ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2005, 17:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωιμε,συμφορα μου!!!!!!!!!!!
για δες καιρο που διαλεξε ο χαρος να με παρει...!
ολα τα δεινα με κυνηγουν οσημερον!
α)αργησα να παω στο σχολειο και πηρα απουσια για την πρωτη ωρα που ηταν κενο.
β)μιλαγα με τη διπλανη μου και εφαγα απανωτες παρατηρησεις απο τη φιλολογο.
γ)[αυτο ειναι σημαντικο]εγραφα αγγλικα διαγωνισμα την 3τη ωρα και αλλαξα κολλες για να βοηθησω τη κολλητη μου...η καθηγητρια επαθε εκλαμψη εξυπναδας και μας ειδε.στις 11:11:01", μας πεταξε εξω απο την ταξη και
δ)στις 11:11:11" στο γραφειο της γυμνασιαρχους(;σωστα το εγραψα) φαγαμε ολοημερη αποβολη,γραφτηκαμε στο ποινολογιο και κατα περιεργο τροπο,η φωνακλου γυμνασιαρχης μας μιλαγε πολυ ηρεμα,χωρις να φωναζει,σαν να απογοητευτηκε...

και
ε)ΘΕΤΙΚΟ ο τυπας που μ'αρεσει μιλαγε για μενα.
στ)ενας που μ'αρεσε παλια(πολυ ζωον),κολλησε σαν βδελλα απανω μου στο κυλικειο,ενω ημασταν οι δυο μας...καλα,ολοι τετοιοι χλιμιτζουρες ειστε?


ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΥΠΟΥΛΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ!!!!!!!

(που θα'λεγε κι ο CYBERMASTER)

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2005, 08:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΑΝΤΙΣΣΑ ΔΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ????

quote:
α)αργησα να παω στο σχολειο και πηρα απουσια για την πρωτη ωρα που ηταν κενο.


ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΤΟΥ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΕΡΓΙΑ Ο ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΕΡΕΙΞΑ ΕΝΑ ΓΕΝΝΑΙΟ ΣΠΡΙΝΤ ΜΙΣΟΥ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΙΑΛΛΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΕΧΩ 35 ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ (ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ???)


quote:
β)μιλαγα με τη διπλανη μου και εφαγα απανωτες παρατηρησεις απο τη φιλολογο.

Ε ΑΥΤΟ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΥΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.........


quote:
γ)[αυτο ειναι σημαντικο]εγραφα αγγλικα διαγωνισμα την 3τη ωρα και αλλαξα κολλες για να βοηθησω τη κολλητη μου...η καθηγητρια επαθε εκλαμψη εξυπναδας και μας ειδε.στις 11:11:01", μας πεταξε εξω απο την ταξη

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΠΟΙΗΣΗΣ..........


quote:
δ)στις 11:11:11" στο γραφειο της γυμνασιαρχους(;σωστα το εγραψα) φαγαμε ολοημερη αποβολη,γραφτηκαμε στο ποινολογιο και κατα περιεργο τροπο,η φωνακλου γυμνασιαρχης μας μιλαγε πολυ ηρεμα,χωρις να φωναζει,σαν να απογοητευτηκε...


ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΔΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝΤΕ......
Ε ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟΝ ΛΥΚΕΙΡΧΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΡΥΟ ΤΡΕΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ Ο ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΛΥΚΕΙΡΑΧΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ........
ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΕΡΙ ΔΥΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ Π@Π@ΡΙ@ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΒΟΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝΕ ΗΣΥΧΟ.....


quote:
ε)ΘΕΤΙΚΟ ο τυπας που μ'αρεσει μιλαγε για μενα.
στ)ενας που μ'αρεσε παλια(πολυ ζωον),κολλησε σαν βδελλα απανω μου στο κυλικειο,ενω ημασταν οι δυο μας...καλα,ολοι τετοιοι χλιμιτζουρες ειστε?


Ω ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ???????


quote:
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΥΠΟΥΛΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ!!!!!!!

(που θα'λεγε κι ο CYBERMASTER)



ΕΧΩ ΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΔΥΕΤΕΡΑ.....
ΑΛΓΕΒΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΑΚΛΑ ΠΟΥ ΔΝ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.....
ΓΡΑΩΑΜΕ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΒΑΘΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΥΜΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ....................... ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ 20 ΤΕΣΠΑ......ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΩ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ Η ΟΧΙ.....(ΝΑΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΙΟ)
ΑΜΑΝ ΓΜΤ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.................................
ΡΕ ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΡΕ ΤΟΛΗ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2005, 03:48:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ω! Φίλτατε γείτονα…

…δεν δύναμαι να περιγράψω τις αρετές σας…

Ω! Εύγλωττε…

Ω! Ευρυμαθή…

Ω! Λαμπερέ φωστήρα…

Ω! Δημιουργικέ…

Ω! Διαλλακτικέ…

Ω! Παν-κάλε…

Ω! Συναινετικέ…

…εσύ του μέτρου και της αρμονίας φύλακα (π+φ)…

…εσύ υποστηρικτή της αλήθειας…

…εσύ που είσαι γαύρος… αλλά σ’ αγαπάμε

…γιατί τα λάθη είναι ανθρώπινα…

.



Λίγο από Τζουράρη μου θυμίζεις εδώ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2005, 09:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Παρακαλούνται οι ά-ψυχοι, οι μικρό-ψυχοι, οι ά-μυαλοι, οι ά-λογοι, οι παρά-λογοι, οι εξυπνάκηδες, οι απογοητευμένοι, οι αδέσποτοι και λοιποί ανήκοντες στην (κατά τ'άλλα συμπαθή) τάξη των τετραπόδων....

to relax their hormones....



G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2005, 14:19:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

και ειναι και 13 ευτυχως δεν ειναι παρασκευη γιατι θα βγαινανε

και οι σχιζοφρενεις με τα πριονια!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2005, 16:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ (ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ???)

Σου 'ρχομαι...(γιατι μου το λενε ολοι?μα γιατι...?)

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 01:34:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ο ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΑΝΤΙΣΣΑ ΔΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ????

To είδα και το τίμησα... και θα το ξανατιμήσω...

quote:

ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΥΤΟΥ ΑΠΟΥΣΙΟΛΟΓΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΕΡΓΙΑ Ο ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΕΡΕΙΞΑ ΕΝΑ ΓΕΝΝΑΙΟ ΣΠΡΙΝΤ ΜΙΣΟΥ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΙΑΛΛΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΕΧΩ 35 ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ (ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ???)

Πάλι καλά που πας στο σχολείο για να μάθεις γράμματα... θα σου ξεριζώσω το αυτί... αν το βρω μέσα στη μαλούμπα!

quote:

ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΔΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΝΤΕ......
Ε ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟΝ ΛΥΚΕΙΡΧΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΡΥΟ ΤΡΕΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ Ο ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΛΥΚΕΙΡΑΧΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ........
ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΕΡΙ ΔΥΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ Π@Π@ΡΙ@ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΒΟΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝΕ ΗΣΥΧΟ.....

Κάτι τέτοιο λέγαμε να κάνουμε και εμείς... έλα όμως που είμαστε σκληρά καρύδια...

quote:

Ω ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ???????

Προφανώς γιατί από τον πιο μικρό, στον πιο μεγάλο, κάνετε τις ίδιες αηδίες... λες και σας δίνουν manual στην γέννα...

quote:

ΕΧΩ ΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΔΥΕΤΕΡΑ.....
ΑΛΓΕΒΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΑΚΛΑ ΠΟΥ ΔΝ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.....

Άρα να μην ξεχάσεις τους τόνους... και καλή επιτυχία...
.
.
.
The She Mantis... back in the game


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 01:39:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Ω! Φίλτατε γείτονα…

…δεν δύναμαι να περιγράψω τις αρετές σας…

Ω! Εύγλωττε…

Ω! Ευρυμαθή…

Ω! Λαμπερέ φωστήρα…

Ω! Δημιουργικέ…

Ω! Διαλλακτικέ…

Ω! Παν-κάλε…

Ω! Συναινετικέ…

…εσύ του μέτρου και της αρμονίας φύλακα (π+φ)…

…εσύ υποστηρικτή της αλήθειας…

…εσύ που είσαι γαύρος… αλλά σ’ αγαπάμε

…γιατί τα λάθη είναι ανθρώπινα…

.



Λίγο από Τζουράρη μου θυμίζεις εδώ....


Πως με είπες καλέ μου Gothic?

...αααα... θα φάμε τα μουστάκια μας... και επειδή εγώ δεν έχω θα φάμε τα δικά σου...
.
.
.
The She Mantis... comming to get you


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 01:47:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΘΕΛΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ (ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ???)

Σου 'ρχομαι...(γιατι μου το λενε ολοι?μα γιατι...?)


Άστο καλή μου... γι' άλλη βαράει η καμπάνα αυτή τη φορά...
.
.
.
The She Mantis... for whom the bell tolls?


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 02:14:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ !




G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...

Edited by - galadriel on 14/02/2005 02:16:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 02:34:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ !




G.






A 10000000000000000000000000000000000000000

THANK YOU SEXBOMB




The She Mantis... selebreting

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…

Edited by - Mantis on 14/02/2005 02:39:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 02:45:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
I'm too sexy for my love too sexy for my love
Love's going to leave me

I'm too sexy for my shirt too sexy for my shirt
So sexy it hurts
And I'm too sexy for Milan too sexy for Milan
New York and Japan

And I'm too sexy for your party
Too sexy for your party
No way I'm disco dancing

I'm a model you know what I mean
And I do my little turn on the catwalk
Yeah on the catwalk on the catwalk yeah
I do my little turn on the catwalk

I'm too sexy for my car too sexy for my car
Too sexy by far
And I'm too sexy for my hat
Too sexy for my hat what do you think about that

I'm a model you know what I mean
And I do my little turn on the catwalk
Yeah on the catwalk on the catwalk yeah
I shake my little touche on the catwalk

I'm too sexy for my too sexy for my too sexy for my

'Cos I'm a model you know what I mean
And I do my little turn on the catwalk
Yeah on the catwalk on the catwalk yeah
I shake my little touche on the catwalk

I'm too sexy for my cat too sexy for my cat
Poor pusy poor pusy cat
I'm too sexy for my love too sexy for my love
Love's going to leave me

And I'm too sexy for this song


ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ !

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 08:54:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

.

.

.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 11:40:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επαυξανω.....το stop....


με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

analphabet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
321 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 12:56:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους analphabet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιτέλους κάποιος σας επανέφερε στην ..τάξη !

Αν αφινιάσεται ξανά με τον ίδιο τρόπο θα βάλω φωτογραφίες της μαντλιν ολμπραϊτ με μαγίο !!

Εκεί να δείτε σεξοβόμβα!!

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 13:46:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αν αφινιάσεται ξανά με τον ίδιο τρόπο θα βάλω φωτογραφίες της μαντλιν ολμπραϊτ με μαγίο !!

Εκεί να δείτε σεξοβόμβα!!

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!


Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω,

Δεν ξέρω όμως, πόσο θα αφηνιάσω περισσότερο, πρίν ή μετά ... ????



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 15:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειστε ολοι ιδιοι!!!!!μανουαλ,οπως το πε η πυθια...!φλορουμπες και νορμαλ.
πηγα σε ενα παρτι το σαββατο,και ηθελε ενας να χορεψουμε μπλουζ.με πιανε απ τη μεση και ακολουθει η εξης συζητηση:
μπορει να παει πιο κατω το χερι μου?
ΟΧΙ
πιο πανω?
ΟΥΤΕ
γιατι?????

ακους εκει,να κανει και παραπονα το φλωρακι!


σημερα πηγαμε σταδιο ειρηνης και φιλιας.να δεις μαλλιοτραβηγμα...!

quote:
quote:
Αν αφινιάσεται ξανά με τον ίδιο τρόπο θα βάλω φωτογραφίες της μαντλιν ολμπραϊτ με μαγίο !!

Εκεί να δείτε σεξοβόμβα!!

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!

Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω, Θέλω να αφηνιάσω,

Δεν ξέρω όμως, πόσο θα αφηνιάσω περισσότερο, πρίν ή μετά ... ????



θελω κι εγω.......!!!

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 18:06:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαριχουάνα .... στόπ !


Από τίτλο έγχρωμης ελληνικής ταινίας εποχής 1971...
( Το αναφέρω ρητά, μην εμφανιστούν τίποτε εξυπνοπούλες και αρχίσουν μετά τίποτε παρατράγουδα για "ληγμένα" και άλλες αρλούμπες, παρακινημένες από την άσβεστη λύσσα τους που δε πιάνουν οι κατάρες τους ή που άλλα διαβάζουν στο διαδίκτυο και άλλα συμπεράσματα βγάζουν, όπως και οτι καταλαβαίνουν ... )


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 23:24:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα παρακαλέσω το μέλος silverwhisper να μην χρησιμοποιεί τον «πίνακα ανακοινώσεων» για να αποτυπώνει την καθημερινότητα του σχολείου της ή της ερωτικής της σκέψης.
Το αυτό ισχύει για τις ανακοινώσεις του τύπου (ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ???) .

Αγαπητέ Vril θα σε ξαναπαρακαλέσω να μην ανακινείς θέματα, τα οποία είναι παλιά ξυνά σταφύλια και ίσως μόνο εσένα σου έχουν αφήσει μια πικρία, ή μια εμμονή.
Αν έχεις να κάνεις μια ανακοίνωση ότι ο Τάδε ή η Τάδε με κατατρέχουν γι’ αυτούς και αυτούς τους λόγους κάντο, αλλά το να πετάς «υπονοούμενα» και να το παίζεις και αδιάφορος περιπατητής, δεν νομίζω ότι ούτε μας ενδιαφέρει, ούτε μας αφορά.
Η συγκεκριμένη θεματολογία αφορά εσένα και αυτούς/ές που σε πλήγωσαν και σου άφησαν ίσως ψυχικά τραύματα.

Προσωπικά δεν έχω δει στο θέμα μου να καταριέται κανείς κανέναν ή κάτι ανάλογο, οπότε σε παρακαλώ να σταματήσεις αυτού του είδους της αντεκκλήσεις στο εδώ Topic.

Αν και πάλι δε μπορείς να ξεπεράσεις τα όποια γεγονότα ή άτομα σου δημιούργησαν αυτές της φοβίες, τότε κάλλιστα μπορείς να ανοίξεις ένα Topic με τέτοια θεματολογία και εκεί να εκφραστείς ελεύθερα και αβίαστα.

Ευχαριστώ
Εκ της Διευθύνσεως
Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ





Edited by - Ramoglou on 14/02/2005 23:27:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2005, 23:43:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά κι εγω πιστεύω πως κάθε άλλο παρά πίνακας ανακοινώσεων έγινε εδώ και πιστεύω πως δεν θα είναι και τόσο ευτυχείς οι διαχειριστές.

Αλλιώς θα το είχαν ονομάσει "μπάτε σκύλοι αλέστε".

Το ότι κάναμε ένα θέμα περίγελο,(στο οποίο σεμμετέχω κι εγώ,δεν βγάζω τον εαυτό μου απ' έξω),δε σημαίνει ότι πρέπει να τα κάνουμε όλα.

Irma en gurtha

Edited by - Gothic on 14/02/2005 23:44:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 00:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ Vril θα σε ξαναπαρακαλέσω να μην ανακινείς θέματα, τα οποία είναι παλιά ξυνά σταφύλια και ίσως μόνο εσένα σου έχουν αφήσει μια πικρία, ή μια εμμονή.


Αγαπητέ κε Διευθυντά,

θα σας απαντήσω σχετικά με την τοποθέτησή σας.

Ναι, εν μέρη έχετε δίκιο, οτι τα σταφύλια είναι περσινά (Νοέμβριος 2004) καθώς και οτι είναι ξινά. Επίσεις θα προσθέσω, οτι προφανέστατα δεν ενδιαφέρουν κανέναν.
Διαφωνώ σε αυτό που λέτε, ότι πίκραναν εμένα.
Δεν θέλω να συνεχίσω με προσβολές σε προσωπικό επίπεδο, δεν το έχω ανάγκη και ούτε θα περιπέσω σε απολογία, που πιθανότατα θα περιμένατε να πράξω.
Έχετε μέχρι ενός σημείου δίκιο. Δημιουργείται μια αναμόχλευση παλιών και ξεχασμένων ιστοριών, που πιθανότατα η πλειοψηφία των συμμετέχοντων σε αυτό το forum αγνοεί. Και δικαίως, διότι πρόκειται για μια ιστοριούλα, που δημιουργήθηκε απο μια παρεξήγηση και εύκολα θα μπορούσε να μην μνημονευτεί καν.
Αξιόλο είναι το γεγονώς, οτι προφανώς πληροφορηθήκατε και ασχοληθήκατε με λεπτομέρεις των γεγονότων. Πιστεύω όμως οτι άδικα σπαταλάτε τον πολύτιμο χρόνο σας, άσχετα με το άν συμφωνείτε μαζί μου ή όχι, ο χρόνος είναι δικός σας και τον σπαταλάτε όπου θέλετε, ακόμα και ασχολούμενος μαζί μου.

Η βασική μου τοποθέτηση είναι οτι συμφωνώ με τους κανόνες και τους όρους λειτουργίας αυτού του forum και συμπλέω με τις επιταγές του. Αν προς το παρόν είστε μέλος της διευθύνσεως, υποχρεούμαι να συμπλέυσω με τις επιταγές που εκφράζετε μέσω της προσωρινής ιδιότητάς σας.

Φυσικά δεν εκφράστηκαν κατάρες στο θέμα που διαχειρίζεστε και από αυτή την άποψη και μόνο, όποιες αναφορές μου στον εκτροχιασμό κάποιων προσφιλών και ιδιαίτερα γνωστών σας συμμετεχόντων αντιτίθονται στην δεοντολογία του θέματός σας, κατατάσουν τις απόψεις μου εκτός θέματος, άρα και κατακριτέες.

Στο πλαίσιο του εποικοδομητικού διαλόγου, αναφέρω εδώ απλά, οτι εκτιμώ διευθντές και διαχειριστές που είναι πιστοί στα ιδανικά τους, πιστοί σε μια γραμμή πλεύσης και συνεπείς στις δηλώσεις τους. Πελαγοδρομήσεις και αντιφάσεις διαχειριστών και διευθντών είναι ιδιαίτερα προσφιλη θέματα και προκαλόυν ποικίλες και γραφικές αντιδράσεις συμμετεχόντων. Προσωπικά, δεν θα ήθελα να διαπιστώσω οτι ευαγγελίστε άλλα και πράττετε διαφορετικά. Κάτι τέτοιο θα ερχόταν σε ευθεία αντίθεση με τις δηλωμένες απόψεις του επαναστατικού κίνηματος αντι-διαχειριστών, που τόσο ένθερμα υποστήριξε στο πρόσφατο παρελθόν η ιδιαίτερα προσφιλής και πέρα συμμετέχουσα.

Σας ευχαριστώ για τον πολύτιμο χρόνο σας και πιστεύω οτι είστε σε θέση να ξεχωρίσετε τα προσωπικά από τα θεσμικά.

Με εκτίμηση,

ο υπερβόρειος και πάντα κακός Βρίλ


Υ.Γ. με δυσκολία παραδέχομαι οτι κάποιες απόψεις σας είναι αντικειμενικά σωστές, διότι πιστεύω οτι δεν μπορείτε πάντα να ξεχωρίζετε το ένα από το άλλο.



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 01:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Vril, με μεγάλη μου ευχαρίστηση, διάβασα την απαντητική σας αναφορά προς την διοίκηση.

Σας ευχαριστώ τα μάλα (και επιφυλάσσομαι), δια την αναγνώριση των δικαίων μου και της αρμοδιότητος μου, ως διευθυντού του συγκεκριμένου Topic, ή όσων έχω δημιουργήσει.
Η Διαχειριστές και συντονιστές του esoterica.gr/forum, δεν έχουν καμία ανάμιξη εις τας τοποθετήσης μου, διότι δεν είναι εις την παρούσα φάση αυτός ο ρόλος τους.
Η ευθύνη λειτουργίας του εν λόγο Topic αφορά το πρόσωπο μου και μόνο αυτό.

Βέβαια όσο αφορά την αμεροληψία μου θα σας παραπέμψω εις το άνωθεν κόκκινο σήμα, του οποίου ίσως να μην καταλάβατε την έννοια.
Εις την έτερη των παρατηρήσεων σας, θα ήθελα προς απλή σας ενημέρωση, να σας ενθυμήσω πως ο Μεγαλοδύναμος μου έδωσε την ικανότητα του παρατηρήν και του κρίνην.

Ωσαύτως, δύναμαι να διαμορφώνω ιδικήν μου άποψην και κρίσην, μη στηριζόμενην εις διασποράς ειδήσεων ή τινών λόγων. Η δε ικανότητα αντίληψης, την οποία διαθέτω, θα παρακαλούσα θερμός να μην τίθεται εις τοιαύτας αμφιβολίας.
Αναγνωρίσατε μοι το δικαίωμα τούτο και μην έχετε στραβλάς εντυπώσεις, κατά το δυνατόν, ή σκέψεις αι οποίαι δύνανται να ορισθούν μόνον εις την σφαίραν της φαντασίας.

Θεωρώ λοιπόν λήξαν το θέμα και αναμένω εις το μέλλον να επιδείξετε την ανάλογη ευγένεια και κατανόηση.

Μετά τιμής
Εκ της Διευθύνσεως
Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 01:53:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βέβαια όσο αφορά την αμεροληψία μου θα σας παραπέμψω εις το άνωθεν κόκκινο σήμα, του οποίου ίσως να μην καταλάβατε την έννοια.
Εις την έτερη των παρατηρήσεων σας, θα ήθελα προς απλή σας ενημέρωση, να σας ενθυμήσω πως ο Μεγαλοδύναμος μου έδωσε την ικανότητα του παρατηρήν και του κρίνην.

Αν αληθεύει αυτό, πρέπει να σταματήσωμεν εδώ την διαμάχην.

Τείνω χείραν...

Ελπίζω να ανταποδόσετε...

Μετα τιμής,
ο κάκιστος Βρίλ
Μέλος του Βήματος "Εσωτερικα"



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 02:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ως Κακός Λύκος που είμαι θα μου επιτρέψετε να «τείνω πόδι» …

.

.

.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 04:53:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ που άθελά μου ίσως πλήγωσα


Για αυτό φίλε, ας γίνουμε συνοδοιπόροι

και καθώς θα προχωράμε στα ορεινά μονοπάτια

θα σου διηγηθώ ιστορίες, σαν κι αυτές που σου 'λεγαν

η μητέρα σου, η γυναίκα και η αδελφή σου.

Και εσύ θα μου διηγηθείς τα κατορθώματα του

πατέρα σου ή κάποιου ήρωα.

Και καθώς έρχεται η νύχτα, θα μοιραστούμε την

σκοπιά δίπλα στη φωτιά, για να φυλάξουμε τις δυνάμεις μας,

γιατί αύριο έχουμε πολύ δρόμο.

Θα με ειδοποιείς και θα σε ειδοποιώ στον κίνδυνο.

Συνταξειδιώτη, φίλε μου, να θυμάσαι:

σ' ένα ορεινό χωριό πρέπει να φτάσουμε.

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 08:05:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[center]ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ που άθελά μου ίσως πλήγωσα

Μαααα....

δε μου έκανες τίποτα [b]εσύ, Zadok ...


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 08:07:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ως Κακός Λύκος που είμαι θα μου επιτρέψετε να «τείνω πόδι» …


Να που η λέξη "λυκοφιλίες" μπορεί να αποκτήσει και μία τελείως διαφορειτική σημασία ...


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

analphabet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2005, 15:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους analphabet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ τείνω...

...... να σας αγαπήσω όλους πολύ !

Θα πάω στο σχετικό αγαπησιάρικο τόπικ να σας ανακυρήξω dream team !

BE CAREFULL WHAT YOU WISΗ IS WHAT YOU WANT !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2005, 12:29:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ H ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ
Ή Ο ADMIN ΣΤΟ TOPIC


http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=5612&whichpage=5



.

.

.

.




Edited by - Ramoglou on 19/02/2005 12:32:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2005, 12:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Λύκε συγχρόνως απαντούσαμε. Μόλις 12 και πιασατε εργασία βλέπω. Μα δεν κοιμαστε αγαπητέ καθόλου? Ξέρω ότι οι Λυκοι το βράδυ κυνηγούν


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy