ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 05:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admin
quote:
Συνέχιζε να αποφεύγεις την επιφάνεια και προσανατολίσου στην Ουσία για να "προτρέψεις" και άλλους να κάνουν το ίδιο!

ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ...ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ...ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΗ..."ΑΝΑΠΝΕΕΙ" ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ...Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ...ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ...ΒΛΕΠΕΙΣ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ.

quote:
προσανατολίσου στην Ουσία για να "προτρέψεις" και άλλους να κάνουν το ίδιο!

ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ...Η ΜΟΝΟΤΟΝΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΠΥΞΙΔΑΣ...ΚΑΙ Η ΘΑΥΜΑΣΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ...ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗΝ ΜΟΝΟΤΟΝΗ ΕΝΔΕΙΞΗ...ΜΠΕΡΔΕΜΑ.

"ΠΡΟΤΡΟΠΗ" ΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΗΝΗΣΗ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ...ΜΟΝΟΤΟΝΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ...ΩΡΑΙΑ ΠΥΞΙΔΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ...ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΥΞΙΔΑ...ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ;...ΜΑΛΛΟΝ...ΜΑΓΝΗΤΗΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΞΙΔΑ.

ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ...ΣΥΓΝΩΜΗ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 23:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ΒΛΕΠΕΙΣ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ.



μπα...


δεν πιανει χωρο το κενο αδερφε!

.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 00:16:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood
quote:
μπα...


δεν πιανει χωρο το κενο αδερφε!


ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ "ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ".

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 00:55:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ...


πως να γεμισεις το κενο με κενο?


.



αυτοεξελιξη...


.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 01:29:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood
quote:
πως να γεμισεις το κενο με κενο?

ΣΤΟ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ...ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΟΦΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΓΩΝΙΕΣ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΓΩΝΙΕΣ...ΑΛΛΑ "ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ" ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ.

ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ...ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΑΡΟΣ.

quote:
αυτοεξελιξη...

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΜΕ...ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΧΗΜΑΤΑ...ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 01:43:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ ΠΑΝΤΕΠΟΠΤΗ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ (Μιχαήλ)
«Αρχάγγελε-Προστάτη μου, ξέρω ότι έχεις πολλές δουλειές
(τόσες ψυχές, τόσες προσευχές) αλλά μην με ξεχάσεις!»

Moz
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2005, 02:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

λαμπαδα εταξες μοζη μου?

ασημενιο χερι, ποδι, μυτη (δεν ξερω τι ακριβως ζητησες) εταξες?

να ερθεις στην επομενη συναντηση ανεβαινοντας στα γονατα την Αλεξανδρας???


(αυτο πιανει αν κρινω απ την Τηνο)


.

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 02:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ανεβαινοντας στα γονατα την Αλεξανδρας???

Jonnie,...«την»; (Είσαι σίγουρος;)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 16:08:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Moz:

Jonnie,...«την»; (Είσαι σίγουρος;)


σιγουρος δεν ειμαι για τιποτα, αλλα οπως γνωριζεις δεν δινω σημασια στα φυλα και τις σεξουαλικες προτιμησεις...


.


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2005, 01:36:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Jonnie, Χαμένοι στο Συντακτικό; (Η απάντησή σου άπτεται των Αλεξανδρινών και των «αφρόδιχτων» των βαρ!βαρ!ων. χαχαχα!) // Βάσει σύνταξης 3+60, Ή οδός θα ήταν Ή γένους θηλυκού (την/της) // Μήπως (δι@ολε!) η οδός έχει κάποιον εσω-κωδικό-μετάλλαξης, που αγνοώ, οπότε το «την» γίνεται «τον»;;; Aum ντε!
((Γιάννη, με κείνο το «ΤΟ» τι γίνεται; Όταν μπορείς e@. Να είσαι καλά.))

Ξημερώνει...
©Mystery οf ZΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2005, 21:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

©Mystery οf Z

Who the f*ck is Alice ???


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 01:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..I used 2be Alice...on "Hermaphrotidus". ..upstairs...//one of the Sophia's..topics...//^(@_@)^
-- on the other "head" ..Alice(B.)is dead...--

which Alice do u.. prfr?
---vrilalice maybe?---

aumnamonamah...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2005, 02:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Moz:

Jonnie, Χαμένοι στο Συντακτικό;



μια μερα οι γειτονες του Νασρεντιν τον ειδαν να ψαχνει κατω απο την λαμπα του δρομου.


οταν τον ρωτησαν "τι ψαχνει" αυτος απαντησε "το κλειδι" του που εχασε.


προθυμοποιηθηκαν να τον βοηθησουν και εψαξαν ολη την περιοχη μεχρι που απελπιστηκαν.


"μα που το εχασες ακριβως το κλειδι σου Νασρεντιν?" τον ρωτησαν.

"στον κηπο μου", απαντησε αυτος.

"και γιατι το ψαχνεις εδω και οχι στον κηπο σου?", απορησαν οι γειτονες.

"γιατι εδω εχει περισσοτερο φως", απαντησε ο Νασρεντιν.

quote:

(Η απάντησή σου άπτεται των Αλεξανδρινών και των «αφρόδιχτων» των βαρ!βαρ!ων. χαχαχα!)



εχω λιγο Βουλγαρικο αιμα και λιγο Τουρκικο - αρα με παιρνει να απτομαι οιουδηποτε!

quote:

// Βάσει σύνταξης 3+60, Ή οδός θα ήταν Ή γένους θηλυκού (την/της) // Μήπως (δι@ολε!) η οδός έχει κάποιον εσω-κωδικό-μετάλλαξης, που αγνοώ, οπότε το «την» γίνεται «τον»;;;



Aum ντε!


quote:

((Γιάννη, με κείνο το «ΤΟ» τι γίνεται;


χμμμ...

τωρα με επιασες υπο την κατοχην του επιλεκτικου αλτσχαϊμερ που με βασανιζει για τις αμαρτιες μου!

το ΤΟ ε?


καλα πρεπει να ειναι στην υγεια του - θα το ψαξω και θα σου απαντησω.


.


.

νασαι καλα!

aman@zaman.yunanistan.com


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2005, 23:53:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


clickable

"Υπαρχουν καποια ειδη αρπακτικων
που ζουν και ευδοκιμουν
στον πλανητη μας...
Η αδιαφορια μας τους επιτρεπει
να επιβιωνουν.
Καιρος να τα σταματησουμε!

Το ενδιαφερον ειναι
στη φυση μας!

Γινε υποστηρικτης του WWF.."

αν θες να μαθεις και..τον αριθμο του WWF
κοιταξε στο τελος του Kιτρινου Πλαισιου
επανω δεξια της εικονας.)


OM

cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 30/06/2005 23:56:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2005, 08:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΚΡΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ...ΣΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ...ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΣ...ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ.

ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΛΑΣΠΗΣ.

Ο ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ "ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΤΗΚΕ" ΣΤΙΣ 3/7...ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΤΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ...ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΣΤΙΣ 7/7...ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΟΥΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ

ΚΑΙ...

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΛΕΞΕΩΝ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΕΚΤΡΟΧΙΑΖΕΤΑΙ" ΛΟΓΩ ΕΝΤΟΝΗΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ (ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΕΣ) ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΒΗΝΕΙ Ο "ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΜΟΣ" ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ.

ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΑΡΓΗΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ ΕΡΓΟ;
ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΗ; ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΜΑΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ;
ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ;

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΓΑΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΤΑ ΜΕΛΗ
ATMA/GALADRIEL/MANTIS ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ;
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΛΟΓΟΜΑΧΩ; Ε;
ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΖΩ; Ε;


ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΩ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ...ΓΙΑ BACKUP.

ΣΟΦΕΣ ΟΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΟΒΟΥΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΣΤΕΡΑ2 ΚΑΙ ΑΤΜΑ4...ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟ FORUM ME ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ...ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ "ΑΣΤΕΡΑΣ Χ"-"ΑΤΜΑ Χ"-"GALADRIEL X" ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΟΖ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ "ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΜΟ" ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ...ΜΕ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟΚΟΙΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΑΓΟΝΑ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΖΕΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ...ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΣ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ...PIXELDREAM ΠΟΛΛΑ ΛΕΣ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ "ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΜΟΥ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ POST ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΙΚΑ
PIXXXELDREAM 1.

Ο PIXELDREAM ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ...ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ;


..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 13:50:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟ ΠΑΠΠΟΥ
«Ευχαριστώ τη Μεγαλοφυία σου.»

by the code_Μ©z

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2005, 06:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«Θα με συγχωρέσουν οι θεματοθέτες/τοπικάρχες του Φόρουμ Εσωτέρικα που δεν συνεισέφερα στα τόπικ τους, αλλά μου βγείτε ο πάτος, πάνω-κάτω. Mόλις και μετά βίας πρόλαβα να γράψω κάτι-λίγο, μεταξύ τύρου και αχλαδιού και www. Δεν γνωρίζω τα μελλούμενα, για να υποσχεθώ σοκολατάκι, στη Σοφία, στη Γνώση, στη Θρησκεία, στο Παράξενο κλπ κλπ. I did my best! »

MyWay
©M_

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 14:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο αρμαγεδων ερχεται...η χριστινα επαστρεψε δρυμιτερη με πληθωρα νεων πληροφοριων...

ρε παιδια εφριξα...δν αντεχω αλλο. ευτυχως...τελος οι εξετασεις (μεταξυ μας εδω και καιρο,αλλα...no pc-no internet-no esoterica) μου λειψατε...δν ειχα κανεναν να συζηταω για θεματα που με ενδιαφερουν πραγματικα...και κατεστρεψα το πορτοφολι των γονιων μου με διαφορα περιοδικα και βιβλια και αλλα συναφη του θεματος.δυστυχως η ελλειψη ιντερνετ με μαστιζει ακομα καθως το κομπιουτερ που χρησιμοποιω δν ειναι δικο μου.ισως να κανω αλλο τοσο καιρο να σας ξαναδω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 14:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου silverwhisper.

Μιας και σε πετυχαίνω εδώ, θα ήθελα να κάνω μία μίνι-παράκληση.

Η φωτογραφία της ψηφιακής σου υπογραφής (η οποία παρεπιπτόντως είναι υπέροχη ) είναι αρκετά μεγάλη. Τις περισσότερες φορές υπερσκελίζει το υπόλοιπο μήνυμα. Εκτός από το γεγονός, πως για μερικές αργές συνδέσεις μπορεί να υπάρχει πρόβλημα στο κατέβασμα της σελίδας (να καθυστερεί πολύ).

Εάν μπορείς να τη μικρύνεις μόνη σου, θα το εκτιμούσα.
Αλλιώς, σαφέστατα θα μπορούσα να βάλω κι εγώ ένα χεράκι...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 15:11:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κοιτα,αν μπορεις να τη μικρινεις,θα σου ειμαι ευγνωμων.αν παλι δν θες,μπορω πολυ γρηγορα να βρω αλλη...(μικροτερη don't worry)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2005, 16:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω πως κάτι έγινε

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2005, 14:45:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπραβο ρε αμαλια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 19:42:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμαλια,ειδες τα μειλ σου σημερα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 20:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το έλαβα το email σου και σε ευχαριστώ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος


1157 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 23:34:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deva_Parinito  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Server, server, είσαι εδώ ? Βάζω τον Τανούκι μου & σε κυνηγώ !

Έγινε, τα λέμε...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος


1157 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 23:36:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deva_Parinito  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ευχαριστώ τον Θεό που μ' έκανε Ζωοπρόγονο...

Έγινε, τα λέμε...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2005, 22:11:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Deva_Parinito
quote:
Server, server, είσαι εδώ ? Βάζω τον Τανούκι μου & σε κυνηγώ !

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ SERVIRO ΜΟΝΟΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2005, 00:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αμαλια,ειδες τα μειλ σου σημερα?

Σου έχω γράψει και 2 απαντήσεις.
Η μία, μόλις πριν από λίγο

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2005, 08:37:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2005, 21:51:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγχαρητήρια !
Πολύ όμορφη δουλειά!

`
3Α ΜΕ ΣΗΜΑ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΟΠΙΡΟΥΝΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2021484
Maintained by Digital Alchemy