ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
BilakoC
Νέο Μέλος

Albania
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2009, 04:52:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BilakoC  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
re paidia mporei kapoios na m dwsei safeis entoles gia to pws mporw na kalesw ena pneuma k ta metra prostasias apo auto!!! eimai poli periergos k eilikrina tha ithela tin voithia sas sto thema!!!! plz!!!!

dsfsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2009, 10:11:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα ήθελα ν εφιστήσω την προσοχή σας σε κάτι το οποίο έχει γραφτεί αρκετές φορές κατά το παρελθόν:

"Όπως έχει ξαναγραφτεί πολλές φορές, το παρόν θέμα όπως κι άλλα παρόμοιας υφής (σχετικά με επικλήσεις, ξόρκια κλπ) δεν προσφέρονται για την ανταλλαγή - ή αίτηση έστω για λήψη και παροχή - πληροφοριών για το πως να επιτευχθούν οι επικλήσεις κλπ αλλά για να δοθεί το έναυσμα ώστε να υπάρξει ενάς εποικοδομητικός διάλογος γύρω από αυτά τα φαινόμενα που θα μας επιτρέψει να προσεγγίσουμε το θέμα με φιλοσοφικό στοχασμό κι ερευνητική διάθεση.

Οπότε δεν είναι εφικτό το να παρατεθούν οι διαδικασίες για την επίκληση πνευμάτων κι ούτε γίνεται κάποιος να ζητάει να του τις στείλουν με προσωπικό μήνυμα..."


ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ Ο DYING ....Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΜΑΣ ..
ΑΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΑΤΕ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ...


ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΙΛΕ/Η ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ....

cHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2009, 18:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α ΡΕ TIGI ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ....
ΠΟΥ ΕΙΣΟΥΝ ΡΕ ???

quote:
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ !!!!! ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΛΛΟΝ!!!!

ΝΑΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΕΙΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΣ ΕΔΩ ΕΜΕΝΑ ΝΑ
ΑΓΩΝΙΩ ΑΝ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΠΤ ....
ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΨΑΞΩ....

quote:
ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ!!!!

ΟΛΟ ΑΛΟΙΓΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ....
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΣΩΣΤΑ
ΛΕΓΕ ΡΕ

CHARMED


Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!! ΕΔΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!!!!!! ΑΣΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!
ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!! ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ :p
ΑΛΗΓΟΡΙΕΣ?????? ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΓΑΤΟΡΑΣ :p UAOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΄΄ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ΄΄ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.... ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ Ε ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ!!!!! ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΩΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Η ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΤΕΣ ΦΟΡΑ. ΚΟΥΚΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2009, 14:06:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!! ΕΔΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!!!!!! ΑΣΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ..??
ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ 2 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ TO NICKNAME ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ
ΚΩΔΙΚΟ..ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΟΔΟΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ
ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ...

quote:
ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!! ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ :p

ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΣΤΟΥΣ ΛΕΓΟΜΕΝΟΥΣ "ΨΕΥΤΕΣ"

quote:
ΑΛΗΓΟΡΙΕΣ?????? ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΓΑΤΟΡΑΣ :p UAOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!

quote:
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ Ε ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ!!!!! ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΩΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!!

ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...

quote:
ΚΟΥΚΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΚΟΛΑΚΑ..ΧΕΧΕ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΜΕ ΥΓΕΙΑ..ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ
(ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ TIGI MOY)
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2010, 14:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!! ΕΔΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ!!!!!!!! ΑΣΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ..??
ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ 2 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ TO NICKNAME ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ
ΚΩΔΙΚΟ..ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΟΔΟΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ
ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ...

quote:
ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!! ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ :p

ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΣΤΟΥΣ ΛΕΓΟΜΕΝΟΥΣ "ΨΕΥΤΕΣ"

quote:
ΑΛΗΓΟΡΙΕΣ?????? ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΓΑΤΟΡΑΣ :p UAOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!

quote:
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ Ε ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ!!!!! ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΩΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕ!!!!

ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...

quote:
ΚΟΥΚΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΚΟΛΑΚΑ..ΧΕΧΕ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΜΕ ΥΓΕΙΑ..ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ
(ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ TIGI MOY)
CHARMED


ΜΩΡΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ11!!!!!!

ΑΝ ΕΠΕΦΤΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΥΤΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΕ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ Γ......Ο
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΟΥΤΕ Η ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΟΛΟΘΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΗΧΙΑ!!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2010, 19:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΩΡΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ11!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ...?

quote:
ΑΝ ΕΠΕΦΤΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΥΤΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΕ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ!!!!

ΤΟ ΠΟΛΥ ...?
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ Γ......Ο

ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ...

quote:
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΟΥΤΕ Η ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ!!!!!!!!!!!!

Η ΧΑΤΖΙΒΑΣΙΛΙΟΥ ΟΜΩΣ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ...
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2010, 21:50:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΜΩΡΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ11!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ...?

quote:
ΑΝ ΕΠΕΦΤΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΥΤΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΣΕ ΕΣΤΕΛΝΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ!!!!

ΤΟ ΠΟΛΥ ...?
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ Γ......Ο

ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ...

quote:
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΟΥΤΕ Η ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ!!!!!!!!!!!!

Η ΧΑΤΖΙΒΑΣΙΛΙΟΥ ΟΜΩΣ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ...
CHARMED



MΩΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΘΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΔΙΑΒΟΛΑΚΙ!!!!!! ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕΣ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ!!! ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ!!!!
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ????? ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΤΑΜ??? ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 12:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ??
ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΝΑΙ ??

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 14:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ??
ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΝΑΙ ??

CHARMED



ΑΜΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 14:57:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

re paidia mporei kapoios na m dwsei safeis entoles gia to pws mporw na kalesw ena pneuma k ta metra prostasias apo auto!!! eimai poli periergos k eilikrina tha ithela tin voithia sas sto thema!!!! plz!!!!

dsfs



ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE Κ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!! ΤΟ ''ΠΑΙΧΝΙΔΙ'' ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΛΕΓΕΤΕ ''OUIJA''


ΑΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ LINK ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ.

http://www.artofwise.gr/html/categories_content/manteia/ouija.html

Edited by - tigi on 02/01/2010 15:02:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 15:44:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΜΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Η ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΕΣ??

ΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΙΛΑ ΣΟΒΑΡΑ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 12:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΑΜΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Η ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΕΣ??

ΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΓΙΑΓΙΑΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΙΛΑ ΣΟΒΑΡΑ....

CHARMED


2 KΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!! ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ!!!! ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 13:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
2 KΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!! ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ!!!! ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ!!!!

EM AMA LEΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ....
ΣΤΙΣ ΓΥΝΙΚΕΣ... ΚΟΙΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ
ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΜΑ)ΟΣΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ...
ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΕΣ..

CHARMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 13:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη tigi αλλά όπως καταλαβαίνεις κάτι μου βρομάει εδώ!!! Να συμφωνήσουν 2 κοπέλες να πάτε σε ακατοίκητο σπίτι και που βρίσκεται μακριά από το χωριό!!! Εγώ στη θέση σου θα φοβόμουν μην μπουν δαίμονες στις κοπέλες και δεν είχα προνοήσει για προφυλάξεις!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 13:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Συγνώμη tigi αλλά όπως καταλαβαίνεις κάτι μου βρομάει εδώ!!! Να συμφωνήσουν 2 κοπέλες να πάτε σε ακατοίκητο σπίτι και που βρίσκεται μακριά από το χωριό!!!

ΑΣΕ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΣΥ.. ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΠΝΕΥΜΑΤΑ..
ΤΟΝ TIGI ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ...ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΙΣΟΥΝ...

quote:
Εγώ στη θέση σου θα φοβόμουν μην μπουν δαίμονες στις κοπέλες

ΑΣΕ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΠΟΥΝ ΘΑ ΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ... ΧΑΧΑ!
ΜΗΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ TIGI ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..

quote:
και δεν είχα προνοήσει για προφυλάξεις!!!

ΜΩΡΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ...
NO OFFENCE TIGI MOY...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 14:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
2 KΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!! ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ!!!! ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ!!!!

Για δες εξέλιξη η σημερινή νεολαία

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 20:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr Jekyll Mr Hyde KΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΛΗΜΕΡΙΑ ΜΟΥ...

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ..

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ...

ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΡΕ??

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 04/01/2010 20:28:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 00:06:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε.. έχω κάνει, άλλα μάλλον δεν θα εννοούμε το ίδιο παιχνίδι

Μα CHARMED μου είμαι κοσμοπολίτικος άνθρωπος. Το esoterica είναι το home μου. Δεν υπάρχει φόρουμ που δε θα με βρεις. Αν δεν με εχεις βρει σε κάποιο είναι γιατί δεν θα χεις ψάξει καλά. Και στο παρόν θέμα αν πας σελ25 θα βρεις μηνύματά μου. Είμαι εδώ καιρό πρίν απο σένα. THE GREAT EYE SEES ALL . BUHAHAHAHAHAHAHA.. HA.. HA-HA.. HA.


"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 15:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καινουριος εδω... Βασικα ηθελα την εμπειρια καποιων ειδικων γιατι το Σαββατοκυριακο που μας ερχεται θα παιξουμε ποτηρακι οχι σε σπιτι αλλα σε κατι βουνα μεσα σε δασος το βραδυ και θα επικαλεστουμε το πνευμα της γιαγιας μου. Θα ειμαστε 2 ατομα. Πες τε μου οσοι ξερετε πολλα πραγματα γιατι μεχρι στιγμης ολες μα ολες οι ιστοριες που εχω διαβαζει και παρουσιαζονται ως τρομακτικες δεν με τρομαζουν καθολου μα καθολου! Προσωπικα δεν εχω προβλημα να εμφανιστει πνευμα και δεν παει να κανει οσο φασαρια θελει και δεν πα να εμφανιζεται καθε βραδυ στον υπνο μου και να μου κουναει τα πραγματα στο σπιτι! Αλλα ακομα κι ετσι να ηταν, το παιχνιδι θα γινει μεσα σε δασος και μακρια απο οποιοδηποτε σπιτι που μπορει το πνευμα να "στοιχειωσει". Στην τελικη αν ερθει ι γιαγια μου θα ειναι ευχαριστιση μου να της πω ποσο τη σκεφτομαστε και μας λειπει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 16:29:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα έρθει καν η γιαγιά σου?
Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείται δεδομένο ότι έρχεται κάποιος συγκενής σας.
ΑΝ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ "ΑΠΑΝΤΗΣΗ" ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ 'ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ.. και αυτό μόνο καλό δεν είναι.

Όπως κ να χει καλώς ήρθες και διάβασε τις προηγούμενες σελίδες για πληροφορίες. Κάπου στην 23-24 νομίζω έχει κάποια πράγματα που θα σε ενδιαφέρουν. Γενικά ψάξ'το το "μέρος"..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 18:12:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο FORUM αυτό θα βρεις πολλές γνώμες!! Επειδή τώρα τελευταία ψαχνόμουν με αυτό το θέμα αν πας google θα βρεις πολλές πληροφορίες... κάποιες θα ολοκληρώνουν η μια την άλλη και άλλες θα είναι αντίθετες μεταξύ τους..
Π.Χ. σε ένα forum διάβασα ότι χρειάζονται στο αυτοσχέδιο ouija κάποια σχήματα (ήλιος, φεγγάρι,...) ενώ σε ένα άλλο διάβασα ότι δεν είναι αναγκαία... Επίσης κάποιοι λένε ότι σε εξωτερικό χώρο πέρα από νεκροταφείο δεν λειτουργεί... όπως και να χει όταν με το καλό γίνει ενημέρωσε μας για την επιτυχία σου...
Υ.Γ.: πάρε και ένα ΑΣΗΜΕΝΙΟ νόμισμα να ακουμπήσετε πάνω στο παιχνίδι για να διώξει την κακή ενέργεια για μην τυχόν καλέσετε τον ξυλοκόπο με το αλυσιδοπρίονο που μονο ξύλα δεν κόβει....


nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 18:58:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι πολλα παιδια και βαριεμαι να τα διαβασω, ουτως η αλλως τα περισσοτερα λενε για ανυπαρκτους κινδυνους. Συγνωμη κιολας αλλα ακομα και αν υπαρχουν πνευματα δεν ειναι επικινδυνο το να σε αποκαλεσουν με το ονομα σου! Αμα εχει να μιλησει καποιος για σοβαρο κινδυνο σωματικο τοτε εχει καλως. Αλλα οπως φαινεται κανενας δεν εχει να πει κατι τετοιο. Το ξαναλεω. ΜΟΝΟ για σωματικο κινδυνο εχει να λεει. Απο εκει και περα κινδυνος δεν υφισταται. Οπως και να εχει εμεις θα το κανουμε στο δασος μεσα και αν ειναι να εμφανιστει τιποτα θα εμφανιστει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 19:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Πολύστροφε, στο δάσος, νύχτα, ίσως ξυπνήσουν μνήμες και ένστικτα. Σκεφτείτε το πρίν το επιχειρήσετε και μην κάνετε τους καμπόσους.
Μόνο από εσάς τους ίδιους κινδυνεύετε, είστε τόσο σίγουροι για τους εαυτούς σας;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 20:54:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
ΙΔΕΑ...
ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ.....
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ..
ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ...
mimosa ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΑΡΙΟΣ ...
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΕΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΗ..

ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ....

ΤΟ ΝΑ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ...
ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ...Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ ...

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΣ...
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ...ΟΝΤΑ...
ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΥΧΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...
ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ...

CHARMED ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 21:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για χιλιοστη φορα ακουω λογια του αερα! Πειτε συγκεκριμενα πραγματα αν θελετε να γινετε πιστευτοι. Αυτη την καραμελα "θα μπορουσα να σου πω αλλα επαθα αγκυλωση στη γλωσσα και καπου εδω πρεπει να σταματησω να μιλαω" εχω βαρεθει να την ακουω!
Εχετε να πειτε κατι? Πειτε το! Αλλιως αφηστε να σας πω εγω την εμπειρια μου απο Δευτερα που θα εχει γινει το ποτηρακι στο δασος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 22:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ polystrofe. Αν πας σε 1 χριστιανό και τον ρωτήσεις υπάρχει θεός? θα σου απαντήσει ναι... Πόσο στα 100 υπάρχει περίπτωση να στο αποδείξει αν του το ζητήσεις? Μας ζητάς να σου αποδείξουμε κάτι...αυτό που θα σου πω εγώ είναι δοκίμασε το και δες με τα μάτια σου.. αυτό έκανα και εγώ... Οι απόψεις είναι πολλές..Αν πιστεύεις στον χριστό τότε σύμφωνα με την Βίβλο και συγκεκριμένα με τον Λάζαρο "the spirits of dead humans are prevented from coming back to visit us. This leaves only demons to work occult devices. Angels are not going to work something that is in the devil's domain" Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες εμπειρίες από αυτό το "τελετουργικό".... Οπότε πάρε την απόφαση και πράξε όπως πιστεύεις!!!
Επειδή με πιέζει ο χρονος και πρεπει να φυγω να ξες πως δεν τελειωσα την σκεψη μου και μην τα παρεις ολα της μετριτης...

nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 22:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύστροφος, και μόνο η λέξη που χρησιμοποιείς "θα πάμε να π α ί ξ ο υ μ ε ποτηράκι" δείχνει ότι δεν το έχετε πάρει στα σοβαρα, και πολύ καλά κάνετε. Δείτε το απλά σαν ένα παιχνίδι. Απλά ό,τι θυρύβους κι αν ακούσετε ή όποιες σκιές δείτε να θυμάστε ότι είστε στο δάσος και είναι φυσικό να ακούγονται διάφορα. Μην μπερδευτείτε .

quote:
Αμα εχει να μιλησει καποιος για σοβαρο κινδυνο σωματικο τοτε εχει καλως

Αφού λοιπόν το ψυχολογικό δεν σας ενδιαφέρει και είστε σίγουροι, προσέξτε τα αγκάθια, μην σκοντάψετε σε τίποτα πέτρες και πέσετε, μην σκίσετε τα ρούχα σας σε ξεμπαρκα κλαδιά και τέτοια. Τα δηλητηριώδη φίδια τέτοια τέτοια εποχή κοιμούνται, τίγρεις και λιοντάρια δεν έχουμε, αράχνες έχουμε αλλά δεν είναι επικύνδυνες.

Περιμένω από Δευτέρα τα νέα της εμπειρίας. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 23:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστός Gaara εν μέρει.

Κοίτα αφού δε πιστευεις σε τίποτα απο όλα αυτά Πολύστροφε γιατί κάνεις καν τον κόπο?

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 02:28:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα για να δω κατα ποσο ισχυουν προφανως! Μεχρι να δεις δεν μπορεις να πιστεψεις σε τιποτα! Τι πιο λογικο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gaara
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 03:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ polystrofe ορίστε για entertainment : http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8 ...... μερικά από αυτά μπορεί να σου φαίνονται ψεύτικα και ο "παραγωγός" προκειμένου να "πουλήσει" να έβαλε και κάποια ψεύτικα video.... αλλά γενικά παίρνεις μια ιδέα!!!
Εγώ αυτό που θα σου πω είναι "Πίστευε και μη, ερεύνα"....όταν μας λες όμως ότι βαριέσαι να διαβάσεις τις ιστορίες και τα γενικά σχόλια, που μπορούν να σου φανούν απίστευτα χρήσιμα, μάλλον κάτι λάθος κάνεις.... Και να στο πω αλλιώς..Έστω 1 στο δισεκατομμύριο υπάρχουν τα "δαιμονικά" αυτά... 1 στο δισεκατομμύριο σου λέω εγώ τώρα!!!Σας έρχεται 1...Τι κάνετε εκείνη τι στιγμή...τι γνωρίζετε και πως το αντιμετωπίζετε...
Ιδέα 0 (μηδέν)!!!
Και εγώ στην αρχή λίγο στην πλάκα το πήρα...
Ένα site με μεταφυσικά φαινόμενα κτλ είναι αυτό: http://www.yourghoststories.com/real-ghost-story.php?story=5958
Ψάξου λίγο και θα βρεις πολλά!!! Ακόμη και αυτό που αναζητάς..αλλά δεν το θεωρώ σώστο να σου δώσω μασημένη τροφή...


nothing is impossible from the time i will become the god of myself.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy