ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 03:46:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BΓΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....
ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΗ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΑΣ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΣΟΥΙΤΑΣ 143 ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΕΙ ΑΦΟΥ ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΡΕΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΚΑΙ ΕΞΙ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΧΑΡΟΠΑΛΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ.....
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΣΤΕΡΗΜΕΝΣ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΦΟΥΝΤΩΣΑΝ ΓΙΑΥΤΟ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ....
ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟΤΕΙΠΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΝΩ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΗΝ "ΤΥΦΛΗ ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ" ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....
ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ......

ΠΡΟΣΟΧΗ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

REKCUF
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 05:20:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους REKCUF  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 06:23:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο λογαριασμός "new-Kid-in-Town" απενεργοποιήθηκε, μιας και εξάντλησε όλα τα όρια πολλαπλής εγγραφής στο forum μέσα σε μία βδομάδα () μπαίνοντας επίσης και με τα ονόματα "a-no-malia" και "rodoula" και που μόνο στόχο είχαν εξαρχής την προσωπική επίθεση εναντίον όποιου θεώρησε για τους δικούς του λόγους ως "εχθρό" του!!!

Όσο για την αναφορά στο θέμα:

ΔΩΔΕΚΑΘΕΪΣΜΟΣ και το "επίμαχο" απόσπασμα του μέλους "junk95", ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να ανατρέξει στο συγκεκριμένο θέμα, να διαβάσει ολόκληρες και όλες τις τοποθετήσεις και να βγάλει τα συμπεράσματά του...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 08:51:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΡΩΤΗΣΗ


ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΥΤΗ Η ΒΑΛΙΤΣΑ
ΕΔΩ ΜΕΣΑ? !!!!


G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 13:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΥΤΗ Η ΒΑΛΙΤΣΑ
ΕΔΩ ΜΕΣΑ? !!!!


ΠΡΟΒΈΠΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.....
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ Ο ΜΠΑΞΕΣ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 13:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κηρύχτηκε πόλεμος κατά της βλακείας.





ΑΙΤΗΣΗ

φίλτατε,

μπορώ να πάρω τ' όπλο μου?

Pleaseeeeeee!


Με εκτίμηση
Galadriel of Galadhrim


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 14:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΡΟΣ ΜΕΛΗ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΠΡΟΣΟΨΕΩΝ

Αν όλα αυτά είναι πράξεις που έχουν σκοπό να εκδικηθούν μια αδικία που σας/ου έγινε στο παρελθόν, τότε λυπάμαι, αλλά έχεις/τε επιλέξει λάθος τρόπο. Έτσι καταφέρνεις μόνο να προσθέτεις εχθρούς στην λίστα σου, όχι, συμμάχους και φίλους...

Αν πάλι πράττεις κατ' αυτόν τον τρόπο γιατί έχεις βάλει σκοπό να "ρίξεις" την ποιότητα των συζητήσεων, πάλι αποτυγχάνεις. Αν δεν έχεις καταλάβει, δημιούργησες ένα μέτωπο εναντίον σου και ένωσες μέλη που δεν είχαν σκοπό να το κάνουν ποτέ...

Μόνο ένα έχω να σου πω:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Βοήθησες ώστε να δημιουργηθεί "Πολιτοφυλακή" για την προστασία του ESOTERICA!
.
.
.
The She Mantis... in arms


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 14:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Άνοιξε το κινητό σου ή πάρε τηλέφωνο... μπας και πούμε καμία λέξη!


.
.
.
The She Mantis... in mania

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 14:22:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δημιούργησες ένα μέτωπο εναντίον σου και ένωσες μέλη που δεν είχαν σκοπό να το κάνουν ποτέ...


ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ Η ΘΡΥΛΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΒΕΛΟΥΧΙΤΗ ΜΕ ΤΟΝ (ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΩΡΑ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΔΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ????
ΜΟΠΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

ΥΓ: ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΑΝΤΙΣ ΑΛΛΑΞΕ ΦΩΤΟ ΔΝ ΣΟΥ ΑΠΕΙ ΑΥΤΗ...

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 14:30:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φίλτατε γείτονα... να πάρω την σφεντόνα μου ή έχεις κανένα κανόνι να μου δώσεις?
.
.
.
The She Mantis... in arms


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 14:38:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ Η ΘΡΥΛΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΒΕΛΟΥΧΙΤΗ ΜΕ ΤΟΝ (ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΩΡΑ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΔΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ????
ΜΟΠΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Άμα βγάλεις μούσι πρώτα!

...καλό μου παιδί, όταν σκέφτεσαι αυτά που γράφεις κάνεις θαύματα... πριν με εξέπληξες θετικά... μόνο 3 λαθάκια... μπράβο!

quote:

ΥΓ: ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΑΝΤΙΣ ΑΛΛΑΞΕ ΦΩΤΟ ΔΝ ΣΟΥ ΑΠΕΙ ΑΥΤΗ...

Πρώτον, που το είπες και δεν το είδα... ακόμη?
Δεύτερον, τι έχει η φωτό μου?
Τρίτον... έχω κι άλλη μια που μου "πάει" περισσότερο... μου κάνει και ωραία μέση...
.
.
.
Τhe She Mantis... in mood

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 15:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1 η Ανακοίνωση.

Αν ήταν παιδί μου, και μπορεί κάλλιστα να ήταν, πριν δω τα λάθη μα και ότι άλλο, θα κοίταγα πως περνάει τον χρόνο του, ζητώντας να μάθει…να γίνει καλύτερος άνθρωπος, και αυτό μετράει περισσότερο από την ορθογραφία , και το οποίο συντακτικό η γραμματικό λάθος.

Για αυτά, υπάρχει πάντα χρόνος!


Δεν θα συγχωρούσα ποτέ στον εαυτό μου, αν με την δική μου εγωιστική θέση (Δάσκαλο - Μαθουσάλα) τον οδηγούσα με τις κρίσεις μου και την συμπεριφορά μου, να κάνει αλλά στη ζωή, μακράν της αρετής.

2 η Ανακοίνωση.

Πόσο χρονών είσαι?

Ανω των 20?

Πήγαινε στην 1η, και διαβασετην... ξανά και ξανά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 16:39:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
φίλτατε,

μπορώ να πάρω τ' όπλο μου?

Pleaseeeeeee!


Με εκτίμηση
Galadriel of Galadhrim


quote:
Φίλτατε γείτονα... να πάρω την σφεντόνα μου ή έχεις κανένα κανόνι να μου δώσεις?

The She Mantis... in arms


Τα απαραίτητα εργαλεία, ακρωτηριασμοί, λοβοτομές, κλπ κλπ

Άντε μην αργείτε ………..





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 16:47:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΩΡΑ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ)

Στρατηγός Ναπολέων Ζέρβας !!! Αρχηγός του ΕΔΕΣ.

Βέβαια αν πω πως δεν θυμόμαστε την ιστορία της πατρίδας μας πριν 50 χρόνια αλλά θέλουμε να κρίνουμε πράγματα που έχουν ιστορία χιλιετηρίδων θα γίνω κακός.
Τέλος πάντων. Δε φταίνε τα παιδιά αλλά τα σχολεία και η βλακώδης αντίληψη περί ανακινήσεως παθών ή η προβολή συγκεκριμένων πραγμάτων για να εξυπηρετηθεί η προπαγάνδα κλπ.

Έστω και έτσι ΜΠΡΑΒΟ Cybermaster που θυμάσαι τα γεγονότα που ένωσαν αυτή τη δύστυχη μα πανάξια πατρίδα.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 16:49:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

Ας διορθώσει κάποιος από τους συντονιστές την παραπάνω εικόνα ούτως ώστε να μη χαλάει το format της σελίδας.





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 16:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ANNNNNAAAAAANNNNNNIIIIIIIKKKKKOOOOOOOS

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!

Καιρός ήταν φίλε !





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 17:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αν ήταν παιδί μου, και μπορεί κάλλιστα να ήταν, πριν δω τα λάθη μα και ότι άλλο, θα κοίταγα πως περνάει τον χρόνο του, ζητώντας να μάθει…να γίνει καλύτερος άνθρωπος,

Καλέ μου αδελφέ, για να γίνει έχει το δικαίωμα κάποιος να κρίνει αν ο άλλος είναι καλός ή όχι άνθρωπος, θα πρέπει να έχει κάνει την αυτοκριτική του, για να μην πω, θα πρέπει να είναι ο ίδιος καλύτερος άνθρωπος... βέβαια, αν φτάσει να είναι όντως καλύτερος άνθρωπος, τότε συνεπάγεται ότι είναι και ανώτερος άνθρωπος... που σημαίνει ότι δεν πέφτει στο επίπεδο του "κρίνω και κατακρίνω"...

quote:

και αυτό μετράει περισσότερο από την ορθογραφία , και το οποίο συντακτικό η γραμματικό λάθος.
Για αυτά, υπάρχει πάντα χρόνος!

Ναι, το να είναι κάποιος καλύτερος άνθρωπος είναι πιο σημαντικό από την ορθογραφία, το συντακτικό και την γραμματική... αλλά αφού δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για τον πρώτο, τουλάχιστον ας κάνουμε κάτι για να μην υποφέρει η Ελληνική γλώσσα και τα μάτια μας...

quote:

Δεν θα συγχωρούσα ποτέ στον εαυτό μου, αν με την δική μου εγωιστική θέση (Δάσκαλο - Μαθουσάλα) τον οδηγούσα με τις κρίσεις μου και την συμπεριφορά μου, να κάνει αλλά στη ζωή, μακράν της αρετής.

Πρόσεχε τι γράφεις, αγαπητέ μου αδελφέ... "το μακράν της αρετής" είναι εύκολο να καταρριφθεί...

Άσε που ξέχασες τις κακές παρέες... παίζουν και αυτές ρόλο... ειδικά όταν είμαστε εμείς αυτές...

quote:

Πόσο χρονών είσαι?

Χμμμ... αυτή κι αν είναι ερώτηση...

Την οποία δεν την είδα να την κάνεις σε κάποια άλλη ψυχή...
.
.
.
The She Mantis... and the kiss of death

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…

Edited by - Mantis on 23/01/2005 17:10:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 17:09:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τα απαραίτητα εργαλεία, ακρωτηριασμοί, λοβοτομές, κλπ κλπ

Άντε μην αργείτε ………..


Αυτό, καλέ μου γείτονα, είναι το βαλιτσάκι του Jack the Ripper...

...πάντως δεν μπορείς να πεις σου βάζω ιδέες...

quote:

Έστω και έτσι ΜΠΡΑΒΟ Cybermaster που θυμάσαι τα γεγονότα που ένωσαν αυτή τη δύστυχη μα πανάξια πατρίδα.

Αντέ μικρέ... αυτό σίγουρα δεν το περίμενες...
.
.
.
The She Mantis... in great mood


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 18:58:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αδερφουλα,

Δες τα γεγονότα, και οχι προσωπικά.

Δεν έγραψα μέσα στις ανακοινώσεις Μάντις, η αδερφουλα, όπως και σε αποκαλώ.

Μεχρι τωρα έπιανες το πνεύμα και τον τρόπο που γράφω, αρχιζω να πιστευω πως η θεια έμπνευση, έχει σοβαρό πρόβλημα..

Κανε κατι..... με το θειο!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 19:51:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άντε μην αργείτε ………..


ωσονούπω Στρατηγέ μου, ωσονούπω....

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
admiin
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 19:55:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους admiin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
***Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 20:09:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Της γυναίκας η καρδιά είναι μια άβυσσος ....
πότε η Κόλαση και πότε ο Παράδεισος....


κοίτα μην πέσεις μέσα καταλάθος...

και καλά να 'ναι ο Παράδεισος,
για την Κόλαση όμως δεν το συνιστώ....


έχει αρκετούς "δαίμονες" εδώ μέσα που ανήκουν στο 8ο επίπεδο....


και ξέρουν να ψήνουν παϊδάκια/παιδάκια στην θράκα με χαρακτηριστική μαεστρία...


κι όχι τίποτα άλλο μετά το "επίδραση των γλυκών στην ψυχολογία των ατόμων" δεν το 'χω σε τίποτα να δημιουργήσω το "επίδραση των ψητών στην ψυχολογία των α-τόμων"!!!!


Kissessssss!


G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 20:12:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Ανακοίνωση" - χιλιοειπωμένη... όμως πάντα επίκαιρη!

Mantis:
"Αντέ μικρέ... αυτό σίγουρα δεν το περίμενες..."

"Αυτά", δηλαδή, "τα παρόμοια" με ότι είναι υπογραμμισμένο και με Bold από την παραπάνω φράση(τα υπόλοιπα θέλω να πιστεύω πως είναι μία ένδειξη καλών προθέσεων) θα πρέπει οπωσδήποτε να λάβουν ένα τέλος, σίγουρα πρώτα απ'όλα από τα ενεργά και "παλιά" μέλη! Παράλληλα πιστεύω πως είναι μάλλον ευθύνη όλων μας, αυτών που συμμετέχουμε σε αυτόν τον χώρο για ένα ικανό χρονικό διάστημα, τον "καταλαβαίνουμε" κάπως περισσότερο, προσφέρουμε και λαμβάνουμε από την μικρή αυτή "κοινωνία ανθρώπων" που φιλοξενεί, να μεταδώσουμε αυτήν την αναγκαιότητας αποκόλλησης από τις "εξωτερικές ταμπέλες" στα νεότερα Μέλη καθώς και στους Επισκέπτες/Φίλους που διαβάζουν τις Συζητήσεις μας χωρίς να συμμετέχουν.

Προτείνω να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας έτσι ώστε να μειωθούν παρόμοια φαινόμενα από τους Διαλόγους του ESOTERICA, υιοθετώντας αυτήν τη διαφορετική νοο-τροπία και οπτική απέναντι στα ανθρώπινα Όντα, τις ανθρώπινες Ομάδες και τα άλλα Όντα(...), που δεν αποδέχεται την χρήση των επιφανειακών/εξωτερικών στοιχείων των Φαινομένων, των Καταστάσεων και των Πλασμάτων ως στοιχεία "Ταμπελοποίησης", ομογενοποίησης, προσωπικού ή ακόμη και ατομικού χαρακτηρισμού...

Να ελαττώσουμε τον χώρο και τον χρόνο που καταλαμβάνουν οι διαφοροποιήσεις και οι διπολικότητες του τύπου Μικρός-Μεγάλος, Γνώστης-Αδαής, Έλληνας-Ξένος, Χριστιανός-Μουσουλμάνος/Εθνικός/Εβραίος/Ινδουϊστής, Παλιός-Νέος, Όμορφος-Άσχημος, Εσωτεριστής-"Εξωτεριστής" κ.ο.κ. (ο κατάλογος έχει άπειρο μήκος όπως καταλαβαίνετε).

--------------------

"ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Άνοιξε το κινητό σου ή πάρε τηλέφωνο... μπας και πούμε καμία λέξη!"

Αγαπητή Mantis, θα έβρισκα ιδαίτερα επιβοηθητικό να μας εξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς με το παραπάνω(μήνυμα 23/01/2005, 14:21:38)!

Έχω την εντύπωση - και πιστεύω πως δεν λαθεύω σ'αυτό - πως η παρούσα Συζήτηση είχε ξεκινήσει (και λαμβάνω σαφώς υπόψη το αρχικό μήνυμα του δημιουργού της, Ramoglou) με σκοπό την ύπαρξη ενός "Κατατοπιστικού Οδηγού" για διαπροσωπικά ζητήματα μεταξύ των Μελών των Forums(που φυσικά δεν θα πρέπει να παραβιάζουν με κανέναν τρόπο τους δεδομένους Κανονισμούς Λειτουργίας), ενός επικοινωνιακού βοηθήματος που, ως τέτοιο, απαιτεί και την ανάλογη σαφήνεια, ενός χώρου που θα ελαφρύνει τις Συζητήσεις από αντεγκλίσεις άσχετες με τη θεματολογία τους αλλά δεν θα προσθέσει αλλού φυσικά μία ανάλογη "κρυπτογραφικού" τύπου σύγχηση...

Εάν έχεις λοιπόν τη καλοσύνη, μπορείς να "απαντήσεις" στην πιο πάνω παράκλησή μου;;

--------------------

Αγαπητέ Ramoglou, σε ποια εικόνα ακριβώς αναφέρεσαι; Στην συνήθη(και πλέον συχνή τις ημέρες μας) οριζόντια ανάλυση των 1024 pixels δεν παρατηρώ οριζόντια ράβδο κύλισης.

--------------------

Αγαπητέ μας φίλε ananasss, υπήρξε εξαιρετικά ευχάριστη αυτή η δήλωση του "παρόντος" σου και η επιβεβαίωσή σου για την πνευματική σου επφαφή με τον χώρο αυτόν. Προσωπικά πάντως, πραγματικά πιστεύω, και το λέω με κάθε βεβαιότητα που η αντίληψή και ο στοχασμός μου μπορούν να μου δώσουν σχετικά με σένα ότι έχεις να προσφέρεις και να "προσθέσεις" πολλά και άκρως εσωτερικά στις Συζητήσεις μας. Μην ξεχνάς εξάλλου ότι για την Νοο-Τροπία του ESOTERICA το γνωσιολογικό πεδίο της Εσωτερικής Αναζήτησης πάντα έρχεται σε δεύτερη μοίρα σε σχέση με το πεδίο της Πνευματικής Δράσης και Προσφοράς ή αλλιώς της "Βαθιάς Ανθρώπινης Ψυχικής Επαφής και Αλληλεπίδρασης".

Εύχομαι λοιπόν, και ελπίζω, να μας "κάνεις παρέα" σε όσα περισσότερα Θέματα Συζητήσεων, κατά τον τρόπο που οι προτιμήσεις σου και ο διαθέσιμος χρόνος σου, σου επιτρέπουν.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 20:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ admin,

το μέλος mantis, αυτή τη στιγμή δεν έχει την δυνατότητα να απαντήσει γιατί βρίσκεται εκτός υπολογιστή...

μεταφέρω όμως την διαβεβαίωση της ότι Δευτέρα βράδυ, ή Τρίτη βράδυ το αργότερο θα έχετε την απάντηση που ζητάτε...


G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Edited by - galadriel on 23/01/2005 21:00:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 21:05:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα, από την πλευρά μου να ενημερώσω, ότι οποιαδήποτε μηνύματα βλέπετε ή θα βλέπετε τις επόμενες ημέρες που θα περιέχουν μόνον "αστεράκια"(ή οποιαδήποτε άλλα αντίστοιχα "υπολείματα" της τροποποίησής τους) αποτελούν τις ενδείξεις τις κακόβουλης, ανήθικης και οπωσδήποτε παράνομης δράσης κάποιων ατόμου ή ατόμων των οποίων οι Λογαριασμοί Χρήσης στα Forums μας, απενεργοποιούνται όταν γίνονται αντιληπτοί.

Παρότι το περιεχόμενο των μηνυμάτων αυτών δεν είναι εμφανές στα Μέλη των Forums, σας ενημερώνουμε ότι το σύνολο των στοιχείων(κειμένων και τεχνικής φύσης) φυλάσσονται σε αρχείο(όπως έχει συμβεί σχεδόν σε κάθε άλλη τέτοια περίπτωση στο παρελθόν) το οποίο και θα χρησιμοποιήσουμε με όποιον τρόπο μας παρέχει το ελληνικό Νομικό πλαίσιο εφόσον και όταν χρειαστεί.

Άλλες σχετικές "πληροφορίες":

- Η χρήση υπηρεσιών "ανωνυμίας" δεν αποτελεί με κανέναν τρόπο απόλυτη λύση γι'αυτόν ή αυτούς που θα συνεχίσουν να καταχράζονται τους πόρους του Συστήματος και της Κοινότητας του ESOTERICA καθώς και τις υπηρεσίες του.

- Η συνδιασμένη-ομαδική παράνομη δράση, όπως μπορούμε να συνάγουμε από σημεία προηγούμενων μηνυμάτων(χαρακτηριστικό παράδειγμα κομμάτι του προηγούμενου διεγραφέντος μηνύματος: "... και εμείς να γελάμε μαζί σου γιατί η φαιδρότητά σου είναι εξώφθαλμη."), από στοιχεία που εξάγουμε από τα "Αρχεία Καταγραφής" των επισκέψεων στο ESOTERICA, από στοιχεία e-mail επικοινωνιών και από πληροφορίες τις οποίες μας παρέχουν οι Επισκέπτες και Μέλη του Τόπου, υπεισέρχεται σαφώς στα πλαίσια Κακουργηματικού Αδικήματος(βλ. διατάξεις που αφορούν τη "Σύσταση Συμμορίας" για παράδειγμα).

- Εάν κάποιος/κάποιοι(που οικιοπούνται τέτοιες ή παρόμοιες μορφές "δράσης") πιστεύουν πως υπάρχει έστω και η ελάχιστη δυνατότητα να διαθέτουν μεγαλύτερο σθένος, ικανότητα έμπειρης δραστηριοποίησης, υπομονή και επιμονή από ανθρώπους που ασχολούνται με το έργο και τον χώρο της προσπάθειας του ESOTERICA από το 1996-1997, νομίζω πως μία τέτοια "πεποίθηση" εντάσσεται βέβαια στον χώρο της άκρατης "φαντασιοπληξίας", αλλά και της ανοησίας καθώς, είμαστε βέβαιοι πως δεν έχουν ζυγίσει καλά το εύρος των σχετικών συνεπειών.

Εξάλλου ο συμπαντικός Νόμος της Φύσης θα επιστρέψει ξανά την οποιαδήποτε ενέργεια(ή μάλλον το ισομεγέθες αντίτιμό της) με τον πλέον κατάλληλο τρόπο, εκεί απ'όπου προήλθε, αργά ή γρήγορα, οπωσδήποτε όμως με "αμετάκλητη βεβαιότητα".

Εμείς, πάνω και πρώτα απ'όλα, πιστεύουμε ακράδαντα στους Φυσικούς Νόμους!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 21:13:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
galadriel:
"Αγαπητέ admin,

το μέλος mantis, αυτή τη στιγμή δεν έχει την δυνατότητα να απαντήσει γιατί βρίσκεται εκτός υπολογιστή...

μεταφέρω όμως την διαβεβαίωση της ότι Δευτέρα βράδυ, ή Τρίτη βράδυ το αργότερο θα έχετε την απάντηση που ζητάτε...


G."

Εντάξει...

Ευχαριστώ και τις δυο σας!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 21:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΙΚΑ -ΕΙΗΡΩΝΕΙΑ

ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΝΤΑΛΑ
ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΝ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΑ
ΚΙ ΑΝΟΙΓΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΝΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ
ΠΑΝΤΟΥ ΡΙΖΑ ΚΑΚΟΥ ΦΥΤΕΜΕΝΟ
ΚΑΙ ΘΕΛΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΖΟΥΝ
ΜΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΑΔΑ ΠΟΤΙΖΟΥΝ
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑ΄ΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΡΠΟΣΩΡΙΝΑ ΤΟ ΓΚΡΙΖΟ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ
ΜΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΕΛΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΤΙΨΕΙ
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΑΜΟΥΦΛΑΖ
ΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΟΣ ΕΝΑ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΚΑΡΑΖ
ΜΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ
ΚΙ ΗΘΕΛΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΩΣΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ
ΠΑΝΩ ΟΠΥ'ΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΥΡΜΟ
ΤΙ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΡΕΦΡΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΩΣΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ
ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΒΑΣΤΑΚΤΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ
ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΡΑΤΖΑΔΑ
ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΑΚΑΔΑ
ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Η ΦΟΥΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ
ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΙ ΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΙΘΙΣΜΟ
ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
ΣΕ ΜΙΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΟΥ
ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
ΞΕΝΕΡΩΤΟΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΩΣ ΧΑΛΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΔΝ ΕΠΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ
ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΑΛΙΩΜΑΤΑ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΧΑΡΤΙ
ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ
ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥ ΜΑΘΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΑΥΤΟ
ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ'ΛΑΦΡΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΒΑΡΙΑ
ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΑΚΟ
ΠΑΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΡΙΖΩ ΜΠΑΤΣΙΚΟ
ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΝΤΕ ΖΑΒΟΥ
ΕΝΩ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΣΒΟΥ
ΠΙΧΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΣΥΡΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ
ΝΑΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΜΙΡΟΥΔΙΑ
Ο ΣΤΡΙΦΤΗΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΜΙΑ
ΜΑ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ
ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΑΝΕΤΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ
ΜΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΥΛΑΓΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΠΑΡΜΑΤΣΕΤΟ
"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - ΓΕΙΑΑΑ"
ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗ ΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΦΩΝΟΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΡΕΜΑΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
ΜΑ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΔΕΛΦΕΣ
ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΙΣΚΙΟ ΔΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΕΣ ΑΡΑΖΑΝ
ΜΕ ΕΝΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑΚΙ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΡΑΖΑΝ
ΞΥΠΟΛΙΤΟΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΙ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ
ΑΓΑΠΗΤΕΣ ΦΙΓΟΥΡΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΟΧΗ
ΓΑΜΩΨΥΧΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ
ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΟΙ ΑΦΟΡΜΟΙ
"ΕΜΠΡΟΣ ΚΩΛΟΑΛΒΑΝΟΙ ΦΕΥΓΑΤΕ ΑΠΟΔΩ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΛΟ"

ΚΡΑΤΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ
ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΕΙ
ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟ???
Η ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΙΑ ΨΑΧΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΑΤΣΙΚΟ
ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΕΝΙΟΩΣΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ
ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΔΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΝΟΧΗ
ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΩ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΕΙΑ
ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ Η ΚΑΚΟ
ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΩ
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΔΙΚΗΜΕΝΩΝ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΕΙΜΕΝΑ
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΩΣΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ
ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΒΑΣΤΑΚΤΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ
ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΠΕΡΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΘΕ ΑΥΤΗ
ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΡΘΕΙ
ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΝΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΙΕΙ
ΚΑΙ ΜΑΙ ΖΩΗ ΝΑ ΕΣΕΡΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΠΑ ΧΑΣΙΚΛΗ
ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΥΤΕΙ
ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΑΠΕΛΑΘΕΙ
ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΜΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΛΕΩΘΩ
Σ'ΑΦΗΝΩ ΕΝΑ ΦΙΝΑΛΕ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΙΚΡΟ
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΜΕΛΟ
ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ
ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ
ΑΛΛΑ Ο ΕΛΕΓΚΤΗ ΜΟΥ ΧΩΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΝΑ ΧΩΘΩ ΕΓΩ
ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΣΗ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΡΕΙΑ
ΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΥ ΛΥΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟΡΕΙΑ
ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΑ ΤΗΝ ΤΟΣΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ
ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΕ ΞΑΦΝΙΑΣΩ ΣΟΥ ΧΩΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ
ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ ΤΑ ΣΚΑΓΑΝ ΤΡΙΑ ΤΡΙΑ
Η ΦΟΥΝΤΑ ΙΣΩΣ ΣΒΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ
ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΤΡΑΤΑΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ

I Want Out [Music + lyrics: K. Hansen]
From our lives' beginning on
We are pushed in little forms
No one asks us how we like to be in school they teach you what to think
But everyone says different things
But they're all convinced that
They’re the ones to see

[Bridge:]
So they keep talking and they never stop
And at a certain point you give it up
So the only thing that's left to think is this

[Chorus]
I want out--to live my life alone
I want out--leave me be
I want out--to do things on my own
I want out--to live my life and to be free

People tell me A and B
They tell me how I have to see
Things that I have seen already clear
So they push me then from side to side
They’re pushing me from black to white
They’re pushing 'til there's nothing more to hear

[Bridge:]
But don't push me to the maximum
Shut your mouth and take it home
'cause I decide the way things gonna be

[Chorus:]
I want out--to live my life alone
I want out--leave me be
I want out--to do things on my own
I want out--to live my life and to be free

There's a million ways to see the things in life
A million ways to be the fool
In the end of it, none of us is right
Sometimes we need to be alone

[Solo: Kai/Both]
No no no, leave me alone

[Chorus:]
I want out--to live my life alone
I want out--leave me be
I want out--to do things on my own
I want out--to live my life and to be free

ΟΡΙΣΤΕ ΔΥΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΡΑΖΟΥΝ ΑΟΠΛΥΤΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΛΥΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ...
ΟΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΛΙΓΟ....
ΕΙΜΑΙ 16 ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΔΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ Μ@Λ@ΚΙeS ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...
ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΝ ΔΕΧΕΣΤΕ ΑΤΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΔΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΔΝ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΞΗΓΗΜΕΝΑ ΤΟΤΕ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ....
ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΡΡΥ ΑΜΑ ΔΝ ΘΕΩΡΩ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ Η ΑΜΑ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ 2500 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΠΑΠΠΥΔΕΣ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΑΝ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΞΥΝΟΜΑΣΤΕ....
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ...

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΛΗ ΑΥΤΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΧΑΧΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΑΥΤΟ ΔΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΠΤ ΧΩΡΙΣ ΑΝ ΤΟ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ....
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.....


ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΟΡΑΜΑ....

ΥΓ1: MANTISSA ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΥΓ2: ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΙΔΙΕΤΑΙΡΑ ΝΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ????
ΥΓ3: ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΜΠΑ ΑΣΤΟ ΔΝ ΤΟ ΛΕΩ ΔΝ ΑΞΙΖΕΙ....
ΥΓ4: ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ


ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΤΑΣΣΕΣΤΕ.....
(ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ)


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 21:22:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
(ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΩΡΑ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ)

Στρατηγός Ναπολέων Ζέρβας !!! Αρχηγός του ΕΔΕΣ.


και Βενιζελικός


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 21:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aχ αυτές οι κωδικοποιήσεις.. εχω διαβάσει ισα με 20 φορές ολη τη σελίδα αλλά....

Κάτι πάω να καταλάβω αλλά... πείτε μου και εμένα λοιπόν ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2005, 22:00:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Aχ αυτές οι κωδικοποιήσεις.. εχω διαβάσει ισα με 20 φορές ολη τη σελίδα αλλά....

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά για το καλό του τόπου, αυτή τη φορά δεν θα εμπλακώ σε τέτοιου είδους "συζητήσεις".

Τρία αστεράκια....

Χμ. Όχι. Δεν έχει σχέση με κάποια αστεράκια που βλέπαμε πιό παλιά, αυτό ήταν ένα. Παραγνωρισμένο και χωρίς λάμψη και δεν έφερε και το φώς.
Τρείς τελείες ? όχι, αυτές έχουν στερομετρική και όχι γραμμική διάταξη στο "χώρο".

Τα θα πούν το τρία αστράκια, που με τόση λύσσα βλέπουμε συχνά πυκνά στις οθόνες μας ;

Ξέρουμε κάποιον/α, γνωστό για τη "λύσσα" του ?
Ξέρουμε κάποιον/α, που ο αριθμός 3 να του/της σημαίνει κάποιο "κωδικοποιημένο" μηνυμα ? π.χ. να περιγράφει "κάποιον/α" ?

Ειδικά σε αυτή την κατηγορία μηνυμάτων, που υποτίθεται οτι "ξεκουράζουν" κάτι κουρασμένα ... παληκάρια, τον τελευταίο καιρό -και πάνω του εξαμήνου- παίζεται ενα χοντρό παιχνίδι "ξεκαθαρίσματος" παλιών λογαριασμών.

Δεν με αφορά και γιαυτό την κάνω.
Με εντυπωσίασε όμως (και γι'αυτό το αναφέρω απλά), οτι σε άλλα χωριά δεν μιλάνε τόσο πολύ και δεν έρχονται σε τόση πολύ επικοινωνία οι διαχείριστές με τους ... όποιους διαφωνούντες.

Κλαδεύουν οτι βρεθεί στο δρεπάνι τους.
Χλωρά και ξερά...

Αυτά φίλε μου alazzaro, σε περιμένω για ένα κρασί.



* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy