ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Χθες βράδυ ονειρεύτηκα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 36
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 13:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ουρανε δειξε μου το μονοπατι....

μεσα απο νεφελες ,μεσα απο την αυρα...

το νεφος που περικλειει τα ονειρα...

τα ματια της ..δυο αναμμενα/οι δαδια/πυρσοι,..

να δω..να διαπιστωσω πως εφτασα ..νεκρος..στα πεδια..

απο το ποταμι της θλιψης ,να πιω νερο....

μες'το ποταμι της λυπης να βουτηξω...

στην αντιπερα οχθη να βγω...απαλλαγμενος απο τα..

βαρη μου...εξαντλημενος απο την προσπαθεια..

να ξαποστασω ,μακρια απ'την ομιχλη..

τωρα τα ματια της καθαρα διακρινω...τωρα την πνοη..

μου για παντα αφηνω ...να παρει μαζι ...με το χαμογελο μου.....


με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Edited by - manos on 10/12/2003 13:54:16

Edited by - manos on 10/12/2003 13:55:40

Edited by - manos on 10/12/2003 13:56:23

Edited by - manos on 10/12/2003 14:49:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 15:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας.
Ειδα ενα ονειρο.....στο οποιο ετρωγα γλυκα και μου προσφεραν να φαω συκωτι και σπληναντερο(αυτο τουλαχιστον νομιζω οτι ιταν το δευτερο που μου προσφεραν)το οποιο ειχε εντονο κιτρινο χρωμα.
Ξερει κανεις αν σημαινουν κατι ολα αυτα?
Το να βλεπεις γλυκα ξερω οτι ειναι κακο αλλα τα υπολοιπα καθως και ο συνδυασμος των τριων?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 16:53:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν δείτε πως τρώτε συκώτι, είναι σημάδι ότι κάποιο πρόσωπο θα προσπαθήσει να απομακρύνει από εσάς ένα αγαπημένο σας άτομο.

Xμ.. η μόνη ερμηνεία που μπόρεσα να βρω για το συκώτι..
όσο για το σπληνάντερο.. τι να σου πω ξωτικούλι μου..

Tο θέμα είναι.. το έφαγες το συκώτι;
K γενικώς πως ένιωθες κατά τη διάρκεια του ονείρου;
Kαλά;


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 17:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαλντα βαφτιστηρα μου,οχι δεν το εφαγα το συκωτι γιατι δεν μου αρεσει σαν φαγητο,αλλα δεν θυμαμαι το πως ενιωθα...η μαλλον θυμαμαι οτι εβλεπα καποιον να το τρωει μπροστα μου και ειδικα το κιτρινο σπληναντερο(?) και ειχα αηδιασει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 17:35:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xμ.. τότε μάλλον την γλυτώνεις την ερμηνεία..
άλλος θα την πατήσει....


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 20:14:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εκτος απο σωθικα ειδε καποιος και ψαρια και μια μεγαλη πορτα την οποια επρεπε να διαβει?



Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 20:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μη μου πεις ότι όντως βλέπεις ψάρια στον ύπνο σου...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 21:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
are you talking to me?

γιαυτο στριφογυριζω τοσο πολυ στον υπνο μου?

και συνηθως ξυπναω μουσκεμα και μυριζω ψαριλα?

ειναι σοβαρο γιατρε?


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 21:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΑΑΑΧΤΑΑΑΡΑΑΑΑΑ!!!!!


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 21:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Valnta το μελος που προσπαθει να μπει στο βιβλιο γκινες με το να ειναι μεσα στο forum 24 ωρες το 24ωρο

σου ευχομαι καλη επιτυχια και κουραγιο.

εδω καλη μου δεν ειναι φαρμακειο
δεν εχεις παιδια,σκυλια,γατια να φροντισεις?

να ερθει το αντρα του σπιτιου και να μην εχει κατιτις να φαει?
τι θα φαει? λαχταρες με ουζακι? ή τυρι με αχλαδι?

λαχταρα ε?

σιγουρα δεν ειναι LACTAρα?

γιατι πιο γλυκεια δεν γινεται
(πιο γλυκος δεν γινομαι ουτε γινεται)



Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 10/12/2003 21:46:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 21:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΛΥΚΑ??????

μην μαθει η mantis οτι ειμαι γλυκοαιματος και ερθει να ρουφηξει το γλυκο μου αιμα


ααααααααα τερμα τα γλυκα


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 23:06:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι εδώ φαρμακείο? Απαπα!!!Πάλι λάθεψα η βλογημένη..Πω πω πω, κ τι θα κάμνω τώρα που χρειάζομαι τα χάπια μου, 100 μου'χει φθάσει η πίεση! Αφήστε, αφήστε τι να σας λέω κύριε μου..
Αφήστε κ θα σας μαυρίσω την καρδιά, η χαροκαμένη μάνα..
Καλά ακούσατε.Χαροκαμένη μάνα..Ναι.. όχι,όχι ακριβώς θανατικό, αλλά τι τα θες αν σε ξεχνάει το σπλάχνο σου..Ε, γνώρισε μια ξένη κ του πήρε τα μυαλά.Τις ξέρετε τώρα αυτές τις σουρλουλούδες..Με χώρισε από τον γιόκα μου, που στα όπα-όπα τον είχα, 45 έφτασε κ ένα νερό δεν είχε σηκωθεί να βάλει μόνος του, κ τον πήρε τώρα αυτή κ μου τον έκανε χαμάλη,τι τα θέτε..πήρα ένα σκυλάκι να ξεχαστώ η άμοιρη, 2 βδομάδες το'χα, πολύ ωραίο, να το βλέπατε πως το'χα, με τα πουλοβεράκια του, με τα πασουμάκια του μες στο σπίτι, μια μέρα το'βγαλα όξω κ ουου μια τρεχάλα που την έβαλε, που να το προλάβω η κακομοίρα, έχω κ το πόδι βλέπεται..Γάτα, ε? Δεν τις μπορώ τις γάτες καλέ μου άνθρωπε είμαι αλεργικιά.Πως περνάει η μέρα? Αμ δεν περνάει η ρημάδα..Κάθουμαι, βλέπω κ κανένα σήριαλ του Φώσκολου -ωραία που τα φτιάνει αυτός ο Χριστιανός, ε? όλα μέσα από τη ζωή,ε, αυτά, τώρα τελευταία μου'χει ανέβει λίγο το ζάχαρο, ΤΡΩΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ, τι να κάμνεις, ζωή είναι αυτή, με το μπαρντόν εσείς μόνος,μόνος?...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 23:57:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΛΥΚΑ??????

μην μαθει η mantis οτι ειμαι γλυκοαιματος και ερθει να ρουφηξει το γλυκο μου αιμα

ααααααααα τερμα τα γλυκα


Καλέ μου Ένδο macΌραμα, μπορείς να με λές και ΛΑΧΤΑΡΑ!!!!

ββββζβζβζιιζιζιιιβνβνννζνζννιιιν....
Mantis: το ερωτο-χτυπημένο κουνούπι....


Edited by - Mantis on 10/12/2003 23:59:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 00:44:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλά ακούσατε.Χαροκαμένη μάνα..Ναι.. όχι,όχι ακριβώς θανατικό, αλλά τι τα θες αν σε ξεχνάει το σπλάχνο σου..Ε, γνώρισε μια ξένη κ του πήρε τα μυαλά.Τις ξέρετε τώρα αυτές τις σουρλουλούδες..Με χώρισε από τον γιόκα μου, που στα όπα-όπα τον είχα, 45 έφτασε κ ένα νερό δεν είχε σηκωθεί να βάλει μόνος του, κ τον πήρε τώρα αυτή κ μου τον έκανε χαμάλη,τι τα θέτε..πήρα ένα σκυλάκι να ξεχαστώ η άμοιρη, 2 βδομάδες το'χα, πολύ ωραίο, να το βλέπατε πως το'χα, με τα πουλοβεράκια του, με τα πασουμάκια του μες στο σπίτι, μια μέρα το'βγαλα όξω κ ουου μια τρεχάλα που την έβαλε, που να το προλάβω η κακομοίρα, έχω κ το πόδι βλέπεται..Γ

Αχ μωρ' κουρούλα μ' τι τραβάς κι συ η κακουμοίρω;

Να πεις σι αυτούν, στουν γιο σ' τουν ανιπρόκουπου να τιλιφονίσ' στουν παππού τ' τουν Τρισμέγιστου για να τουν τα ψάλ' απ' την καλιή και την ανάπουδη.

Αχχχ, παναγίτσα μ', κι οι Θιοί ιέχουν προυβλήματα. Κουράγιο κουρούλα μ' θα πιράσ΄ κι ετούτην η αιουνιότητα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 01:20:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρεστα η Valnta χαχαχαχαχαχαχαχαχα

μονος μονος

καμια φορα παιρνω μερος σε διαδηλωσεις και παριστανω οτι ολοι αυτοι ηρθαν για την γιορτη μου

και ετσι κυλαει η ζωη μου μεσα σε αγνωστα αγαπημενα προσωπα

καμια φορα παω και σε κανενα νεκροταφειο για να πιω κανενα καφε ετσι για να λεω οτι εχω φιλους που με κερνανε και εναν καφε

που και που μπαινω και σε κανενα ταξι οπου οι ταριφες ψοφανε για κουβεντα και ανοιγουμε συζητηση και λεω οτι οπου και να παω βρισκω γνωστους και τα λεμε λιγο

μετα περναω και απο κανενα δισκαδικο και ακουγοντας την μουσικη και βλεποντας τον κοσμο που περναει νοιωθω οτι ειμαι σε κλαμπακι και διασκεδαζω "μα που ειναι η σερβιτορα?" και πιανοντας την κουβεντα σε καποιον υπαλληλο για το αν εχει καποιον συγκεκριμενο δισκο νοιωθω οτι ξερω και τον dj τελικα ειμαι πολυ cool τυπος

εχω βεβαια και μερικους φιλους αλλα δεν τους βλεπω ομως τους ακουω τελεια καποιοι με κοροιδευανε οτι ειναι φανταστικοι αλλα δεν ξερουν τι τους γινεται

αλλα τωρα που το σκεφτομαι ισως και να ειναι φανταστικοι γιατι περναω φανταστικα μαζι τους

ειχα και ενα σκυλο τον οποιο μονο τον ακουγα αλλα μια μερα που μπηκαν καποιοι σπιτι μου και τα σηκωσαν ολα ανακαλυψα οτι ειναι πολυ δειλος γιατι δεν εκανε τιποτα να τους σταματησει

κριμα και τον θεωρουσα αγριο γιατι τοσα χρηματα εδωσα στην σχολη των σκυλων για να μου τον εκπαιδευσουν αλλα μετα εμαθα οτι ηταν σχολη για σκυλους συνοδους τυφλων αλλα τι τα θες? σημασια εχει οτι μου τα σηκωσαν ολα και κατι βαρη που ειχα στο δωματιο μου και πηραν και το χρυσο (οχι δεν εχω χρυσαφικα απλα κερδισαν το χρυσο μεταλλιο)

τελικα για να μην περασω μονος μου της γιορτες πηγα και αγορασα εναν αγιο βασιλη (φουσκωτο)

τον πηγα σπιτι τον φουσκωσα και τελικα ηταν κουκλα ερωτικο βοηθημα και τον πηγα πισω αλλα δεν τον επαιρναν πισω γιατι ειχα ανοιξει την συσκευασια οποτε και εγω την χαρισα σε ενα φτωχο παιδακι για να παιζει μιας και δεν ειχε παιχνιδια και τοτε με επιασε η αστυνομια και με χωσανε μεσα στην φυλακη με την κατηγορια αποπλανησης ανηλικου

και τωρα που καθομαι εδω στην φυλακη εχω πολλους φιλους και μαλιστα πραγματικους αλλα εχουν παραξενες συνηθειες

ολοι εχουν κρεμοσαπουνο μονο εγω κυκλοφορω με το παραδοσιακο πρασινο σαπουνι

αχ αυτη η εξελιξη εχει καταστρεψει ολα τα παραδοσιακα προιοντα

αλλα τελικα ολα αυτα μου βγηκαν σε καλο γιατι μου φανηκαν χρησιμα τα ατσαλινα εσωρουχα που μου ειχε πλεξει η γιαγια μου

και τωρα που ειμαι παλι ελευθερος
αγορασα εναν υπολογιστη εγινα μελος σε ενα forum και εκανα πολλους νεους φιλους αλλα μια μερα που με επισκεφτηκε ενας τεχνικος γιατι ειχα προβλημα με τον υπολογιστη μου

μου ειπε κατι που με εβαλε σε σκεψεις

"ο υπολογιστης δεν δουλευει χωρις ρευμα"

τι να εννοουσε αραγε?

τελικα Mantis εισαι λαχταρα ή LACTAρα?

σε προτιμω lactaρα παντως

και για να την σπασω σε μερικους εκει εξω αυτη την στιγμη καταβροχθιζω μια lacta μμμμμμμμμμμμμμμ μμμμμμ

ονειρο τωρινο οχι μπαγιατικο απο χθες

θα παιζουμε τωρα?


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 01:20:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να σι πώ Τρισμέγιστ' συ φταίς που του'γραψις του χουράφ', στ'είχα πει, είναι χαϊβάν' κι θα μι του τυλίξν τώρ' που'χ' περουσία, αλλά συ, που μυαλό πειδής έχ' τ'ούνουμά σου έχ' κι τη χάρ' σου?
Αει αει αει διν σ'ακουσα πατέρα μ' κι πήγα κι πήρα του βόδ' τ'ανεπρόκοπου κι του καμνα κι γιο, ΙΓΩ, που μον' το φεγγάρ' μ'ίβλεπε κι χλώμιαζι ιμπρός μου...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 01:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μα καλα που μπηκα?

στην στανη του μπαρμπαγιωργου?

και εγω ποιος ειμαι?

ο καραγκιοζης θα πουνε οι κακες γλωσσες

φαρμακειο ε?

τωρα που το ξανασκεφτομαι

το χανουμε το παληκαρι
ειναι χλωμο,δεν ανασαινει,δεν κουνιεται


αν ηταν ετσι τα παληκαρια

αθανατε βεγγο


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 01:41:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
One man show o Endorama!


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 01:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
one mas show ε?

η αλλη προσωπικοτητα σου τι λεει ομως?

(αφου δηλωνεις διχασμενη προσωπικοτητα)


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 02:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ..γιατί δεν ακολουθείς το παράδειγμα των άλλων μελών?
Όταν λέω καλό πράγμα, πρέπει να το αφήνεις ασχολίαστο
ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ!
ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ!!

Εεε,αφού θες να μάθεις...
Δεν φταίω εγώ καλό μου παιδί..

Your head will collapse
But there's nothing in it

Κακιοτάτη


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 02:56:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τωρα σιγουρευτικα

η μια σου προσωπικοτητα ειναι η καλη και η δευτερη η κακια

με ποια απο της δυο ομιλω?

οταν σε παιρνουν τηλεφωνο ποια το σηκωνει?

της δουλειες ομως υποθετω οτι της κανει η δευτερη σιγα τωρα μην καθησει η κακιοτατη να βαλει μπουγαδα

θα χωσει την καλη σταχτοπουτα να το κανει και φυσικα εχει φροντισει η κακιοτατη να σκοτωσει και την νονα ωστε να μην κανει καμια κολοκυθα αμαξα και μετα αναγκαστει να πλενει πιατα και ρουχα


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 03:18:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tώρα ομιλείς με την καλή..
Υπάρχει κάποιος που έχει συνδέσει ένα σωληνάκι
(αλουμινένιο-σύνδεση με σελοτέιπ)στο κεφάλι μου
κ με τροφοδοτεί (πολλές φορές χωρίς τη θέλησή μου)
με καλή διάθεση (ροζ συννεφάκια/καρδούλες/αστεράκια κλπ)
κλπ=κουλουροπαστάκια

χμ..αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση
βλέπω την Κακιοτάτη σε κώμα..


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 03:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω πολυ

αυτος ειναι και ο σκοπος μου να εξαφανισω την κακια απο μεσα σας

και να αποκτησετε ενα ελαφρως μεταχειρισμενο με λιγα χιλιομετρα και φυλασομενο σε parking κενο κεφαλι σαν το δικο μου.

ροζ συννεφακια?
σου δημιουργω ροζ συννεφακια?
ροζ συννεφακια?
και καρδουλες?

αληθεια εχεις ξεκινησει καποια φαρμακευτικη αγωγη?
ισως κατι σε ψυχικη υποστηριξη?


αυτο που μου αρεσει Valnta ειναι οτι οποτε γραφω κατι εισαι εκει να απαντησεις

πανταχου παρων

μα καλα δεν κοιμασαι ποτε?

κουνουπια ε?

χωρις να το θελεις καποιος σου βαζει μεσα στο κεφαλακι σου διαφορα
πιαστον και σπασε τα πλευρα του

το καθαρμα


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 03:41:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Του τα'σπασα ήδη αγαπητέ μου
κ δεν μάσησε..
Αυτά...για την ιστορία
Καληνύχτα σας!

*κουνούπια?χμ..καλή τύχη με τη Mantis
Δεν σε βλέπω να την γλυτώνεις ΑΝΩΔΥΝΑ...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 03:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σωστα προβλεπω πονους τρελους


κατι ακουσα οτι θα μου στησουν καρτερι με τον κουνουπακο της για να μου κεντησουν το δερμα


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 04:12:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γραψε λαθος

αφου μιλας για σπασμενα πλευρα μαλλον

αναφερεσαι στον mano ή στον Anounaki

εγω μεχρι στιγμης εχω γλυτωσει με μερικα τσιμπηματα

δεν εινα τιποτα μπροστα στα σπασμενα πλευρα και τα ταρακουνημενα σωθικα

ασε που οι μελανιες δεν μου πανε καθολου

καφε παπουτσια με μαυρο ματι?

παει το μαυρο με το καφε?

δεν παει θα ειμαι εκτος μοδας


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 11/12/2003 04:13:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 17:10:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kύριε endoramaaaaa!!!!!
Oυ ου! Zείτε; Tην βγάλατε την νύχτα, ή σας αποτέλειωσε το κουνουποζεύγαρο;


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 18:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ζω και βασιλευω και τον κοσμο καταστρεφω

και τα κουνουπια (κυκλοφορω με ψαλιδακι και τους κοβω της προβοσκιδες)

και εδω η καλη μου Mantis απο φωτογραφια που τραβηξα απο μια νυχτερινη της επισκεψη

και εδω απο φωτογραφια που μου εστειλε για να την αναγνωρισω στο ραντεβου μας η οποια βεβαια δεν την κολακευει καθολου αλλα δεν ειχε αλλη


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 11/12/2003 18:29:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 21:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πως η mantis με τα τσιμπηματα της ,ειχε κανει το κεφαλι του endorama,σα το κεφαλι του ΜΠΟΖΟ απο τα γαριδακια..

πως η valnta ,ειχε πιασει μια τσιπουρα απο την ουρα και την χτυπαγε πανω στο προσωπο του endorama..

πως ο endorama ,φωναζε κλαιγοντας πως προτιμαγε να περασει την καγκελοπορτα που ειχε βαλει,"κρυμμενος" μεσα στο επιπλο της καροτσας του,για να γλυτωσει...

πως ο endorama , φωναζε στον μανο οτι ζηλευει γι'αυτο λεει αυτα που λεει,πως απο το πολυ ξυλο παραμιλαω και ψαχνω την φωλια της μαυρης κουκουβαγιας...

πως ο μανος στο τελος θα φαει ολοκληρο το βρωμοξυλο που προοριζεται για τον endorama...ΠΡΙΤΣ...

γ'αυτο σημερα 7 το πρωι πηρα την ταχεια απο σταθμο λαρισης για ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙ(ΛΑΜΙΑ ΜΕΡΙΑ)...για να γλυτωσω...

μην τον πιστευετε , γιατι αυτο ειναι το δικο μου ονειρο...


με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ το κ@#$%^&ο ο κυριακος....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 01:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχω ενα ονειρο που χρειαζεται ερμηνεια σε ποιον κυριο να απευθηνθω?

εκει στην κυρια? ευχαριστω

καλημερα σας θα μου εξηγησετε ενα ονειρο που ειδα?

τι εσεις ριχνετε τα χαρτια?

και τι να κανω τωρα εγω?

να παω σπιτι μου και να σας παρω στο τηλεφωνο?

γιατι? αφου εκανα μπανιο δεν βρωμαω και τοσο

μονο απο το τηλεφωνο μπορειτε να με βοηθησετε?

μα καλα γιατι μιλατε μονο απο το τηλεφωνο? αγοραφοβια εχετε?

μονο τηλεφωνικα το κανετε?

μα δεν θελω να σας το κανω με τηλεπαθεια ενα ονειρο θελω να μου εξηγησετε

αααααα συγνωμη αλλα με μπερδεψατε με τα τηλεφωνικα κολπα

δηλαδη τωρα πρεπει να φυγω και να σας παρω τηλεφωνο?

σε ποιο?

στο 090864321244542345234521064?

να σας παρω απο το διπλα γραφειο για να μην τρεχω σπιτι μου?

οχι?

θα με παρετε εσεις σε μια ωριτσα σπιτι μου?

οχι?

εχετε να μου δανεισετε μια τηλεκαρτα να σας παρω απο το καρτοτηλεφωνο που ειναι απεναντι?

οχι?

επ!! επ!! επ!! τι λεει εδω?

με χρεωση 35 ευρω το δευτερολεπτο?

απαπαπαπαπαπαπα το φαρμακειο της Valnta ειναι?

και λιγα ειναι?

και αν ειχα ονειρευτει τον γυρω του κοσμου σε 40 ημερες τι θα εκανα?

δανειο απο την τραπεζα?

για ποιο λογο? για να μου πειτε οτι θα κανω μεγαλο ταξιδι?

δεν πειραζει θα ρωτησω στο forum που θα μου πουνε οτι μπουρδα τους κατεβει οπως και εσεις αλλα χωρις χρεωση

λοιπον συνesoteristes

για να δειτε πως το esoterica εκανε ανω κατω τον ψυχικο μου κοσμο
και με οδηγει στην παρανοια

ειδα ενα (ε) ξωτικο ονειρο

που λετε ειχα παει με καποιους φιλους σε ενα μερος με πολλα εγκατελειμενα κτιρια και γυρω γυρω δασος εκει λοιπον ειδα αναμεσα απο τα δεντρα εναν τυπο πολυ πολυ κοντο ο οποιος ηταν πρασινος

μαλλον εκπεμπε ενα λαμπερο και εντονο πρασινο φως

και που λετε αυτος ο "φωτεινουλης" φοραγε ημιψηλο καπελο και τα ρουχα του ηταν οτι καλυτερο ειχε βγει στην μοδα το 1800

τον ακολουθουσα με τα ματια μου και ξαφνικα εξαφανιστηκε

αλλα αν και μου εκανε τρομερη εντυπωση δεν τον ανεφερα στους υπολοιπους οι οποιοι δεν τον ειχαν προσεξει

μπηκαμε λοιπον σε ενα σπιτι απο μια ξυλινη σκαλα

το οποιο ηταν αδειο και μεσα στην σκονη

καθισαμε εκει λιγη ωρα και κουβεντιαζαμε ωσπου σε μια στιγμη κοιταξα εξω απο ενα παραθυρο και μεσα απο το σκονισμενο και πενταβρωμικο τζαμι ειδα οτι ο ηλιος ηταν ψηλα και ομως εγω αρχισα να φωναζω

παμε να φυγουμε νυχτωνει και θα ερθουν τα ξωτικα

οι αλλοι ομως προσπαθουσαν χωρις επιτυχια να βαλουν φωτια σε καρφια
(δηλαδη δεν τους καιγοταν καρφι)

καλα λεω καθηστε εδω εγω την κοπαναω

και βγαινοντας εξω ο ηλιος ειχε σχεδον χαθει στον οριζοντα!!!!!!!!!!!

ανεβηκα στην μηχανη μου και ξεκινησα την αποδραση μου απο εκεινο το μερος

ομως πηρα λαθος μονοπατι και βρεθηκα σε ενα αδιεξοδο οπου ειχε και κατι ταμπελες που εγραφαν διαφορα αλλα δεν καθησα να τα διαβασω γιατι ολα αυτα τα κοκκινα συμβολα που ειχαν μου εδωσαν να καταλαβω οτι δεν θα ελεγαν κατι καλο

και ξεκινησα παλι προς τα πισω

εκει κοβεται το ονειρο μαχαιρι

πρωι παλι και με ειδα να περπαταω προς την μηχανη μου η οποια ηταν παρκαρισμενη λιγα μετρα απο το σπιτι που ειχαμε παει

κοιταω σε μια στιγμη κατω και βλεπω ενα νεκρο σπουργιτι το οποιο ομως ηταν και αυτο πρασινο (ακτινοβολουσε αυτο το πρασινο χρωμα)

το κοιταζω πιο εντονα και προσπαθησα να διακρινω τα χρωματα του τα οποια τα καλυπτε το εντονο πρασινο

και μολις καταφερα να τα διακρινω τοτε το σπουργιτι ζωντανεψε και πεταξε

τοτε ενοιωσα μια απιστευτη κουραση και τα ματια μου τα ενοιωθα λες και καποιος ειχε ριξει μεσα τους αμμοχαλικο

ηταν λες και δεν ειχα κοιμηθει ολο το βραδυ και ενοιωθα πολυ γερασμενος

τοτε ανοιξε μια πορτα και ειδα τους φιλους μου να κατεβαινουν την ξυλινη σκαλα γελοντας και εδειχναν πολυ ξεκουραστοι

σε αντιθεση με εμενα

και τοτε μου κολησε η ιδεα οτι αυτοι δεν ειναι οι φιλοι μου αλλα κατι αλλο

και τους παρατηρουσα και ξυπνησα γιατι ειχα κλεισει 12ωρο υπνο ασχετα αν ενοιωθα οτι δεν κοιμηθηκα καθολου στο ονειρο μου

το μονο που μπορω να πω ειναι οτι με εχει καταστρεψει η παρεα σας και ειδικα το ξωτικο

ειμαι πολυ σοβαρα γιατρε?

λετε να εγκαταλειψω το esoterica?

να κανω καμια γαργαρα με αλατονερο?

δεν χρειαζεται ε?

καλα γραψτε μου μια συνταγη να φυγω

τι ειναι αυτο?

συνταγη για μελομακαρονα?

καλα.............................

καταλαβα

bye


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 12/12/2003 01:59:22

Edited by - endorama on 12/12/2003 03:10:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 36 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy