ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Δαρβίνος vs Θρησκείας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 26
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:05:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:06:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:08:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:09:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:12:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει κάπου πήγαμε να σε πιστέψουμε οτι έκοψες τη μαστούρα.
Μην περιμένεις να πιστέψουμε οτι έκοψες και τη μαλακία

Απλά είσαι ψεύτης. Ούτε τη μαστούρα έκοψες ούτε τη μαλακία.
Θα τυφλωθείς βρέΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:12:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ3
Πλήρες Μέλος


1189 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Bιομηχανικος

quote:
α) τι σημαίνει "μεγάλο κύμα από το γαλαξιακό κέντρο";;;;;;Πρώτη μου φορά ακούω τέτοια ορολογία


galactic superwave, γαλαξιακο υπερκυμα, νεολογισμος του φυσικου Πωλ Λαβιολετ για περιοδικα κυματα που εκπεμπονται απο το κεντρο του γαλαξια και δημιουργουν γεωλογικες καταστροφες σε πλανητες...

http://www.etheric.com/LaViolette/Predict.html

quote:
β) Ποιοι ακριβώς ισχυρίζονται και με ΠΟΙΑ στοιχεία; Ο Αϊνστάιν γράφει με ένα μεγάλο ΙΣΩΣ, ο άλλος που έφερες απαντάει σε μια υπόθεση εργασίας, εγώ δεν είδα πουθενά κάποιον άλλο να ισχυρίζεται κάτι στα σοβαρά.

ο Αινσταιν δεν ειπε ισως, ειπε ξεκαθαρα οτι εχει συμβει και πως το θεμα δεν ειναι αν θα ξανασυμβει αλλα το ποτε...

quote:
γ) Δεν ξέρω αν κατάλαβες αλλά με ενδιαφέρουν τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ του πράγματος. Είναι αυτονόητο κάποιος να υπολόγισε τη μεταβολή της στροφορμής και την ισχύ που πέρασε στη γη. Θέλω να μου δείξεις ότι αυτό γίνεται με μαθηματικά. Μη μου λες λοιπόν συμπεράσματα αλλά το τι υπήρχε ΠΙΣΩ από τα συμπεράσματα. Επικλήσεις στην αυθεντία δε μετράνε. Γιατί αν ήταν να θεωρήσουμε τον Αϊνστάιν αυθεντία θα έπρεπε να απορρίψουμε την κβαντομηχανική.

εγω δεν ειμαι μαθηματικος η φυσικος, ο Αινσταιν αν ζουσε βεβαια θα μπορουσε να σου υπολογισει και τις στροφορμες και οτι αλλο θα σε ενδιεφερε, προφανως το μοντελο των καταστροφων λογω της αποτομης μετατοπισης του αξονα που προτεινε το ειχε τσεκαρει και με μαθηματικα και με φυσικη...γκουγκλιζοντας ισως βρεις επιστημονες απο τη διεθνη κοινοτητα που να ασχολουνται με το axis shifting και να σου δωσουν στοιχεια για τα μαθηματικα που θελεις...

quote:
δ) Γιατί ο άξονας της γης δεν έχει σταθερότητα; Έχεις ιδέα τι σημαίνει ευστάθεια;

γιατι λεει ο Αινσταιν οτι ασκουνται μεγαλες πιεσεις στο φλοιο της γης απο τα παγοβουνα των πολων και ειδικοτερα της Ανταρκτικης οπου σε καποιες περιπτωσεις φτανουν σε παχος τα δυο μιλλια...


quote:
Άλλο σε ρώτησα, άλλο μου απαντάς. Αρίστο, μάθε να ξεχωρίζεις τις λεπτές διαφορές των εννοιών και μη γράφεις στο βρόντο σαν τον τρέχα. Σε ρωτάω ποιο ακριβώς ήταν το αίτιο και ποια τα στοιχεία που υποστηρίζουν την ύπαρξή του. Πχ αν ήταν μετεωρίτης (μεγάλος σαν την Ευρώπη περίπου) ΚΑΠΟΥ δε θα άφησε έναν κρατήρα (για την ακρίβεια παίζει ο κρατήρας του να ήταν όσος είναι ένας ωκεανός και λίγο παραπάνω αλλά δε βαριέσαι...). Πού είναι ο κρατήρας λοιπόν; Τον κρατήρα του μετεωρίτη που εξαφάνισε τους δεινοσαύρους τον βρήκαν, και μιλάμε για κρατήρα ΜΙΝΙΟΝ μπροστά σε αυτόν που θα άφηνε ο μετεωρίτης που φαντάζεσαι εσύ.



ξεχνας οτι τα δυο τριτα της γης ειναι θαλασσα και οι πιθανοτητες λενε οτι μπορει να βρισκεται εκει ενας τετοιος κρατηρας, επισης θα μπορουσε να ειναι θαμενος κατω απο πυκνη ζουγκλα η απο αμμους η απο παγους...

τη δεκατια που διανυουμε ανακαλυφθηκε ενα τεραστιο κομματι εκτασης του βυθου του κεντρικου Ατλαντικου που ειναι κατεστραμενο λες και βομβαρδισθηκε, θα μπορουσε εκει να επεσε για παραδειγμα...

φυσικα μπορει να μην ηταν μετεωριτης το αιτιο της τελευταιας μετατοπισης, δοθηκαν και εναλλακτικα σεναρια...

quote:
Και μιας και πιάσαμε την κουβέντα για τους μετεωρίτες, έχεις ιδέα ΠΟΙΑ ζώα εξαφανίστηκαν από το μετεωρίτη που εξαφάνισε τους δεινοσαύρους (το μικρό ντε, του γάλακτος). ΚΑΘΕ ζώο που ζύγιζε πάνω από 20-30 κιλά εξαφανίστηκε. Τώρα εσύ θες να μας πείσεις ότι ένα ζώο όπως ο ελέφαντας ή το λιοντάρι ή το βουβάλι ΜΑΓΙΚΑ εμφανίστηκαν στην κορυφή ενός βουνού και γλύτωσαν. Οι σαβάνες, οι στέπες κτλ έχουν πολυάριθμα ΜΕΓΑΛΑ ζώα. Αυτά ΠΩΣ επέζησαν; Καλά οι άνθρωποι και οι ορεσίβιες μορφές ζωής πάει και έρχεται...τα ζώα (και τα φυτά, αυτά και ΔΕΝ μπορούν να κουνηθούν με τίποτα)


απ'οτι διαβασα απο τα αρθρα του focus δεν ειναι στανταρ ποια ζωα εξαφανιζονται σε μια μεγαλη γεωλογικη καταστροφη καθως αλλα ειδη ειναι πιο ευαισθητα στο κρυο η στο νερο αλλα στη θερμοτητα και παει λεγοντας..μαλιστα το ειδος των ζωων που εξαφανιζονται καθε φορα μπορει να μας πει καποια πραγματα για το ειδος της καταστροφης...

υποσημειωση...εγω περα απο τα ζωα που μπορει να επιβιωσαν σε ορεινες περιοχες, μιλησα και για ζωα που λογικα διασωθηκαν στις κεντρικες περιοχες των ηπειρων οπου λογικα το νερο δεν θα εφτασε σε ολα τα σημεια πριν αποσυρθει...

quote:
Δεύτερον, ΔΕΝ καταλαβαίνω πώς συνυπήρχαν ΜΑΜΟΥΘ και υποτροπικά φυτά ΠΡΙΝ την κωλοτούμπα της γης. Στην αρχή ήταν ΚΡΥΟ το μέρος που ήταν το μαμούθ και άρα τα υποτροπικά φυτά φύτρωναν ΕΚΤΟΣ τόπου και χρόνου ή στην αρχή ήταν ΖΕΣΤΟ το μέρος και άρα τα μαμούθ (ζώα καλυμμένα με πυκνό τρίχωμα) ήταν εκτός τόπου και χρόνου;;;;;;;;; Και με ποιον τρόπο η κωλοτούμπα της γης δίνει απάντηση σε αυτήν την αντίφαση, αφού το μόνο που έκανε ήταν να κάνει το κρύο ζεστό ή το ζεστό κρύο που και πάλι το ένα από τα 2 (το υποτροπικό φυτό ή το μαμούθ) θα ήταν εκτός τόπου και χρόνου.


σε μια παγετωνικη εποχη και τα υποτροπικα κλιματα δεν θα ηταν τοσο τροπικα οπως τα γνωριζουμε σημερα...θα ηταν μαλλον ευκρατα καθως η γενικη θερμοκρασια του πλανητη θα ηταν αισθητα χαμηλοτερη απο τη μεση σημερινη...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:14:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά περιεχομένου στη ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ - 25/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Meταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 2/12/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Meταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 2/12/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:28:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Meταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 2/12/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εντάξει κάπου πήγαμε να σε πιστέψουμε οτι έκοψες τη μαστούρα.
Μην περιμένεις να πιστέψουμε οτι έκοψες και τη μαλακία

Απλά είσαι ψεύτης. Ούτε τη μαστούρα έκοψες ούτε τη μαλακία.
Θα τυφλωθείς βρέ


Μηδεία , τι έγινε τώρα..???
Αρχίσαμε και μείς να "γαργαλιόμαστε"..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρωταθλητή μου εσύ?
Δεν μου λές, εκτός απο αυτό κάνεις και τίποτα αλλο? πχ κανέναν θείο σου ``τον παίρνεις τηλέφωνο καθόλου``? γιατί μέθυσος είσαι, μαλάκας είσαι, σίγουρα θα είσαι και ντιντήςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:34:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη ξέχασα και το μαστούρης.
Τι χόρτο καλέ αυτός χτυπάει ενέσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Goodbye
troll


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goodbye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Meταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 2/12/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 20:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηδεία
quote:

Πρωταθλητή μου εσύ?
Δεν μου λές, εκτός απο αυτό κάνεις και τίποτα αλλο? πχ κανέναν θείο σου ``τον παίρνεις τηλέφωνο καθόλου``? γιατί μέθυσος είσαι, μαλάκας είσαι, σίγουρα θα είσαι και ντιντής

Που να μπεις και στο blog του να δεις τι μ@λ@κίες γράφει!!

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Που να μπεις και στο blog του να δεις τι μ@λ@κίες γράφει!!

Δώστο μου ρε Αρια έτσι απο περιέργεια να δώ ειναι μαλάκας ή τον κατηγορώ αδίκως.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:10:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://lupusanimus.blogspot.com/2010/11/esotericagr_09.html


===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:24:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αα.. ευχαριστώ πολύ γλυκιά μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την είδα Αρια μου αρέσει και αυτό που έχει ανεβάσει.
Δεν είναι απλώς μαλάκας ο άνθρωπος αλλά μαλάκας διπλωματούχος.
Φίλε μου εγώ θα σε προτείνω για το βιβλίο Γκίνες.
Είσαι ο μοναδικός άνθρωπος που δεν σταμάτησε απο την ώρα που γεννήθηκε να ``μαριγούλα μαριγώ δεν με θέλεις να και εγώ``.
Πως λένε γεννήθηκα μαλάκας και θα πεθάνω μαλάκας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σου αφιερώσω και εγώ πρωταθλητή μου ενα στίχο?
Εναν στίχο που τα λέει όλα.

Μαζί μας ασχολείσαι, πόσο μαλάκας είσαι
αν όντως δεν γουστάρεις σου δείχνω τι να πάρεις,
ανήλικος αν είσαι τα αυτιά σου τώρα κλείσε,
το όνομα μου σβήσε ξένος είμαι ξένος είσαι
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 21:44:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και το τραγουδάκι πάει ασορτί με το στίχο http://www.youtube.com/watch?v=vW22Xh2LrL0&feature=relatedΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 22:12:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ar_ia και Μηδεία το συγκεκριμένο άτομο τρέφεται από όλους μας, κάθε φορά που αναφερόμαστε σε αυτόν, για αυτό προσπαθήστε να μην ταΐζεται το εγώ του…
Καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο αυτό που ζήτω, αλλά προσπαθήστε, please….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Μηδεία
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
156 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 22:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μηδεία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις δίκιο αγαπητέ μας elo.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 22:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 22:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οκ σορρυ

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

treptolemus
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2010, 22:38:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια πολύ σωστή-λογική φωνή, επιτέλους!

many questions, tiring answersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 26 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy