ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 16:26:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Άλλος βάζει κορώνες,

άλλος βγάζει κορώνες...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 16:40:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ANAKOINΩΣΗ

Φίλτατε!

που μας αφήνεις τόσους χιλιάδες ανθρώπους μόνους? !!!!!

Ελπίζω να έγινα κατανοητή!


άντε γιατί πολύ αέρα πήραμε εδώ μέσα
μερικοί μερικοί.....

Galadriel


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 18:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ANAKOINΩΣΗ

Φίλτατε!!!

γύρνα αποστόλη μην μας αφήνεις μόνους ελα πίσω δεν το έκανα

εγω αφου το ξέρεις οι ολυμπιακοί είναι ενωμένοι ο admin φταίει

για όλα εγω δεν έχω καμμία σχέση.

αλήθεια admin τι του έκανες του ραμόγλου δεν είπα εγω οτι με πειράζει

το παληκάρι ισα ισα μια χαρά είναι αλλα το παιδι θέλει να είναι πάντα

απο πάνω τι να κάνουμε τώρα!!!!

βρε μπας και δουλεύετε υπογείως και δεν το ξέρω μου φάνηκε κάπως!!!


Η ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΚΟΚΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 21:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Ramoglou,η απουσία σου είναι αισθητή.

Θα ήθελα να σου ζητήσω να ξαναγυρίσεις.

Είσαι άνθρωπος με γνώσεις και επιχειρήματα,όπως επίσης και ένα πολύ καλός συζητητής και όλα τα θέματα που έχεις συμμετάσχει το υποδηλώνουν αυτό.

Είσαι ένα από τα αξιολογώτερα μέλη του φόρουμ...των μετρημένων στα δάκτυλα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 21:29:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου γείτονα, ... είσαι καλά?

Σκέφτηκα να βγώ και στο μπαλκόνι να φωνάξω,
αλλά μετά έμαθα ότι το Gathering γίνεται εδώ !

Δεν μπορεί να λείπεις εσύ λοιπόν...


The She Mantis...

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 21:46:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

να σας πω για δυο πυργους....σε αυτους τους πυργους...στον καθε εναν πυργο....υπηρχε και ενας κατοχος....ξαφνικα απο την μια μερια του ενος πυργου....αρχισαν να εκτοξευονται υβρεις...και ενα σωρο κακιες....στον απεναντι πυργο....
....ο κατοχος του πυργου που δεχοταν τις βρισιες....και τις επιθεσεις....αμυνοταν....με κοσμιο τροπο....και ανταπεδιδε...με το γαντι που λεμε....
υπηρχε και ο δημιουργος των πυργων ,που ηταν τοποθετημενοι...οι δυο κατοχοι
.......ετσι ο δημιουργος πηρε την αποφαση....να γκρεμισει τον πυργο του κατοχου που αμυνοταν......

απο τα απομνημονευματα του μανου....

Ramoglou,για να παρεις την συγκεκριμενη αποφαση,σημαινει πως το σκεφτηκες...απο οσο το δυνατον περισσοτερες πτυχες...και ειναι σεβαστο,θελω να ξερεις ομως , πως θελω να επιστρεψεις....οχι για μενα,οχι για'σενα,μα για ολα τα υπολοιπα παιδια...

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας


WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2005, 23:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλέ μου γείτονα, ... είσαι καλά?

Σκέφτηκα να βγώ και στο μπαλκόνι να φωνάξω,
αλλά μετά έμαθα ότι το Gathering γίνεται εδώ !

Δεν μπορεί να λείπεις εσύ λοιπόν...


ΦΑΪ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑ ΤΙ ΣΟΪ ΓΚΑΔΕΡΙΝΓΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 01:45:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

να σας πω για δυο πυργους....σε αυτους τους πυργους...στον καθε εναν πυργο....υπηρχε και ενας κατοχος....ξαφνικα απο την μια μερια του ενος πυργου....αρχισαν να εκτοξευονται υβρεις...και ενα σωρο κακιες....στον απεναντι πυργο....
....ο κατοχος του πυργου που δεχοταν τις βρισιες....και τις επιθεσεις....αμυνοταν....με κοσμιο τροπο....και ανταπεδιδε...με το γαντι που λεμε....
υπηρχε και ο δημιουργος των πυργων ,που ηταν τοποθετημενοι...οι δυο κατοχοι
.......ετσι ο δημιουργος πηρε την αποφαση....να γκρεμισει τον πυργο του κατοχου που αμυνοταν......

απο τα απομνημονευματα του μανου....



μπραβο μανο μας, παντα κοσμια και με το γαντι!!!


η φωτογραφια ειναι απο το σαϊτ που προτεινες: "με το γαντι"


ποτε θα κυκλοφορησουν τα απομημονευματα σου ειπαμε?


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 04:05:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητοί φίλοι και αγαπημένοι ιδεολογικοί αντίπαλοι.

Πραγματικά δεν έχω λόγια να εκφράσω το τι με κάνατε να νιώσω. Ειλικρινά η στάση σας με έχει αφήσει άναυδο, τόσο από τα post σας όσο και από τα mail σας.

Η όλη μου αντίδραση είχε σκοπό να προστατέψει τόσο το χώρο αυτό που μας φιλοξενεί όλους μας, όσο και την δική μου αξιοπρέπεια.

Και εξηγούμε.

Ουδέποτε παραπονέθηκα στον Admin, όταν κάποιος είτε με ειρωνεύτηκε, είτε μου κόλλησε ταμπέλες, είτε ανέφερε προσωπικά μου δεδομένα τα οποία έτυχε να γνωρίζει.
Επειδή είμαι αρκετά είρων σε κάποιες στιγμές, όταν κάνω διάλογο, δέχομαι από το συνομιλητή μου και την ανάλογη συμπεριφορά προς εμένα. Δε δέχομαι όμως να υβρίζουν τόσο εμένα όσο και κάποια άλλα μέλη με τρόπο αναίσχυντο και απροκάλυπτο.
Αυτός ήταν και ο λόγος ο οποίος αποφάσισα να αντιδράσω καταθέτοντας την άποψη μου περί αποχής.
Θεωρώ πως η υποχρέωση όλων μας, ασχέτως ιδεολογικών τοποθετήσεων, είναι η προστασία του χώρου που μας επιτρέπει να εκθέτουμε τις ιδέες μας.

Ως γνωστόν, τέτοιοι χώροι δεν υπάρχουν πολλοί στον Ελληνικό διαδυκτιακό χώρο, ως ακόμα ποιο γνωστόν, σε κάποιους δεν αρέσει που υπάρχουν και αυτοί οι λίγοι χώροι και κάνουν το παν για να δημιουργήσουν πρόβλημα, ή και ακόμα να πετύχουν τον αφανισμό τους.

Είναι γνωστό επίσης, πως στα 2 χρόνια που υπάρχω σαν μέλος του esoterica έχω δηλώσει πως μου αρέσει να μάχομαι και για τα ιδανικά μου και για τις ιδέες μου, δεν πιστεύω στο «αν σε ραπίσουν από το ένα μάγουλο γύρνα και το άλλο», με αυτό λοιπόν το χαρακτήρα και με αυτά τα πιστεύω κατέθεσα την άποψη μου, όχι εν κρυπτώ, αλλά καθ’ ολοκληρίαν σ’ όλο το Forum.
Δεν παρέθεσα τις ύβρεις (αν και τις έχω σε σωσμένο αρχείο) για να μην εκτραχύνω την κατάσταση, δεν απάντησα για τους ίδιους λόγους.

Ευελπιστώ πως ο Admin έχει κατανοήσει πως η κίνηση μου ήταν ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ και ουδέν στοιχείο κατά του Forum είχε. Απόδειξη για μένα αποτελεί το γεγονός πως από τη στιγμή της δικής μου αποστασιοποίησης – κλειδώματος αυτοί/ος που έκαναν αυτές τις αήθεις επιθέσεις σταμάτησαν να γράφουν και να προκαλούν.

Αυτό που με έκανε να απευθυνθώ προς εσάς σήμερα, ήταν το ότι είδα πεντακάθαρα, πως όλοι μπορούμε και θέλουμε να στηρίξουμε αυτό το χώρο, ξεπερνώντας έστω και παροδικά, τα ιδεολογικά μας ταμπούρια (καθαρά Ελληνική αντίδραση). Είμαι σίγουρος πως και στο μέλλον θα διασταυρώσουμε τα ιδεολογικά μας ξίφη, αλλά επίσης είμαι σίγουρος, πως κανένας δε θα υβρίσει με τόσο ποταπό τρόπο τον άλλο.

Προσωπικά θέτω στην κρίση του Admin το λογαριασμό μου.
Αν εκείνος θεωρεί πως πρέπει να τον κλειδώσει θα το αποδεχθώ απολύτως, αν τον αφήσει ανοιχτό θα συνεχίσω να υφίσταμαι ως μέλος του esoterica/forums.

Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους, για τα καλά σας λόγια και για την στήριξη που μου δείξατε, φίλοι και ιδεολογικοί αντίπαλοι.
Σας ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσα άθελα μου.



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 08:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou ,σε ευχαριστουμε για την παρουσια σου,μεινε διπλα μας φιλε,θα ερθουν στιγμες και χαρουμενες και λυπημενες,ολα ειναι στο προγραμμα....αρκει να ειμαστε ολοι/ολες μαζι να τα αντιμετωπιζουμε και προπαντων να προσπαθουμε να τα απολαμβανουμε.....

βεβαια ,καποιος δε δειχνω...λεω...ο jonniebegood,προτεινει προτασεις που δεν εχουν προταθει....ουτε για οσκαρ της χρυσης τοματας....χαχαχααααχχαχαχααχ

γεια σου jonniebegood ,ξερεις εγω εχω το φτυαρι και πεταω τις τοματες...χαχααχαχαχαχαχαχαχα βεβαια ειναι λιγο ασηκωτο...αλλα καταβαλλω προσπαθεια.....

βαλε αγγελια να βρουμε το χιουμορ σου...μην βαλεις ομως e-mail....φωτο εχεις..?

πολλα φιλακια σε ολες/ολους

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας


WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 10:12:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ πιθανόν το Post μου αυτό να κατακριθεί και να σχολιαστεί από κάποιους αρνητικά πράγμα το οποίο όμως με αφήνει αδιάφορη.

Ήθελα να πω ένα μπράβο σε όλους όσους ξέρουν να μάχονται έχουν στόχους και μπορούν να πετυχαίνουν και να δημιουργούν.

Ελπίζω όλο αυτό να έδωσε σε κάποιους τα σωστά μηνύματα προς αποφυγή μελλοντικών επαναλήψεων.

Όσο για σένα Ramoglou νομίζω πως αυτοί που ξέρουν να συνδιαλέγονται και μπαίνουν σε αυτό το χώρο για τους σωστούς λόγους, αυτοί που πρώτα πρώτα σέβονται τον εαυτό τους και μετά τον άλλον, προφανώς έχουν αντιληφθεί εάν είσαι καλοπροαίρετος ή όχι και πολύ περισσότερο το τι μπορείς να προσφέρεις άσχετα εάν οι απόψεις σου είναι ταυτόσημες με τους υπόλοιπους.

Είσαι πολύ αξιόλογος με πολύτιμες γνώσεις και εύχομαι να παραμείνεις εδώ συνεχίζοντας αυτό που έκανες, προσφέροντας και παίρνοντας από τους ανθρώπους μέσα από τον τρόπο που εσύ κρίνεις κατάλληλο.

Δεν θα συνεχίσω με υμνολόγια γιατί νομίζω είναι γνωστά...

Μία καλή και δημιουργική ημέρα εύχομαι σε όλους.


"Τίποτα δεν χαρίζεται όλα κατακτιούνται"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 11:16:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητοί φίλοι και αγαπημένοι ιδεολογικοί αντίπαλοι.

χε χε, τύποις Ράμογλου, σε όλα το απόλυτο.

Υπάρχουν και οι ενδιάμεσες καταστάσεις, ξέρεις ...

Λοιπόν, από μένα καλά λόγια δεν θα ακούσεις. Όχι, δεν έχω τίποτα ενεντίων σου, απλά, άν ακούσεις καλά λόγια από μένα, να ανυσυχείς οτι κάτι δεν πάει καλά στο γνωστό μας σύμπαν... Ή κανας πλανήτης εκτροχιάστηκε ή κανα νέο φεγγάρι τσάκωσε η Γή ή κάτι τέτοιο τελος πάντων...

Αυτό που έκανες Απόστολε Ράμογλου ήταν λάθος. Το ξέρεις και πιθανότατα θα βρείς και το θάρρος να το παραδεχτείς. Η υπερβολική σου σιγουριά οτι "είσαι", σε έκανε να βγείς πάρα πολύ έξω από το παράθυρο. Και υπάρχει και η βαρύτητα...

Μπορεί η πρόθεσή σου καθ΄αυτή να ήταν καλή, πήγες να "εξυγειάνεις" το χώρο και βασίστηκες στην ικανότητά σου να χειρίζεσαι το λόγο.
Έβαλες όμως τον εαυτό σου αρχηγό της αγέλης, όπως έβαλες και το στέμα μόνος σου, αυτόκλητα και αυτοδίκαια.

Δε λέω να πάθεις εκείνο το σύνδρομο της (υποκρινόμενης)ταπεινοφροσύνης και να τρώς τα χαστούκια και να λές ευχαριστώ.
Καλά κάνεις και αμύνεσαι και καλά κάνεις και εχθρεύεσαι.
Εγώ προτιμώ να σε έχω διαδικτυακό "εχθρό", παρά να πίνω κοκακολίτσες και να σου "χαϊδέυω" τα αυτιά με κολακείες και μαλακιούλες για να "πάω" με τα νερά σου.

Θυμήθηκα τον Πλούταρχο. "Πώς άν τις ύπ' εχθρών ώφελοίτο" . Αντίθετα με ότι πιστεύεται, οι εχθροί "νοιάζονται" περισσότερο για μας από τους φίλους μας... (η ωφέλεια των εχθρών)

"Χίλων ό σοφός νοήσας τον είπόντα μηδένα έχειν εχθρόν ήρώτησεν εί μηδέ φίλον έχει"

Αυτά τα ολίγα.
Σόρυ για το ψευτο-μονοτονικό στα αρχαία, αλλά καλύτερο από το "καθολου-τονικό"

Kαι σου υπενθυμίζω αυτό που μου έγραψες.


(...) ο Βασιλικός Κήπος δημόσιος χώρος είναι αλλά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩΜΙΖΕΙΣ Ή ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ.
Αν λοιπόν προσπαθήσεις να το κάνεις θα σε πετάξουν έξω (στην καλύτερη) οι φύλακες !!!

Ελπίζω να αρχίσεις να καταλαβαίνεις τώρα και την ουσία του τι εστί δημόσιο και πως λειτουργεί.

Δεν είμαι ο Αντμιν του φόρουμ και δεν έχω καμία επιροή πάνω στις αποφάσεις του. Τον έχω για σοβαρό άνθρωπο και ειδικά στην περίπτωσή σου, πολύ καλά σου έκανε και σου τράβηξε το χειρόφρενο στην ξέφρενη πορεία σου.

Πιστεύω οτι η διαθεσιμότητα του λογαριασμού σου είναι ανάλογη της υπερβολής που σε χαρακτηρίζει.

Θυμίσου το "μηδέν άγαν" και προσάρμοσε το νόημά του στην συμπεριφορά σου στο φόρουμ.

Βρίλ
Ο εχθρός σου, που ίσως να σε εκτιμάει πιό πολύ από κάποιους φίλους σου.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 13:25:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Λοιπόν, από μένα καλά λόγια δεν θα ακούσεις. Όχι, δεν έχω τίποτα ενεντίων σου, απλά, άν ακούσεις καλά λόγια από μένα, να ανυσυχείς οτι κάτι δεν πάει καλά στο γνωστό μας σύμπαν... Ή κανας πλανήτης εκτροχιάστηκε ή κανα νέο φεγγάρι τσάκωσε η Γή ή κάτι τέτοιο τελος πάντων...

Αυτό που έκανες Απόστολε Ράμογλου ήταν λάθος. Το ξέρεις και πιθανότατα θα βρείς και το θάρρος να το παραδεχτείς. Η υπερβολική σου σιγουριά οτι "είσαι", σε έκανε να βγείς πάρα πολύ έξω από το παράθυρο. Και υπάρχει και η βαρύτητα...

Μπορεί η πρόθεσή σου καθ΄αυτή να ήταν καλή, πήγες να "εξυγειάνεις" το χώρο και βασίστηκες στην ικανότητά σου να χειρίζεσαι το λόγο.
Έβαλες όμως τον εαυτό σου αρχηγό της αγέλης, όπως έβαλες και το στέμα μόνος σου, αυτόκλητα και αυτοδίκαια.


Vril δε ζητώ να ακούω καλά λόγια ακόμα και από άτομα τα οποία με γνωρίζουν αρκετά καλά, πόσο μάλλον από άτομα τα οποία με γνωρίζουν μόνο μέσα από το γραπτό μου λόγο.

Για το αν ήταν λάθος ή όχι, η πράξη μου, αρμόδιος να το κρίνει ήταν και είναι ο Admin, την κρίση του οποίου και δήλωσα πως θα αποδεχθώ απόλυτα. Εγώ απλά απολογήθηκα ως όφειλα προς εκείνον πρωτίστως και προς τα μέλη μετέπειτα.

Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να κατανοήσω τον τρόπο με τον οποίο προσπάθησα να θέσω εαυτόν «αρχηγό» (!!!!!!). Και μάλιστα «αρχηγό» μιας «αγέλης» όπως λες.
Δεν θεωρώ πως τα μέλη του esoterica αποτελούν «αγέλη» η οποία χρειάζεται κάποιον ηγήτορα. Ο καθένας είναι σκεπτόμενος και αυτόνομος να δρα κατά το δοκούν (εκτός αν εσύ έχεις κάποια άλλη άποψη).

Άρα η πρόταση μου δεν αποσκοπούσε σε καμία περίπτωση σε αρχηγικές βλέψεις ή σε κάτι άλλο από αυτά που ανέφερες.
Στέμμα λοιπόν «αυτόκλητα» και «αυτοδίκαια», ουδείς δύναται να φορέσει σ’ ένα τέτοιο χώρο σκεπτόμενων αναζητητών.



TERRIBILIS EST LOCUS ISTE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 14:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Η όλη μου αντίδραση είχε σκοπό να προστατέψει τόσο το χώρο αυτό που μας φιλοξενεί όλους μας, όσο και την δική μου αξιοπρέπεια.


φιλτατε ραμογλου, να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη.


η προταση σου περι αποχης απο το φορουμ μονο καλο δεν θα εκανε στο φορουμ αν πραγματοποιονταν!


δεν αμφισβητω τις καλες σου προθεσεις, οπως απ ο,τι ειδα και ο admin που σου εδωσε περιθωριο να το ξανασκεφθεις!


αλλα ο δρομος για την κολαση ειναι στρωμενος απο καλες προθεσεις...


οσο για την προστασια της αξιοπρεπειας μας, σου θυμιζω πως πριν μερικες βδομαδες ΕΓΩ την ζητουσα απο τις δικες σου επιθεσεις...


δεν υπηρξε επεμβαση τοτε, γιατι να υπαρξει τωρα?

ολοι ειμαστε ισοι αλλα καποιοι ειναι πιο ισοι απο τους υπολοιπους?


οχι, ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ λεω εγω!


χαιρομαι που επανηλθες!

ουτως ή αλλως ο admin σε αφησε να αποφασισεις μονος σου, και ετσι επρεπε.

ΥΓ. εχουμε αφησει μια θεολογικοφιλοσοφικη συζητηση με πρακτικες προεκτασεις στην μεση σε αλλο τοπικ.

σι γιου δεαρ!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 14:34:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ανακοινωση

καλειται ο Vril,για εξακριβωση συνομοσιολογικοθεωριτικολοκρισεωεγχθρικοφιλλολογικον στοιχειων.....

πωωωωω...καλα ε...?

μαζι με το Ε9..οχι το εν δελφοις...χααχχααχχαχαχαχααχ

εχω κανει λυκοπουλο...και προσκοπακι....αμε αμε...

και που νομισα πως ηταν η μυγα μεσα στην φορμολη....αχ Vril ...δεν ηταν η μερεντα σε εκεινο το βαζακι....χααχχααχχαχααχχα

μηπως υποτιμας πολυ την λεξη η εννοια φιλος...και υπερτιμας εκεινη του εγχθρου...?

πες μου τι εστι φιλος,τι συμβουλη απο φιλο...και τι εγχθρος αντιστοιχα...?

μην μου κανεις αντερωτηση......

γιατι η απαντηση μου θα ειναι...
οι σημερινοι φιλοι,ειναι οι εγχθροι του αυριο.....
"τα παντα ρει"....
με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 15:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

βεβαια ,καποιος δε δειχνω...λεω...ο jonniebegood,προτεινει προτασεις που δεν εχουν προταθει....ουτε για οσκαρ της χρυσης τοματας....χαχαχααααχχαχαχααχ


γελας μανο μας?


μηπως δεν καταλαβες τον συμβολισμο της φωτογραφιας και ποιον υποδεικνυω?


ΕΣΕΝΑ!


δεν προτεινα τον τεμαχισμο κανενος!


εσυ τεμαχιζεις και νομιζεις οτι το κανεις με το γαντι!


πριν καταλαβεις τι συνεβει βιαστηκες να κρινεις, να κατηγορησεις και να ψιλογλυψεις (αυτο δεν ειναι χιουμορ, μπορεις λοιπον να το καταλαβεις)


τρομερη η σκηνοθεσια του σχολιου σου, δεν λεω, αλλα ιπποτη ειχε (τον ραμογλου), κακο ειχε (τους πιθανους επικριτες του), δρακο ειχε (τον admin), πριγκιποπουλα γιατι δεν ειχε?

θελει και σεξ εκτος απο αιμα για να πουλησει η αυτοβιογραφια σου!

βρες επειγοντως πριγκιποπουλα! (πιο πρακτικα, βρες γκομενα κι ας ειναι κοπτοραπτου!)


quote:

γεια σου jonniebegood ,ξερεις εγω εχω το φτυαρι και πεταω τις τοματες...χαχααχαχαχαχαχαχαχα βεβαια ειναι λιγο ασηκωτο...αλλα καταβαλλω προσπαθεια.....


κρατα μερικες βρε μανο μας να τις φαμε στο βουνο παρεα!

quote:

βαλε αγγελια να βρουμε το χιουμορ σου...μην βαλεις ομως e-mail....φωτο εχεις..?


ισως και ναχεις δικιο μανο μας για το οτι δεν εχω χιουμορ...


κατανοω ομως το δικο σου!!!


για παραδειγμα εγω γελασα με εκεινο το ανεκδοτο που μου ειπες με το αιμα του θυσιασμενου αρουραιου στο εκκλησακι!


ΓΙΑ ΠΕΣΤΟ ΒΡΕ ΜΑΝΟ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ!


μην το πω εγω, εσυ το αφηγησαι καλυτερα αφου τοζησες!!!


οσο για φωτο, ζητησες και θα λαβεις!

ανεμενε χαλλααρραα...

αληθεια, αυτο το σαϊτ που μας προτεινες και απο οπου τραβαω αυτες τις αστειες εικονες, δεν ειναι χιουμοριστικο?

εσυ δεν γελας οταν τις βλεπεις?


αν δεν γελας, για πες μας, τι νιωθεις?


quote:

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας



σεβασμο να δειχνεις σε ολους μανο μας εμπρακτα, και οχι μονο στους φιλους σου ή τα ινδαλματα σου!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 15:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για το αν ήταν λάθος ή όχι, η πράξη μου, αρμόδιος να το κρίνει ήταν και είναι ο Admin, την κρίση του οποίου και δήλωσα πως θα αποδεχθώ απόλυτα. Εγώ απλά απολογήθηκα ως όφειλα προς εκείνον πρωτίστως και προς τα μέλη μετέπειτα.


ως αρμοδιος επρεπε να σε σταματησει απο το να γεμισεις ολα τα τοπικ με προτροπες αποχης απο το φορουμ!

αυτο ελπιζω να το κατανοεις!

αν κανεις τον κοπο να διαβασεις τι σου απαντησαν τα μελη στην προτροπη σου, θα καταλαβεις οτι ολοι σου επισημαναν πως κατι τετοιο θα βλαψει το φορουμ!


και την κριση του δεν την αποδεχτηκες τοτε φιλτατε, αλλα αντεδρασες ζητωντας την οριστικη διαγραφη σου!


ΤΩΡΑ αφηνεις εαυτον στην κριση του, ενω ο ιδιος εχει ηδη δηλωσει πως δεν πραγματοποιησε την επιθυμια σου για απενεργοποιηση του λογαριασμου σου για μια βδομαδα, και το αφησε στην δικη σου κριση!


quote:

Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να κατανοήσω τον τρόπο με τον οποίο προσπάθησα να θέσω εαυτόν «αρχηγό» (!!!!!!). Και μάλιστα «αρχηγό» μιας «αγέλης» όπως λες.


ε, αμα βγω αυριο σε ολα τα τοπικ και προτεινω αποχη απο το φορουμ επειδη ΕΓΩ θιχτηκα απο καποιους, δεν θα θεωρω εαυτον αρχηγο ικανο να παρασυρει τα πληθη?

δεν θαχω ψιλοκαβαλησει το καλαμι?

και δεν θα θεωρω τα μελη την "αγελη" μου, αφου ειμαι "λυκος", αρχηγος του κοπαδιου, και μαλιστα με κορωνα? (αυτο ειναι κυνικο, αλλα ειναι χιουμορ εμπεριεχον αληθειαν)

quote:

Στέμμα λοιπόν «αυτόκλητα» και «αυτοδίκαια», ουδείς δύναται να φορέσει σ’ ένα τέτοιο χώρο σκεπτόμενων αναζητητών.



αυτο το πραγμα που φορας στο οικοσημο σου δηλαδη δεν ειναι στεμα?

τι ειναι, κοκκαλακι για τα μαλλια?

κλεινω με αυτο που ειπε ο κακος βριλ: οι αντιπαλοι σου σε οφελουν περισσοτερο απο τους φιλους σου!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

Edited by - jonniebegood on 18/03/2005 15:27:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 16:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε jonniebegood, μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι είσαι υπέρ κάποιων υπέρ του δέοντος δραστικών λύσεων με το πρόσχημα της "λογοκρισίας".

Δεν μπορώ ειλικρινά να αντιληφθώ από τί προάσπισε τον χώρο ο αγαπητός Admin, απενεργοποιώντας το Ramoglou.

Θα μπορούσε να του κάνει κάποια υπόδειξη και να επέμβει στα μηνύματα, τα οποία θεωρούσε μη αποδεκτά.

Ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στ' αλεύρι...

Τέλος πάντων.

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 16:18:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ευελπιστώ πως ο Admin έχει κατανοήσει πως η κίνηση μου ήταν ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ και ουδέν στοιχείο κατά του Forum είχε.

Μ' αρέσει να ξαναματακαλωσορίζω μέλη που ξαναματεπανέρχονται! Γεια σου Ramoglou!!! Εννοείται πως ήταν καλοπροαίρετη η κίνηση, αν και ολίγοντι υπερβολική... Αλλά είμαι βέβαιος πως ήταν καλοπροαίρετη και "ουδέν στοιχείο ΚΑΤΑ του φόρουμ είχε"! Δεν νομίζω κανείς να το αμφισβητεί αυτό! Ακόμη και στα μέλη που αναλύουν την αρνητική πλευρά της κίνησή σου Αποστόλη, διαφαίνεται νομίζω πως κατανοούν το "καλοπροαίρετον" των προθέσεων, άσχετα με το τι συμπεράσματα πιθανόν προέκυψαν απ' αυτό!

Άντε, αφήστε το κι αυτό πίσω και πάμε γι' άλλα! Μ' αρέσει να σας διαβάζω κύριοι (και κυρίες, οκ!)...

Καλή συνέχεια!


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 16:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα Zadok!

quote:
Θα μπορούσε να του κάνει κάποια υπόδειξη και να επέμβει στα μηνύματα, τα οποία θεωρούσε μη αποδεκτά.

Φαντάζομαι ότι ήταν πιο εύκολο και άμεσο για τον Admin να απενεργοποιήσει για λίγο το λογαριασμό του Αποστόλη παρά να καθήσει με τις ώρες και να τροποποιεί τα τόσα μηνύματα! Δεν ξέρω βέβαια, αλλά μάλλον η "απενεργοποίηση" είχε σκοπό να μη συνεχίστούν αυτά τα μηνύματα μέχρι να υπάρξει μια προσωπική επικοινωνία του Ramoglou με τον Admin... Φυσικά αυτή η επικοινωνία κάποια πράγματα θα "έβγαλε" που οδήγησαν τον Αποστόλη στην "μικρή" του αποχώρηση, αλλά τώρα μάλλον όλα καλά! Ε;


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 16:59:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σεβαστέ μου ananasss (το "Σεβαστέ" το γράφω κυριολεκτικά και το εννοώ, διότι είσαι από τα παλαιά μέλη του Φόρουμ και δεν είχα την τιμή να ανταλλάξω απόψεις μαζί σου μέχρι τώρα)

πολύ φοβούμαι ότι αμελούμε άθελά μας να αναγνωρίσουμε ότι η όλη κατάσταση διαδραματίστηκε σε δύο φάσεις κι εμείς συζητούμε μόνο για τη δεύτερη.

Κάποιοι επιτέθηκαν σε αυτό το χώρο και δεν είναι η πρώτη φορά.

Η επίθεση αυτή τη φορά είχε σαν στόχο το Ramoglou, αλλά και σε αυτή όπως και στις προηγούμενες (και στις επόμενες ενδεχομένως) "πρωταγωνιστούσαν" και άλλα μέλη.

Δε νομίζω λοιπόν, ότι είναι σωστό να παρουσιάζουμε τον αγαπητό Απόστολο σαν τον παρανοϊκό με το πληκτρολόγιο, ο οποίος ξύπνησε ένα πρωί και αποφάσισε να γεμίσει τα θέματα με κόκκινα γραμματάκια.

Από κει και πέρα, το ότι αναγνωρίζεις πως

quote:
Φυσικά αυτή η επικοινωνία κάποια πράγματα θα "έβγαλε" που οδήγησαν τον Αποστόλη στην "μικρή" του αποχώρηση, αλλά τώρα μάλλον όλα καλά!

έχει να κάνει, κατά την άποψή μου, με το ποιός προασπίζει τί τελικά και με το ποιός φοράει κορώνες αναλογιζόμενος το βάρος των ευθυνών ή ποιός απλά παριστάνει κάτι.
Διότι μόνον όταν παριστάνεις κάτι το οποίο δεν είσαι, ανησυχείς...

"Ο βασιλιάς είναι γυμνός". Τον βλέπετε;

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lorenzo
Πλήρες Μέλος


1432 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 17:25:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lorenzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλε Ramoglou,
η απόφαση σου να επιστρέψεις νομίζω οτι ήταν επιβεβλημένη και ορθή, για πολλούς και διαφορετικούς λόγους που δεν είναι της παρούσης.
Νάσαι καλά και νάσαι ο εαυτός σου!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 18:20:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ανακοινωση

καλειται ο Vril,για εξακριβωση συνομοσιολογικοθεωριτικολοκρισεωεγχθρικοφιλλολογικον στοιχειων.....

πωωωωω...καλα ε...?


Άν το κείμενο μου πιο πάνω στον κ. Απόστολο Ράμογλου εμφανίζεται μέσα στον εγγέφαλό σου με τη μορφή που εμφανίζονται τα μηνύματά σου στην οθόνη του υπολογιστή μου, τότε είμαι σίγουρος οτι δεν κατάλαβες "γρί" από αυτά που έγραψα.

Δεν καλείς καλού-κακού κάποιον να σου διαβάσει τι έγραψα ?

Ίσως διαπιστώσεις κάποια διαφορά.

Είπα, ίσως...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 18:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

δεν μπορώ να κατανοήσω τον τρόπο με τον οποίο προσπάθησα να θέσω εαυτόν «αρχηγό» (!!!!!!). Και μάλιστα «αρχηγό» μιας «αγέλης» όπως λες.
Δεν θεωρώ πως τα μέλη του esoterica αποτελούν «αγέλη» η οποία χρειάζεται κάποιον ηγήτορα. Ο καθένας είναι σκεπτόμενος και αυτόνομος να δρα κατά το δοκούν (εκτός αν εσύ έχεις κάποια άλλη άποψη).

Ναι, έχω διαφορετική άποψη.

Είδα πολλές φορές να λαλείς στο τόπικ σου διάφορες παρόλες και η αγέλη αποκρίθηκε, ρίχνοντας κάτι αλλαγές πορείας, που ακόμα και σμήνος από σαρδέλες ανοιχτής θαλάσης θα ζήλευαν...

Υπάρχουν αρκετοί που σε τοποθετούν στην κεφαλή του κοπαδιού (τους). Αποκλείεται να μην το έχεις καταλάβει.
Δεν σε έχω για τόόόόσο μετριόφρων !
(Η κορώνα πάντως μιλάει !)

Μην μετατοπίζεις το βάρος μιας "αντιλαϊκής" απόφασης στα χέρια του Admin. Είναι ο μόνος που δεν φταίει, αν εσύ το παρακάνεις !

Σου έχω υποδείξει αρκετές φορές οτι λειτουργείς υπεράνω των "νόμων".
Αυτά που ισχύουν για άλλους, δεν ισχύουν για σένα
-όντως είσαι ο εστεμμένος λύκος.

Κρίνεις και επικρίνεις με δύο μέτρα και δύο σταθμά.

Για να καταλάβεις τι ακριβώς εννοώ, αφουγκράσου για μία στιγμή τους "παλμούς" και τις αντιδράσεις ΣΟΥ, στη σκέψη, οτι εγώ, ο μισητός σου Βρίλ, "έβγαινα" και υποκινούσα και υπονόμευα το τόπικ σου ή το φόρουμ ολόκληρο...

Χα χα χα !

Εδώ σε θέλω μάγκα μου !

Και από τη μιά μεριά θα "χαιρόμουν", να σε "δώ" εσένα, το μάστορα του γραπτού λόγου (όπως ακριβώς σε γνώρισα), ΤΙ θα μου έσουρνες !!!

Το ΤΙ θα έλεγες ! Το ΤΙ θα σκαρφιζόσουν ! Με πόσα παχιά λόγια θα μας έκανες τη νύχτα μέρα !

Ξέρεις, με βάζεις σε πειρασμούς, φιλαράκο...


Η γνώμη μου είναι, οτι οφείλεις να πιείς το κώνειο εδώ και τώρα.

Η υπεκφυγή σου, να το δίνεις το μπαλάκι στον Admin είναι αντιστρόφως ανάλογη της ηγετικής παρουσίας σου εδώ.
Η υπεροψία σου δεν σε άφησε να ζητήσεις συγνώμη από κάποιον που έθιξες πολύ άγρια. Το άφησες στη λήθη !

Και σχετικά με τα "κοκκινάδια" σου, δεν είσαι κανένα "νέο" μέλος με 2-3 μηνύματα. Ξέρεις πολύ καλά τι έπρεπε να είχες κάνει.
Αυτό που έκανες ήταν λάθος (είπα, σου αναγνωρίζω την καλή σου πρόθεση, ο τρόπος σου ήταν λάθος).

Είπα, οφείλεις να πιείς το κώνειο εδώ και τώρα.

Από την άλλη, ομολογώ, οτι αν το καταπιείς, θα μου λείψεις...


ο κακός Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 19:03:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ Ramoglou

Eπέτρεψέ μου, τα συμπεράσματα που έβγαλα από τα τεκταινόμενα των τελευταίων ημερών, να τα συζητήσουμε κατ' ιδίαν, αν κι εφόσον σε ενδιαφέρει η άποψή μου.

Kρίσεις δεν θα κάνω, όχι γιατί δεν είναι εύκολο, αλλά είναι πάγια αρχή μου να μην τις εκστομίζω με περίσσια ευκολία, ιδιαίτερα δε όταν δεν γνωρίζω όλες τις παραμέτρους.

Xαίρομαι που επέστρεψες και θα προσπαθήσουμε ξανά να συζητήσουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 20:29:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 21:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας,

Να πω πως συμφωνώ με την ενέργεια του Admin.
Και συμφωνώ σε γενικές γραμμές με τον Vril.
Κύριε Ramoglou, δεν είναι η πρώτη φορά που
δηλώνετε οτι αποχωρείτε από το εσωτέρικα.
Και αφού κάποια μέλη σας παρακαλούν....ξαναγυρνάτε.

...Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού.

Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 21:38:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΛΙΚ ΣΚΗΝΗ ΠΡΩΤΗ,ΤΕΛΟΣ..
ΑΜΟΝΤΑΡΙΣΤΑ ΠΛΑΝΑ...ΚΛΙΚ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 22:05:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Άν το κείμενο μου πιο πάνω στον κ. Απόστολο Ράμογλου εμφανίζεται μέσα στον εγγέφαλό σου με τη μορφή που εμφανίζονται τα μηνύματά σου στην οθόνη του υπολογιστή μου, τότε είμαι σίγουρος οτι δεν κατάλαβες "γρί" από αυτά που έγραψα.

Δεν καλείς καλού-κακού κάποιον να σου διαβάσει τι έγραψα ?

Ίσως διαπιστώσεις κάποια διαφορά.

Είπα, ίσως...

γρί...απο το γρίφος...?

εκπεμπω στο ιδιο μηκος κυματος με την οθονη του υπολογιστη σου...?

να κανουμε ανταλλαγή...?

θίκτηκες...? απο το χιουμορ...?

ισως ...λεω ισως να σου δωσει μαθηματα ο jonniebegood
? :)

ειπαμε δεν ειμαι κακός μοναχα λιγουλακι ιδιοτροπος:)

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ επειδης διαπιστωνω ελλειψη χιουμορ,με αποτελεσμα τα γραφωμενα μου,να διαστρεβλωνονται και να ντυνουν πατριωτικα καποια μελη...αποχωρω απο το συγκεκριμενο τοπικ,για να κυλησει ομαλα...οπως θελουν εκεινοι που "επιτιθοντο"....με "αντι-χιουμορ"

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 18/03/2005 22:09:25

Edited by - manos on 18/03/2005 22:10:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2005, 22:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε Ramoglou,χαίρομαι ιδιαιτέρως για την απόφαση επιστροφής σου και το γνωρίζεις αυτό.

Το πιο σημαντικό είναι να αποκαταστάθηκαν οι σχέσεις σου με τον admin και να έχει λυθεί η όποια παρεξήγηση.
Για όλα τα υπόλοιπα αδιαφόρησε και να είσαι ο εαυτός σου
Εξάλλου για το σκατοχαρακτήρα σου σε αγαπάμε

Καλώς σε δεχθήκαμε και πάλι


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1699219
Maintained by Digital Alchemy