ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 23:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

πολλές φορές πέρνουμε το ένα
το άλλο το αφήνουμε μετα το φαγητό.....
χωρίς συνταγή ιατρού..... αγράμματοι οχι γιατρού ακου γιατρού
οι αρχαίοι έλληνες μας έδωσαν την γλώσσα και εμείς
την βιάσαμε και τις αλλάξαμε τα φώτα................
τουλάχιστον μάθετε να μιλάτε σωστά ....φυσικά δεν αναφέρομαι
.....στούς παρεβρισκομένους εν του εσω.......

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 23:46:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PHILOSOFOS-1,εγώ πάντως τη δουλεύω πολύ καλά τη γλώσσα

Τώρα όσο για σένα,θα παίρνεις ένα χαπάκι πριν κοιμηθείς και ένα πριν ξυπνήσεις....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2005, 23:56:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου Gothic, εκτός από θεολόγος είστε και Γλωσσολόγος...

...εντυπωσιάστηκα... κάποια στιγμή θα πρέπει να μιλήσουμε σχετικά με το εύρος της γλωσσομάθειας σας...
.
.
.
The She Mantis... spelling...


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:01:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΗΘΕΙΑ φίλτατη mantis έμαθα οτι παραδείδετε μαθήματα
γλωσσικής παιδείας πιστεύω οτι μπορείτε να δειδάξετε
τον αγαπητό mr gothic........

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:08:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Mantis,να είστε σίγουρη ότι θα γνωρίσετε πράγματα που δεν θα τα πιστεύετε.
Θα γίνετε λάτρης της γλωσσολογίας


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:20:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα είμαι λάτρης της γλωσσολογίας, αγαπητέ Gothic...

...και όπως λέει ο Φιλόσοφος1... επίτιμος διδάκτωρ...

...άλλά πάντα υπάρχει διάθεση και μεράκι για την απόκτηση παραπάνω γνώσεων...
.
.
.
Τhe She Mantis... breathing the words

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…

Edited by - Mantis on 02/03/2005 00:22:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:29:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aλλοι έχουν master στην γλώσσα και αλλοι lower
όλοι εκφράζουμε ένα είδος γλώσσας αλλα τι γλώσσας;
κατι σε ψαρι.........ας πούμε;
πάντως καλό είναι να ρίχνουμε και στα βιβλία μια.....
.....τελευταία ματιά πριν εισέρθουμε στα ενδώτερα του εσώ.......
δεν είναι κακό ........?

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PHILOSOFOS-1,αμα χρειάζεσαι manual...χάνω πάσα ιδέα...

Οι γλώσσες φίλε μου δεν μαθαίνονται από τα βιβλία αλλά με την εξάσκηση


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν αντιλέγω πάνσοφε και ατελείωτε MR GOTHIC
αλλα η εξάσκηση μπορεί να υποβεί μοιραία για την γλώσσα.....
.............έτσι δεν είναι............?
ΟΣΟ για manual εννοείς πάντα ελληνικό?


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:48:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ααα... για μαζευτείτε όλοι!

πολύ "γλώσσα" βγάζετε στον φιλόσοφο1

και θα σας "μαλώσω"

Galadriel, η Γλώσσα που κόκκαλα δεν έχει...


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:54:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή ομιλώ και την εβραική θα το προτιμούσα.
Οι έλληνες τη γλώσσα την έχουν μόνο για ρουφιανιά


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 00:56:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλτατη galadriel ευχαριστώ που πέρνετε το μέρος μου


είμαι βαθύτατα τρισευτυχισμένος.. !!!!

.....που συνομιλώ μαζί σας είμαι βαθύτατα συγκινημένος...

...αφου μου έρχεται να κλάψω απο τη χαρά μου

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 01:03:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εε φίλτατε gothic τι συμπεριφορά είναι αυτή....?
δεν είμαστε όλοι ρουφιάνοι !!!!
όλοι ανθρωποι του θεου είναι αλλα ποιου θεου;


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 09:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
άντε να τα ξαναπούμε....
γιατί άλλα λέει η θειά μου

κι άλλα ακούν τ'αυτιά μου....


quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα παρακαλέσω τα μέλη να μην υπερβούν τα αποδεκτά όρια τουλάχιστον στο εδώ Topic.

Μέσα στα μη αποδεκτά είναι και η προσπάθεια ερωτικής προσέγγισης με πλάγιο τρόπο.
Ουδόλως μας ενδιαφέρει η κάλυψη ερωτικών αναγκών ή η ερωτική διάθεση ορισμένων μελών.

Ας προσπαθήσουν λοιπόν τα μέλη αυτά να επικοινωνήσουν με το αντικείμενο του πόθου τους μέσω e-mail και όχι μέσω του Topic ή του Forum.

Αυτό αφ’ ενός δείχνει ερωτική πενία, αφ’ ετέρου είναι αντιαισθητικό.

Ευχαριστώ
Εκ Της Διευθύνσεως.





1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 10:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Θα παρακαλέσω για τελευταία φορά να μη χρησιμοποιείται το Topic για τέτοιου είδους διαλόγους. Θεωρώ πως ξέρεται πολύ καλά ποια είναι η θεματολογία του Topic και θα πρέπει να περιοριστείτε σε αυτή. Διάλογος επιτρέπεται μόνο για απάντηση – ερώτηση σε κάποια ανακοίνωση, ή για αποδεκτό χιούμορ μεταξύ των μελών του Forum.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 11:01:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Διάλογος επιτρέπεται μόνο για απάντηση – ερώτηση σε κάποια ανακοίνωση, ή για αποδεκτό χιούμορ μεταξύ των μελών του Forum.

Ειδικά το τελευταίο, είναι σαφώς προσδιορισμένο ???

Τι είναι αποδεκτό και τί όχι ?

Μήπως μερικά πράγματα τα μετράμε με δύο μέτρα και δύο σταθμά ???

Δηλ. άλλοι/ες μπορούν και τους επιτρέπονται περισσότερα
και σε άλλους/ες λέμε όχι ???

Εδώ σε θέλω...


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη

Edited by - Vril on 02/03/2005 11:02:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 12:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Νομίζω ήμουν ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ !!!




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 12:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η


Αγαπητέ κε Ράμογλου, στο τόπικ σας κρίνονται οι συμμετέχοντες και οι συμμετοχές τους με δύο μέτρα και δύο σταθμά.

Σας αρέσει, δε σας αρέσει, και έτσι είναι και έτσι φαίνεται...

Από την άλλη, πώς μπορεί ο συντονιστής να κρίνει αμερόληπτα, όταν και ο ίδιος είναι ενεργά αναμειγμένος στη συζήτηση και οι ίδιοι οι συμμετέχοντες σ¨ αυτήν, είναι στην καλύτερη των περιπτώσεων προσωπικοί και πλέον φίλοι του ?



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 13:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν για να τελειώνουμε.

Πρώτα απ’ όλα η παρατήρηση μου δεν απευθυνόταν σε κάποιον ιδιαίτερα αλλά ήταν γενική. Όμως η δική σου λογική θέλει να βλέπει σκιές εκεί που δεν υπάρχουν.

Δεύτερον το θέμα το άνοιξα εγώ και έτσι έχω το κάθε δικαίωμα να ορίζω ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΟΚΟΥΝ το τι θα ήθελα να αναφέρεται εδώ και τι όχι.

Τρίτον το με ποιους είμαι προσωπικός φίλος ή όχι δε δύνασαι να το γνωρίζεις άμεσα είτε από εμένα είτε από κάποιον προσωπικό μου φίλο. Άρα ή δέχεσαι παραπληροφόρηση ή εξάγεις συμπεράσματα μόνος σου και με βάση ότι έχεις εσύ στο μυαλό σου.

Τέταρτον δεν δήλωσα ποτέ ότι πιστεύω στη Δημοκρατία που γίνεται αναρχία κάτω από το πέπλο της ανεμπόδιστης και ανεξέλεγκτης διαλεκτικής μεθόδου. Ίσα ίσα που έχω δηλώσει κατ’ επανάληψη πως κάποιος καλώς ή κακώς νομοθετεί και προεδρεύει σε μια συζήτηση και όσοι ΑΥΤΟΒΟΥΛΟΣ συμμετέχουν, ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ.

Πέμπτον ο καθένας έχει δικαίωμα να ανοίξει ένα Topic και να γράψει ότι έχει μέσα του. Είτε αυτό είναι προσωπική εμπάθεια προς κάποιον άλλο, είτε αυτό είναι προβληματισμός, είτε αυτό είναι η εκδήλωση κάποιου προσωπικού προβλήματος.
Δεν δικαιούται όμως κανείς να περιφέρεται στα θέματα με στόχο να βγάλει τα απωθημένα του ή την όποια σκέψη του μη σεβόμενος τις παρακλήσεις και τους κανόνες που θεσπίζει αυτός που ανοίγει το θέμα.

Ως εκ τούτου εάν δεν σου αρέσει ο τρόπος που συντονίζω το θέμα μου αγαπητέ Vril θα σου συνιστούσα να μην συμμετέχεις πλέον σε αυτό και ειδικά ως αυτόκλητος δικηγόρος όπως το κάνεις παραπάνω.

Ελπίζω να μη χρειαστεί να επανέλθω επί του θέματος.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 13:40:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ως εκ τούτου εάν δεν σου αρέσει ο τρόπος που συντονίζω το θέμα μου αγαπητέ Vril θα σου συνιστούσα να μην συμμετέχεις πλέον σε αυτό και ειδικά ως αυτόκλητος δικηγόρος όπως το κάνεις παραπάνω.

Σε ένα πράγμα κάνεις μεγάλο λάθος.

Το φόρουμ είναι δημόσιο και δεν είναι ιδιοκτησία κανενός !

Αυτοκλητος δικηγόρος είναι όποιος λέει σε ένα δημόσιο φόρουμ οτι δεν είναι ιδιοκτησία αυτού που ανοίγει ένα θέμα ?

Με προτρέπεις να μην συμμετέχω σε ένα δημόσιο φόρουμ επειδή δεν τρέχω να συμφωνήσω μαζί σου σε όποια αυθαιρεσία προβαίνεις ???

Το φόρουμ δε λέει πουθενά οτι είναι ιδιοκτησία της μιάς παρέας (που επιτρέπεται να τα "χώνει" σε όποιον δε γουστάρει). Αν είναι έτσι, να αλλάξετε τον τίτλο και να κάνετε αυτά που κάνετε.

Μέχρι τότε... εδώ είμαστε.


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 13:49:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Εμ μας χρωστάγαν, εμ μας πήραν και το γάιδαρο!!!!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 13:58:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[b]ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η αλήθεια έρχεται μετά από το ψέμμα.


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη

Edited by - Vril on 02/03/2005 13:58:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 14:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδες που δε μπορείς να ξεχωρίσεις δύο γαϊδάρων άχυρο ;;;;;

Μέσα στην σύγχυση σου και προσπαθώντας, αφ’ ενός, να βγάλεις τα απωθημένα σου και αφ’ ετέρου, να πεις όσα ΕΣΥ θες να πεις χωρίς να καταλαβαίνεις τι λέει ο άλλος, ΔΕΝ ΔΙΑΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ FORUM ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ TOPIC !!!!!!!

Όταν λοιπόν καταφέρεις να διαχωρίσεις αυτές τις δύο έννοιες ίσως να καταλάβεις πως δε σου λέω να φύγεις από κανένα Forum αλλά να μη συμμετέχεις (αφού δε σ’ αρέσει) σε συγκεκριμένο Topic.

Και για να σου δείξω ότι αυτός που πραγματικά διαχειρίζεται ένα Topic είναι και αυτός που το ανοίγει θα σου υπενθυμίζω πως δικαιούμαι να ζητήσω ανά πάσα ώρα και στιγμή από τον Admin να το κλειδώσει.

Αν δεν ήταν δικό μου θα είχα αυτή τη δυνατότητα ;;;;;;;;

Μάλλον όχι !!!!!

Άρα λοιπόν επειδή εγώ συντονίζω αυτό το Topic σου λέω πως είσαι ανεπιθύμητος σε αυτό και αν έχεις κάποια αξιοπρέπεια δε θα πρέπει να ξαναγράψεις κάτι.

Αν ήμουν Admin ή Διαχειριστής θα είχα το δικαίωμα να σε διαγράψω γιατί τότε θα μου ανήκε το Forum και όχι το Topic.

Να λοιπόν ο διαχωρισμός που δε μπορείς να κάνεις.
Βέβαια αυτή η τσίχλα περί ιδιοκτησίας του δημόσιου Forum κλπ είναι για απλή δημιουργία εντυπώσεων και τίποτε παραπάνω.

Και ο Βασιλικός Κήπος δημόσιος χώρος είναι αλλά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩΜΙΖΕΙΣ Ή ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ.
Αν λοιπόν προσπαθήσεις να το κάνεις θα σε πετάξουν έξω (στην καλύτερη) οι φύλακες !!!

Ελπίζω να αρχίσεις να καταλαβαίνεις τώρα και την ουσία του τι εστί δημόσιο και πως λειτουργεί.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 14:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίταξε,

επειδή από τη μιά λέγονται πράγματα που ξεφεύγουν από αυτό που θεωρώ επικοινωνία και από την άλλη ειπώθηκαν κάποια πράγματα που δε με εκρφράζουν καθόλου, εγώ θα κάνω αυτό που νομίζω οτι οφελεί το φόρουμ σαν σύνολο και όχι τις προσωπικές αντιδικίες.

Δεν το επεκτείνω και το σταματάω εδώ.

Δεν νομίζω οτι έχω ή είχα κάποια αντιδικία μαζί σου ή με τη Zadok.

quote:

Άρα λοιπόν επειδή εγώ συντονίζω αυτό το Topic σου λέω πως είσαι ανεπιθύμητος σε αυτό και αν έχεις κάποια αξιοπρέπεια δε θα πρέπει να ξαναγράψεις κάτι.

Αν ήμουν Admin ή Διαχειριστής θα είχα το δικαίωμα να σε διαγράψω γιατί τότε θα μου ανήκε το Forum και όχι το Topic.

Και ο Βασιλικός Κήπος δημόσιος χώρος είναι αλλά ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩΜΙΖΕΙΣ Ή ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ.
Αν λοιπόν προσπαθήσεις να το κάνεις θα σε πετάξουν έξω (στην καλύτερη) οι φύλακες !!!



Αυτά τα παραπάνω που είπες ήταν τελείως αδόκιμα και τελείως offsite.

Σου συνιστώ να ξαναδιαβάσεις με ησυχία και χωρίς βιασύνη τα προειπώμενα και να σκεφτείς τι ακριβώς μου είπες και γιατί !
Ίσως να ανακαλύψεις κάτι.



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 15:28:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Κύριε Ramoglou, ζητώ συγγνώμη για τη διακοπή της όμορφης κουβέντας σας
(δεν θα επαναληφθεί), αλλά πρέπει να κολλήσω κάτι στον Πίνακα.

«Παρακαλώ οι Αρμόδιοι να επέμβουν.
(Τομέας: Η Σοφία/
Θέμα: Οι δερβίσιδες/
Ύποπτος: jonniebegood: εγω θα σε σωσω: το εκατοστο ονομα
ειναι ΚΟΥΔΑΣ!!!)



με καρφωσες, ε?

κι απ ο,τι ειδα πηρες και συγχαρητηρια για την σωστη χρηση του τοπικ ως αμοιβη!!!


ειμαι λοιπον υποχρεωμενος να αποκαλυψω τις πηγες μου περι του εκατοστου ονοματος του θεου: βρεθηκε σε πηλινο θραυσμα γραμμενο στην γραμμικη Β.

ko hu da - kouda - κουδας



quote:

Πρόκειται περί Απίστου και χούλιγκαν!»



και οχι μονο!

ειναι και αναρχοεθνικιστης που υπονομευει την κοκορωνιδα της δημιουργιας!!!

quote:

(jonnie, λυπάμαι, αλλά έπρεπε... Χα! Χα! Χα!)


χεχεχε

οπως με καταλαβαινεις εσυ, ετσι σε καταλαβαινω και εγω!

γνωριζω τους σκοπους σου!!!


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 19:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κύριε Ramoglou, και όλοι οι Αναζητητές, σας ζητώ και πάλι συγγνώμη για τη διακοπή της όμορφης κουβέντας σας, αλλά είναι ανάγκη να κολλήσω κάτι στον Πίνακα.

«ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΒΟΥΑΡ-ΒΙΒΡ, ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΩΣ.
ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑ, ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ.
Moz@esoterica.universe

Σύντομα και μαθήματα Αορατότητας!
Για κρατήσεις καλέσατε 666 ή 1001»


quote:

γνωριζω τους σκοπους σου!!!

Κι ελπίζω, τώρα πια, jonniebegood, και όλος ο Tόπος και όλο το Σύμπαν.
(Για ρίξε μια ματιά στο παραπάνω... Kι αν είσαι άντρας, έβγα έξω να τα πούμε!!
Εδώ, μας βλέπουν και μικρά παιδιά... δεν τα λυπάσαι;)

Θα με συγχωρέσουν οι Αρμόδιοι, αλλά έπρεπε να απαντήσω.
(jonnie, έχουνε γνώση οι Φύλακες!!)

Shukran
Moz

(Ω, σας ευχαριστώ πολύ για τη μαύρη κουκούλα, δεν ήταν ανάγκη...
τις Απόκριες θα προτιμήσω φούστα-μπλούζα! χαχαχα!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 19:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ


στο τοπικ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=15&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=5158 ο γνωστος αυτοδιαφημιζομενος τεκτονας χρησιμοποιησε υβριστικες εκφρασεις εναντιον μου.


αμεσως εξεδηλωσα την παρακατω διαμαρτυρια:


"EΠΙΚΑΛΟΥΜΑΙ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ!!!


ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΜΒΕΤΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!!!"

εφοσον επεμβαση δεν ειδα, ουτε καν επιπληξη, θεωρω αυτονοητο οτι μου παραχωρειτε το δικαιωμα να απανταω στον συγκεκριμενο γοτθο στο δικο του επιπεδο.

μετα τιμης JBG

ο γοτθος σε στιγμες αυτοσυγκεντρωσης πριν μου απαντησει...



ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 19:52:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θέλω την μαμάαααααα μου.....



G.

1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 20:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Διατίθενται υπογλώσσια και σε μεγάλες ποσότητες.

Τιμαί λογικαί.

Ποιότης εγγυημένη.

Πληροφορίαι εντός...



Συνεχίζοντας να προσφέρουμε ό,τι καλύτερο στην εκλεκτή πελατεία,

πλέον διαθέτουμε γάζαι, τσιρότα, επιδέσμους, γύψο, νάρθηκες κλπ.

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΕΙΔΗ.

Στους τακτικούς πελάτες γίνονται ειδικές τιμές,

εννίοτε και πώληση στη χονδρική.

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 21:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Συνεχίζοντας να προσφέρουμε ό,τι καλύτερο στην εκλεκτή πελατεία,

πλέον διαθέτουμε γάζαι, τσιρότα, επιδέσμους, γύψο, νάρθηκες κλπ.

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΕΙΔΗ.

Στους τακτικούς πελάτες γίνονται ειδικές τιμές,

εννίοτε και πώληση στη χονδρική.


Ναι, ναι...

Σε άλλα τόπικ όμως βλέπεις κάτι κοκκινάδια, διαγραφές, αναστολή εισόδου στο φόρουμ για κάτι μέρες και γράφει "λόγω εμπρηστικών φράσεων", "προσβολών","άσχετα με το θέμα" κλπ.

Αυτά σε μερικά τόπικ και σε μερικούς. Σε όποιους έχουμε βάλει στο μάτι.

Άρα τι έχουμε ?

Δύο μέτρα και δύο σταθμά

ότι ακριβώς είπα πιό πάνω δηλαδή,
και με πήραν και τα σκάγια... !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.17099
Maintained by Digital Alchemy