ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Χθες βράδυ ονειρεύτηκα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 36
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:04:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη μου Βα(λ)ντα εχεις ακουσει την παροιμια ...φυλαγε τα ρουχα σου...?
Ο κυριος Θωθ ,ο μπαμπας σου δλδ,εκανε πλακα αλλα εγω σαν προνοητικο ξωτικο(λεμε τωρα) φυλαγομαι,γιατι αν ερθει(λεμε επισης...) η ωρα να νευριασει αληθεια ,εμενα ποιος θα με βγαλει απο την φωτια?(κατα το την Λολα απο την φωτια ποιος θα την σωσει?).
Αλλα αντε ,επειδη ειμαι καλο ξωτικο παραμενω προσωρινα νονα σου μεχρι να βρεις καποια αλλη.Να αρχισεις το ψαξιμο ομως ,ετσι?

Φιλικα (παντα κολλημενη εγω....)
Το ξωτικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:16:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχχχ έπρεπε να το προβλέψω ότι τα ξωτικούλια τρομάζουν εύκολα.

Τι να κάνω μπαμπάς είμαι. Νοιάζομαι. Λες να είμαι υπερπροστατευτικός;

Θα πρέπει να το διορθώσω, γιατί valnta μου θα μείνεις χωρίς Νονά.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ως ξωτικό... θα έπρεπε να έχεις μια κάποια αναπτυγμένη διαίσθηση
κ να μην ακολουθείς παροιμίες ανθρώπων...

Eπαναπαύομαι λοιπόν...
Πιστεύω ότι η διαίσθηση θα λειτουργήσει κ θα παραμείνεις νονά μου
χωρίς φόβο αλλά με πάθος...

Aν βρω νονά... έχω κάνει το πρώτο βήμα...
Mετά θα ψάχνω βασιλόπουλο.. κατά το "τυραχλαδοχρυσοκουφετοκατάσταση"

Aυτά γλυκιά μου.
Mέχρι τώρα πάντως κ ότι κ αν γίνει στη συνέχεια για μένα θα είσαι το αγαπημένο ξωτικό.

K αυτό το "φιλικά" κακώς σου κόλλησε. Kάποιοι το θεωρούν πανάκεια...
Bγάζουν το δηλητήριο κ μετά σου λένε "φιλικά" από κάτω...

*** Προς Tρισμέγιστο: Στην έχει δώσει η ιστορία "θέλω λαμπάδα barbie!!!", ε;


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου

Edited by - Valnta on 18/11/2003 16:24:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι και barbie. Σε εσένα έπαιρνα πάντα λαμπάδα Thothie αλλά δεν σου άρεσε λόγω μεγέθους, ήταν... Τρισμέγιστη

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν πιάνεσαι από πουθενά Tρισμέγιστε...
Aν δεν ήσουν πατέρας μου θα ήθελα να ήμουν εσύ...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 16:45:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι καθόλου εύκολο Valnta, ειδικά τώρα τελευταία. Μάλλον με καταλαβαίνεις. Είναι μια ψυχολογική μου ανάγκη

Για αυτό έρχομαι εδώ "κάτω", για να κάνω την ψυχική μου "κάθαρση", ένας ρόλος πολύ σπουδαίος για αυτή την Κατηγορία (όταν αυτή δεν εκτροχιάζεται)

Και σε ευχαριστώ γιατί είσαι ιδανική συνομιλήτρια-ιέρεια για αυτήν την "κάθαρση". Συγνώμη που σου "φορτώνω" βάρη που δεν θες.

Πάντως δεν ξέρω αν σε παρηγορεί το γεγονός αλλά κι εγώ θα ήθελα να ήμουν εσύ αυτές τις ημέρες

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 18:05:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ω, ναι, καταλαβαίνω...
Xμ... τι να πω.. μπόρα είναι θα περάσει..
Yπομονή
κ καλή καρδιά...-να πω "γερή" να πιάσω κ το story "έμφραγμα";

Φτου-φτου!!!
Eυτυχώς δεν έχω "παράξενες ιδιότητες" γιατί μ'αυτό το χιούμορ μου....


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 18:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

H Kακιοτάτη σε χαιρετά...


!!!
Προσωρινη Βαφτιστηρα μου ειχα ξεχασει τελειως οτι ετσι την αποκαλουσε το μικρο πρασινο ανθρωπακι!!
Φιλικα (κολλημενη παντα εγω...)
Το ξωτικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:05:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ασχετο:
Πιστεύω Βάλντα οτι αυτή είναι η καλύτερη φώτο που είχες

Είναι πολύ rockιά
ή μηπως jazzιά;

Edited by - 1900 on 18/11/2003 22:08:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:12:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ολα και ολα.
Η καλυτερη της φωτογραφια ειναι η Κακιοτατη παρακαλω.
Με τις αλλες απλα εκανε πειραματα....αλλα ετουτη ειναι η πιο καλη
Οκ?

Φιλικα (παντα κολλημενη εγω....)
Το ξωτικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:22:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκεφτόμενη τη νονά κ τα χαμένα κόκκινα λουστρίνια θυμήθηκα τον ματαιόδοξο στον μικρό πρίγκιπα. Κ επειδή είναι από τ'αγαπημένα μου κ έχω αυτή την τάση να ξεφεύγω συνήθως απ'το θέμα...

Στον δεύτερο πλανήτη ζούσε ένας ματαιόδοξος.
"Αχ, αχ, έρχεται ένας θαυμαστής!"φώναξε από μακριά ο ματαιόδοξος,μόλις αντιλήφθηκε το μικρό πρίγκιπα. Για τους ματαιόδοξους όλοι οι άλλοι άνθρωποι είναι θαυμαστές.
"Παράξενο καπέλο φοράτε".
"Το έχω για να χαιρετάω όταν με χειροκροτούν. Δυστυχώς δεν περνάει ποτέ κανείς από δω".
"Μπα!" είπε ο μικρός πρίγκιπας, που δεν κατάλαβε.
"Χτύπα τα χέρια σου το ένα με το άλλο", του σύστησε τότε ο ματαιόδοξος.
Ο μικρός πρίγκιπας χτύπησε τα χέρια του το ένα με το άλλο. Ο ματαιόδοξος χαιρέτησε με μετριοφροσύνη, ανασηκώνοντας το καπέλο του.
Εδώ έχει πιο πολύ γούστο παρά στου βασιλιά, σκέφτηκε ο μικρός πρίγκιπας και ξαναχτύπησε τα χέρια του. Ο ματαιόδοξος ξανάρχισε να χαιρετάει ανασηκώνοντας το καπέλο του.
Αυτό κράτησε πέντε λεπτά, ώσπου ο μικρός πρίγκηπας κουράστηκε από το μονότονο παιχνίδι.
"Και για να πέσει το καπέλο, τι πρέπει να κάνω?"
Ο ματαιόδοξος όμως δεν τον άκουσε. Οι ματαιόδοξοι δεν ακούν παρά μόνο τους επαίνους.
"Με θαυμάζεις στ'αλήθεια πολύ?" ρώτησε το μικρό πρίγκιπα.
"Τι θα πει θαυμάζω?"
"Θαυμάζω θα πει πως αναγνωρίζεις πως είμαι ο πιο ωραίος, ο πιο καλοντυμένος, ο πιο πλούσιος και ο πιο έξυπνος άνθρωπος του πλανήτη".
"Μα είσαι μόνος σου εδώ στον πλανήτη σου!"
"Ας είμαι!Εσύ κάνε μου τη χάρη να με θαυμάζεις!"
"Σε θαυμάζω", είπε ο μικρός πρίγκιπας ανασηκώνοντας τους ώμους, "αλλά γιατί σ'ενδιαφέρει τόσο πολύ αυτό?"
Και ο μικρός πρίγκιπας έφυγε.
Οι μεγάλοι είναι σίγουρα πολύ παράξενοι, είπε μονάχα με το νου του, ταξιδεύοντας.


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:28:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ...όση ώρα έγραφα την ιστοριούλα μου
ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ
πόσο ανάγκη έχω να τη θυμάμαι συχνά...

Αποσυντονίστικα..
Σχετικά με το πιο είναι το καλύτερο outfit..


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2003, 00:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο Κακιοτατη προσωρινη βαφτιστηρα μου να το θεωρησω παραβολη η παραληρημα?
Το περι ματαιοδοξου κειμενο εννοω :ppp

Φιλικα (εξακολουθωντας να ειμαι κολλημενη εγω...)
Το ξωτικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2003, 00:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κ τα δύο αγαπητή μου.Αφού το εξηγήσαμε το "διχασμένη"...

Χμμ..μόλις σου είπα κάπου αλλού ότι έχασες το "φιλικά".

Τελικά εδώ σου είχε πέσει, ε?


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 13:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σιδηροδρομικός σταθμός σε βραδυνή ώρα...Mια ατμόσφαιρα περίεργη σαν ταινία του '40...με ομίχλη ή ατμούς (;).. Στέκομαι κ παρακολουθώ να φορτώνουν την Tαχεία με μουσικά όργανα. Nιώθω σαν να με έχουν κλέψει. Kάπου μέσα μου γνωρίζω ότι είναι δικά μου, αλλά δεν κάνω φασαρία, παριστάνω ότι δεν έχω καταλάβει...Έχω μια σκέψη... ότι μου πιάναν πολύ χώρο όλα αυτά τα όργανα κ γω δεν είχα ποτέ όρεξη να παίξω μουσική...
Bρίσκω κάποιον γνωστό μου, φεύγουμε με τη μηχανή για την Πεντέλη..στο δρόμο "κλειστές" στροφές κ μεγάλη ταχύτητα...δεν φοβάμαι καθόλου, αντίθετα σ'όλη τη διαδρομή του λέω "όχι φρένο"...
Στην Πεντέλη...σ'ένα ξέφωτο, το αγαπημένο μέρος του γνωστού μου, εκεί ήταν κ η πρώτη μας "έξοδος"...Kάτω απίστευτη θέα, είμαι λίγο στεναχωρημένη για τα όργανα, αλλά αυτός με ταΐζει πορτοκάλια κ μου διαβάζει κάτι..
Προσπαθώ να κοιτάξω το χαρτί του...με δυσκολία κάνω focus...είναι ποίημα..τίτλος: H φυγή...μου δίνει μια καινούργια φέτα πορτοκάλι κ γελάω ενώ κάτι στον ουρανό λάμπει/πέφτει...

(μετά από εύρεση...ΦΥΓΗ

Δεν ήταν άλλη η αγάπη μας
έφευγε ξαναγύριζε και μας έφερνε
ένα χαμηλωμένο βλέφαρο πολύ μακρινό
ένα χαμόγελο μαρμαρωμένο, χαμένο
μέσα στο πρωινό χορτάρι
ένα παράξενο κοχύλι πού δοκίμαζε
να το εξηγήσει επίμονα η ψυχή μας.

Η αγάπη μας δεν ήταν άλλη ψηλαφούσε
σιγά μέσα στα πράγματα πού μας τριγύριζαν
να εξηγήσει γιατί δε θέλουμε να πεθάνουμε 
με τόσο πάθος.

Κι αν κρατηθήκαμε από λαγόνια κι αν αγκαλιάσαμε
μ' όλη τη δύναμή μας άλλους αυχένες
κι αν σμίξαμε την ανάσα μας με την ανάσα
εκείνου του άνθρώπου 
κι αν κλείσαμε τα μάτια μας, δεν ήταν άλλη
μονάχα αυτός ο βαθύτερος καημός να κρατηθούμε
μέσα στη φυγή.



Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:31:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

*Δεν θα απαντούσα σε κανονικές συνθήκες αλλά αυτό το "κακό νινί"
με οδήγησε στο γνωστό Bαλνταϊκό παραλλήρημα...

Δικο μου χαρισμα αυτο,το οποιο περασε και σε σενα βαφτιστηρα...
Δεν λενε οτι κατι παιρνει το βαφτιστηρι απο την νονα??
Ε εσυ πηρες το...παραληρημα...σημα κατατεθεν μου ...
Βοηθεια σου Κακιοτατη και καλη δυναμη να εχεις με αυτο το χαρισμα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:51:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oτι κ να πάρω από σένα καλό θα'ναι
Tώρα λαμπάδα θα'ναι, παπούτσια, παραλλήρημα ή TYXH (που την έχω πάρει ΣTA ΣIΓOYPA)
...δεν μ'απασχολεί αγαπημένη νονά


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 18:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαφτιστηρα ειμαι περιεργη τι σοι τυχη σου εχω φερει,που το λες και το ξαναλες...
Αν θες,φυσικα,στειλε μου ενα εμαιλ με τις λεπτομερειες...καθοτι ειναι και περιεργη η νονα σου.

Υ.Γ. Σ'ευχαριστω καλη μου για τα καλα σου λογια αλλα τα παραλες κομματακι νομιζω?
Να'σαι καλα παντως.
Μακια σουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 18:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AΠOΣTOΛH EΞETEΛEΣΘEI!!!


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 22:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαφτιστηρα αν βλεπεις φωτια στον υπνο σου ειναι καλο η κακο?

Υ.Γ. κατσε και γραψε το γιοφυρι της Αρτας γιατι δεν το βρισκω...
( η γυναικα καλη μου <Κακιοτατη> θυσιαστηκε για τον αντρα της και οχι για τον αδελφο της)

Καλο βραδυ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 22:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω.. Νομίζω πως δεν είναι καλό αλλά θα πρέπει να μου δώσεις χρόνο να το κοιτάξω... Το έψαχνα κ γω το γεφύρι της Άρτας..Ο άντρας της την κορόιδεψε, αυτή το κατάλαβε κ έδωσε κατάρα για τους περαστικούς κ μετά σκέφτηκε ότι μπορεί να περάσει ο αδερφός της κ την πήρε πίσω..


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 22:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστα <Κακιοτατη> μου απλα επειδη οπως το γραφεις στο τοπικ πανω φαινεται να λες οτι η γυναικα θυσιαστηκε για τον αδελφο της,γι'αυτο στο ειπα .
Καλο σου βραδυΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 22:57:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σαν καλή νονά θα έπρεπε να καλύπτεις τις κοτσάνες μου κ όχι να με ξεμπροστιάζεις στα φόρουμς!!!


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 23:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ,καποια παει δια της οδου της ενοχης...να παρει και αλλα δωρα...
Καποια δεν διορθωσε παρ'ολ'αυτα το λαθος της,οποτε αφηνει την ενοχη στην νονα της....
Ποια ειναι τωρα ο αδυναμος κρικος απο τις 3?

Edited by - Το ξωτικό on 29/11/2003 12:48:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 00:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με διαβάζεις βλέπω σαν ανοιχτό βιβλίο..
Ποιά από τις τρεις θέλεις να πεις γιατί η βαφτιστήρα είναι ήδη 2!
Καλά...θα το διορθώσω..


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 05:10:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστα ,το διορθωσες <Κακιοτατη> (στριγγλα δεν σε λεω γιατι θα μπερδευτω το ξωτικο...)
Οποτε....για πες τι επιπλεον δωρο θες?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 11:42:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βαλτε με στην μεση ,πωωωω,οτι καλυτερο για το βραδυ,ονειρο ,στο ενα αυτακι θα μου ψυθιρειζει το ξωτικο ...εισαι στριγγλα..,θα βγαινει απο το αλλο αυτακι,για να τ'ακουσει η valnta,θα μου ψυθιριζει η valnta ..,θελω μια νονα που να ειναι σωστη...

χμμ...υπεροχο μου ακουγεται,ναιιιι ναι θα εχω δυο ονειρα διπλα μου ,δεν θα θελω να κοιμηθω εισ τους αιωνες των αιωνων ...αμαν

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 11:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μανος Κακιοτατη την λεω,οχι στριγγλα
Στριγγλα για μενα ειναι ενα αλλο ατομο(εκτος εσοτερικα)και για αυτο ειπα οτι δεν την λεω ετσι ,για να μην μπερδευτω Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 14:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xμ... αυτό το θέμα υπάρχει μου φαίνεται για να μιλάω με τη νονά μου κ να στέλνω χαιρετίσματα στον πατέρα... Από σπόντα μπαίνει κ ο Μάνος μας, βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο αυτό που περιγράφεις τελικά θα ήταν καλό για σένα, η γλώσσα μου πάει ροδάνι τελευταία κ αν κάποιος θέλει να κοιμηθεί μάλλον θα πρέπει να χρησιμοποιήσει ΣΕΛΟΤΕΪΠ!
Γλυκό μου ξωτικό..
Ως έξτρα δώρο θα μου ήταν χρήσιμος ένας τσιμεντόλιθος να με κρατάει προσγειωμένη γιατί έχω την αίσθηση ότι πετάω στα σύννεφα...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 14:52:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<Κακιοτατη > βαφτιστηρα μου (ακομα περιμενω τα περι φωτιας) εχω κατι φιλους στην Σικελια....πες εσυ πως τον θες τον τσιμεντολιθο...και στον φερνουν δωρο....με τα εξοδα μεταφορας δωρεαν..
Αντε βρε ,ειδες πως σε σκεφτεται η νονα σου?

Υ.Γ. δεν ειναι το μονο τοπικ που μιλαμε καλη μου <Κακιοτατη> αλλα...εδω καταληγουμε για να μην μας την πουν οι συγραφεις των αλλων τοπικΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 36 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1113281
Maintained by Digital Alchemy