ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Περιφερειακό θέμα συζήτησης. Νοέμβριος 2006 - Απρίλιος 2007
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 29
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 00:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic

Γεια σας αγαπητοί μου φίλοι.
Εύχομαι μέσα από τα βάθη της ψυχής μου οι καυγάδες να σταματήσουν και όλοι να συζητάμε ηρεμα και πολιτισμένα στο φόρουμ.

Είθε να εκλείψουν οι διαδυκτιακές προσβολές και οι αψιμαχίες μεταξύ μας.
Είθε να έρθουν καλύτερες ημέρες για τις συζητήσεις του Esoterica.gr


Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 01:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

quote:

εγω ειμαι μεσα - απο οσους ανεφερες γνωριζω μονο την αμαλια, τον βριλ και τον τζωνυ (αν και δεν του μιλαω του τζωνυ), και ευχαριστως θα σας γνωριζα τους υπολοιπους

GWGW

και γω μεσα..αν και δε ξερω βρε ανθρωπε γιατι..αλλα με τρομαζεις λιγο...

τι θα αντικρυσω..κτλ κτλ..


το τερας της Πεντελης θα αντικρυσεις!

δεν διαβαζεις το περιοδικον ΑΚΛΑΥΤΟΝ?


quote:

μαλλον αυτο το μογγολακι φταιει ε..?


κι αλλοι μουχουν πει για το μογγολακι μου, οτι καπου τους την σπαει

εγω θα προτεινα (καλοπροαιρετα) να ψαξετε για τι ακριβως ειναι ενοχλητικο


quote:

Nausika317

- Που να τρέχω λοιπόν απ' τα βουνά, να σας συναντήσω... εσείς όμως , θαύμασια μπορείτε να συναντηθείτε, να μου ρίξετε ένα "θάψιμο", να περάσετε καλά, και , ποιός ξέρει, μπορεί στο τέλος να πιείτε και κανένα τσίπουρο στην υγειά μου, που έγινα η αιτία να γνωριστείτε!!


εγω θα θαψω αυτον τον μλκ τον τζωνη!

εχω να σας πω...


*


ΥΓ. με τα της πορνογραφιας διαφωνω, αλλά δεν βρισκομαστε στο καταλληλο τοπικ για να αναπτυχθει συζητηση

αν υπαρχει ηδη τοπικ, παμε εκει, αν δεν υπαρχει, ανοιξτε ενα - το θεμα ειναι ενδιαφερον


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 01:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
quote:
κι αλλοι μουχουν πει για το μογγολακι μου, οτι καπου τους την σπαει


Το μογγολάκι που κουνάει την κεφάλα του πέρα-δώθε είναι από τις καλύτερες και πιο μουράτες υπογραφές του φόρουμ.

Ασ' τους να λένε

Lost in Necropolis

La ville de la mort


Edited by - Agnostic on 15/12/2006 01:41:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 01:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Nausika317 εφόσον δεν έχεις πρόβλημα με τον Mercury (αν και δικαια νιώθει θιγμένος, καθώς τον προσέβαλλες και πιστεύουμε ότι οφείλεις μια συγνώμη) αλλά με εμάς, σου προτείνω να συναντηθείς μαζί μας το συντομότερο δυνατό, ώστε να συζητήσουμε και όσα πράγματα σε προβληματίζουν. Μη φοβάσαι μία συνάντηση μαζί μας. Αποδεδειγμένα από όσους ανθρώπους έχουμε μέχρι στιγμής συναντήσει, δεν πειράξαμε κανέναν!
Αν θες μπορείς να συναντηθείς και προσωπικά μαζί μου.
Μακάρι να μπορέσει να λυθεί η οποιαδήποτε παρανόηση που πιστεύω ότι έχεις κάνει, από μία τέτοια συνάντηση. Εγώ είμαι ανοιχτή και δεν κρατάω κακία, ούτε σε θεωρώ αντίπαλο (λυπάμαι όμως που σύμφωνα με τις δηλώσεις σου το είδες εσύ έτσι).

Τι λες;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 01:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:


Agnostic είσαι άπαιχτος!!!

Αλλά... έχουν γνώσιν οι φύλακες!

χεχεχε


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 02:02:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:

Mercury,

μου φαίνεται ότι έχασες το κεντρικό σημείο του όλου θέματος:

- Δεν κατηγορείσαι ΕΣΥ προσωπικά για το υλικό του θέματος σου, η και αυτό που άλλοι "ανέβασαν" στο ίδιο τόπικ.

Εγώ έθεσα ένα ερώτημα, που οι συντονιστές θα ήταν αρμόδιοι να απαντήσουν , και αποφάσισαν να σιωπήσουν τελείως. ( Θα μπορούσαν θαυμασια να απαντήσουν ¨οτι " ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ" με κάποια επιχειρήματα, αλλά , το επαναλαμβάνω, για τους όποιους λόγους, το αγνόησαν).

ΕΙΠΑ, ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ, ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ , ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ:

Στην "Πρόσκληση" που πρότεινες:

quote:
Είσαι για μια συνάντηση με την Αμαλία,τον Βριλ,τον Τζώνη,τον Νταιινκ,το γιγενη,τη Γωγω και όποιον άλλο γουστάρει,"Μανταμ Ναυσικά"? Είσαι να με κατηγορήσεις μπροστά τους για πορνογράφο,κόλακα,και γλύφτη? Θα μου πεις μήπως και με πόσα και ποια νικς μπαίνω στο εσωτερικα? Δεχεσε την πρόσκληση ? ή θα συνεχίσεις να συκοφαντεις και να λασπώνεις κρυμμένη σαν ποντικίνα πίσω απο την οθόνη του υπολογιστή σου?...

Καλές γιορτές Μανταμ Ναυσικά...




Καθώς επίσης και την πρόταση σου να σε "τραβήξω στα δικαστήρια..."!!

quote:
Ξερεις που σου προτείνω να πάμε? Στον εισαγγελέα για να μου κάνεις μήνυση. Πάρε μαζί σου τα αποδεικτικά στοιχεία του ‘εγκλήματος‘,πάρε την ψευτοηθική και τον πουριτανισμό της δεκαετίας του '50 που κουβαλάς, αυτόν τον ίδιο που σε κάνει να βλέπεις μεγάλους καλλιτεχνες του φανταστικού όπως ο Luis Royo και ο Borris Vallejo ως πορνογράφους, και πάμε να με καταγγείλεις για διακίνηση πορνογραφικού υλικου. Έχεις τη μαγκιά? Ή είσαι όλο λόγια?

Τελικά, σε ποιούς προτείνεις να σε κατηγορήσω? Στον εισαγγελέα, η ΜΠΡΟΣΤΑ στην ανωτέρω ομάδα?H και στους δύο? Δηλαδή, μέχρι τώρα τι πιστεύεις ότι έκανα? Σε κατηγορούσα ΠΙΣΩ τους? Λοιπόν, κάτι μου θυμίζει αυτό, του στύλ " Κατέβα κάτω,ρε, αν είσαι άντρας! Ξέρεις ποιός είμαι γώ ρε? Γιά μιά τιμή κι ένα καθαρό κούτελο ζούμε όλοι στην κοινωνία ( ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ " VIRTUAL" ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!)

ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΟΛΑ :OXI!!

Και το αιτιολογώ:
1) Γιατί όλα αυτά δεν θα έστεκαν στον Εισαγγελέα, κι ο Εισαγγελέας έχει πολύ περισσότερο τέτοιο υλικό απο το Ιντερνετ να ασχοληθεί!

2) Και να έστεκαν, ξέρεις, οι δίκες στην Ελλάδα κρατάνε χρόνια, μέχρι να βγεί η απόφαση, ποιός ζεί ποιός πεθαίνει...

3)Ακουσα ότι ξαναβγήκε στην Αγγλία, τελευταία, ενας μανιακός δολοφόνος, που σκοτώνει γυναίκες... Ασε που και στην Ελλάδα τελευταία σκοτώσανε πέντε κυνηγούς, επειδή μπαίνανε σε ένα χωράφι... Πρέπει να προσέχουμε...

4)Σε είδα πολύ εκνευρισμένο, και πιθανόν μιά συνάντηση μαζί μου, να δημιουργήσει κανένα έμφραγμα, κανένα εγκεφαλικό.. Καλά λέει και ο Predator:

quote:
Υπαρχουν πολλοι τροποι να "αντιμετωπισεις" τετοιες προκλησεις, χωρις να χρειαζεται να νευριαζεις αρκετα, ωστε να χαλας την υγεια σου!!!! Στο λεω ως προτροπη και ως φιλος και οχι για να σε αντιδικησω...

ΑΣΕ , να μην τόχω και βάρος στη συνείδηση μου...

5)

quote:
Απλά δεν αξίζει να παίρνουμε στα σοβαρά ανθρώπους που χρησιμοποιούν το διαδίκτυο ως μέσο εκτόνωσης της κακίας τους ή ως διέξοδο από τα ψυχολογικά τους προβλήματα

Αφού δεν αξίζει να παίρνουμε στα σοβαρά τέτοια άτομα, γιατί θες να με συναντήσεις?

6) ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ:
Από την 1η Ιανουαρίου , αποφάσισα να πάω να κλειστώ σε μοναστήρι, σ' ένα ψηλό βουνό, γιατί , όπως λές και σύ,


quote:
τον πουριτανισμό της δεκαετίας του '50 που κουβαλάς,

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗς ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ '20! - αποφάσισα να κλειστώ σε μοναστήρι, σε ένα ψηλό βουνό,για να μην βλέπω όλη αυτή την πορνογραφία που μας κατακλύζει από παντού, ακόμα και στις διαφημήσεις για παιδικές τροφές, δείχνουν ολόγυμνα μωρά - ΑΙΣΧΟΣ!!

- Που να τρέχω λοιπόν απ' τα βουνά, να σας συναντήσω... εσείς όμως , θαύμασια μπορείτε να συναντηθείτε, να μου ρίξετε ένα "θάψιμο", να περάσετε καλά, και , ποιός ξέρει, μπορεί στο τέλος να πιείτε και κανένα τσίπουρο στην υγειά μου, που έγινα η αιτία να γνωριστείτε!!
-θα πρότεινα, καλού-κακού, μια συνάντηση σε πολυσύχναστο μέρος, με πολλά φώτα...

Καλές Γιορτές και σε σένα, Μεσιέ Mercury.

Αvallon:

quote:

Eγώ δε θέλω να'ρθω γιατί δεν υπάρχω!

Υ.Γ. Ποιό είναι το περιβόητο τόπικ του Μέρκιουρι περι ου ο λόγος?


Το τόπικ είναι " terminal station: Mystery", στισ "ΕΙΚΟΝΕΣ"

- Εσύ γιατί δεν υπάρχεις?


Γελασα πολυ με αυτα που εγραψες...ειδικα για τον Mercury!!!!
Mercury!!!!
Ποτε θα ξαναερθεις Ελλαδα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 02:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

quote:
κι αλλοι μουχουν πει για το μογγολακι μου, οτι καπου τους την σπαει

Agnostic

Το μογγολάκι που κουνάει την κεφάλα του πέρα-δώθε είναι από τις καλύτερες και πιο μουράτες υπογραφές του φόρουμ.

Ασ' τους να λένε



ρε συ Agnostic δεν κανει να συμφωνουμε σε αυτο το τοπικ

θα επιβεβαιωθει για πρωτη φορα ο Μητσοτ.... κρατς μπανγκ ωχ... επεσε το φωτιστικο στο κεφαλι μου


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 09:37:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW
quote:

κι αλλοι μουχουν πει για το μογγολακι μου, οτι καπου τους την σπαει
εγω θα προτεινα (καλοπροαιρετα) να ψαξετε για τι ακριβως ειναι ενοχλητικο

νομιζω το βρήκα!!!
εχει να κανει μαλλον με τη συνεχη κινηση του κεφαλιου...

να εξολομογηθω κιολλας..οτι οταν πρωτομπηκα στο φορουμ...νομιζα οτι ηταν δική σου φωτο...χαχαχαχαχα



Η Μεγάλη μου Αγάπη!

Edited by - GWGW on 15/12/2006 09:37:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 12:21:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil
Kαλά ρε σύ Agnostic τίποτα πιό γούρικο δέν βρήκες να βάλεις??!!!
Έχει που έχει τα χάλια του το μαγαζί, να το αποτελειώσεις θέλεις μου φαίνεται

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 17:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Aκριβως... νομιζω οτι τωρα που εμφανιστηκε και ο "Ακατανομαστος", θα χειροτερεψουν τα πραγματα...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 19:54:11  Εμφάνιση Προφίλ

Με αδελφικήν αγάπην και κατανόησιν νουθετήσατε ο καθής τον αδελφόν αυτού τεκνα μου, όχι με πνεύμα αντιλογίας, ώστε η χάρις του κυρίου ημών να είναι μετά πάντων ημών. Αμήν.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2006, 22:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

GWGW

να εξολομογηθω κιολλας..οτι οταν πρωτομπηκα στο φορουμ...νομιζα οτι ηταν δική σου φωτο...χαχαχαχαχα



μα ειναι η φωτο μου


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 01:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317
Amalia:
quote:
Nausika317 εφόσον δεν έχεις πρόβλημα με τον Mercury (αν και δικαια νιώθει θιγμένος, καθώς τον προσέβαλλες και πιστεύουμε ότι οφείλεις μια συγνώμη) αλλά με εμάς, σου προτείνω να συναντηθείς μαζί μας το συντομότερο δυνατό, ώστε να συζητήσουμε και όσα πράγματα σε προβληματίζουν

Αυτό που με προβληματίζει άμεσα αυτη τη στιγμή, Αμαλία μου, είναι το ότι δεν είχα λάβει κανένα μήνυμα στο e-mail μου ότι υπάρχουν καινούργια μηνύματα στο τόπικ - ούτε και σε κανένα άλλο τόπικ που είχα subscription - απο τις 10.22 π.μ., 14 Δεκ, μήνυμα του predator..
Θεώρησα όμως ότι θα έπρεπε να το κοιτάξω, και ΕΙΔΟΥ!,άλλα 12 μηνύματα!! Γιατί άραγε?

Κατά δεύτερον, τα¨'όσα πράγματα με προβληματίζουν", τα έθεσα εδώ, δηλαδή ( να το ξαναπώ, για πολλοστή φορά?) το θέμα της υποτιθέμενης "πορνογραφίας η erotica", και αν αυτό - εαν είναι έτσι- συνάδει με τα θέματα του esoterica. Θα ήταν πολύ απλό να μου δώσετε μια απάντηση με το ποιά είναι η θέση σας πάνω σε αυτό -είτε θετική, είτε αρνητική, δεν έχει σημασία. Αντ' αυτού, σιώπήσατε, η συζήτηση συνεχίστηκε πλέον με τις επιθέσεις που δέχτηκα εγώ , όπως " ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΛΛΕΙΣ "κτλ., και τελικά με τα γραφόμενα του Mercury, όπως

quote:
Το χρονογράφημα της Ναυσικά317 δεν με πολυεξέπληξε για να πω την αλήθεια...Δυό μήνες πρίν κάποιο άλλο μέλος με είχε κατηγορήσει ότι...δεν υπάρχω και ότι στην πραγματικότητα είμαι λογαριασμός του admin...Απο εκείνη τη μέρα και μετά λοιπόν πήρα την απόφαση ότι δεν πρόκειται να νευριάσω ποτέ όσο μεγάλο και να είναι το μέγεθος της προσβολής και της συκοφαντίας, σε οποιοδήποτε διαδικτυακό χώρο και αν την υποστώ.Απλά δεν αξίζει να παίρνουμε στα σοβαρά ανθρώπους που χρησιμοποιούν το διαδίκτυο ως μέσο εκτόνωσης της κακίας τους ή ως διέξοδο από τα ψυχολογικά τους προβλήματα.



η και:
quote:
Αν είσαι τόσο "μόρτισσα" όσο αφήνεις να εννοηθεί

συν:

quote:
πάρε την ψευτοηθική και τον πουριτανισμό της δεκαετίας του '50 που κουβαλάς,

αλλά και:

quote:
πάρε την ψευτοηθική και τον πουριτανισμό της δεκαετίας του '50 που κουβαλάς,

ακόμα και:

quote:
Ξέρεις εχω μεγάλη περιέργεια να δω ποια είναι αυτή πίσω απο το νικ Ναυσικά317 η οποία έχει τόσο δηλητηριώδες μίσος εναντίον μου ωστε να φτάσει να γραψει πράγματα σαν αυτά...



- Δεν καταλαβαίνω γιατί μου ζητάτε να ζητήσω συγγνώμη απο τον Mercury, "επειδή αισθάνεται θιγμένος".
Μήπως πρέπει να φωνάξω και γώ τον " Big brother" , να πεί στον Mercury να μου ζητήσει συγγνώμη για τον τρόπο που εκφράζεται,, όπως μου ζητάτε και ΕΣΕΙΣ να του ζητήσω συγγνωμη?Και το" ΕΣΕΙΣ", σε ποιούς ακριβώς αναφέρεται?

Εγώ προσωπικά, δεν ζητάω συμπαράσταση απο κανέναν , και απαντάω ΜΟΝΗ ΜΟΥ, και ευθέως σε όποιον μου απευθύνει το λόγο, όπως έκανα πάντα , και θα συνεχίσω να κάνω - ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΓΝΩΣΗ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΟΓΟ, , πράγμα που , δυστυχώς, δεν είναι πάντα εφικτό, όπως ανάφερα στην αρχή του μηνύματος μου.


Κατόπιν , λοιπόν, όλων των παραπάνω, δεν βλέπω σε τι θα εξυπηρετούσε μία "κεκλεισμένων των θυρών" συνάντηση με εσας σε αυτή τη φάση. Οπως είπα, με τον κίνδυνο να γίνω κουραστική, δεν έχω πρόβλημα με ΕΣΑΣ, αλλά ανάφερα τα ΣΗΜΕΙΑ που με απασχόλησαν.


jonniebegood:

quote:
ΥΓ. με τα της πορνογραφιας διαφωνω, αλλά δεν βρισκομαστε στο καταλληλο τοπικ για να αναπτυχθει συζητηση

αν υπαρχει ηδη τοπικ, παμε εκει, αν δεν υπαρχει, ανοιξτε ενα - το θεμα ειναι ενδιαφερον


EΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΤΟΠΙΚ!Συμφωνώ απόλυτα ,ότι αυτή είναι και η σωστή θέση που θα έπρεπε να πάρει κανείς , στην αρχική μου τοποθέτηση- Δηλαδή, να συμφωνήσει, η να διαφωνήσει.

jonniebegood, αν το είχες γράψει νωρίτερα, λες να είχαμε προλάβει τις " κορώνες" των τελευταίων ημερών?

Λοιπόν, αν δεν υπάρχει τέτοιο τόπικ, λέω να ανοίξω εγώ ένα ,μετά τις γιορτές, που θα έχουν ηρεμήσει και τα πνευματα λόγω βαρυστομαχιάς, όχι στο "ΠΑΡΑΞΕΝΟ", αλλά στο "ΠΑΡΑΛΟΓΟ", ( αν βέβαια δεν έχω φάει απενεργοποίηση μέχρι τότε), με έναν τίτλο κάπως έτσι :" η διακίνηση παιδικής πορνογραφίας στο Ιντερνέτ, ο ρόλος των πολυεθνικών εταιρειών γαλακτοκομικών μεσω διαφήμισης παιδικών τροφών, και η σχέση τους με την μεταφορική εταιρεία Mercury and Co.".. ΩΩΩΩΠΠΠ!...Αν θυμάμαι καλά, κάποιος είπε ότι η φωτο του "Γκαντέμη" θα χειροτερέψει τα πράγματα?

Angi:

quote:
Γελασα πολυ με αυτα που εγραψες...ειδικα για τον Mercury!!!!

Χαίρομαι που γέλασες Αngi! Το γέλιο κάνει πάντα καλό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 03:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Κατόπιν , λοιπόν, όλων των παραπάνω, δεν βλέπω σε τι θα εξυπηρετούσε μία "κεκλεισμένων των θυρών" συνάντηση με εσας σε αυτή τη φάση.

Δεν υπάρχει περιορισμός, ούτε φυσικά έχουμε πει κάτι τέτοιο Nausika317.
Μπορείς να φέρεις όποιον θέλεις.
Φαίνεται πως είσαι θαρραλέος και με άποψη άνθρωπος, οπότε πιστεύω πως δεν σε κολλάει μία τέτοια πρόσκληση.
Θέλεις λοιπόν να πούμε τις απόψεις μας, πρόσωπο με πρόσωπο;
Από κοινού βέβαια θα συμφωνήσουμε - εάν γίνει κάτι τέτοιο - τι θα ανακοινωθεί κι από τις δύο πλευρές στα forums. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, είμαστε ανοιχτοί.
Πότε θες να κανονίσουμε τη συνάντηση;


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 08:20:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
Nausika317 θα σου πω τι εχω καταλαβει απο την συμετοχη μου στο εσωτερικα εδω και καποια χρονια

πιαστο αυγο και κουρευτο

δεν προκεται να αλαξει τιποτα
παντα θα υπαρχουν δυο μετρα και δυο σταθμα
παντα το σκουντιγμα μερικων θα σηκωνει διαγραφη
ενω η χρηση μαχαιριων απο καποιους αλλους θα σηκωνει το πολυ πολυ παρατηρηση

μια ερωτηση προς την αμαλια

γιατι ζητατε κατα καιρους απο διαφορα μελη να ερθουν σε συναντιση μαζι σας;;
η οποια συζητηση μπορει να γινει μεσω τηλ,τσατ
και στην συγκεκριμενη περιπτωση ποιος ο λογος να ερθει σε επαφη η ναυσικα μαζι σας
και γιατι τοση μυστικοτητα;;

quote:
Από κοινού βέβαια θα συμφωνήσουμε - εάν γίνει κάτι τέτοιο - τι θα ανακοινωθεί κι από τις δύο πλευρές στα forums.

τι ειναι αυτο που θα πρεπει να συμφωνησετε απο κοινου για το τι θα ανακοινωθει και τι οχι;;

και αν τελικα δεν θελει να ερθει η ναυσικα σε συνανντηση μαζι σας τι θα γινει;;
ποιες θα ειναι οι επιπτωσεις;;

η ναυσικα εθεσε ενα απλο ερωτημα

η δημοσιευση της φωτο απο καποιο μελος στο θεμα που ειχε ανοιξει ο μερκιουρι ειναι η οχι πορνογραφια;;;

αυτο ρωτησε και περιμενει απαντηση
απαντηση βεβαια δεν θα λαβει επι του θεματος
αλλα θα ξεκινησετε το γνωστο ποιημα


<<δυο λαλουν και τρεις χορευουν
για κοιτα τους αλλους πως αγναντευουν
που να ξεραν οι χαζοι
οτι αυτοι ειναι οι τρελοι

δυο λαλουν και τρεις χορευουν
και οι μαστοροι μαστορευουν
νταπ και ντουπ με την ματσολα
στασου ηρθε και η λολα>>


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 10:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil
quote:
Aκριβως... νομιζω οτι τωρα που εμφανιστηκε και ο "Ακατανομαστος", θα χειροτερεψουν τα πραγματα...

Σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό αλλά αφού γλύφεις για συντονιστής σε δικιολογώ.

quote:
Με αδελφικήν αγάπην και κατανόησιν νουθετήσατε ο καθής τον αδελφόν αυτού τεκνα μου, όχι με πνεύμα αντιλογίας, ώστε η χάρις του κυρίου ημών να είναι μετά πάντων ημών. Αμήν.

Μα πού πάτε και τους βρίσκετε όλους έναν κι έναν!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 11:49:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος
quote:

quote:
Aκριβως... νομιζω οτι τωρα που εμφανιστηκε και ο "Ακατανομαστος", θα χειροτερεψουν τα πραγματα...

Σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό αλλά αφού γλύφεις για συντονιστής σε δικιολογώ.




Μάλλον φίλε profil, τον παρεξήγησες τον PREDATOR.

Το "ακατονόμαστος" πήγαινε για τον κυρ Κώστα.

Και όχι για σένα... έτσι ελπίζω δηλαδή.

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
vasiliskos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 11:59:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vasiliskos

quote:
ΥΓ. με τα της πορνογραφιας διαφωνω, αλλά δεν βρισκομαστε στο καταλληλο τοπικ για να αναπτυχθει συζητηση
αν υπαρχει ηδη τοπικ, παμε εκει, αν δεν υπαρχει, ανοιξτε ενα - το θεμα ειναι ενδιαφερον

Εγώ μεν είμαι άσχετη με το όλο θέμα που συζητάτε αλλά αυτό μου ακούστηκε ενδιαφέρον!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 12:01:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW
εννοειται οτι πηγαινε στον κυρ κωστα..
ο Predator δεν το εννοουσε ετσι..

φυρι φυρι για καυγα βρε παιδια πηγαινετε παντα, λες και ξυπνατε τσιτωμενοι..


Η Μεγάλη μου Αγάπη!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 15:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Βρε παιδια...γιατι με παρεξηγησατε... για τον Μητσοτακη πηγαινε ο χαρακτηρισμος...αλλα με αναγκασατε να το πω...και τωρα θα εχω γκαντεμια μια βδομαδα...φτανει που ειδα την φατσα του στο PC μου...

profil, με παρεξηγησες χωρις λογο και χωρις ποτε να σου εχω πει τιποτα... γιατι? Ποτε δεν σε προκαλεσα, ουτε με ενοχλησες ποτε, για να σου "επιτεθω" οπως νομιζες... Αρα δεν ειχα ποτε λογο να εννοησω κατι για σενα...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 15:38:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Kαι κατι προς ενημερωση σου profil...

ΔΕΝ ΓΛΥΦΩ ΚΑΝΕΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ...Kαλα εχω την ελευθερια μου...και οποτε θελω γραφω, συμμετεχω στις συζητησεις...δεν θελω να εξαρτηθω απο αυτο το forum γιατι εχω να κανω πολλα πραγματα στη ζωη μου...

Η ζωη δεν ειναι μονο Υπολογιστης....

Ποσο λιγο με ξερεις... αμα ηθελα να γινω συντονιστης θα το ελεγα ξεκαθαρα!!! Γιατι τα λεω ξεκαθαρα...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 15:47:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μα πού πάτε και τους βρίσκετε όλους έναν κι έναν!!!!!

Εγώ ήμουν δώρο στα πατατάκια. Εσύ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 16:05:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Marte... εχει σημασια...LAYS ή RAFFLES ????


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nausika317
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 16:21:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nausika317
Gigenis:

quote:
Nausika317 θα σου πω τι εχω καταλαβει απο την συμετοχη μου στο εσωτερικα εδω και καποια χρονια

πιαστο αυγο και κουρευτο

δεν προκεται να αλαξει τιποτα
παντα θα υπαρχουν δυο μετρα και δυο σταθμα
παντα το σκουντιγμα μερικων θα σηκωνει διαγραφη
ενω η χρηση μαχαιριων απο καποιους αλλους θα σηκωνει το πολυ πολυ παρατηρηση

μια ερωτηση προς την αμαλια

γιατι ζητατε κατα καιρους απο διαφορα μελη να ερθουν σε συναντιση μαζι σας;;
η οποια συζητηση μπορει να γινει μεσω τηλ,τσατ
και στην συγκεκριμενη περιπτωση ποιος ο λογος να ερθει σε επαφη η ναυσικα μαζι σας
και γιατι τοση μυστικοτητα;;


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Από κοινού βέβαια θα συμφωνήσουμε - εάν γίνει κάτι τέτοιο - τι θα ανακοινωθεί κι από τις δύο πλευρές στα forums.
--------------------------------------------------------------------------------


τι ειναι αυτο που θα πρεπει να συμφωνησετε απο κοινου για το τι θα ανακοινωθει και τι οχι;;

και αν τελικα δεν θελει να ερθει η ναυσικα σε συνανντηση μαζι σας τι θα γινει;;
ποιες θα ειναι οι επιπτωσεις;;

η ναυσικα εθεσε ενα απλο ερωτημα

η δημοσιευση της φωτο απο καποιο μελος στο θεμα που ειχε ανοιξει ο μερκιουρι ειναι η οχι πορνογραφια;;;

αυτο ρωτησε και περιμενει απαντηση
απαντηση βεβαια δεν θα λαβει επι του θεματος
αλλα θα ξεκινησετε το γνωστο ποιημα

<<δυο λαλουν και τρεις χορευουν
για κοιτα τους αλλους πως αγναντευουν
που να ξεραν οι χαζοι
οτι αυτοι ειναι οι τρελοι


δυο λαλουν και τρεις χορευουν
και οι μαστοροι μαστορευουν
νταπ και ντουπ με την ματσολα
στασου ηρθε και η λολα>>




Αmalia:

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Κατόπιν , λοιπόν, όλων των παραπάνω, δεν βλέπω σε τι θα εξυπηρετούσε μία "κεκλεισμένων των θυρών" συνάντηση με εσας σε αυτή τη φάση.
--------------------------------------------------------------------------------


Δεν υπάρχει περιορισμός, ούτε φυσικά έχουμε πει κάτι τέτοιο Nausika317.
Μπορείς να φέρεις όποιον θέλεις.
Φαίνεται πως είσαι θαρραλέος και με άποψη άνθρωπος, οπότε πιστεύω πως δεν σε κολλάει μία τέτοια πρόσκληση.
Θέλεις λοιπόν να πούμε τις απόψεις μας, πρόσωπο με πρόσωπο;
Από κοινού βέβαια θα συμφωνήσουμε - εάν γίνει κάτι τέτοιο - τι θα ανακοινωθεί κι από τις δύο πλευρές στα forums. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, είμαστε ανοιχτοί.
Πότε θες να κανονίσουμε τη συνάντηση;


Amalia,

η απάντηση του Gigenisμε κάλυψε στα περισσότερα σημεία.

Στο ερώτημα σου "Πότε θέλω να κανονίσουμε τη συνάντηση", λυπάμαι , δεν μπορώ να απαντήσω θετικά, γιατί εμένα μου έχουν δημιουργηθεί πολλά ερωτήματα, όπως:

Εξακολουθώ να μην αντιλαμβάνομαι ποιό είναι ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.

Λές ότι φαίνομαι άνθρωπος θαρραλέος και με άποψη ( ευχαριστώ!), αλλά γιά ποιό θέμα καλούμαι να πώ την άποψη μου, και με ποιούς?

Μπορώ να φέρω όποιον θέλω, αλλά ποιόν, και γιατί?Για να συνηγορήσει μαζί μου? Για να δεί πόσο "θαρραλέα και με άποψη" είμαι?Η να τον φέρω ως "μπράβο"?Για να μην είμαι μόνη απέναντι σε πολλούς?

Αφού ήδη είχα κάνει σαφές, ποιό είναι το ερώτημα μου εδώ και πολλές μέρες,και δεν πήρα καμμία απάντηση, γιατί ήρθε η πρόσκληση σου για συνάντηση, πολύ σύντομα μετά από την άρνηση μου για συνάντηση στην πρόταση τουMercury?.

Για ποιό λόγο, λοιπόν, και για ποιά άτομα , είναι επιθυμητή αυτή η συνάντηση?


ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ?

Mercury:

quote:
Ξέρεις εχω μεγάλη περιέργεια να δω ποια είναι αυτή πίσω απο το νικ Ναυσικά317 η οποία έχει τόσο δηλητηριώδες μίσος εναντίον μου ωστε να φτάσει να γραψει πράγματα σαν αυτά...




!!!

Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗ ΓΑΤΑ!

- Και ένα τελευταίο ερώτημα, που έθεσα στο προηγούμενο μου πόστ , και επαναλαμβάνω -πάλι με το φόβο ότι γίνομαι κουραστική..

quote:
Αυτό που με προβληματίζει άμεσα αυτη τη στιγμή, Αμαλία μου, είναι το ότι δεν είχα λάβει κανένα μήνυμα στο e-mail μου ότι υπάρχουν καινούργια μηνύματα στο τόπικ - ούτε και σε κανένα άλλο τόπικ που είχα subscription - απο τις 10.22 π.μ., 14 Δεκ, μήνυμα του predator..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 17:34:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Πιστευω οτι μια συναντηση απο κοντα, εχει αληγορικη σημασια...πιο πολυ βοηθαει η επικοινωνια απο κοντα παρα απο αποσταση και δη μεσω Υπολογιστων...

Βεβαια, γνωμη σου και δικαιωμα σου ειναι να μην θελεις να τους συναντησεις, αλλα δεν νομιζω οτι σε πιεσε κανεις να το κανεις...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 18:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
Aγαπητοί φίλοι και φίλες καλησπέρα,

Με το παρόν μήνυμα επιθυμώ να ανακοινώσω την οριστική και αμετάκλητη απενεργοποίηση του ενός και μοναδικού λογαριασμού με τον οποίο αντιπροσωπεύσα τον εαυτό μου τα 3 και μισό χρόνια της παρουσίας μου στο εσωτέρικα.

Η απόφαση μου να αποχωρήσω δεν είναι μια "εν θερμώ" απόφαση αλλά συνιστά απόρροια και αποτέλεσμα πολύ προσεκτικής σκέψης.

Όλα τα όμορφα πράγματα στη ζωή,είτε το θέλουμε είτε όχι, έχουν ένα τέλος.Και όταν η ομορφιά και η μαγεία τους αρχίζει να ξεθωριάζει αυτό το ούτως ή άλλως αναποφευκτο τέλος πρέπει να επισπεύδεται,πρέπει να το δίνουμε από μόνοι μας...

Πέρασα τριάμιση πανέμορφα χρόνια με την παρέα σας και θα κρατήσω τις καλύτερες αναμνήσεις από τις συζητήσεις,τις ανταλλαγές απόψεων και την τροφή για σκέψη που μου προσφέρατε. Αυτά θέλω να κρατήσω και αυτά θα κρατήσω τελικά αποχωρώντας.

Αυτά που θα "πετάξω" είναι οι αναίτιες επιθέσεις και οι συκοφαντίες που έχω υποστεί τον τελευταίο καιρό. Αρχίζοντας το καλοκαίρι όπου έμαθα ότι είμαι "τσαρλατάνος αστρολόγος με συνεργάτες",συνεχίζοντας έμαθα ότι είμαι "ένας απο τους πολλούς λογαριασμούς του admin",για να καταλήξω μαθαίνοντας ότι είμαι "πορνογράφος","κόλακας και γλύφτης των συντονιστών" και ότι έχω πολλές ταυτότητες στο εσωτερικα...Και όλα αυτά όχι από περαστικούς,αλλά απο κανονικά μέλη του εσωτερικα...Και αυτό είναι πολύ σημαντικό για μένα...

Πως μπορεί καποιος ευαίσθητος,ένας μη "χονδρόπετσος" άνθρωπος να αντιδράσει σε όλα αυτά? Να αρχίσει τα βρισίδια? Να προσπαθήσει να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας? Να το παίξει "υπερβατικός",υποκρινόμενος τον στωικό φιλόσοφό? Ε, οχι λοιπόν...

Πριν το εσωτερικα γίνει για μένα απο μια όμορφη ανάμνηση μια φρικτή ανάμνηση,θα δώσω μόνος μου τη λύση, αυτή που πρέπει να δώσω...

Στέλνω σε όλους την αγάπη μου και εύχομαι στο εσωτέρικα να παραμείνει ο πιο ελεύθερος και ανοιχτός χώρος στο ελληνικό ίντερνετ, όποιο και να είναι το τίμημα αυτής της επιλογής.

Mercury/Hρακλής


]Να ανεβαίνεις πάντα πιο ψηλά, να κοιτάζεις πάντα πιο μακριά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 20:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil
quote:
Βρε παιδια...γιατι με παρεξηγησατε... για τον Μητσοτακη πηγαινε ο χαρακτηρισμος...αλλα με αναγκασατε να το πω...και τωρα θα εχω γκαντεμια μια βδομαδα...φτανει που ειδα την φατσα του στο PC μου...

Εγώ να δείς τί γκαντεμιά έχω ... και μόνο που τον ξαναείδα τον αποστάτη γκαντέμη
Δέν σε παρεξήγησα αλλά ο τρόπος που το έγραφες ήταν σάν να με βάζεις εμένα στην θέση του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2006, 20:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil
quote:
Εγώ ήμουν δώρο στα πατατάκια. Εσύ?

Σου φαίνεται δέν σου φτάνει ο αποστάτης μας βάζεις και το άλλο νούμερο απο πάνω για να μας ευχαριστήσεις περισσότερο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2006, 01:38:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Nausika317
quote:
Για ποιό λόγο, λοιπόν, και για ποιά άτομα , είναι επιθυμητή αυτή η συνάντηση?

Μα Nausika317, τι πιο φυσικό, εφόσον εκφράζεις κάποιες απόψεις που σχετίζονται με τα forums (άρα ένα πρακτικό ενδιαφέρον), να συναντηθούμε να μας τα πεις κι από κοντά. Που ξέρεις, μπορεί και να βρεθεί λύση! Δε θέλεις;
Και μην ανησυχείς, σου είπα πως εάν θες μπορείς να συναντήσεις και εμένα μονάχη.
Δεν πιστεύω οι αντιρρήσεις σου να είναι μια υπεκφυγή - έτσι δεν είναι;
Εφόσον διαπιστώνεις ότι υπάρχουν κάποια προβλήματα, είμαστε στη διάθεσή σου να τα συζητήσουμε.
Περιμένουμε λοιπόν

Που ξέρεις, μπορεί και να βρεθεί λύση και για τα subscriptions! (εάν δεν σε καλύπτουν όσα ήδη έχουν απαντηθεί στο σχετικό θέμα)


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2006, 01:44:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
profil:
quote:
Σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό αλλά αφού γλύφεις για συντονιστής σε δικιολογώ.

Δεν ξέρω εάν αυτό αποτελεί ένα είδος ιδιότυπου "χιούμορ" profil, ή ακόμα μία έμμεση τρομοκρατία...
Εμένα πάντως ως σχόλιο μου φαίνεται αρκετά ανήθικο...


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 29 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy