ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 00:52:25  Εμφάνιση Προφίλ
Λοιπόν toxotis,

Προτείνω να ορίσεις ένα καινούργιο θέμα αποκλειστικά για τα morgellons.Εμείς οι υπόλοιποι θα συμβάλλουμε όσο μπορούμε για ν'αναπτυχθεί πλήρως το θέμα αυτό και όσοι δεν ξέρουν περί τίνος πρόκειται, να μάθουν...
Είμαι σίγουρος ότι θα κάνεις μια πολύ καλή εισαγωγή μιας και έχεις ασχοληθεί πολύ με το θέμα των αεροψεκασμών που είναι άρρηκτα δεμένοι με τα morgellons...
Η καθυστέρηση στην απάντησή μου οφείλεται σε προβλήματα που αντιμετωπίζω με το δίκτυό μου καθώς επίσης κ με τον η/υ μου.

Λές και γι'αυτό να φταίνε τα chemtrailssssssss ? ? ?

Πρός όλους τους αναγνώστες: Καλό μήνα και καλές εισπνοές!

Υ.Γ:τυχόν καθυστερήσεις σε απαντήσεις από μέρους μου θα οφείλονται στον ηλεκτρονικό δαίμονα (μέχρι να τον hunt down & destroy...!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 18:47:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
πανω ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΜΕ ΟΥΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????? ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟΙ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 20:52:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON
ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΟ .............ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ.....ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ......ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΠΑΨΟΥΝ ΟΙ ΨΕΚΑΣΜΟΙ ΘΑ ΦΟΡΑΩ ΜΑΣΚΑ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΕΓΚΑΙΝΙΑΣΩ ΕΙΤΕ ΑΘΗΝΑ ΕΙΤΕ ΑΙΓΙΝΑ.....


http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=7325 ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 11:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητοί φίλοι του θέματος, βρισκόμαστε αισίως στην 50ή σελίδα μηνυμάτων κι είναι σίγουρα ευχάριστο το γεγονός ότι κάποιοι άνθρωποι με κοινές ανησυχίες και με κάποιους κοινούς προβληματισμούς επί κάποιου θέματος έχουν αναπτύξει έναν όμορφο διάλογο κι έχουν παραθέσει στοιχεία, πληροφορίες, απόψεις αλλά και κάποια προσπάθεια για το θέμα των chemtrails.

Οπότε μπορούμε να περάσουμε στην επόμενη "ενσάρκωση" αυτού του θέματος που θα πραγματοποιηθεί στο δεύτερο μέρος.

Οπότε θα μπορούσε η toxotis μιας που φροντίζει το θέμα σε τακτά χρονικά διαστήματα να ανοίξει ένα νέο θέμα με τίτλο ""Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2" όπου στο εισαγωγικό μήνυμα θα μας κάνει ένα πρόλογο ώστε να υπάρχει κάποια σύνδεση με το πρώτο μέρος του θέματος.
Καλό θα ήταν επίσης να συμπεριλάβει και το link της πρώτης σελίδας αυτού του θέματος ώστε να μπορεί στο μέλλον κάποιος ενδιαφερόμενος να ανατρέξει στο πρώτο μέρος.

Εύχομαι λοιπόν καλό πέρασμα στο 2ο μέρος.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 13:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis
Αγαπητέ μου dying incubus

θα το φροντίσω άμεσα, να δημιουργίσω το 2ο μέρος του θέματος, ώστε να συνεχίσουμε από εκεί πλέον την κουβέντα μας.

Να' σαι καλά και σε ευχαριστώ

Οπότε και οι φίλοι του θέματος, θα μας βρούν πλέον στη 2η συνέχεια...
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=9915

Με εκτίμηση προς όλους τους συνομιλητές μας και σε όλους όσους έχουν προσφέρει στη συλλογή αυτών των πληροφοριών, στις κινητοποιήσεις, αλλά και στον όμορφο αυτό διάλογο μέσα από το φόρουμ του esoterica

Τοξότης



http://vickytoxotis.blogspot.com

Edited by - toxotis on 07/09/2008 14:58:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2008, 11:44:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? ΣΕ "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο1





=====================================================






Καιρός λοιπόν να περάσουμε στην συνέχεια του θέματος!

Η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

""Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2"

Το θέμα αυτό λοιπόν απενεργοποιείται, όπως είχε ανακοινωθεί πριν λίγες μέρες.





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy