ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Tελικά ήλθεν ο Αντίχριστος;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 52
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2014, 02:31:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΓ1 Οταν λέω φιλέλληνες δεν εννοώ φασίστες θου Κύριε φυλακή τω στόματι μου. Οι καιροί είναι χαλεποί και οι λέξεις παραφράζονται...

ΥΓ2 Οι πληροφορίες κατά πάσα πιθανότητα είναι έγκυρες, μην τις πάρετε στο χαβαλέ. Να επισημάνω ότι η Apple πάει στην Κίνα, και όλοι ξέρουμε τη σχέση Κίνας Ρωσίας. Ρε λες;

Μετά Τιμής...ο μικρός ΚθούλουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadow_Dancer
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2014, 02:42:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι χαμπέρια Ιταλέ?
Αϋπνίες έχωμεν?

Σοβαρά τώρα, ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι τοις?

Είναι δυνατόν μιά χώρα που δεν παράγει τίποτα και χρωστάει στους πάντες, να κάνει τσαμπουκά στους δανειστές όταν η αναπνοή της εξαρτάται απο τα δανεικά που παίρνει?

Αν ο ΣΥ.ΡΙΖ.Α ή ο "τάδε", έχουν σκοπό να βάλουν τη Χώρα σε δυναμική εκβιομηχανισμού και συνεχούς παραγωγής και να τσαμπουκαλευτούν όταν έρθει η ώρα, τότε ΝΑΙ, περπατάμε καλά.

Να θυμίσω τον Α. Παπανδρέου, όλοι οι Σοσσιαλιστές τον λάτρεψαν γιατί έκανε αυτό που ονειρευόντουσαν.

Α) Έδωσε παροχές (με δανεικά που πρέπει να πληρώσει η γενιά μου).
Β) Έδωσε εργατικά προνόμια (σε βαθμό που ισσοπέδωσε τη βιοτεχνία).
Γ) Έδωσε χάρες σε κάθε τομέα (πολιτικό ρουσφέτι για ψηφοθηρία).
Δ) Έδωσε πράσσινη ανάπτυξη (έκλεισε όλα τα εργοστάσια).
Ε) Έδωσε δουλειά σε όσους εργάζονταν στα εργοστάσια αυτά (τους έκανε δημόσιους υπαλλήλους).

Για όσους θυμούνται την Πειραϊκή Πατραϊκή, έτσι για την πληροφορία, ΟΧΙ, δεν την έκλεισε η Σαπουτζάκη, οι υπάλληλοι την έριξαν έξω, για να μπούνε στο Δημόσιο, το 85% της ζημιάς το έκαναν οι εργατοπατέρες της.

Όσο για τη Ν.Δ.? Τι να πω? 100 φορές χειρότεροι.
Ακόμα περιμένω να παίξει ο Αναστασιάδης τις κασέτες του Μαυρίκη, πάνε 22 χρόνια τώρα κι' ακόμα "ΘΑ" τις δημοσιεύσει.....

Όσο για το τεράγωνο της "αμαρτίας": Κόμματα, ΜΜΕ, Τράπεζες, Δημοσκόπους?
Μη παραπονιέστε και πολύ... ένα μεγάλο κομμάτι του λαού μας, εργάζεται σε αυτό και τρέφεται απ' αυτό, που σημαίνει οτι όποιος βρεθεί μπροστά στα σαγόνια τους αλίμονό του.

The truth of Ninja will prevail.

Η αλήθεια των Νίτζα θα θριαμβεύσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2014, 18:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άλλο πάλι και τούτο, η λογική του παραλόγου!!!! Τι είδους λογική είναι αυτή που γράφεις, και πως βγαίνει το συμπέρασμα ότι θα γίνη παγκόσμιο μακελειό αν εκλεγεί ο ΣΥΡΙΖΑ;


Ξερουν τι κανουν,περιμενουν να βγει ο Αλεξης,να απογοητευτεί και από αυτόν ο λαος,και να ξεκινησει επανασταση!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2015, 04:35:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπας κι ειναι ο Τσιπρας ο αντιχριστος?

someone to hear your prayersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2015, 12:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπας κι ειναι ο Τσιπρας ο αντιχριστος?

Εδώ δεν κωλώσαμε με Σαμαρά,
στον Τσίπρα θα κολλήσουμε?

Είναι γνωστή Αντιχριστομάνα η Ελληνική πολιτική σκηνή άλλωστε....


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2015, 14:25:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπηρχε και ένα κωμικο περιστατικο από τοτε που ο πατερας Μάξιμος εβγαλε το βιβλίο του και ο Τσιπρας γινοταν αρχηγος του ΣΥΡΙΖΑ στα 33 του ετη,και τον ειχαν ρωτησει αν ο Τσιπρας είναι ο Αντίχριστος!Και αυτος το διεψευδε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

draculinia
troll


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2015, 14:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους draculinia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υπηρχε και ένα κωμικο περιστατικο από τοτε που ο πατερας Μάξιμος εβγαλε το βιβλίο του και ο Τσιπρας γινοταν αρχηγος του ΣΥΡΙΖΑ στα 33 του ετη,και τον ειχαν ρωτησει αν ο Τσιπρας είναι ο Αντίχριστος!Και αυτος το διεψευδε!



εγω ειμαι ο αντιχριστος και θα κανω την πραγματικη κ δημοσια εμφανιση μου ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2015, 15:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντε,και σε περιμένουμε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadow_Dancer
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 04:33:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Troll στη συμπεριφορά, διορθώνεται.
Troll στον εγκέφαλο, ΔΕΝ διορθώνεται.

Και επειδή μερικές ζημιές στον εγκέφαλο ισσοδυναμούν με εν μέρει λοβοτομή, μεγάλη προσοχή σε όσους προσπαθούν να παίξουν με το μυαλό και τα συναισθήματά μας, τους φόβους και τις αγωνίες μας.

Κανένας ΑΝΤΊΧΡΙΣΤΟΣ δεν πρόκειται να εμφανισθεί, κάποιοι απλώς κονομάνε απο το φόβο και την ανασφάλεια των ανθρώπων.
Έχω διαβάσει βιβλίο γνωστού τρομοκράτη συντελειο-λόγου, ρε παιδιά, ο τύπος έδινε συμβουλές για το πως ανάβεις φωτιά στο βουνό χωρίς να σε εντοπίσουν τα ελοχίμ και τα βριλ.
Και η γνωστή μου (βλήμα) που πάει και τα αγοράζει, ζητάει 5 ευρώ δανεικά για να αγοράσει ένα πακέτο μακαρόνια.

Τι να πω ρε φίλε μου?

The truth of Ninja will prevail.

Η αλήθεια των Νίτζα θα θριαμβεύσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 05:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να γνωρίσω τη γνωστή σου. Εδώ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 13:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DSM
Θέλω να γνωρίσω τη γνωστή σου. Εδώ.

Χωριό που φαίνεται Μάνο, κολαούζο δεν θέλει.
Όλο και κάποια τσεμπεροφόρα χριστιανή θα είναι...Έχει σημασία το όνομα;;


*

Edited by - Sesostris on 07/01/2015 13:58:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 14:13:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O Αντι θα ερθει στις 6 Δεκεμβριου φετος,γιατι δεν υπαρχει ουτε μια στο τρισεκατομμυριο πιθανοτητα να γινει διαφορετικα!It can't be different!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

RedArrowZ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


127 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 16:29:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
O Αντι θα ερθει στις 6 Δεκεμβριου φετος,γιατι δεν υπαρχει ουτε μια στο τρισεκατομμυριο πιθανοτητα να γινει διαφορετικα!It can't be different!

Αν δεν έρθει όμως δεν νομίζεις ότι θα πρέπει να το φας το ban σου;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 16:52:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λες Αντι γιατι δεν μπορεις να πεις Αντιχριστος?Οπως στο Χαρυ Ποτερ το you know who?

someone to hear your prayersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 20:03:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
O Αντι θα ερθει στις 6 Δεκεμβριου φετος,γιατι δεν υπαρχει ουτε μια στο τρισεκατομμυριο πιθανοτητα να γινει διαφορετικα!It can't be different!

Πάλι μετέθεσες τις ημερομηνίες Χριστιανέ Ορθόδοξε??? Ούτε ο φούρνος του Χότζα που του είχε βάλει ρόδες και τον γύριζε γύρω γύρω να 'τανε η Δευτέρα Παρουσία.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 21:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
O Αντι θα ερθει στις 6 Δεκεμβριου φετος,γιατι δεν υπαρχει ουτε μια στο τρισεκατομμυριο πιθανοτητα να γινει διαφορετικα!It can't be different!

Πάλι μετέθεσες τις ημερομηνίες Χριστιανέ Ορθόδοξε??? Ούτε ο φούρνος του Χότζα που του είχε βάλει ρόδες και τον γύριζε γύρω γύρω να 'τανε η Δευτέρα Παρουσία.


*


Sesostris,
γιατι μπερδευεσαι συνεχεια;;;2 πραγματάκια εχω πει,δεν μπορείτε να τα συγκρατήσετε;;;

1)Ιουνιο του 2015,ο Γ'Π'Π!
2)Δεκεμβριο του 2015,ο Αντίχριστος!

Αν δεν γίνει το πρωτο,ουτε το δευτερο θα γίνει!Συνεπως,Ιουνιο θα ξερω....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 21:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ διασκεδάζω με τα πλήρους νοημοσύνης όντα, που συνομιλούν σοβαρά με τον Χ.Ο.

Λυπάμαι τον DSM που έπεσε θύμα της προπαγάνδας του χαμένου.Τον είδα χθές στον αγιασμό των υδάτων στον Πειραιά, να κάνει τον σταυρό του.Η τηλεόραση είναι αδιάψευστος μάρτυρας.

Εσύ Σέσωστρις, τι λες? Θα σε δώ κι εσένα στην εκκλησία των Τριών Ιεραρχών?

Πυθαγόρα, εσύ θα κρατήσεις το οχυρό ε?Δεν θα σε δώ πουθενά!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 07/01/2015 21:56:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 21:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Sesostris,
γιατι μπερδευεσαι συνεχεια;;;2 πραγματάκια εχω πει,δεν μπορείτε να τα συγκρατήσετε;;;

1)Ιουνιο του 2015,ο Γ'Π'Π!
2)Δεκεμβριο του 2015,ο Αντίχριστος!

Αν δεν γίνει το πρωτο, ουτε το δευτερο θα γίνει!Συνεπως,Ιουνιο θα ξερω....



Και εάν όντως συμβούν αυτά που γράφεις, σε πόσο χρόνο υπολογίζεις φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε ότι θα έλθη το τέλος του κόσμου??

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 22:04:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Sesostris,
γιατι μπερδευεσαι συνεχεια;;;2 πραγματάκια εχω πει,δεν μπορείτε να τα συγκρατήσετε;;;

1)Ιουνιο του 2015,ο Γ'Π'Π!
2)Δεκεμβριο του 2015,ο Αντίχριστος!

Αν δεν γίνει το πρωτο, ουτε το δευτερο θα γίνει!Συνεπως,Ιουνιο θα ξερω....



Και εάν όντως συμβούν αυτά που γράφεις, σε πόσο χρόνο υπολογίζεις φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε ότι θα έλθη το τέλος του κόσμου??

*


Σε 7 χρόνια από την εμφανιση του Αντιχριστου!Δηλαδη το 2022 με 2023!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 22:09:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδη,η νεα θεωρεια που ακολουθω τωρα εχει αποκλιση 5 ετων από την θεωρεια του Μάξιμου!Εγω λεω 2023,ο μοναχος 2018.Η αποκλιση οφείλεται στο γεγονος ότι δεν εμφανιστηκε ο Αντίχριστος στα 30 του χρόνια για να ερθει η ΔΠ το 2018,αλλα θα εμφανιστεί στα 33 του για να ερθει το 2023!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 22:11:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Εσύ Σέσωστρις, τι λες? Θα σε δώ κι εσένα στην εκκλησία των Τριών Ιεραρχών?

Αποκλείεται Μάριε, γιατί εγώ πηγαίνω κάθε χρόνο στον Ιορδάνη ποταμό, και βλέπω τα νερά του να γυρίζουν προς τα πίσω μόλις ρίχνει ο παπάς τον σταυρό. Μιλάμε για μεγάλη φάση!!!

Ρώτα και τον Χριστιανό Ορθόδοξο άμα δεν πιστεύεις


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 22:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Δηλαδη,η νεα θεωρεια που ακολουθω τωρα εχει αποκλιση 5 ετων από την θεωρεια του Μάξιμου!Εγω λεω 2023,ο μοναχος 2018.Η αποκλιση οφείλεται στο γεγονος ότι δεν εμφανιστηκε ο Αντίχριστος στα 30 του χρόνια για να ερθει η ΔΠ το 2018,αλλα θα εμφανιστεί στα 33 του για να ερθει το 2023!

Τελικά φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξέ σε βλέπω χαμένο στην μετάφραση. Τζίφος η υπόθεση που λέει ο λόγος. Γιατί ο "χρονοταξιδευτής" John Titor που έφερες εδώ σαν τρίτο στοιχείο, ο οποίος υποτίθεται ότι ήλθε από το έτος 2036, δεν αναφέρει ούτε Χριστούς ούτε προφήτες Ηλίες ούτε Αντίχριστους. Επομένως κάτι δεν πάει καλά.

Μήπως πρέπει να μεταθέσης τις προβλέψεις σου για κάνα δυο αιώνες αργότερα και βλέπουμε, οπότε δεν θα υπάρχη κανένας για να σε διαψεύση?


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2015, 23:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris,
αυτό που εχω μαθει καλα τα χρόνια που ασχολουμαι για το ποτε θα ερθει ή συντέλεια είναι ότι κανεις δεν εχει εξ'ολοκληρου την αληθεια,αλλα αυτή βρισκεται κατοπιν ΣΥΝΔΙΑΣΜΩΝ!Παιρνεις ένα κομματι από εδώ (αφηνεις τα αλλα),παιρνεις ένα κομματι από εκει (αφηνεις επισης τα αλλα),τα συνδιαζεις καταλληλα και φτανεις σε ένα πρωτο σκελετο....Μετα,εμπλουτιζεις τον σκελετο που εφτιαξες με νεα κομματια που επισης θα ταιριαξουν και θα φτιαξεις μετα από πολύ κοπο και προσπαθεια,το μεγάλο πάζλ!
Η εικονα που εχω σημερα για το πως θα εξελιχθουν τα πραγματα,χτιστηκε σιγά-σιγά,με μεγαλη προσοχη και επιμελεια,και κατοπιν των καταλληλων συνδιασμων που οδηγησαν σε αυτή την λύση!Κανεις δεν μου εδωσε ετοιμη τροφη,την εψαξα και την εφτιαξα μόνος μου!
Πολλα τα απερριψα,αλλα τα τροποποιησα,αλλα τα ελαβα αυτουσια,αλλα με προσοχη....Σημερα εχω φτασει σε ένα σημειο που μπορω να μιλαω με απολυτη σιγουρια για το αποτέλεσμα....

Edited by - Χριστιανός Ορθόδοξος on 07/01/2015 23:05:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 00:32:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πολλα τα απερριψα,αλλα τα τροποποιησα,αλλα τα ελαβα αυτουσια,αλλα με προσοχη....Σημερα εχω φτασει σε ένα σημειο που μπορω να μιλαω με απολυτη σιγουρια για το αποτέλεσμα...


Το σύνδρομο του ανεγκέφαλου.Δεν υπάρχει θεραπεία.
Ισως ο Τίτορ να έχει κάποια το 2038.
Βέβαια, μόνο για όσους γλυτώσουν από τον Αποφις το 2030.


Σέσωστρις είδα το βίντεο νωρίτερα το πρωϊ, απίστευτη ηλιθιότητα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 13:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Πολλα τα απερριψα,αλλα τα τροποποιησα,αλλα τα ελαβα αυτουσια,αλλα με προσοχη....Σημερα εχω φτασει σε ένα σημειο που μπορω να μιλαω με απολυτη σιγουρια για το αποτέλεσμα...


Το σύνδρομο του ανεγκέφαλου.Δεν υπάρχει θεραπεία.
Ισως ο Τίτορ να έχει κάποια το 2038.
Βέβαια, μόνο για όσους γλυτώσουν από τον Αποφις το 2030.


Σέσωστρις είδα το βίντεο νωρίτερα το πρωϊ, απίστευτη ηλιθιότητα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Δεν υπαρχουν,Νικομαχέ μου,αυτες οι χρονολογίες,το 2023 τελειωνει ο κόσμος!Και αυτό γιατι εμφανίζεται ο Αντίχριστος 7 χρόνια πριν!Δηλαδη εχουμε 6 μηνες Γ'Π'Π και αμεσως μετα την 7ετια του Αντιχριστου!Στο τελος της 7ετίας,ερχεται και το τέλος του κόσμου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 15:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
X.O.

Ας υποθέσουμε πως μέχρι το 2018 η NASA μαζί με την ESA, τον Branson και άλλους φραγκάτους μάγκες, καταφέρνουν να στείλουν την περίφημη επανδρωμένη αποστολή αποίκησης του Άρη.

Πρόσεξε, το project είναι άσχετο με όλα τα σενάρια περί αντί, επίσημο, ανακοινωμένο, διαφημισμένο κλπ.

Για τα μέλη αυτής της αποστολής, τί θα ισχύσει?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 15:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

X.O.

Ας υποθέσουμε πως μέχρι το 2018 η NASA μαζί με την ESA, τον Branson και άλλους φραγκάτους μάγκες, καταφέρνουν να στείλουν την περίφημη επανδρωμένη αποστολή αποίκησης του Άρη.

Πρόσεξε, το project είναι άσχετο με όλα τα σενάρια περί αντί, επίσημο, ανακοινωμένο, διαφημισμένο κλπ.

Για τα μέλη αυτής της αποστολής, τί θα ισχύσει?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Τίποτα.Το 2018 δεν τελειωνει ο κόσμος,αυτο είναι σιγουρο πλέον!Αρα,προλαβαινουν.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 15:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ.Ο.

Δεν με κατάλαβες. Τα μέλη της αποστολής το 2023 θα βρίσκονται στον Άρη. Τί θα παίξει με αυτούς?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 16:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χ.Ο.

Δεν με κατάλαβες. Τα μέλη της αποστολής το 2023 θα βρίσκονται στον Άρη. Τί θα παίξει με αυτούς?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Θα πεθανουν και θα αναστηθουν αυτόματα!Ανθρωποι δεν είναι;Για ολους τους ανθρώπους αυτό θα ισχυσει!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2015, 16:25:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μετά θα συνεχίσουν να ζουν στον Άρη?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 52 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1445313
Maintained by Digital Alchemy