ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 21:32:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατι δεν βγαινει???


Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 21:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τωρα?

http://www.ans-graphics.com/digital_images/serpeants_song.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 21:41:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμαλια help....!!!!πως να βαλω την εικονα?

http://www.ans-graphics.com/digital_images/serpeants_song.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2005, 22:16:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ερωτηση:το θεμα μαγικος καθρεφτης που ηταν στη ψυχη,που πηγε?

Το πήρε το ΕΥΡΥΚΑ..., όπως έλεγε και ένα αρχαίο σποτάκι...

Πάντως σε λάθος θέμα κάνεις δοκιμές για το αν λειτουργεί η υπογραφή σου, υπάρχει σχετικός χώρος στο "Test area"...

.
.
.
The She Mantis...

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 00:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ την παλιοπαρέα!

Είχα καιρό να επισκεφτώ το Forum βλέπω πως "you keep walking" και μάλιστα ακάθεκτοι!



C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 00:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο παλι που ειναι?για κατσε να το ψαξω

http://www.ans-graphics.com/digital_images/serpeants_song.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 00:44:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ

Αν έχουν λήξει τα χάπια σας, από τότε που προμηθευτήκατε τελευταία φορά,

καλό είναι να σπεύσετε...

Κάνουμε εκπτώσεις λόγω των εορτών.

.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 00:54:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zadok κράτησε μου μια κούτα, ξέρεις αυτά για τον πονοκέφαλο, θα τα χρειαστώ.



C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 01:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έφτασεεεε...!


.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 02:09:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ Vril
Aν θέλεις ρίξε μια Υπερβόρεια ματιά στον περιβάλλοντα χώρο.
(Όλο ευθεία, ΦΛΑΣ! αριστερά, στο δεύτερο φανάρι)

((Καλή μου Ζάντοκ, μήπως σου βρίσκεται καμιά παστίλια;
Μέντα, λεμόνι... κάτι;... Εκτός από μπλε... και κόκκινο;))
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 02:48:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

1. Ο χώρος εδώ ΔΕΝ είναι χώρος για Test.
2. Αν αγαπητή silverwhisper ανεβάσεις μια τέτοια εικόνα (600 Χ 849) μάλλον θα είναι πολύ κουραστική.
3. Καλή η εικόνα αλλά πολλοί οι συνειρμοί ……

Και για να μην έχετε απορία για το τι δείχνει η εικόνα ή για το πώς θα φαίνεται !



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 03:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

((Καλή μου Ζάντοκ, μήπως σου βρίσκεται καμιά παστίλια;
Μέντα, λεμόνι... κάτι;... Εκτός από μπλε... και κόκκινο;))

Βεβαίως!

Έχουμε σε τυρκουάζ από μέντα εισαγωγής μας.
Πάντα αγνά υλικά.

.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 10:33:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
((Zadok, shukran! May Ko-hu-da be with you.))Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 11:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χάπια ?

Ληγμένα ?

Πάλι αυτή η ιστορία ?

Μήπως κάποιοι ή κάποιες έχετε πιστέψει κάτι που σας έχουν πεί άλλοι, και δεν κάνατε τον κόπο να ψάξετε τις "πηγές" ?

Το λέω απλά για να προλάβουμε τίποτε μαλλιοτραβήγματα.

Βρέστε κάτι άλλο να πείτε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 13:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ "ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΥΠΕΡΛΑΜΠΡΟ ΑΣΤΡΟ".

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ (Ή ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ), ΟΠΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΑΚΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ "ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΠΡΑΪΑΝ" ΤΩΝ ΜΟΝΤΥ ΠΑΪΘΟΝΣ...


.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)



χαιρομαι οταν με προλαβαινεις καλη μου!

παντως η ωρα προβολης ειναι υποπτη.


με το ζορι κρατησα ξυπνια την μικρη μου κορη και τελικα στις τελευταιες (ατελειωτες) διαφημισεις, κοιμηθηκε.

ποσοι την ειδαν την ταινια?


ποσοι νεοι την ειδαν την ταινια?

ΥΓ. θειτσα ο Ιουδας ηταν φωναρα, εκτος απο κεντρικο προσωπο στην ταινια, ε?


την ζωη του Μπραϊαν εννοουσα να την βρειτε σε βιντεοκλαμπ.

δεν θα την προβαλει κανενα καναλι.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 13:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

(Aναδημοσίευση από ξένη καταχώρηση)




Το υπερκείμενο της λεοντοκεφαλής ακόμα αγνοείται !



Edited by - Vril on 25/04/2005 13:41:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 14:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η κόλλα δεν ανήκει στα νηστίσιμα προς βρώσιν, παρακαλείσθε ΚΑΙ για λόγους υγείας, να αποφεύγετε γενικότερα την κατάποση τοιούτων σκευασμάτων, διότι υπάρχει κίνδυνος εκφυλισμού των εγκεφαλικών κυττάρων.



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 14:38:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Vril, ΑΝ υπάρχουν φήμες, σπεύδεις με τον τρόπο σου να τις επιβεβαιώσεις ή είσαι υπό επίρροια ανοησίας

Συγγνώμη, αλλά αυτό το οποίο αγνοείται και πρέπει να τρέξουμε πάρ' αυτα στη Νικολούλη, είναι ο κοινός νους.

Διάβασε τις ανακοινώσεις μου από την αρχή και κάτσε να τραβήξεις τα μαλλιά σου...

Εγώ δε θα συνεχίσω.

----------------

Αγαπητέ jonnie,

η επισήμανσή μου δεν είχε να κάνει με το ποιός ήταν πρώτος (προς Θεού).

Υπάρχει προηγούμενο με το Star. Γι' αυτό αναρωτιόμουν αν θα υπάρχει πρόβλημα με την προβολή και τελικά, φαίνεται ότι ήταν αναγκαίο να είναι μεταμεσονύχτια.

Τέλος πάντων, τουλάχιστον προβλήθηκε και το απολαύσαμε.

Την επόμενη σεζόν τώρα...

.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 25/04/2005 14:42:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 14:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως είναι πραγματικά κρίμα,

που ταινίες όπως The life of Bryan, δεν έχουν ελπίδες να βρεθούν στις οθόνες μας...


νομίζω πως μέσα από την σάτυρα, καταφέρνει να δώσει πολύ ουσιαστικά μηνύματα...


συμφωνώ λοιπόν απολύτως με τον jonniebegood, πάρτε το να το δείτε... αξίζει τον κόπο...

Galadriel


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 14:55:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Βρέθηκαν τα κάτωθι :

Ελπίζω να ικανοποιούν τον Vril



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η κόλλα δεν ανήκει στα νηστίσιμα προς βρώσιν, παρακαλείσθε ΚΑΙ για λόγους υγείας, να αποφεύγετε γενικότερα την κατάποση τοιούτων σκευασμάτων, διότι υπάρχει κίνδυνος εκφυλισμού των εγκεφαλικών κυττάρων.



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Πολύ επιθετικό ύφος για κάτι τόσο απλό.
Κρίμα



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:05:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Vril, ΑΝ υπάρχουν φήμες, σπεύδεις με τον τρόπο σου να τις επιβεβαιώσεις ή είσαι υπό επίρροια ανοησίας

Συγγνώμη, αλλά αυτό το οποίο αγνοείται και πρέπει να τρέξουμε πάρ' αυτα στη Νικολούλη, είναι ο κοινός νους.

Διάβασε τις ανακοινώσεις μου από την αρχή και κάτσε να τραβήξεις τα μαλλιά σου...

Εγώ δε θα συνεχίσω.


Πολύ επιθετικό ύφος για κάτι τόσο απλό.
Κρίμα



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Βρέθηκαν τα κάτωθι :

....


Ελπίζω να ικανοποιούν τον Vril


Please redefine "άγαρμπο χιούμορ"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:14:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η κόλλα δεν ανήκει στα νηστίσιμα προς βρώσιν, παρακαλείσθε ΚΑΙ για λόγους υγείας, να αποφεύγετε γενικότερα την κατάποση τοιούτων σκευασμάτων, διότι υπάρχει κίνδυνος εκφυλισμού των εγκεφαλικών κυττάρων.



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Πολύ επιθετικό ύφος για κάτι τόσο απλό.
Κρίμα





Αναγνώρισες τον εαυτό σου ;;;;;;;;;;;;

'Η Απλά η μύγα ήταν δική σου ;


TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:22:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αναγνώρισες τον εαυτό σου ;;;;;;;;;;;;

'Η Απλά η μύγα ήταν δική σου ;


Ούτε το ένα ούτε το άλλο.

Ξέρω οτι εννοείς εμένα, επειδή το θέμα της "κόλλας" το έχεις ξαναχρησιμοποιήσει δυό-τρείς φορές.

Απλά, το λές δια της πλαγίας οδού και εύχεσαι να πιάσει. Μετά, το λές απλά "μύγα".

Απαντώ σε εσένα ευθέως, επειδή κάποιο πουλάκι μου σφύριξε, οτι έχω γίνει γνωστός σε αυτό το χώρο από τα διάφορα "χωσίματα" που έχω ρίξει. Η αλήθεια είναι, οτι θα προτιμούσα να ήμουν γνωστός από κάποια πράγματα που έχω παρατηρήσει και αναφέρει και λιγότερο από τους ομηρικούς καυγάδες που έχω εμπλακεί. Βλ. τελευταίο παράδειγμα το "3Α", που πράγματι λείπει από την υπογραφή της Zadok (και δικαίωμά της να το κάνει οτι θέλει).

Επειδή κατα βάθος δεν είμαι εριστικός τύπος, μετά απο αυτό έχω δύο επιλογές. Ή να σε αφήσω να κερδίσεις την παρτίδα δηλώνοντας "quit" ή να σε αφήσω να συνεχίσεις την παρτίδα μόνος σου.

Άν θες, και συμπλέεις στο πνεύμα της θετικής αντιμετώπισης που εξαγγέλθηκε στην τελευταία συνάντηση του φόρουμ, μπορείς να μου πείς πώς θές να κερδίσεις αυτήν την παρτίδα.

Ευχαριστώ.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΡΟΣ Vril
Aν θέλεις ρίξε μια Υπερβόρεια ματιά στον περιβάλλοντα χώρο.
(Όλο ευθεία, ΦΛΑΣ! αριστερά, στο δεύτερο φανάρι)

Και τι θέλει να πεί η ποιήτρια ???



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Vril, ΑΝ υπάρχουν φήμες, σπεύδεις με τον τρόπο σου να τις επιβεβαιώσεις ή είσαι υπό επίρροια ανοησίας

Συγγνώμη, αλλά αυτό το οποίο αγνοείται και πρέπει να τρέξουμε πάρ' αυτα στη Νικολούλη, είναι ο κοινός νους.

Διάβασε τις ανακοινώσεις μου από την αρχή και κάτσε να τραβήξεις τα μαλλιά σου...

Εγώ δε θα συνεχίσω.


Πολύ επιθετικό ύφος για κάτι τόσο απλό.
Κρίμα


Δεν πας καλά...

Τα μαλλιοτραβήγματα θυμάσαι ποιός τα ανέφερε

Καλή εβδομάδα και καλή ανάσταση να έχουμε!!

.
.


Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 15:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Vril ........ Καλό Πάσχα .....

Όσο για το τι ειπώθηκε στην τελευταία συνάντηση δε γνωρίζω γιατί δεν ήμουν εκεί .... άρα δε με ενδιαφέρει κιόλας.


TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 16:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας τα πάρουμε ένα-ένα και από την αρχή

Καταρχήν, παρατήρησα οτι λείπει το 3Α. Δική σου είναι η υπογραφή, οτι θές την κάνεις. Εγώ απ΄λα το παρατήρησα και το ανέφερα. Σημαίνει οτι διαβάζω τι γράφεις.

Μετά, οι φήμες περί ληγμένων κλπ. έχεουν ξαναειπωθεί και ειπώθηκαν πάνω σε αυτό κάποια πράγματα από κάποιους για κάποιους. Εγώ προσψπικά δεν έχω καμία σχέση με ληγμένα και ότι αυτό συμπεριλαμβάνει, το είπα και τότε και το ξαναλέψ και τώρα. Δεν είναι σψστό να λέγονται τέτοαι πράγματα, ειδικά άν δεν ξέρετε άν αληθεύει ή αν έχουν παρανοηθεί κάποια γραφόμενα σε κάποια θέματα του φόρουμ.

Είμαι "υπό την επίρροια ανοησίας" ? Τι είναι πάλι αυτό ? Μιλάω εγώ έτσι ?

"Συγγνώμη, αλλά αυτό το οποίο αγνοείται και πρέπει να τρέξουμε πάρ' αυτα στη Νικολούλη, είναι ο κοινός νους."
Συμφωνώ απόλυτα. Να προσθέσω και "οι τρόποι" ?

"Διάβασε τις ανακοινώσεις μου από την αρχή και κάτσε να τραβήξεις τα μαλλιά σου..." Τις διάβασα, αλλά δεν βρήκα αυτό που έψαχνα.

"Εγώ δε θα συνεχίσω."

Είπα "Πολύ επιθετικό ύφος για κάτι τόσο απλό. Κρίμα" γιατί όταν διαβάζω για "μέλος με την εμβέλεια της Zadok, περίμενα κάτι διαφορετικό από "Δεν πας καλά..."

"Τα μαλλιοτραβήγματα θυμάσαι ποιός τα ανέφερε "
Ναι, εγώ. Γιατί θυμάμαι τι είχε γίνει παλιότερα για το θέμα των "ληγμένων"

"Καλή εβδομάδα και καλή ανάσταση να έχουμε!!"
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με την Ανάσταση. Υπάρχει μια ερμηνεία που σχετίζεται με το ορθόδοξο χριστιαννικό δόγμα. Αν εσύ έχεις κάποια άλλη κοσμοαντίληψη, εμένα δεν με πειράζει, όλοι να ζήσουν.

Ευχαριστώ.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2005, 16:01:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Vril ........ Καλό Πάσχα .....


Ευχαριστώ !
Και σένα το ίδιο !

Αν και ελπίζω να σε ξαναδώ μέχρι τότε !



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy