ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Κανένα Ανέκδοτο να γελάσουμε? Part 1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 17:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis
Τέσσερεις Έλληνες φοιτητές σπουδάζουν στο Πανεπιστήμιο του Εδιμβούργου και δίνουν τις εξετάσεις του εξαμήνου. Αφού τα πήγαν πολύ καλά στο μάθημα της Παρασκευής αποφασίζουν να πάνε στην Γλασκόβη για το Σαββατοκύριακο, αφού το μάθημα της Δευτέρας ήθελε μόνο 2-3 ώρες διάβασμα. Νοικιάζουν λοιπόν ένα αυτοκίνητο, παίρνουν τα απαραίτητα τηλέφωνα σε κάποιες φίλες εκεί και φεύγουν για Γλασκόβη. Πέρασαν τέλεια. Μόνο που μάλλον ήπιαν λίγο παραπάνω την Κυριακή το βράδυ και όταν ξύπνησαν ήταν ήδη Δευτέρα μεσημέρι. Θυμήθηκαν ξαφνικά το μάθημα και έφυγαν τρέχοντας για το πανεπιστήμιο. Στο δρόμο για το Εδιμβούργο αποφάσισαν να πούνε στον καθηγητη ότι πήγανε στην Γλασκόβη σε κάτι συγγενείς και ότι ενώ ξεκίνησαν πρωί πρωί της Δευτέρα για το πανεπιστήμιο, τους έπιασε λάστιχο στον δρόμο, δεν είχαν ρεζέρβα, κ.ο.κ.. Ο καθηγητής του άκουσε με προσοχή και επειδή ήταν καλοί φοιτητές δέχτηκε να δώσουν μόνοι τους το διαγώνισμα που είχανε χάσει, την Τρίτη το πρωί. Όταν έφτασε εκείνη η μέρα και επειδή δεν υπήρχε διαθέσιμη αίθουσα, τους έβαλε σε 4 ξεχωριστά γραφεια, τον καθένα μόνο του. Όταν στη συνέχεια μοίρασε τα θέματα, τα παιδιά παραξενεύτηκαν. Ήταν μόνο δύο. Το πρώτο, που έπιανε 5 μονάδες στις 100, ήταν ένα πανεύκολο θέμα θεωρίας από την εισαγωγή που το ξέρανε και το απαντήσανε πολύ γρήγορα και οι τέσσερεις, ενώ το δεύτερο θέμα έπιανε τα υπόλοιπα 95 στα 100 καιήτανε μόνο μια ερώτηση: "ΠΟΙΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΑΠΟ ΤΑ 4;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 18:23:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Η κατηγορία αυτή "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού" είναι μια κατηγορία που χρησιμοποιούν τα μέλη που ήδη συμμετέχουν στις κύριες κατηγορίες του forum. Ο ρόλος αυτής της κατηγορίας είναι να γνωριστούν τα μέλη του forum μεταξύ τους και να κάνουν πιο ελαφριές και προσωπικές συζητήσεις. Πόλλές φορές μέσα από αυτές τις συζητήσεις προκύπτουν ενδιαφέροντα και χρήσιμα συμπεράσματα, όπως και πολλές φορές στις κύριες κατηγορίες προκύπτουν τσακωμοί και γελοιότητες.

Αλλά....

Όποιος γίνεται μέλος για να γράψει απλώς σόκιν ανέκδοτα είναι σε λάθος τόπο.

Επίσης θα σας παρακαλούσα να γράψετε ανέκδοτα που να είναι έξυπνα και πνευματώδη και όχι χονδροειδή και ανόητα παιδικά ανέκδοτα. Με αυτές τις προϋποθέσεις ξεκίνησε κι αυτό το topic.

Ήδη κάποια posts διαγράφηκαν και αν δω να συνεχίζεται το φαινόμενο δυστυχώς θα κλειδώσω το topic.

Όσοι και όσες είναι σώφρονες θα σας παρακαλούσα να με ειδοποιείτε με προσωπικό email στο esoterica@esoterica.gr . Αν θέλετε να συνεχίσει να υπάρχει αυτό το topic προστατέψτε το.

Ζητάω πολλά;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 18:58:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
K γω που αναρωτιόμουνα...

Θα σε ειδοποιώ εγώ μιας κ τις καθημερινές διαβάζω OΛEΣ τις απαντήσεις ΣE OΛA τα ενεργά θέματα.. μέχρι τις 8.

Nα αποδείξω κ την αξία μου ως μέλος της EROS...

Xμμ...ελπίζω να μην είχα γράψει τίποτα @#$%^& κ με έσβησες...

Thothoula η Bιετναμέζα
Mοναδική
απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 19:03:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Να είσαι καλά όμορφη.... κορούλα μου.

Με αυτήν την νέα εικόνα θα σε φοβούνται και λίγο

Όχι δεν έβρισες αλλά επειδή διέγραψα κάποια Posts από ένα νέο μέλος και εσύ έγραψες ένα δικό σου που αναφερόταν στα δικά του, θεώρησα φυσιολογικό να το σβήσω γιατί θα ήταν πλέον "ξεκρέμαστο".

Συγχώρνα με... καρδούλα μου

Περιμένω βοήθεια..


Τι εννοείς;

quote:

Nα αποδείξω κ την αξία μου ως μέλος της EROS...


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 00:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
quote:

Τι εννοείς;
quote:

Nα αποδείξω κ την αξία μου ως μέλος της EROS...



Αχ καλέ μου θείε*...,δεν γνωρίζεις την ύπαρξη της περίφημης ένωσης EROS?Με απογοητεύεις...

Mια προσφορά της E.RO.S.
Enwsh ROyfianwn Server

Κάτι λέγαμε για ηλικίες κάποτε...
*Το θείε το είπα χαριτολογώντας.Ελπίζω και γω να βρω έναν μπαμπά εντός Forum!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 01:25:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas
ΘΑ ΠΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ,ΑΝ ΝΑΙ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ...

ΕΙΝΑΙ 2 ΞΑΝΘΙΕΣ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ:
-ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΠΙΤΙ?
ΚΑΙ ΜΕ ΥΦΟΣ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑ:
-ΓΙΟΥΧΟΥ...Ο ΜΠΑΜΠΑΣ....ΕΙΝΑΙ...ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!

ΦΙΛΙΚΑ


The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

yunan
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 01:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yunan
PROSOXH PROSOXH OI KSAN8IES NA MHN DIABASOYN !!!!!!

H ksan8ia gkomena pro ton gene8liwn toy filoy skeftetai ( xaxaxaxa )
mazi me thn mexrinh filh ths.
- Bre sy ti dwro na toy parw ??
- Partoy ena biblio.
- Biblio exei ,ti allo ??

PROSOXH A8LIO ANEKDOTO
htan dyo plastikoi xeirourgoi kai enas ksylinos.

1.61803398874989484820458683436564...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

theklats
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 07:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theklats
Μία συγκριτική μελέτη της συμπεριφοράς ανδρών-γυναικών στο σούπερ-μάρκετ .
>> >
>> > Γυναίκες:
>> >
>> > 1. Προσπαθούν να παρκάρουν
>> >
>> > 2. Παίρνουν ένα καροτσάκι.
>> >
>> > 3. Το γεμίζουν με χρήσιμα πράγματα σε χρόνο ρεκόρ.
>> >
>> > 4. Βάζουν τα ψώνια στις σακούλες με απόλυτα
>> >
>> > λογικό τρόπο (ό,τι είναι για το ψυγείο σε μία σακούλα, τα
>>λαχανικά σε άλλη
>>κλπ)
>> >
>> > 5. Πληρώνουν.
>> >
>> > 6. Γυρίζουν στο σπίτι
>> >
>> > 7. Αδειάζουν τις σακούλες και τακτοποιούν τα ψώνια.
>> >
>> >
>> >
>> > Αντρες:
>> >
>> > 1. Παρκάρουν.
>> >
>> > 2.Μπαίνουν στο σούπερ-μάρκετ...
>> >
>> > 3.Ξαναβγαίνουν για να πάρουν καροτσάκι
>> >
>> > 4. Αντιλαμβάνονται ότι δεν έχουν κέρμα.
>> >
>> > 5. Πηγαίνουν στο περίπτερο να κάνουν ψιλά
>> >
>> > 6. Βρίσκουν ευκαιρία και διαβάζουν το φίλαθλο
>> >
>> > (σε σπάνιες κλινικές περιπτώσεις την ημερησία και τον επενδυτή)
>> >
>> > 7. Παίρνουν το καροτσάκι.
>> >
>> > 8. Κάνουν όλες τις πιθανές διαδρομές στο
>> >
>> > σουπερ-μάρκετ (κατα μήκος, κατα πλάτος και διαγώνια)
>> >
>> > 9. Τελικά αγοράζουν ένα ζευγάρι κάλτσες, 2 κατεψυγμένες πίτσες,
>> >
>> > φιστίκια, λουκάνικα,μπύρες και ένα κόμικ
>> >
>> > 10. Δεν ασχολούνται με άχρηστα πράγματα όπως
>> >
>> > βούτυρο, γάλα, γιαούρτι, απορρυπαντικό και λοιπές αηδίες
>> >
>> > 11. Πηγαίνουν στο ταμείο με την πιο ξανθιά και ......εννοείται
>>πιο αργή
>>ταμία
>> >
>> > 12. Βάζουν στη σακούλα τις πίτσες μαζί με τις κάλτσες και το
>>κόμικ
>> >
>> > 13. Γυρίζουν σπίτι
>> >
>> > 14. Βάζουν τις σακούλες σ'ένα τραπέζι (ίσως πάλι
>> >
>> > νομίζουν ότι τα ψώνια θα βαρεθούν και θα βγουν μόνα τους).
>> >
>> > 15. Βάζουν όμως τις μπύρες στο ψυγείο (μα για τι τους
>>περάσατε... για
>>άσχετους;)
>> >
>> > 16. Την πέφτουν στον καναπέ με το κόμικ και τα
>> >
>> > φυστίκια και περιμένουν να κρυώσουν οι μπύρες

Always Thekl@

THEKLATSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 09:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό
Oι επιβάτες μιας πτήσης της Ryanair κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους. Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στον αεροπλάνο, με στολή πιλότου. Φορούν μαύρα γυαλιά. Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού. Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα.
Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό. Μερικoί ψάχνουν τις κάμερές τους.
Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα. Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ. Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης.
Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη.
Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.
Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο. Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε.
Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία. Λέει μετά στον συγκυβερνήτη.
"Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει"
"Όχι" απαντά ο άλλος.
"Μια απ' αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 11:39:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical
Πραγματικό γεγονός:

Συναντάει το πρωί ένας ντόπιος σε νησί μια τουρίστρια και της λέει:
How from here morning morning?

(Ήθελε να πει πως απο δω πρωί πρωί;)

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 02:19:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
τρεις ξανθιες αποφασιζουν να γινουν μπατσοι πανε λοιπον στην σχολη και τους λενε οτι πρεπει να περασουν πρωτα απο ενα τεστ

πηγαινει λοιπον η πρωτη ξανθια στον τυπο με τα τεστ και της δινει μια φωτογραφια και την ρωταει τι καταλαβαινει απο τον ανθρωπο που απεικονιζει η φωτογραφια "εχει ενα ματι" λεει η ξανθια κοιταζει την φωτο ο τυπος και της λεει "κοπελα μου η φωτογραφια ειναι προφιλ τι ενα ματι μου λες? παρε δρομο"

πηγαινει η δευτερη ξανθια της δινει ο τυπος την φωτογραφια και την ρωταει τι καταλαβαινει απο την φωτογραφια "εχει ενα αφτι ο τυπος" ο τυπος δαγκωνει τα χειλη του και αρχιζει να φωναζει "ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΞΩ"

η σειρα τωρα της τριτης ξανθιας ιδιο σκηνικο ρωταει ο τυπος για το προσωπο στην φωτογραφια και η ξανθια του απανταει οτι ο τυπος φοραει φακους επαφης.......... αφωνος ο τυπος τρεχει μεσα στα αρχεια κοιταζει πραγματι ο τυπος στην φωτο φοραγε φακους επαφης παει στην ξανθια ενθουσιασμενος και της λεει "κοπελαρα μου εισαι διανοια δεν εχω λογια να περιγραψω το ταλεντο σου αληθεια ομως για πες μου πως το καταλαβες οτι φοραει φακους επαφης?"

και η ξανθια "ε με ενα ματι και ενα αφτι δεν μπορει να φορεσει γυαλια"

και ενα λιγο χυδαιο αλλα οχι και τοοοοοοοοοοοοσο

ειναι λοιπον ο ευτηχης μεγαλος και τρανος κυνηγος ολοι στο χωριο εχουν να λενε για της ικανοτητες του

βγαινει λοιπον για κυνηγι ενα πρωι και εκει που περπατουσε βλεπει ενα αρκουδακι το σημαδευει και ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ τεζα το αρκουδακι παει να το παρει και μολις σκυβει νοιωθει κατι να του πιανει την πλατη γυριζει και τι να δει? μια μεγαλη αρκουδα

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΣΕΣ? ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ Η ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ

σκεφτεται λιγο ο ευτηχης και απανταει δεν θελω να πεθανω θα σου κατσω

γυριζει λοιπον στο χωριο ξεφτιλα ολοι τον κοροιδευουν και τον γιουχαρουν
-αχ βρωμοαρκουδα δεν θα γινω καλα? θα σε καθαρισω και πραγματι μετα απο μια εβδομαδα παει στο δασος στηνει καρτερι περναει η αρκουδα ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ τεζα η αρκουδα παει να την παρει και μολις σκυβει νοιωθει κατι να του πιανει την πλατη γυριζει και τι να δει? ενα μεγαλο παντα
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΦΟ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΔΙΑΛΕΞΕ Η ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ Η ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ σκεφτεται λιγο ο ευτηχης και αποφασιζει να του κατσει ρεζιλι παλι γυριζει στο χωριο εχουν βγει ολοι εξω και τον κοροιδευουν παλι και το δουλεμα παει συννεφο
-αχ βρωμοπαντα δεν θα γινω καλα θα σου δειξω εγω και πραγματι μετα απο δυο εβδομαδες που γινεται καλα παει στο δασος στηνει καρτερι και μολις περναει το παντα ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ τεζα το παντα κοιταζει αριστερα κοιταζει δεξια,πισω του,πανω του κανενας ερημια ωραια λεει παει να πιασει το παντα και οταν σκυβει νοιωθει κατι στην πλατη του γυριζει και τι να δει? μια πολικη αρκουδα τον πιανει η αρκουδα απο το χερι και του λεει ΕΥΤΗΧΗ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pandora
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 09:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pandora
θα σας πω ένα γρίφο για το οποίο απάντηση δεν ξέρω.Αν το ξέρει κανείς ας βοηθήσει.
Είναι ένας κουφός,ένας τυφλός και ένας μουγγός στην έρημο.Πως θα πει ο μουγγός στον τυφλό ότι ο κουφός χάθηκε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 12:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama
αν εχεις για οδηγο τον τυφλο αυτα παθαινεις


συγνωμη αλλα δεν ξερω την απαντηση αν και κυκλοφορουν απειρες παραλλαγες με αυτο το τριο

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like you

Edited by - endorama on 31/10/2003 12:58:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 15:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical
Δεν ξέρω αν είναι η λύση αλλά υποθέτοντας ότι ο κουφός δεν είναι μουγκός και χάθηκε, τότε ο τυφλός θα καταλάβει μόνος του ότι λείπει ο κουφός αφού δεν θα τον ακούει πια.

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2003, 02:19:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring
Θα δώσει στον τυφλό τα 3 του δάχτυλα να τα πιάσει. Στη συνέχεια θα ταβήξει το ένα και θα μείνουν τα δύο .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 13:42:23  Εμφάνιση Προφίλ
Ελπιζω να σας αρεσει για να γελασουμε και λιγο.

Ήταν ένας οδηγός και περνούσε την εθνική οδό Λαμίας - Αθηνών που μόλις είχε φτιαχτεί.
Τον σταματάει που λές ένας αστυνομικός και του λέει: Μπράβο είστε το χιλιοστό αμάξι που περνάει από αυτή την οδό και κερδίζετε ένα μπουκέτο λουλούδια και 500 €.
- Τι σκέφτεστε να κάνετε με αυτά τα λεφτά;
Και ο οδηγός απαντάει:
- Να βγάλω δίπλωμα.
Πετάγεται που λες η γυναίκα του από δίπλα και λέει:
- Μην τον ακούτε κύριε αστυνομικέ δεν ξέρει τι λέει όταν είναι μεθυσμένος.
Λέει λοιπόν και ο βαρύκουος παππούς απο το πίσω κάθισμα:
-Σας έλεγα εγώ δεν θα κάναμε πολλά χιλιόμετρα με κλεμένο αμάξι!!!

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 19:05:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΠΡΩΤΟΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ 200 ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΙΟ ΗΤΑΝ 100. ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑΣ ΜΠΑ..ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ
-ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΥΡΙΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΜΕ 200 ΕΝΩ ΤΟ ΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 100;
-ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΟΡΠΑΓΚΑΖ!
ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ Ο ΜΠΑ...ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ...
-ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΠΑΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΤΩΜΑ;
-ΓΙΑΤΙ;ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ.
ΣΑΣΤΙΖΕΙ Ο ΜΠΑ..ΑΣΤΥΜΟΝΙΚΟΣ,ΚΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΟΥ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ ΠΛΑΚΩΝΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ,ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ,ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΝΔΕΜΩΝΙΟ.ΠΑΕΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ:
-ΟΡΓΑΝΟ ΑΝΕΦΕΡΕ
-ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ Ο ΔΡΑΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΤΩΜΑ ΣΤΟ ΠΟΡΠΑΓΚΑΖ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.
ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ
-ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ ΤΟ ΠΟΡΠΑΓΚΑΖ.ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.
-ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΤΟΥ ΦΟΝΟΥ.
ΑΝΗΓΕΙ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ,ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ, ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΠΟΥΙΕΝΑΤΟΤΕ ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΔΡΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ:
-ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΚΟΣΙΑ.


ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΑΤΖΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΨΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.


VIVA LA REVOLUTION

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 19:11:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
ΤΙ ΚΟΙΝΟ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΜΕΝΗ ΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΓΓΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ...

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ!!!!!!
ΑΤΣ ΤΡΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣ..


ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΤΖΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2003, 20:13:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho
Ο κυνηγος και η αρκουδα.

Ηταν ενας κυνηγος και ηθελε να σκοτωσει μια αρκουδα αλλα δεν ηξερε τον τροπο.Παει σε εναν γνωστο του,εμπειρο που γνωριζε και τον ρωτησε.Αυτος του ειπε
-Θα πας εξω απο την σπηλια και θα φωναξεις ουουου!Η αρκοyδα θα απαντησει και θα κανει και αυτη ουουου!Στη συνεχεια θα ξανακανεις ουουου,αν σου ξανααπαντησει τοτε σηκωσε το οπλο σου και σημαδευε μεσα στη σπηλια και μολις βγει ριχ'της!

Περναει ενας μηνας...ομως ο γνωστος του δεν ειχε ακουσει νεα του κυνηγου.Με τα πολλα μαθαινει οτι ηταν στο νοσοκομειο.
Τρεχει λοιπον εκει...και τον βρισκει στο κρεββατι σοβαρα χτυπημενο.

-Τι εγινε?
-Θυμασαι που σε ειχα ρωτησει πως να κυνηγησω αρκουδα?
-Ναι...
-Εε πηγα εξω απο την σπηλια και εκανα ουουου!Μου απαντησε.
-Ωραια...
-Ξανακανω ουουου μου ξανακανει ουουου.
-Ναι...
-Σηκωνω το οπλο και περιμενω να βγει να της ριξω
-Και μετα?
-Μετα βγηκε το τρενο!

Καλο εεε?

Master Of Puppets
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 19:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό
Eνας νεαρός αγρότης που ζει σε μιά φάρμα μαζί με την σύζυγό του, δέχεται την επίσκεψη της πεθεράς του η οποία σκοπεύει να μείνει εκεί μια-δυό εβδομάδες και μάλιστα απαιτεί να επιθεωρήσει τον χώρο. Καθώς περπατούν μέσα στον στάβλο, το μουλάρι του αγρότη ξαφνικά σηκώνεται και τραβάει μια γερή κλωτσιά στο κεφάλι της πεθεράς και την αφήνει ξερή.

Στην κηδεία μερικές μέρες αργότερα, ο αγρότης στέκεται κοντά στο φέρετρο και χαιρετά γνωστούς και φίλους που περνούν για να τον συλλυπηθούν. Ο παπάς παρατηρεί ότι όποτε περνάει μια γυναίκα και χαιρετά τον αγρότη, αυτή ψιθυρίζει κάτι στο αυτί του και εκείνος συμφωνεί κουνώντας το κεφάλι του και της λέει κάτι. Κάθε φορά που κάποιος άντρας τον χαιρετά, του λέει κάτι και ο αγρότης κουνάει αρνητικά το κεφάλι και του απαντά ψιθυριστά στο αυτί.

Περίεργος ο παπάς πλησιάζει μετά την κηδεία και ρωτά τον αγρότη τι συνέβαινε τόση ώρα. Ο αγρότης του απάντησε: "Κάθε φορά που ερχόταν μια γυναίκα μου έλεγε 'Τι φοβερή τραγωδία' και εγώ συμφωνούσα κουνώντας το κεφάλι και έλεγα "Ναι, τι τρομερό". Οι άντρες με ρωτούσαν: "Το πουλάς το μουλάρι;" και εγώ κουνούσα το κεφάλι μου και έλεγα: "Δεν γίνεται. Το έχω ήδη νοικιάσει σε άλλους για έναν χρόνο".
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 20:32:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό
Στο πάρκο ένα παιδάκι κλαίει απελπισμένα.
Ένας κύριος που δεν αντέχει άλλο να το ακούει λέει στη μαμά του: "Κυρία μου, σας παρακαλώ, κάντε του ότι θέλει για να σταματήσει!"
"Μα πώς να του κάνω ότι θέλει; Έφτιαξε μια τρύπα στο χώμα και θέλει να την πάρει σπίτι!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 17:44:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos
ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΤΥΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ:
-ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
-ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
-ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ.
-ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΤΥΛΙΞΩ;
-ΟΧΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΔΗΞΩ ΕΔΩ...!!!

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stalker
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 20:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stalker
Πηγαίνουν ένας γέρος και μιά γριά σε έναν δικηγόρο και καταθέτουν
αίτηση διαζυγίου.
Γριά:Είναι ακατάστατος,γυρνάει όλη μέρα,ροχαλίζει,με βρίζει
με χτυπάει...
Γέρος:Γκρινιάζει συνέχεια,μαγειρεύει χάλια,μου ψάχνει τα
πράγματα,με λέει ανεπρόκοπο...
Δικηγόρος:Καλά πόσα χρόνια είστε μαζί;
Γριά: 85.
Δικηγόρος:Και γιατί δεν χωρίζατε τόσα χρόνια;
Γριά:Να σας πω...Περιμέναμε να πεθάνουν τα παιδιά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 03:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Emperor
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 19:52:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Emperor
Γιατι ενα Yugo σταματησε σε πρασινο φαναρι;
> > > > >
> > > > >
> > > > > Γιατι πατησε τσιχλα!
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > > Γιατι το Yugo εχει θερμαινομενο πισω τζαμι;
> > > > >
> > > > >
> > > > > Για να μην κρυωνουν τα χερια σου οταν σπρωχνεις!
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > > > Τι διαφορα εχει το Yugo απο το Yugo GT;
> > > > >
> > > > >
> > > > > Το Yugo GT εχει κορνα

Καλησπερα σε ολους!
Το πρωτο μου μηνυμα θα ηθελα να προσφερει λιγο γελιο σε ολους!

Emperor

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2004, 00:19:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis

Μια μητέρα είχε τρεις κόρες, και οι τρεις παρθένες.
Παντρεύτηκαν και οι τρεις μαζί. Η μητέρα ανησυχούσε για την σεξουαλική απειρία τους και ήθελε να ξέρει πως περνάνε κατά την διάρκεια του μήνα του μέλιτος. Τις έβαλε να υποσχεθούν ότι θα στείλουν μια κάρτα που θα έγραφε με υπονοούμενα πως είναι η εμπειρία τους.

Η πρώτη έστειλε μιά κάρτα από την Ταιτή, 2 μέρες μετά τον γάμο. Έγραφε μόνο "Nescafe" !
Η μητέρα έτρεξε στην κουζίνα και έβγαλε από το ντουλάπι ένα κουτάκι “Nescafe”
Έγραφε "Good to the last drop”.
Η μητέρα κοκκίνισε, αλλά ένοιωσε χαρούμενη για την κόρη της .

Η δεύτερη έστειλε μια κάρτα από την Κυανή Ακτή, μια εβδομάδα μετά τον γάμο, που έγραφε: "Rothmans"
Η μητέρα ήξερε τώρα τι να κάνει, έτρεξε πήρε ένα πακέτο τσιγάρα, και διάβασε: "Extra Long. King Size"
Πάλι κοκκίνισε λίγο, άλλα ένοιωσε χαρούμενη για την κόρη της,

Η τρίτη έφυγε για μήνα του μέλιτος στο Bali. Η μητέρα περίμενε μιά βδομάδα, δύο, τρεις... Τελικά, μετά από ένα μήνα, μια κάρτα έφτασε.

Μόνο οι παρακάτω λέξεις ήταν γραμμένες, και αυτές με τρεμάμενο χέρι: "South African Airways"
Η μητέρα άρπαξε ένα περιοδικό, ξεφύλλισε με ανυπομονησία τις σελίδες, και βρήκε την διαφήμιση της SAA


Και η διαφήμιση έγραφε:
"Ten times a day,
Seven days a week,

Both ways."

Η μαμά λιποθύμησε.

"The difference between the right word and almost the right word is the difference between lightning and lightning bug."
Mark TwainΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 20:09:34  Εμφάνιση Προφίλ
Μια φήμη κυκλοφορεί στο δάσος ότι μια αγριεμένη αρκούδα έχει κάνει μια λίστα στην οποία έχει βάλει όλα τα ζώα τα οποία πρόκειται να κατασπαράξει. Έντρομα τα ζώα αρχίζουν και πανικοβάλλουν το ένα το άλλο. Οι μέρες περνάνε, οι επιθέσεις ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει και τα νεύρα όλων των ζώων έχουν σπάσει. Κάποια από αυτά δεν θέλουν να ζουν πλέον με την αβεβαιότητα και παίρνουν την απόφαση να πάνε στην αρκούδα. Πάει πρώτα η αλεπού.
- Αρκούδα, έμαθα ότι έχεις μια λίστα με τα ζώα που θα κατασπαράξεις. Είναι αλήθεια;.
- Ναι, έτσι είναι, απαντάει η αρκούδα.
- Δεν μου λες κάτι; Κάνε μου μια χάρη. Δεν μπορώ να ζω άλλο με την αβεβαιότητα. Είσαι πιο δυνατή, το ξέρω, αλλά τουλάχιστον θα μου πεις αν είμαι κι εγώ στη λίστα;.
- Για κάτσε να τσεκάρω... Αλφα, αλεπού, ναι, μέσα είσαι.
- Αμάν, γαμώτο, τι ατυχία είναι να τελειώσω έτσι. Ας το κάνεις γρήγορα. Χραπ, της τρώει το κεφάλι, πάει η αλεπού.
Πάει μετά ο σκύλος και λέει στην αρκούδα:
- Πες μου αν έχεις και μένα στη λίστα. Κοιτάει η αρκούδα...
- Π, ρ, σ, σκύλος, μέσα είσαι, φίλε.
-Οχι, ρε γαμώτο, εγώ που έχω τρομάξει τόσες γάτες να πεθάνω από μια αρκούδα; Δεν θέλω να ταπεινωθώ μπροστά στους άλλους. Ο,τι είναι να κάνεις κάν το τώρα. Παπ, με μια δαγκωνιά πάει και ο σκύλος.
Μπαίνει μετά ο λαγός...
- Αρκούδα, κυκλοφορεί η φήμη και το ξέρουμε όλοι. Ας τελειώνει εδώ η ιστορία. Είμαι κι εγώ στη λίστα;.
- Ι, κ, λ, ναι, είσαι.
- Να σου πω κάτι, μπορείς να με σβήσεις;
- Ναι, αμέ!

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 20:10:38  Εμφάνιση Προφίλ
Αγαπημένε μου γιε Γιωρίκα,
Σου γράφω λίγες γραμμές, για να δεις ότι ζω. Συγχώρεσε με που δακτυλογραφώ την επιστολή, αλλά, όπως ξέρεις, δεν ξέρω ούτε να διαβάζω ούτε να γράφω. Επίσης δακτυλογραφώ αργά, γιατί κι εσύ διαβάζεις αργά. Δεν θα βρεις το σπίτι, όταν επιστρέψεις, γιατί μετακομίσαμε. Δεν ξέρω να σου πω την νέα μας διεύθυνση, γιατί οι προηγούμενοι ένοικοι πήραν μαζί τους το οδόσημο και τον αριθμό, ώστε να μην αλλάξουν τη διεύθυνσή τους. Ο πατέρας σου έχει μια νέα μοναχική δουλειά και από κάτω του βρίσκονται 500 άτομα. Κόβει το γκαζόν στο νεκροταφείο. Την προηγούμενη βδομάδα έβρεξε μόνο 2 φορές. Την πρώτη έβρεχε για 3 μέρες και την δεύτερη έβρεχε για 4 μέρες. Θυμάσαι τον φίλο σου τον Κωστίκα; Ε, πάει πέθανε. Πέθανε ο πατέρας του και ζήτησε να θαφτεί στην θάλασσα. Ο Κωστίκας πνίγηκε ενώ έσκαβε τον τάφο του. Στο ψυγείο έβαλα ένα άδειο κουτί γάλα για να πίνεις τον καφέ σου μέτριο χωρίς γάλα, όπως σου αρέσει.

Η αγαπημένη σου μητέρα
ΥΓ: Θα σου έστελνα και μερικά χρήματα, αλλά ήδη έκλεισα τον φάκελο.

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 00:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D

quote:
Τι διαφορα εχει το Yugo απο το Yugo GT;
> > > > >
> > > > >
> > > > > Το Yugo GT εχει κορνα


ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ YUGO GT TURBO ΑΠΟ ΤΟ YUGO GT .

ΣΤΟ ΤURΒΟ Η ΚΟΡΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 21:45:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ
Καθώ προχωρά ένας αποτυχημένος τύπος στο δρόμο,τσάφ πετάγετε μπροστά του ενα τζίνι.
-Πές μου τρείς επιθυμίες σου και θα της εκπληρώσω του λέει.
Μμμ σκέφτετε ο τύπος,ειμαι μπατιράκι απαντά και θα ήθελα να είχα πλούτη.
Κάνει τα μαγικά του το τζίνι και του εμφανίζει μια περιουσία χαρτονομίσματα.
-Άλλο του λέει...
Μμμ ξανασκέφτετε...,θα ήθελα μια ωραία γυναίκα για να χαρώ τα πλούτη μου.
Ξανακάνει τα μαγικά του το τζίνι,έτοιμη και η γυναίκα.
-Πές μου και την τελευταία σου επιθυμία του λέει το τζίνι.
Χωρίς να σκεφτεί ο τύπος λέε: θέλω τη μανούλα μου που έχει πεθάνει.
-Μπά αυτό δεν γίνετε του λέει το τζίνι,δεν μπορώ να τα βάλω με το θεό.
Αφού την θέλω......επέμεινε ο τύπος.
-Σου είπα δεν γίνετε λέει το τζίνι,ζήτα κάτι άλλο.
Καλά αφού δεν γίνετε, μιάς και είμαι παναθηναικός θέλω να πάρουμε το πρωτάθλημα φέτος.
Και απαντάει το τζίνι: πώς την είπαμε τήν μανούλα σου;

"ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΙΩΜΕΝΟΥ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ,ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΛΟΓΙΕΤΑΙ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy