ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΤΕΚΤΟΝΙΣΜΟΣ ή ΜΑΣΟΝΙΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 30
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 21:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:

Χεστήκανε στην Αμερική να ασχοληθούν με την Ελλάδα. Ποιου ευρύτερου Ελληνισμού, και ποιας ομάδας Ε?

Για δεύτερη φορά:


Τσιτώνεις για δεύτερη φορά ή μου φαίνεται;

Πάντα όταν σε στριμώχνουν, ε;

Λοιπόν, κάνω κι εγώ επιλεκτικά copy-paste από τα κείμενά σου και έχουμε και λέμε:

quote:
Το πρόβλημα είναι ότι κατά τη γνώμη μου, ο Τεκτονισμός είναι βλαβερός για την Ελλάδα, και βλαβερός για τον κόσμο

Ποιός Τεκτονισμός λοιπόν;;;

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 11/06/2004 21:49:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σανενακ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uruguay
184 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2004, 22:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανενακ
quote:
Άμα βρεις και σε ποιά γωνία πήγα, κερδίζεις τσιχλίτσα από τον τζούφιο περιπτερά

Τεκτονων και μασονων γωνια!!
Την πηρα την τσιχλιτσα????

Κανενας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 01:06:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:

Την πηρα την τσιχλιτσα????


Ο τζούφιος ο περιπτεράς στο σφύριξε;;;

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χρήστος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 02:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χρήστος
Παιδιάααα, έχω παραγγείλει το μασωνικό σύμβολο του λουκέτου (όπως ανέφερε και ο φίλτατος Ramoglou) σε δαχτυλίδη και νομίζω πως σε λίγο θα έχει φτάσει (παρ΄όλο που έχει καθυστερίσει αρκετά)!

Επίσης δεν βαρεθήκατε να ασχολήστε με τους Μασώνους ενώ υπάρχει ένα παρακλάδι αυτών οποίο αποτελεί μεγάλο κίνδυνο για την Ελληνική κοινωνία, και για όλες τις κοινωνικές ομάδες του κόσμου.. Κοιτάξτε εδώ:

http ://privateww w.essex.ac.uk/~gtsili/laspi/laspi/previous/two/kasoni.htm

(εσείς βάλτε το χωρίς τα κενά.. δεν μπορούσα να το κάνω ποστ όλο μαζί διότι έβγαζε κάποια scripting bugs)

Edited by - Χρήστος on 12/06/2004 02:56:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 11:58:19  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σας.

Από λύκος που θα ήθελες να είσαι ( You Wish ! ) σε πεκινουά κατέληξες .

quote:
Μιλάς και Αλβανικά βλέπω. Εύγε.

Αρβανίτικα μιλάνε πολλοί στην Ελλάδα και ειδικά στην Πελοπόννησο και στην Στερεά Ελλάδα. Ακόμα στην Ελληνική γλώσσα υπάρχουν λέξεις οι οποίες έχουν ρίζα από άλλες χώρες και εμείς τις χρησιμοποιούμε στην καθομιλουμένη.

quote:
Πώ πώ αντι-αμερικανικό μένος. Γιατί Ραμόγλού όταν τους συναντάτε αυτούς απο την Αμερική κάθεστε Παναγίες και είσαστε όλο φιλοφρονήσεις, Σεβ. Αδ. και τα τοιαύτα. Δείξε την μαγκιά σου. Πήγαινε στους επισκέπτες και πέσ' τους πως είναι αντικανονικοί, γιατί εδώ στο Ελλάντα έχετε το COPYRIGHT κατ'ευθείαν απο το Λονδίνο και είσαστε AUTHORISED DEALER.

Διαφήμιση δεν ισούται με προσυλητισμό, και επίσης το κοινωνικό περιβάλλον των Η.Π.Α. επιτάσσει διαφορετική αντιμετώπιση απο τον τρόπο που εργάζεται ο ΕΤ στην Ελλάδα, τον οποίο ομολογώ ότι αδυνατώ να καταλάβω.


Όπα !!!! Έλα !!! Τι καλά λοιπόν που εγώ δεν έχω κάτσει προσοχή μπροστά σε κανέναν και δε με ενδιαφέρει και ποιος έχει το copyright και το authorized dealer !
Μάλλον μπερδεύτηκες στο τι με ενδιαφέρει και τι όχι. Μην κάνεις τέτοια λάθη.

Από την άλλη πως ξέρεις πως κάθονται οι Έλληνες Μασόνοι προσοχή στους Αμερικάνους τι στιγμή που δεν ξέρεις τι γίνετε στις Ελληνικές Στοές ;
Πάλι αιδοίο τα έκανες ! ( Η λέξη είναι Ελληνικότατη ).

quote:
H παρομοίωση είναι αγοραία, αλλά θα σου επαναλάβω ότι αυτοί που έχουν τα μαγαζάκια όπως λές δεν αναγνωρίζονται ώς κανονικοί.
Τώρα, το γεγονός ότι υπάρχει και απο μια Στοά σχεδόν σε κάθε Αμερικανική πόλη όσο μικρή και άν είναι, αυτό είναι κάτι το οποίο θα ζηλεύατε αλλά δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

Aρχίζεις να με εκνευρίζεις με το dealership της Αγγλίας...

Όχι, δεν κατάλαβες. Η Αμερική είναι μια ελεύθερη χώρα, και ο καθένας έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει σε λογικά πλαίσια.


Συγνώμη ξεχάστηκα ο πτωχός Έλληνας ζηλεύει τον πλούσιο Αμερικάνο που έχει σε κάθε πόλη από μια Στοά !
Εμ ναι στην χώρα του «πάρτα όλα» δίνουν στο λαό ότι χρειάζεται για να τον κρατάνε στο επίπεδο της βλακείας και να νομίζει πως είναι ο άρχοντας του κόσμου.
Πάρε λοιπόν και στοές, πάρε και βαθμούς, πάρε και λέσχες, πάρε και δαχτυλιδάκια, πάρε και παρελασούλες, κλπ κλπ.
Ηλίθιος ήταν ο Πυθαγόρας που άνοιξε τη σχολή του στον Κρότωνα, στο N.Y. έπρεπε να την ανοίξει.
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει πως σκέφτεται ο Έλληνας και πως του αρέσει να ζει, βέβαια ας μην ανοίξουμε συζήτηση για το πώς και τι, γιατί θα πάει μακριά η βαλίτσα.
Μάλλον ξεχνάς τι έχεις δηλώσει !!!


quote:
Ο Τεκτονισμός ήταν και παραμένει η Πέμπτη Φάλαγγα του Ελληνισμού. Σήμερα, ο Ελληνικός Τεκτονισμός είναι εξ' ολοκλήρου διαβρωμένος απο τις Αμερικανικές Μυστικές Υπηρεσίες, όπως ήταν και το 1967 όταν οι ηλίθιοι αφελείς αγνοί πατριώτες αλλα και αμόρφωτοι Έλληνες Αξιωματικοί επίστευσαν στα σωστά τους, ότι οι Τέκτονες Αδελφοί τους του Εξωτερικού (και δή του Λονδίνου) θα τους έδιναν στο πιάτο την Κύπρο.

Εάν είσαι Έλληνας Πατριώτης, και ειδικά εάν εργάζεσαι στα Σώματα Ασφαλείας ή στις Ένοπλες Δυνάμεις, ή σε κάποια σημαντική δημόσια υπηρεσία ΜΗΝ επιτρέψεις ΠΟΤΕ στο εαυτό σου να γίνει Τέκτονας...Θα αναγκαστείς να ΠΡΟΔΩΣΕΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΑ την πατρίδα σου.


Εδώ στην Ελλάδα, το έχουνε ξεφτιλίσει. Οι αδαείς φοβούνται ακόμη και τον ίσκιο τους, θεωρούν τον Τεκτονισμό κάτι σαν τα Διονυσιακά και τα Ελευσίνια Μυστήρια μαζί, τηρώντας "σιγή" ώς άλλοι μύστες...


Και κατόπιν λες !!!!!!!!!!!!!!!

quote:
…………….απο τον τρόπο που εργάζεται ο ΕΤ στην Ελλάδα, τον οποίο ομολογώ ότι αδυνατώ να καταλάβω.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:
Tην ακούσανε τοοοοσο πολύ στην G.L.o.G. που εγώ δημοσίευσα την Humanum Genus στο έγκυρο φόρουμ του Εσωτέρικα που το διαβάζουν τόοοοσες χιλιάδες ανθρώπων

Και μετά …..

quote:
Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε σοβαρή συζήτηση εδώ μέσα. Θα ψάξω να βρώ κάποιο φόρουμ όπου μπορεί να συζητηθεί ο τεκτονισμός σοβαρά, και άν βρώ θα το δημοσιεύσω εδώ μέσα.
Πρέπει να υπάρχουν κάποια σχετικά Αμερικάνικα Φόρουμ. Θα κοιτάξω.

Όμοιος ομοίο αϊ πελάζει !!!!


Ο κακός λύκος


Edited by - Ramoglou on 12/06/2004 16:45:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 17:40:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Αυτό το καταραμένο δαχτυλίδι έχει καταντήσει σαπουνόπερα.
-------->Ναί το φοράω.
-------->Συμβολίζει για μένα ότι τηρώ την υπόσχεση που έχω αναλάβει για αλληλεγγύη πρός τους φίλους μου.

Αν τους τιμούσες πραγματικά, αν αγαπούσες αλλήλους, δε θα χρειαζόσουν κανένα δαχτυλίδι για να σου θυμίζει τι πρέπει να κάνεις.

Άλλο τώρα αν το φοράς για να δείχνεις πως ανήκεις στους «φίλους» σου και έτσι να έχεις και μερικά οφέλη από την δική τους «υπόσχεση» φιλίας είναι άλλο θέμα ( American way of Life - στα Ελληνικά Λαμόγιο - αγγλιστή Lamer ).

Άραγε οι φίλοι σου ξέρουν την άποψη σου γι αυτούς ;

quote:
Όχι Σταύρο. Το πρόβλημα είναι ότι κατά τη γνώμη μου, ο Τεκτονισμός είναι βλαβερός για την Ελλάδα, και βλαβερός για τον κόσμο, παρ'όλο που μπορεί να είναι καλός για όλα τα Α/Σ Κράτη.


quote:
Aρχίζεις να με εκνευρίζεις με το dealership της Αγγλίας...

Τα παράπονα σου στον Anderson !!!!!
Και μην εκνευρίζεσαι, stay cool babe !
Ακόμα και όταν σε ξεγυμνώνουν και σου δείχνουν την αμάθεια σου.
Είδες κανένα Αμερικανάκι στη Μύκονο να εκνευρίζετε όταν το ξεγυμνώνουν ;;;


Ο κακός λύκος


Edited by - Ramoglou on 12/06/2004 17:44:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 18:37:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
Είδες κανένα Αμερικανάκι στη Μύκονο να εκνευρίζετε όταν το ξεγυμνώνουν ;;;


Μην του βάζεις ιδέες...


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2004, 20:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida
Den Ulv

Απλά αναρωτιέμαι γιατί δεν μου απάντησες σε όσα ερωτήματα σου έθεσα.
Δεν περιμένω βέβαια ούτε εδώ να πάρω απάντηση άλλωστε η απάντηση είναι ευκολονόητη. Η δεν ήξερες να μου απαντήσεις ή δεν μπορούσες να παραδεχτείς κάποια πράγματα προφανώς για τους δικούς σου λόγους. Τώρα θα μου πεις γιατί όλα αυτά? έ έτσι απλά για την ιστορία.

Παρόλα αυτά όμως οι απορίες μου δεν λένε να σταματήσουν.

quote:
Ναί το φοράω.
-------->Συμβολίζει για μένα ότι τηρώ την υπόσχεση που έχω αναλάβει για αλληλεγγύη πρός τους φίλους μου.

Τελικά τι είδους «φίλοι» είναι αυτοί που θέλουν και υποσχέσεις και εξωτερικά χαρακτηριστικά για να θεωρηθούν φίλοι?
Και μήπως ανάλογα την «κλίκα φίλων» τα σήματα που φέρουν τα διάφορα δαχτυλίδια ποικίλλουν?

Μου θυμίζει το γυμνάσιο που πήγαινα που η παρέα αποφάσισε να πάρει ασημένια βεράκια για να τα φοράμε και μετά από 10 χρόνια να θυμηθούμε πως έχουμε ένα ραντεβού όλοι μαζί να θυμηθούμε τα παλιά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 00:40:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
Ti κάνουν οι φίλοι μου οι Ελευθερομασόνοι??? Τον ευρήκατε τον Χιραμ ή ακόμη???

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
Καταποση γλώσας παθανε τα μασονακια του φορουμ. Θα μου απαντησει καποιος τι γινετε με το Χιραμ το βρηκατε ή ακομα το ψαχνετε?

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 11:13:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida
Labolas Glasya,

Παρατηρώ ότι η περιέργειά σου έχει αγγίξει κόκκινα. Γιατί δεν ψάχνεις μόνος/η σου να βρεις την απάντηση? έτσι θα σου μείνει και καλύτερα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 15:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
"Καταποση γλώσας παθανε τα μασονακια του φορουμ. Θα μου απαντησει καποιος τι γινετε με το Χιραμ το βρηκατε ή ακομα το ψαχνετε?"

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 20:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
γκρετελ εχεις να πεις κατι για οσα ειπα. Πως? Οχι? Ε τοτε κατσε στα αυγουλακια σου και μην ασχολεισε. Αιντε με τους εσωτερισταδες των στοων και των σαλονιων. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 00:27:22  Εμφάνιση Προφίλ
Labolas Glasya αν κατάφερνες να αρθρώσεις ένα τουλάχιστον πολιτισμένο λόγο ίσως κάποιος να σου απαντούσε, όμως ως φαίνετε η διανοητική σου ικανότητα δεν είναι τέτοια που να σου επιτρέπει να συντάξεις προτάσεις με νόημα, προτάσεις με σεβασμό προς τους συνομιλητές σου.

Νομίζεις ότι με μία φράση σου ότι θα προκαλέσεις ταραχή μεγατόνων, νομίζεις ότι επειδή κάτι κάπου άκουσες έκανες την ανακάλυψη του αιώνα, μου θυμίζεις έντονα την παλιά διαφήμιση …… Το παιδί μίλησε !!!! … Και τι είπε ;;;;; …… ΠΡΟ-ΠΟ !!!

Όσο για το Χιράμ δε χρειάζεται να είσαι μασόνος για να βρεις τι και πώς αλλά χρειάζεται να πάς στο κοντινότερο βιβλιοπωλείο και να ζητήσεις το «Ο Μύθος του Χιράμ Εν τη Μασονία» συγγραφέας είναι ο Papus ( αν ξέρεις ποιος είναι αυτός ! ) και το βιβλίο είναι των εκδόσεων ΔΙΟΝ

Λοιπόν το βρήκες το βιβλιοπωλείο ;;;;;;;


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geraki10
Νέο Μέλος

Italy
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 08:18:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geraki10
εδω στη ρωμη πιασανε δυο βουλγαρους, που με το συστημα δηθεν του τσακωμου σε απομονωμενα σοκοκια εκλεβαν τους πεζους:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
τι ειχε γινει;
πολυ απλα οι βουλγαροι ηταν κλεφτρονια και ειχαν μαθει :-) αυτη την τεχνη απο τον καιρο που εγιναν (χτισταδες):-):ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
καταλαβες τωρα labolas glasya! το στιλακι του ΔΗΘΕΝ τσακομου ειναι ενα απο τα βασικοτερα ΟΡΓΑΝΑ ψαρεματος της συντεχνειας σας:-)
χα χι χα
αφηστε λοιπον τα δηθεν :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
ο μπερλουσκονι ξερεις τι ειπε για τις "στοουλες" οταν ρωτηθηκε απο το βατικανο;
δε κανω τιποτα σε λιγο θα κλεισουν ελλειψη μελων!!!

τωρα συνεχιστε το ψαρεμα
που ξερεις, υποαναπτυκτοι ελληναραδες δεν υπαρχουν πια
αντε και με την νικη αλλη μια φορα για την πανεμορφη ελλαδιτσα μας ωρε χτισταδες του διαδιχτυου
μακια:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 16:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

γκρετελ εχεις να πεις κατι για οσα ειπα. Πως? Οχι? Ε τοτε κατσε στα αυγουλακια σου και μην ασχολεισε. Αιντε με τους εσωτερισταδες των στοων και των σαλονιων. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG


ΕΧΩ: ΑΡΜΕΓΕ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΕ ΧΕΛΩΝΕΣ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 18:51:14  Εμφάνιση Προφίλ

Οι κεκαρμένες χελώνες !!!

Και ο λαγός για το άρμεγμα !!!

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 19:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok
quote:
ο μπερλουσκονι ξερεις τι ειπε για τις "στοουλες" οταν ρωτηθηκε απο το βατικανο;
δε κανω τιποτα σε λιγο θα κλεισουν ελλειψη μελων!!!

τωρα συνεχιστε το ψαρεμα


Μπράβο, βρε! Το 'πιασες το νόημα!

Τί ανησυχείς, όμως, άραγε... αφού το 'πε κι ο Σίλβιο;;; Ή μήπως δεν ήταν ο Σίλβιο;

Αλήθεια, ήσουν μπροστά και τα 'κουσες να το λέει ο ίδιος;


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geraki10
Νέο Μέλος

Italy
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 01:48:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geraki10
αστε τις χελωνες και τους λαγους :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
και τα πολλα τα ψεματα, διοτι ο "μυθος" του δεσμού (γενικου κεραμιστη):-)και την αθανασια....
ορα (Revue Hiran αρθρο του Teder πάνω στον συμβολισμο του Δεσμου της αθανασιας):ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ :-)
ετσι για τον Χιραμ μας λεει Τεδερ!
μακια:-)
alis
magna greca

υ.γ.
oταν τελειωσεις το κουρεμα, να μας πεις γιατι το σωμα του Χιραμ ειναι
σε σηψη;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geraki10
Νέο Μέλος

Italy
48 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 08:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους geraki10
ελα ρε εσυ που το παιζεις πως εχεις τους νεους βαθμους του σκωτιμου
γιατι καταποιες την γλωσσα σου μονο στις χαζοψυχες (ορα ατμα) τα λες eτουτα μαγκα χωρις φτερα ,διχως πουπουλα παγω...:-):ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
μπαγασακο:-)
καλα που ειδες τις συλφιδες και που τους ουρανιους δεσποτες μετα την εκδηλωση της ουρανιας αρμονιας:-)
alis
magna greca

χιραμ:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 19:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
ΓΕΡΑΚΙΝΑ στοχω ξαναγραψει και θα στο ξαναγραψω. Πινεις που πινεις τουλαχιστον προσεχε τι πινεις. Τα καψες τα εγκεφαλικα κοπελια. Τα καψες ολα. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 02:56:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _
Μπααα...... Το πρόβλημα το κόβω να είναι ΓΕΝΙΚΑ στην ύδρευση!!!

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goetian
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 14:02:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goetian
AΓAΠHTOI ΦIΛOI ΓEIA ΣAΣ. ΠAEI KAIPOΣ AΠO TOTE ΠOY ΞEKINHΣA TO TOPIC AΛΛA EIXA XAΣEI TO PASSWORD TO OΠOIO EYTYXΩΣ BPHKA ΣE ENA ΣHMEIOMATAPIO. TEΛOΣ ΠANTΩN. ME XAPA BΛEΠΩ OTI TO TOPIC ΠPOXΩPAEI KAΛA OΠΩΣ EΠIΣHΣ KAΛA ΠPOXΩPHΣE EΔΩ KAI KAIPO H ANAZHTHΣH MOY ΓIA TO ΘEMA. EIXA THN TYXH NA ΓNΩPIΣΩ KAI MIA KOΠEΛA H OΠOIA ANHKEI ΣTO TAΓMA TOY EΛEYΘEPOTEKTONIΣMOY LE DROIT HUMAIN-TO ANΘPΩΠINO ΔIKAIO KAI MOY EΞHΓHΣE APKETA ΠPAΓMATA ΓIA TO XΩPO OΠΩΣ EΠIΣHΣ ΓNΩPIΣA KAΠOION ΣYNAΔEΛΦO MOY AΠO TO XΩPO EPΓAΣIAΣ O OΠOIOΣ ΓPAΦEI ΣTO FORUM TOY ESOTERICA AΛΛA ΔEN ΞEPΩ AN EINAI TEKTΩN.

ΘEΛΩ NA ΣAΣ EYXAPIΣTHΣΩ ΘEPMA ΓIA TIΣ AΠANTHΣEIΣ ΠOY MOY ΔΩΣATE KAI OI OΠOIEΣ AΛΛEΣ HTAN KATATOΠIΣTIKEΣ KAI AΛΛEΣ AN KAI ΔEN HTAN ME EBAΛAN ΣTO TRIP NA ΨAΞΩ.

KAI MIA ΠAPATHPHΣH : EΠEIΔH ΔIAΠIΣTΩΣA OTI OPIΣMENOI BPHKATE EYKAIPIA ΓIA AΛΛOY TYΠOY ΔIAΦΩNIEΣ ΣTO TOPIC ΣAΣ ΘEPMOΠAPAKAΛΩ NA MEINETE ΣYΓKENTPΩMENOI ΣTO ΘEMA (EITE TO BΛEΠETE ΘETIKA EITE APNHTIKA).

ΘA TA ΛEME ΠIO ΣYXNA KAΘOTI TO PASSWORD EINAI ΠIA ΦYΛAΓMENO ΩΣ KOPH OΦΘAΛMOY.

EYXAPIΣTΩ

xXxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2004, 07:34:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg
quote:

OΠΩΣ EΠIΣHΣ ΓNΩPIΣA KAΠOION ΣYNAΔEΛΦO MOY AΠO TO XΩPO EPΓAΣIAΣ O OΠOIOΣ ΓPAΦEI ΣTO FORUM TOY ESOTERICA AΛΛA ΔEN ΞEPΩ AN EINAI TEKTΩN.

EYXAPIΣTΩ

xXx



δηλαδή, ξέρεις πως όλοι οι άλλοι, είναι τέκτονες εδω μέσα ή στην καλύτερη κάτι τέτοιο;
για φαντάσου φίλε μου ταμπέλες!


Εκτός κιαν υπάρχουν πολλοί τριπλογεγραμμένοι, που ξέρεις; ίσως...

Με εκτίμηση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goetian
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 18:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goetian
ΓIATI ΦΩNAZEIΣ AΓAΠHTH ZEZMPERGK; EIΠA KATI KAK0 Ή KATI ΠOY ΔEN EΠPEΠE; ΣTO ΦINAΛE ΔIKAIΩMA TOY KAΘENA ΔEN EINAI NA EINAI OTI EINAI; KAI ΠOY ΣE ΠAPAKAΛΩ ΔIAΠIΣTΩΣEΣ OTI BAZΩ TAMΠEΛEΣ;

AN ΘEΛEIΣ MΠOPOYME NA TO ΣYZHTHΣOYME KAI MEΣΩ E-MAIL ΓIA NA MH ΔIATAPAXTEI H ΣYZHTHΣH EΔΩ.

xXxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 18:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg
quote:

ΓIATI ΦΩNAZEIΣ AΓAΠHTH ZEZMPERGK; EIΠA KATI KAK0 Ή KATI ΠOY ΔEN EΠPEΠE; ΣTO ΦINAΛE ΔIKAIΩMA TOY KAΘENA ΔEN EINAI NA EINAI OTI EINAI; KAI ΠOY ΣE ΠAPAKAΛΩ ΔIAΠIΣTΩΣEΣ OTI BAZΩ TAMΠEΛEΣ;

AN ΘEΛEIΣ MΠOPOYME NA TO ΣYZHTHΣOYME KAI MEΣΩ E-MAIL ΓIA NA MH ΔIATAPAXTEI H ΣYZHTHΣH EΔΩ.

xXx



Από εδώ και πέρα.... μόνο με χαμογελάκια....
Με εκτίμηση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2004, 14:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida
Αγαπητέ Goetian,
quote:
ΓIATI ΦΩNAZEIΣ AΓAΠHTH ZEZMPERGK; EIΠA KATI KAK0 Ή KATI ΠOY ΔEN EΠPEΠE; ΣTO ΦINAΛE ΔIKAIΩMA TOY KAΘENA ΔEN EINAI NA EINAI OTI EINAI; KAI ΠOY ΣE ΠAPAKAΛΩ ΔIAΠIΣTΩΣEΣ OTI BAZΩ TAMΠEΛEΣ;

παρατηρώ από τον αριθμό των μηνυμάτων σου ότι είσαι σχετικά καινούριος εδώ. Για αυτό αποφάσισα να σου πω το εξής :

Εσύ πολύ ωραία λες ότι λες παραπάνω, απλά εδώ μέσα υπάρχουν μέλη τα οποία κυνηγούν να βάλουν ταμπέλα με το έτσι θέλω σε κάποια άλλα μέλη, έτσι δηλαδή γιατί δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν. Οπότε μη σπαταλάς άδικα το χρόνο σου .... (προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν σου κάνω καμία υπόδειξη, απλά την γνώμη μου λέω την οποία αν θες την κρατάς αν όχι την πετάς στα σκουπίδια).

Οσο για το τι δικαίωμα έχει ο καθένας ... δυστυχώς κάποιοι δεν μπορούν να το δουν και απλά το πλάθουν όπως αυτούς τους βολεύει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 22:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya
Ti τα θες βρε Γκετιαν. Μη τη ψαχνεις μαυτους. Ο ενας καρφονει τον αλλο δε βλεπεις? Κρατανε απο ενα διαβητη και κηνυγανε να βγαλουνε ο ενας το ματι του αλλουνου. Και θελουνε λεει να σωσουνε το κοσμο. Κουνια που τους κουναγε. Στα ερωτηματα μου βεβαια δεν εχουν απαντησει. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xiram
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2004, 15:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xiram
Telo na mato ti sxesi tou xiram me tous masonous.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2004, 16:02:45  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ xiram ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΟ ESOTERICA.gr....
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ.

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.....

ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ xiram ??????
ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.

ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΘΕΤΕΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 30 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy