ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 22:16:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτά φίλε μου alazzaro, σε περιμένω για ένα κρασί.

Δεν το ξεχνάς βλέπω...

quote:
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά για το καλό του τόπου, αυτή τη φορά δεν θα εμπλακώ σε τέτοιου είδους "συζητήσεις".

Χεχε.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 22:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Αυτά φίλε μου alazzaro, σε περιμένω για ένα κρασί.

Δεν το ξεχνάς βλέπω...

quote:
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά για το καλό του τόπου, αυτή τη φορά δεν θα εμπλακώ σε τέτοιου είδους "συζητήσεις".

Χεχε..


Δεν ξεχνώ.... τίποτα !


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 22:28:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ ξεχνάω.. αυτά που πρέπει να θυμάμαι και δεν ξεχνάω αυτά που δεν πρέπει να θυμάμαι...

ΤΕΣΠΑ ας είναι.. μυαλό είναι αυτό...

Τι θα γίνει με το κρασάκι .. θα μαζευτούμε καμία παρέα.. ποιοί θέλουν να δηλώσουν συμμετοχή...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 22:43:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγώ ξεχνάω.. αυτά που πρέπει να θυμάμαι και δεν ξεχνάω αυτά που δεν πρέπει να θυμάμαι...

Προτεραιότητες, αγαπητέ, προτεραιότητες.

First things come first κ.α. τέτοια


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 16:53:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΨΗΦΙΖΩ ...........allzarro αληθεια πως τα κανεις τα σχεδιακια
μαλλον τα βγαζεις απο το internet για πες ;
περιμενω μιας ........και η συμπαθεια προς το προσωπο σου ειναι ιδιαιτερη!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 17:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχω την εντύπωση - και πιστεύω πως δεν λαθεύω σ'αυτό - πως η παρούσα Συζήτηση είχε ξεκινήσει (και λαμβάνω σαφώς υπόψη το αρχικό μήνυμα του δημιουργού της, Ramoglou) με σκοπό την ύπαρξη ενός "Κατατοπιστικού Οδηγού" για διαπροσωπικά ζητήματα μεταξύ των Μελών των Forums(που φυσικά δεν θα πρέπει να παραβιάζουν με κανέναν τρόπο τους δεδομένους Κανονισμούς Λειτουργίας), ενός επικοινωνιακού βοηθήματος που, ως τέτοιο, απαιτεί και την ανάλογη σαφήνεια, ενός χώρου που θα ελαφρύνει τις Συζητήσεις από αντεγκλίσεις άσχετες με τη θεματολογία τους αλλά δεν θα προσθέσει αλλού φυσικά μία ανάλογη "κρυπτογραφικού" τύπου σύγχηση...

Θα συμφωνήσω με το παραπάνω.
Έτσι λοιπόν ελπίζω πως γίνεται απόλυτα αντιληπτό το γιατί κάποια στιγμή «σπίνιαρα», βέβαια οι μέντορες, μου υπενθύμισαν πως όποτε «σπινιάρω» βρίσκω τον μπελά μου.
Έλα όμως που αφ ενός είμαι ανθεκτικός στις συγκρούσεις και από την άλλη είμαι και κομματάκι ξεροκέφαλος.
Οπότε σεβαστείτε εσείς αυτόν που ανοίγει ένα Topic και σας ζητάει συγκεκριμένη συμπεριφορά και αφήστε τις νουθεσίες κατά μέρος.

Από την άλλη θα παρακαλέσω για τελευταία φορά να χρησιμοποιείτε το Topic ΜΟΝΟ για το λόγο που ανοίχτηκε.

Αγαπητέ Admin, η κύλιση αφορούσε την ανάλυση 800Χ600, αλλά ΟΚ αφού και σελίδα αλλάξαμε και οι άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.
Ευχαριστώ.

Όσο για το «μικρέ» θεωρώ πως η φίλη το είπε χαριτολογώντας και ουχί υποτιμητικά.
Μπορεί να έχουμε διαφορές με το κάθε μέλος όμως δε νομίζω ότι κανένας υποτιμάει κάποιον άλλον αν αυτός δε δώσει σαφή δείγματα ότι αξίζει όχι να τον υποτιμήσεις, αλλά να μην ασχοληθείς καθόλου μαζί του.

Η όποια κουβέντα-αντιπαράθεση με τον Cybermaster σκοπό έχει να του καταδείξει και τον άλλο τρόπο σκέψης και όχι να τον μειώσει.
Απλά, η σύγκρουση της άκρατης νεανικής ορμητικότητας, με την βιωματική εμπειρία ενός ενήλικα φέρνει την προσδοκώμενη εκ-παίδευση και για τα δύο μέρη.
Διότι ας μην πλανιόμαστε από μια τέτοια «σύγκρουση» και οι δύο παίρνουν.

Σίγουρα είναι πολύ καλύτερο ένας 16αρης να αναζητά έστω και με «λάθος» τρόπο, είναι πολύ καλύτερο να αντιπαρατίθεται, είναι πολύ καλύτερο να δοκιμάζετε σε νοητικά οικοδομήματα, είναι πολύ καλύτερο να επιτίθεται και να δέχεται επιθέσεις, από το να παίζει με το play station ή να έχει αράξει σε μια ζωή όπου η δημιουργική αναζήτηση δεν έχει καμία θέση.

Όταν όμως μπαίνεις σ’ ένα τέτοιο παιχνίδι θα χτυπήσεις και θα σε χτυπήσουν και αυτό είναι κανόνας. Το θέμα είναι τι θα κατανοήσεις από αυτή τη διαδικασία δράσης και αντίδρασης και κατά πόσο θα μπορέσεις να μεταφράσεις σε «μάθημα» την όλη αυτή διαδικασία.

Αν δεν υπάρχει κακία τότε δεν νομίζω να υπάρχει και πρόβλημα στην όποια αντίδραση ή συμπεριφορά.
Και σίγουρα δε διακρίνω κακία σε κανέναν από τους συνδιαλεγόμενους.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 19:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΨΗΦΙΖΩ ...........allzarro αληθεια πως τα κανεις τα σχεδιακια
μαλλον τα βγαζεις απο το internet για πες ;

Kατά πάσα πιθανότητα θα εννοείς τα smiles μου ??
Αν σε αυτά αναφέρεσαι .. ναι απο το ιντερνετ μπορώ να σου τα στείλω ή να τα βρείς στα my smile.de..
tnks για τα καλά σου λόγια..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 19:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
βέβαια οι μέντορες, μου υπενθύμισαν πως όποτε «σπινιάρω» βρίσκω τον μπελά μου.

Εγώ Απόστολε .. το είπα εντελώς φιλικά.. και σίγουρα ετσι και εσύ το πήρες..Αν ομως θέλεις μπορώ να περιορίσω τον αυθορμητισμό μου..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 21:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αχ βρε allzaro....

ήταν λινκ τώρα αυτό?

αυτό είναι λινκ !
http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/happy/

και πάλι φυσικά να σε ευχαριστήσω γιατί με αυτά τα smilies τα γραπτά μας αποκτούν ένα πολύ πιο ανθρώπινο πρόσωπο



Galadriel of Galadhrim


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 21:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O ΧΑΡΟΣ ΒΓΗΚΕ ΒΓΗΚΕ ΠΑΓΑΝΙΑ ΚΑΙ ΘΕΡΙΣΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑ.....
ΚΙ ΕΓΙΝΕ ΜΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΜΟΣ ΖΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΠΝΟΣ....
ΚΙΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΧΑΜΗΛΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΑΥΛΗ
ΒΓΗΚΕ ΚΛΕΦΤΑ ΚΛΕΦΤΑ Ο ΝΕΟΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ'ΠΕ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ....
ΤΟΛΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 23:52:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά από τόοοσα χρόνια στο ίντερνετ, τελικά ήταν τόσο απίστευτα απλό να τα καταφέρω! Τόσον καιρό ζούσα σε μια πλάνη νομίζοντας ότι ΔΕΝ γίνεται με ένα απλούστατο copy/paste! Τώρα, κάντο και συ. Μπορείς!

Φχαριστώ allzzaro και galadriel!


Αυτός που τα κατάφερε (αλα amalia)...


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 00:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έλα Φιλόσοφε! Μπορείς! Ο Πίνακας του Απόστολου (Ολεεεεεε) Ράμογλου προσφέρεται για όμορφες ανανακοινώσεις με χρώμα και κίνηση... Ας δώσουμε λίγες νότες χαράς στο site και στον Admin που αναγκάζεται να κυνηγάει φαντάσματα τελευταία...


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 00:47:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
allzzaro OK Μείνε όπως είσαι

Cybermaster κάνε και μια επεξήγηση στην ανακοίνωση σου αν θέλεις.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 01:15:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
His Name is Master ... Cybermaster !

ananasss is back, time for party !

This is for bad boys

And now is time for




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 01:35:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΥΡΙΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΤΑΙ
ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ALLZARRO !!
ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ Κ ALLZARRO ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ!!
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ
ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΟΚ

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:42:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok Απόστολε.

Ξωτικούλα εχεις γίνει εξπέρ..

ananasss

quote:
Ας δώσουμε λίγες νότες χαράς στο site και στον Admin που αναγκάζεται να κυνηγάει φαντάσματα τελευταία...

yes Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κατά λάθος βγήκε αυτό το τελευταίο αλλά ...καλο είναι λέω να το αφήσω..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:06:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
I ESOTERICA....




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Τελευταία έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα προσπάθειας όξυνσης.
Παρακαλείσθε όπως μην ενδώσετε σε πειρασμούς και αφήστε όσους προσπαθούν να δημιουργήσουν εντάσεις να εκτονωθούν μιλώντας μόνοι τους.
Είναι καλύτερα να κάνουμε πως δεν καταλαβαίνουμε και να μη τσιμπάμε τα δολώματα, παρά να ενδώσουμε στα ποταπά αισθήματα και στις πρακτικές αυτές που θέλουν να μας περάσουν, για να δικαιώσουν τον πληγωμένο μα και υπερφίαλο εγωισμό τους.

Στους δυστυχείς αυτούς ανθρώπους, που ούτε καν τη γνώμη τους δεν μπορούν να εκφέρουν, αλλά και στους συνοδοιπόρους τους, που ως άλλοι αυλοκόλακες τρέχουν να δηλώσουν υποταγή, το μόνο που αρμόζει είναι η περιφρόνηση και το χαμόγελο.

Σίγουρα η ανοχή μας πρέπει να δοκιμαστεί και να καταφέρουμε να αποδείξουμε πως αντέχουμε.
Αντέχουμε να πολεμάμε για τα πιστεύω μας και για ένα καλύτερο αύριο, τόσο δικό μας όσο και των υπολοίπων.

Χαμογελάστε λοιπόν με τους παλιάτσους και τα λαμόγια, χαμογελάστε με όσους δεν αντέχουν να δουν το πρόσωπο τους στον καθρέφτη, χαμογελάστε με όσους δεν έχουν καμία σχέση με την αξιοπρέπεια και τον σεβασμό.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 17:33:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


φτάνει τόσο?


G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
prince_of_pentacles
Νέο Μέλος

Greece
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 18:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prince_of_pentacles  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητέ Ramoglou,

Δεν μπορούσα να μην 'αναστηθώ' για να σταθώ στο πλευρό σου.

Η σιωπή δεν είναι αδράνεια, όταν πρέπει να 'ηρεμήσουν τα πνεύματα'.

Πολλά Φιλιά σε όλους...επιστρέφω στο διάβασμα.

*~* Vive Dieu Saint Amour *~*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 19:50:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανακοίνωση

Η "Ψυχή" του ανθρώπου εκφράζεται με διάφορους τρόπους....

ένας από αυτούς είναι και το χιούμορ...

είτε γιατί έχει ανάγκη εκτόνωσης,

είτε γιατί μέσα από αυτό θέλει να καταδείξει κάτι με καλή διάθεση...

Αρα, με βάση αυτό, δεν μπορούμε να κρίνουμε την ποιότητα του καθενός...

μπορούμε όμως να κρίνουμε τις "ψυχικές ικανότητες" που έχει από το πως αντιδράει σ'αυτό...


εκεί τελικά μετριούνται όλα....


Galadriel of Galadhrim



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 00:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο κυριος ραμογλου εχει ταλεντο στο χιουμορ μπορει να συνθλιψει
μαστιγωσει εξαφανισει απο μπροστα του οποιον θελει ψυχικα
ειναι χαρισμα που το εχουν λιγοι ανθρωποι!
αρκει να μην βλαπτει τον ευατο του αλλα δεν νομιζω οτι τον
αγγιζουν οποιεσδηποτε προσβολες γιατι ειναι δυνατος!!

η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 17:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Διατίθενται υπογλώσσια και σε μεγάλες ποσότητες.

Τιμαί λογικαί.

Ποιότης εγγυημένη.

Πληροφορίαι εντός...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 26/01/2005 17:08:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 19:11:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΡΩΤΗΣΗ

τιμές χονδρικής για ειδικές περιπτώσεις
και μεγάλες παραγγελίες γίνονται?


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 19:24:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[center] ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!

ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ!


Εχεχεχεχε!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 20:02:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας… άργησα λίγο αλλά τελικά η επικοινωνία είναι πλέον εφικτή…

Πρώτα απ’ όλα θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τον φίλτατο Ramoglou για τον χώρο που θα καταναλώσω και για την παρεκτροπή του θέματος του…

Δεύτερον… αγαπητέ Admin, όπως επισημάνεται, είμαι παλαιό μέλος και αυτό από μόνο του δηλώνει ότι γνωρίζω πολύ καλά τους κανονισμούς του esoterica… αν θυμάστε από ένα άλλο θέμα στο παρελθόν…

Δεν είχα καμία πρόθεση να μειώσω το μέλος Cybermaster μιας και μας ενώνει μια αμοιβαία συμπάθεια, κάτι που είναι ορατό στις συζητήσεις που έχουμε πάρει μέρος.

Σίγουρα δεν έχω πρόθεση να «κολλήσω ταμπελάκια» σε κάποιο μέλος, δεν το έκανα στους 15 μήνες που ανήκω σε αυτή τη διαδυκτιακή «οικογένεια» και δεν θα το κάνω τώρα…

Και με βρίσκετε σύμφωνη στην προσπάθεια να γίνουν όλοι αποδεκτοί σε αυτό το χώρο, ασχέτως χρώματος, γνώσης, ηλικίας, εθνικότητος, θρησκείας, ιδιότητος κλπ… Δεν είναι σωστό και πρέπον να περιθωριοποιούνται τα μέλη…

Να προχωρήσω στην ανακοίνωση που σας προβλημάτισε, αγαπητέ Admin.

quote:

]
"ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Άνοιξε το κινητό σου ή πάρε τηλέφωνο... μπας και πούμε καμία λέξη!"



Βλέπω προβληματιστήκατε και δεν το θέλω… πραγματικά…

Ο φίλτατος Ramoglou, είναι ξεκάθαρος… αυτό το θέμα είναι ένας πίνακας ανακοινώσεων και όπως είναι προφανές… το παραπάνω είναι μια ανακοίνωση…

Επίσης είναι ορατό ότι δεν υπάρχει κάποιο όνομα στο οποίο απευθύνεται η δημοσίευση μου… άρα είναι προσωπικό θέμα… πάντως σας διαβεβαιώνω ότι το άτομο στο οποίο απευθύνομαι άνοιξε το κινητό του και τελικά κανονίσαμε τι θα κάναμε εκείνο το βράδυ…

Αυτό ήταν ένα διαπροσωπικό μήνυμα, δυο μελών του esoterica… που τελικά αν δεν υπήρχε το αυτό, ούτε που θα είχαν γνωριστεί… πόσο μάλλον να μπορούν να επικοινωνήσουν όταν τα σταθερά τους τηλέφωνα βουίζουν…

Γι’ αυτό και μόνο το λόγο θα ήθελα να σας ευχαριστήσω, αγαπητέ Admin… μας φέρνεται όλους πιο κοντά…

Τέλος, ελπίζω να σας κάλυψα με τις απαντήσεις μου… αν πάλι όχι, ας μην εκτροχιάζουμε άλλο το θέμα του φίλτατου Ramoglou…ότι άλλο έχετε να με ρωτήσετε μπορείτε να το κάνετε μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου… την διεύθυνση μου ξέρετε που θα την βρείτε…
.
.
.
The She Mantis... back in town


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 00:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ΠΛΑΤΩΝΑ θα ήθελες να μας εξηγήσεις τι ακριβώς είναι αυτή σου η ανακοίνωση ;

Ίσως να μην παρατήρησες τι ακριβώς πραγματεύεται το εδώ Topic και αποφάσισες να αναρτήσεις προσωπικές σου φώτο, ίσως πάλι να σου ξέφυγε και άλλο να ήθελες να βάλεις και άλλο έβαλες.

Περιμένω την απάντηση σου ή την αποκαθήλωση της εν λόγο ανακοίνωσης σου.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 01:08:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δες τα γεγονότα, και οχι προσωπικά.

Αδελφέ μου Πλάτωνα, ποτέ δεν παίρνω κάτι προσωπικά... αλλά όπως είπα και στον αγαπητό Admin, με τον Cybermaster έχουμε μια αμοιβαία συμπάθεια... και αναγνωρίζω την προσπάθεια του για βελτίωση... το ίδιο και ο φίλτατος Ramoglou...

...καλό θα είναι, καλέ μου Πλάτωνα, να μην “την λέμε” στους άλλους, ειδικά όταν αυτοί είναι φανερό ότι κάνουν προσπάθειες… με αυτό τον τρόπο τους κόβεις τα φτερά…

quote:

Μεχρι τωρα έπιανες το πνεύμα και τον τρόπο που γράφω, αρχιζω να πιστευω πως η θεια έμπνευση, έχει σοβαρό πρόβλημα..

Κανε κατι..... με το θειο!


Βρε αδελφούλη, εξακολουθώ να πιάνω το πνεύμα σου… όμως, μερικές φορές είναι ο τρόπος που γράφεις… που δεν μου αρέσει… και εκεί λόγω συγγένειας νιώθω ότι πρέπει να σε επαναφέρω στην τάξη…

Ελπίζω να μην μου κρατάς κακία, καλέ μου… και υπόσχομαι να μιλήσω με τον θείο σύντομα…
.
.
.
The She Mantis... in mania


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy