ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 03:48:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ε ΚΥΡ-ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥ???????

Αμέ !!!
Αλλά θα σου πω ένα μυστικό.
Μ αρέσει που έχεις το θάρρος να πεις αυτά που πιστεύεις-νιώθεις.
Σπάστα όλα τώρα και ξέσπασε και όταν θα είναι η ώρα για παρατηρήσεις θα είμαι εκεί κοντά σου, μη σε νοιάζει.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 06:51:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλοι σε καταλαβαίνουμε,να το ξέρεις CYBERMASTER

Πίστεψέ με,όταν θα περάσει αυτο,πολυ συντομα θα το νοσταλγήσεις και θα το ξαναεπιδιώξεις.
Όλοι τα περάσαμε ή και τα περνάμε
Απλά και μόνο,όσο περνάνε τα χρόνια μαθαίνεις να είσαι όλο και λιγώτερο εκδηλωτικός.....τι βλακεία αλήθεια !

Ζήσε το αγόρι μου,γιατί ΑΥΤΟ είναι ζωή...ο έρωτας
Έστω κι αν πονάς γιατί προδόθηκες,νιώθεις πλήρης γιατί αγάπησες.

Να σαι καλά


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 14:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφιερωμένο εξαιρετικά
στον Cybermaster
που είχε την τύχη
να γνωρίσει τις χαρές και τους καημούς του
Ερωτα


"Αν ο Θεός ξεχνούσε για μια στιγμή ότι είμαι μια μαριονέτα φτιαγμένη από κουρέλια και μου χάριζε ένα κομμάτι ζωή, ίσως δεν θα έλεγα όλα αυτά που σκέφτομαι, αλλά σίγουρα θα σκεφτόμουν όλα αυτά που λέω εδώ.


Θα έδινα αξία στα πράγματα, όχι γι'αυτό που αξίζουν, αλλά γι'αυτό που σημαίνουν. Θα κοιμόμουν λίγο, θα ονειρευόμουν πιο πολύ, γιατί για κάθε λεπτό που κλείνουμε τα μάτια, χάνουμε εξήντα δευτερόλεπτα φως.

Θα συνέχιζα όταν οι άλλοι σταματούσαν, θα ξυπνούσα όταν οι άλλοι κοιμόταν. Θα άκουγα όταν οι άλλοι μιλούσαν και πόσο θα απολάμβανα ένα ωραίο παγωτό σοκολάτα!

Αν ο Θεός μου δώριζε ένα κομμάτι ζωή, θα ντυνόμουν λιτά, θα ξάπλωνα μπρούμυτα στον ήλιο, αφήνοντας ακάλυπτο όχι μόνο το σώμα αλλά και την ψυχή μου.

Θεέ μου, αν μπορούσα, θα έγραφα το μίσος μου πάνω στον πάγο και θα περίμενα να βγει ο ήλιος. Θα ζωγράφιζα μ'ένα όνειρο του Βαν Γκογκ πάνω στα άστρα ένα ποίημα του Μπενεντέτι κι ένα τραγούδι του Σερράτ θα ήταν η σερενάτα που θα χάριζα στη σελήνη. Θα πότιζα με τα δάκρια μου τα τριαντάφυλλα, για να νοιώσω τον πόνο από τ'αγκάθια τους και το κοκκινωπό φιλί των πετάλων τους... Θεέ μου, αν είχα ένα κομμάτι ζωή...

Δεν θα άφηνα να περάσει ούτε μία μέρα χωρίς να πω στους ανθρώπους ότι αγαπώ, ότι τους αγαπώ. Θα έκανα κάθε άνδρα και γυναίκα να πιστέψουν ότι είναι οι αγαπητοί μου και θα ζούσα ερωτευμένος με τον έρωτα.

Στους ανθρώπους θα έδειχνα πόσο λάθος κάνουν να νομίζουν ότι παύουν να ερωτεύονται όταν γερνούν, χωρίς να καταλαβαίνουν ότι γερνούν όταν παύουν να ερωτεύονται! Στο μικρό παιδί θα έδινα φτερά, αλλά θα το άφηνα να μάθει μόνο του να πετάει. Στους γέρους θα έδειχνα ότι το θάνατο δεν τον φέρνουν τα γηρατειά αλλά η λήθη.


Έμαθα τόσα πράγματα από σας, τους ανθρώπους... Έμαθα πως όλοι θέλουν να ζήσουν στην κορυφή του βουνού, χωρίς να γνωρίζουν ότι η αληθινή ευτυχία βρίσκεται στον τρόπο που κατεβαίνεις την απόκρημνη πλαγιά. Έμαθα πως όταν το νεογέννητο σφίγγει στη μικρή παλάμη του, για πρώτη φορά, το δάχτυλο του πατέρα του, το αιχμαλωτίζει για πάντα.

Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί. Είναι τόσα πολλά τα πράγματα που μπόρεσα να μάθω από σας, αλλά δεν θα χρησιμεύσουν αλήθεια πολύ, γιατί όταν θα με κρατούν κλεισμένο μέσα σ'αυτή τη βαλίτσα, δυστυχώς θα πεθαίνω.


Να λες πάντα αυτό που νιώθεις και να κάνεις πάντα αυτό που σκέφτεσαι. Αν ήξερα ότι σήμερα θα ήταν η τελευταία φορά που θα σ'έβλεπα να κοιμάσαι, θα σ'αγκάλιαζα σφιχτά και θα προσευχόμουν στον Κύριο για να μπορέσω να γίνω ο φύλακας της ψυχής σου. Αν ήξερα ότι αυτή θα ήταν η τελευταία φορά που θα σ'έβλεπα να βγαίνεις απ' την πόρτα, θα σ'αγκάλιαζα και θα σού ‘δινα ένα φιλί και θα σε φώναζα ξανά για να σου δώσω κι άλλα.


Αν ήξερα ότι αυτή θα ήταν η τελευταία φορά που θα άκουγα τη φωνή σου, θα ηχογραφούσα κάθε σου λέξη για να μπορώ να τις ακούω ξανά και ξανά. Αν ήξερα ότι αυτές θα ήταν οι τελευταίες στιγμές που σ' έβλεπα, θα έλεγα "σ' αγαπώ" και δεν θα υπέθετα, ανόητα, ότι το ξέρεις ήδη.

Υπάρχει πάντα ένα αύριο και η ζωή μας δίνει κι άλλες ευκαιρίες για να κάνουμε τα πράγματα όπως πρέπει, αλλά σε περίπτωση που κάνω λάθος και μας μένει μόνο το σήμερα, θα 'θελα να σου πω πόσο σ'αγαπώ κι ότι ποτέ δεν θα σε ξεχάσω. Το αύριο δεν το έχει εξασφαλίσει κανείς, είτε νέος είτε γέρος.


Σήμερα μπορεί να είναι η τελευταία φορά που βλέπεις τους ανθρώπους που αγαπάς. Γι' αυτό μην περιμένεις άλλο, κάν'το σήμερα, γιατί αν το αύριο δεν έρθει ποτέ, θα μετανιώσεις σίγουρα για τη μέρα που δεν βρήκες χρόνο για ένα χαμόγελο, μια αγκαλιά, ένα φιλί και ήσουν πολύ απασχολημένος για να κάνεις πράξη μια τελευταία τους επιθυμία. Κράτα αυτούς που αγαπάς κοντά σου, πες τους ψιθυριστά πόσο πολύ τους χρειάζεσαι, αγάπα τους και φέρσου τους καλά, βρες χρόνο για να τους πεις "συγνώμη", "συγχώρεσέ με", "σε παρακαλώ", "ευχαριστώ" κι όλα τα λόγια αγάπης που ξέρεις.

Κανείς δεν θα σε θυμάται για τις κρυφές σου σκέψεις. Ζήτα απ' τον Κύριο τη δύναμη και τη σοφία για να τις εκφράσεις. Δείξε στους φίλους σου τι σημαίνουν για σένα."

Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκες

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 16:32:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Επέστρεψε ΚΑΙ η Silverwolf!!!

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=5664


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ

- Ξαναματακαλωσήλθες φίλη! -


Edited by - ananasss on 22/02/2005 16:36:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 18:35:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Επέστρεψε ΚΑΙ η Silverwolf!!!

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=5664


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ

- Ξαναματακαλωσήλθες φίλη! -


Edited by - ananasss on 22/02/2005 16:36:20


.

.




Edited by - Ramoglou on 22/02/2005 18:36:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 19:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΤΕΣΠΑ ΜΗΝ ΕΠΕΚΤΑΘΩ ΑΛΛΟ ΔΝ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ..........

Μην επεκταθείς καλέ μου... θα σε κερνάει χαρτομάτιλα όλο το esoterica στο τέλος...

...όσο για το παιδάκι... το ξέρω εγώ...

.
.
.
The She Mantis... back in action


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 22:07:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΚΟΙΝΙ
ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΚΟΙΝΙ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΘΗΛΙΑΣ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 22:42:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμ μόνη σου τα λες μόνη σου τα ακούς φτερωτή μου...

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:00:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MA ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ "ΑΚΟΥΣΟΥΝ" ΟΛΟΙ?

ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΦΤΕΡΩΤΗ ΜΟΥ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:20:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ααα...

μα σας βρίσκω εκτός θέματος αγαπητή

στην "Ιστορία της Ανθρώπινης Ηλιθιότητας"


κάνουμε μόνο τέτοιες ηλιθιότητες!


τώρα...

για να "ακούσει" κανείς...

πρέπει αφού καθαρίσει τις τσίμπλες από το Τρίτο Μάτι,

να καθαρίσει λίγο και το Τρίτο Αυτί...


αααχ... may the G. Force be with us...


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:29:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
4 βρήκα....


8 βρήκα 16 βρήκα.... το τρίτο αυτί δεν το βρήκα...

...και μαλιστα καθαρό για να ακούει....


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και για το "τρίτο πόδι" ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:37:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εμ...

έπρεπε να έρθει το τρίτο G.


για να βοηθήσει....

βλέπετε αγαπητή φτερωτή...

όσο κι αν μετρήσετε...

πάντα ένα "τρίτο πόδι" θα παίρνει τον έλεγχο των πραγμάτων...

ή το πολύ πολύ να "πάρει πόδι"

μαζί με τον Κρεμασμένο το Σκοινί και το Σαπούνι!



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AYTO IΣΩΣ???????


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:46:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:51:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χε χε...

σωστό κι αυτό!


μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε αγαπητή


G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 23:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εμ.....ναι

.....που είχαμε μείνει α ναι στον cyber master θα το τρελλάνετε

το παιδί με αύτα που του λέτε είναι και ευαίσθητος .......

κάπως έτσι ΄΄ημουν¨¨ και έγω πριν πολλά χρόνια.....?


μην μασάς cyber master σε στηρίζουν οι οπαδοί σου ολόκληρη

ομάδα είμαστε όποιος σε πειράξει να μας το πείς ...

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 00:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΔΥΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:00:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
May the Light of Elbereth be with You



αααχ... πάω για ύπνο ευτυχής
έχω αγώνα αύριο


G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Edited by - galadriel on 23/02/2005 01:02:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υ.Γ.

κι αυτό για τον μεταμεσονύχτιο...

μην τον πιάσει το παράπονο πάλι



G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ GRETEL TOSO ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΣΤΕ?

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:29:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η miss GALADRIEL...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:42:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΙΞΤΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 01:54:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ μου είμαστε σε δημόσιο φορουμ οπότε ας περιοριστουμε στο φτερωτό βασίλειο.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 02:52:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παιδιά η καλύτερη ελληνική ταινία που μπορείτε να δείτε: "ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ" με τον αξέχαστο Κώστα Χατζηχρήστο. Κυκλοφορεί τώρα και σε DVD. Στα Extras σαν Bonus υλικό έχει τα BEST OF του Esoterica!


Σουρουχλεμέ α σουρουχλεμέ!!!

C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!


Edited by - Loco on 23/02/2005 03:10:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 11:26:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα παρακαλέσω τα μέλη να μην υπερβούν τα αποδεκτά όρια τουλάχιστον στο εδώ Topic.

Μέσα στα μη αποδεκτά είναι και η προσπάθεια ερωτικής προσέγγισης με πλάγιο τρόπο.
Ουδόλως μας ενδιαφέρει η κάλυψη ερωτικών αναγκών ή η ερωτική διάθεση ορισμένων μελών.

Ας προσπαθήσουν λοιπόν τα μέλη αυτά να επικοινωνήσουν με το αντικείμενο του πόθου τους μέσω e-mail και όχι μέσω του Topic ή του Forum.

Αυτό αφ’ ενός δείχνει ερωτική πενία, αφ’ ετέρου είναι αντιαισθητικό.

Ευχαριστώ
Εκ Της Διευθύνσεως.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 11:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Loco :

-Το μεγάλο μισθό που παίρνω και τρέχω όλη μέρα στη δρόμοι και με κρατάς και τον ΙΚΑ ! Ποιος είναι αυτό ο ΙΚΑΣ ;;;;

-Αυτόν όλοι τον πληρώνουμε δεεε

-Δεν τον πληρώνω εγώ !

-Πως θα το πληρώσω εγώ ;; Δε με φτάνει που δε με πληρώνεις θα πληρώνω και τον ΙΚΑ
Και με λες όλο υπομονή μη σε νοιάζει θ’ αρρωστήσεις !
Πότε θ αρρωστήσω εγώ ;;;;





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 12:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Ramoglou:

Σε κάθε λεπτό δέκα καταπληκτικές ατάκες!!!

"Αχ βρε ζουμπά ,αχ βρε ζουμπά πότε θα σε πετάξω στον υπόνομο να σε φάν' οι ποντικοί να γλιτώσει η ηλεκτρολογία απο σένα!"


"Για να ξέρεις πως κολλάω κι τς μάγκες!"


C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 12:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σταματάω όμως τώρα φίλε Ramoglou να μην σου χαλάσω το Topic!
Ας το δούμε σαν ευχάριστη παρένθεση! "Σε το λέει ο Ζίκος και να το ΄χεις υπο την υποψία σου"



C'est la vie and i am livin' la vida LOCA!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2005, 12:38:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

OK έκλεισε η παρένθεση ...




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy