ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Kατάθεσις σκέψεων Νο 2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 14:08:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Trexagireve μου, όλοι οι άνθρωποι υπάρχει πιθανότητα να συμπεριφερθούμε έτσι ή αλλιώς, σημασία έχει να το καταλάβουμε και να επαναπροσδιορίσουμε την πορεία μας, και αυτό προς όφελός μας και μόνο.
Ένα κομμάτι της συμπεριφοράς μας δεν μας χαρακτηρίζει κιόλας.

Aυτά ως μια γενική τοποθέτηση και όχι ντε και καλά ως απάντηση στο μήνυμά σου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 14:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλα κάποιον λόγο έχουν που γινονται φιλαράκι,pyramid...
Αντέχουμε όμως, στον άνεμο; Αντέχουμε, ή μόνο κάνουμε τους
φοίνικες;Λέω εγώ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 14:59:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε σαλιάρη, φτάνει ρε φίλε ... φτάνει ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 15:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τά παιξες φίλε zip, εντελώς;Συγκρατήσου λίγο..Για τους
τύπους, τουλάχιστον....Τι δεν αντέχεις, την ειλικρίνια, μήπως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 15:33:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παίζουν οι άνθρωποι με το ψέμα, γιατί δεν αντέχουν
την αλήθεια..Ακόμη κι αν αυτή μένει στο τέλος, ότι και
να κάνουμε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 16:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρεχαγυρευε ,ειλικρινης ειναι ...
Δες τον ...λεει η μαλλον γραφει οτι θέλει...δεν συγκρατείται....σου λεει τι αισθάνεται και τι γνωμη εχει ...δεν βαδιζει με τυπους και προσχήματα.
Τι πιο ελευθερο ?
Αυτος ειναι ελευθερος...να παίζει οταν βαριεται...με ολους τους ανεμους και το εχει αποδείξει Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 18:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι αλλά ρε φίλη nst, δεν γίνεται να μας αρέσει να
κάνουμε ότι δεν μας αρέσει να μας τα κάνουν....
Η ελευθερία δεν είναι προνόμιο κάποιων, είναι βαρύ το τιμημένο...
Δεν το κουβαλάμε σαν τρόπαιο, του στύλ "κοίτα τι κάνω εγώ"
όταν δεν ξέρουμε να το αντιμετωπίσουμε..Όπως και νάχει, πρέπει
να αντέχουμε την αλήθεια, δεν σκοτώνει, ελευθερώνει...
Και οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί ειδικά στο δικό σου θέμα,
δείχνει ότι έχασε την ψυχραιμία του...
Ας πρόσεχε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 20:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως και νάχει, πρέπει
να αντέχουμε την αλήθεια, δεν σκοτώνει, ελευθερώνει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 21:15:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το αστείο είναι αγαπητή μου nst, ότι εδώ μπήκα για ελευθερία
και αλήθειες,πάσης προελεύσεως, δίχως υποκρισίες φορέων,ειδημόνων και πολυπραγματογνομώνων πάσης φύσεως.....Μου αρέσει η αλήθεια
κι ο διάλογος,γιατί πιστεύω ότι οδηγούν τον άνθρωπο ανώτερα...
Έζησα αυτό το πράγμα και το θελω...Όποιος έχει τα κότσια, κάθεται
και κάνει διάλογο, ενώ ακούει το άσμα της Μοσχολιού "γυμνό, σε είδα στον ύπνο μου γυμνό".....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2009, 22:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αλήθεια, που είναι το φως του κόσμου ελευθερώνει, η αλήθεια όμως των προσωπικοτήτων μπορεί και να σκοτώσει.
Αυτό βεβαίως δεν σημαίνει ότι επιλέγουμε το ψέμα. Το κόστος άλλωστε είναι τόσο μεγάλο που θα πρέπει να υπάρχει πολύ σοβαρός λόγος για να το επιλέξουμε.
Μπορούμε στην θέση του, ίσως, να βάλουμε την σιωπή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 07:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνω ....
Ρε ζιπ λυσε μου μια απορία..που με βασανιζε ολη την νυχτα...
Την εχασες την ψυχραιμια σου στο ''θεμα μου'' η οχι τελικά?

Καλημερούδια Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 08:11:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
“Progress of human civilization in the area of defining human freedom is not made from the top down. No king, no government, no parliament has ever extended to the people more rights than the people insisted upon…It’s time to come out of the closet and just say: ‘you know, I’m stoned and I’m proud!’”

Terence McKenna, Archaic revival

τουτ' έστιν >

Η πρόοδος του ανθρώπινου πολιτισμού στην περιοχή του ορισμού της ανθρώπινης ελευθερίας δεν προέρχεται από πάνω προς τα κάτω. Κανένας βασιλιάς, καμιά κυβέρνηση και κανένα κοινοβούλιο δεν έχει επεκτείνει τα δικαιώματα του λαού περισσότερο από την επιμονή του ίδιου του ανθρώπου γι' αυτό. Ήρθε η ώρα να βγείτε από το ντουλάπι και απλά να πείτε : "ξέρετε, είμαι φτιαγμένος και είμαι υπερήφανος!"


nst,

ξέρεις, βαρέθηκα τα σάλια και το λέω

Edited by - zip on 30/04/2009 08:32:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 09:35:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λυπηρό το ότι έχασες την ψυχραιμία σου αγαπητέ μου zip,
καταφεύγοντας σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς,αλλά, επιμένω
στον διάλογο...Εσύ ξέρεις όμως, ότι δεν μιλάω για τύπους,αλλά
για ουσία..Μπορείς, ή την έχεις κανει και δεν μας το λές;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 13:43:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι καιρό έχει στην Χώρα του Χάνιμπαλ ;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 14:19:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαίρομαι που κατάλαβες τι άτομο είμαι, αγαπητέ μου zip,
ώστε να μην έχουμε άλλες παρεξηγήσεις και να επιβιώσει ο
πιο δυνατός,όπως κάνουν όλα τα ζώα της ζούγκλας....
Γιατί πρέπει να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε άνθρωποι....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 15:56:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zip
ξέρεις, βαρέθηκαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 16:22:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταλαβαίνω nst, καταλαβαίνω ... βασικά, έχε εμπιστοσύνη στην ανθρωπότητα και στην ασυναρτησία του σύμπαντος. Όλο και κάτι θα συμβεί που θα ταράξει τα λιμνάζοντα νερά της βαρεμάρας σου. Για παράδειγμα, πες μου πως ένιωσες προχθές που βγήκες απ' το κομμωτήριο ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 18:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Από την στιγμή που διαμορφώνουμε ερώτηση έχουμε και την απάντηση, ίσως δεν την έχουμε συγκεκριμενοποιήσει, ίσως δεν θέλουμε να είναι αυτή η απάντηση.........

Αυτά βεβαίως ισχύουν για όσους δεν έχουν διαίσθηση.
Φαντάζομαι ότι όσοι έχουν διαίσθηση την παίρνουν ένα τηλέφωνο και τους λέει επακριβώς την απάντηση.
(πλάκα κάνω)

Όσοι πιάσετε τον Μάη στην εξοχή να περάσετε όμορφα, όσοι τον πιάσετε στην πόλη σαν και εμένα να περάσετε/ουμε ακόμα καλύτερα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 20:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
pyramid

Από την στιγμή που διαμορφώνουμε ερώτηση έχουμε και την απάντηση [..]


Καλέ, τι λες ; Δηλ. σύμφωνα με αυτό, εγώ που ρωτάω την nst πως ένιωθε προχθές μετά την περμανάν της, ξέρω την απάντηση ; Τότε γιατί την ρωτάω ; (;;;!!!) Μήπως μπήκες στην τρεχαγυρεύεια ζώνη ;;; Αν ναι, βγες γρήγορα γιατί είναι ραδιενεργή ... γρήγορα, γρήγορα όξω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 20:37:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως, δεν μπορώ να καταλάβω την ανάγκη να χαλάσουμε
ένα διάλογο με προσωπικούς χαρακτηρισμούς....Εδώ δεν γνωριζόμαστε
σε προσωπκό είπεδο, επικοινωνούμε με σκέψεις και θέσεις,
δεν μπορεί να μαλώνουμε, ή να χάνουμε την ψυχραιμία μας....
Φίλη pyramid αν δεν φταίω, γιατί με χτυπάς;
Εγώ δεν έχω τρεαχυρεύια ζώνη, είμαι μόνος μου..Άλλοι ψάχνουν
για οπαδούς....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 20:47:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε pyramid, καλά σου λέει, γιατί τον χτυπάς ; (τώρα ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ το είδε αυτό, μόνο αυτός ξέρει, αλλά εν πάσει περιπτώση αν τον χτυπάς, χτύπα τον ρε τουν άτιμο! χωρίς οίκτο! δωσ'του μπας και συνέλθει, χτύπα τον αλύπητα (χαχαχαχαχαχα)

Edited by - zip on 30/04/2009 21:00:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 21:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τσ, τσ, τσ!!!!!Τι κακίες!!!Καταδυτικού επιπέδου...
Αλήθεια, τα θέματα, τι σου φταίνε και τα κάνεις προσωπική
αντιπαράθεση;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 22:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χι χι χι μουρλια....ολο ταραχή....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 22:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
....Εδώ δεν γνωριζόμαστε
σε προσωπκό είπεδο, επικοινωνούμε με σκέψεις και θέσεις,

Μην εισαι και πολυ σίγουρος .....

quote:
πως ένιωσες προχθές που βγήκες απ' το κομμωτήριο

Καλα πως το ηξερες οτι πήγα κομμωτήριο ? Μαγος εισαι ? Λοιπον ...ενιωσα ως συνηθως τσαντιλα , επειδή ποτε δεν με χτενίζει οπως θέλω και επι πλεον δεν με αφήνει να τα φτιάξω και μονη μου..αλλα την ανεχομαι μια στο τριμηνο επειδή κουρευει καλά και μολις γυρίζω πίσω τα ξαναλούζω ...ταραχη πάντως δεν εχει ....
Και δεν σε ρωτάω το ιδιο Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2009, 23:45:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρέπει να είναι κάποιος μάγος για να ξέρει ότι οι γυναίκες επισκέπτονται συχνά πυκνά έναν χώρο που είναι τελείος άγνωστος σε μένα και λέγεται "κομμωτήριο" ; Τον κατάλαβα τον χλευαστικό γέλωτά σου κυρία μου ... αλλά πολύ θα ήθελες να απαλλαγείς από τον φούρνο μικροκυμάτων του ντεκαπάζ ...

Για πες τώρα ... εξακολουθείς να βαριέσαι ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 09:14:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα αγαπητή μου nst, η γνωριμία, είναι ουτως ή άλλως σχετική...
Κάποιον τον ξέρεις καιμετά σου βγάζει ένα χαρακτήρα και λές
αυτός ποιός είναι;Απο κει κι έπειτα, "για να μην τρελαθώ..."
Αλλά, συγνώμη για την αναστάτωση....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 11:22:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βλέπεις βρε να μην ξέρω τι λέω?
Σε ένοιαζε πως ένιωθε η nst βγαίνοντας από το κομμωτήριο προχθές? Την ρώτησες? Που την ρώτησες, με δουλεύεις κι εσύ τέκνον Βρούτε?
Εάν κάθε φράση που έχει στο τέλος ερωτηματικό ήταν και ερώτηση ο κόσμος θα ήταν αλλιώς.

Τέλος τώρα δεν λέμε άλλες φιλοσοφίες, είναι πρωτομαγιά.

Trexagireve μου όλα καλά.
Για το τριήμερο προτείνω βόλτες, τσίπουρα, μεζέδες, μάζεμα ήλιου

Να την χτυπήσεις την κομμώτρια
άκου σου κάνει κουμάντο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 15:01:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Για πες τώρα ... εξακολουθείς να βαριέσαι ;

χι χι !!! οχι τωρα γελάω με τον αγνωστο για σενα χώρο....και δεν κανω ντεκαπαζ ρε συ....απλως λιγο τα φωτίζω...ετσι για να ζηλευεις που δεν εχεις και εσυ ανταυγιες...

quote:

Μα αγαπητή μου nst, η γνωριμία, είναι ουτως ή άλλως σχετική...
Κάποιον τον ξέρεις καιμετά σου βγάζει ένα χαρακτήρα και λές
αυτός ποιός είναι;Απο κει κι έπειτα, "για να μην τρελαθώ..."
Αλλά, συγνώμη για την αναστάτωση....

Τρεχαγυρευάκο εισαι ασυγχωρητος και πολυ μαλιστα ....
Και ξερεις γιατι ? [ αυτο ειναι ερωτηματικό ....ετσι το λενε ]
Επειδη εχεις παρει στα σοβαρά και τους συνομιλητές και το φόρουμ και τις συζητήσεις μας...και το κυριώτερο εχεις παρει στα σοβαρά αυτή την αλήτισα την ζωή...
Λοιπον ναι , κάποιον τον ξερω τοσο καιρό....του μιλάω , τον ακουω . του γραφω... ζω μαζί του...το κανουμε... δουλευουμε και μαζί...φτιάχνουμε και ανθρωπους και μετά ''μου βγάζει'' η αν θες να το επεκτείνουμε ''μας βγάζει'' ενα

Κάποιον τον ξέρεις καιμετά σου βγάζει ένα χαρακτήρα και λές
αυτός ποιός είναι;Απο κει κι έπειτα, "για να μην τρελαθώ..."
.....

Συνηθες φαινόμενο πολυ κοινό ...
Ε και ? Και λοιπόν ? [ ερωτηματικα και αυτα τα δυο ε ]

Λογω της ημερας ...λεω να αφήσουμε για πιο μετά....την αναλυση της παραγραφου...διαλογίσου πάντως σε αυτό...και το λιγωτερο θα ειναι να χαμογελάσεις...φιλε μου..

Καλό μηνα σε ολους

http://www.youtube.com/watch?v=yNKhIJfB510

Edited by - nst on 01/05/2009 15:07:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 15:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα είναι ότι ξέρω τι λές αγαπητή μου nst και
διαφωνώ, γιατί πιστεύω ότι οι άνθρωποι φοβούνται να τους
δούν επειδή οι ίδιοι έχουν άσχημη γνώμη για τον εαυτο τους
και ντύνονται καρναβάλια για να έχουν την πολυπόθητη επικοινωνία
που δεν την αναγνωρίζουν....
Διαφωνώ, γιατί η ζωή είναι ωραία κι έχει ονοματεπώνυμο,δεν
είναι ανώνυμη..Ας μην φοβάται κανείς να είναι ο εαυτός του...
Είναι ωραία να είσαι μοναδικός....
Μην φοβάσαι φιλαράκι, όλοι τα ίδια θέλουμε....Δεν θέλει επικοινωνία
μόνο ό ένας...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2009, 15:24:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυριο φιλε ..αυριο..
βιάζεσαι..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy