τι να κάνω;

Να υπογράφω ως Φρέντι Κρούγκερ;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 14:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ότι πετούσα στον ουρανό...κ ξαφνικά....ήρθε ο Τρισμέγιστος. Η μορφή του ήταν φοβερή!! Δεν έχω ξανανιώσει τόσο τρόμο... Η φωνή του...βροντερή, άρχισε να μιλάει κ ένοιωσα να με τυλίγει το απόλυτο σκοτάδι...Απειλούσε να με διαγράψει, αλλά εγώ σκεφτόμουνα ότι ονειρεύομαι οπότε δεν με ένοιαζε κ τόσο...
Κ σαν να το κατάλαβε ο thoth....K σήκωσε το βαρύ του χέρι κ...μόλις που μ' ακούμπησε...κ μ'έκανε κομμάτια....Πρώτη φορά πέθανα σ' όνειρο... Πρώτη φορά ΦΟΒΗΘΗΚΑ τόσο....

Εντάξει τώρα; Νιώθεις καλύτερα;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 17:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχχχ τι ήταν αυτό....

... από τον φόβο μου.

Βρε Valnta, είπαμε να με κάνεις τρομερό αλλά όχι και να τρομάξεις κι εμένα

Δεν πειράζει όμως. Τώρα που... ξετρόμαξα, το ξανασκέφτηκα. Ήταν μια καλή προσπάθεια, για να αρχίζουν να με σέβονται και κάποιοι εδώ μέσα.

Λοιπόν, ποιος έχει σειρά;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 17:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το πρόσωπό της ήταν λευκό,πολύ λευκό,σαν να μην είχε επιδερμίδα.Ήταν διάφανη, φαινόταν η κυκλοφορία του αίματος

ΒΑΛΝΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,
Ο DAVID ICKE ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ "ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ,ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΕΣ...ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ!!!

ΒΑΛΝΤΑ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΑΜΕ ΣΤΟ ΣΕΛΗΝΟΦΩΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΕΣ...
ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΧΟ ΤΗΣ ΜΕΛΩΔΙΑΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ...
ΗΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ...
ΚΙ'ΕΛΕΓΕ: "Μ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ;".


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 18:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειδα την Καποδιστρια με φιλους πολλους στην ιρλανδια...


ΦΙΛΕ RYCHE,
MAKAΡΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΙΡΛΑΝΔΙΑ!!!
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ;
ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 18:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ RYCHE,
-Ο - MASVIDAL...


MAΛΛΟΝ Η ΛΙΛΙΘ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΚΟΥΤΑΚΙ" ΚΑΙ ΤΟ M/F...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ Ο ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ!!!ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟΥ -Σ-
ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 18:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βρε Valnta, είπαμε να με κάνεις τρομερό αλλά όχι και να τρομάξεις κι εμένα
Ανθρωπάκι για την ειρωνεία δεν υπάρχει,ε;...Θα βολευτώ με κάτι άλλο....Να που τελικά είσαι ΚΑΙ αυτός....

quote:
ΒΑΛΝΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,
Ο DAVID ICKE ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ "ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ,ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΕΣ...ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ!!!
ΑΑΑΑΑΑ!!!!!Πες μου τι λέει!
quote:
ΒΑΛΝΤΑ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΑΜΕ ΣΤΟ ΣΕΛΗΝΟΦΩΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΕΣ...
ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΧΟ ΤΗΣ ΜΕΛΩΔΙΑΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ...
ΗΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ...
ΚΙ'ΕΛΕΓΕ: "Μ'ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ;".
...δεν έχω λόγια!!

Κ να σας κάνω κ μια ερώτηση; ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΝΕΙΡΑ;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 20:48:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΑΑΑΑΑ!!!!!Πες μου τι λέει!


ΛΟΙΠΟΝ Ο ICΚE,ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΙ ( ΞΕΡΕΙΣ Η "ΙΣΤΟΡΙΑ" ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΝΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ...)ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΦΑΝΗΣ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΑΡΧΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΗΙΝΟΥΣ(ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΖΩΩΔΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...)ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΚΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ "ΕΥΓΕΝΕΙΣ" ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ "ΣΤΗΝΟΥΝ" ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΡΙΟ)ΚΑΙ ΜΑΧΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΟΔΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ.ΟΙ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ...
ΟΥΦ ΤΑ ΕΙΠΑ!!!


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΡΓΩ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 21:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΡΓΩ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειδα την ΑΡΓΩ να ταξιδευει...την ψυχη της...

Κι,εγώ σε είδα στον ύπνο μου ryche μόνο που το όνειρο έγινε εφιάλτης και ή ψυχή μου ταράχτηκε...
Στο επόμενο ονειρικό μου ταξίδι αν ξανασυναντηθούμε ελπίζω να έχει αίσιο τέλος...
Όνειρα γλυκά!

¨ΑΡΓΩ¨ γιατί δεν βιάζομαι και η Ψυχή μου λαχταρά πάντα ταξίδια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 21:53:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ωχχχ τι ήταν αυτό....

... από τον φόβο μου.

Βρε Valnta, είπαμε να με κάνεις τρομερό αλλά όχι και να τρομάξεις κι εμένα

Δεν πειράζει όμως. Τώρα που... ξετρόμαξα, το ξανασκέφτηκα. Ήταν μια καλή προσπάθεια, για να αρχίζουν να με σέβονται και κάποιοι εδώ μέσα.

Λοιπόν, ποιος έχει σειρά;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"



Τελευταίως - τελευταίως,
"η Θέμις..."έχει κέφια!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 00:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πως να περιγραψεις με λογια το συναισθημα του ονειρου στο οποιο βλεπεις την "αδελφη ψυχη" σου, το συναισθημα της απολυτης ταυτισης και επικοινωνιας ... χωρις ομως προσωπο - απλα σαν παρουσια η ακομα καλυτερα σαν μια ενεργεια που σε αγκαλιαζει
Πως να περιγραψεις με λογια την ανατριχιλα που νοιωθεις οταν ακους απλα μια φωνη να λεει ..."ειμαι εδω και το ξερεις γιατι με νοιωθεις", χωρις να βλεπεις εικονες, μονο ηχο... !

Και ομως ηταν ονειρο, περιεργο, ενας υπνος γαληνιος και ταυτοχρονα τοσο ανησυχος!

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 01:01:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
RYCHE XAIRETA ESOTERICA...

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ...ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΦΥΛΑ..
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΛΙΛΙΘ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ M/F...

RYCHE ΧΑΙΡΕΤΑ OLD TIGER
ΑΓΑΠΗΤΕ ΧΑΘΗΚΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ???

http://www.cineshop.gr/stars/Arnold_Schwarzenegger/Terminator2-Judgment_Day.htm

RYCHE ΧΑΙΡΕΤΑ ΤΗΟΤΗ

και συ φιλε μου ΤΗΟΤΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ

www.freddyvsjason.com/flash/ecard.html

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ HΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 12:18:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΙ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΛΕΥΚΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΦΑΝΗΣ...ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΑΡΧΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΗΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ..ΟΙ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ...
..Το γεγονός ότι στο Κινέζικο είμαι δράκος κ το "παιδί μου" ήταν -μάλλον- δρακονιανή...τι με κάνει; Ενα τέρας της φύσεως ή τη Μαντόνα των Δρακονιανών;
quote:
Κι,εγώ σε είδα στον ύπνο μου ryche μόνο που το όνειρο έγινε εφιάλτης και ή ψυχή μου ταράχτηκε...
...Εφιάλτης;Με τον ryche;Που να έβλεπες τον thoth...


Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 12:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πως να περιγραψεις με λογια το συναισθημα του ονειρου στο οποιο βλεπεις την "αδελφη ψυχη" σου, το συναισθημα της απολυτης ταυτισης και επικοινωνιας ... χωρις ομως προσωπο - απλα σαν παρουσια η ακομα καλυτερα σαν μια ενεργεια που σε αγκαλιαζει
Πως να περιγραψεις με λογια την ανατριχιλα που νοιωθεις οταν ακους απλα μια φωνη να λεει ..."ειμαι εδω και το ξερεις γιατι με νοιωθεις", χωρις να βλεπεις εικονες, μονο ηχο... !
Και ομως ηταν ονειρο, περιεργο, ενας υπνος γαληνιος και ταυτοχρονα τοσο ανησυχος!
..Το ξέρω αυτό...το αναγνωρίζω...σαν να το έγραψα εγώ...
Ryche..πολύ καλή επιλογή!
Flawless...???
Χαζή απορία:Τα δίδυμα βλέπουν παρόμοια όνειρα;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 22:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ειδα την ΑΡΓΩ να ταξιδευει...την ψυχη της...

Κι,εγώ σε είδα στον ύπνο μου ryche μόνο που το όνειρο έγινε εφιάλτης και ή ψυχή μου ταράχτηκε...
Στο επόμενο ονειρικό μου ταξίδι αν ξανασυναντηθούμε ελπίζω να έχει αίσιο τέλος...
Όνειρα γλυκά!

¨ΑΡΓΩ¨ γιατί δεν βιάζομαι και η Ψυχή μου λαχταρά πάντα ταξίδια...


Ryche χαιρετα Αργω

Φυγαδεψα τον πονο...σε ενα
αχρονο..κομματι χωρου..το
εντυσα με σκεψεις..
φυγοπονες...
μια ψευδαισθηση..
μου ειναι αρκετη..
για αποψε..
θα επαναπαυτω...
και ας ειναι μια
νυχτα διχως ονειρα..

ΑΡΓΩ καλεσε με στο ονειρο σου δεν ΑΡΓΩ να ερθω κοντα σου...
εγω τον εφιαλτη τον ζω την μερα την νυχτα ειμαι αδειος...

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ HΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 23:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια διαδρομη-μονιμη πληγη,
μια μου ζωη-φευγει σα πνοη,
εμεινα στο χτες-ονειρα μ'ευχες,
εφυγες σα χτες-πηρες δυο καρδιες.

ΕΜΜ ΜΠ.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 01:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...ενα παραθυρο στο φως,κι ενα λουλακι σεντονι,του ονειρου αντανακλση,και φεγγαροπετρες
τεραστιες εκτασεις με ηλιοτροπεια,χρωματα του ουρανιου τοξου...και πεφταστερια...ξυπναω!
οχι δεν θελω.
ΟΜ

dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 12:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μια διαδρομη-μονιμη πληγη,
μια μου ζωη-φευγει σα πνοη,
εμεινα στο χτες-ονειρα μ'ευχες,
εφυγες σα χτες-πηρες δυο καρδιες.
Μάνο μου..μ' αρέσει να διαβάζω αυτά που γράφεις...αν κ τις περισσότερες φορές με κάνουν να λυπάμαι...αλλά πολλές φορές λυπάμαι έτσι κ αλλιώς κ χωρίς να σε διαβάζω...αυτό είναι για σένα..

Εμένα η ψυχή μου δεν αντέχει...
να μην έχει....θάλασσα...
Ταξίδια που διάλεξε για μένα η καρδιά...
με πυξίδα τη λαχτάρα...
Χάραξε τη ρότα η μοίρα...
Μ'ανεξίτηλα μελάνια, φτιάχνοντας χάρτες...
να μη χάνω το δρόμο....
στο ασημένιο μονοπάτι της σελήνης...πάνω στα νερά...
Να μη χάνω το δρόμο...γιατί όλα τ' άλλα τα'χω χάσει πια...
Πως μαθαίνει ο άνθρωπος..να βρίσκει παρηγοριά..
σε μια σκέψη...πως τα ίδια άστρα βλέπουμε κ οι δυο...
κ κοιτάζω να ξεχνάω...πως ίσως πια δεν ασχολείσαι με τ'αστέρια..
Μερικές φορές πιστεύω...πως ίσως σε συναντήσω...
ξανά..σ' ένα λιμάνι...ή στην πλώρη να χαζεύεις το σκοτάδι...
Μ' αρέσει να ταξιδεύω...
Βραδινά βαπόρια φωτισμένα... που σφυρίζουν...
Το "φεύγω" ή το "έρχομαι"...
κ ας μη ξέρω εγώ που πάω...
κ ας μη θυμάμαι από που ξεκίνησα...
ή που με περιμένουν να επιστρέψω...
Μ' αρέσει να ταξιδεύω μόνη...
να αφήνομαι...να με τυλίγει η θλίψη...
να με πνίγει η νοσταλγία...
όπως περιμένω την αναχώρηση...
κ μετά...
αυτά που νιώθω να τα παίρνει ο ουρανός...
κ να τα κάνει χρώματα...να τα κάνει σκοτάδι....
να μου αφήνει την πολυτέλεια...
να λικνίζομαι στο κύμα..ή να κοιμάμαι στο βυθό..
ξαναγεννημένη...αθώα...χωρίς μνήμη..
να κοιμάμαι στο βυθό...να κοιμάμαι στο βυθό...
μέχρι...ν' αντικρύσω...
το πρόσωπο του Ποσειδώνα...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 12:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...ενα παραθυρο στο φως,κι ενα λουλακι σεντονι,του ονειρου αντανακλση,και φεγγαροπετρες
τεραστιες εκτασεις με ηλιοτροπεια,χρωματα του ουρανιου τοξου...και πεφταστερια...
Τι υπέροχη εικόνα..

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 18:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα παιδια:))))))))))))

valnta και εμενα μου αρεσουν οι σκεψεις σας ,λατρευω τον τροπο με τον οποιο δινεται ζωη στα οσα γραφετε.

δεν παιρνω μερος σε πολλες συζητησεις,οχι γιατι δεν εχω να γραψω κατι,αλλα γιατι αυτα που γραφετε ,ο τροπος που τα γραφετε με ενθουσιαζουν και με μαγευουν,ετσι θελω να διατηρω αυτην την μαγεια:)))))))))))))))))))).

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 20:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ,ΑΛΛΑ
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΛΝΤΑ...
ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΛΑΦΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕΣ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...
-ΜΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ;ΣΚΕΦΘΗΚΑ,ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ;
ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ.ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΛΑ-ΚΑΛΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΤΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΒΑΛΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΤΟ ΑΛΑΦΙΑΣΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΘΗΚΕ ΜΕ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΡΥΘΜΟ.ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΟΥΤΕ Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΞΕΧΥΝΩΤΑΝ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΠΑ...
ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΙ'ΑΣ ΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΨΑ...
ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΧΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΟΦΡΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΕΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΙΔΕ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΣΚΥΛΟΥ...ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΔΑΣ...ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΒΑΛΝΤΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΣΚΥΛΟΞΩΤΙΚΟ...ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑ.ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΑΛΛΟ...Η ΒΑΛΝΤΑ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ.ΤΡΕΧΑΛΗΤΟ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΞΟΥΘΕΝΩΜΕΝΗ ΦΤΑΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΥΑΚΙ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΕ ΓΑΡΓΑΡΟ ΤΟ ΝΕΡΟ."ΝΑ ΤΩΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΠΙΕΙ ΝΕΡΟ",ΣΚΕΦΘΗΚΑ...
ΑΥΤΗ ΟΜΩΣ ΚΟΙΤΑΖΕ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ ΤΑ ΔΕΝΔΡΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΑΖΕΙ ΜΙΑ ΦΩΝΗ:"ΠΟΥΛΑΚΙ,ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙΙ..."
ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΥΛΟΞΩΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ:"ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΔΑΣΗ ΤΗΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑΣ,ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΦΩΝΗ,ΠΟΥ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΦΙΚΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΥΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΝΟΣ,ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ, ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΡΟΙΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΙΩΝΟΒΙΩΝ ΒΕΛΑΝΙΔΙΩΝ "ΠΟΥΛΑΚΙ,ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙ....".
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ...ΞΥΠΝΗΣΑ...

ΒΡΕ ΒΑΛΝΤΑΚΙ,
ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΨΑΧΝΕΣ;

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 11/09/2003 20:18:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 21:50:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ημουν εκει μεσα στην αυρα σου,
ανεξιτηλα στον χωρο σημαδια σου,
φως που χειριζεται τον χρονο μου,
μια γαληνη που καλυπτει τον υπνο μου.

εισαι των ονειρων μου φωτια,
πλανιεται η μορφη σου-με κοιτα,
διωχνεις τα σκοταδια μακρια,
των πιο λαμπρων ονειρων μου θεα.

ΕΜΜ. ΜΠ.

δικο μου

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 36 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy