ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Tελικά ήλθεν ο Αντίχριστος;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 52
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2015, 15:59:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε, πές το ντε...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2015, 21:44:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε ...τι τον θες τον Αντίχριστο, άμα έχεις τον ...Σόιμπλε?


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abbaeion
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2015, 09:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα σας πω ένα μυστικο για να ξερετε αν ο Αντίχριστος εχει εμφανιστεί ή για όταν εμφανιστεί στο μελλον,πως θα τον αναγνωρισετε:
Την ιδια μερα με αυτόν,θα εμφανιστουν και οι 2 ή 3 προφήτες για τους οποιους μιλαει η αποκάλυψη,και προκεται για τους Ηλια,Ενωχ και Ιωαννη Θεολογο.ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ,ΔΕΝ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΕΑ ΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΦΗΤΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΗΡΥΓΜΑ,ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!

Τον έχουμε αναγνωρίσει είναι υπο μορφή νομίσματος μπροστά του και ο Θεός ακόμα έχει παραδοθεί

Edited by - Abbaeion on 12/07/2015 09:38:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2015, 17:29:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψυχραιμια χρειαζεται από εδώ και στο εξης.....13η Ιουλίου σημερα και σαφως ο πόλεμος δεν ξεκινησε ακόμα,αυτο είναι το ένα δεδομενο.Το δευτερο είναι ότι η 6η με 9η Δεκεμβρη του 2015 για εμφανιση Αντιχριστου,δειχνει πλεον να ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ.Και αυτό,γιατι αν μετρήσετε τις μερες από σημερα εως το ανωτερο 9 Δεκεμβριου,είναι λιγοτερες από 5 μηνες,απο 5μηνο των 30 (βιβλικων) ημερων=150 μερες,είναι για την ακριβεια 149!Οπως επανελλημενα εχω πει,ο Αντίχριστος εμφανίζεται την ιδια μερα με την σφαγη του 1/3 ανθρωπων νεκρων,που βρισκεται χρονικα ΑΜΕΣΩΣ μετα τον 5μηνο πολεμο της 5ης σάλπιγγας της Αποκάλυψης,για να σταματησει αυτομάτως το ''παγκοσμιο μακελειό'' και να φερει στην συνεχεια την παγκοσμια ειρήνη.ΣΗΜΕΡΑ,13 ΙΟΥΛΙΟΥ,ΜΕ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΗ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 5 ΜΗΝΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ.Αυτο σημαινει αυτόματα ότι η ελευση του Αντι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΗ!
Οποτε,τι γινεται από εδώ και περα;Οι ελπιδες για εμφανιση του Αντι στο τελος του 2015,όπως εχει πει εδώ ο Νικος Κωνσταντινίδης http://taxalia.blogspot.gr/2012/12/2015.html
χανονται τελείως;
Αυτό θα κριθει οριστικα και αμετάκλητα τις επομενες μερες,και εξηγω στο σημειο αυτό,γιατι δινω παραταση μεχρι την 21η Ιουλιου για να ξεκινησει ο πόλεμος:
Υπαρχει μια προφητεια από το 1806,του Επισκοπου Ρωσιας Αγιου Κωνσταντζας που λεει τα εξης:

Κεφ. Θ’ εις τας 8 ιουλίου συμβαίνουν δύο ανήκουστοι πόλεμοι.
Κεφ. Ι’ εις τας 12 αυγούστου, ανυπόφορος ζεστή γενησεται.
Κεφ. Ία’ εις τας 18 δεκεμβρίου χάνεται το ήμισύ της ανθρωπότητος.
Κεφ. Ιβ’ θέλει εκλεχθή ένας Βασιλεύς από το ημπεριον

Κρατω το ''8 Ιουλίου'' για τους πολέμους,και το ''18 Δεκεμβρη'',για το ''χανεται το ημισυ της ανθρωπότητας''.

Θα μου πειτε,δεν είναι αυτό για φετος,επειδη η 8η Ιουλιου περασε,και δεν συνεβηκαν οι δυο ανηκουστοι πόλεμοι.ΟΜΩΣ!Υπαρχει ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ''ομως''!Η προφητεια αυτή,δοθηκε το 1806,ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ,ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΟ!Συνεπως,το ''8 Ιουλιου'' δοθηκε με το ΠΑΛΑΙΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!Αρα,πρεπει να προσθεσουμε 13 μερες ακομα για να το φέρουμε στο ΝΕΟ!
Ετσι,εχουμε:
1) 21 Ιουλιου εναρξη 3ου Παγκοσμιου Πολέμου
2)31 Δεκεμβριου ΧΑΝΕΤΑΙ το 1/2 της ανθρωπότητας
3)Την ιδια μερα,31 Δεκεμβριου,εμφανιζεται και ο Αντίχριστος!(Τελευταια μερα του 2015,οπως λεει ο Νικος Κωνσταντινίδης)

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ:
21 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 2015,ΜΕΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2015, 19:50:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικα,τα περιθωρεια εχουν στενεψει παρα πολύ!Η ελευση του Αντι εστω και την τελευταια μερα του 2015,κλυδωνιζεται.Αν δεν εχουμε πολεμο,δεν εχουμε και Αντιχριστο,αυτα τα δυο πανε μαζι.Συνεπως,οι επομενες μερες διαμορφώνονται ΚΡΙΣΙΜΟΤΑΤΕΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2015, 03:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ.Ο.

Έχεις έρθει σε πολύ δύσκολη θέση και σε καταλαβαίνω. Έτσι κι αλλιώς, τα πράγματα του θεού είναι σχεδόν αδύνατο να τα προβλέψει κανείς. Θέλω όμως μία μπέσα δέσμευση από εσένα.

Αν δεν ξεκινήσει στις 21/7/2015 ο Γ'Π.Π, Θα ξαναγράψεις για καταστροφικές τελειολογικές μαλακίες εδώ μέσα? Πρόσεξε. Θέλω δέσμευση. Δική σου. Μπέσα.

Edited by - DSM on 16/07/2015 03:45:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2015, 11:44:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χ.Ο.

Έχεις έρθει σε πολύ δύσκολη θέση και σε καταλαβαίνω. Έτσι κι αλλιώς, τα πράγματα του θεού είναι σχεδόν αδύνατο να τα προβλέψει κανείς. Θέλω όμως μία μπέσα δέσμευση από εσένα.

Αν δεν ξεκινήσει στις 21/7/2015 ο Γ'Π.Π, Θα ξαναγράψεις για καταστροφικές τελειολογικές μαλακίες εδώ μέσα? Πρόσεξε. Θέλω δέσμευση. Δική σου. Μπέσα.

Edited by - DSM on 16/07/2015 03:45:57


DSM,
αν ο πόλεμος δεν ξεκινησει την Τριτη που μας έρχεται,σταματαω ΟΡΙΣΤΙΚΑ να γραφω για μετεπειτα ημερομηνίες γι'αυτον!Το ολο σκεπτικο μου βασιζεται σε 2 αξονες:
1)Ο πρωτος αξονας είναι η ηλικια του Αντιχριστου,όπου την ταυτιζω με την ηλικια του Χριστου,που ειχε όμως όχι στην εναρξη της διδασκαλια του,στα 30,αλλα όταν αναληφθηκε στους ουρανους,3 χρόνια αργοτερα (και κατι μηνες),στα 33 του.Αυτο,γεννημενος ο Αντι το καλοκαιρι του 1982,μας κανει Δεκεμβριο του 2015.Τοτε θα εχει την ηλικια του Χριστου στην αναληψη.
2)Ο δευτερος αξονας μιλαει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,για ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ πολεμο 5 μηνων (ο πολεμος της Αποκάλυψης).Δηλαδη,υπαρχει μια ''δικλειδα ασφαλειας'',οπου μας δηλωνει ότι η εναρξη του πολεμου,θα είναι 5 μηνες συμπληρωμένοι αποσταση μεχρι την εμφανιση του Αντι.Αρα,αφαιρουμε από τον Δεκεμβρη και παμε Ιουλιο.

Τωρα,τι γινεται;Αν φυγει και ο Ιούλιος και παμε Αυγουστο,ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ!Αυτο,θα σημανει ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ,οτι ο Αντι δεν θα μπορει πλεον να εμφανιστεί μεσα στο 2015,ΑΡΑ και ότι θα εχει ''ξεπερασει'' την ακριβη ηλικια του Χριστου,αρα και είναι λαθος και αυτή η ''τροποποιημενη'' θεωρεια μου!Συνεπως,τα κουκια από εδώ και περα είναι απολύτως μετρημένα,και οι μερες πολύ λιγες.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

φιλος θεου
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2015, 13:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Χ.Ο.

Έχεις έρθει σε πολύ δύσκολη θέση και σε καταλαβαίνω. Έτσι κι αλλιώς, τα πράγματα του θεού είναι σχεδόν αδύνατο να τα προβλέψει κανείς. Θέλω όμως μία μπέσα δέσμευση από εσένα.

Αν δεν ξεκινήσει στις 21/7/2015 ο Γ'Π.Π, Θα ξαναγράψεις για καταστροφικές τελειολογικές μαλακίες εδώ μέσα? Πρόσεξε. Θέλω δέσμευση. Δική σου. Μπέσα.

Edited by - DSM on 16/07/2015 03:45:57


DSM,
αν ο πόλεμος δεν ξεκινησει την Τριτη που μας έρχεται,σταματαω ΟΡΙΣΤΙΚΑ να γραφω για μετεπειτα ημερομηνίες γι'αυτον!Το ολο σκεπτικο μου βασιζεται σε 2 αξονες:
1)Ο πρωτος αξονας είναι η ηλικια του Αντιχριστου,όπου την ταυτιζω με την ηλικια του Χριστου,που ειχε όμως όχι στην εναρξη της διδασκαλια του,στα 30,αλλα όταν αναληφθηκε στους ουρανους,3 χρόνια αργοτερα (και κατι μηνες),στα 33 του.Αυτο,γεννημενος ο Αντι το καλοκαιρι του 1982,μας κανει Δεκεμβριο του 2015.Τοτε θα εχει την ηλικια του Χριστου στην αναληψη.
2)Ο δευτερος αξονας μιλαει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,για ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ πολεμο 5 μηνων (ο πολεμος της Αποκάλυψης).Δηλαδη,υπαρχει μια ''δικλειδα ασφαλειας'',οπου μας δηλωνει ότι η εναρξη του πολεμου,θα είναι 5 μηνες συμπληρωμένοι αποσταση μεχρι την εμφανιση του Αντι.Αρα,αφαιρουμε από τον Δεκεμβρη και παμε Ιουλιο.

Τωρα,τι γινεται;Αν φυγει και ο Ιούλιος και παμε Αυγουστο,ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ!Αυτο,θα σημανει ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ,οτι ο Αντι δεν θα μπορει πλεον να εμφανιστεί μεσα στο 2015,ΑΡΑ και ότι θα εχει ''ξεπερασει'' την ακριβη ηλικια του Χριστου,αρα και είναι λαθος και αυτή η ''τροποποιημενη'' θεωρεια μου!Συνεπως,τα κουκια από εδώ και περα είναι απολύτως μετρημένα,και οι μερες πολύ λιγες.....




Δυστηχως δεν λαμβανεις υπόψην σου τον πιο σημαντικο παραγοντα.Οτι ο αντιχριστος μπορει να μην εχει γεννηθει το 1982.Πουθενα δεν υπαρχει ακριβη ημερομηνια γεννησης του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2015, 14:51:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θελει ψαξιμο το θεμα της γεννησεως του.Οταν λεω ότι γεννηθηκε το 1982,δεν το λεω αβασανιστα.Την πρωτη υλη την εδωσε σαφως ο γεροντας Βησσαρίωνας,ο οποιος απεκαλυψε σε στενα πνευματικοπαιδια του,οτι του φανερωθηκε στον υπνο του η Παναγια και του ειπε ότι ο Αντίχριστος γεννηθηκε το ετος 1982.Απο εκει και περα,εχουμε και τα εξης:Είναι παραδοση των Εβραιων ότι ο Μεσσιας τους θα γεννηθεί στις 9 Αβ,οπου Αβ,εβραικος μήνας που πέφτει παντα Ιουλιο-Αυγουστο στο δικο μας ημερολογιο.Είναι και παραδοση των Μουσουλμάνων,οτι ο δικος τους Μεσσιας,ο Ιμαμ-Μαχντι όπως τον λένε,θα γεννηθεί στις 29 Ιουλιου καποιου ετους!
Ε,το φοβερο ποιο είναι;ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 1982 ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ 9 ΑΒ ΚΑΙ 29 ιουλιου,την ιδια μέρα!
Αλλα όλα αυτά,δεν θα ειχαν αξια,αν δεν υπηρχε ο Τονυ Μπλαίρ!Αυτος είναι ουσιαστικα που επιβεβαιωνει 100% την γεννηση του Αντι,στις 29 Ιουλιου του 1982,με την ''εξοχη'' δηλωση του,οτι στους Ολυμπιακούς Αγωνες του Λονδίνου του 2012,θα μας ''εδειχναν'' τον ''ανθρωπό'' τους!
Ποτε εγιναν οι Ολυμπιακοι το 2012;;;Από 27 Ιουλιου εως 12 Αυγουστου!
Δηλαδη,στα 30α γενεθλια του Μεσσια,ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΗΝ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΤΟΥ!Δηλαδη,τα 30 ετη!
Τα υπολοιπα είναι γνωστα,περασε το 2012,το 2013,το 2014 και τιποτα δεν εγινε,δεν είχαμε καμια εμφανιση,και τωρα βρισκόμαστε στην κρισιμη στιγμη του Δεκεμβριου του 2015,με τον Αντι να εμφανίζεται (ή όχι) σε ηλικια 33 ετων και 5 μηνων,οσο ειχε στην αναληψη.....Ιδωμεν λοιπον και αυτή την καταληξη.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2015, 14:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1.
quote:
Οταν λεω ότι γεννηθηκε το 1982,δεν το λεω αβασανιστα.

2.

quote:
Την πρωτη υλη την εδωσε σαφωςο γεροντας Βησσαρίωνας,ο οποιος απεκαλυψε σε στενα πνευματικοπαιδια του,οτι του φανερωθηκε στον υπνο του η Παναγια και του ειπε ότι ο Αντίχριστος γεννηθηκε το ετος 1982

3.

quote:
Αλλα όλα αυτά,δεν θα ειχαν αξια,αν δεν υπηρχε ο Τονυ Μπλαίρ

!!!!!


Α, Γιαλαντζί γιάβρουμ, τώρα με τα χαλάς.

βάζεις ρε συ τον Τόνι Μπλερ, απάνω κι απ'τον Βησαρίωνα???

Για τον Βησαρίωνα κάτι έχουμε ακούσει,
αλλά για όσιο προφήτη Τόνι Μπλέρ πρώτη φορά από σένα.

Πάντως, έχε χάρη που δεν τα λες "αβασάνιστα" όλα αυτά.
Φαίνεται ότι έχεις ρίξει πολλή μελέτη....


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2015, 14:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πυθαγόρα,
σαφως και εχω ριξει μελετη,μελετη αρκετων χρονων,για να φτασω σε αυτά τα συμπερασματα.Δεν ηρθαν όλα από την μια στιγμη στην άλλη.
Σε 11 μερες από σημερα,εχουμε τα 33α γενεθλια του Αντιχριστου!Γινεται 33 χρονων ο ανομος,φτανει στην ηλικια οπου λεω ότι θα εμφανιστεί.Αυτο που απομενει είναι να βρουμε και τους μηνες.....Ο Χριστος γεννηθηκε 25 Δεκεμβριου και σταυρωθηκε-αναστηθηκε Μαρτιο με Απριλιο.Αυτο σημαινει ότι ηταν 33 ετων και 3-4 μηνων.Αυτο ουσιαστικα σημαινει ότι εχουμε 4-5 μηνες μπροστα μας,ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ!Ο καιρος,ΕΦΤΑΣΕ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2015, 01:10:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Σε 11 μερες από σημερα,εχουμε τα 33α γενεθλια του Αντιχριστου!Γινεται 33 χρονων ο ανομος,φτανει στην ηλικια οπου λεω ότι θα εμφανιστεί.Αυτο που απομενει είναι να βρουμε και τους μηνες.....Ο Χριστος γεννηθηκε 25 Δεκεμβριου και σταυρωθηκε-αναστηθηκε Μαρτιο με Απριλιο.Αυτο σημαινει ότι ηταν 33 ετων και 3-4 μηνων.Αυτο ουσιαστικα σημαινει ότι εχουμε 4-5 μηνες μπροστα μας,ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ!Ο καιρος,ΕΦΤΑΣΕ!!!!

Φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε το γνωρίζεις ότι είσαι ίσως ο μόνος που συμπαθώ γιατί πιστεύεις αυτά που γράφεις και δεν τρολάρεις. Επέτρεψέ μου λοιπόν μια συμβουλή, λόγω του ότι με την διαφορά ηλικίας μας θα μπορούσες να ήσουν γιος μου. Σταμάτα φίλε μου να προσπαθής να προσδιορίσης την ημερομηνία έλευσης του Αντίχριστου, και το τέλος του κόσμου, και προσπάθησε να οργανώσης τη ζωή σου, σαν να πρόκειται να ζήσης αιώνια. Αρκετά χρόνια έχεις χάσει μ' ατές τις βλακείες, φρόντισε να μην πάνε και τα υπόλοιπα χαμένα.

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2015, 13:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε το γνωρίζεις ότι είσαι ίσως ο μόνος που συμπαθώ γιατί πιστεύεις αυτά που γράφεις και δεν τρολάρεις. Επέτρεψέ μου λοιπόν μια συμβουλή, λόγω του ότι με την διαφορά ηλικίας μας θα μπορούσες να ήσουν γιος μου. Σταμάτα φίλε μου να προσπαθής να προσδιορίσης την ημερομηνία έλευσης του Αντίχριστου, και το τέλος του κόσμου, και προσπάθησε να οργανώσης τη ζωή σου, σαν να πρόκειται να ζήσης αιώνια. Αρκετά χρόνια έχεις χάσει μ' ατές τις βλακείες, φρόντισε να μην πάνε και τα υπόλοιπα χαμένα.

Όχι,κοιτα,μεχρι τον Νοεμβριο του 2009,δεν ασχολιόμουνα καθολου με τα εσχατολογικα!Οταν λεμε ''καθόλου'',εννοω ''καθόλου''!Καμια σχεση με αυτά.Τι συνεβει όμως τον Νοεμβριο του 2009;Πιστεψα στον Μάξιμο Βαρβαρη,για τελος του κοσμου το 2018,οταν διαβασα την προφητεια του Αγιου Νειλου που μιλουσε για συντελεια το ετος 2018 μ.Χ!Μάλιστα,του ειχα πει προσωπικα στο γραφειο του,οτι ο Αντίχριστος δεν μπορει να ερθει το 2012-2013,παρα μονο το 2011,για να συμπληρωνει 7ετια!Απο εκει και περα,η ιστορια με εχει παει ''τρενακι''.Πραγματικο ''τρενακι'' όμως!Εκει που πηγαινε να βγει το 2011 και να ''ξεπιστεψω'',ηρθε στην ζωη μου ο Αρθούρος,ο οποιος μου ειπε ότι το 2012 με 2013 θα εμφανιζοταν ο ''13ος αρχάγγελος''! Γιατι όμως,πιστεψα τον Αρθουρο;Επειδη ειχα ηδη την πληροφορια από τον γεροντα Βησσαριωνα για γεννηση Αντιχριστου το 1982,αρα με ηλικια 30 ετων,εμφανιση στην ηλικια του Χριστου,το 2012!Και γιατι το 2013,επειδη υπηρχε και ο δισκος των Black Sabbath ''(Born Again) με το ''μωρο''-Αντίχριστο στο εξωφυλλο,γεννημενο το 1983,οπου βγηκε ο δισκος!Αρα,παλι 30 το 2013!Και εκει που θα τελειωναν όλα την 1/1/2014,τσουπ ο Νικος Κωνσταντινίδης,με την εμφανιση του Αντι τον Δεκεμβριο του 2015,σε ηλικια 33 ετων αυτην την φορα!Καταλαβες λοιπον ότι με πηγε ολη η ιστορια ''τρενακι'' χωρις σταματημο;Γιατι ολες τις φορες,κατι παντα βρισκοταν και ανανεωνα την θεωρεια μου για την ελευση του Αντίχριστου.Ετσι,φτανουμε στο σημερα......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2015, 07:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χριστιανέ Ορθόδοξε είδες τα νεότερα βίντεο, στα οποία μεγάλοι ραββίνοι προφήτες του Ισραήλ καλούν όλους τους Εβραίους του κόσμου να πάνε Σεπτέμβριο στην Ιερουσαλήμ για να υποδεχτούν τον Μεσσία-Αντίχριστο? Μιλάνε για πόλεμο και λένε πως ετοιμάζονται όλα για τον 3ο ναό που θα εγκαινιάσει ο Μεσσίας τους.

Η ημερομηνία εμφάνισής του είναι αν θυμάμαι 12 Σεπτεμβρίου.

Και ο φίλος που έλεγε για τους Αννουνάκι μίλαγε για Σεπτέμβριο.

Αυτά. Ελπίζω να αρνηθείς τον Αντίχριστο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2015, 12:02:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανέ Ορθόδοξε είδες τα νεότερα βίντεο, στα οποία μεγάλοι ραββίνοι προφήτες του Ισραήλ καλούν όλους τους Εβραίους του κόσμου να πάνε Σεπτέμβριο στην Ιερουσαλήμ για να υποδεχτούν τον Μεσσία-Αντίχριστο? Μιλάνε για πόλεμο και λένε πως ετοιμάζονται όλα για τον 3ο ναό που θα εγκαινιάσει ο Μεσσίας τους.
Η ημερομηνία εμφάνισής του είναι αν θυμάμαι 12 Σεπτεμβρίου.

Και ο φίλος που έλεγε για τους Αννουνάκι μίλαγε για Σεπτέμβριο.


Tώρα ξύπνησες εσύ Σκυλόσοφε?

Όταν τα έλεγε αυτά ο γέρων Νικόμαχος, εσύ πού ήσουνα?


quote:
Σου είπα Σεπτέμβριο θα γίνει.
Εχω πληροφορίες από Γέροντα του Ορους, που εργαζόταν παλιά στην ΝΑΣΑ.
Αν κατάλαβες για ποιόν μιλάω, μπορείς να τον επισκεφθείς.Πες του εκ μέρους του ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ και θα σε κατατοπίσει.



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2015, 12:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χριστιανέ Ορθόδοξε είδες τα νεότερα βίντεο, στα οποία μεγάλοι ραββίνοι προφήτες του Ισραήλ καλούν όλους τους Εβραίους του κόσμου να πάνε Σεπτέμβριο στην Ιερουσαλήμ για να υποδεχτούν τον Μεσσία-Αντίχριστο? Μιλάνε για πόλεμο και λένε πως ετοιμάζονται όλα για τον 3ο ναό που θα εγκαινιάσει ο Μεσσίας τους.

Η ημερομηνία εμφάνισής του είναι αν θυμάμαι 12 Σεπτεμβρίου.

Και ο φίλος που έλεγε για τους Αννουνάκι μίλαγε για Σεπτέμβριο.

Αυτά. Ελπίζω να αρνηθείς τον Αντίχριστο.



Διονυσιε,
ναι,τα ειδα,ειναι 3 μηνες νωρίτερα απ'οτι δινω εγω,εγω δινω Δεκεμβριο,αυτοι Σεπτεμβριο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2015, 17:55:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έψαξα και το βρηκα:
ΡΑΒΒΙΝΟΣ CHAIM KANIEVSKY: Η ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΜΕΣΣΙΑ ΕΠΙΚΕΙΤΑΙ ΣΤΙΣ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015!

http://www.sahiel.gr/2015/07/chaim-kanievsky-12-2015.html

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2015, 11:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σεπτεμβριος 2015:Ο μηνας που ολοι περιμενουν να γινει ''ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ!!!
http://pisoapothnkoyrtina.blogspot.gr/2015/05/2015_9.html

Τωρα,τι θα είναι αυτό,δεν ξερω.Η αφιξη του Μεσσια θα είναι,ο πόλεμος θα είναι,παγκοσμια οικονομικη καταρρευση θα είναι,δεν ξερω.Παντως,το 4ο από τα τέσσερα συνεχομενα ''κοκκινα'' φεγγαρια,ειναι τον Σεπτεμβριο.Ολες τις προηγούμενες φορες που παρατηρονταν το φαινομενο των ''τεσσάρων συνεχόμενων κοκκινων φεγγαριων'',υπηρχε καποιο γεγονος μεγάλο σχετικα με το Ισραηλ.Ιδωμεν.....

Edited by - Χριστιανός Ορθόδοξος on 23/07/2015 11:44:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2015, 12:24:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σεπτεμβριος 2015:Ο μηνας που ολοι περιμενουν να γινει ''ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ!!!


Γιαλαντζή,

ό,τι και να πεις,
ό,τι και να κάνεις

έρχεσαι τριτοδεύτερος για το Σεπτέμβρη.

Το έχει καπαρώσει το copyright του Σεπτεμβρίου ο Νικόμαχος λέμε.

Εσύ απλώς βρήκες νέα ημερομηνία για να αρχίσεις πάλι το τροπάριο....


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2015, 12:35:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πυθαγορα,
στο ειπα και στο άλλο νημα,ο Σεπτεμβριος εμενα δεν μου βγαινει!Οσο και να το ''στριμωξω'' το πραγμα.....Συνεπως,θα κρατησω την υποσχεση μου και δεν θα μπω στο πειρασμο να θεσω άλλη ημερομηνια.Μολις συμπληρωθουν οι 5 μηνες αποσταση από την τελευταια μερα του Δεκεμβρη,ΣΤΑΜΑΤΩ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2015, 12:41:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πυθαγορα,
στο ειπα και στο άλλο νημα,ο Σεπτεμβριος εμενα δεν μου βγαινει!Οσο και να το ''στριμωξω'' το πραγμα.....Συνεπως,θα κρατησω την υποσχεση μου και δεν θα μπω στο πειρασμο να θεσω άλλη ημερομηνια.Μολις συμπληρωθουν οι 5 μηνες αποσταση από την τελευταια μερα του Δεκεμβρη,ΣΤΑΜΑΤΩ!



Τώρα το πάμε για Δεκέμβρη?

Ετσι απλά, χωρίς ημερομηνία και ώρα?

Με απογοητεύεις.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/07/2015, 12:58:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Πυθαγορα,
στο ειπα και στο άλλο νημα,ο Σεπτεμβριος εμενα δεν μου βγαινει!Οσο και να το ''στριμωξω'' το πραγμα.....Συνεπως,θα κρατησω την υποσχεση μου και δεν θα μπω στο πειρασμο να θεσω άλλη ημερομηνια.Μολις συμπληρωθουν οι 5 μηνες αποσταση από την τελευταια μερα του Δεκεμβρη,ΣΤΑΜΑΤΩ!



Τώρα το πάμε για Δεκέμβρη?

Ετσι απλά, χωρίς ημερομηνία και ώρα?

Με απογοητεύεις.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Τέλος του 2015 ξερω εγω,τελος του 15 βγαζει η ερευνα...Δεν μου βγαζει Γεναρη ή Φλεβαρη του 2016.....Όχι.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 12:18:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανακοίνωση,ανακοίνωση,ανακοίνωση!
Δεν εχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο!
Φτασαμε σχεδόν στο τελος Ιουλιου και πόλεμος δεν ξεκινησε.Αυτο είναι το ένα γεγονος.Το δευτερο είναι ότι από 100% σιγουρια,η ελευση του Αντι τον Δεκεμβριο,τίθεται εν ΑΜΦΙΒΟΛΩ!Το ολο οικοδομημα που εχω κτισει εδώ και 1,5 χρονο,ταρακουνιεται και σειεται!Οι υπολογισμοί που εκανα ως τωρα πεσανε στο κενο!Τωρα;Τωρα τι γινεται;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 14:28:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
https://www.youtube.com/watch?v=GNd2qpzAcIM

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 14:40:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ανακοίνωση,ανακοίνωση,ανακοίνωση!
Δεν εχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο!
Φτασαμε σχεδόν στο τελος Ιουλιου και πόλεμος δεν ξεκινησε.Αυτο είναι το ένα γεγονος.Το δευτερο είναι ότι από 100% σιγουρια,η ελευση του Αντι τον Δεκεμβριο,τίθεται εν ΑΜΦΙΒΟΛΩ!Το ολο οικοδομημα που εχω κτισει εδώ και 1,5 χρονο,ταρακουνιεται και σειεται!Οι υπολογισμοί που εκανα ως τωρα πεσανε στο κενο!Τωρα;Τωρα τι γινεται;




Βράζει, αλλά δεν χύνεται.Θα χυθεί τον Σεπτέμβριο!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 15:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Ανακοίνωση,ανακοίνωση,ανακοίνωση!
Δεν εχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο,δεν έχουμε πόλεμο!
Φτασαμε σχεδόν στο τελος Ιουλιου και πόλεμος δεν ξεκινησε.Αυτο είναι το ένα γεγονος.Το δευτερο είναι ότι από 100% σιγουρια,η ελευση του Αντι τον Δεκεμβριο,τίθεται εν ΑΜΦΙΒΟΛΩ!Το ολο οικοδομημα που εχω κτισει εδώ και 1,5 χρονο,ταρακουνιεται και σειεται!Οι υπολογισμοί που εκανα ως τωρα πεσανε στο κενο!Τωρα;Τωρα τι γινεται;

Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα!!!!
Ξεκόλλα από τις εμμονές σου και ακολούθα το μήνυμα που σου έστειλα πριν από μερικές ημέρες.
quote:
Sesostris 19/07/2015, 01:10:47

Φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε το γνωρίζεις ότι είσαι ίσως ο μόνος που συμπαθώ γιατί πιστεύεις αυτά που γράφεις και δεν τρολάρεις. Επέτρεψέ μου λοιπόν μια συμβουλή, λόγω του ότι με την διαφορά ηλικίας μας θα μπορούσες να ήσουν γιος μου. Σταμάτα φίλε μου να προσπαθής να προσδιορίσης την ημερομηνία έλευσης του Αντίχριστου, και το τέλος του κόσμου, και προσπάθησε να οργανώσης τη ζωή σου, σαν να πρόκειται να ζήσης αιώνια. Αρκετά χρόνια έχεις χάσει μ' ατές τις βλακείες, φρόντισε να μην πάνε και τα υπόλοιπα χαμένα.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 15:34:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris,
για πρωτη φορα στην ζωη μου τα εχω τοσο χαμενα!Δεν ξερω τι να κάνω!Να περιμενω μεχρι τον Δεκεμβρη,εμφανιση Αντιχριστου,XΩΡΙΣ ΠΟΛΕΜΟ;;;Δεν γινεται αυτό!Απο την άλλη,είναι οι 5 μηνες!Απο 1η Αυγουστου δεν θα υπαρχουν οι 5 μήνες!Δεν τα εχω υπολογισει σωστα;Τι συμβαινει;Τα εχω τελειως χαμένα!Απο την μια,η πιστη μου είναι ακραδαντη ότι στο τελος του ετους θα εχουμε Αντι,απο την άλλη,δεν υπαρχει πόλεμος που θα προηγηθεί!Τι να κάνω;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Διονύσιος Σκυλόσοφος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 18:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Διονύσιος Σκυλόσοφος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μην πάνε και τα άλλα χαμένα

Ο κόσμος αυτός και οι ανάγκες του είναι δίχως αρχή και τέλος. Ότι έγινε τούτο πάλι θα γίνει. Μπορεί να πει κανείς ότι δεν συνέβη αυτό στο πέρασμα των αιώνων? Δεν υπάρχει χρόνος να χάσεις και χρόνος να κερδίσεις.

Η θρησκεία βασίζεται στην ένωση με το αιώνιο, με αυτό που δεν χάνεται. Είτε αυτό είναι μέσα είτε αυτό είναι έξω, είτε είναι και τα δυο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

πεντε
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 22:59:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Χριστιανε Ορθοδοξε ο Αντιχριστος ήλθεν!!!

Με το θεμα ασχολουμαι απο το 2002...

Σταματα να απογοητευεσαι,το θεμα εκλεισε... καλυτερα

μολις ανοιξε...

Edited by - πεντε on 24/07/2015 23:05:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2015, 23:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για πες.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 52 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy