ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 'Ελλην και φυλετική αγνότητα."καθαρό αίμα"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 21:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό είχε ακούσει και ο πρώην μου και την είχε ψωνίσει εντελώς!!!

Σου την έκανε ο γαλανομάτης άρια?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 21:48:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Του την έκανα και δεν με συγχώρεσε ποτέ που μπόρεσα να αφήσω έναν "θεό"

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 21:59:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό είχε ακούσει και ο πρώην μου και την είχε ψωνίσει εντελώς!!!

Αντιθέτως εμείς οι μελαχρινοί,είμαστε πιό έξυπνοι.Εχεις δεί ποτέ έναν μεγάλο επιστήμονα ή και φιλόσοφο, ξανθό ?

Edited by - strangerz2 on 28/05/2010 21:59:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ρε παιδιά, ποιός σας δουλεύει έτσι άγρια;
Ξανθός και μεσογειακός,δεν πάει με τιποτε..Λόγω ..μελανίνης, που αντιδρά στον ήλιο...Τι σχέση έχει το ξανθό;.....
Για την ακρίβεια,επειδή ήταν μελαχροινοί, όταν εξαίρονταν κάποιος,ανεδυκνύετο,δλδ, τον έκαναν ...ξανθό, για να τον διαφοροποιήσουν..
Όπως, ο Μέγας Αλεξανδρος...
Μελαχροινός ήταν,οχι ξανθός...
Κι η παλιά τοιχογραφία, απο τη μάχη στα Γαυγάμηλα, νομίζω, το δείχνει πεντακάθαρα...Όπως με το άγαλμα στη Θεσσαλονίκη, που τον κανανε δεξιόχειρα ενώ ήταν αριστερόχειρας...
Άλλο η ωραιοποίηση κι άλλο η αλήθεια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Του την έκανα και δεν με συγχώρεσε ποτέ που μπόρεσα να αφήσω έναν "θεό"

Του την έκανες?
Και περίμενες να σε συγχωρήσει?

Δεν με λές αρια..
Αυτό με το οτι νόμιζε οτι ήταν φαραώ.. το είχε ανέκαθεν ή το ψώνισε τελευταίως..
Τώρα αμα σε ρωτήσουμε γιατί του την έκανες θα μας πείς αδιάκριτους.
Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας..

Edited by - allzzaro on 28/05/2010 22:16:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:14:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όπως, ο Μέγας Αλεξανδρος...
Μελαχροινός ήταν,οχι ξανθός...

Μήπως είχε και μουστάκι
Τι λές ρε τρεχαγύρευε επειδή είσαι εσύ μαυριδερός έχεις και μουστάκι θα πρέπει να είναι έτσι και ο Αλέξανδρος..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:14:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aλζαρο μονο μια ερωτηση ,πριν σε αρχισω για τα καλα....αυτο που εγραψες ειναι δικο σου η το αντεγραψες?γιατι ετοιμασου για μεγαλο κραξιμο αν ειναι δικο σου,αν το αντεγραψες πες απο που ,για να του δωσω το οσκαρ κοτσανας....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω φίλε μου allzzaro, αν ο skartados, θέλει να σου περι αυτού, αλλά, μην το συζητάς περί μελαχροινών Ελλήνων και ξανθών....
Θα πέσουν λεμονόκουπες....Μελαχροινοί είμαστε, εκ φύσεως και ήλιου....
Αλλα, οι νεοτερες γενιές, γινονται πιο ξανθές, απο καθαρότητα πνεύματος....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:17:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιό απο ολα ρε φίλε.. skartade

Edited by - allzzaro on 28/05/2010 22:18:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aυτο το μακριναρι στη προηγουμενη σελιδα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:20:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω φίλε μου allzzaro, αν ο skartados, θέλει να σου περι αυτού,

Ο skartados? Oχι θα πονηρό θέλει να κάνει θα ψάξει να βρεί κάτι για να δημιουργήσει αντίλογο.
Ρε σείς που σας βρίσκουμε στα σακουλάκια του κλύν..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Aυτο το μακριναρι στη προηγουμενη σελιδα.

Δικό μου κούκλε μου όλο δικό μου.
Πού έχεις αντιρρήσεις εσύ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλλα, οι νεοτερες γενιές, γινονται πιο ξανθές, απο καθαρότητα πνεύματος....

,να σε καλά,με έκανες και γέλασα αυτές τις δύσκολες ώρες της ίωσής μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:35:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
,να σε καλά,με έκανες και γέλασα αυτές τις δύσκολες ώρες της ίωσής μου.

Γιατί να γελάσεις ρε φίλε trangerz2.
Οσο καθαρίζει το πνεύμα τόσο ξανθαίνει κάποιος.
Είναι πάντως μια απάντηση στο ερώτημα πως ξανθήναμε οι Ελληνες.
Εγώ δλδ στα νιάτα μου ήμουν ξανθός τώρα μαύρισα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:37:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είναι πάντως μια απάντηση στο ερώτημα πως ξανθήναμε οι Ελληνες.

Ναι,όντως το πνεύμα μας έχει καθαρίσει πολύ,είμαστε πιό αγνοί σε σχέση με παλιά Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχεις δίκιο και να σου πώ το γιατί.

Πάρε παράδειγμα έναν πολιτικό.
Είναι κανείς ξανθός?
Οχι ή ολοι είναι μαυριδεροί ή είναι φαλακροί.
Φαλακροί είπα? Με τους φαλακρούς τι γίνεται? αυτοί είναι ενα στάδιο μετά τους ξανθούς?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε τρέχα τι λές.
Εβαλες μια φωτό και είσαι μελαχροινός.
Εσύ πότε θα καθαρίσεις?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:43:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντε ρε skartade μια ώρα περιμένουμε τώρα βρήκες να φάς?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:51:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηρθαν τα παιδια απο το παρκο ρε συ,περιμενε λιγο....σουρχομαι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 22:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ γύρισα απο το παρκο με τα παιδιά, πριν λίγο φίλε skartados..
Λίγη μπαλίτσα, που ειχαμε κανονίσει...
Με παιδιά μικρά κι εσυ, λοιπόν...
Φίλε μου allzzaro, υπάρχουν πολλοί τύποι ανθρώπων, που χαρακτηριζουν και την μορφή και σωματότυπο του καθενός...Όπου ανήκει ο καθείς, εξελίσσεται....Ή και καθαρίζει, υπο άλλη έννοια..Γιατί, ξέρεις πως εδώ καθαριζουμε απο τις πρισμίξεις, γινόμαστε καθαρό χρυσάφι...
Η επόμενη μορφή μας....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια που ειμαστε on line ας τα παρουμε ενα ενα.Γραφεις

Εάν ο Ελληνας και οταν λέω Ελληνας εννοώ τους Δραβίδες, "


Ποιους δραβιδες ρε συ αλζαρο?Ξερεις ποιοι ειναι αυτοι?Ειναι οι μαυροι της ινδιας.Αν μου βρεις μια σοβαρη επιστιμονικη τεκμηριωση οτι εδω ζουσαν δραβιδες ,εγω θα γινω αστροναυτης.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ορθόν φίλε μου.
Δεν τα λέω εγώ.
Αστους αυτούς μην καταπιάνεσαι απο λεπτομέρειες.
Προσπάθησε να συλλάβεις το σκεπτικό μου δεν είναι αυτό που νομίζεις.

Οταν λέω Δραβίδες Προέλληνες κλπ θέλω να αναφερθώ σε αυτούς που ζούσαν εδώ πρίν το 1.500 Πχ και να σου πώ το γιατί.
Γιατί τότε εκείνη την εποχή αρχίζουμε να έχουμε κάποιες πληροφορίες για το ποιοί ζούσαν σε αυτόν τον έρημο τόπο.

Edited by - allzzaro on 28/05/2010 23:03:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φαλακροί είπα? Με τους φαλακρούς τι γίνεται? αυτοί είναι ενα στάδιο μετά τους ξανθούς?

Α΄ όχι, αυτοί είναι έκπτωτοι.Εχασαν τα μαλλιά τους επειδή απομακρύνθηκαν απο τον ίσιο δρόμο.Απο μελαχρινός γίνεσαι ξανθός(καθαρισμός πνεύματος),ενώ άν απο μελαχρινός γίνεις καραφλός,τότε σημαίνει οτι το πνεύμα σου έχει βρωμίσει.Είσαι πλέον διεφθαρμένος,κοιτάξτε τους πολιτικούς μας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ξεράθηκα ρε φίλε strangerz2Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:09:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.mystica.gr/dravides.htm Ορίστε διάβασε τι γράφει εδώ για τους Δραβίδες.

Εγραψα τη λέξη Δραβίδες στο google και μου γράφει ``μήπως θέλετε να πείτε καραβίδες``..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γραφεις


ο Δευκαλίωνας επέζησε απο τον κατακλυσμο, ο μόνος που επέζησε και δημιούργησε τους Ελληνες απο τις πέτρες.
Πέταγε πέτρες δηλαδή και φύτρωναν άνθρωποι

Αντε τωρα να σου εξηγησω οτι αυτος ο μυθος υπαρχει γιατι ο λαος και η ελ-λας προερχονται απο το λας = πετρα.Αυτος ο μυθος θελει να πει αυτο που λεμε ακομα και σημερα "γεννημα θρεμα του τοπου" για καποιον που το θεωρουμε ντοπιο.Οπως και το ελλας=πατρωων τοπος γη,αλλα και πελλα-πελασγοι κ.τ.λ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:13:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
skartadako παω να κάνω νάνι γιατί η μαμά μου φωνάζει.
Δεν έχω καμμία όρεξη αυριο να μην με πάει στα Τζάμπο.
Γράψε εσύ οτι θέλεις και θα σου απαντήσω αυριο..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:14:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ καλό φίλε strangerz2,αλλά να ξέρεις, πως πρις 30 χρόνια, πίστευαν, ότι ο άνθρωπος του μέλλοντος, θα έχει μεγάλο κεφάλι
και λίγα μαλλιά ή φαλακρό, επειδή, λέει θα μεγάλωνε ο εγκέφαλος....
Τόσο πρωτόγονοι συλλογισμοί, έφτιαξαν τη Νέα Εποχή...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 23:17:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ αλζαρο σου ζητησα σοβαρη πηγη ,με αποδειξεις κ.τ.λ.,οχι περιθωριακες αποψεις....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy