ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΤΕΚΤΟΝΙΣΜΟΣ ή ΜΑΣΟΝΙΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 30
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 07:43:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring
Υπάρχει τελοσπάντων ένα Ελληνικό κορίτσι;
Πολλά ρωτάω;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 07:52:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring
Αχ ρε κοριτσάκια...........
Τόση μοναξιά δεν την περίμενα...............Λυπάμαι,.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 08:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22

quote:

Επειδή πάντα πρέπει να εξετάζουμε και τον αντίλογο ρίξτε μια ματιά σε αυτό το site:
http://www.freemasonrywatch.org/
Τα σχόλια δικά σας….



''Confirmo o Deus potentissimus''

Edited by - MoonDragon on 21/08/2004 00:01:32



Σεβαστέ φεγγαροδράκε.
Μιά μικρούλα διόρθωση στην παραπάνω ηλεκτρονική διευθυνση για τον αντίλογο που μας γράφεις.
www.freemasonrywatch.org/secrets.hmtl
Και εάν σας βγάλει ένα μήνυμα για κορεάτικα γράμματα, αρχικώς, απλώς πατήστε άκυρο για να ανοίξει η σελίδα.
Ευχαριστούμε σεβαστέ φεγγαρόδρακε για το σαίτ
Βέβαια να γράψω σεβαστέ, ότι επειδή το ίδρυμα "ξέρει" καλό θα είναι οι φίλοι που ενδιαφέρονται για την αλήθεια, να μην πατήσουν από εδώ την διεύθυνση του σαϊτ αλλά να την αντιγράψουν και να την μεταφέρουν προς αναζήτηση αλλού για να τους ανοίξει.

Edited by - Kronos22 on 21/08/2004 08:56:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Δημ.
Νέο Μέλος

Comoros Islands
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 10:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημ.
quote:

quote:

Επειδή πάντα πρέπει να εξετάζουμε και τον αντίλογο ρίξτε μια ματιά σε αυτό το site:
http://www.freemasonrywatch.org/
Τα σχόλια δικά σας….



''Confirmo o Deus potentissimus''

Edited by - MoonDragon on 21/08/2004 00:01:32



Σεβαστέ φεγγαροδράκε.
Μιά μικρούλα διόρθωση στην παραπάνω ηλεκτρονική διευθυνση για τον αντίλογο που μας γράφεις.
www.freemasonrywatch.org/secrets.hmtl
Και εάν σας βγάλει ένα μήνυμα για κορεάτικα γράμματα, αρχικώς, απλώς πατήστε άκυρο για να ανοίξει η σελίδα.
Ευχαριστούμε σεβαστέ φεγγαρόδρακε για το σαίτ
Βέβαια να γράψω σεβαστέ, ότι επειδή το ίδρυμα "ξέρει" καλό θα είναι οι φίλοι που ενδιαφέρονται για την αλήθεια, να μην πατήσουν από εδώ την διεύθυνση του σαϊτ αλλά να την αντιγράψουν και να την μεταφέρουν προς αναζήτηση αλλού για να τους ανοίξει.

Edited by - Kronos22 on 21/08/2004 08:56:10


Γειά φίλοι.
Φίλτατοι MoonDragon και Kronos22 θα πρέπει να πούμε στις/ους αγαπητές/ούς φίλες/ους ό,τι φρονιμότερο θα είναι, το site :
www.freemasonrywatch.org/secrets.hmtl
Να το ανοίγουν από αλλού (π.χ. από άλλη αναζήτηση) διότι έκαναν πάλι το θαύμα τους οι πνευματικοί ΤΡΑΜΠΟΎΚΟΙ και το site που μας δώσατε , βγάζει άλλα αντί άλλων όταν το πατάμε από ετούτο το topic!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΑΝΟΙΓΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΑΜΕ ΑΚΥΡΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΚΩΣ ΜΑΣ ΖΗΤΗΤΕ Η ΛΗΨΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ.

Με εκτίμηση στον άνθρωπο και στη φύση.


τα χαμηλωμενα φωτα κανουν σκιες στα προσωπα μας και τα παραμορφωνουν.
Δια τούτο μόνο φως.
Ελατε στο φως, ξεχαστε τις σκιες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 11:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
quote:
Τι θα πεί "αντίπαλες παρατάξεις";
-Πές μου στα ίσια ποιές είναι οι αντίπαλες παρατάξεις .!!!
Τώρα Θώθ!!!!!
Ονόμασέ τες αγόρι μου .
Μπορείς;

Steelspring:
Μπορω. Δεν έχω πρόβλημα να τις κατονομάσω. Αλλά... ευτυχώς ή δυστυχώς, αυτό δεν θα βοηθούσε την κατάσταση, δεν θα έλυνε κανένα πρόβλημα και πιθανά θα αποπροσανατόλιζε την αρχική μου πρόθεση. Το θέμα για εμένα δεν είναι οι αντίπαλες παρατάξεις και οι ιδεολογίες αλλά ο ανθρώπινος παράγοντας, και κυρίως ο εγωισμός, το μίσος και οι προσωπικές επιθέσεις καλυμμένες πίσω από ένα πέπλο "ψεύδο-ιδεολογικών" μαχών. Και αυτό το τελευταίο το βλέπω πολύ συχνά τον τελευταίο καιρό. Όσο κάποιος αντιτίθεται σε ιδεολογίες, υπερασπίζει τις θέσεις του, αλλά δεν προσωποποιεί τις διαμάχες του επιτιθέμενος στους συνομιλητές αντί στις απόψεις τους, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Πιο πάνω με ενόχλησε αρκετά η χρήση μιας λέξης που χρησιμοποιεί το νέο μέλος και που αποτελεί μια προσπάθεια (όπως νομίζει αυτό) να εξευτελίσει και να "ξεμπροστιάσει" τον συνομιλητή του, επί προσωπικού, και όχι ως μια ιδεολογική αντιπαράθεση. Δεν θέλω να πω τίποτε παραπάνω για αυτό. "Ο νοών νοείτω".


quote:
Σεβαστέ thoth
Ετούτο το post δεν σε ενόχλησε;
Δεν παίζετε η καλή και αγνή πρόθεση της εκεχειρίας <<ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΕΚΕΧΕΙΡΙΑΣ>> αλλά και κάποιου μέλους σας το όνομα;
Σεβαστέ, άλλα μέτρα και άλλα σταθμά...
Μήπως έχεις εσύ, τα στοιχεία τελικά, για να μου αποδήξεις εάν ο Ελ. Βενιζέλος ήταν μασόνος καθώς ισχυρίζεσθε;
Γιατί αυτό ερωτούσα και επενέβεις.
Που είδες την αγένεια σεβαστέ;
Είναι αλήθεια αγένεια να λες κάποια ανιστοριστη "σεβαστούλα", όταν την θεωρείς όντως μικρή, με όσα προσπαθεί να σου περάσει για μια μεγάλη προσωπικότητα της πατρίδας σου;
Περιμένω σεβαστέ απαντήσεις μια και είναι κακό να με προσβαλεις για το "σεβαστούλα" ενω το τι έχω διαβάσει εδώ μέσα ..

...

Σεβαστέ δεν κατάλαβα, βοηθησέ με, ποια προσωπικά στοιχειά των αντιπάλων αποκάλυψα;
Η μασονία είναι ένα ίδρυμα και σαν ίδρυμα δεν υφίσταται βλάβη και δεν θίγετε σαν άτομο...
Η "σεβαστούλα" zadok τώρα, δεν είναι αντίπαλος μου, μόνη της, με τον εαυτό της είναι, όπως αποδεικνύετε!


Ναι, είναι αγένεια για εμένα. Εξηγώ παραπάνω και τους λόγους στον Steelspring. Αυτός ίσως δεν γνωρίζει αυτά που γνωρίζω για να με καταλάβει, αλλά εσύ ξέρεις! Οπότε όλα τα άλλα που λες τα θεωρώ απλώς προσπάθεια υπεκφυγής. Δεν ξέρω ποιος είσαι, αλλά ξέρω τι προσπαθείς να κάνεις μέσα από τα "υπονοούμενά" σου, τις δικαιολογίες σου και την προσπάθεια να ξεφύγεις χαρακτηρίζοντας κι εμένα ως... "σεβαστό".

Δεν έχω να σου πω τίποτε άλλο. Κατάλαβες καλά τι είπα και γιατί το λέω.

quote:
Υ.Γ. Νονέ μου επειδή έμαθα να είμαι όσο μπορώ ποιο δίκαιος στη ζωή μου και επειδή δεν έχω μάθει να κρύβομαι, αλλά αντιθέτως να εκτίθεμαι, οφείλω να σου δηλώσω το σεβασμό μου για τα όσα παρέθεσες και να απαιτήσω, την κρίση σου και για μένα στο μέλλον αν και όταν το κρίνεις απαραίτητο.

Ramogloy, ευχαριστώ. Έχω την πρόθεση να το κάνω. Θα σου κάνω την χάρη να μην σε αφήσω στο... απυρόβλητο. Ελπίζω απλώς να βοηθήσω αντί να τα κάνω τα πράγματα χειρότερα.

Και ας προσθέσω τα λόγια κάποιου "ξυπόλητου Ινδού" (μια έκφραση που χρησιμοποίησες Steelspring σε άλλο topic) που τα θεωρώ επίκαιρα σε αυτό το topic.

Δεν μπορείτε να πείσετε όλους τους ανθρώπους να υποταχτούν στις ίδιες ιδέες, αυτό είναι ένα γεγονός, κι ευχαριστώ τον Θεό που είναι έτσι. Δεν είμαι εναντίον καμιάς αίρεσης. Χαίρομαι που υπάρχουν αιρέσεις, και μακάρι όλο και περισσότερο να πληθαίνουν. Γιατί; Απλώς για τον εξής λόγο: Αν εσείς κι εγώ κι όλοι που είμαστε εδώ επρόκειτο να σκεφτόμαστε ακριβώς με τις ίδιες σκέψεις, τότε δεν θα υπήρχαν άλλες ιδέες για μας να σκεφτούμε. Ξέρουμε πως για να παραχθεί κίνηση, πρέπει να έρθουν σε σύγκρουση δύο ή περισσότερες δυνάμεις. Είναι η σύγκρουση της σκέψης, η διαφοροποίηση των σκέψεων, που ξυπνάει την σκέψη. Αν, τώρα, όλοι μας σκεφτόμαστε όμοια, θα είμαστε σαν τις Αιγυπτιακές μούμιες στο μουσείο να κοιτάζουμε απλώς ο ένας τον άλλον καταπρόσωπο, δε θα είμαστε τίποτε περισσότερο από αυτό! Οι στροβιλισμοί κι οι περιδινήσεις υπάρχουν μόνο σε ένα ορμητικό, ζωντανό ποτάμι. Δεν υπάρχουν περιδινήσεις σε ένα στάσιμο, νεκρό νερό”.

(...)

“Είναι πολιτισμός αυτός; Είναι η παλιά δίψα του αίματος της τίγρης, του κανίβαλου, του άγριου που ξαναεμφανίζεται με νέα ονόματα, σε νέες καταστάσεις. Τι άλλο μπορεί να είναι; Αν ζούμε τώρα μέσα σε μια τέτοια κατάσταση, σκεφτείτε τον τρόμο που πέρασε η ανθρωπότητα σε παλιότερους καιρούς, όταν κάθε αίρεση προσπαθούσε με κάθε μέσο που διέθετε να κατακομματιάσει τις άλλες αιρέσεις. Η ιστορία μας δείχνει πως η τίγρη που είναι μέσα μας, απλώς κοιμάται, δεν πέθανε. Όταν έρχονται οι περιστάσεις, πηδάει πάνω, κι όπως στο παρελθόν, χρησιμοποιεί τα δόντια και τα νύχια της. Κι εκτός από το ξίφος και τα υλικά όπλα, υπάρχουν κι άλλα πιο τρομερά όπλα: η περιφρόνηση, το κοινωνικό μίσος κι ο κοινωνικός εξοστρακισμός”.

Είναι καλά γιατί συμφωνώ με αυτά, όποιας εθνικότητας και όποιας... υπόδησης κι αν ήταν ο άνθρωπος που τα είπε.

Λέω ναι στο πρώτο απόσπασμα, αλλά λέω ναι και στο δεύτερο. Έχω λάθος;


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 11:56:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
Σεβαστέ θώθ.
Για τον Ελ. Βενιζέλο έχεις να μας πεις;
Διότι γιαυτό ερωτώ και εσύ πας να με πείσεις ότι αντιμάχομαι "επί προσωπικού, όπως μας λες" την "σεβαστούλα"!
Και γράφεις ότι δεν με ξέρεις, αλλά ξέρω , δλδ, τι ξέρω και δεν με ξέρεις;
Πολλά μποφόρ σεβαστέ, πολλά και μασονικά!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 13:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Kronos22 και Δημ.,

Αυτιστικά ή απλά καθυστερημένα;

Δε σας άρεσε η κανονική οδός, ο σύνδεσμος που δόθηκε από το MoonDragon, έπρεπε να κατασκευάσετε κάποιο σενάριο συνωμοσιολογικής φαντασίας μέσω της παλιάς ιστοσελίδας.
Δεν μπορεί να αποφάσισε δηλ. ο δημιουργός της ιστοσελίδας ν' αλλάξει σέρβερ ή οτιδήποτε άλλο, πρέπει ντε και καλά κάποιοι να τον σαμποτάρουν.

Δε μου λέτε: τί το φοβερό έχει αυτή η ιστοσελίδα, που σας έχει εντυπωσιάσει τόόόσο και θεωρείτε ότι κανείς άλλος δεν τα 'χει γράψει έως τώρα;

Γιατί άραγε οι πανίσχυροι κατά τα άλλα μασώνοι δεν του έχουν κατεβάσει τελείως την ιστοσελίδα και δεν τον έχουν βρει να τον σκοτώσουν, όπως γράφει μέσα ότι κάνουν συνήθως;

Ας μην ξεχνάμε, ότι και Έλληνας δημοσιογράφος πλούτισε γράφοντας τέτοιες ανοησίες και φυσικά ζει και συνεχίζει την καρριέρα του...

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 14:45:58  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπητέ μου steelspring αναγνώρισες στο κείμενο μου κάτι που ανήκει στην προσωπικότητα σου ;
Αν ναι δικαίως εκφράζεσαι με τον τρόπο τον οποίο επέλεξες, διότι είναι ο τρόπος όλων αυτών που κατέδειξα, των μασκοφόρων, των λασπολόγων, των νοητικός ανύπαρκτων.
Αν όχι τότε μου προκαλεί απορία και έκπληξη, η έκρηξη σου.

Μέσα λοιπόν απ’ όλο το κείμενο μου απομόνωσες το quote που παρέθεσες, μου έβαλες μια ταμπέλα που σε βολεύει και εξαπέλυσες τους κεραυνούς σου.

Δε ζήτησα από κανένα να με συμπαθήσει ή να μου στείλει e-mails που να μου λένε το πόσο με συμπαθούν κλπ κλπ.

Δε δήλωσα ποτέ ότι είμαι ένα καλό μέλος και γνώστης των πάντων, δήλωσα απλά αναζητητής και μάχομαι όσο μπορώ απέναντι στη φαιδρότητα και στη λάσπη.

Είχα και έχω το θάρρος να ζητήσω συγνώμη όταν αποδειχθεί πως έχω λάθος.

Εσύ όμως αγαπητέ μου τη μία με καλείς να ξυπνήσω και την άλλη μου λες πως είμαι νεκρός και εκπροσωπώ το θάνατο.

Και ερωτώ !

Τι σε ενοχλεί αν εγώ κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου, ή αν εγώ είμαι νεκρός ;
Γιατί θα πρέπει να ενστερνιστώ τις απόψεις σου ώστε να αποδείξω σε σένα ότι ζω ή ότι δεν κοιμάμαι ;

Τι θα σε ενοχλούσε αν εγώ ανήκα στον Τεκτονισμό, στο Χριστιανισμό, στον Βουδισμό, στον Ανθρωπισμό, στον όποιο τελικά –ισμό ;

Η ταμπέλα μετράει ; Αν ναι η μόνη που έχω πει πως αποδέχομαι είναι αυτή του «Γαύρου».

Η ζωή μου αξίζει για μένα και για κανέναν άλλο φίλτατε, όπως και η δική σου ζωή αξίζει μόνο για σένα και για κανένα άλλο.
Δεν γίνετε να έχουμε τα ίδια βιώματα, δεν γίνετε ακόμα και αν βιώσουμε κάτι παρόμοιο να βγάλουμε τα ίδια συμπεράσματα γι αυτό που βιώσαμε.
Άρα για σένα η δική μου η ζωή δεν αξίζει τίποτα όπως και για μένα η δική σου ίσως.

Ποιος όμως σε όρισε κριτή της ζωής μου, των πεπραγμένων μου, των ιδεών μου ;

Κρίνε φίλε μου πρώτα τον εαυτό σου και μετά αν μπορέσεις αγάπησε τον, θα μπορέσεις να αγαπήσεις και τους άλλους μέσα από αυτή τη διαδικασία και να μάθεις να σέβεσαι την ελευθερία τους όπως θέλεις να σέβονται τι δική σου.

Εγώ είμαι ένα τίποτα, ένας μασονίσκος του κερατά όπως με ονόμασες, εσύ τι είσαι ;



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 14:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
quote:

Σεβαστέ θώθ.
Για τον Ελ. Βενιζέλο έχεις να μας πεις;
Διότι γιαυτό ερωτώ και εσύ πας να με πείσεις ότι αντιμάχομαι "επί προσωπικού, όπως μας λες" την "σεβαστούλα"!
Και γράφεις ότι δεν με ξέρεις, αλλά ξέρω , δλδ, τι ξέρω και δεν με ξέρεις;
Πολλά μποφόρ σεβαστέ, πολλά και μασονικά!

Ο Ελ. Βενιζέλος είναι... ενίοτε πλατεία και ενίοτε αεροδρόμιο !

Αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά εκεί στα... "Κανάρια Νησιά" που ζεις.

Κατά τα άλλα... "Από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 14:54:48  Εμφάνιση Προφίλ
Για τους λοιπούς που υποτιμούν συστηματικά την νοημοσύνη μας.

Μήπως είναι καιρός να σταματήσετε το παιχνιδάκι και να πετάξετε τις μάσκες ;
Μήπως είναι καιρός να σταματήσετε να μας περνάτε για ηλίθιους ;
Μήπως είναι καιρός να κοιτάξετε και λίγο ποιο πέρα από τα προσωπικά σας πάθη και λάθη ;

Κατάντησε βαρετό αυτό το κρυφτούλι του ελέφαντα πίσω από την παπαρούνα !
Ή όπως λέει ο θυμόσοφος λαός "Η ....... θέλει να κρυφτεί μα η χαρά δεν την αφήνει"


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ανέσπερος Φοίνιξ
Νέο Μέλος


31 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 14:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ανέσπερος Φοίνιξ
quote:
Μπορώ και πολύ άνετα μάλιστα.
Κατηγορώ ανοιχτά τον Τεκτονισμό σαν μιά καθαρά Ανθελληνική αντίληψη.
Μπορώ να είμαι περισσότερο σαφής;
Ξέρω πολύ καλά ότι οι Τέκτονες των χαμηλών βαθμών συμπεριφέρονται όπως ακριβώς εσύ.
Εμείς σαν Έλληνες σας αγαπάμε και σας σεβόμαστε σαν ομάδα που ψάχνεται, αλλά μή το παρατραβάτε το πράμα......
Καθήστε μακρυά.
Ο Ελληνισμός δεν έχει κανένα πρόβλημα με κανέναν.!!!!

quote:
Εντάξει.
Οι "Ελληνίδες" πρέπει να γονιμοποιηθούν κάποτε...
η ΎΠΑΡΞΗ" μονάδων συνέχειας με προβληματίζει.
Γέρασα πιά .
Περιμένω την υπεύθυνη αντιμετώπιση των συμπατριωτισών μου.
Τα νέα κορίτσια της πατρίδας μου.
Της Ψυχής μου.


quote:
Υπάρχει τελοσπάντων ένα Ελληνικό κορίτσι;
Πολλά ρωτάω;

quote:
Αχ ρε κοριτσάκια...........
Τόση μοναξιά δεν την περίμενα...............Λυπάμαι,.....

Ο ελληνισμός, βάρβαρε, χαρακτηρίζεται από κάλλος, ήθος, παιδεία.
Εσένα αυτά τα χαρακτηριστικά, φαίνεται από τα γραπτά σου πως σου λείπουν, γιατί μόνο κοπριά βγάζει το στόμα σου.
Κι αν αυτοαποκαλείσαι Έλληνας, στο πνεύμα ισάξιος των θηρίων είσαι.
Που να αντιληφθείς λοιπόν, πλέον από τα βασικά σου ένστικτα.

ΥΓ. Το βέβαιο πάντως είναι, ότι τεστοστερόνη εσένα δεν σου λείπει...

Μη δώτε το άγιον τοις κυσί μηδέ βάλητε τους μαργαρίτας υμών έμπροσθεν των χοίρωνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 15:06:57  Εμφάνιση Προφίλ
Ο Βενιζέλος είναι και καράβι ….

και πινακίδες …..

εκτός όλων των άλλων.



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 15:33:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
Τα πάντα μπορεί να ήταν ο Ελ. Βενιζέλος...
Αλλα μασονάκι δεν υπήρξε ποτέ, όπως σας απέδειξα από το τεκτονικό δελτίο σας...
Έχετε αποδείξεις για όσα λέτε περί της μασονίας του Βενιζέλου;
Σεβαστούλοιδες μου μασόνοι....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 17:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Τούλα, γιατί δεν στέλνεις τα παράπονά σου στον υπεύθυνο της ιστοσελίδας της Μεγάλης Στοάς, όπου τον μνημονεύουν ως Τέκτονα να τους ξεμπροστιάσεις βρε;

Κάνε μας τη χάρη να μας κοινοποιήσεις και την αλληλογραφία να τη θαυμάσουμε...
Άντε βρε... Μη μου πεις ότι φοβάσαι.

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
MoonDragon
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
120 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 18:47:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MoonDragon
Επειδη αρκετα τραβηξε το αστειο ''φιλοι'' steelspring και kronos22 νομιζω πως μου δινετε το δικαιωμα οπως με κρινατε να σας κρινω κι εγω. Το μηνυμα μου περι Ολυμπιακης Εκεχειριας (στο οποιο αναφερεται και το ονομα της Καθυ) δεν ηταν τιποτα παραπανω απο απλο χιουμορ. Να ξεκαθαρισω οτι ουδεποτε θελησα να ειρωνευτω κανενα μελος (ποσο μαλλον την Καθυ) και αν εθιξα καποιον (και κυριως εκεινη) με το εν λογο μηνυμα ζητω συγγνωμη. Αν ο Thoth κρινει πως εχει συμβει το αντιθετο, πρωτος εγω ζητω τη διαγραφη μου απο το Esoterica! Μια προσπαθεια ηταν, να κατευνασω τα πνευματα! Ομως εσεις θελησατε να καταλαβετε αλλο πραγμα. Που δειχνει οτι ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΝΕΥΜΑ!
Oσο για το site που παρεθεσα, την θεση μου την εκανα ξακαθαρη:
quote:
Ο λόγος όμως που την παρέθεσα ήταν ακριβώς για να καταδείξω την ασχετοσύνη και την ανευθυνότητα κάποιων πάνω στο θέμα. Ένα απ’ τα στοιχεία που αναιρούν την αξιοπιστία των πληροφοριών της συγκεκριμένης ιστοσελίδας είναι η αντιπαράθεση ενός Χριστιανικού Ναού και μιας Τεκτονικής Στοάς. Λέγοντας ότι το Ιερό του Ναού (σύμφωνα με το σχέδιο του Θεού) είναι προσανατολισμένο δυτικά, ενώ της Στοάς Ανατολικά (σύμφωνα με το σχέδιο του Διαβόλου). Μέγα λάθος και παραπληροφόρηση! Είναι γνωστό ότι τα Ιερά των Χριστιανικών Ναών και Εκκλησιών βλέπουν στην Ανατολή!
Αν καθόμουν να ψάξω κι άλλο είμαι σίγουρος πως θα έβρισκα και άλλα πολλά «μαργαριτάρια»!

Απορω πως εσυ φιλε kronos22 δεν αντιληφθηκες αυτο το στοιχειο!
Σε αυτο το σημειο θα συμφωνησω με ενα αλλο μελος που σε μηνυμα του λεει:
quote:
Ο ελληνισμός, χαρακτηρίζεται από κάλλος, ήθος, παιδεία.


Αυτα ειχα να πω! Θα επιμεινω ομως να μην συνεχιστει αυτη η διαμαχη.
Προσωπικα ειμαι διατεθιμενος να ξεχασω οσα γραφτηκαν για το ονομα μου και να συνεχισω. Αν υπαρχει βεβαια καλη θεληση και απ' τους συνομιλητες μας!
Θα ηθελα αυτη η συζητηση να μην καταληξει ''κλειδωμενη''! Ας προσπαθησουμε ολοι μας για κατι τετοιο. Ας δειξουμε οτι μπορουμε να ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΡΜΟΝΙΚΑ!


''Confirmo o Deus potentissimus''


Edited by - MoonDragon on 21/08/2004 22:10:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

apistefta omorfos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 19:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apistefta omorfos
ZADOK,
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΡΟΠΕΣ ΣΟΥ.
ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΙΘΜΟΣΟΦΙΑ.
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ?
ΔΕΝ Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ
ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ(ΓΙΑ ΑΡΧΗ).
ΠΡΟΣΘΕΣΕ Σ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ(ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ)
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΕΣΗ.
ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΕΙΣ ΒΑΘΟΣ,
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΓΡΥ(ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ?).
.....................................................................
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ SKULL AND BONES,
ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ
ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΣΤΟ "ΣΤΡΑΤΗΓΕΙΟ" ΤΟΥ ΓΕΙΛ,
ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ REUNION.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ,ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ,ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ REUNION,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.
......................................................................
ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ,
ΠΟΥ ΠΛΟΥΤΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ "ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΙ" ΜΑΣΩΝΟΥΣ.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ Κ.ΤΣΑΡΟΥΧΑ,
ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΣΩΝΟΥΣ.
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ(ΑΝΑΘΕΩΡΗΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ 2004) "Η ΜΑΣΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ"
ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΩΡΕΣ.
ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΛΟΓΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΥΝΤΑΝΙΔΗΣ,
ΕΚΔΟΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑΣ (Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ).
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ,ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ,ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ
ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΙΘΕΝΕΤAΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΣΩΝΙΚΕΣ ΣΤΟΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
(ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΦΙΛΤΑΤΟ MOON DRAGON,ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ
ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ).
ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΣΤΟΑΣ.
ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ.
ΑΡΧΙΚΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ,"ΚΑΛΑ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΚΟΜΗ Ο ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ?"
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΡΑΝΤΑΧΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΘΑΡΗ.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ,ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ-ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΗ-ΛΥΣΗ-
ΣΤ'ΑΠΑΥΤΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΘΙΓΟΜΕΝΟΙ ΚΙ ΑΝ Ο ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΤΟΥΣ "ΞΕΣΚΕΠΑΣΕ".
ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ,"ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ?".
ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΟΛΑ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ ΙΔΙΑ,
ΕΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΚΤΟΝΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ.
ΑΡΑ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΟΣΜΑΚΗ ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ.
ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ,
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΓΕΛΑΣΑ.
ΑΝ ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΒΑΘΜΟΥΣ(ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ANYWAY...),
ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙΟ ΔΥΝΑΤΟΝ "ΣΟΒΑΡΟΙ"
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΒΡΗΚΑ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ,ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΟΥΡΡΕΑΛΙΣΤΙΚΕΣ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΥΠΟΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΑ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΤΕΛΟΣ (ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ),ΕΜΕΙΣ Ο ΑΠΛΟΣ ΛΑΟΣ,ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ
ΕΙΔΟΥΣ ΤΥΠΙΚΑ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΙΣΑΚΤΟΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ.
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΟΙΜΙΑΣ ¨ΚΟΥΤΣΟΙ ΣΤΡΑΒΟΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ",Η "ΜΙΚΡΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ".
.......................................................................
ΠΡΟΤΟΥ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.
ΤΟΝ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.
ΤΟΝ ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ,ΝΑΙ.
ΕΠΙΣΗΣ,Ο,ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ,ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΙΣΤΟΡΙΚΗ" ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ,
ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΣΩΝΙΚΗ ΣΤΟΑ
ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ-ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ.
ΑΛΛΑ Ο,ΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ(ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΑΜΑΤΟΣ)
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
....................................................................
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ZADOK,ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ.
KEEP UP THE GOOD WORK!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 19:32:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΙΘΜΟΣΟΦΙΑ.
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ?
ΔΕΝ Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ
ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΥ(ΓΙΑ ΑΡΧΗ).

Ρωτάς για αριθμούς. Λογική ήταν η απάντησή μου νομίζω.
Από κει και πέρα, κάνεις ότι νομίζεις... Είναι σαφές αυτό.


quote:
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ REUNION,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

Όταν δεν γνωρίζεις κάτι λοιπόν, μπορείς να νομίζεις ότι θέλεις, αυτό δε σημαίνει ότι είναι και έτσι ή ίσως και να είναι.


Σχετικά με τον Τσαρούχα, θα σου πρότεινα να μάθεις κάποια περισσότερα στοιχεία για το πού, πώς και αν βρήκε τα στοιχεία που εξέδωσε και γενικότερα το παρασκήνιο του βιβλίου αυτού.
Αν σ' ενδιαφέρει φυσικά. Διαφορετικά, όπως λες κι εσύ, δεν καταλαβαίνω γιατί ν' ασχοληθείς καν.
Αλήθεια, γιατί "έπεσε" στα χέρια σου ειδικά αυτό το βιβλίο και όχι κάποιο άλλο, από όσα κυκλοφορούν. Ότι "πέσει" δηλαδή στα χέρια σου, αυτό είναι; Τέλος;
Γράφεις ότι συγκρίνεις. Συγκρίνεις με τί;
Και στην τελική, αφού δε σ' ενδιαφέρει, όπως γράφεις, τί συμπεράσματα μπορεί να βγάλεις;
Εν πάσει περιπτώσει, δική σου η επιλογή.

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 19:39:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
quote:

Kronos22 και Δημ.,

Αυτιστικά ή απλά καθυστερημένα;

Δε σας άρεσε η κανονική οδός, ο σύνδεσμος που δόθηκε από το MoonDragon, έπρεπε να κατασκευάσετε κάποιο σενάριο συνωμοσιολογικής φαντασίας μέσω της παλιάς ιστοσελίδας.
Δεν μπορεί να αποφάσισε δηλ. ο δημιουργός της ιστοσελίδας ν' αλλάξει σέρβερ ή οτιδήποτε άλλο, πρέπει ντε και καλά κάποιοι να τον σαμποτάρουν.



σεβαστή για κάνε μια δοκιμή όπως γράφει ο Δημ. ίσως να πάψεις να λες αηδίες. Προκαλώ όλους να δοκιμάσουν όπως γράφει ο σεβαστος Δημ.
quote:

Δε μου λέτε: τί το φοβερό έχει αυτή η ιστοσελίδα, που σας έχει εντυπωσιάσει τόόόσο και θεωρείτε ότι κανείς άλλος δεν τα 'χει γράψει έως τώρα;


Ψαξε και θα βρεις...

σεβαστή ακόμα καίει η λάμπα;
Ως εθιστε και ενοίοτε απο το σεβαστη=σεβαστούλα=τούλα.
Ποιόν θα σκοτώσουν πάλι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 20:12:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Εσύ προσωπικά δεν έχεις πρόβλημα, μπροστά απ' το ...ούλα βάζεις όποιο γράμμα θέλεις... και βγάζεις το όνομά σου...

Λοιπόν, επειδή δεν χρησιμοποιώ Windows πλέον, μας το κάνεις λίγο λιανά τί εννοείς, διότι και να θέλω δεν μπορώ να ψάξω αυτά που ζητάς με τον τρόπο που υποδεικνύετε;

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 20:31:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring
quote:

Ο ελληνισμός, βάρβαρε, χαρακτηρίζεται από κάλλος, ήθος, παιδεία.
Εσένα αυτά τα χαρακτηριστικά, φαίνεται από τα γραπτά σου πως σου λείπουν, γιατί μόνο κοπριά βγάζει το στόμα σου.
Κι αν αυτοαποκαλείσαι Έλληνας, στο πνεύμα ισάξιος των θηρίων είσαι.
Που να αντιληφθείς λοιπόν, πλέον από τα βασικά σου ένστικτα.

ΥΓ. Το βέβαιο πάντως είναι, ότι τεστοστερόνη εσένα δεν σου λείπει...


Μάζεψε την κοπριά που μου αποδίδεις Ανέσπερε Φοίνικα
Ιδέα δεν έχεις για το τι είναι ήθος και παιδεία.
Μου αρέσει που μου κάνεις και antidoping test και με βρίσκεις και θετικό.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2004, 07:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
quote:

quote:

quote:

Επειδή πάντα πρέπει να εξετάζουμε και τον αντίλογο ρίξτε μια ματιά σε αυτό το site:
http://www.freemasonrywatch.org/
Τα σχόλια δικά σας….



''Confirmo o Deus potentissimus''

Edited by - MoonDragon on 21/08/2004 00:01:32



Σεβαστέ φεγγαροδράκε.
Μιά μικρούλα διόρθωση στην παραπάνω ηλεκτρονική διευθυνση για τον αντίλογο που μας γράφεις.
www.freemasonrywatch.org/secrets.hmtl
Και εάν σας βγάλει ένα μήνυμα για κορεάτικα γράμματα, αρχικώς, απλώς πατήστε άκυρο για να ανοίξει η σελίδα.
Ευχαριστούμε σεβαστέ φεγγαρόδρακε για το σαίτ
Βέβαια να γράψω σεβαστέ, ότι επειδή το ίδρυμα "ξέρει" καλό θα είναι οι φίλοι που ενδιαφέρονται για την αλήθεια, να μην πατήσουν από εδώ την διεύθυνση του σαϊτ αλλά να την αντιγράψουν και να την μεταφέρουν προς αναζήτηση αλλού για να τους ανοίξει.

Edited by - Kronos22 on 21/08/2004 08:56:10


Γειά φίλοι.
Φίλτατοι MoonDragon και Kronos22 θα πρέπει να πούμε στις/ους αγαπητές/ούς φίλες/ους ό,τι φρονιμότερο θα είναι, το site :
www.freemasonrywatch.org/secrets.hmtl
Να το ανοίγουν από αλλού (π.χ. από άλλη αναζήτηση) διότι έκαναν πάλι το θαύμα τους οι πνευματικοί ΤΡΑΜΠΟΎΚΟΙ και το site που μας δώσατε , βγάζει άλλα αντί άλλων όταν το πατάμε από ετούτο το topic!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΑΝΟΙΓΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΑΜΕ ΑΚΥΡΟ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΚΩΣ ΜΑΣ ΖΗΤΗΤΕ Η ΛΗΨΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ.

Με εκτίμηση στον άνθρωπο και στη φύση.


τα χαμηλωμενα φωτα κανουν σκιες στα προσωπα μας και τα παραμορφωνουν.
Δια τούτο μόνο φως.
Ελατε στο φως, ξεχαστε τις σκιες.



Η αλήθεια λάμπει σεβαστή zantok.
Ας δοκιμάσουν οι φίλοι μας να ανοίξουν από εδω την διεύθυνση που μας έδωσε ο φεγγαρόδρακος (την οποία διόρθωσα λιγάκι) και μετά ας την ανοίξουν από άλλη αναζήτηση ή απ'το προφίλ του σεβαστού μέλους Δημ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟ ΨΕΜΑ ΣΟΥ σεβαστούλα...
δλδ, πως το σαϊτ ....
Σεβαστή zadok επιμένεις ακόμα στο ψέμα;
σεβαστή=σεβαστούλα=τούλα.
Έτσι μας λες, σεβαστή όλους "Τούλα"...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2004, 16:22:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Ποιό ψέμα μου, βρε ανόητη Τούλα (ξέρεις εσύ γιατί σε λέω έτσι);

Η ίδια σελίδα ανοίγει και με τον ένα και με τον άλλο σύνδεσμο.

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
apistefta omorfos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2004, 19:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους apistefta omorfos
ZADOK,
ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ "ΕΠΕΣΕ" ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ,
ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΕ-ΚΑΝΟΝΙΚΑ-ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.
ΣΕ ΕΚΔΟΤΙΚΟ ΟΙΚΟ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!
......................................................................
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΕΞΥΜΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΚΤΟΝΙΣΜΟ.
ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ LEDBEATER (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ),Ο ΟΠΟΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.
......................................................................
ΙΣΩΣ ΝΑ ΝΟΜΙΣΕΣ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ "ΞΕΣΚΕΠΑΖΟΥΝ".
ΜΠΑ,ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.
ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΚΑΚΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΙΝΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ.
......................................................................
ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ,ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΛΙΓΟΤΕΡΟ,ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ
ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ.
Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ.
ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΚΙΟΛΑΣ.
......................................................................
Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΚΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΞΙΣΤΟΡΕΙ ΚΑΤΙ
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΠΕΛΑΤΗΣ".
ΚΟΙΤΑΖΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΝΑ ΛΕΩ ΝΑΙ,ΙΣΩΣ,ΧΜΜ ΚΛΠ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.
.....................................................................
ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΛΑ ΛΕΝΕ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΒΗΜΑ,ΟΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΘΡΑ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΦΥΣΙΚΗ
ΕΩΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΑΡΝΙ ΜΕ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙ ΜΕΝΕΙ?
ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΛΑ.
......................................................................
ΑΡΑ...ΚΙ Ο ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ.
ΛΕΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙ,ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΧΛΕΥΑΣΕΙ,
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
......................................................................
ΕΛΠΙΖΩ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ "ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ".
ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
.....................................................................
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2004, 22:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
Δε διαφωνώ σε τίποτε από όσα έγραψες, αγαπητέ μου.

Το γενικότερο κλίμα δεν είναι και τόσο ήρεμο, αλλά σαφώς δεν έχω κάτι μ' εσένα προσωπικά.


multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 21:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA
quote:

Ποιό ψέμα μου, βρε ανόητη Τούλα (ξέρεις εσύ γιατί σε λέω έτσι);

Η ίδια σελίδα ανοίγει και με τον ένα και με τον άλλο σύνδεσμο.

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)




ζαντοκ το test το εκανα.
αλλα θα δωση απο το topic τεκτονισμός η, μασονια η σελιδα που μας βρηκαν τα παιδια και αλλα δηχνη αμα την αναζητησης απο αλλου που θα δωση πολλα πραγματα.
τι γινετε βρε γιατι το κανανε και ποιοι ετσι το τριπακι;

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 22:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 22:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral
Όρεξη νά 'χουμε.

http://www.websloth.gr/cgi-bin/readart.cgi?idnum=326

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 09:12:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΟΥΠΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι βλέπουν τα ματάκια μου ;;;;;;;
Η AFMA μπερδεύτηκε και γράφει με τον άλλο λογαριασμό !!!!
Αχ είδες τι παθαίνεις καλή μου όταν έχεις πολλούς λογαριασμούς ;;;;;

Παραφράζοντας λοιπόν τον τίτλο της ταινίας που παρέθεσε η Zadok θα έλεγα «The mailwoman always hit pointedly»



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 15:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

Υπάρχει ένα πράγμα που λέγεται I.P. address, το οποίο περνάει αυτόματα μαζί με άλλες πληροφορίες κάθε φορά που δίνουμε ένα άρθρο (submit a post).

Αυτό δεν μπορείς να το δείς εσύ ώς χρήστης, αλλά το βλέπουν οι Moderators ή ο Αντμίν, έχω ξαναδουλέψει αυτό τον τύπο φόρουμ. Έχω δουλέψει μόνο V-Bulletin 5.

Άν νομίζεις ότι ήμουνα ο ίδιος άνθρωπος που δήθεν προκαλούσα πάλι αντιπαραθέσεις, πέσε στον Admin ή στους Moderators να ελένξουν τις δυο IP.


ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ 4η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΤΟΠΙΚ Ο DEN ULV. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΡΑΜ. Ο ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ.

ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
MoonDragon
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
120 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 03:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MoonDragon
Μια ακομα ιστοσελιδα, η οποια αναιρει την προηγουμενη που παρεθεσα:
http://www.masonicinfo.com/
Τι εγινε, πηγατε ολοι διακοπες?


''Confirmo o Deus potentissimus''
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 30 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy