ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΓΑΠΗ-μηπως πισω απο την λεξη κρυβουμε εμεις οι ανδρες ΜΟΝΟ την ερωτικη μας επιθυμια;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 29
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 22:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εχεις μεγάλο πρόβλημα φίλε,τεράστιο πρόβλημα.Θα σου έκανε καλό ενας ψυχίατρος,καθώς δεν δικαιολογείται αυτή η συμπεριφορά-αυτός ο θυμός-,δεν είναι νορμάλ να θυμώνεις τόσο άσχημα γραφοντας σε κάποιο φόρουμ,πρόσεχε γιατί σε λίγο θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό και όχι τίποτα άλλο,αλλα θα είμαι ο υπαίτιος.

Καληνύχτα μαλάκα,η ζωή έχει πλάκα .

υ.γ. Ρε μπάς και είσαι κλεισμένος σε κανα ίδρυμα ψυχιατρίου και μας γράφεις για να τσεκάρουν οι θεραπευτές σου την όποια πρόοδό σου.Τι να πώ,δεν ξέρω.

Edited by - alex22 on 08/06/2011 21:37:14


Χάσου σου λέω βλαμμένε..
Να μην πείς τίποτα , διότι ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΑΙΔΡΗ ΥΠΑΡΞΗ ΣΟΥ...ΗΛΙΘΙΕ!!!
Ουτως ή άλλως ποτέ δεν λές τίποτα -διότι δεν γνωρίζεις- και μην μπερδεύεις το χασμουρητό , την μαλακία και το κόμπλεξ με την γνώση...
Εδώ δεν γνωρίζεις ότι είσαι μαλάκας ,
θα γνωρίζεις οτιδήποτε άλλο ρε φαντασιωσικέ τυπηκάριε???
Τρείς και ο κούκος είστε ... που μπορεί -τελικά- να είστε και ένας...κόπανε που θα βγάλεις και γλώσσα!!!
Αλήθεια τον γεοσκώληκα πως και δεν τον "κάλεσες"???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω προσβλητικών και εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 22:51:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αντί για θέσεις και αντιθέσεις σε ένα θέμα που κουβεντιάζουμε, παρατηρώ τελευταία μόνο προθέσεις κακές, και ανιχνεύσεις διπλών εγγραφών.
Γιατί δεν παρατάτε όποιο βλήμα θέλει να ποστάρει με δέκα διαφορετικά ονόματα?
Οι θέσεις μετράνε και όχι τα προσωπεία-μάσκες.
Αν οι τοποθετήσεις δεν είναι υβριστικές και δεν οδηγούν σε προσωπική αντιπαράθεση / κόντρα, εγώ προσωπικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα συζήτησης.
Επιχειρήματα να υπάρχουν.



Αυτόν ειδικά αυτόν , θα τον βρίζω μέχρι "δευτέρας παρουσίας" φίλε μου...παρακολούθησέ το "το Άλεξ" και θα δείς τι αλεπουδίτσα κολοβή είναι...γνωστός και μη εξαιρετέος απο παλιά...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νικόμαχε,η ip διεύθυνση μπορεί να σου δώσει και την τοποθεσία που βρίσκεται ο υπολογιστής(υπάρχουν προγράμματα που το κάνουν αυτό) ή τουλάχιστον σου βγάζουν το δύκτιο που χρησημοποιείς,βοηθάει και αυτό.Αρα δεν έχει νόημα να έχει 2-3 laptop ή να είναι σε internet cafe,το ίδιο κάνει,η τοποθεσία δεν αλλάζει εκτός και αν γράφει μία στο σπίτι του και μία στη δουλειά του,αυτό ναί θα μπορουσε να συμβεί, αλλα μόνο με δύο nicknames όπως γίνεται ευκολα κατανοητό.Πάντως δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά,δεν ξέρω αν οι servers του esoterica το κάνουν αυτό ή όχι,καλό θα ήταν να μας διαφωτίσουν οι υπεύθυνοι.(ξέρεις ε,όχι μόνο ξέρουν που μένεις,αλλα σε βλέπουν και απο δορυφόρο! δεν μπορείς να ξεφύγεις.)


Σώπα βρε Αλεξ...!!!
Αλήθεια εντοπίζουν την διευθυνση ακριβώς?
Τι ειναι η NSA?
Αν ηταν ετσι φίλε...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αστροφυσικε,οσα pc και να'χεις σπιτι σου μια ip εχεις!
Βεβαια μπορεις να μπαινεις απο γειτονικα δικτυα,αλλο το ενα αλλο το αλλο!
Μη προκαλειτε την εΦη,μια χαρα μαλακιζεται και απο μονος του!


Λάθος το πρώτο σωστό το δευτερο κατα ερμηνευτική αποψη

Αν εχεις τρια pc με ΟΤΕ WIND VODAFONE συνδέσεις πόσες ΙΡ εχεις?
Χώρια την είσοδο απο γειτονικά δίκτυα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:40:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικ,κανεις και υποκλοπη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:45:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όσο για τον Ζιπ .... και σένα...και όλους σαν και σάς τους έχω γραμμένους κανονικότατα και όπυ τους βρίσκω κανένας δεν τολμάει να μιλήσει όπως μιλάς εσύ και οι υπόλοιποι στηριζόμενοι στην ασφάλεια της ανωνυμίας....
Θα σου έλεγα -και στους άλλους ομοϊδεάτες σου , να κόψετε την μαλακία και και να γίνετε άνθρωποι και τις μαγκιές αλλού παλιομαλάκιο..

Θα σου έλεγα Δήμο να ηρεμήσεις γιατί δεν αξίζει το θέμα
για οσους εχουν μια κάποια πνευματική αξία...

Τα λόγια σου οταν τσακωνόμουν με μερικούς κυρίους...

Σου τα επιστρέφω γιατι ήταν σωστά.

Φιλικά Μάριος!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:48:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νικ,κανεις και υποκλοπη!



Βρε οτι θέλεις κάνεις,δεν υπάρχει καμμία κάλυψη ποτε και για
τίποτα οταν η πληροφορία είναι στον αέρα!


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:49:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν εχεις στο σπίτι σου 2-3 laptops δικό σου του γιού σου της
κόρης σου πόσες IP εχεις?

Και αν λέμε,αν είσαι και καθηγητής σε κανένα λύκειο πόσους
υπολογιστές εχεις στη διαθεσή σου?

Και γουστάρεις τον φραπέ σου σε internet cafe?

Αρα οτι είπες προσπάθεια αποπροσανατολισμού είναι.



Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όσο νομίζεις, εγώ και 100 pc να έχω, αν με αυτούς χρησιμοποιώ το ίδιο μόντεμ, είναι το ίδιο με το να χρησιμοποιώ συνεχώς τον ίδιο υπολογιστή, γιατί η IP δεν έχει να κάνει με τον υπολογιστή, αλλά με το μόντεμ που χρησιμοποιείς. Το κάθε μόντεμ έχει τη δικιά του ταυτότητα, και όποιος την γνωρίζει σε βρίσκει. Οπότε για να ισχύει αυτό που λες, θα έπρεπε όχι μόνο να έχεις 10 υπολογιστές αλλά και δέκα διαφορετικές συνδέσεις-μόντεμ. Και ξαναλέω αυτό που είπα πριν, ότι κάποιος που έχει τις τεχνολογικές γνώσεις μπορεί να βρει απο ποια περιοχή στέλνεις. Οπότε και δέκα διαφορετικές συσκευές να χρησιμοποιήσεις, αν βρίσκονται στην ίδια ή σε κοντινή περιοχή προδίδεσαι.
quote:
Οι θέσεις μετράνε και όχι τα προσωπεία-μάσκες.
..Καμιά φορά αγναντεύω τα αστέρια και αναρωτιέμαι αν γίνεται καποιος που δεν είναι τρολ, να τρολάρει περισσότερο απο κάποιον που είναι... τροφή για σκέψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2011, 23:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ντοτόρο μη μου το παίζεις έξυπνος και γνώστης
παραβλέποντας επίτηδες το τι ακριβώς λέω!!!

Μίλησα για 2-3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ συνδέσεις που σημαίνει 2-3
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ μόντεμ.Να το φωνάξω πιο δυνατά?????

Θέλεις κι άλλα?Τα μηχανήματα που μπορούν να βρούν το σημείο
ακριβώς εκπομπής θα τα βρείς στην αντιτρομοκρατική και στη ΕΥΠ.
Η ΙΡ δείχνει περιοχή και εαν πρόκειται ας πούμε για τον Πειραια
πιάσε το αυγό και κουρευτο!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 00:15:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μίλησα για 2-3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ συνδέσεις που σημαίνει 2-3
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ μόντεμ.Να το φωνάξω πιο δυνατά?????

Θέλεις κι άλλα?Τα μηχανήματα που μπορούν να βρούν το σημείο
ακριβώς εκπομπής θα τα βρείς στην αντιτρομοκρατική και στη ΕΥΠ.
Η ΙΡ δείχνει περιοχή και εαν πρόκειται ας πούμε για τον Πειραια
πιάσε το αυγό και κουρευτο!!



Κοίταξε φίλε μου, είναι απλά τα πράγματα, κανείς δεν ενδιαφέρεται να πληρώνει δέκα συνδέσεις, για να γράφει μαλακίες σε πέντε χαμένους μετασυγχωρήσεως. Όσον αφορά το να βρίσκεις την περιοχή, αρκεί να κατεβάσεις κάνα προγραμματάκι απ' το διαδίκτυο, δεν χρειάζεται να είσαι η ίντερπολ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και πάλι κάνεις το ίδιο σκόπιμα!!

Μα καλά νομίζεις οτι οι συνομιλητές σου παίζουν το πουλί τους??

Κοιτα καλά τι είπα:...Θέλεις κι άλλα?Τα μηχανήματα που μπορούν να βρούν το σημείο
ακριβώς εκπομπής θα τα βρείς στην....

Ντοτόρο βλέπεις την λέξη ΑΚΡΙΒΩΣ ή είσαι στραβός??

Αλλο περιοχη και άλλο ακριβώς,διευθυνση,οροφος,διαμερισμα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 00:22:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
όσο για τον Ζιπ .... και σένα...και όλους σαν και σάς τους έχω γραμμένους κανονικότατα και όπυ τους βρίσκω κανένας δεν τολμάει να μιλήσει όπως μιλάς εσύ και οι υπόλοιποι στηριζόμενοι στην ασφάλεια της ανωνυμίας....
Θα σου έλεγα -και στους άλλους ομοϊδεάτες σου , να κόψετε την μαλακία και και να γίνετε άνθρωποι και τις μαγκιές αλλού παλιομαλάκιο..

Θα σου έλεγα Δήμο να ηρεμήσεις γιατί δεν αξίζει το θέμα
για οσους εχουν μια κάποια πνευματική αξία...

Τα λόγια σου οταν τσακωνόμουν με μερικούς κυρίους...

Σου τα επιστρέφω γιατι ήταν σωστά.

Φιλικά Μάριος!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Και καλά κάνεις φίλε μου!!!
Όμως εδώ δεν είναι απλά βρισιές...εδώ υπ΄ρχει ολόκληρη συγχορδία με συγκεκριμμένο σκοπό...και υπάρχουν όρια για τον καθένα μας!
Ωστόσο έχεις δίκιο...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 00:29:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Μίλησα για 2-3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ συνδέσεις που σημαίνει 2-3
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ μόντεμ.Να το φωνάξω πιο δυνατά?????

Θέλεις κι άλλα?Τα μηχανήματα που μπορούν να βρούν το σημείο
ακριβώς εκπομπής θα τα βρείς στην αντιτρομοκρατική και στη ΕΥΠ.
Η ΙΡ δείχνει περιοχή και εαν πρόκειται ας πούμε για τον Πειραια
πιάσε το αυγό και κουρευτο!!



Κοίταξε φίλε μου, είναι απλά τα πράγματα, κανείς δεν ενδιαφέρεται να πληρώνει δέκα συνδέσεις, για να γράφει μαλακίες σε πέντε χαμένους μετασυγχωρήσεως. Όσον αφορά το να βρίσκεις την περιοχή, αρκεί να κατεβάσεις κάνα προγραμματάκι απ' το διαδίκτυο, δεν χρειάζεται να είσαι η ίντερπολ.


Dr Jekyll Mr Hyde ξεχνας ομως οτι υπαρχουν και στο ιντερνετ προγραμματακια που μπορουν να οποκρυπτουν την ip σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 00:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ντοτόρο βλέπεις την λέξη ΑΚΡΙΒΩΣ ή είσαι στραβός??

Αλλο περιοχη και άλλο ακριβώς,διευθυνση,οροφος,διαμερισμα.


Εσύ είσαι στραβός φίλε μου, εγώ όπως λες για περιοχή μίλησα, δεν είπα ούτε για διεύθυνση ούτε για όροφο, επομένως δεν χρειάζονται και όργανα της ΕΥΠ για αυτό που ΕΓΩ αναφέρω, οπότε τσάμπα η πληροφορία. Τώρα αν ανάμεσα σε 10 ενεργά μέλη, τύχει να είναι δύο από την ίδια περιοχή, και αυτό να είναι πραγματικά τυχαίο, εντάξει μπορεί να τύχει. Ειδικά όμως από τη στιγμή που πολλά μέλη του φόρουμ μένουν επαρχία, ενώ πολλά μένουν και σε άλλες χώρες, οι πιθανότητες γίνοντα σημαντικά μικρότερες.
Τέλος, σου έδωσα μια γενική απάντηση για όλα όσα είπες, ότι κανείς (που δεν είναι ψυχάκιας) δε θα χαλάσει πάνω απο 10 λεπτά του χρόνου του για να ασχοληθεί με τον Νικόμαχο και τον κάθε Νικόμαχο. Τώρα, αν για να βρεις την ακριβή τοποθεσία κάποιου(διεύθυνση κλπ) χρειάζεται να είσαι ντετέκτιβ, επίτρεψέ μου να αμφιβάλλω, εγώ πάντως μόνο σε περιοχή αναφέρθηκα.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 09/06/2011 01:03:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 01:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ρε πού μπλέξαμε. Παιδάκια, καλέστε έναν τεχνικό, και ξεζουμίστε τον, εγώ δεν υπηρέτησα στην Γκεστάπο. Πάω για ύπνο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 10:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι έγινε τελικά?
Τον εντοπίσατε τον ... τρομοκράτη.

Είμαι σίγουρος πως η Αμαλία θα έχεις ξεκαρδιστεί στα γέλια μαζί σας.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 12:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σώπα βρε Αλεξ...!!!
Αλήθεια εντοπίζουν την διευθυνση ακριβώς?
Τι ειναι η NSA?
Αν ηταν ετσι φίλε...

Γιατί πρέπει να είναι η NSA για να εντοπίζουν την ακριβή τοποθεσία?

Απο την στιγμή που έχεις κάποιο forum να διαχειριστείς,δεν είναι παράλογη η ιδέα να χρησημοποιείς τέτοια προγράμματα για την προστασία του.Απλή λογική.


Εσύ δεν υποστηρίζεις οτι έχουμε κλεψίματα εδώ και οτι ένα ατομο μπαίνει με 4 nicknames? Μίλα λοιπόν και πάρε θέση σε αυτό που υποστηρίζεις,απόδειξέ το μας ή τουλάχιστον δείξε κάτι που να στέκει.Και επίσης μίλα ξεκάθαρα,όχι με υπονοούμενα.

Edited by - alex22 on 09/06/2011 12:15:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 12:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εαρινός

Ρωτάς αν έχω κόλλημα ρε μαλακιστήρι...???
Μεγάλο με μεγάλους στόκους σαν και σένα αλλα και φαιδρούς τύπους για να μην πώ τίποτα άλλο...
Προσωπικά έχω μεγάλο πρόβλημα με καθηκάκια σαν και σένα , αγράμματα και άσχετα -αυτό δεν είναι κακό βεβαίως- αλλα εσύ είσαι και τσόγλανος μεγάλος και χαμερπής τύπος , βρωμερός και τρισάθλιος σαν τον ομόλογό σου τον Γεοσκώληκα...
Δεν σας μιλάει κανείς και το εκλαμβάνεται ως αδυναμία αυτό αλλα εγώ ο Εαρινός σε διαβεβαιώ ότι έχω και άλλη όψη...και πολύ χειρότερη απ'οσο φαντάζεσαι κατάλαβες μαλακάκο???
όσο για τον Ζιπ .... και σένα...και όλους σαν και σάς τους έχω γραμμένους κανονικότατα και όπυ τους βρίσκω κανένας δεν τολμάει να μιλήσει όπως μιλάς εσύ και οι υπόλοιποι στηριζόμενοι στην ασφάλεια της ανωνυμίας....
Θα σου έλεγα -και στους άλλους ομοϊδεάτες σου , να κόψετε την μαλακία και και να γίνετε άνθρωποι και τις μαγκιές αλλού παλιομαλάκιο...
Είδες ο Εαρινός που το παίζει καλός και ευγενικός , πόσο υποκριτής είναι τελικά καραγκιόζη/δες???
Να μην τον εμπιστεύεσαι , ξέρω που σου λέω κατάλαβες φιδάκι παρδαλό???
Και άλλη φορά αυτό το σκατό-στομά σου -και την σκατένια την ψυχή σου-, θα το ανοίγεις και θα μιλάς όπως ξέρεις ΜΟΝΟ στους δικούς σου και στους φίλους σου , κατάλαβες μαλακάκο???
Και δεν θα μου κάνεις εσύ -ειδικά εσύ- μαθήματα καλής συμπεριφοράς...άντε να μην σε στείλω στον αγύριστο...

Θα το ποστάρω κάπου για να γελάω με αυτό.

Είναι λές και μιλάει ένα παιδάκι που έχει θυμώσει επειδή του πήραν το γλυφιτζούρι του.

quote:
Εαρινός σε διαβεβαιώ ότι έχω και άλλη όψη...και πολύ χειρότερη απ'οσο φαντάζεσαι κατάλαβες μαλακάκο???

Η σκοτεινή πλευρά του Εαρινού,σώπα βρε darth vader,φοβηθήκαμε τώρα.Μιλάμε έχω σκάσει στα γέλια με αυτόν τον τύπο.Βάζει απειλές σε forum! Λές και μπορεί να με πειράξει στην πραγματικότητα.Έχει χοντρό πρόβλημα ο ανθρωπος.

Edited by - alex22 on 09/06/2011 12:23:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 13:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το γεγονός ότι ποτέ δεν "μπαίνετε" στο φόρουμ για να πείτε μια κουβέντα της προκοπής το γνωρίζουν όλοι μαλακούληδες...αλλα υτό δεν αποτελεί κάτι άσχημο...
Όταν όμως βρίζετε -όχι εμένα- αλλα συνδικτύους θα σας "καρπαζώνω" φλωράκια..."αεριτζήδικα καραγκιοζάκια"...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω προσβλητικών και εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 19:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφού έχασε την ψυχραιμία του και ο Εαρινός.... Μπορεί και να γίνω χριστιανή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 20:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αφού έχασε την ψυχραιμία του και ο Εαρινός.... Μπορεί και να γίνω χριστιανή.

Nαι,είδες πως είναι? Δεν είναι πολύ άσχημος έτσι? Μπλιαχ.

Edited by - alex22 on 09/06/2011 20:07:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 22:30:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφού έχασε την ψυχραιμία του και ο Εαρινός.... Μπορεί και να γίνω χριστιανή.



Καλησπέρα φίλη μου , τι κάνεις???
Αναφέρεσαι σε απώλεια της ψυχραιμίας του Εαρινού...
Κατ'αρχάς θα ήθελα με πολύ σεβασμό στο πρόσωπό σου -το γνωρίζεις ότι σε συμπαθώ- να σου πώ το εξής:"Οι θέσεις μου πάνω στα πράγματα γενικά είναι γνωστές και αδιαπραγμάτευτες και αποτελούν το εργαλείο με το οποίο προσεγγίζω το περιβάλλον αλλα και τον εαυτό μου τον ίδιο".

Ωστόσο....

Στην ζωή μας , όταν υπάρχουν τριγύρω μας διάφορες κακοτοπιές έχουμε επιλογή...
Να φύγουμε μακριά απο αυτές...
Και δώ ασφαλώς τα περιθώρια για κάτι αντίστοιχο ασφαλώς είναι μεγάλα και σε προσωπικό επίπεδο μπορώ να σου πώ ότι δεν μου καίγεται καρφάκι και αδιαφορώ , ενίοτε γελάω...

Όμως...

Όταν βλέπω κάποια μηρυκαστικά να επιτίθενται σε φίλους και συνδικτύους με αηθέστατο τρόπο και κατ'επανάληψη...αντί απλά να πούν την άποψή τους , εκεί "ναί" υπάρχει πάντα -έχω και γώ αίμα μέσα μου- η περίπτωση να αντιδράσω όπως αρμόζει σε αυτά τα ανθρωπάκια...ανθρωπάρια θα έλεγα , δεν μπορεί να θεωρούν αυτοί οι "μάγκες" δικό τους ρπονόμιο να βρίζουν...να ειρωνεύονται και να λοιδορούν....

Για μένα -με αυτά τα ανθρωπάρια- πλέον υπάρχει "ανοικτός πόλεμος" και αυτό διότι ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...
Ηρεμούν λιγάκι και μετά πετάγονται απο το λαγούμι τους λέγοντας ΟΛΟ ΜΛΚΣ και τις θεωρούν ΚΑΙ ΣΟΦΙΕΣ...και σαν κάποιος πεί την άποψή του , αρχίζουν τα τρελλά τους..!!!
Τέλος πάντως , την καλησπέρα μου και νά'σαι καλά...

ΥΓ:"Να γίνεις ότι εσένα σου αρέσει Ναρκίσσα"...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 22:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που εισαι Αμοθεν να δείς το θέμα σου!!

Ούτε με το αστρόπλοιο του Μενέλαου δεν τους μαζεύεις!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 23:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Που εισαι Αμοθεν να δείς το θέμα σου!!

Ούτε με το αστρόπλοιο του Μενέλαου δεν τους μαζεύεις!!!


Tι θα γίνει Νικόμαχε,θα απαντήσεις? Για ποιό λόγο μιλάς περι 4πλών λογαριασμών και μετά σωπαίνεις?Μάλλον επειδη δεν έχεις επιχειρήματα,χαίρω πολύ τότε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 23:42:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κατ'αρχάς θα ήθελα με πολύ σεβασμό στο πρόσωπό σου -το γνωρίζεις ότι σε συμπαθώ-......ΥΓ:"Να γίνεις ότι εσένα σου αρέσει Ναρκίσσα"..

Έ βέβαια,μην ξεχάσουμε το γλύψιμο,πάνε μαζί αυτά,εαρινός και γλύψιμο.

Narkissa πρόσεξε τα σάλια του.

Αυτό χρησημοποιεί ο εαρινός για να κάνει φίλους εδω μέσα,τα σάλια του.Δεν έχει αυτοπεποίθηση για τον εαυτό του και αναγκάζεται να γλύψει.Γιατί αλλιώς, φανταστείτε μόνο να μην ήταν ευγενικός μαζί σας,ποιός θα ήθελε να μιλάει μαζί του με τις ασυναρτησίες που πετάει?

Edited by - alex22 on 09/06/2011 23:44:31

_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2011, 23:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eαρινε σε θελω ψυχραιμο στην απαντηση σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2011, 00:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Eαρινε σε θελω ψυχραιμο στην απαντηση σου



Ψυχραιμότατος...
Το παιδί είναι πολύ πιο μαλακισμένο και κομπλεξικό απ'οσο όντως δείχνει...το ξανάπα δεν φτάνει που είναι άσχετο-ς- είναι και κομπλεξικός μαλάκας...ποτέ δεν λέει απόψεις -διότι δεν έχει και όταν έχει λέει μαλακίες..τις έχεις/ετε δεί όλοι- αλλα ασχολείται με του άλλους..επισημάνσεις του κώλου...

Ψυχραιμότατος Σταύρο...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2011, 00:29:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και άλλο γλύψιμο ,στον stiv αυτη τη φορά.

Δεν υπάρχει μέλος που να μην έχεις γλύψει.Είσαι αξιολύπητος.

Edited by - alex22 on 10/06/2011 00:31:09

_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2011, 00:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα μαλακάκο...καλησπέρα ασχετοσύνη...καλησπέρα κάφρε...
Κι'αλλο γλύψιμο..στο μαλάκιο...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...


_______________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα
λόγω εμπρηστικών εκφράσεων
που βάλλονται επί προσωπικού

11/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2011, 00:36:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
alex22 μηπως ζηλευεις που με εχει φιλο ο Εαρινος!


Εαρινε μη μασας ζηλευουν που εχεις φιλους

Edited by - stiv on 10/06/2011 00:39:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 29 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1552734
Maintained by Digital Alchemy