ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΜΟΡΑ - μία ανεπιθύμητη επίσκεψη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 25
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2009, 13:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ giorgakosssss, καλώς ήλθες στα Forums του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Όπως μπορείς να δεις έγινε κάποια επέμβαση στο παραπάνω μήνυμα σου λόγω της αναφοράς σου σε κάποια προσωπικά δεδομένα.
Θα σου σταλεί σχετικό e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση που δήλωσες στο προφίλ σου ώστε να σου εξηγηθούν εκτενέστερα οι λόγοι αυτής της επέμβασης.





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2009, 14:28:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδή το να οφείλεται σε φυσιολογικα αίτια, κάποιο πρόβλημα με την υγεία του πχ, το αποκλείετε? έχεις κάνει κάποιες εξετάσεις giorgakos??


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2009, 17:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
kalhspera se olous...*** exw er8ei se epafh 3 fores me mia antothta den kserw an einai mora h kati allo prin 4 mhnes

Δεν ξέρω φιλε another star αν μετα τις εξετάσεις τον στείλουν προς Δαφνί μεριά..

Αλίμονο αν πέσω στα χεριά τους.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 22/12/2009 17:29:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

agapi13
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 20:11:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους agapi13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ. ΗΛΗΚΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΑΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ Η ΑΣΧΗΜΟ ΤΕΛΟΣ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΣΧΗΜΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΠΝΗΓΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ 16 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΤΕΣΠΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΒΗΓΓΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΑΜΕΣΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΗΚΕ ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ ΟΙ ΚΑΡΠΟΙ ΜΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΠΟΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΤΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΟΚΚΙΝΟ. ΠΑΙΔΙΑ ΗΛΗΚΡΙΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ. ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΦΥΑΛΤΕΣ ΠΟΛΛΩΝ ΑΝΘΡΟΠΩΝ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 21:22:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΦΥΑΛΤΕΣ ΠΟΛΛΩΝ ΑΝΘΡΟΠΩΝ.

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...
ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙΣ...ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΕΦΙΑΛΤΕΣ..
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ
ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ?

quote:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ. ΗΛΗΚΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΑΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ....

ΜΗΠΩΣ ΦΟΡΟΥΣΕ ΣΚΟΥΦΑΚΙ??
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΜΥΘΟΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΩ..

quote:
ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ Η ΑΣΧΗΜΟ ΤΕΛΟΣ ΔΙΑΛΕΞΑ ΑΣΧΗΜΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΠΝΗΓΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ 16

ΑΧ ! ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ..
ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΙ ΣΥ ΕΙΣΑΙ %^&***&^% ?
ΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ?? ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΣ??
ΕΓΩ ΘΑ ΤΣΙΡΙΖΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ..

ΛΟΙΠΟΝ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ..
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΠΡΙΝ ΡΙΖΩΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΛΕΝΞΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ..
ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΗΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ..(ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΩ ΑΧΤΙ)
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ
ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΡΑΣΤΙΧΟ..
ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ..ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΠΤ
ΘΕΛΙΣΗ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...
ΕΛΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΙΞΕ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ...
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ...

THE POWER BELONGS TO YOU
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 23:03:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
agapi13 δοκίμασε το Ιησούς Χριστός νικάει και όλα τα κακά σκορπάει ή/και το Πάτερ ημών. Και μη κοιμάσαι ανάσκελα.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

agapi13
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 13:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους agapi13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ. ΕΨΑΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ME ΜΕ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ "осина"ΣΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ "the aspen" ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΩΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΒΑΜΠΙΡ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΛΕΓΟΤΑΝ ΜΑΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΗΓΕΝΕ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΑΛΙΑΖΕ ΤΟΥ ΕΔΕΙΝΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΗΖΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΤΑΝ ΚΑΛΟ ΑΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΛΑΔΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Η ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΩΣ ΚΟΣΜΗΜΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΕ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 19:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάτι πιο απλό είναι το θυμίαμα με λιβάνι ή δάφνη. Ό,τι σε βοελύει.
Πρώτη φορά ακούω για το δένδρο πάντως.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 19:43:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ...
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΕΣ...??

ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΠΙΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑΔΙΑ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

agapi13
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 20:39:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους agapi13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΟΠΩΤΕ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΟΙΗΣΩ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 21:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....
ΜΠΡΑΒΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ...
ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚOΛΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΕΝΞΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ..
ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ....
ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ...
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΝΞΩ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΠΙΑΝΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ..
ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ....
ΑΛΛΙΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ..ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο DR
ANTE KAI KAΑΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

agapi13
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 13:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους agapi13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΟΠΩ ΗΘΕΛΑ ΕΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΛΕΩ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ ΗΛΕΗΣΟΝ ΗΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 16:26:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΟΠΩ ΗΘΕΛΑ

ΔΥΝΑΜΗ

quote:
ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ ΗΛΕΗΣΟΝ ΗΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΠΙΣΤΗ

ΤΑ ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ....

ΙF YOU EVER NEED HELP.
CALL MY NAME.
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

agapi13
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 19:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους agapi13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΝΟΥΝ ΟΙ ΕΦΥΑΛΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΟΝΕΙΡΟ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 21:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IT WAS JUST A NIGTMARE...

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 07/01/2010 21:44:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2010, 21:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολους παιδια!ειμαι καινουρια εδω κ 8α η8ελα να μοιραστω και γω τις προσωπικες μου εμπειριες...βασικα πιο πολυ 8ελω να το βγαλω απο μεσα μου κ να μου πειτε κ σεις τι γνωμη σας σχετικα με το τι μου συμβαινει.λοιπον...ολα 3εκινισαν περσι οταν επεσα να κοιμι8ω ενα βραδυ ως συνιθως..εκει που ημουν μεταξυ υπνου κ ονειρου ενιωσα μια παραλυση σ ολο μου το σωμα χωρις να μπορω να κουνι8ω..στην αρχη δεν εδωσα σημασια ομως οσο το αφηνα γινοταν εντονοτερο και αρχισε να βουιζει στα αυτια μου ενας τελοιως ασχιμος ηχος..σαν να εχει παρασιτα μια συσκευη!τοτε πανικοβλι8ικα και το πρωτο πραγμα που μου ηρ8ε να κανω ηταν να φωναξω ''μαμμααααα"(ναι νναι :$ ειμαι φοβιτσιαρα)!τοτε συνειδητοποιησα οτι δεν μπορουσα να φωναξω,λες και μου ειχαν ραψει το στομα..εκει παιδια ηταν που τα εχασα εντελως και ακουσα ξαφνικα μια φωνη σαν ξεκουρδιστη κι8αρα να φωναζει επιμονα χιχιχιχι.τωρα παιδικη ηταν,γυναικεια 8α σας γελασω..μετα απο λιγο εφιγε ολο αυτο και οπως ηταν φισικο δεν κοιμι8ικα εκεινο το βραδυ.το πρωι επιχειρισα να πω στη μανα μ για το συμβαν αλλα η απαντηση ηταν οτι ειχα αιπνιες κ οτι ηταν ιδεα μ κλπ...απογοητευμενη νομιζοντας πως ημουν τρελη το αφησα στην ακρη για καμποσο καιρο μεχρι που το ξαναεπα8α υστερα απο κανα 2 βδομαδες..κ εκεινο το βραδυ ημουν πτωμα οπωσδηποτε δεν ειχα αιπνιες..στην κολλητη μου δεν υπηρχε περιπτςση να το πω κ ουτε προκειται γιατι δεν πιστευει στα παραφθσικα φαινομενα κ 8α ειχα αλλη μια επιβεβαιωση οτι ειμαι ψυχικα διαταραγμενη..αποφασισα να βρς λυση μονη μου πηγαινοντας στην εκκλησια τησ γειτονιας οπου ο παπας ειναι αρκετα νεος και πολυ συζιτισιμος..εκει τα ειπα ολα...για τα βραδια που αρχισα να χανω τον υπνο μου φοβωντας μηπως το ξαναπα8ω..για τον φοβο που εχω απο πολυ μικρη στο σκοταδι για ολα τα περιεργα που εχουν συμβει ιστορικα στην οικογενεια μου(τα οποια 8α σας τα πω μια μερα αν μου δωσετε την ευκαιρια και 8ελετε να ακουσετε τον πονο μου) εκει 3εσπασα σα κλαμματα νιω8οντας τοσο ευαλωτη!ο παπασ με κα8ισιχασε λεγοντας μου να μην φοβαμαι κ πριν πεσω για ιπνο να λεω κανονικα την προσευχη μου και να πεφτω ανετη χωρις αρνητικες σκεψεις..ετσι κ εγινε..για λιγο καιρο βρηκα την ησιχια μου.ενα βραδυ εγινε παλι αυτο αλλα αυτη τη φορα σε πιο εντονο βα8μο και με ενα εντονο κραδασμο..ξαναπανικοβλη8ηκα και αποφασισα να το παι3ω γενναια:αρχισα να φωναζω απο μεσα μου¨''τι 8ες?εντα3ει μου χαλασες τον υπνο φιγε τωρα''τι η8ελα και μιλησα?εκει ακουσα παλι το γελιο αυτη τη φορα πιο δινατο και διεκρινα για πρωτη φορα μια σκοτεινη φιγουρα απο πανω μου χωρις να νιω8ω βαρος οπως μαρτιρισαν οι περισσοτεροι εδω.απο τοτε κοιμαμαι με φωτακι και προσπα8ω απελπιστικα να το κοπσω αλλα φοβαμαι..αα ξεχασα να σας πω πως οταν εφυγα απο τον παπα τον ρωτισα αν ηταν της φανατσιας μ κ μ ειπε:σ αυτο 8α σου απαντισω αλλη φορα.ελπιζω να μη χρειαστει.οταν ξαναπηγα στον παπα του ειπα τι μ σινεβη παλι κ απιτισα να μα8ω τι γινεται.τοτε κα8ισαμε κ σιζιτισαμε και εμα8α τα παντα σχετικα με τι μορα και τουσ ελαφροισκιωτους κλπ..μου ειπε οταν τα ξαναπα8ω να πω απο μεσα μου η το πατερ ημων η το πιστευω η ιησους χριστος νικα κ ολα τα κακα σκορπα.απο τοτε αρχισα να το εφαρμοζω γιατι οπως καταλαβαινετε σινεχιζετε αυτη η ιστορια μεχρι σημερα..η πλακα ειναι οτι καμια φορα το πα8αινω και τα μεσημερια(!) μια μερα μαλιστα ακουσα το ονομα μου σας το τορκιζομαι και ευχομαι να μην το ακουσετε ποτε απο τετοια φωνη..τη 8ιμαμαι κα8αρα σαν τωρα τη φωνη..εννοειται πωσ δεν απαντισα!αυτα οσον αφορα το γεγονος αυτο!εχω και αλλα πολλα να σας πω αλλα ενα ενα!σας πηρα με τα μουτρα!χιλια συγγνωμη αν εγινα κουραστικη αλλα επειδη βρηκα τυχαια το site και χαρηκα που υπαρχουν και αλλοι οπως εγω ειπα να ανοιχτω για μια φορα στη ζωη μου.ελπιζω να μπορεσει καποιος απο την παρεα να με διαφωτισει λιγο(αν δεν με εχετε περασει για παρανοικη ακομα!!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2010, 22:11:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mary91 ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ
ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΡΕΛΗ...
ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΘΕΛΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ...ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ...

ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑ
ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕ ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ...
ΤΟ ΕΦΑΡΜΩΣΕΣΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΕΣ ...
ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΦΟΡΑ?

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2010, 22:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι την ειχα πει!κ μαλιστα εχω προσεξει πως οταν καμια φορα ξεχναω να την πω τοτε ειναι που δεν πα8αινω απολυτως τιποτα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2010, 23:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδιαφέρον. Φίλη mary91 αυτό που περιγράφεις(κραδασμοι κλπ) είναι ένα σταδιο πριν την αστρική προβολή. Ένα στάδιο δηλαδή πριν βγεις απ το σώμα σου ως ψυχή στο αστρικό(χωρίς να πεθάνεις φυσικά) όπου εκεί τα πάντα είναι δυνατά! Είσαι τυχερή που έχεις τη δυνατότητα αυτή να γνωρίσεις έναν παράλληλο κόσμο(αυτό θα συνέβαινε αν τιθάσευες τον φόβο σου και άφηνες ή ωθούσες τον εαυτόσου να βγει απ το σώμα του).
Το κακό είναι ότι εκεί ζούνε κ κάποιες.. όχι φιλικές οντότητες. Αυτό που περιγράφεις είναι κάποια περίπτωση Μόρας προφανώς. Διάβασε τις προηγούμενες σελίδες για λεπτομέρειες. Θα μάθαινες πολλά επίσης αν παράθετες την εμπειρία σου στο φόρουμ "ΑΣΤΡΙΚΉ ΠΡΟΒΟΛΉ ΜΕΡΟΣ 4ο(αν θυμάμαι καλά)".
Θα το βρείς στην ενότητα "Η ΨΥΧΗ"(πήγαινε στο τέλος της σελίδας και κάνε scroll ή στην αρχή).

Η Μόρα λέγεται ότι προκαλείται απο τον ίδιο μας τον φόβο. Στο αστρικό πεδίο τα πάντα παίρνουν μορφή, το ίδιο κ τα συναισθήματα. Αν νιώσεις φόβο είναι πιθανό να τον "προβάλλεις" μπροστά σου με κάποια μορφή. Απ ο,τι έχω καταλάβει απ τις εμπειρίες που έχουν παρατεθεί μέχρι στιγμής η μόρα πρέπει να είναι μια ημιαυτόνομη οντότητα. Ζει απ τις δονίσεις των αρνητικών συναισθημάτων σου και γενικά απο την ενέργεια του σώματός σου, επομένως αν της την κόψεις θα της κάνεις πρόβλημα.
Αλλά σε ποια θέση κοιμάσαι όταν τα παθαίνεις αυτά? Εγώ κοιμάμαι σχεδόν σε εμβρυακή στάση κ δε μου χει συμβεί κάτι τέτοιο απ αυτά που περιγράφετε.
Δε μου λες..
Σου δίνεται ποτέ η εντύπωση ότι λέγοντας μια προσευχή προκαλείς αυτές τις οντότητες?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 17/01/2010 23:54:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2010, 00:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα διαβασα τα αρ8ρα σχετικα με τιν αστρικη προβολη και 8α η8ελα να πω επισης οτι την ειχα κανει κατα λα8ος μια φορα μικρη!βεβαια δεν ξερω αν εβλεπα ονειρο..ηταν το πιο συναρπαστικο και ταυτοχρονα τρομακρικο συναισ8ημα της ζως μου!εβλεπα ξαφνικα το σωμα μου πανω στο κρεβατι κ γω να βλεπω ολο το δωματιο!η8ελα να κατσω κ αλλο αλλα κτ μου λεγε μεσα μου να γιρισω πισω!φυσικα απο τοτε δεν ξαναεγινε δεν τι επιχειρησα κιολας..την ειχα ξεχασει αυτη την αναμνηση κ την 8υμυ8υκα σημερα διαβαζοντας το αρ8ρο!οσο για αυτο που με ρωτησες..κοιμαμαι παντα στο πλαι(αα ξεχασα ν αναφερω οτιεκεινο το βραδυ που νομιζα οτι εφυγα απο το σωμα μου ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που κοιμι8ικα ανασκελα.απο τοτε κοιμαμαι στο πλαι!!) και ναι καμια φορα πιστευω πως προκαλω με την προσευχη.μαλιστα οταν το εχω προαισ8ημα παντα εχω ''επισκεψεις'' ολα αυτα περι φοβου που μου λες τα ξερω ηδη αλλα ειναι πολυ δυσκολο να νικησεις τους φοβους σου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2010, 18:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ναι την ειχα πει!κ μαλιστα εχω προσεξει πως οταν καμια φορα ξεχναω να την πω τοτε ειναι που δεν πα8αινω απολυτως τιποτα!

E! TOTE TI TH ΛΕΣ??
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ...
ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ..ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΜΜΜ..

quote:
Η Μόρα λέγεται ότι προκαλείται απο τον ίδιο μας τον φόβο. Στο αστρικό πεδίο τα πάντα παίρνουν μορφή, το ίδιο κ τα συναισθήματα. Αν νιώσεις φόβο είναι πιθανό να τον "προβάλλεις" μπροστά σου με κάποια μορφή.

ΩΩΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ..

quote:
Εγώ κοιμάμαι σχεδόν σε εμβρυακή στάση κ δε μου χει συμβεί κάτι τέτοιο απ αυτά που περιγράφετε.

ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ...?

quote:
απο τοτε κοιμαμαι στο πλαι!!)

ΩΩΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ..
ΕΙΧΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ
ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2010, 20:19:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ...?
Απλά έτσι κοιμάμαι λολ..
quote:
ΩΩΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ..
ΕΙΧΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ
ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ...
Οκ εσύ το χεις παρακάνει. Εγώ αλλάζω και πλευρά και γενικά κάνω κάπως ανήσυχο ύπνο.

Φίλη mary91 βάλε κοντά στο κρεβάτι σου ένα σταυρό κατα προτίμηση ή μια εικόνα(αλλά εικόνα καλύτερα χειροποίητη) και πες μας αν υπάρξει καμιά διαφορά...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2010, 21:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχω!κ σταυρο κ εικονιτσα..κανεισ λα8ος charmed..πιστευω..δεν εχει βεβεαια νοημα να το λεω..το τι κουβαλαει ο κα8ενας στην ψυχη του το ξερει μονο αυτος..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2010, 20:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εχω!κ σταυρο κ εικονιτσα..κανεισ λα8ος charmed..πιστευω..δεν εχει βεβεαια νοημα να το λεω..το τι κουβαλαει ο κα8ενας στην ψυχη του το ξερει μονο αυτος..

ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..

ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΕΧΕΙΣ..ΠΡΟΣΕΥΩΕΣΑΙ..
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΙ ΔΕΙΣ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ??
ΦΟΒΟ?? ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ?? ΕΙΣΑΙ DOWN?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mary91
Νέο Μέλος

Greece
22 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2010, 21:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mary91  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φοβο...νιω8ω οταν ειμαι ευαλωτη σαν με ''μυριζεται'' κατα καποιο τροπο..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2010, 15:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KΑΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...
ΝΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΤΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΤΑ...
ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΕΦΕΙ

CHARMED


Edited by - CHARMED3 on 22/01/2010 15:39:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lianil
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2010, 14:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lianil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σε μενα εμφανιστηκε αφου ξυπνησα αποτομα μια μαυροφορεμενη σιλουετα με κουκουλα κρατωντας μαχαιρι με μαυρη λαβη

papaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pier
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2010, 15:08:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pier  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΙΝΔΟΥΙΣΤΕΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΟΙ ΕΧΟΥΝ 4ΧΕΡΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΡΑ ΠΟΥ ΠΙΕΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΛΥΕΙ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΘΥΜΑΤΟΣ?????????

ολοι για εναν και ενασ για τον εαυτο τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

riku
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2010, 17:37:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους riku  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας. Εμπειρλιες τύπου μόρα και βραχνά έχω άπειρες. Θα σας παραθέσω κι εγώ με την σειρά μου την εμπειρία που είχα με τον βραχνά. Ένα βράδυ έπεσα κανονικά στο πλάι αλλά απο την αριστερή πλευρά. Να σημειώσω οτι το φως του υπνοδωματίου μου ήταν ανοικτό. Ξυπνάω μέσα στην νύχτα απο ένα αφόρητο βάρος στο στήθος και συνειδητοποίησα οτι δεν ήμουν στην αρχική θέση όταν ξάπλωσα στο κρεβάτι αλλα ανάσκελα. Επειδή το μάτι μου ήταν ελάχιστα ανοικτό μπορούσαν να διακρίνω το δωματιό μου καθώς και ένα ανθρωπάκι κατάμαυρο που καθόταν επάνω μου. Καθώς περνούσαν τα λεπτά το βάρος γινόταν περισσότερο. Δρν μπορούσα να κουνλησω ούτε το μικρό μου δάχτυλο αλλά ούτε και να ζητήσω βοήθεια. Είπα από μέσα μου το Πάτερ Ημών και άρχισα να ελευθερώνομαι απο την παραλυσία και αυτό το πράγμα είχε φύγει από επάνω μου. Ήταν τόσο φρικτή η μορφή του που έχει μείνει ανεξίτηλο στην μνήμη μου.

Κ.ΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

riku
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2010, 17:44:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους riku  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με συγχωρείτε για τα μπερδέματα στις εκφράσεις, είναι λόγω της κεκτημένης ταχύτητας των χεριών μου στο πληκτρολόγιο. Άλλη εμπειρία με βραχνά είχα πρόσφατα. Κοιμόμουν μπρούμυτα, αλλά ξύπνησα από ένα βάρος που είχα στην πλάτη και νόμιζα οτι θα μου σπάσει την σπονδυλική. Μόλις είπα το Πάτερ Ημών έφυγε. Να σημειώσω οτι πρίν μου συμβεί τέτοια εμπειρία νιώθω έναν παράξενο φόβο σαν να υπάρχει κάποια κακή παρουσία στο δωματιό μου.

Κ.ΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 25 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy