ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 12:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

αγαπητέ πρώην smart, πρώην apollo12, νυν.... ξέρεις εσύ....

κάνε μας τη χάρη και παίξε ήσυχα με τα κουβαδάκια σου....

βλέπω ότι έχεις ήδη ξεκινήσει το παλιό στυλάκι....


αλλά δεν βλέπω να βάζεις μυαλό μετά την τελευταία σου διαγραφή....

αν μάλιστα στο φόρουμ που ασκώ καθήκοντα διαχειριστή, μετά την εμφάνιση σου ως smart και όσα έκανες τότε προσπαθούσες να ξανακάνεις εγγραφή, θα σε διέγραφα με το καλημέρα πριν γράψεις οπουδήποτε οτιδήποτε....

όπως θα γνωρίζεις το να παριστάνει κανείς κάτι που δεν είναι και να γράφει με ξένους λογαριασμούς είναι ένα είδος απάτης....

εδώ όμως τα παιδιά που έχουν αναλάβει αυτό το έργο, δεν έχουν ούτε το χρόνο ούτε την διάθεση να ασχολούνται με το να παρατηρούν πότε θα ξανασκάσεις μύτη εσύ...

προσπάθησε λοιπόν στα σοβαρά αυτή τη φορά να μην δημιουργήσεις προβλήματα...

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 17:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

αγαπητέ πρώην smart, πρώην apollo12, νυν.... ξέρεις εσύ....

αγαπητη galadriel δεν καυχιεμαι για οτι εχω κανει και σου ζητω

ταπεινα συγνωμη για οτι εχω κανει μην στεναχωριεσαι δεν τα

βαζω μαζι σου ουτε προκειται να σε ξαναπειραξω αφου εισαι παλαιοτερη

απο μενα ειμαι αυτος που ειμαι αφηνω ολο τον χωρο δικο σου!!

δεν δεχομαι απειλες απο σενα γιατι το τι εχω κανει αφορα εμενα

και μονο εμενα οκ? μην γινεσαι τοσο επιθετικη!!

κάνε μας τη χάρη και παίξε ήσυχα με τα κουβαδάκια σου....

βλέπω ότι έχεις ήδη ξεκινήσει το παλιό στυλάκι....


αλλά δεν βλέπω να βάζεις μυαλό μετά την τελευταία σου διαγραφή....

αν μάλιστα στο φόρουμ που ασκώ καθήκοντα διαχειριστή, μετά την εμφάνιση σου ως smart και όσα έκανες τότε προσπαθούσες να ξανακάνεις εγγραφή, θα σε διέγραφα με το καλημέρα πριν γράψεις οπουδήποτε οτιδήποτε....γιατι τετοια κακια τοσο πολυ με μισεις ειμαι τουλαχιστον
αληθινος τι θελεις να παιξω το παιγνιδι σου !!!

όπως θα γνωρίζεις το να παριστάνει κανείς κάτι που δεν είναι και να γράφει με ξένους λογαριασμούς είναι ένα είδος απάτης....

δεν ειμαι απατεωνας και δεν γραφω σε ξενους λογαριασμους αν νομιζεις

οτι εισαι σωστη στο χωρο παω πασο αλλα κοιτα λιγο εγω ειμαι απατεωνας

εσυ τι εισαι ιδεαλιστρια η αλτρουιστρια δεν σε φοβαμαι!!


προσπάθησε λοιπόν στα σοβαρά αυτή τη φορά να μην δημιουργήσεις προβλήματα......δεν δημιουργω προβληματα και δεν εχω κανενα στυλακι

το ξερεις οτι σε συμπαθω και μου αρεσουν τα οσα γραφεις αλλα ο

ο χωρος δεν ειναι δικος σου εσφαλα το ξερω πρεπει να πληρωσω!!

αν θεωρεις δυναμη το να μου επιβαλεσαι να ξερεις οτι τα κουβαδακια

μου ειναι αδεια γιατι δεν εχω καμμια προθεση να κανω κακο σε κανενα

μονο ευχαριστηση και αγαπη ισως με λαθος τροπο

λαθος ειμαι και εγινα ανθρωπος δεν θα με συγχωρεσεις ποτε σου

θα σε φαει ο εγωισμος σου κοιταξε λιγο μεσα σου

να σε παντα καλα γιατι με εχεις παρεξηγησει ?


G.+gh η αγαπη ειναι παντοτινη


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 17:36:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
I rest my case....

G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 17:52:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απονείμουμε το πρώτο βραβείο σε μέλος του esoterica για όσα έγραψε.


quote:
μονο ευχαριστηση και αγαπη ισως με λαθος τροπο

λαθος ειμαι και εγινα ανθρωπος δεν θα με συγχωρεσεις ποτε σου

θα σε φαει ο εγωισμος σου κοιταξε λιγο μεσα σου

να σε παντα καλα γιατι με εχεις παρεξηγησει ?


G.+gh η αγαπη ειναι παντοτινη





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 18:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξερω παιδια στην αρχη αντιπαθισα αλλα μετα εβλεπα οτι
μου αρεσε το εσω και αρχισα να το ερωτευομαι αλλα οχι μονο
το εσω αλλα και εσας τους ιδιους ξεχωριστα το καθενα!!
μαλλον δεν παω καλα μου αρεσουν τα δυσκολα!!
σας αγαπω ολους!!
να στε παντα καλα!!
σε οσους εχω κανει κακο χιλια συγνωμη δεν θα το ξανακανω!!

η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 18:34:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απονείμουμε το πρώτο βραβείο σε μέλος του esoterica για όσα έγραψε.

Εμ αυτα κυριε Ραμογλου,τα λενε απο την αρχη,αν ηξερα οτι εχει και βραβειο,θα αφηνα κι εγω μια ανακοινωσουλα,εστω για να ζητησω συγνωμη δημοσια,τωρα το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω τον επομενο πινακα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 19:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσείς αγαπητή spirit είσαστε η Ιέρεια του «Άσβεστου Πυρ», δηλαδή του Φωτός του αφυπνίζει τας ανθρωπίνους διανοίας ( αμήν και πότε ).

Τα σέβη μου.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 19:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν μας τα λέτε καλά φίλτατε...

δηλαδή εγώ που προκάλεσα τέτοια "έκρηξη" "αγάπης" δεν παίρνω τίποτα?


G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 21:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παραδόξως, έγραψες μια πρόταση ολόσωστη… που σημαίνει ότι κάτι κάνω καλά…

Δεν δέχομαι επιταγές. Κατέθεσε τα δίδακτρα σου στον τραπεζικό μου λογαριασμό.

Άντε και μέχρι το Πάσχα θα σε έχω μάθει να γράφεις με πεζοκεφαλαία



λεσ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 22:40:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Vril:
quote:
Ποιά είναι η "Ξενιτιά" ???


Α, εκείνη η υπόθεση πλαστοπροσωπίας ... ???



Υποθέσεις σαν την παραπάνω, θα σε παρακαλούσα να τις κρατήσεις για τον εαυτό σου.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 01:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στρώσου λοιπόν στο διάβασμα και άσε την προπόνηση, θα το κάψεις το ρημάδι !

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ


quote:
quote:


Στρώσου λοιπόν στο διάβασμα και άσε την προπόνηση, θα το κάψεις το ρημάδι !

ΠΟΙΟ ΘΑ ΚΑΨΩ ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΒΑΣΗΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΩ ΜΥΑΛΟ....


Τελικά δεν κατάλαβα ποια ήταν η εμπρηστική πρόταση ;
Αυτό που εννόησε η διαχειρίστρια ή αυτό που απαντάει το μέλος ;;;;;;;;;;;;;;;;

Τες Πα ! Δεκτόόόόόόν αλλά πάρτε ΜΑΡΚΑΔΟΡΟ γιατί όσο συνεχίζουν να μου μιλάνε έτσι θα τους απαντάω στη γλώσσα που καταλαβαίνουν !

Υ.Γ. Απαντάω εδώ γιατί το άλλο θέμα «I love esoterica» κλειδώθηκε .





DO NOT FORGET THE WOLF


Edited by - Ramoglou on 17/01/2005 01:25:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 02:31:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ολα τα χε το esoterica, ο φερετζες vril του ελειπε......
Μα ποσο ανοητος μπορει να εισαι βριλ, και ποσο αδικος!!!! Απο τη μια θελω να σε βρισω ασταματητα, αλλα απο την αλλη προσπαθω να καταλαβω ποοοοσο μικρο μπορει να ειναι το μυαλο σου.... Τι ειναι αυτο που σε κανει να μιλας ετσι για το ατομο μου? Με γνωριζεις? Λοιπον, τα συμπερασματα σου να τα βαλεις εκει που σιγουρα χωρανε, κι ασε τους ανθρωπους στην ησυχια τους. Δεν σε εχω πειραξει ουτε στο παραμικρο και δεν εχεις δικαιωμα να παραφερεσαι μ αυτον τον τροπο.
Οσοι ανθρωποι εχουν μια ασχημη στιγμη στη ζωη τους, δεν εισαι ικανος ουτε στο τοσο να τους σεβαστεις. Απορω πραγματικα με τα χρονια σου και με το επαγγελμα σου..... που κανονικα θα επρεπε να ησουν καλυτερος ανθρωπος.... αλλα αν κρινω κι απο το ανεκδοτο "αφου ολοι οι μηχανικοι ειναι στην κολαση" τοτε.... βγαζω συμπερασμα.
Αντε λοιπον παιξε με τα κουβαδακια του εκσκαφεα που νοικιασες και αφησε τις ηλιθιες υποθεσεις σου. Οριστε μας.
Και μετα λενε οτι χαθηκα απο το φορουμ με υπουλο τροπο.... εμμμμ Αντμιν και Αμαλια μου, τι να κανω να εμφανιστω, να γραψω τι????? Αφου κυκλοφορουν χωρις αλυσιδες μερικοι χανιμπαλς εδω μεσα και δεν τους μαζευει το φορτηγο.
Λεω να ανοιχτει ενα τοπικ παρομοιο με το "Πινακας ανακοινωσεων" του αγαπητου Ραμογλου, που να εχει τιτλο "Αν ησουν αντμιν για μια μερα, τι θα εκανες?"
Ας σταματησει ο καθενας να ασχολειται με τη ζωη των αλλων, παρακαλω. Λιγο σεβασμος δεν βλαπτει...

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 02:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Παραδόξως, έγραψες μια πρόταση ολόσωστη… που σημαίνει ότι κάτι κάνω καλά…

Δεν δέχομαι επιταγές. Κατέθεσε τα δίδακτρα σου στον τραπεζικό μου λογαριασμό.

Άντε και μέχρι το Πάσχα θα σε έχω μάθει να γράφεις με πεζοκεφαλαία


λεσ???


Με τέτοια αγάπη που μου έχεις... και "ς" θα βάζεις...

Αφού ξεκίνησες αντιγράφοντας το "δεν μπορούσα να αντισταθώ"...

Συνέχισες, επιτέλους, με μια δημοσίευση που ήμασταν ικανοί να διαβάσουμε χωρίς να τραβάμε τα μαλλιά μας... και καλά τα δικά μου είναι μακριά... του φίλτατου γείτονα, όμως... είναι και σε ηλικία που πρέπει να αποφεύγει τέτοιες "κινήσεις"... ότι βγει από εδώ και πέρα, δεν ξαναφυτρώνει...

Και μετά απάντησες με πεζά... είσαι σε καλό δρόμο... λέμε τώρα...


The She Mantis... in free style

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 02:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou εμπνευσμένο και χρήσιμο το συγκεκριμένο Topic οφείλω να ομολογήσω.

Θα απαντήσω κι εγώ εδω αν μου επιτρέπεις αφού η amalia κλείδωσε το επίμαχο Topic. Να σου πω πως ούτε sancho pancho΄s είχα ποτέ αλλά ούτε και τους χρειάζομαι. Φυσικά δεν έχω καβαλήσει Ροσινάντε ακόμα άσχετα απ΄το τι πιστεύεις εσυ.

Συμπαιρένω απο τον τρόπο που γράφεις πως είσαι σε ώριμη ηλικία και έχεις μια κάποια εμπειρία απο την ζωή. Ειλικρινά απο κάποιον ώριμο εσωτεριστή ,όπως δηλώνεις οτι είσαι, περίμενα μια πιο ήπια και ισσοροπημένη συμπεριφορά. Μάλλον εκτροχιάστηκες λίγο και έχω κι εγώ ευθύνη σ΄αυτό, το αναγνωρίζω.

Αν θες μπορούμε να το συνεχίσουμε έτσι αλλά θα προτιμούσα το όλο θέμα να σταματήσει εδω. Δεν νομίζεις πως έχουμε παράγει αρκετό έργο για δυο μέρες;


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:01:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ... αυτό δεν το είδα... η καλή μας ksenitia επί το έργο...

Τώρα, αν αναρωτηθώ για την έκτακτη επανεμφάνιση της, θα με πει κάποιος καχύποπτη?... ας κρατήσω και εγώ τα συμπεράσματα μου για τον εαυτό μου και τον χρόνο να κυλήσει... αυτός θα δείξει...

The She Mantis... the silent force

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:06:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε γείτονα, ακόμα χιονίζει… μπορεί αύριο (δηλαδή σήμερα) να είναι εκείνη η άσπρη μέρα που περιμένουμε…

Δεν υπάρχει λόγος να γεμίζουμε με κοκκινάδια τις σελίδες… εκτός κι αν είναι ερωτικές επιστολές…

Να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια… είμαι σίγουρη ότι θα σας ευχαριστώ ξανά αύριο (δηλαδή σήμερα)… είναι να μην εξαντλήσει κάποιος την τιτάνια υπομονή μου… μετά… «κλάψε με μάνα, κλάψε με»… αλλά πάντα με το γάντι, φίλτατε… γιατί «η γλώσσα κόκαλα δεν έχει, αλλά κόκαλα τσακίζει», είναι το αγαπημένο μου μοτό…

…και όταν σου τελειώσει η ζάχαρη ή ο καφές… ξέρεις…

The She Mantis... the silent force

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρεεεεε Μαντις, για ακομη μια φορα να ρωτησω γιατι τοση καχυποψια?!?!?!?
Δηλαδη, τι το υποπτο εχει η επανεμφανιση μου? Και γιατι "επανεμφανιση"? Ηταν απαγορευμενο μεχρι τωρα? Η ειναι κακο που τοσο καιρο απλως διαβαζα τα θεματα αλλα δεν υπηρχε τιποτα το ενδιαφερον για να απαντησω???
Τωρα (μιας και ειμαι τελευταιως στο ανακριτηριο) ας πω. Μου κινησε την περιεργεια το νεο τοπικ, και εκει που το διαβαζα, επεσε στο ματι μου η βλακεια του βριλ. Εεεεεε λογικο ηταν να απαντησω, δεν νομιζεις καλη μου? Οσο για το "υποπτο", θα ηθελα πολυ σε παρακαλω να μου το αναλυσεις λιγουλακι, γιατι αρχιζετε και με μπερδευετε αρκετα. Μηπως εκανε εμφανιση κανας νουγκου παλι και το συνδεσατε με μενα? Ε ρε παιδια, ελεος....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βρεεεεε Μαντις, για ακομη μια φορα να ρωτησω γιατι τοση καχυποψια?!?!?!?
Δηλαδη, τι το υποπτο εχει η επανεμφανιση μου? Και γιατι "επανεμφανιση"? Ηταν απαγορευμενο μεχρι τωρα? Η ειναι κακο που τοσο καιρο απλως διαβαζα τα θεματα αλλα δεν υπηρχε τιποτα το ενδιαφερον για να απαντησω???
Τωρα (μιας και ειμαι τελευταιως στο ανακριτηριο) ας πω. Μου κινησε την περιεργεια το νεο τοπικ, και εκει που το διαβαζα, επεσε στο ματι μου η βλακεια του βριλ. Εεεεεε λογικο ηταν να απαντησω, δεν νομιζεις καλη μου? Οσο για το "υποπτο", θα ηθελα πολυ σε παρακαλω να μου το αναλυσεις λιγουλακι, γιατι αρχιζετε και με μπερδευετε αρκετα. Μηπως εκανε εμφανιση κανας νουγκου παλι και το συνδεσατε με μενα? Ε ρε παιδια, ελεος....



Και ξαναλέω...

quote:

Τώρα, αν αναρωτηθώ για την έκτακτη επανεμφάνιση της, θα με πει κάποιος καχύποπτη?... ας κρατήσω και εγώ τα συμπεράσματα μου για τον εαυτό μου και τον χρόνο να κυλήσει... αυτός θα δείξει...

Και απαντώ...

Ο έχων την μύγα του άλλου να την αφήσει χάμω...

Μην τσιμπάς ksenitia... καρφώνεσαι...

quote:

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...

Και σωστά τα λες... αλλά δάσκαλέ που δίδασκες...... κάπου εδώ κάνει στροφή το πράγμα... πάλι στη μύγα φτάσαμε...


The She Mantis... the silent force

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:41:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ειλικρινά απο κάποιον ώριμο εσωτεριστή ,όπως δηλώνεις οτι είσαι,

Αναζητητής έχω δηλώσει Loco και μόνο αναζητητής.

Στα υπόλοιπα συμφωνούμε ….. Καλή Εβδομάδα.





Edited by - Ramoglou on 17/01/2005 04:35:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 03:49:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλτατε γείτονα, ακόμα χιονίζει… μπορεί αύριο (δηλαδή σήμερα) να είναι εκείνη η άσπρη μέρα που περιμένουμε…

Αν δε το στρώσει έτοιμο το έχω !
Θα το ρίξω και θ' ασπρίσει !




Edited by - Ramoglou on 17/01/2005 04:34:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 09:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω να σας κάνω μια σπουδαιότατη ανακοίνωση:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !


με τις υγείες μας και περαστικά μας....!

τέλος, να ευχαριστήσω φίλους, φίλτατους, και πολυαγαπημένους για όσα έγραψαν while I was sleeping...

πραγματικά ήταν μεγάλη μου χαρά να διαπιστώσω πως αξίζετε όλοι να βρίσκεστε εδώ μέσα... !!!!

ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ...

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 14:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 15:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας!

Στον βαθμό που με αφορά να ξεκαθαρίσω, there was no peacemaker involved!
Η απονομή του Award πετυχημένη,αλλά μια επισύμανση να κάνω αν επιτρέπεται, ετσι για να γίνει πιο σωστό.

Ο σωστή ονομασία είναι "Galadriel of Lorien"(Lorien το δάσος και η περιοχή στην οποία βασίλευε η Galadriel κι ο Celeborn. Ή αν προτιμάς "Galadriel of the Noldor". Noldor είναι η μια απο τις τρείς φυλές Ξωτικών της Arda, απο την οποία καταγόταν η Galadriel. Οι Noldor είναι μια απο τις δυο φυλές που ταξίδεψαν ανατολικά του Valinor και ίδρυσαν κατά την πρώτη εποχή τα μεγάλα βασίλεια των Ξωτικών.
Τα στοιχεία είναι ακριβή, έχω διαβάσει αμέτρητες ώρες Tolkien.

ΥΓ:Τα παραπάνω ενημερωτικά. Φιλικούς χαιρετισμούς και ανταποδίδω τις ευχές για μια καλή εβδομάδα.


I 'm Big in Japan!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 16:08:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αυτή είναι η Galadriel που ήτανε φίλη με τον Robin Hood και για να μη τους πιάνει ο σερίφης του Sherwood άλλαξε και έγινε Galadriel of Wood.

Άσε που είναι και λίγο ξύλο απελέκητο και τις κάθετε καλύτερα η ονομασία.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 18:29:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΝΙΤΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ Ν ΑΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΟΠ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ....
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 19:39:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να υπενθυμίσω μονάχα

πως η Galadriel αψήφησε τους Βάλαρ...

και την συγνώμη τους...

κρατήστε μόνο αυτό...


Nerwen
(για τους γνώστες)


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 20:37:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ksenitia,

σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και σε ευχαριστώ που εμφανίστηκες, όταν διάβασες τις "βλακείες του Βρίλ"

Προφανώς δεν είδες πιο πάνω, κάτι του alazzaro.

Σχετικά με αυτά πού είπες, οτι "αν σε ξερω " κτλ. αυτό θα μας το πείς εσύ, αν τελικά με ξέρεις εσύ και από πού.

Κάτι που με προβλημάτισε εμένα αγαπητή ksenita και αγαπητή amalia, όταν αφήνω τα θέματα της Πεντέλης και λέω μόνο το όνομα ksenitia, συμβαίνουν τα διάφορα... βρισίδια και αστροπελέκια.
Την προηγούμενη φορά που είπα ksenita έκανα κάποιες ενδιαφέρουσες γνωριμίες.

Οπότε, τα συμπεράσματα δικά σας.

Πάντως, για να σου ληθεί η απορία ksenitia, δεν με ενδιαφέρεις διόλου ποιά ή ποιός είσαι και γιατί γίνονται όλα αυτά που γίνονται με ΕΙΔΙΚΑ σένα. Έχεις ιδιαίτερη ανάγκη αυτοπροβολής και τη φωλιά σου ΚΑΘΟΛΟΥ καθαρή.
Και σχετικά με την αυτοπροβολή όχι μόνο εσύ αλλά και διάφοροι άλλοι αρσενικοί και θυλικοί εδώ μέσα. Την τελευταία φορά που ασχολήθηκα με κάτι τέτοιο με οδήγησε γραμμή στη φωλιά του ...κούκου.
*το δανείστικα από κάποια άλλη γνωστή φωλιά, αδλφότητα που δρα από μέσα, μυστικά, και διαχρονικά....


Κατά λάθος βρέθηκα στις διαπλοκές σας. Δεν έχω καμία σχέση.
Γράφτε ότι θέλετε, βγάλτε όποια μάτια θέλετε και ψήστε ότι γλυκά θέλτε. Και βασικό, έχε(τε) μπάηηηη και καλό.

Υ.Γ. Εγώ πάντως ισπανικά δεν ξέρω.



* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 20:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ksenitia
quote:
Και μετα λενε οτι χαθηκα απο το φορουμ με υπουλο τροπο.... εμμμμ Αντμιν και Αμαλια μου, τι να κανω να εμφανιστω, να γραψω τι????? Αφου κυκλοφορουν χωρις αλυσιδες μερικοι χανιμπαλς εδω μεσα και δεν τους μαζευει το φορτηγο.

Αισθάνομαι κατά κάποιο τρόπο ένοχος.. Εγώ ήμουν αυτός που έκανα την ερώτηση .. τί έγινε αυτή η ψυχή (κsenitia) και εγώ ουσιαστικά ευθύνομαι για τους διαξιφισμούς . Αν δεν έκανα αυτή την ερώτηση δεν θα ασχολείτο κανείς με αυτο το θέμα..
Θέλω να σας διαβεβαιώσω οτι δεν είχα τέτοια πρόθεση ..την έκανα ``καλοπροαίρετα`` ..

Edited by - allzzaro on 17/01/2005 20:55:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 21:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τάδε έφη alazzaro
quote:

Εγώ ήμουν αυτός που έκανα την ερώτηση .. τί έγινε αυτή η ψυχή (κsenitia) και εγώ ουσιαστικά ευθύνομαι για τους διαξιφισμούς .

Και εγώ ήμουν εκείνος που μίλησα για την "υπόθεση πλαστοπροσωπίας"
Χωρίς τίποτα παραπάνω.

Γιατί εισέπραξα όλα τα καλά στολίδια, μόνο ένας/μία/ένα το ξέρει.

Δεν είχε εμφανιστεί κάποιος, που με πλαστό πρόσωπο είχε πει οτι κάτι είχε κακό της είχε συμβεί ???
Άρα, τι φταίω εγώ που το κατέταξα έτσι στη μνήμη (μου) ???

Μήπως και θα βρεθεί κανένας/καμία/κανένα με ΦΙΛΟΤΙΜΟ (που ισχυρίζεται η Ksenitia σε παλαιό και ξεχασμένο post της ότι είναι έκφραση ανωτερότητας του Έλληνα), να αναλογιστεί οτι άδικα "έφαγα" το λούσιμο ????

Υ.Γ. Άλλο στη θεωρία και άλλο στην πράξη


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 21:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν είχε εμφανιστεί κάποιος, που με πλαστό πρόσωπο είχε πει οτι κάτι είχε κακό της είχε συμβεί ???
Άρα, τι φταίω εγώ που το κατέταξα έτσι στη μνήμη (μου) ???


Δεν θέλω να ρίξω λάδι στη φωτιά vrill..
Νομίζω οτι για να κάνεις τέτοιες δηλώσεις θα πρέπει να είσαι σίγουρος..

Εγώ στην ερώτηση μου αναφέρομαι περισσότερο στο αν είχαμε περισσότερα νέα για την υπόθεση εκείνη ...που μας απασχόλησε τόσο σοβαρά εκείνο τον καιρό.. Δηλαδή αν έχουμε νέα για τον ``υπαίτιο``.. και μια και το έφερε η κουβέντα ρώτησα τι κάνει και εκείνη η ψυχή (ksenitia) καθώς και η foxyfreeak που εχει να φανεί τόσο καιρό..

Edited by - allzzaro on 17/01/2005 21:40:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy