ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΓΑΠΗ-μηπως πισω απο την λεξη κρυβουμε εμεις οι ανδρες ΜΟΝΟ την ερωτικη μας επιθυμια;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 29
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 18:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:




Συμμετοχή Ζιπ σε συζήτηση..αυτό είναι συζήτηση..ΑΥΤΟ είναι συζήτηση...και θέλει ο Ζίπ να του μιλήσει και να τον πάρει άνθρωπος στα σοβαρά...καταλάβατε???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 18:46:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε λιγο επανερχομαι κλαι για τον Ζιπ.
τον γνωστο μας ΕΤ.
Αναμονή.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:08:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόμαχε,εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να παραδεχτώ το λάθος μου και να ζητήσω συγνώμη για τις κατηγορίες.Ηταν όμως λάθος μου? Απαντησε σοβαρά και χωρίς ειρωνία να σε δώ.Αυτό ζητάω μόνο,ειλικρίνα.Οχι ανόητα mind games που δεν έχουν καμία σχέση με την αλήθεια.

Edited by - alex22 on 11/06/2011 19:09:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:18:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ζιπ
alex22, οι σοβαρές καταγγελίες γίνονται από σοβαρούς ανθρώπους. Ένας τενεκές, τι σοβαρή καταγγελία να σου κάνει ; Μη τσιμπάς ... άσ' τον να σκούζει. Δε βλέπεις που τον έχουν γραμμένο ακόμη και οι υπεύθυνοι ; Άμα ήταν σοβαρός άνθρωπος, ήδη οι υπεύθυνοι θα τον είχαν ρωτήσει γι' αυτήν την κατηγορία του προς ένα άλλο μέλος και θα του ζητούσαν να αποδείξει αυτά που λέει


Α. Τενεκές!!Ποιός είναι τενεκές και μάλιστα ξεγάνωτος
να φωνάξουμε την Αφροδίτη να μας πεί!!!
Αυτη η κοπέλα ξέρει καλύτερα.

Β.Να ζητήσουν απο εμένα να αποδείξω αυτά που εσύ ο ίδιος εχεις παραδεχθεί?Τα πολλαπλά νικς που χρησιμοποιείς και αδιάντροπα
το λές με καμάρι?
Το κόμπλεξ κατωτερότητας που σε διακατέχει,φυσικέ της πεντάρας?
Που οταν πίνεις σε πίνει και δεν ξέρεις τι σου γίνεται?


Δεν μπορω να καταλάβω όμως κάτι.
Και σίγουρα η διαχείρηση εχει τους λόγους της και ειναι σεβαστοι
απο μένα.Τα ερωτήματα ομως δικαιούμαι να τα εχω και είναι:

Εκανες αποστασία στο παρελθόν μειώνοντας το esoterica,με το να
κυρήξεις πόλεμο μέσω άλλου site.<<Μετανόησες>> και επανήλθες!
Εχεις μιλήσει πολύ άσχημα στον Admin και καλά <<μετάνοιωσες>>,
μέχρι το επόμενο πιοτό!
Για το ποιός πραγματικά είσαι,μπορεί να ανατρέξει κάποιος πίσω
σε κάποια πόστ και ειδικά στης κοπέλας εκείνης με το ονομα
Αφροδίτη.
Στα καταγώγια που συχνάζεις και πίνεις κάνοντας τον εραστή της μιας βραδυάς,σε κοπέλες με φουστα σαν της Νικολέτας.[δικά σου λόγια,
ψάξε και βρέστα μερικές χιλιάδες πόστ σου πίσω].

Δεν καταλαβαίνω γιατι εχουν διαγραφει μέλη όπως ο geostat,lupus,Τρεχα
και παραμένεις εσύ.
Είπαμε θέμα διαχείρησης και απόλυτα σεβαστό.Δεν είναι δικό μου
το φόρουμ.

Το παίζεις και ανδρας βαρύς και ασήκωτος και ξερόλας!Ποιός εσύ?
Το σαλιάρισμα που έκανες και τις συγνώμες που ζήτησες απο τον
Admin,να μην σε αποπέμψει τις ξέχασες?
Ολα αυτα τα ξερω διαβάζοντας σχεδόν ολα τα ποστ του φόρουμ απο την
δημιουργία του.Τονίζω οτι δεν ειχα καμμία σχέση με το φόρουμ πρίν
την ημερομηνία εγγραφής μου.Υπήρξα περιστασιακός αναγνώστης κατα
καιρούς λόγω εργασίας μου εκτός Ελλάδος και ηταν μια <επαφη> με
την πατρίδα.


Ποιός σου δίνει την άδεια να ποστάρεις οτι θέλεις και να μένεις
ατιμώρητος μεθύστακα?[Μην μου πείς οτι δεν είσαι!!]

Το μόνο που μου προκαλείς και είναι κάπως ευχάριστο είναι το γέλιο
που βγάζεις μερικές φορές!
Και μου αρέσει που σε εχουν σε υπόληψη και μερικοί <αμυαλοι> φίλοι!!

Θα επανέλθω αν συνεχίσεις να προκαλείς.Ειμαι αστείρευος Ζιπάκο γιατι
εχω φωτογραφική μνήμη.Δεν μπορώ να ξεχάσω οτι διαβάζω!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:27:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νικόμαχε,εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να παραδεχτώ το λάθος μου και να ζητήσω συγνώμη για τις κατηγορίες.Ηταν όμως λάθος μου? Απαντησε σοβαρά και χωρίς ειρωνία να σε δώ.Αυτό ζητάω μόνο,ειλικρίνα.Οχι ανόητα mind games που δεν έχουν καμία σχέση με την αλήθεια.

Edited by - alex22 on 11/06/2011 19:09:00


Αλεξ δεν κάνεις και τίποτα άλλο μερικές μέρες τώρα να διαπληκτίζεσαι
με συνδίκτυους και μετα να ζητάς συγνώμη.Κλείνεις το θέμα με τον
εναν και ανοιγεις καινούργιο με άλλον.
Και μόνο που το κάνεις αυτο δίχνει οτι και μόνος σου έρχεται η
στιγμή που κάνοντας αναδρομή στα γραπτά σου βρίσκεις τα λάθη σου.
Κατόπιν εορτής.Τώρα θέλεις να σου τα επισημάνω εγω!
Αφου θα τα βρείς και μόνο σου.Εχεις αυτογνωσία,αυτο ειναι εμφανές,
η αυτοσυγκράτηση σου λείπει!

Υ.Γ Δεν χρειάζονται συγνώμες.Δεν εχω τίποτα προσωπικό μαζί σου.
Απλές σου αδυναμίες ανασύρω.Forget!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:35:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα ΘΕΜΑ με τιτλο <ΑΝΤΙΔΙΚΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΛΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ> για να δωσουμε βημα σε ολα τα μελη να λυσουμε τις οποιες διαφορες μεταξυ μας και να βγαλουμε τα εσωψυχα μας!!

Edited by - stiv on 11/06/2011 19:40:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:43:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

Α. Τενεκές!!Ποιός είναι τενεκές και μάλιστα ξεγάνωτος
να φωνάξουμε την Αφροδίτη να μας πεί!!! [ Ποια Αφροδίτη ; Της Μήλου ; ]
Αυτη η κοπέλα ξέρει καλύτερα. [ E ;;; Ναι ... sure ... τσίμπα το! ]


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 19:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ, ένα πράγμα θα σου πω :

Έχεις φάει άπειρο παραμύθι μπούλη μου. Άπειρο όμως ... και μάλιστα το έχεις καταπιεί κι αμάσητο ...

"Ολα αυτα τα ξερω διαβάζοντας σχεδόν ολα τα ποστ του φόρουμ απο την δημιουργία του.
Τονίζω οτι δεν ειχα καμμία σχέση με το φόρουμ πρίν την ημερομηνία εγγραφής μου.
Υπήρξα περιστασιακός αναγνώστης κατα καιρούς λόγω εργασίας μου εκτός Ελλάδος και ηταν μια <επαφη> με την πατρίδα."

Μην καρφώνεσαι μπούλη ... χαχαχα!


Edited by - zip on 11/06/2011 20:04:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...ΣΥΝΕΧΕΙΑ με ΖΙΠ.


Τα σοφά λόγια εκείνης της κοπέλας!!!

quote:
Spicegirl
Τι φτηνή,κακοήθης και παράλληλα ξεδιάντροπη πολιτική. Τι προσπαθείς να κάνεις τώρα? Υποδεικνύεις εσύ στους διαχειριστές τι πρέπει να κάνουν?
Ποιος είσαι εσύ που υποδεικνύεις στη διαχειριστική ομάδα τι πρέπει να κάνουν?
Να σου πώ εγώ ποιός είσαι zip. Eίσαι αυτός που αμφισβήτησε όχι μόνο τη διαχειριστική ομάδα του esoterica αλλά και τον ``συνολικά υπεύθυνο`` του esoterica.
Kαι περιμένεις λοιπόν, ο ``συνολικά υπεύθυνος`` του esoterica να ευαισθητοποιηθεί, ή να ευθυνοποιηθεί, ή να απειληθεί, δεν ξέρω τι περιμένεις αλλά νομίζω ότι πρώτον ο ``συνολικά υπεύθυνος`` θα πρέπει να έχει φυλάξει μια ειδική θέση στην καρδιά του για σένα, και δεύτερον ο ``συνολικά υπεύθυνος`` θα έπρεπε να σε έχει κηρύξει ως ανεπιθύμητο στις ομάδες συζήτησης του esoterica μιας και δημιουργείς συνεχώς προβλήματα στις ομάδες συζήτησης.
Συνεπώς ο τελευταίος που θα πρέπει να υποδεικνύει στους διαχεριστές τι πρέπει να κάνουν είσαι εσύ.
Το κειμενάκι σου πιο κάτω κατηγορηματικότατο και ειρωνικότατο προς τον ``συνολικά υπεύθυνο`` του esoterica...

quote:

libero
Συγχαρητήρια στον συνολικά υπεύθυνο του ESOTERICA, Μιχάλη Βίνο!

zip
Είναι ακόμη συνολικά υπεύθυνος του esoterica.gr ο Μιχάλης ; libero, έχεις χάσει πολλλαααααά επεισόδια αγόρι μου, πολλλααααά....
Ξέρεις τι δεν καταλαβαίνω ρε libero ; Ακριβώς αυτό που κάνεις τώρα. Λες :

libero
Συγχαρητήρια στον συνολικά υπεύθυνο του ESOTERICA, Μιχάλη Βίνο!

zip
Αναφέρεις ένα όνομα. Γιατί ρε φίλε ; Γιατί ρε φίλε δεν λες "Συγχαρητήρια στον administrator του ESOTERICA" ; Γιατί αναφέρεις όνομα ; Δηλ. τώρα εσύ θες να θυμώσει ας πούμε ο Μιχάλης Βίνος ; Δηλ. ειρωνεύεσαι εσύ τώρα τον Μιχάλη Βίνο ; Και ποιος είσαι εσύ ρε libero ; O libero ;
Δηλ. ο liberο ειρωνεύεται τον Μιχάλη Βίνο. Χέστηκε πατόκορφα ο Μιχάλης Βίνος που τον ειρωνεύεται ο libero. Το ίδιο βέβαια θα χεζόταν και ο κάθε επώνυμος που τον ειρωνεύεται ένας ανώνυμος.
Και γιατί αναφέρεις το όνομα ; Για να μάθουμε πως τον συνολικά υπεύθυνο του esoterica.gr τον λένε Μιχάλη Βίνο ; Και τι μας νοιάζει ρε μεγάλε ;
Έπειτα, εσένανε γιατί σ' αφήνουνε και γράφεις ; Δεν σε διαγράψανε ; Δηλ. εμ σ' αφήνουνε, εμ τους κατηγορείς. Ωραίος ρε φίλε ... Πάρε με στο γάμο σου να σου πω "και του χρόνου" ...
Edited by - zip on 16/12/2010 23:45:21

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=54&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=9906



quote:
ZIP
Spacegirl

Σε έτσουξε τουλουμπένιε μου και σκούζεις.
Εγώ, έκανα μια προσπάθεια να κατευνάσω τα πνεύματα οταν είπα οτι μπορείς να έχεις και δίκιο, έτσι για να σταματήσεις να ξεφτιλίζεσαι, γιατί ξεφτιλίστηκες όταν με πέρασες για την Αφροδίτη και ζητούσες γονατιστός συγνώμη.
Και δεν μου λές τουλουμπένιε μου, αφού δεν είσαι ο Παύλος όπως ισχυρίζεσαι και είσαι ο zip, τότε γιατί ζήτησες συγνώμη απο εμένα την Αφροδίτη δηλαδής . Τι της έκανε ο zip της Αφροδίτης και της ζητάει συγνώμη. [ αυτό που δεν έκανε σε σένα και σου 'μεινε αποθημένο ... ]
Θές να σου παραθέσω και άλλα αυτά που λέει ο elo κάποια στιγμή που τα πήρε στο κρανίο και λέει ``θές να σε αποκαλέσω με το πραγματικό σου όνομα?``. ``Δεν έχω πρόβλημα`` απαντάς. Τώρα έχεις πρόβλημα τουλουμπένιε μου. [ Κανένα πρόβλημα. Απλά δεν ξέρεις ποιο είναι κούκλα μου, δεν ξέρεις ποιο είναι. Και ούτε ασφαλώς θα μάθεις. ]
Αυτά zip δεν έχω να πώ κάτι αλλο. [ Μα ... δεν είπες και τίποτε ]
Απλά σου ζητώ συγνώμη που έγινα αιτία να ξεφτιλιστείς, ειλικρινά δεν ήταν στις προθέσεις μου, μόνος σου τα προκάλεσες όλα αυτά.
Ζητώ συγνώμη απο όλους σας για την αναστάτωση.
Καλή σας συνέχεια.. [ Στο καλό και με συγχωρείς που δεν έκανα σε σένα αυτό που έκανα στην ΑΦΡΟΔΙΤΗ. Που ξέρεις όμως ; Έχε ελπίδα, μπορεί κάποια στιγμή στο μέλλον ...



Επίπεδο επιστήμονα?


quote:
Ζιπ
Αυτή την στιγμή ο λογαριασμός zip έχει πάνω από 3000 μηνύματα. Και δεν είναι διπλός! Δεν σου προκαλεί απορία πως υπάρχει ακόμη αν είναι αυτός που λες που είναι κι αν έχει κανει τόση ζημιά στο παρελθόν. Δηλ. θεωρείς τους υπεύθυνους του χώρου μαλάκες ; Δεν ξέρουν ποιος είμαι ; Ασφαλώς και ξέρουν. Για να με αφήνουν όμως να γράφω, σημαίνει πως κάτι έχουν δει οι άνθρωποι σε μένα που δεν θυμίζει τον παλιό μου εαυτό και το έχουν εκτιμήσει.

Προφανώς το εκτίμηΣΑΝ!
Τώρα ισως το ξανασκεφθούν!!

quote:
Ζιπ
Γιατί εγώ ναι, μπορεί να ξεφτιλίστηκα, αλλά ξεφτιλίστηκα στο παρελθόν. Πάει, πέρασε η δική μου η ξεφτίλα. Ενώ εσύ ξεφτυλίζεσαι τώρα, αυτή τη στιγμή, που έρχεσαι και παριστάνεις τον Σλήμαν που ανακάλυψε την Τροία. Ίσα ρε πετούγια ..

Πέρασε άραγε?


quote:
Καποδιστρια

Και επειδή η παράθεση του libero μεταφέρθηκε για όσους
δεν πρόλαβαν το όνομα ο εν λόγω κύριος το
επαναλαμβάνει επτάκις πρός εμπέδωση !!



Ο εν λόγω κύριος είναι ο Ζιπ!!!
Notirk κι άλλες μπανάνες σε παρακαλώ!


Οχι τίποτα άλλο,απλά Ζιπ δεν μπορείς να παίξεις mindgames
μαζί μου.Εχεις <<κατώτερο>> παρελθόν κατα πρώτον και είσαι
και αλκοολικός κατα δεύτερον,το οποίο σημαίνει αυτόματα,
περιορισμένα <πνευματικά> αντανακλαστικά!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ, θα στο ξαναπώ :

Έχεις φάει τρελό παραμύθι ... γλοοοουυυύπππ ... γλούρπακ!

[*χικ !]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:14:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και ενα Jack Daniels κερασμένο απο μένα!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

Ολα αυτα τα ξερω διαβάζοντας σχεδόν ολα τα ποστ του φόρουμ απο την δημιουργία του. Τονίζω οτι δεν ειχα καμμία σχέση με το φόρουμ πρίν την ημερομηνία εγγραφής μου.



Σσσςςςς!!!!

Edited by - zip on 11/06/2011 20:30:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:33:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν σε καλύπτουν αυτές οι υπονοούμενες μπαρούφες σου Ε.Τ

Στο φόρουμ μπήκα τον Νοέμβριο του 2010!
Οτι και να προσπαθείς,τίποτα δεν το αλλάζει αυτό!

Δεν θα σε βαρέσω άλλο σήμερα,μπορείς να ξεκολήσεις
απο τον τοίχο!!

Ισως η <επαναφορα> κάποιου απο τα τόοοοσα νικς σου
με κάνει να γελάσω!Ξέρεις τώρα το καλοκαίρι κάνει καλό
το γέλιο!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 20:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

Στο φόρουμ μπήκα τον Νοέμβριο του 2010! Οτι και να προσπαθείς,τίποτα δεν το αλλάζει αυτό!



Ο λογαριασμός με το nickname ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ δημιουργήθηκε στο φόρουμ τον Νοέμβριο του 2010

Σσσσςςς λέμε ... Δεν σε παίρνει ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 21:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

παιδια μηπως πρεπει να ανοιξουμε ενα ΘΕΜΑ με τιτλο <ΑΝΤΙΔΙΚΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΛΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ> για δωσουμε βημα σε ολα τα μελη να λυσουμε τις οποιες διαφορες μεταξυ μας και να βγαλουμε τα εσωψυχα μας!!



Όχι Σταύρο , δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο...
Εκείνο που χρειάζεται είναι όλοι μας να αντιληφθούμε τα όρια που έχουμε ως άνθρωποι και να ΜΗΝ τα υπερβαίνουμε!
Όποιος δεν αντέχει σε διάλογο ας απέλθει...
Σε όποιον δεν αρέσουμε ας πιεί ξυδάκι...
Σε όποιον δεν αρέσουν οι απόψεις μας , επίσης ξυδάκι...
Και όποιος αρέσκεται σε μεθοδεύσεις ευτελισμού προσωπικοτήτων ας το κάνει στο σπίτι του...
Όποιος επίσης δεν αντέχει την πίεση που του ασκεί ο εαυτός του...επίσης ξυδάκι...

θα λέει ο καθένας ότι και όπως του αρέσει -αλλα πάντα με σεβασμό έναντι των άλλων- και σε όποιον δεν αρέσουν οι απόψεις του , μπορεί και έχει το δικαίωμα να διατυπώσει τις όποιες ενστάσεις του αλλα μέχρι εκεί...

Τα τσίπικα πρέπει να τελειώσουν και όλοι εδώ γνωρίζουμε τι εννοώ!!!
Εδώ υπάρχει απο τον εν λόγω κύριο απύθμενη αυθάδεια και υποκρισία αλλα και κακόβουλη στρατηγική καπελώματος ανθρωπίνων συνειδήσεων και προσωπικοτήτηων ... ενός είδους και μάλιστα χειρίστου ψυχολογικού βιασμού και προσπάθειας ευτελισμού των συνομιλητών του....ενορχηστρωμένη μάλιστα η όλη στρατηγική με προφανείς σκοπούς!
Θα τον βάλουμε τοποτηρητή σε ότι λέμε και κάθε τρόλ εδώ μέσα και καλά τα τρόλ να το καταλάβω -το έχω ήδη δεί- αλλα και οι υποτίθεται συνδίκτυοι???
Τις προάλλες ο εν λόγω κύριος Ζιπ , έκανε κόπυ και σχολίασε -τάχα τον ενόχλησε το γεγονός ότι δεν συζητούσαμε το θεμα στο οποίο βρισκόμασταν..- τον καθένα ξεχωριστά για τον τρόπο που μιλούσαμε...λές και συμμετείχε στο θέμα και του το χαλάσαμε...κατάλαβες???
Γι'αυτή τη δουλειά υπάρχουν οι συντονιστές και οχι ο Ζίπ...και μάλιστα σήμερα και με όμορφο τρόπο ο "D.I" έκανε παρέμβαση στο "Σοφία" και μπράβο του αλλα με σεβασμό και με όμορφη διατύπωση...
Τέτοιες συμπεριφορές είναι μόνο άξιες σεβασμού και μάλιστα προσανατολίζουν στο να τις μιμηθείς...
Τι να μιμηθώ και τι να σεβασθώ απο τον Ζίπ ... ΤΙ..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 21:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χθες βράδυ, καθομουν με τη γυναίκα μου στον κήπο, και μιλούσαμε σοβαρά για διαφορα θέματα της ζωής. 

Κάποια στιγμη, μιλώντας για την ευθανασία, της είπα.

Μην με αφήσεις να ζήσω ποτε σε κατάσταση φυτου, να εξάρτιεμαι διλαδη απο μια μηχανή, που θα με ποτίζει, και θα με κρατάει στη ζωη. Αν ποτε με δεις σε τέτοια κατάσταση, κλείσε κάθε τι που με κρατάει στη ζωη, μιλάω σοβαρά.

Ε λοιπόν συκωθηκε, έκλεισε την τηλεόραση, έκλεισε τον υπολογιστή, εκλεισε το DVD,....

πείρε και απο το χέρι μου και την μπύρα...

.....κατάλαβες φίλε μου...

Τελικά φίλοι τι έγινε με την ερώτηση; Μετα χρόνια έρωτος με τη γυναικουλα σας/μας, τι λέει?

φυσάει ακομα το πανί...? Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 21:48:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
απνοια πλατων ..........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 22:45:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα,Νικομαχε,Stiv,Εαρινε και υπόλοιποι φίλοι

Απ'ότι φαίνεται έχουν ανοίξει για τα καλά
οι ασκοί του αιόλου...

όχι όμως για το επίμαχο θέμα,
αλλά για τη μάχη του "δραμαλη"
εχω χάσει και γω επεισόδια όπως βλέπω

Edited by - trelantonis on 11/06/2011 22:46:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2011, 23:36:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Ποιός σου δίνει την άδεια να ποστάρεις οτι θέλεις και να μένεις
ατιμώρητος μεθύστακα?[Μην μου πείς οτι δεν είσαι!!]



Κι εσενα Νικομαχε ποιος σου δινει το δικαιωμα να κρινεις αν ο Ζιπ ειναι μεθυστακας η οχι? Θα φταιει αυτος αν σε πει σαβουρογαμη?

Όταν ο κλόουν του τσίρκου, αυτοκτόνησε πάνω στη σκηνή, όλοι νομίσαν ότι ήταν μέρος του σόου και γελάσανε ακόμη πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 00:08:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xaxaxa

quote:
Chess
Κι εσενα Νικομαχε ποιος σου δινει το δικαιωμα να κρινεις αν ο Ζιπ ειναι μεθυστακας η οχι? Θα φταιει αυτος αν σε πει σαβουρογαμη?


Καλώς την μικρούλα μας συνδίκτυα φίλη!

Σε διατεταγμένη υπηρεσία είσαι μικρή,ή ο Ζιπ κήρυξε
επιστράτευση?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 00:14:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τιποτα απο τα 2...Απλως πιστευω οτι ειναι πολυ αδικο και μεγαλη κακια να προσπαθεις να μειωσεις καποιον λεγοντας κατο προσωπικο του που στην τελικη μπορει να μην ισχυει κιολας....Δεν καταλαβαινω για ποιον λιγο τα εχετε βαλει ολοι με τον αλεξ και τον ζιπ...Ο καθενας εχει την αποψη του και την υποστηριζει....Εσυ μπορει να διαφωνεις αλλα δεν εχεις το δικαιωμα να τον κατακρινεις για κατι ασχετο....

Όταν ο κλόουν του τσίρκου, αυτοκτόνησε πάνω στη σκηνή, όλοι νομίσαν ότι ήταν μέρος του σόου και γελάσανε ακόμη πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πώς με αποκαλεί ο Ζίπ
σε ενόχλησε καθόλου?

Αστο καλύτερα chess!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 00:22:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλα ντε....Don't cry....

Όταν ο κλόουν του τσίρκου, αυτοκτόνησε πάνω στη σκηνή, όλοι νομίσαν ότι ήταν μέρος του σόου και γελάσανε ακόμη πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πλάτωνα,Νικομαχε,Stiv,Εαρινε και υπόλοιποι φίλοι

Απ'ότι φαίνεται έχουν ανοίξει για τα καλά
οι ασκοί του αιόλου...

όχι όμως για το επίμαχο θέμα,
αλλά για τη μάχη του "δραμαλη"
εχω χάσει και γω επεισόδια όπως βλέπω

Edited by - trelantonis on 11/06/2011 22:46:24



Γεια σου trelantonis που χαθηκες τοσο καιρο εσυ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:37:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
stiv αστα-βραστα...
Την ξέρεις την παροιμία πήγα για εσωτερικό μαλλί και βγήκα κουρεμένος εξωτερικά?...Κάτι τέτοιο ένα πράγμα
Παρ' ολίγον εκτός απο κουρεμένος, θα έβγαινα και παντρεμένος!
Δε λένε στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό?
Με ένα σμπάρο δύο τριγόνια...και κουρεμένος και ξυρισμένος και το κερασάκι στην τούρτα...παντρεμένος!
Εμπλεξα και με κάτι κληρονομικά δικαιώματα και κοντέψαν να πέσουν όλες οι τρίχες της κεφαλής μου...
Δηλαδή άστα να πάνε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

stiv αστα-βραστα...
Την ξέρεις την παροιμία πήγα για εσωτερικό μαλλί και βγήκα κουρεμένος εξωτερικά?...Κάτι τέτοιο ένα πράγμα
Παρ' ολίγον εκτός απο κουρεμένος, θα έβγαινα και παντρεμένος!
Δε λένε στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό?
Με ένα σμπάρο δύο τριγόνια...και κουρεμένος και ξυρισμένος και το κερασάκι στην τούρτα...παντρεμένος!
Εμπλεξα και με κάτι κληρονομικά δικαιώματα και κοντέψαν να πέσουν όλες οι τρίχες της κεφαλής μου...
Δηλαδή άστα να πάνε...




Τουλαχιστον την εβγαλες καθαρη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:48:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τουλαχιστον την εβγαλες καθαρη!

Αυτο ξαναπες το!!!
Με παίζανε όλα τα συστήματα ζον-πρες, μαν-του-μαν μάλλον γουμαν-του-μαν στην προκειμένη περίπτωση
πολυ ζον-πρεσινγκ
Φτηνά τη γλίτωσα την κρεμάλα! (την παντρειά)

Edited by - trelantonis on 12/06/2011 01:48:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Τουλαχιστον την εβγαλες καθαρη!

Αυτο ξαναπες το!!!
Με παίζανε όλα τα συστήματα ζον-πρες, μαν-του-μαν
πολυ ζον-πρεσινγκ
Φτηνά τη γλίτωσα την κρεμάλα! (την παντρειά)



Την γλύτωσες στα σίγουρα,τελικά?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ετσι λέω!!!
Μην τον είδατε τον Παναή!
Και μην τον απαντήκατε...και απο εδώ παν κι άλλοι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2011, 01:56:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχει την δυναμη το κουραγιο και την αυτοπεποίθηση ο τρελαντωνης να τα βγαζει περα σε καθε δυσκολια που του συμβανει στη ζωη του ειτε εκουσια ειτα ακουσια Νικ.
Eτσι δεν ειναι τρελλαντωνη!

Edited by - stiv on 12/06/2011 02:02:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 29 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy