ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 42
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2006, 16:59:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ, ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ, μην ντρεπεστε

θα δειτε την ασωματη κεφαλη, το βρεφον και το κητον

στο τελος θα σας αποσυμβολισουμε κιολας (δε θα πονεσετε )


http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=8192


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2006, 20:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε, πες έτσι ντε και τρόμαξα φτερωτή μου

καλό καλοκαίρι καλή μου avallon


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2006, 03:03:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oupsss !!! To ξέχασα. Καλό καλοκαίρι Αβαλλονάκι και πρόσεχε τον ήλιο.


Ξωτικιά μου πού θε να βρίσκεσαι ??? Me elephands head 13/07-24/07


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2006, 17:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GOD is back!

(( http://www.vembos.gr ))

Ωραία... ΠΟΛΥ ωραία!

Κοινοπραξία
M©Z

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2006, 18:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ολες είναι όμορφες. Αυτή ομως ξεχωρίζει. Είναι υπέροχη..
Δεν ξέρω αν την εχεις βρεί έτοιμη ή αν την επεξεργάστηκες μόνη σου.
Πάντως τα χρώματα είναι πολυ αρμονικά αλλά αυτό το γραμμόφωνο...

ετοιμη ετοιμη...ουτε μια μπουκλα δε θα μπορουσα να κανω εγω..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2006, 08:13:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου τελείωσαν τα friskies...

Καλημέρα φίλοι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

***_*****
Διεγραμμένος Λογαριασμός


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2006, 20:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ***_*****  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


____________________________________________

To μήνυμα μεταφέρθηκε σε δεσμευμένο χώρο
____________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

***_*****
Διεγραμμένος Λογαριασμός


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2006, 21:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ***_*****  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


____________________________________________

To μήνυμα μεταφέρθηκε σε δεσμευμένο χώρο
____________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

***_*****
Διεγραμμένος Λογαριασμός


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2006, 21:22:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ***_*****  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

____________________________________________

To μήνυμα μεταφέρθηκε σε δεσμευμένο χώρο
____________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 16:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε *** ***** αν και δεν διάβασα τα μηνύματα σου, λόγο μεταφοράς...

Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν μου επιτρέπεις να σε φωνάζω με το μικρό σου...***


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 16:44:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε *** ***** αν και δεν διάβασα τα μηνύματα σου, λόγο μεταφοράς...

Θα ήθελα να σε ρωτήσω, αν μου επιτρέπεις να σε φωνάζω με το μικρό σου...***


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
** **** ***
Διεγραμμένος Λογαριασμός


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 18:23:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ** **** ***  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 18:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άλλα ντ' άλλα...

Sorry παιδιά για την παραπάνω αρλούμπα.

Δεν ξέρω πως δημιουργήθηκε.

Εγώ μια διόρθωση πήγα να κάνω...και δεν έγινε κιόλας.

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 18:39:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
elemental
Μα φυσικά Στράτο. Και το ρωτάς ? Όλοι εδώ μέσα έτσι με φωνάζουν...

Και πως ξέρω εγώ, ότι είσαι ο *** και όχι ο ** εεεεε

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
***__****
Διεγραμμένος Λογαριασμός


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2006, 11:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ***__****  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


___________________________________________
Το μήνυμα μεταφέρθηκε σε δεσμευμένο χώρο
___________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2006, 12:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
UHU... Tα ξέρει όλα και κολλά παντού...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2006, 21:01:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στρατο????

Τι γινεται εδω? εχασα καποιο επεισοδιο και δεν ξερω !!!?!

...and the Predators will prevail...

Katsu kangae wa motsu na makenu kangae wa hisuyo...Tekki ni yotte tenka seyoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2006, 09:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
PREDATOR
Στρατο????

Τι γινεται εδω? εχασα καποιο επεισοδιο και δεν ξερω !!!?!


Τώρα αν σου πω, ότι δεν έχω πάρει γραμμή τίποτα...

Δεν έχω διαβάσει κανένα από τα μεταφερθέντα μηνύματα του *** .

Και εννοείται και το τελευταίο, μετά από το δικό μου.

Τώρα αν μπορεί να μου πει και μένα κάποιος τι έγινε, καλά θα ήταν.

Αλλά δεν αγχώνομαι κιόλας.

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2006, 14:55:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η βασικότερη προϋπόθεση της ελεθερίας του πνεύματος και η μόνη οδός είναι η αγάπη, μια ιδιότητα που γεννάται μέσα απο την ''ελευθερία'' του κοιτάγματος.
Εδώ [με κάθε έννοια που έχει αυτό το εδω] είμαστε γιά να εργαστούμε πάνω σε αυτή την ΙΔΕΑ έτσι ώστε να μπορέσουμε να αντικρίσουμε την ζωή απο ψηλά μαζί με αυτούς που ζούν γύρω μας και μαζί μας.

Αν αντιμετωπίζουμε υπό το πρίσμα της αντίθεσης και όχι της κατανόησης η της συμπλήρωσης κάθε τι που είναι ορατό η αόρατο απέναντί μας, αντί να ανοίγουμε τους δρόμους υψώνουμε μεγαλύτερα φράγματα και εντείνουμε τις αντιθέσεις που μας εμποδίζουν.

Επειδή όλα όσα εξατάζουμε αναφέρονται στην ψυχή μας αλλά ερμηνεύονται ανάλογα της στιγμής και της διάθεσης άλλοτε με την λογική και άλλοτε με το συναίσθημα μας ....ίσως το ωραιότερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε θα ήταν το να ρωτάμε ...μια και στο βάθος του εαυτού του ο καθένας εισέρχεται εντελώς μόνος.

Με αγάπη και χωρίς κανενός είδους αιχμή

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spider-man
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2006, 14:16:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spider-man  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ψαχνω ατομα που να γνωριζουν διαφορες ιστοριες σχετικα με σπιτια στα νοτια προαστια(δαφνη,αγ.δημητριο κ.τ.λ.)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2006, 00:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ spider-man, με ξάφνιασε λίγο η ερώτηση που έθεσες σ' αυτό το θέμα!
Μπορείς να κοιτάξεις την απάντηση μου σχετικά με αυτό που ζητάς εδώ.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2009, 13:49:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ Ο.Ο.Δ.Ε & πάσης φύσεως Aπολογητές :
(σχετικά με το θέμα του Ιούδα και του αγρού & προς απάντησην των όσων αναφέρονται
στην http://www.oodegr.com/oode/grafi/kd/ioyda_than1.htm )

i) Όσον αφορά την συμπληρωματικότητα των δύο διαφορετικών εδαφίων (κατά Ματθαίον, 27:1-10 & Πράξεις Αποστόλων 16:19) σχετικά με τον τρόπο θανάτου του Ιούδα, το συμπέρασμα που προκύπτει τόσο από τις ίδιες τις περιγραφές όσο και από την μελέτη της παλαιολόγειας εικονογραφίας, είναι πως κατά πάσα πιθανότητα αυτή η υποτιθέμενη συμπληρωματικότητα δεν ισχύει.

ii) Όσον αφορά την έννοια της λέξης "κτήτωρ" και το τεχνητό επιχείρημά σας πως η λέξη αυτή ακόμη και τώρα χρησιμοποιείται για "κεκοιμημένους δωρητές" : α) Ο Ιούδας σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηρισθεί "κεκοιμημένος δωρητής". "Κεκοιμημένος" νέτα σκέτα, μπορεί, "δωρητής", δεν μπορεί. Εκτός αν εννοείτε εσείς πως οι προδότες σας είναι και δωρητές σας. β) Ο Ιούδας - όσο ισχύει το αρθρ. 976 του Α. Κ - ούτε "κτήτορας" μπορεί να χαρακτηρισθεί. Εκτός κι αν εσείς χρησιμοποιείτε τον Α.Κ του 1ου αιώνα. Καθόλου παράξενο, αφού μας έχετε αποδείξει πως έχετε κατά καιρούς χρησιμοποιήσει για το εμπράγματο δίκαιό σας φιρμάνια των Σουλτάνων. Η κατασκευασμένη λοιπόν "απόδειξή" σας, είναι μια απόδειξη απο σας για σας. Δεν ισχύει για τον υπόλοιπο κόσμο.

Περισσότερα στο http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?ARCHIVE=&whichpage=1&TOPIC_ID=10262
& και στο http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=10203&whichpage=9


Edited by - zip on 27/05/2009 14:07:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2009, 12:10:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
23 σελίδες περιγραφων των αλλων ..θετικων...αρνητικων....ολυμπιακων και πανανθηναικων,....του Πλάτωνα και του Βακωνα ....και της απέναντι ...και κανεις δεν τολμαει να περιγραψει τον εαυτό του....μπας και τον κατανοήσει....
Δεν αναφερω λεει προσωπικα δεδομενα ....εμ για να τα αναφερεις πρεπει να τα ανακαλυψεις πρώτα και εγινε τα λεμε....ουφ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2009, 12:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως έχεις την εντύπωση ότι κάποιος κάτι σου χρωστάει?
Άντε μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι και κάτσε εκεί.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2011, 22:48:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε Ν Σ Τ Α Σ Η

Το τελευταίο διάστημα παρατηρείται μια σαδομαζοχιστική τάση chatting στα θέματα. Η τάση αυτή εμφανίζεται με την ανταλλαγή μηνυμάτων - κυρίως προσωπικών - φύσεως ερωταπαντήσεων του καφενέ & του στυλ "- Εαρινέ, πες μας αν "την παίζεις" και αν "την έπαιξες" σήμερα ; - Όχι δεν "την έπαιξα", "παίξ' την" εσύ καλύτερα - Νικόμαχε, τράβα τα γκογκόβια σου να μεγαλώσουν - Άσε, πάω να ψήσω τις πανσέτες μου" κτλ. Προφανώς οι συμμετέχοντες στο chatting δεν γνωρίζουν πως υπάρχουν special chat προγραμματάκια για να εξασκήσουν το ταλέντο του "διαλόγου" τους και πως είναι κομματάκι άκομψο π.χ σε ενότητα του φόρουμ που ονομάζεται "ΣΟΦΙΑ" να υπάρχουν δημοσιεύσεις του τύπου "Να σε πιέσω? άσε μωρέ Εαρινούλη σε λυπάμαι.. είναι που έχω στείλει και τα εργαλεία του βασανισμού για συντήρηση". Θα τα πάρει κρανίο η Σοφία δηλ. όχι τίποτ' άλλο ... Ρε καραγκιόζιδοι ... ! Για δεν "τρέχετε" ένα chat μεταξύ σας ; Είναι ανάγκη δηλ. να γράφετε πότε χέσατε, πότε κλάσατε και πότε - και ΑΝ - πηδήξατε ; Τόσο απελπισμένοι είστε ;

1ον - Ο αναγνώστης δεν ενδιαφέρεται να μάθει αν τα γεμιστά σας δεν πέτυχαν και αν οι πάνες που χρησιμοποιείτε όταν κάνετε κακά και τσίσα είναι απορροφητικές ή όχι.

2oν - Ο αναγνώστης - χρήστης - μέλος, ενώ μπαίνει στο θέμα για να εκφράσει την άποψή του επί τούτου, διαβάζει μηνύματα του στυλ "- Πόσο μεγάλη την έχεις ; - Την έχω πολύ" και σκέφτεται "Τώρα, που μπήκα ; Σε φόρουμ Εσωτερισμού ή σε μπουρδέλο ;". Κατά συνέπεια, ο σοδομισμός των θεμάτων έχει ως αποτέλεσμα την αποθάρυνση των αναγνωστών, των νέων χρηστών για συμμετοχή αλλά και την βαρεμάρα των παλιών μελών να βλέπουν 3 ή 4 ίδια μέλη να κάνουν chat!

3ον - Μερικοί, έχετε πραγματικά ξεχάσει που βρίσκεστε & που γράφετε- προσωπικά όχι πως περίμενα να ξέρετε τι κάνετε, αυτό θα ήταν θαύμα! - και ενώ ξεκινάτε ένα θέμα, μετά από 2 ή 3 posts του γαμάτε τον αδόξαστο με κάθε είδους επικές μαλακίες! Δύο τινά συμβαίνουν : Ή είστε απίστευτα μαλάκες (δηλ. "την παίζετε" αδιαλείπτως & αέναα) ή είστε απίστευτα ψυχασθενείς μαλάκες (δηλ. μαλάκες με το ελαφρυντικό της ψυχασθένειας που ασφαλώς μπορεί το είδος της να διαφέρει αναμεταξύ σας).

&

4ον - Δεν γνωρίζετε - καλά, αυτό ίσως είναι απόρροια της ψυχασθένειάς σας - την λέξη "όριο" και πως κάποια στιγμή - ακόμη κι αν συμβεί ένα μικρό chatting σε κάποιο θέμα, άνθρωποι είμαστε και ακόμη κι έτσι καλό είναι να επικοινωνούμε - αυτό το chatting θα πρέπει να σταματήσει για να συνεχιστεί το αρχικό θέμα και γιατί ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ σε φόρουμ κι όχι στο Αλ Χαλίλι.

Παραθέτω χαρακτηριστικό δείγμα για του λόγου μου το αληθές :

quote:
από το http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=5&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=2649 και μόνο από MIA σελίδα του θέματος(?)!!!

gianipseftis - Και που να γυρίσει και ο δικός σου

Εαρινός - Δεν είναι δικός μου... Εμφανίζεται ως τέτοιος αλλα είναι μεγάλο λαμόγιο..αλλού τρώει αλλού πίνει και αλλού πάει και σερβίρει..

gianipseftis - Ωχ!!! τι έχεις τώρα να ακούσεις!!!!!!. Πηγαίνω τώρα για μια βουτιά στη θάλασσα [ χεστήκαμε πατόκορφα ] και τα απόγεμα γυρίζω για να απολαύσω τα μπινελίκια

Εαρινός - Eδώ πάντως βρέχει... [ Ξανά μανά χεστήκαμε πατόκορφα, πρόσεξε δεν έχουμε άλλο βρακάκι να αλλάξουμε! ]

Στο ίδιο θέμα, αλίμονο δηλ. πως μπορούσε να ΜΗΝ γράψει ;

gianipseftis - Μέσα στα πλαίσια του θέματος που διερευνάμε είμαστε Εαρινέεεεεε. Πάρτο χαμπάρι δεν γλιτώνεις από τις γυναίκες και από το Νικομαχο με τίποτα.

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ - Απο τις γυναίκες μπορεί να γλυτώσει,απο μένα...!!!????? Γιατί με απαρνείσαι βρε μυαλοκουδουνισμένη Εαλεεινή? Ο Σπηλιαδίτης??? που και που πετάς και κανένα καλό!!!

gianipseftis - Εαρινέ και ό φίλος σου μίλησε Και να πείς πως δεν σε είχα προειδοποιήσει? Ωρε πλάκεεεεες !!!!!!! Υ.Γ Και εδώ έβρεχε, αλλά πού σαι μόνο λίγο το κεφάλι βράχηκε, υπόλοιπο σώμα ήταν μέσα στη ....θάλασσα ευτυχώς!!!![ Τώρα τι να σου πω ; Χέστηκα πάλι! ]

Black Swan - γιάννη είσαι καλός κολυμβητής??? προς τα νότια ρίχνει καταιγίδες! ελπίζω να μην πνίγηκες και να είναι καλύτερα ο καιρός προς τα πάνω!

gianipseftis - Μέσα στο αυλάκι είμαι καλή μου. Αέρα έχει! Βροχή έχει! Κύματα έχει! Αλλά δεν μασάω από τέτοια [Μεγααάλεεε, μπράβο! Την έριξες την γκόμενα! ]

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ - Μόνο με κεραυνούς είναι κομμάτι επικίνδυνα και το αποφεύγω Το ενδιαφέρον σου με σκλαβώνει... Αντε με το καλό κι ο Εαρινός κουμπάρος!



Edited by - zip on 26/05/2011 23:55:30

_______________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ
ΠΟΥ ΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

2/6/2011
_______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2011, 23:13:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
look who is talking!!!

Ρε μας δουλεύεις κι απο πάνω?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2011, 23:15:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πρώτο ψάρι τσίμπησε ... Πως φαίνεται ότι κατάλαβε με την μία ότι μιλάω και γι' αυτόν, ε ;

Edited by - zip on 26/05/2011 23:16:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2011, 23:34:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε ουστ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2011, 23:56:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζιπ:

Ή είστε απίστευτα μαλάκες (δηλ. "την παίζετε" αδιαλείπτως & αέναα) ή είστε απίστευτα ψυχασθενείς μαλάκες (δηλ. μαλάκες με το ελαφρυντικό της ψυχασθένειας που ασφαλώς μπορεί το είδος της να διαφέρει αναμεταξύ σας).
===========================================

Ετσι για να υπάρχει η απόδειξη,της νοητικής σου βλάβης!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2011, 00:02:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πλάτωνα
Ελα να τον...ξεζιπάρεις,γιατί θα σκάσει!!

Σίβας πίνεις?

Τουλάχιστον να μέθαγες με Τζάκ Ντάνιελς θα σε άφηνα
να λές οτι θέλεις!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 42 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy