ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Στις 21 Δεκεμβρίου του 2012 δεν εμφανίστηκε τελικά ο Αντίχριστος!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2013, 20:54:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν όμως βρίσκεσαι σε τραγική κατάσταση,χωρίς ελπίδα,χωρίς φως στο τούνελ,χωρίς προσδοκίες,χωρίς ούτε μία αχτίδα ήλιου,η ομορφιά που λες είναι πολύ δυσδιακριτη.Δεν μπορεί να σε κρατήσει στην ζωή,δεν είναι ικανή,πνίγεσαι και όλα σου φαίνονται μαύρα.
Το τέλος του κόσμου για μένα θα ήταν απολύτρωση στην κατάσταση που έχει βρεθεί η ζωή μου.Θα μου πεις γιατί δεν κάνεις προσπάθειες να την αλλάξεις παρα περιμένεις μια χίμαιρα που μπορεί και να μην έρθει ποτέ κατα την διάρκεια της ζωής σου;Ο λόγος είναι οτι πιστεύω πολύ,οτι και ο Θεός έβαλε το χέρι του για την σημερινή μου κατάσταση,αυτός με οδήγησε εδώ που είμαι σήμερα.Ηταν κάτι υπερβατικό,κάτι έξω απο μένα αυτο που μου συνέβει...Δεν λέω,και εγώ είχα ευθύνες,δεν τα χειριστηκα τα πράγματα καλά,μπορει να με τιμώρησε για την αμαρτωλότητά μου,χίλια μπορεί....

Τέλοσπάντων,αυτή η ιστορία τελειώνει σε 7 μήνες.Κράτησε χρόνια,αλλα κάπου εδώ κοντά είναι και το τέλος της.Απο 1/1/2014 βλέπω τι θα κάνω με την καταστραμμένη ζωή μου,και αν έχει ελπίδες επανόρθωσης ή όχι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2013, 22:23:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απο 1/1/2014 βλέπω τι θα κάνω με την καταστραμμένη ζωή μου,και αν έχει ελπίδες επανόρθωσης ή όχι....

δοκίμασε να το κάνεις απο αύριο φιλε μου ...
το οτι παραδέχεσαι τα "λάθη" σου είναι μια καλή αρχή
αλλα μην αναβάλεις για αύριο
οι καιροί ειναι δύσκολοι, και ίσως γίνουν δυσκολοτεροι
επομένως, γιατι να χάσεις μια ευκαιρία που ισως σου παρουσιαστεί αύριο
η οποια θα σε βοηθήσει να γιατρέψεις τα λαθη του παρελθόντος
και στο κατω κατω, αν ειναι να έρθει το τέλος του κόσμου
θα φύγεις με ψηλά το κεφάλι


not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2013, 15:25:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο αύριο δεν μπορώ,πρέπει να φύγει εντελώς απο μέσα μου αυτή η θεωρεία,να πάψω να την πιστεύω εντελώς και αμετάκλητα...Και αυτό πριν το τέλος του έτους δεν μπορεί να γίνει,πάντα θα υπάρχει στο μυαλό μου το ενδεχόμενο αυτό....Θέλω όμως να ''καθαρίσω'' και να την αποβάλλω τελείως,να μην την σκέφτομαι.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2013, 10:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Απο αύριο δεν μπορώ,πρέπει να φύγει εντελώς απο μέσα μου αυτή η θεωρεία,να πάψω να την πιστεύω εντελώς και αμετάκλητα...Και αυτό πριν το τέλος του έτους δεν μπορεί να γίνει,πάντα θα υπάρχει στο μυαλό μου το ενδεχόμενο αυτό....Θέλω όμως να ''καθαρίσω'' και να την αποβάλλω τελείως,να μην την σκέφτομαι.....




οκ λοιπον ανα και αργησα ρε συ Χ.Ο.
πρεπει να σου γραψω οτι τελειωσε και ο Μαιος
(αργησα 3 ημερες) οποτε μας μεινανε 7 γεματοι
μηνες .


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2013, 13:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τους μετράς αντίστροφα;Κάτσε,ασε να αργήσουν να περάσουν,όσο βρισκόμαστε μέσα στο 2013,θα έχουμε ελπίδα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2013, 23:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τους μετράς αντίστροφα;Κάτσε,ασε να αργήσουν να περάσουν,όσο βρισκόμαστε μέσα στο 2013,θα έχουμε ελπίδα....




Γιατι δεν ελπιζεις στον Χριστο και στην επι γης βασιλεια του,και ελπιζεις στον αντιΧριστο και την καταστροφη;;;

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2013, 23:23:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για τον απλό λόγο,οτι δεν είναι επι γης η βασιλεία Του.....Τόση δυστυχία γύρω σου,σε πείθει.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2013, 16:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για τον απλό λόγο,οτι δεν είναι επι γης η βασιλεία Του.....Τόση δυστυχία γύρω σου,σε πείθει.....




Αμφισβητεις την ικανοτητα του να τα αλλαξει ολα;;;Γιατι γιαυτο μας μιλανε οι γραφες,ωστε να φτασουμε σε αυτο που ελεγε ο γερ.Παισιος.Θα ψαχνεται να βρειτε απιστο.

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2013, 21:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι,αλλά ξεχνάς κάτι σημαντικό:Αυτό ο γέροντας Παίσιος το έλεγε οτι θα συμβεί μετά τον Αντίχριστο,μετά τα 3,5 χρόνια βασιλείας του,δεν έλεγε για πριν!Αρα,σύμφωνα με τον γέροντα,ΠΡΩΤΑ θα έρθει ο Αντίχριστος,και ΜΕΤΑ θα ψάχνεις για ΑΠΙΣΤΟ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2013, 11:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Nαι,αλλά ξεχνάς κάτι σημαντικό:Αυτό ο γέροντας Παίσιος το έλεγε οτι θα συμβεί μετά τον Αντίχριστο,μετά τα 3,5 χρόνια βασιλείας του,δεν έλεγε για πριν!Αρα,σύμφωνα με τον γέροντα,ΠΡΩΤΑ θα έρθει ο Αντίχριστος,και ΜΕΤΑ θα ψάχνεις για ΑΠΙΣΤΟ!!!




Κρατησου μην πεσεις με αυτο που θ'ακουσεις.
Το <ην> ειναι του δωδεκατου κεφαλαιου(πρ.Δανιηλ)και γιαυτο μιλησε ο γερ.Παισιος.
Αυτο που περιμενεις εσυ ειναι του ενατου κεφαλαιου(πρ.Δανιηλ)και αργει πολυ ακομη.Πρωτα πρεπει να γκεμιστει η Ιερουσαλημ.

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2013, 13:16:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Nαι,αλλά ξεχνάς κάτι σημαντικό:Αυτό ο γέροντας Παίσιος το έλεγε οτι θα συμβεί μετά τον Αντίχριστο,μετά τα 3,5 χρόνια βασιλείας του,δεν έλεγε για πριν!Αρα,σύμφωνα με τον γέροντα,ΠΡΩΤΑ θα έρθει ο Αντίχριστος,και ΜΕΤΑ θα ψάχνεις για ΑΠΙΣΤΟ!!!




Κρατησου μην πεσεις με αυτο που θ'ακουσεις.
Το <ην> ειναι του δωδεκατου κεφαλαιου(πρ.Δανιηλ)και γιαυτο μιλησε ο γερ.Παισιος.
Αυτο που περιμενεις εσυ ειναι του ενατου κεφαλαιου(πρ.Δανιηλ)και αργει πολυ ακομη.Πρωτα πρεπει να γκεμιστει η Ιερουσαλημ.

321


Δεν κατάλαβα τίποτα,με γρίφους μιλάς....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2013, 17:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατι μωρε;;;
Αλλο 1290-1335
Αλλο 1260
Αλλο <<εως καιρου ΚΑΙ καιρων και ημισυ καιρου>>
Αλλο <<εις καιρον καιρων και ημισυ καιρου>>
Αλλο <<εκει καιρον ΚΑΙ καιρους και ημισυ καιρου>>
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
Δεν βρισκεις;;;

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2013, 22:34:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γιατι μωρε;;;
Αλλο 1290-1335
Αλλο 1260
Αλλο <<εως καιρου ΚΑΙ καιρων και ημισυ καιρου>>
Αλλο <<εις καιρον καιρων και ημισυ καιρου>>
Αλλο <<εκει καιρον ΚΑΙ καιρους και ημισυ καιρου>>
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
Δεν βρισκεις;;;

321


Ποια είναι η διαφορά;Όλα το ίδιο είναι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2013, 18:01:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1260 ή 1290 ή 1335 μέρες,ή καιρός,καιρών και ήμισυ καιρού αφορά 4 διαφορετικά γεγονότα τα οποία μας πληροφορεί η Αποκάλυψη:

1)η γυνή στην έρημο
2)τα καταπατημένα έθνη
3)οι 1260 μέρες των 2 προφητών
4)οι 1290 μέρες της βασιλείας του Αντιχρίστου

Εμείς δεχόμαστε οτι ολα αυτα θα συμβουν ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ!

Και η Εκκλησια στην έρημο για 3,5 χρόνια,και η καταπάτηση των εθνών 3,5 χρόνια,και το κήρυγμα των 2 προφητών 3,5 χρόνια,και η βασιλεία του Αντιχρίστου 3,5 χρόνια...ΌΛΑ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ!

Το ερώτημα τώρα είναι άλλο:ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ;

Με δεδομένη την Δευτέρα Παρουσία στις 25/3/2018,τότε αρκεί να αφαιρέσουμε απο αυτη την ημερομηνία 1335 μέρες (3,5 χρόνια) ώστε να βρούμε την έναρξη αυτων των γεγονότων.

Έχουμε:
25/3/2018-1335 μέρες=29/7/2014

Δηλαδή αφετηρία έναρξης,η 29η ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 2014

Πόσο άραγε μας έμεινε μέχρι τότε;Για να δούμε:

29/7/2014-12/6/2013=1 χρόνος,1 μήνας και 17 μέρες!

1 χρόνος και κάτι λοιπόν!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2013, 15:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με δεδομένη την Δευτέρα Παρουσία στις 25/3/2018

Αυτό το "δεδομένο" σε "έφαγε"... και δεν θες να το παραδεχτείς ακόμα


not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2013, 18:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι,το παραδέχομαι...Αυτό με ''έφαγε''....Αλλα τι να κάνω που το πιστεύω;

Edited by - Χριστιανός Ορθόδοξος on 13/06/2013 18:39:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2013, 19:46:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Nαι,το παραδέχομαι...Αυτό με ''έφαγε''....Αλλα τι να κάνω που το πιστεύω;

Edited by - Χριστιανός Ορθόδοξος on 13/06/2013 18:39:09


Λοβοτομή και θα πάψεις να το πιστεύεις!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 17:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να απαλλαγώ απο αυτή την θεωρεία,αλλά και δεν θέλω συνάμα!Είναι η μοναδική μου ελπίδα,η μόνη ελπίδα που μου έχει απομείνει...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 17:32:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε αντίθεση με τους υπολοίπους 1.500.000+ ανέργους που ακόμα και σε αυτή τη φάση της ζωής τους,
δεν περιμένουν το τέλος του κόσμου για να "βολευτούν"
αλλά (έστω και ως ψευδαίσθηση) ελπίζουν οτι όλα θα αλλάξουν κάποια στιγμή και δίνουν την μάχη τους γι αυτό

Αν είχες παιδιά τι θα τους έλεγες ? υπομονή κάτι μήνες έμειναν
οχι φίλε μου.
θα έβγαινες εξω και θα έκανες τα πάντα για να μπορείς να γυρίζεις πίσω καθε μέρα με ενα "καρβέλι ψωμί"

αυτο σου λεω να κάνεις και σήμερα που δεν εχεις παιδιά !

δεν στα παρουσιάζω εύκολα,
αλλα ο άνθρωπος να το ξέρεις, πεθαίνει όταν τα παρατήσει...
κι ακομα και να έρθει εκείνη η ωρα που εσυ προσμενεις ως λύτρωση*
στα προβλήματα σου, θα πας με το κεφάλι κάτω, παραδομένος

*πίστεψε με για πολλούς, ακόμα και σε αυτή την δύσκολη στιγμή
το τελος του κόσμου δεν ειναι λύτρωση
ας είναι ετσι τα πράγματα,
θελουν να ξυπνούν και να βλέπουν τα παιδιά τους, να βλέπουν την φύση, να μιλούν με φίλους και γνωστούς, να παλευουν για να το κερδιζουν αυτο καθε μερα!


not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 18:08:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχω εγκλωβιστεί σε αυτή την θεωρεία,δεν ξέρω τι έχω πάθει...Δεν μπορώ να μην την σκέφτομαι,να μην την υπολογίζω,έχει κερδίσει την καρδιά και το μυαλό μου,με εχει καταλάβει πλήρως...Είμαι απεγνωσμένος.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 18:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γι αυτό σου λέω,
βγες έξω στη ζωή, κι οτι είναι να γίνει θα γίνει...

Ξέρεις, οι κατα καιρούς "προφήτες" ή ψυχικά διαταραγμένα άτομα που είχαν προβλέψει το τέλος του κόσμου
(η πλειοψηφία αυτόν εξ Αμερικής, κατά την έλευση του millenium)
ναι το πίστευαν, αλλά έβγαιναν στους δρόμους και φώναζαν, μοίραζαν φυλλάδια
μάζευαν κόσμο και τους μιλούσαν.
κανείς απο αυτούς όμως δεν έγραψε βιβλίο...



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 18:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το κάνει αυτό πολύ καλά και ο πατέρας Μάξιμος,πηγαίνει σε κανάλια,γράφει βιβλία για αυτό,το διαδίδει όπου μπορεί...Εγω έχω μαλώσει με την οικογένεια μου γι'αυτό το θέμα,ενω σε φίλους μου ούτε που το αναφέρω,φοβάμαι τις αντιδράσεις...Γενικά ο κόσμος δεν πιστεύει σε αυτά,τα θεωρεί βλακείες...Εγω όμως έχω πιστέψει,και πολύ μάλιστα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 18:49:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ... ενήλικος είσαι, υπεύθυνος τον πράξεων σου είσαι
τράβηξε το κι όπου σε βγάλει.



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2013, 19:12:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται,φοβάμαι την επόμενη μέρα...Φοβάμαι μην έρθει εκείνη η στιγμή που θα αναγκαστώ να έρθω αντιμέτωπος με τα προβλήματά μου,πως θα καταφέρω να τα λύσω,να τα υπερπηδήσω...Ενω όσο βρίσκομαι σε αυτό το συννεφάκι,αισθάνομαι μια ασφάλεια....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2013, 17:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται,φοβάμαι την επόμενη μέρα...Φοβάμαι μην έρθει εκείνη η στιγμή που θα αναγκαστώ να έρθω αντιμέτωπος με τα προβλήματά μου,πως θα καταφέρω να τα λύσω,να τα υπερπηδήσω...Ενω όσο βρίσκομαι σε αυτό το συννεφάκι,αισθάνομαι μια ασφάλεια....




Μην φοβασαι,ολοι απ'την ιδια αφετηρια θα ξεκινησουμε σε λιγο.Ορεξη για αγωνα βιοτικο και πνευματικο ναχεις.


321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2013, 21:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι θα ξεκινήσουμε σε λίγο,ποια αφετηρία;Γίνε λιιιγο πιο συγκεκριμένος....Τι πιστεύεις για το άμεσο μέλλον,γιατί Αντίχριστο δεν περιμένεις....Πόλεμο ίσως;Τι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2013, 23:36:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι θα ξεκινήσουμε σε λίγο,ποια αφετηρία;Γίνε λιιιγο πιο συγκεκριμένος....Τι πιστεύεις για το άμεσο μέλλον,γιατί Αντίχριστο δεν περιμένεις....Πόλεμο ίσως;Τι;




Λιγο να παρακολουθεις τα τεκταινομενα,μονον μεγαλο πολεμο θα δεις.
Ξερεις οτι ενα μεγαλο μερος του Ευφρατη ειναι στην Συρια;;;
Ο ιππος πυρρος και ο ιππος μελας ειναι ετοιμοι
http://www.pentapostagma.gr/2013/06/rosia-anevazi-epikindina-tous-tonous.html#


321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2013, 16:54:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα δούμε,δεν παίρνω θέση,δεν ξέρω αν ο πόλεμος είναι κοντά ή μακρυά,θα δείξει το μέλλον.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2013, 17:08:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nα πω εδώ οτι δεν είμαι θιασώτης της άποψης οτι πριν τον Αντίχριστο θα πρέπει να έχει προηγηθεί πόλεμος...Δεν το θεωρώ αναγκαίο,αλλα ούτε και το αποκλείω όμως....Οτι είναι να γίνει,θα πρέπει να γίνει μέσα στο 2013 οπωσδήποτε,αν μιλήσουμε για πόλεμο πριν τον Αντίχριστο...Για μετά δεν υπάρχει πρόβλημα,μπορεί να γίνει και το 2016 ή το 2017.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2013, 01:09:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται,φοβάμαι την επόμενη μέρα...Φοβάμαι μην έρθει εκείνη η στιγμή που θα αναγκαστώ να έρθω αντιμέτωπος με τα προβλήματά μου,πως θα καταφέρω να τα λύσω,να τα υπερπηδήσω...Ενω όσο βρίσκομαι σε αυτό το συννεφάκι,αισθάνομαι μια ασφάλεια....




το μονο που καταφερνεις σχετικα ειναι
να αναβαλεις τα προβλημαα σου στο μελλον ,
συνφωνα παντα με την προσοπικη μου αποψη.

__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy