ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Στις 21 Δεκεμβρίου του 2012 δεν εμφανίστηκε τελικά ο Αντίχριστος!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 20:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ.Ο
Έρχεται τελικά ή δεν έρχεται;Γιατί το απόγευμα έλεγες οτι δεν πιστεύεις πλέον τη θεωρία του gay μοναχού

Edited by - ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ on 10/02/2014 21:50:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 20:59:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χ.Ο
Έρχεται τελικά ή δεν έρχετε;Γιατί το απόγευμα έλεγες οτι δεν πιστεύεις πλέον τη θεωρεία του gay μοναχού



Μην τον ξαναπείς gay!Χυδαιολογείς!
Ακόμα όλα είναι ανοικτά,δεν είμαστε προφήτες για να ξέρουμε,αλλα η θεωρεία του δεν έχει πεθάνει ακόμα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 21:16:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτές οι θεωρίες Χ.Ο πεθαίνουν μαζί με τη βλακεία,δηλαδή Π Ο Τ Ε.
Άντε αφού είναι έτσι καλά να είμαστε να γράφουμε καμία δεκαριά χρόνια ακόμα.

Edited by - ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ on 10/02/2014 21:51:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 21:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το 2018 δεν είναι σε 10 χρόνια....Εκτός πια αν βγάλουν νέα θεωρεία για το απώτερο μέλλον...Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει κάτι,απο το 2006 που βγήκε ο μοναχός,κανένας άλλος δεν έχει μιλήσει για το τέλος του κόσμου Στην Ελλάδα,πλην του γνωστού 2012 που ήταν πατάτα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 21:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για δώσε ένα χρονοδιάγραμμα Χ.Ο.Περιμένουμε μια και καλή το 2018 ή θα έρθει ο δοξασμένος Αντίχριστος πρώτα; Ενημέρωσέ μας,μην μας αφήνεις στο σκοτάδι εν Χριστό αδερφέ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 21:49:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για δώσε ένα χρονοδιάγραμμα Χ.Ο.Περιμένουμε μια και καλή το 2018 ή θα έρθει ο δοξασμένος Αντίχριστος πρώτα; Ενημέρωσέ μας,μην μας αφήνεις στο σκοτάδι εν Χριστό αδερφέ



Κοιτα,τώρα λογικά περιμένουμε την ενθρόνισή του τον Σεπτέμβριο με Οκτώβριο του 2014,σε 7-8 μήνες δηλαδή,είτε είναι ο Ουίλλιαμ,είτε είναι κάποιος άλλος.Αυτο είναι το γεγονός που περιμένουμε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 22:01:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ.Ο εδώ που φτάσαμε δεν πα να είναι όποιος να ναι,αρκεί να έρθει η Αυτού Μεγαλειοτης Του.Μόνο να έρθει να ενθρονιστεί και ας είναι όποιος θέλει.
Και όπως έχεις πεί και συ,στην αρχή ολοι δίπλα του που θα έχει τρελη μάσα και μετά τον πούλο,απο την άλλη πλεύρα.

Edited by - ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ on 10/02/2014 22:03:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 22:27:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ετσι,ετσι....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 15:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φωτης και Μαρία σατυρίζουν την τελευταία ομιλία του πατρός Μαξίμου στην κοπη της πίτας του Συλλογου

http://www.youtube.com/watch?v=OgulaD6gWNc

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 15:59:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τόσο νούμερα είναι που προσπαθούν να κοροιδέψουν αυτο το ατράνταχτο επιχείρημα του μοναχού.Οφείλω να σου ομολογήσω εν Χριστό αδερφέ Χ.Ο ότι το θέμα με την δεκαοχτούρα ηταν που με έπεισε και μενα για τα ορθώς λεγομενα του μοναχού.Είθε ο Θεός να τους λυπηθεί αυτούς που κοροιδεύουν τον μοναχό

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 16:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι,έτσι είναι,γιατί ο Θεός όταν θέλει μιλάει και μέσω των περιστεριών!Δεκαοχτώ,δεκαοχτώ,δεκαοχτώ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 16:31:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εν Χριστό αδερφέ Χ.Ο υπάρχει περίπτωση ο μαναχός Μάξιμος να είναι ο προφήτης Ηλίας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 19:36:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εν Χριστό αδερφέ Χ.Ο υπάρχει περίπτωση ο μαναχός Μάξιμος να είναι ο προφήτης Ηλίας;



Oχι.Αν ήθελε να το παίξει ένας απο τους 2 προφήτες,θα την ξεκίναγε την ιστορία απο την ομιλία του στην κοπή της πίτας!Εφόσον έχει και τον Αντίχριστο,θα την ξεκίναγε τότε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 19:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως ενα χάρισμα το έχει,εγω στην αρχή επειδή μίλαγε με λεπτή και γυναικεία φωνή παρασύρθηκα και νόμιζα οτι είναι gay,αλλά είναι η γλυκήτητα των λόγων του που τον κάνει να ακούγεται σαν αδερφή.
Όταν μιλάει ο μοναχός είναι σαν να ακούω την Παναγία να μιλάει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 19:47:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πάντως ενα χάρισμα το έχει,εγω στην αρχή επειδή μίλαγε με λεπτή και γυναικεία φωνή παρασύρθηκα και νόμιζα οτι είναι gay,αλλά είναι η γλυκήτητα των λόγων του που τον κάνει να ακούγεται σαν αδερφή.
Όταν μιλάει ο μοναχός είναι σαν να ακούω την Παναγία να μιλάει.



Δεν έχω παρατηρήσει τόσες φορές που τον έχω ακούσει,να έχει λεπτή και γυναικεία φωνή,δεν νομίζω...Όντως,οι ομιλίες του είναι σταθμός για την Ορθοδοξία μας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 19:54:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κομβικός σταθμός θα συμπλήρωνα,αν και νομίζω ότι μιλάει μέσω της επιφώτισης του Αγίου Πνεύματος με την φωνη της Παναγίας.
Ο τέλειος συνδιασμός.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 00:24:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Κομβικός σταθμός θα συμπλήρωνα,αν και νομίζω ότι μιλάει μέσω της επιφώτισης του Αγίου Πνεύματος με την φωνη της Παναγίας.
Ο τέλειος συνδιασμός.

Λες να την ντουμπλάρη;


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 15:19:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To θέμα είναι οτι για μένα,ο μοναχός έπεσε έξω...Δεν θεωρώ οτι εμφανίστηκε κανένας Αντίχριστος το 2012-13 που έλεγε,και φυσικα δεν περιμένω κανέναν Ουίλλιαμ/Σνοούντεν/Ντείβιντ να ενθρονιστεί φέτος τον Οκτώβρη....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 16:03:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως Χ.Ο να έπεσε έξω με την ημερομηνία ερχομού του Αντίχριστου γιατι σαν πονηρος που είναι αυτός έμαθε της προφητειές του χαρισματικού μοναχού και το καθυστέρησε για να μας μπερδέψει.
Αυτό που πρέπει να κρατήσουμε όλοι μας είναι οτι ο απρίλης του 2018 δεν πρόκειτε να μας βρεί.Το βροντοφωνάζουν εδω και χρόνια οι δεκαοχτούρες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 16:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ίσως Χ.Ο να έπεσε έξω με την ημερομηνία ερχομού του Αντίχριστου γιατι σαν πονηρος που είναι αυτός έμαθε της προφητειές του χαρισματικού μοναχού και το καθυστέρησε για να μας μπερδέψει.
Αυτό που πρέπει να κρατήσουμε όλοι μας είναι οτι ο απρίλης του 2018 δεν πρόκειτε να μας βρεί.Το βροντοφωνάζουν εδω και χρόνια οι δεκαοχτούρες.



Το μεγάλο θέμα έδω είναι αν μπορούσε να το καθυστερήσει,το γεγονός της εμφάνισης...Βλέπεις,σε 4 χρόνια τελειώνουν όλα,και θα πρέπει να τρέξουν τα πράγματα με ιλιγγιώδης ταχύτητες για να προλάβει να συμβεί η Αποκάλυψη και όλα όσα αυτή λέει.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 16:30:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα τα προλάβει όλα αυτός ο άτιμος,είναι Διαβόλου γιός(στην κυριολεξία).Εγώ έχω πειστεί απολύτος από προχτές και τρώω όλα μου τα λεφτά.Μόλις έρθει ο Αντί έτσι κι αλλιώς θα φάμε με χρυσά κουτάλια και το 2018 πάπαλα.Οπότε μην σε προβληματίζει τίποτε.Όλα θα γίνουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 16:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα τα προλάβει όλα αυτός ο άτιμος,είναι Διαβόλου γιός(στην κυριολεξία).Εγώ έχω πειστεί απολύτος από προχτές και τρώω όλα μου τα λεφτά.Μόλις έρθει ο Αντί έτσι κι αλλιώς θα φάμε με χρυσά κουτάλια και το 2018 πάπαλα.Οπότε μην σε προβληματίζει τίποτε.Όλα θα γίνουν.



Μακάρι!Είθε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 16:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χ.Ο καθώς περπάταγα σήμερα,βρήκα στο δρόμο πεσμένα 18 λεπτά,πρόσεξε τώρα ουτε 17 ούτε 19,αλλά 18.Το θεωρείς τυχαίο;Εγώ πάλι όχι,είναι πολλά τα σημάδια εν Χριστό αδελφέ για να είναι όλα συμπτώσεις,είναι πολλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 17:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χ.Ο καθώς περπάταγα σήμερα,βρήκα στο δρόμο πεσμένα 18 λεπτά,πρόσεξε τώρα ουτε 17 ούτε 19,αλλά 18.Το θεωρείς τυχαίο;Εγώ πάλι όχι,είναι πολλά τα σημάδια εν Χριστό αδελφέ για να είναι όλα συμπτώσεις,είναι πολλά.



Δεν ξέρω,πλέον δύσκολο το βλέπω το 18.....Πως να χωρέσουν άλλωστε,7 χρόνια σε 4,όσο και να τα στριμώξεις,δεν χωράνε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 17:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως λέω εγώ τώρα σαν παγκόσμιος ηγέτης που θα γίνει δεν θα το έχει σε τίποτε αυτός να αλλάξει και την σειρά τον αριθμών,να πεί μετά το 3 θα μπεί το 7,και η αρίθμηση να πάει 1,2 ,3,7,4,5,6,8,9.Ποιός θα αντιδράσει; Όλοι θα τρώμε με χρυσά κουτάλια,ποιός θα ασχοληθεί; Σιγά μην μας νοιάξει,και έτσι βγαίνουν και τα 7 χρόνια,ή κάτι παρόμοιο θα σκεφτεί αυτός για να μας πλανέψει.
Πίστη στα λεγόμενα του μοναχού να εχουμε αδερφέ και ολα θα γινουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 18:05:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπερδεύτηκα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 22:02:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ξερω για εσενα Νικομαχε
παντως εγω νιωθω σελεμπριτι...

Σε αλλο φορουμ λοιπον ....

Δυστηχως ομως περα απο την πλακα
αποδηκνηεται κατι...

μεσα στο φορουμ υπαρχουν Χριστιανοι
με αντζεντα που γραφουν σε αλλα φορουμ
σχολιαζοντας και ενδεχωμενως καλωντας
εμεσως ( αμη τι αλλο) ατομα που εχουν την
πεπειθηση οτι μπορουν να αποδειξουν κατι
που η θρησκεια τους δεν εχει καταφερει
εδω και Αιωνες...

καλη τυχη λοιπον στα παιδικα σου
δεδομενα αγαπητε-η απολογητη ...

δεν μου ειπες ομως στα φετινα
βραβεια ,στην κατηγορια καλυτερου Αθεου
ειμαι ;


αντιχριστε ειχα μερες να μπω και
βλεπω οτι ειμαι σελεμπριτι ,
Σε ευχαριστω για την οξυδερκεια σου .

πραγματικα τωρα νιωθω καποιος τωρα ποια ,
ειμαι ο Γνωστος gewkwn του Εσωτερικα.γρ

Κατι σαν διεθνης μιας που "παιζω "
και εκτος φορουμ !

Υσ: Λες να μου στρωσουν κοκκινο χαλι
εαν κανω ενγραφη στο συγκεκριμενο φορουμ;

Φιλε απολογητη θα γραψτω στο φορουμ σας εαν μου
στρωσεςι κοκκινο χαλι ,αλλιως αρνουμαι.
'Η ειμαι σελεμπριτι ή δεν ειμαι στην τελικη .


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

leonk
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2014, 23:06:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντίχριστε έχεις ανεβάσει το τρολλάρισμα σε άλλα επίπεδα, κι ο Χ.Ο. πιστεύει οτι εννοείς αυτά που λες, βρήκα 18 λεπτά λέει χαχαχαχαχα

Edited by - leonk on 12/02/2014 23:08:33

Edited by - leonk on 13/02/2014 01:23:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2014, 00:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gewkwn
Αν και έπεσα λίγο έξω στα πρόσωπα,στην ουσία μέσα έπεσα.
Για κόκκινο χαλί χλωμό σε βλέπω αλλά κόκκινος από ντομάτες,που θα σου πετάν,σε βλέπω να γίνεσαι.Πάντα βέβαια με Χριστιανική αγάπη............
Πάντως οφείλεις και εσύ να παραδεχτείς ότι έκανες κάποια λάθη,να δείς τα σημάδια που είναι πολλά για να είναι συμπτώσεις,να παρακαλέσεις τον Χ.Ο να σου βρεί ενα πνευμάτικο,να μετανοήσεις,να γράψεις δυο τρείς καλές κουβέντες για τον Αντί ώστε να πάρεις και συ μέρος στη μεγάλη μάσα που έρχεται και μόλις μας δώσει το σύνθημα ο εν Χριστό αδελφος Χ.Ο την κάνουμε κατά Γιαχβέ μεριά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2014, 07:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

gewkwn
Αν και έπεσα λίγο έξω στα πρόσωπα,στην ουσία μέσα έπεσα.
Για κόκκινο χαλί χλωμό σε βλέπω αλλά κόκκινος από ντομάτες,που θα σου πετάν,σε βλέπω να γίνεσαι.Πάντα βέβαια με Χριστιανική αγάπη............
Πάντως οφείλεις και εσύ να παραδεχτείς ότι έκανες κάποια λάθη,να δείς τα σημάδια που είναι πολλά για να είναι συμπτώσεις,να παρακαλέσεις τον Χ.Ο να σου βρεί ενα πνευμάτικο,να μετανοήσεις,να γράψεις δυο τρείς καλές κουβέντες για τον Αντί ώστε να πάρεις και συ μέρος στη μεγάλη μάσα που έρχεται και μόλις μας δώσει το σύνθημα ο εν Χριστό αδελφος Χ.Ο την κάνουμε κατά Γιαχβέ μεριά.




χιχιχιχι

Φιλε μου το συνθημα μαλλον θα το δωσει
ο ΜΑξιμοσ κατα τον Οκτωβριο....
τωρα εαν εγω δεν εχω ανοικτα τα ματια
ή τα αυτια μου σχετικα θα ειναι γιατι σαν
σελεμπριτι θα πρεπει να με ειδοποιησει προσωπικα.

πως να το κανουμε δηλαση ειμαι διεθνης ...


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy