ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όρος Πεντελικόν
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 39
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ALvaNoS
Νέο Μέλος

Turkey
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 20:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALvaNoS
DISTIXOS EGW PAIDIA DEN EXW PAEI POTE MOY STHN PENTELI, ALLA TO SKOPEBW SINTOMA, OTAN PAW THA SAS GRAPSW TIS ENTIPOSEIS MOU.

---

tse nouk me mpeson okaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 22:51:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ μου φίλε DAVELI,

Χαθήκαμε.Βλέπω το topic έχει πάρει "φωτιά" για τα καλά.Πάρε με τηλέ-
φωνο.θα ήθελα να σου δώσω μιά νέα συσκευή που έφτιαξα,ώστε στην επόμε-
νη εξόρμησή σου να την χρησιμοποιήσεις και να μου πεις τι θα παρατηρή-
σεις.
Η συσκευή αυτή είναι ένας φορητός ανιχνευτής ευρέως φάσματος συχνοτή-
των.Θέλω όμως να την χρησιμοποιήσεις ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ στην σπηλιά.Αν μπορείς
θα ήθελα να κάνεις και καταγραφή την ηχητικών ενδείξεων (αν θα έχεις κάποιες).Επίσης θα ήθελα να σου δώσω και τον ανιχνευτή ραδιενέργειας,
τον οποίο θα χρησιμοποιήσεις στα μέρη,μέσα στην σπηλιά,που θα σου πω.
Κάτι καινούργιο προέκυψε και γι'αυτό θα ήθελα την βοήθεια σου.
Τα υπόλοιπα τηλεφωνικώς!!!!

Φιλικώτατα
Πετρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2003, 23:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Tώρα τα εχω πάρει στο κρανίο....
δεν μπορεί το κάθε "παιδάκι" να μπαίνει εδώ μέσα και εκφράζετε με αυτό το στυλάκι για εναν ανθρωπο που ουτε καν εχει δει ...αλλα ουτε και μιλήση. Νομίζω αγαπητέ b kub οτι εφόσον εισαι καινούργειος εδώ μέσα θα επρεπε να εχεις και την κατάλληλη συμπεριφορά ..και στους μεγαλύτερους σου ...αλλά και στα παλιότερα μέλη, για να κερδίσεις και το σεβασμό τους ..αλλα και την φιλία τους ...
Πίστεψε με ...ο εν λόγο κύριος μπορεί να διάλεξε κατ'εσέ καποιο παιδιάστικο nick name, οπως το 666 ομως πρέπει ακόμα να φάς πολλά ψωμιά για να καταλάβεις τι σημαίνει βαθύτερα !!!!!(δεν θα επεκταθώ στο θέμα ...εδώ αλλα συζητάμε) Επίσης ο Νταβέλης ειναι ενας αξιόλογος ανθρωπος ..που δυστηχώς δεν εχω καταφέρει ακόμα να γνωρίσω προσωπικά ...(αλλα οι χειρονομίες που εκανε ...σε μένα και στο φίλο Λουκά ..)μου δείχνουν οτι εχει καρδιά ...και για ανθρώπους που ελάχιστα γνωρίζει ...αλλα και για ενα "αψυχο" για πολλόυς βουνό !!!!

Παρακαλώ πολύ λίγο σεβασμός !!!!

ευχαριστώ

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 00:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡH Η ΦΙΛΗ CAT ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΞΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ.ΑΡΚΕΤΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ.

Ο ΝΤΑΒΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ NICKNAME ΤΟΥ.
ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 08:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13
καλημέρα σε όλους. καλημέρα και στον B KOUV. ;ήμουν 3 μέρες στο κρεβάτι και δεν μπήκα στο side για να απαντήσω, και λυπάμαι για αυτό. Μπορώ όμως τώρα να πω ότι το να χαρακτηρίζεις κάποιον απο το ψευδώνυμο. είναι τόσο παιδιάστικο και συνάμα τόσο ρατσιστικό όσο και το να χαρακτηρίζεις κάποιον απο το χρώμα του δέρματός του. σε αντίθεση με εσένα, εγώ πιστεύω οτι αυτά που γράφεις σε χαρακτηρίζουν:

" pos to 666 pou exei valei einai poli paidiastiko kai isos aytos na einai o logos pou den to pairnoun oi gnostoi tou sovara.Posted - 13/04/2003 : 18:41:45
--------------------------------------------------------------------------------

τα παραπάνω τα έγραψα για τον τρόπο που σκέφτεσαι. Ίσως θα έπρεπε να ξεκινήσω με το ΑΝ σκέφτεσαι. Μπορείς να μου γράψεις που διάβασες οτι οι γνωστοί του ΝΤΑΒΕΛΗ δεν τον παίρνουν στα σοβαρά;;;

σχετικά δε με το τρίτο και επίσης ευφυέστατο που έγραψες , οτι:

"prot'ap'ola to oti diafono den simainei pos aporipto tis idees sas!!"

εσύ δεν διαφωνείς....κρίνεις και επί κρίνεις.

τέλος σχετικά με την απάντηση που έστειλες σε αυτά που σου έγραψε ο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ

!!!!!!!!!exo mathei apo ayta pou akouo na min pisteyo tipota kai apo ayta pou vlepo ta misa!!!!

μάθε και κάτι ακόμα. το να κανείς ένα λάθος είναι ανθρώπινο. το να μην έχεις τα ΚΟΤΣΙΑ να ζητήσεις συγνώμη υπόθετο πωσ ξέρεις τι είναι....

Υστερόγραφο. ίσως να μην έχει μεγάλη σημασία αλλά θα ήθελα να ξέρεις οτι και εγώ αντιπαθώ το ψευδώνυμο το ΝΤΑΒΕΛΗ. Όμως είναι ένα πολύ ενδιαφέρων άτομο, έχει ψυχή που ξέρει να την χαρίζει σε αυτά που αγαπά και πάνω από όλα δεν είναι ΔΗΘΕΝ. Εσύ μπορείς να μείνεις μόνο στο ψευδώνυμο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 08:55:59  Εμφάνιση Προφίλ
Nα προσθέσω και γω που γνώρισα το "λήσταρχο Νταβέλη" από κοντά ότι πέρα απ'όσα είπαν ήδη τα παιδιά είναι ένα άτομο χαμηλών τόνων, καλοπροαίρετος και αγνός στη σκέψη. Ισως μάλιστα γι'αυτό να βλέπει και αυτά που αδυνατείς να δεις εσύ φίλε b vouk...
Oσο για την αξία των "λεγόμενών" μου μπορεί να μην είναι μεγαλύτερη από των δικών σου αλλά σίγουρα ίση μιας και μένω μόλις 10-15 λεπτά από τη σπηλιά αλλά από την πίσω πλευρά. Αντίθετα εγώ έχω ακούσει πολλά για τη σπηλιά από παλιότερους. Το να μην τα έχεις ακούσει εσύ με βάζει σε υποψίες...
Μήπως απλά δεν θέλεις να μαζεύεται κόσμος στη σπηλιά για τους δικούς σου λόγους??


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
b_kouv
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 17:03:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους b_kouv
exete pesei tosoi polloi epano mou pou den ksero pou na protoapantiso!!!!!gi ayto loipon tha statho se ayta pou mou ekanan perisotero entiposi!!!!!!!kat'arxin fili cat prosexe ta logia sou esi!!!!oxi ego.esi kaneis epithesi kata metopo.mila loipon ligotero kai skepsou perisotero!tora min petaxtite oloi na peite to idio kai se emena!pistepste me skeftomai ayta pou grafo kai eimai poli anoixtomialos!!!!
ayta loipon ta aporipto giati panta otan milate,milate gia magnitika pedia ktl ktl!!!!!
to magnitiko pedio einai fenomeno??????????????tora to anakalipsate????????
polloi miloun gia diafora pou exoun ginei stin spilia.alla apo radio arvila file avalon.........
alati13 skeftomai eytyxos!alla min eisai ki esi toso epithetikos san tin cat!!!sizitisi kanoume!!!!ektos ki ean den thelete!
to ntavelis den me noiazei!to 666 omos para poli!!!!!!!!
eimai xristianos alla isos pigaino poli ligotero eklisia ap'oti o ntavelis.den anexomai omos ne exei tetoio nickname kai na kanete les kai den trexei tipota!mou thimizei paidakia pou grafoun stous toixous satanistikes bourdes,akoune heavy metal ktl ktl!!!den amfivalo pos borei na einai ena apo ta kalitera paidia!!!alla apo ayto kai mono exei xasei toulaxiston sta dika mou matia!!!
alati13 gia pio logo na zitiso signomi???????????pou diafono me esena????????????
telos panton ta panta einai sto mialo tou anthropou!!!!!!!!o kathenas analoga me tis fovies tou,me tis emmones tou dimiourgei ta panta!!!borei na dei na akousei otidipote anazita!!!posa apo ayta einai alitheia omos????????sas exei tyxei pote paidia na eidate kapoia paraisthisi????????dimiourgima tis fantasias sas?????min mou peite oxi!!!!tha lete psemata.ayto pos to eksigeitai????????
ego pisteyo stin dynami tou mialou!me to mialo borei o anthropos
na kataferei oti thelei.pros to paron den exo na prostheso tipote allo.
perimeno apantisi sas.tekmiriomeni kai oxi akousa kai mou eipane kai den exo dei alla pisteyo to filo kai tetoia.peite mou kapoios an eide kati kai ti!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 18:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
΄Πόσο χρονών εισαι ?

οχι τιποτα αλλο ...αλλα να ξέρουμε με τι εχουμε να κάνουμε

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 18:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Και επειτα δεν σου επιτέθηκα ...αλλα σου ειπα να σεβαστείς τους μεγαλυτερους σου και τα παλιότερα μέλη εδώ μέσα. Αλλωστε ο τόνος μου ταίριαζε γάντι με τον δικό σου !!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 22:18:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros
Yatera apo ligo kairo apousias apo to forum, na mai edw pali mazi sas paidia. Ennoeitai oti kia ego pairno to meros tou filou mou Ntaveli, me ton opoio distixos exo xathei kai tha ton parakalousa na me parei ena tilefono i na mou steilei email opote efkairei. File b_kub xoris na thelo na krino tin thriskia sou giati oloi exoume diakioma na pistevoume se oti theloume, nomizo oti einai enas paragontas (ap oso se exo psyhologisei mesa apo ta minimata sou) o opoios se kanei apolyto se merika themata. O ntavelis, opos kai polloi apo to forum alloste exoume niosei pragmatikes empeiries mesa stin spilia kai tora an den me pisteveis gia oses exo zisei ego, kai an den pisteveis tous allous gia oses exoun zisei ekeinoi, i kai oloi mas mazi, den me endiaferei katholou kai apaksio na katso na se peiso gia to an ontos eginan. Ego afto pou ksero, toulaxiston gia mena, einai oti oi episkepseis stin spilia einai mia myisi kai o kathenas myitai sta mysthria tis me diaforetiko tropo. Esy mporei na eisai apo ta atoma pou i spilia i idia theorei anepithymita giafto na min exeis niosei tipota. Giati, fantazomai, ote den exeis klapsei gia tin spilia, pote den exeis ponesei aftin, pote den tin exeis eroteftei. Toulaxiston, an esy den pisteveis, min prospatheis na epivaleis tin apopsi sou afti se allous.

Ayta pros to paron

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 23:19:08  Εμφάνιση Προφίλ
FILE MOU B_KOUV EPEXES KAI EXASES.
ETSI EINAI H ZWH.
KATHE TRIS KAI LIGO MPENEI ENAS STO FORUM KAI ARXIZEI NA PROKALEI.
ELATE RE PAIDIA TWRA.AS MHN DOSOUME SIMASIA.AS MHN DOSOUME SYNEXIA.
O FILOS MAS THA GINEI TO EPIKENTRO,TO TOPIC THA GEMISEI 50.000 SELIDES.
KAI OLA THA TELIOSOUN OMORFA KAI KALA.
FILE B_KOUV MALON DEN XEKINISES KALA.ALA PISTEUW OTI KATI ALO THELEIS NA MAS PEIS.(EU-ELPISTW DILADI)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2003, 23:58:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ φίλε B-KOUV,

Κατ'αρχήν καλώς ήλθες στην παρέα του συγκεκριμένου topic.
Δεν χρειάζεται αγαπητέ μου φίλε να κρίνεις τόσο έντονα κάποιο
ψευδώνυμο,όσο αυτό και αν σου θίγει κάποια σου πιστεύω.Συνήθως τα
ψευδώνυμα κρίβουν κάτι που θα θέλαμε να είμαστε ή που θαυμάζουμε.Πολ-
λές φορές επιλέγονται και χωρίς αιτία.
Ας θεωρήσουμε οτι η κατακλείδα του ψευδωνύμου του Daveli σε ενοχλεί.
Αλήθεια αναρωτήθηκες πόσο μπορεί να πίκρανες εκείνον??Στο κάτω-κάτω
ούτε για διαβολάκους μίλησε ούτε για τίποτα άλλο παρεμφερές.Απλά προ-
σπαθεί μέσα από ένα χόμπυ του να μεταφέρει και στους υπολοίπους μας
κάποιες εμπειρίες του,που αυτός κρίνει σαν παράξενες ή μυστήριες.
Που βλέπεις το κακό?Το σημαντικώτερο είναι αν παρακινούμενος από ενδι-
αφέρον μπορείς να τις επιβεβαιώσεις θετικά ή αρνητικά.Γνωρίζεις γενικά
την ιστορία του βουνού?Αν όχι δεν είναι δα και τρομερό.Αν ενδιαφέρεσαι
προσπάθησε να την μάθεις.Αξίζει τον κόπο!!
Αλλά και εάν ακόμη εξακολουθείς και ενοχλήσαι για τον Α ή Β λόγο,απλά
σου λέγω ότι τα περισσότερα forums κρύβουν ψευδώνυμα πολύ πιο επιλεί-
ψημα και μυστήρια από του φίλου μας του Daveli!!!Εδώ και ο υπολογιστής
που χρησιμοποιείς βασίζεται κλειδαριθμικά σ'αυτόν τον αριθμό.Σύμπτωση?
Σατανική επενέργεια?Τέλος πάντων ας θεωρήσουμε ότι το θέμα κλείνει
εδώ.
Σου εύχομαι καλή παραμονή στο forum και προπαντώς εποικοδομιτική σχε-
ση και δραστηριότητα.
Τώρα θα είθελα να αναφερθώ και στο μαγνητικό πεδίο στο οποίο αναφέρε-
σαι.Δεν έχει το όλον θέμα αυτήν την έννοια που αντιλαμβάνεσαι και πα-
ρεξήγησες.Απλά δεν έχει τεθεί απολύτως σωστά.Μαγνητικό πεδίο υπάρχει
παντού και διάχυτο.Οι επι μέρους συγκεντρώσεις αυτού είναι εκείνο που
εξάπτουν την φαντασία.Φυσικά και γι'αυτό υπάρχουν εξηγήσεις.Το παράξε-
νο όμως της όλης ιστορίας είναι η μαγεία και η γοητεία που εξακολουθεί
το βουνό αυτό και διατηρεί και εξασκεί μέσα στο πέρασμα των αιώνων.


Πάντα καλοπροαίρετα και φιλικώτατα
Πετρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dikasths
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 02:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dikasths
Καλησπέρα σε όλους. Μόλις διάβασα για το θέμα και χάρηκα γιατί καιρό έψαχνα να βρω άτομα που τα απασχολεί η συγκεκριμένη τοποθεσία. Δεν έχω προσωπική εμπειρία από τη σπηλιά και τη γύρω περιοχή αλλά έχω διαβάσει πολλά, μένω σχετικά κοντά και σίγουρα θα ήθελα να την επισκεφτώ. Θα το εκτιμούσα πολύ αν στην επόμενη συνάντηση ήμουν κι εγώ μέσα. δεν έχω πρόβλημα να μεταφέρω άτομα με το δικό μου αυτοκίνητο αρκεί να υπάρχει κάποιος που να ξέρει το δρόμο. Επίσης αν υπάρχει κάποιος τρόπος να δω κι εγώ το βίντεο που τραβήχτηκε την προηγούμενη φορά, μπορεί να παιδί που το έχει να με ειδοποιησει να βρεθούμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 08:59:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13
ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ:

"alati13 gia pio logo na zitiso signomi???????????pou diafono me esena????????????"


"alati13 skeftomai eytyxos!alla min eisai ki esi toso epithetikos san tin cat!!!sizitisi kanoume!!!!ektos ki ean den thelete!"

Στο έγραψα όσο πιο ευγενικά μπορούσα. Προφανώς άλλα διαβάζεις και άλλα καταλαβαίνεις. Θα στο ξανά γράψω λοιπόν με δύο προτάσεις GIA NA DEIS PIOS EINAI EPITHETIKOS και μετά δεν θα ξανά ασχοληθώ με το θέμα.
1/ ζητάς συγνώμη όχι γιατί διαφωνείς αλλά γιατί κατακρίνεις και επικρίνεις την προσωπικότητα ενός ανθρώπου που δεν γνωρίζεις (ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ). Βέβαια ο σημαντικότερος λόγος για να ζητήσεις συγνώμη είναι να το νιώθεις.
2/ όταν κάνεις συζήτηση δεν ξεκινάς με κατηγορίες. Αν σε ενδιέφερε το θέμα του 666 θα μπορούσες να του στείλεις ένα e-mail και να τον ρωτήσεις. Αν μάθεις τι σημαίνει το 666 του Νταβέλη θα καταλάβεις ότι αυτά που σου λέμε είναι πολύ λίγα. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΣΟΥ. ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.
(Τέλος και τέρμα. Δεν ξανά ασχολούμαι μαζί σου)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALvaNoS
Νέο Μέλος

Turkey
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 16:50:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALvaNoS
"mou thimizei paidakia pou grafoun stous toixous satanistikes bourdes,akoune heavy metal ktl ktl!!!"

KAI SATANISTHS NA EINAI TI SK***A DI**LO SE PIRAZEI ESENA? AP THN STIGMH POU EINAI TOSO COOL ATOMO KAI DEN SE EBRISE - H PROSBALE??


"AN EXEIS PROBLIMA... EXEIS THN DYNAMH STO PLIKTROLOGIO SOU."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 22:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ φίλε DIKASTHS,

Λίγο υπομονή,θα γίνει και αυτό.Εξ άλλου απ'ότι διαβάζω στο topic,μερι-
κά άτομα,αφού συγχρονιστούν,θα κάνουν κάποια εξόρμηση στο συγκεκριμένο
μέρος.Οπότε πιστεύω θα γίνει κάποια ανακοίνωση ώστε να συμετάσχεις και
εσύ.Πάντως θα σου συνιστούσα να διαβάσεις όλα τα μέρη του σχετικού θέ-
ματος (συγνώμη δεν ξέρω αν τα έχεις ήδη διαβάσει),οπότε να έχεις μια
γενική ιδέα περί του θέματος.Αν διαβάζοντας τις διαφορες αναφορές εξα-
κολουθείς και έχεις απορίες,υπόβαλέ τες υπό μορφή ερωτημάτων και πι-
στεύω όλοι μας θα σε βοηθήσουμε.Επίσης αν θέλεις μπορείς,για ειδικές
ερωτήσεις να χρησιμοποιήσεις και το e-mail μου.Φυσικά θα πρέπει να σου
πώ ότι από πλευράς ιστορικών αναφορών,ειδικών περιγραφών κλπ,οι πλέον
κατάλληλοι να απαντήσουν είναι οι Davelis και Περιηγητής.Εγώ το θέμα
της Πεντέλης και συγκεκριμένα μόνο δύο σημεία (Σπηλιά και περιοχή
αντιβαρυτικού φαινομένου )τα γνωρίζω μόνο από σχετικές έρευνες,πειρά-
ματα και μετρήσεις που έχω κάνει.


Φιλικώτατα
Πετρος


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2003, 23:10:30  Εμφάνιση Προφίλ
KALHSPERA SAS!

FILE b_kouv O FILTATOS DAVELIS 666LOGO KAPIOU TEXNIKOU PROVLIMATOS ME TON YPOLOGISTH TOU,DEN KATESTEI DINATON NA APANTISEI STA GRAFOMENA SOU.GIAYTO KAI ME PARAKALESE NA SE ENIMEROSW OTI
ENTOS OLIGOU(MIKROU EUXOME)XRONIKOU DIASTIMATOS,THA MPORESEI NA TOPOTHETITHEI.MIAS KAI PERI AYTOU O (ADIKOS KAI KOUTOS) SOU LOGOS.

EUXARISTW.

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 15/04/2003 23:12:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dikasths
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 00:25:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dikasths
Φιλε Πετρο, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την απάντηση. Η αλήθεια είναι ότι διάβασα όλα όσα έχουν γραφτεί στο συγκεκριμένο φορουμ για το θέμα αλλά και γενικότερα το έχω ψάξει αρκετά και μόνος μου μέσω νετ αλλά και άλλων πηγών. Το κακό είναι ότι δε θα μου αρκούσε μια απλή επίσκεψη στο σημείο αλλά πραγματικά θα ήθελα να το ψάξω από κοντά όσο πιο πολύ γίνεται. κατά τη γνώμη μου, μια επίσκεψη εκεί θα έπρεπε να είναι αρκετά οργανωμένη και τα άτομα που θα συμμετέχουν να έχουν απο μια ηλικία και πανω. όσο για όλα όσα έχουν ακουστεί για την περιοχή, πιστεύω ότι είμαι ικανός να φιλτράρω τις πληροφορίες και να κρατάω τις επιφυλάξεις μου για λίγα συγκεκριμένα φαινόμενα, απορρίπτοντας μυστήρια του τύπου λευκό βαν ή ποιός κάνει τα έργα με τις σκαλωσιές ως γεγονότα χωρίς καμία σημασία. Τέλος, έχω λόγω σπουδών, πολύ καλές βάσεις για τη φυσική και τα διάφορα φαινόμενα που θα μπορούσαν να λαμβάνουν μέρος σε εκείνη την περιοχή. αυτά για τώρα. ελπίζω να μην προσέβαλλα κάποιον λέγοντας τη γνώμη μου. θα διαβάζω τακτικά, σχεδόν καθημερινά, το φόρουμ αλλά όποιος θα επιθυμούσε πιο άμεση επαφή μαζί μου, θα ήταν μια πιο καλή λύση να μου στείλει ένα mail το οποίο και θα δω σχεδόν άμεσα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

b_kouv
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 17:36:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους b_kouv
entaksei filtatoi!!!!den ksanagrafo se ayto to topic`giati eiste oloi min po!ektos tou petrou pou akougetai poli kalo paidi!ego oti leo to leo kai brosta sas me to idio stil pou to grafo ki edo!diladi den kryvomai piso apo ena pc!oso gia ton eirona filo exemvroto ti na pei kaneis!!!!!!!
ayta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poli kala na pernate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 20:06:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
den ksanagrafo se ayto to topic`giati eiste oloi min po!ektos tou petrou pou akougetai poli kalo paidi!ego oti leo to leo kai brosta sas me to idio stil pou to grafo ki edo!

Φίλε b_vouk πάλι μας προσβάλεις...
Ας είναι... το ανεχόμαστε γιατί είναι η τελευταία φορά
αν και... εγώ θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη σου και όχι να λες "είστε όλοι μην πω"
Να πεις φίλε μου,... να πεις, γιατί όσο "μιλάς" τόσο καταλαβαίνουμε το ποιόν σου.
Κανείς δε σε πρόσβαλε απλά προσπαθήσαμε να υποστηρίξουμε ένα άτομο το οποίο γνωρίζουμε καλά. Αντίθετα εσύ χωρίς να σεβαστείς το χώρο και τους συνομιλητές άρχισες να μειώνεις τους άλλους.
Κρίμα γιατί και ο αντίλογος είναι χρήσιμος και ιδιαίτερα στο συγκεκριμένο τόπικ που είμαστε όλοι μπερδεμένοι με αυτά που έχουμε δει, ακούσει, βιώσει στο χώρο αυτό.
Κάνε την λοιπόν με "ελαφριά πηδηματάκια"
γιατί αλλιώς...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 16/04/2003 20:12:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 21:36:58  Εμφάνιση Προφίλ
AKOUSE NA DEIS POS EXOUN TA PRAGMATA FILTATE B_KOUV!
THN EIRONIA MOU MPOREIS SE PARAKALW NA MOU PEIS POU THN EIDES???????
GIA DOSE MOU STIGMA!
MALON ANAFERESE SE AYTO TO MINIMA MOU....
quote:
KALHSPERA SAS!

FILE b_kouv O FILTATOS DAVELIS 666LOGO KAPIOU TEXNIKOU PROVLIMATOS ME TON YPOLOGISTH TOU,DEN KATESTEI DINATON NA APANTISEI STA GRAFOMENA SOU.GIAYTO KAI ME PARAKALESE NA SE ENIMEROSW OTI
ENTOS OLIGOU(MIKROU EUXOME)XRONIKOU DIASTIMATOS,THA MPORESEI NA TOPOTHETITHEI.MIAS KAI PERI AYTOU O (ADIKOS KAI KOUTOS) SOU LOGOS.

EUXARISTW.



DEN SE IRONEFTIKA FILE MOU!H ALITHIA EINAI.ALA OPIOS EXEI THN MYGA...

OSO GIA TO AN KRIVOME PISO APO TO PC MOU!ΕΑΝ THELEIS MPOROUME NA SYNANTITHOUME GIA NA SOU APODIKSW OTI OUTE KRIVOME ALA OUTE KAI AEROLOGIES LEW.
ONOMAZOME ''ΠΑΝΟΣ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ ΚΑΨΑΣΚΗΣ'' EIMAI 25 ETWN SKITSOGRAFOS KAI MENW STON KOLONO.OTI LEW AGAPITE PROKLITIKE MOU FILE,EINAI TA PISTEUO MOU.
EAN DIAFONEIS SE KATI MPOROUME ME MIA SYNANTISH EPI PROSOPIKOU EPIPEDOU NA MOU TO EKFRASEIS KAI NA ANTALAXOUME KAI APOPSIS.TI ALO NA SOU PW KALE MOU...FILE?????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 21:47:55  Εμφάνιση Προφίλ
MOLIS TWRA EKANA ENAN ELENXO STA E.MAIL MOU KAI TO AKOLOUTHO MINIMA
EINAI APO TON EN XRHSTO ADELFO B_KOUV!!!
quote:
Γεια σου ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ

Έλαβες το ακόλουθο μήνυμα από το Μέλος : b_kouv (b_kouv@otenet.gr)

Στη Διεύθυνση: http://www.esoterica.gr/forums/

re malaka ase tin eironeia gi allou!!!!ego ta leo kai brosta sou!esi ta
les?ainte paliomalaka


TA SXOLIA DIKA SAS!!!!!!

NA EISAI KALA FILE MOU B_KOUV
KAI NA PIGENEIS PIO SIXNA STHN EKLISIA!
MALON TO 666 SE EPIREASE KAI MOU ESTILES AYTO TO E.MAIL

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 16/04/2003 21:50:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 22:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Οταν το μπιζέλι που υπάρχει στον εγκέφαλο παραμένει ατροφικό !!!!!!
Τότε δεν υπάρχει λύση .....η περίπτωση ειναι σοβαρή!!!!


Εχεμβροτάκο μου ....καλά θα ηταν να μου στεγνώσεις λίγο το τρίχωμα ...γιατί θα πουντιάσω η αμοιρηηηηηηηηηηηη

Edited by - cat on 16/04/2003 22:17:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 22:37:59  Εμφάνιση Προφίλ
GLIKIA MOU PSIPSINOULA...PAW NA FERW TO PISTOLAKI!!!
DEN THA ARGISW!!
MEXRI TOTE NA APOFEUGEIS TA REUMATA!MHN MOU PLEYRITOSEIS VRE..
(SIGNOMH GIA TO ASXETO MHNIMA MOU,ALA H CAT HTHELE H KAKOMIROULA NA
STEGNOSEI....)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 22:50:40  Εμφάνιση Προφίλ
ΤΙ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο b_kouv ΣΤΟΝ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟ ?????

Αυτο φιλε μου b_kouv θα μπορουσες να το σχολιασεις...????
Τι να πει κανεις...


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 23:48:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ φίλε DIKASTHS,

Επειδή,όπως σου προανέφερα,κάτι ετοιμάζεται,σχετικά με την Πεντέλη,μόλις έχω νεώτερα θα σε ενημερώσω.Πιθανώς προς το τέλος αυτής
της εβδομάδας θα έχω κάποια συνάντηση σχετική με το θέμα μας.Ανάλογα
του τι θα προκύψει,θα λάβεις και την σχετική ενημέρωση.


Φιλικώτατα
Πετρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 00:19:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων
Γεια σας. Ειμαι ο Χείρων και νοιωθω λίγο άτυχος που ενω διαβαζα αρκετη ωρα, ξαφνικά επεσα πάνω σε κοντρες :)

Μένω στην Πεντέλη από τότε που γεννήθηκα. Έχω ακούσει χιλιάδες ιστορίες για το βουνό από τότε που ήμουν 6 χρονών. Πλησιαζω τα 30 και θυμάμαι ότι
ποτέ δεν μας άφησαν πιτσιρικάδες να πάμε εκδρομή σε εκείνο το μέρος. Μας έκαναν και πιστέυαμε ότι αν πηγαίναμε δεν θα γυρίζαμε πίσω και ότι θα χανόμασταν σε κάποια άβυσσο.
Ο λόγος για το παραπάνω ήταν ,ότι εκεί, κάποιοι, κάποτε, είχαν χαθεί και οτι εμείς θα ήμασταν οι αμέσως επόμενοι πέρα από κάθε αμφιβολία.
Έπειτα από πολύ γκρίνια με πήγε ο πατέρας μου πρώτη φορά όταν ήμουν 10-11 χρονών. Η μόνη ανάμνηση που μου έχει μείνει ήταν ένας καυτός καλοκαιρινός ήλιος που έδινε παντού γύρω ένα χλωμό χρώμα (με εξαίρεση την έισοδο της σπηλιάς που φάνταζε μαύρη) και τον πατέρα μου με καπέλο να κοιτάζει με τα χέρια στη μέση.

Πριν από ένα χρόνο αγόρασα ένα ποδήλατο mountain, για να κάνω καμιά βόλτα στο βουνό, έτσι για γυμναστική. "Την είδα" ξαφνικά Μάρκο Πόλο, και τελικά "ανακάλυψα" το αρχαίο μονοπάτι, που αν το πάρεις από το νότο, από την Παλιά Πεντέλη και το ποδήλατο σχεδόν στον ώμο σε βγάζει ακριβώς μπροστά στη σπηλιά.
Απο τότε σχεδόν όποτε πάω για ποδήλατο, πάω και στη σπηλιά. Οποτε δεν έχει κόσμο, αναριχητές και διάφορους (πιθανως να έχω δει και μερικούς από σας) , μπαίνω στα εκκλησάκια, κάνω το σταυρό μου και μετά κάθομαι λίγο ήσυχος μέσα στη σπηλιά. Οχι, δεν μπορώ να πω ότι κάτι μου προκάλεσε την περιέργεια, ποτέ. Κάθομαι 5-10 λεπτά, νομίζω ότι ηρέμώ απόλυτα, και αν μου έχει τελειώσει το νερό, γεμίζω το μπουκάλι μου από την μικρή γουβίτσα,που υπάρχει με το που μπαίνεις στο τέρμα δεξια της σπηλιάς. Πάντα έχει νερό εκεί γιατί πάντα στάζει. Οχι, δεν φοβάμαι μήπως έιναι βρώμικο. Διαισθάνομαι ότι είναι πεντακάθαρο.
Μου αρέσει να πηγαίνω πότε-πότε. Οχι, δεν έχω καμιά απόδειξη για το αν κάτι συμβαίνει ή δεν συμβαίνει εκεί μέσα. ΑΠλώς θέλω να πηγαίνω. Νομίζω ότι με έλκει. Ετσι.

Τωρα , αν χάλασα τη σειρά του ποιος "θα την πει" σε ποιον καλά έκανα. Διάβαζα τόσην ώρα άλλωστε :)
Τώρα, αν κάποιος μου πει ,τι άσχετα γράφω, θα τον καταλάβω. Οπως είμαι βέβαιος ότι τουλάχιστον κανας-δυο μπορεί και να έχουν ήδη νοιωσει αυτό που θέλω να πω:
Πέρα από φαινόμενα, θεωρίες, εμπειρείες που κάποιοι έχουν και κάποιοι άλλοι κοροιδεύουν, με τη σπηλιά μπορεί να παρατηρήσει κανείς το εξης: Αν πάει μια φορά, ίσως πάει και δευτερη. Αλλά αν πάει δευτερη τότε σίγουρα θα παέι και τρίτη.
Ή μηπως δεν είναι έτσι ;

Ο Κένταυρος Χείρων :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 01:40:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ TOPIC ΠΑΙΔΙΑ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΘΝ ΣΥΜΒΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ.ΘΑ ΠΡΟΕΤΡΕΠΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝ "ΑΙΝΙΓΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ" ΤΟΥ Γ.ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΦΙΛΕΓΟΜΕΝΟ "ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ" ΤΟΥ Ι.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΤΟ WWW.IRANON.GR ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΥΓ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΗΧΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΩΝ ΣΤΟΩΝ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΤΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 11:03:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13
Πρώτα από όλα να καλωσορίσω τα νέα μέλη και να τους ευχηθώ να έχουν ένα όμορφο ταξίδι μέσα στο εσωτερικά. Φίλε Χείρων αυτά που γράφεις είναι πολύ ωραία, και ακόμα πιο ωραία είναι αυτά που νιώθεις. Το μόνο που διαφωνώ είναι το
«Τωρα , αν χάλασα τη σειρά του ποιος "θα την πει" σε ποιον καλά έκανα. Διάβαζα τόσην ώρα άλλωστε :)»
επέτρεψε μου να κάνω έναν λεπτό αλλά σημαντικό διαχωρισμό. Άλλο να «την λες» και άλλο να υπερασπίζεσαι έναν φίλο ο οποίος για κάποιους τεχνικούς λόγους δεν μπορεί να αντιδράσει και να απαντήσει. Το ένα είναι «νταηλίκι» ανοησία, ανωριμότητα αλαζονεία κ.α , ενώ το άλλο είναι χρέος προς κάποιο φίλο. Θέλω να πιστεύω ότι και εσύ το ίδιο θα έκανες. (εννοείται ότι όλα αυτά τα γράφω χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης η μείωσης).

Όσο για εσένα Εχέμβροτε εκτός από είρωνας είσαι και ψεύτης. Τα στοιχεία που του έδωσες είναι λάθος. Δεν είσαι 25. 26 χρονών είσαι και σταμάτα να κλέβεις χρόνια από τώρα. Παρ’ όλα αυτά θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που μοιράστηκες μαζί μας αυτή την εκ βαθέων, και γεμάτη ρομαντισμό και σεξουαλικά υπονοούμενα, κατάθεση ψυχής που σου έγινε. Άντε και εις ανώτερα….


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CaptainKirk
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 12:22:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CaptainKirk
Eistai oloi paralogoi. To 40% eistai satanistes
Oi perissoteroi eistai gia to trelokomeio kai gia thn fulakh gia thn kathgoria tou satanismou.

CaptainKirk/ Vampire de Lioucart
TRASNTI

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 39 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy