ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 09:20:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Με τον τρόπο που το θέτεις υποστηρίζεις οτι όλα είναι φτιαχτά και το μονο π θέλουν να κάνουν είναι να μειώσουν τη νοημοσήνη του ανθρώπου!
Και γιατί να μην βγεί ποτέ κανείς να πεί οτι αυτο το σενάριο είναι πέρα για πέρα ψέφτικο και το κρατάει ακόμα αληθινό και να μην πεί οτι είναι ένα φαντάστικο δημιούργιμα κάποιου ανθρώπου που είχε σκοπό να παίξει με μια ιστορία που ακόμα και συ δεν μπορείς να αποδείξεις έμπρακτα οτι είναι ψέφτικο!


http://blairwitch.com/aftermath.html

δεσ λιγο κάποια στηχεία τησ αστυνομίας που λένε το αντίθετο απο αυτο που ισχυρίζεσαι και δές τι λέει κατω απ τισ εικόνες!!!!!!



Για να τελειώσει αυτό το κακόγουστο αστείο, διότι δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει άνθρωπος που μετά από τόσα χρόνια χάβει αυτό το παραμύθι ακόμα (εκτός και αν το κάνει επίτηδες για να υποβαθμίσει την αξία του συγκεκριμένου θέματος -έχει γίνει και στο παρελθόν), επαναλαμβάνω και ολοκληρώνω εδώ: Το Blair Witch Project δεν αναφέρεται σε αληθινά γεγονότα, δεν υπήρξε ποτέ ομαδική δολοφονία παιδιών το 1940 στο Maryland, το 1994 δεν χάθηκε καμία κινηματογραφική ομάδα στα δάση της περιοχής, το υλικό που μου παραθέτεις από το site είναι το υποστηρικτικό υλικό της ταινίας και είναι όλο fictional (δηλαδή ψεύτικό, για της ανάγκες του έργου –σε σοκάρω αλλά είναι αλήθεια) και όποιος αμφιβάλει ας διαβάσει το άρθρο της Wikipedia που παρέθεσα παραπάνω (έκανες τον κόπο να του ρίξεις μια ματιά; .. αμφιβάλλω!) και φυσικά ας ψάξει το θέμα μόνος του.

Εδώ http://www.popmatters.com/film/reviews/b/blair-witch.shtml υπάρχει ένα ακόμα ενδιαφέρον link που εξηγεί πως οι δημιουργοί της ταινίας (5 απόφοιτοι του Central Florida University) έστησαν το παραμύθι, από την ιδέα για ένα ψεύτικο ντοκιμαντέρ – ιστορία τρόμου, ως την επιλογή των 3 ηθοποιών και το υπόλοιπο ψεύτικο υλικό με το οποίο θα στόλιζαν και θα έδιναν αληθοφάνεια στην ταινία ώστε οι θεατές (σαν και εσένα) να το πιστέψουν και αν δοκίμαζαν να το ψάξουν να βρίσκανε κάποια αληθοφανή τεκμήρια (τα ίδια έκανε σε μικρότερο βαθμό και ο πολύς H. P. Lovecraft όταν έπλεκε τις φανταστικές του διηγήσεις με την πραγματικότητα).

Εδώ http://www.imdb.com/title/tt0185937/ μπορείς να μάθεις όλες τις πληροφορίες για τους συντελεστές του φιλμ.

Τέλος, σε αυτό το link http://en.wikipedia.org/wiki/Found_footage_(genre) μπορείς να μάθεις για τις ταινίες τρόμου που βασίζονται στο λεγόμενο μοτίβο του «Found footage». Δηλαδή ταινίες όπως το Blair Witch Project και πιο πρόσφατα το Paranormal Activity, που υποτίθεται ότι είναι ντοκιμαντέρ από ευρεθέν υλικό, την στιγμή που το υλικό αυτό είναι σκηνοθετημένο – δημιουργημένο για τις ανάγκες της ταινίας αγαπητέ και δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα!

Αυτά, τώρα αν εξακολουθείς να πιστεύεις στην αλήθεια του Blair Witch Project και του υποστηρικτικού του υλικού, ε.. δεν έχει νόημα να συζητάμε (και πολύ το κούρασα νομίζω)._

Υ.Γ.
Ποιος σου είπε ότι ποτέ κανείς δεν βγήκε να πει ότι πρόκειται για hoax; .. για δες εδώ:

http://www.museumofhoaxes.com/hoax/archive/permalink/the_blair_witch_project/
http://www.ejumpcut.org/archive/onlinessays/JC43folder/BlairWitch.html
http://mashable.com/2009/07/15/internet-hoaxes/ (Το Blair Witch Project δικαίως βρίσκεται στην 12 θέση των καλύτερων Hoax του Web)
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081002213405AAGQ7pC

Θες και άλλες αποδείξεις; αν ναι, ψάξε το μόνος σου, εγώ βαρέθηκα

Edited by - XD on 23/11/2009 09:41:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Irvine
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 15:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Irvine
Οκ το έθεσες πολύ σωστά το θέμα και σε ευχαριστω πολύ π μ έδωσες να καταλάβω απ την αποικοδομιτηκή συζήτηση π κάνουμε και οφείλω να παραδεχτώ οτι δεν το είχα ψάξει σε τόσο βάθος όσο εσυ!!πραγματικά χάρικα π κάναμε αυτην την κουβέντα π μ έκανε να μαθω πολλά και να πράττω ακόμα καλύτερα!!!και πάλι ευχαριστω!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 15:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

OKAY ΠΑΙΔΙΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΜΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ
ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΗΛΟΥΝΕ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΧD ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ... ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΩΝ
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΙRVINE
ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ <<ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ>>

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 19:17:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

OKAY ΠΑΙΔΙΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΜΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ
ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΗΛΟΥΝΕ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΧD ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ... ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΩΝ
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΙRVINE
ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ <<ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ>>

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ
CHARMED



Σέβομαι απόλυτα την άποψη καθενός αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μπορώ να συμφωνώ με κάτι το οποίο είναι εξόφθαλμα ανυπόστατο είτε είμαι ορθολογιστής είτε όχι. Βλέπεις η συζήτηση δεν αφορά κάτι το οποίο χρίζει πολλαπλών ερμηνειών όπως για παράδειγμα μια εσωτερική εμπειρία, ένα δυσερμήνευτο φαινόμενο κτλ όπου θα μπορούσε να πει κανείς ότι ο ορθολογισμός ή προσωπική στάση κάθε ατόμου ξεχωριστά μπορεί να δρα μυωπικά ή υπερτροφικά προς την ορθή αξιολόγηση του φαινομένου. Κάθε άλλο! Η παρούσα υπόθεση επρόκειτο για ένα καλοστημένο, πρωτότυπο, έξυπνο φιλμ και τίποτε περισσότερο από αυτό, εδώ λοιπόν CHARMED3 δεν χρειάζεται να είναι κανείς ορθολογιστής για να βγάλει τα συμπεράσματα του εκτός και αν επιθυμεί να εθελοτυφλεί. Φυσικά δικαίωμα του κάθε ενός είναι να κάνει κάτι τέτοιο. Υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν στην «ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ 3», κάποιοι άλλοι θα πιστέψουν στο «Paranormal Activities» (όπως μια φίλη μου που τσίμπησε από το opening title) κτλ. αλλά από την στιγμή που μου ζητήθηκε η γνώμη μου και φυσικά η τεκμηρίωση της, λυπάμαι αλλά οφείλω να είμαι ειλικρινής (ειλικρίνεια .. μια ιδιότητα που σπάνια συναντάται στον χώρο του Παράξενου τα τελευταία χρόνια, τέλος πάντων) ώστε να μην πουλώ φύκια για μεταξωτές κορδέλες σε νεόφυτους συνοδοιπόρους (ακόμα και αν κάνω το ταξίδι τους λιγότερο ενδιαφέρον –αλλά σίγουρα πιο τίμιο). Παράξενο, υπερφυσικό υπάρχει εκεί έξω, ενδεχομένως λιγότερο από όσο θα θέλαμε, ας κάνουμε τον κόπο να το βρούμε._Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2009, 21:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ XD ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ
ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΑ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ
ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΕ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ
ΕΚΤΙΜΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑΣ ΣΟΥ ΓΤ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΣΤΑΓΜΟ (ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ)
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΟ
ΕΜΕΝΑ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΡΗΣ ΜΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ)
ΔΝ ΜΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΛΥ
ΟΝΤΩΣ ΥΠΡΦΥΣΙΚΟ ΥΠΕΡΧΕΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ..
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΥΤΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ

ΜΕ ΕΚΤΗΜΗΣΗ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ
CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2009, 20:17:51  Εμφάνιση Προφίλ
Ειλικρινά CHARMED3 δεν υπάρχει κανένας λόγος να μου ζητάς συγγνώμη, μην στεναχωριέσαι, κουβεντούλα κάνουμε, όλα καλά .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 19:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΑΧ! XD ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ !! ΦΙΛΕ ΜΟΥ

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
CHARMED ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2009, 12:42:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
Ρε παιδιά δεν αφηνουμε τις παρεξηγήσεις τώρα να πούμε καμιά ιστορία να γουστάρουμε??? Διψάμε για ανδρεναλίνη όλοι!!!!
Μια ερώτηση, στο oija board τελικά σου έρχονται μόνο κακά πνέυματα??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2009, 12:44:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
quote:

Ρε παιδιά δεν αφηνουμε τις παρεξηγήσεις τώρα να πούμε καμιά ιστορία να γουστάρουμε??? Διψάμε για ανδρεναλίνη όλοι!!!!
Μια ερώτηση, στο ouija board τελικά σου έρχονται μόνο κακά πνέυματα??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2009, 12:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
Ρε παιδιά δεν αφηνουμε τις παρεξηγήσεις τώρα να πούμε καμιά ιστορία να γουστάρουμε??? Διψάμε για ανδρεναλίνη όλοι!!!!
Μια ερώτηση, στο ouija board τελικά σου έρχονται μόνο κακά πνέυματα??
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2009, 20:25:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΗΝ
ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ XD ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ
ΣΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ..

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟ OUIJA BOARD KATA 99% ERXONTAI KAKA ΠΝΕΥΜΑΤΑ
ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ (ΠΟΥ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ)ΙΣΩΣ ΝΑ ΡΘΕΙ
ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ
ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΑΤΟΜΑ
ΚΑΙ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ ? ΣΙΓΟΥΡΑ ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ
ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΣΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ Η
ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΑΝ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝ
ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ ΔΑΙΜΩΝΑ
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..

ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ TIGI ΜΙΛΑΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...


CHARMED ONE
THE POWER OF TREE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 17:10:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

Ρε παιδιά δεν αφηνουμε τις παρεξηγήσεις τώρα να πούμε καμιά ιστορία να γουστάρουμε??? Διψάμε για ανδρεναλίνη όλοι!!!!
Μια ερώτηση, στο ouija board τελικά σου έρχονται μόνο κακά πνέυματα??


καλησπερα παιδια..ενδιαφερων αυτα που λετε αλλα πειτε καποια ιστορια ειτε προσωπικη ειτε κατι που εχετε ακουσει..για πες λοιπον καμμια ιστορια gasma..!! αληθεια γιατι εχεις επιλεξει αυτο το ψευδονυμο..?? charmed3 δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα καμμια φορα δεν χρειαζεται να απολογισε για κατι που εχεις πει απο την στιγμη που καποιος το παιρνει αλλιως..απλα μπορεις να πεις οτι το πηρε στραβα κ δεν το εννοουσες ετσι..γιατι οπως λενε οι αλλοι την γνωμη τους κ δεν απολογουνται το ιδιο πρεπει να κανεις κ εσυ..πιστευω πως ουτε καν η συγνωμη δεν χρειαζοταν γιατι ουτε εβρισες ουτε τον ''σκοτωσες''..το οτι εισαι μικρη δεν σημαινει πως δεν εχεις γνωμη κ πως πρεπει να απολογισε για κατι τοσο ανουσιο ζητωντας συγνωμη..κ κατι αλλο σαν συμβουλη κ αν θες την ακους κ αν οχι μπορεις να κανεις οτι νομιζεις,λοιπον,ποτε μα ποτε δεν ξερεις αν καποιος λεει κατι αν ειναι ειλικρηνεις η'οχι ακομα κ ο πιο κοντινος σου ανθρωπος σε καποια πραγματα μπορει να μην ειναι ειλικρηνεις για τον α η' β λογο..γι'αυτο παντα να κρατας μια πισινη κ θα καταλαβεις αν ειναι ειλικρηνεις η' οχι σ'αυτα που θα ακουσεις..βρε xd τι της ειπες της κοπελιτσας κ καθοταν κ απολογουταν..??

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 20:03:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΘΑ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ...
ΠΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ....

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ hanter .....
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ .....

Α! ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ

ΟΣΟ ΖΩ ΜΑΘΑΙΝΩ
CHARMED 3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 22:35:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

ΘΑ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ...
ΠΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ....

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ hanter .....
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ .....

Α! ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ

ΟΣΟ ΖΩ ΜΑΘΑΙΝΩ
CHARMED 3


γεια σου charmed3,κατα ενα περιεργο τροπο ολοι νομιζουν οτι ειμαι αγορι αλλα ειμαι κοπελα κατα δευτερον απο τα λεγομενα σου παιζει να εισαι γυρω στα 17 αντε κ λιγο παρακατω..εχω πεσει καθολου μεσα..??

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 09:37:18  Εμφάνιση Προφίλ
@HANTER:
quote:
βρε xd τι της ειπες της κοπελιτσας κ καθοταν κ απολογουταν..??


Τίποτε που δεν είναι σε δημόσια θέα, εννέα δημοσιεύσεις πιο πάνω από το μήνυμα σου. Από εκεί και πέρα, νομίζω ότι έχουμε ήδη οδηγηθεί off-topic (εκτός θέματος) καθώς σε επόμενο μήνυμα μου (7 δημοσιεύσεις από το μήνυμα σου) εξήγησα, μεταξύ άλλων, στην φίλη CHARMED3 ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να απολογείται. Νομίζω ότι κάθε τι άλλο, είναι περιττό στην θεματολογία του εν λόγο topic.

Edited by - XD on 13/12/2009 09:42:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 10:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

@HANTER:
quote:
βρε xd τι της ειπες της κοπελιτσας κ καθοταν κ απολογουταν..??


Τίποτε που δεν είναι σε δημόσια θέα, εννέα δημοσιεύσεις πιο πάνω από το μήνυμα σου. Από εκεί και πέρα, νομίζω ότι έχουμε ήδη οδηγηθεί off-topic (εκτός θέματος) καθώς σε επόμενο μήνυμα μου (7 δημοσιεύσεις από το μήνυμα σου) εξήγησα, μεταξύ άλλων, στην φίλη CHARMED3 ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να απολογείται. Νομίζω ότι κάθε τι άλλο, είναι περιττό στην θεματολογία του εν λόγο topic.

Edited by - XD on 13/12/2009 09:42:16


ναι το διαβασα μετα..τσπ..μπηκα σ'ενα απο αυτα κ ειδα καποια βιντεο,καποια απο αυτα ειναι πραγματικοτητα σε θεμα φαντασματων παντα..κ ειδικα σ'ενα που περασε απο μεσα απο καποιο φαντασμα κ το τραβηξε καμερα στο δρομο..αληθεια εσενα περι τετοιων θεματων σου εχει συμβει κατι..?? γιατι εμενα μου εχει συμβει κ το εχω γραψει κ νομιζω πρεπει να ειναι στην 38 σελιδα..αλλα κ κατι προσωπικο που συνεβη σε μ'ενα..τι πιστευεις για τετοια θεματα..??

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 11:00:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter

Edited by - XD on 13/12/2009 09:42:16
[/quote]ναι το διαβασα μετα..τσπ..μπηκα σ'ενα απο αυτα κ ειδα καποια βιντεο,καποια απο αυτα ειναι πραγματικοτητα σε θεμα φαντασματων παντα..κ ειδικα σ'ενα που περασε απο μεσα απο καποιο φαντασμα κ το τραβηξε καμερα στο δρομο..αληθεια εσενα περι τετοιων θεματων σου εχει συμβει κατι..?? γιατι εμενα μου εχει συμβει κ το εχω γραψει κ νομιζω πρεπει να ειναι στην 38 σελιδα..αλλα κ κατι προσωπικο που συνεβη σε μ'ενα..τι πιστευεις για τετοια θεματα..??

(''v'') ' v '
[/quote]α! κ στην 36-37 σελιδα..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 13:40:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi
quote:

Ρε παιδιά δεν αφηνουμε τις παρεξηγήσεις τώρα να πούμε καμιά ιστορία να γουστάρουμε??? Διψάμε για ανδρεναλίνη όλοι!!!!
Μια ερώτηση, στο oija board τελικά σου έρχονται μόνο κακά πνέυματα??


ΣΥΝΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΟΣΜΟ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΑΦΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ. ΟΠΟΤΕ ΒΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΚΚΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΑΨΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ.

ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΣΕ ''ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ'' Κ ΨΕΥΤΕΣ.....

ΑΠΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΡΟΦΙΛΑΞΕΙΣ!! ΟΜΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ TOPIC.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 13:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi
quote:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΗΝ
ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ XD ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ
ΣΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ..

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟ OUIJA BOARD KATA 99% ERXONTAI KAKA ΠΝΕΥΜΑΤΑ
ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ (ΠΟΥ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ)ΙΣΩΣ ΝΑ ΡΘΕΙ
ΚΑΛΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ
ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΑΤΟΜΑ
ΚΑΙ ΚΑΝΑΝ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΛΟ ΕΤΣΙ ? ΣΙΓΟΥΡΑ ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ
ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΙΣΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ Η
ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΑΝ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝ
ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ ΔΑΙΜΩΝΑ
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΝ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ..

ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ TIGI ΜΙΛΑΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...


CHARMED ONE
THE POWER OF TREE

CHARMED ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕς Κ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕς ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ''ΨΕΥΤΕΣ'' ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΙΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΚΑ Κ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΕΥΤΕΣ!!!!!! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΗΤΑ!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 13:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi
quote:

Edited by - XD on 13/12/2009 09:42:16


ναι το διαβασα μετα..τσπ..μπηκα σ'ενα απο αυτα κ ειδα καποια βιντεο,καποια απο αυτα ειναι πραγματικοτητα σε θεμα φαντασματων παντα..κ ειδικα σ'ενα που περασε απο μεσα απο καποιο φαντασμα κ το τραβηξε καμερα στο δρομο..αληθεια εσενα περι τετοιων θεματων σου εχει συμβει κατι..?? γιατι εμενα μου εχει συμβει κ το εχω γραψει κ νομιζω πρεπει να ειναι στην 38 σελιδα..αλλα κ κατι προσωπικο που συνεβη σε μ'ενα..τι πιστευεις για τετοια θεματα..??

(''v'') ' v '
[/quote]α! κ στην 36-37 σελιδα..

(''v'') ' v '
[/quote]


Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΑΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....
ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΤΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΥΝ TRICK ΑΠΟ ΚΑΠΝΟ ΤΣΙΑΓΑΡΟΥ... ΕΙΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΝΑ ΜΕ ΣΧΟΙΝΙ!!!!! Ο ΚΑΘΕΝΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ Η ΟΧΙ!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 14:52:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
Α! ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΑΠΗΤΗ hanter ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ
ΟΚ ΣΟΡΥ

ΑΝ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΚΝΙΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 17
ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΥΨΥΛΟ ΙQ

*** ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ... ΔΕΙΝΩ ΚΑΙ
ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ...ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ....

ΟΚ XD ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ
ΕΙΠΑΜΕ.... ΑΠΛΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ....

CHARMED

________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ
ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.
22/12/2009
________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2009, 09:22:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ΟΚ XD ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ
ΕΙΠΑΜΕ.... ΑΠΛΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ....

CHARMED


quote:

ΑΝ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΚΝΙΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 17
ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΥΨΥΛΟ ΙQ

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ... ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ... ΔΕΙΝΩ ΚΑΙ
ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ...ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ....


12 ως 14 Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2009, 22:12:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΟΚ XD ....

XA!XA!XA!
***

***

ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ??

CHARMED

__________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΦΟΡΑΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΜΕ ΕΜΜΕΣΟ ΚΙ ΑΜΕΣΟ ΤΡΟΠΟ.
22/12/2009
__________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2009, 21:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
Τα πνέυματα αυτά είναι σε άλλη συχνότητα απο την δικιά μας? Σε άλλη διάσταση? που βρίσκονται και είναι ανάμεσα μας?
Είναι δύσκολο να καλέσουμε καποιον φίλο μας που έχει πεθάνει χρονια πριν?? Εγω το επιχειρησα κάποτε με λαθος τρόπο αλλα δεν έγινε κατι...εκανα τελείως διαφορετικά πράγματα απο τις οδηγίες εδώ και δεν έγινε κατι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2009, 20:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ....

Η ΦΡΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑΙΝΙΕΣ
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΠΟΛΗ ΟΠΟΥ ΖΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΕΔΟ
ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ
ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ (ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΑΣΤΡΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ
ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΥΓΟΥΡΗ)ΕΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ
ΔΗΛΑΔΗ ΣΚΕΨΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ....
ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ...ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ...
ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΑΝ ΜΕ ΒΙΑΙΟ ΤΡΟΠΟ Η ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΩΣ ΠΕΘΑΝΑΝ
Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΝΤΑΙ Η ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΥΤΟ ΜΑΣ "ΒΟΗΘΑΕΙ" ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ...

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΩΣΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ
ΕΥΚΟΛΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ
ΟΤΙ ΣΑΣ ΣΥΝΔΕΕΙ ΚΑΤΙ ....
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ....

ΑΣ ΜΗΝ ΕΝΝΟΧΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ

CHARMED ONE

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2009, 22:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
Βρε CHARMED εισαι μικρουλα οσο για την εξυπναδα ειναι κατι που εχουν ολοι οι ανθρωποι αλλοι λιγοτερη κ αλλη μεγαλυτερη κ η εξυπναδα κρινετε κ απο καταστασεις που μπορει να εχει περασει καποιος ειτε αυτες ειναι οικογενειακες ειτε εξωγενεις(ωριμαζεις)..κ εκει δεν παιζει κανενα ρολο η ηλικια..πιστεψεμε..λοιπον εγω ειμαι 22 κ ειμαι αρραβωνιασμενη..για πες κατι παραξενο που σου εχει συμβει γιατι εμενα μου εχουν συμβει κ τα εχω ειδη γραψει πηγαινε να τα διαβασεις στις σελιδες που εχω γραψει παραπανω κ πες μου..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 15:16:48  Εμφάνιση Προφίλ
Τι έχουν να δώσουν πλάσματα παγίδευμένα σε μια φαύλη ύπαρξη? Τίποτα.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 15:33:52  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλη hanter, αλλά κυρίως φίλη CHARMED3 είναι κατά των κανόνων του φόρουμ να δημοσιεύονται προσωπικά στοιχεία(ηλικία κλπ) και αυτό για λόγους προστασίας/πρόληψης. Μέχρι στιγμής δεν γνωρίζω να έχουν υπάρξει τίποτα "περίεργα" φαινόμενα στο φόρουμ και εγώ ο ίδιος έχω κάνει κάποιες φιλίες σε κάπως πιο στενό επίπεδο μέσω του σάιτ, αλλά εξηγώ τον λόγο που το φόρουμ κρατάει τα μέτρα του(και για αυτό το λόγο αν κάποιος συντονιστής δει το μήνυμα σου θα αφαιρέσει όσα προσωπικά στοιχεία που περιλαμβάνει).

όσον αφορά τα πνεύματα διαφωνώ για το ότι είναι βασανισμένες ψυχές κλπ αν και δεν το θεωρώ κ απόλυτα λάθος. Είναι μια ανθρωποκεντρική προσέγγιση των πραγμάτων.
Η δικιά μου άποψη είναι οτι αυτά τα πνεύματα ήταν ανθρώποι οι οποίοι ζούσαν τόσο ασυνείδητα, τόσο μηχανικά και καταστροφικά, χωρίς ουσιαστικά δηλαδή να ασκούν έλεγχο στον εαυτό τους, και ταυτισμένοι απόλυτα με το "ΕΓΩ" τους το οποίο και καθοδηγούσε τις επιθυμίες τις πράξεις τους και τη ζωή τους μέχρι τον θάνατό τους.

Αυτά τα πνεύματα κατα τον θάνατό τους είτε "συνέχισαν" την ζωή τους μεταθάνατον μέσα σε έναν κόσμο ονειρικό, φτιαγμένο δηλαδή απο το υποσυνείδητό τους σαν τους ψυχοπαθείς που βλέπουμε στα τρελάδικα άλλα μέσα σε ένα πολύ πιο εύπλαστο περιβάλλον... είτε συνείδητα παρέμειναν εκεί μη θέλοντας και εν μέρει μη μπορώντας να πάνε κάπου αλλού...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 16:13:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas
Θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε, τα πνέυματα περιπλανούνται σε μια άδεια Αθήνα ας πούμε??Τι έιναι αυτό που τα κάνει και εμφανίζονται μπροστά μας κάποιες φορές και πως μπρούν να εχουν τοση δύναμη και να πετάνε καρέκλες και τραπέζια?? ρωτάω γιατι αν ειναι απλά ψυχές θα μπορούσαν να μας πούνε τι συμβάινει την ώρα του θανάτου και γενικά ''απέναντι''.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 18:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΡΩΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ
ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ
ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΤΟ ΜΝΜ ΤΟΥΣ ...
ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ..?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ ΑΠΛΑ ΑΝΕΦΕΡΑ
ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...
ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ
ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ...
ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ..
ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...

ΡΕ gasmas ΤΙ ΣΟΥ ΕΞΗΓΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ
ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΑΔΕΙΑ ΠΟΛΗ
ΕΣΥ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝ
ΚΑΡΕΚΛΕΣ...ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΕΥΡΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ .....

DONT TRY TO KILL ME HONEY ..
I AM A CHARMED ONE ...

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy