ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Στις 21 Δεκεμβρίου του 2012 δεν εμφανίστηκε τελικά ο Αντίχριστος!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2014, 07:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Γιατί θέλεις να ξέρεις και το ακριβές όνομα του Αντίχριστου;

Για να διασταυρώσω αν έχει εμφανιστεί μήπως;;;



Είχε δώσει πιθανά ονόματα ο Μάξιμος στο βιβλίο "ο Αντίχριστος ήρθε"; Αν όχι, τότε θα έχει μιλήσει μόνο για σημεία/χαρακτηριστικά που τον προσδιορίζουν. Φυσικά από την Βίβλο.

Δεν λέω να δεχτείς αυτά που λέει ο Μάξιμος. Πίστευε ότι θέλεις. Αλλά καλύτερα μην είμαστε υπερβολικά βιαστικοί για την εκπλήρωση εκείνων, που πιστεύουμε ότι λέει η Βίβλος θα εκπληρωθούν.

Πάντως κάτι γίνεται με Ισραήλ - Ρωσία τώρα. Μια εφημερίδα έγραφε πως "Μας φέρνουν τον Αντίχριστο", μιλώντας για τον νέο πρωθυπουργό που θα αναλάβει το Ισραήλ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2014, 12:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιωργο εχει πλακα η βασιλισσα Ελισαβετ να ενθρονισει τελικα τον Ουιλιαμ.http://www.prismanews.gr/index.php/kosmos/item/68267-paradidei-skiptra-vasilissa-elisavet
Οχι οτι εχει καμμια σημασια για τους γνωριζοντες τα εσχατα,αλλα,ποιος τον πιανει τον Ουιλιαμιλολογω

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2014, 14:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γιωργο εχει πλακα η βασιλισσα Ελισαβετ να ενθρονισει τελικα τον Ουιλιαμ.http://www.prismanews.gr/index.php/kosmos/item/68267-paradidei-skiptra-vasilissa-elisavet
Οχι οτι εχει καμμια σημασια για τους γνωριζοντες τα εσχατα,αλλα,ποιος τον πιανει τον Ουιλιαμιλολογω

321


Μέχρι πρότινως,ο πρίγκηπας ήταν το μοναδικο και αδιαφιλονίκητο φαβορί βαση και της ένδειξης για γέννηση το 1982 με 1983....Όμως με την εμφάνιση του Σνοουντεν,μπουρδουκλώθηκε το πράγμα.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2014, 20:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Γιωργο εχει πλακα η βασιλισσα Ελισαβετ να ενθρονισει τελικα τον Ουιλιαμ.http://www.prismanews.gr/index.php/kosmos/item/68267-paradidei-skiptra-vasilissa-elisavet
Οχι οτι εχει καμμια σημασια για τους γνωριζοντες τα εσχατα,αλλα,ποιος τον πιανει τον Ουιλιαμιλολογω

321


Μέχρι πρότινως,ο πρίγκηπας ήταν το μοναδικο και αδιαφιλονίκητο φαβορί βαση και της ένδειξης για γέννηση το 1982 με 1983....Όμως με την εμφάνιση του Σνοουντεν,μπουρδουκλώθηκε το πράγμα.....




Πως κολαει ο σνοουντεν;;

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2014, 20:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://wwwhanukah2011.blogspot.gr/2010/10/blog-post.html?showComment=1388664413827#c9109512413169660473

Aπο εδώ!Ο εμπιστος φίλος και πιστός συνεργάτης του πατέρα Μάξιμου Βαρβαρή,Νικόλαος Βλάχος,μας έχει ενημερώσει εδώ και 5 μήνες περίπου οτι ο πολυαναμενόμενος Αντίχριστος είναι ο Edward Joseph Snowden!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2014, 03:54:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
υτο σημαίνει οτι η τελευταία έλπίδα που είχα κατεδαφίζεται,γκρεμοτσακίζεται,ισοπεδώνεται!

Ρε φίλε συγνώμη, να σε ρωτήσω κάτι?

Η ελπίδα σου είναι να επαληθευτεί ο ρασοφόρος και να εμφανιστεί ο Αντίχρηστος?
Είσαι με τα καλά σου?

Τι να σου πω ρε φίλε μου, έχω ξεμείνει απο λόγια.

Δε πας να ασχοληθείς με τίποτα σοβαρό, λέμε τώρα.....και να αφήσεις τις αυτοκαταστροφικές θρησκο-ταλιμπανάδικες τάσεις στην άκρη?
Φιλικά στο λέω.....

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2014, 14:05:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γιωργο εχει πλακα η βασιλισσα Ελισαβετ να ενθρονισει τελικα τον Ουιλιαμ.http://www.prismanews.gr/index.php/kosmos/item/68267-paradidei-skiptra-vasilissa-elisavet
Οχι οτι εχει καμμια σημασια για τους γνωριζοντες τα εσχατα,αλλα,ποιος τον πιανει τον Ουιλιαμιλολογω

321


Η Επικειμενη παραδοση του Θρονου ειναι κατι που
ητνα απο καιρο ενδεχωμενο και συνδεεται με την
Παραιτηση του Παπα.
ειναι μια πολυ παλια ιστορια που ξεκιναει απο το
1215 Και το Magna Carta Libertatum

__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2014, 14:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
υτο σημαίνει οτι η τελευταία έλπίδα που είχα κατεδαφίζεται,γκρεμοτσακίζεται,ισοπεδώνεται!

Ρε φίλε συγνώμη, να σε ρωτήσω κάτι?

Η ελπίδα σου είναι να επαληθευτεί ο ρασοφόρος και να εμφανιστεί ο Αντίχρηστος?
Είσαι με τα καλά σου?

Τι να σου πω ρε φίλε μου, έχω ξεμείνει απο λόγια.

Δε πας να ασχοληθείς με τίποτα σοβαρό, λέμε τώρα.....και να αφήσεις τις αυτοκαταστροφικές θρησκο-ταλιμπανάδικες τάσεις στην άκρη?
Φιλικά στο λέω.....

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!


Nαι,Lock Smith,η ελπίδα μου είναι αυτή,να επαληθευτεί ο ρασοφόρος και να εμφανιστεί ο Αντίχριστος!Αλλα εδω και 22 μέρες έχει ξεπεράσει το περιθωρειο εμφάνισης....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 01:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

http://wwwhanukah2011.blogspot.gr/2010/10/blog-post.html?showComment=1388664413827#c9109512413169660473

Aπο εδώ!Ο εμπιστος φίλος και πιστός συνεργάτης του πατέρα Μάξιμου Βαρβαρή,Νικόλαος Βλάχος,μας έχει ενημερώσει εδώ και 5 μήνες περίπου οτι ο πολυαναμενόμενος Αντίχριστος είναι ο Edward Joseph Snowden!



321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 01:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

http://wwwhanukah2011.blogspot.gr/2010/10/blog-post.html?showComment=1388664413827#c9109512413169660473

Aπο εδώ!Ο εμπιστος φίλος και πιστός συνεργάτης του πατέρα Μάξιμου Βαρβαρή,Νικόλαος Βλάχος,μας έχει ενημερώσει εδώ και 5 μήνες περίπου οτι ο πολυαναμενόμενος Αντίχριστος είναι ο Edward Joseph Snowden!




Εαν ειναι εμπιστος φιλος τοτε μαλλον αυτο το ονομα θα δωσει και ο Μοναχος.Βεβαια δεν ταιριαζει με τιποτα και ειναι και κυνηγημενος απο παντου.Ασε που δεν υπαρχει κανενα χρονικο περιθωριο.

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 02:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Nαι,Lock Smith,η ελπίδα μου είναι αυτή,να επαληθευτεί ο ρασοφόρος και να εμφανιστεί ο Αντίχριστος!Αλλα εδω και 22 μέρες έχει ξεπεράσει το περιθωρειο εμφάνισης....

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 16:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

http://wwwhanukah2011.blogspot.gr/2010/10/blog-post.html?showComment=1388664413827#c9109512413169660473

Aπο εδώ!Ο εμπιστος φίλος και πιστός συνεργάτης του πατέρα Μάξιμου Βαρβαρή,Νικόλαος Βλάχος,μας έχει ενημερώσει εδώ και 5 μήνες περίπου οτι ο πολυαναμενόμενος Αντίχριστος είναι ο Edward Joseph Snowden!




Εαν ειναι εμπιστος φιλος τοτε μαλλον αυτο το ονομα θα δωσει και ο Μοναχος.Βεβαια δεν ταιριαζει με τιποτα και ειναι και κυνηγημενος απο παντου.Ασε που δεν υπαρχει κανενα χρονικο περιθωριο.

321


Θα δώσει όμως;;;Η θα το αποφύγει;;;Αυριο θα ξέρουμε....Πάντως,με κάποιο τρόπο πρέπει να δικαιολογηθεί για το 2012-13 που πέρασε.....Εφόσον θα μιλήσει και δεν θα κρυφτεί,πρέπει να μας εξηγήσει αν ο Αντίχριστος εμφανίστηκε το 12 με 13,ή αν δεν εμφανίστηκε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 18:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

http://wwwhanukah2011.blogspot.gr/2010/10/blog-post.html?showComment=1388664413827#c9109512413169660473

Aπο εδώ!Ο εμπιστος φίλος και πιστός συνεργάτης του πατέρα Μάξιμου Βαρβαρή,Νικόλαος Βλάχος,μας έχει ενημερώσει εδώ και 5 μήνες περίπου οτι ο πολυαναμενόμενος Αντίχριστος είναι ο Edward Joseph Snowden!




Εαν ειναι εμπιστος φιλος τοτε μαλλον αυτο το ονομα θα δωσει και ο Μοναχος.Βεβαια δεν ταιριαζει με τιποτα και ειναι και κυνηγημενος απο παντου.Ασε που δεν υπαρχει κανενα χρονικο περιθωριο.

321


Θα δώσει όμως;;;Η θα το αποφύγει;;;Αυριο θα ξέρουμε....Πάντως,με κάποιο τρόπο πρέπει να δικαιολογηθεί για το 2012-13 που πέρασε.....Εφόσον θα μιλήσει και δεν θα κρυφτεί,πρέπει να μας εξηγήσει αν ο Αντίχριστος εμφανίστηκε το 12 με 13,ή αν δεν εμφανίστηκε....




μην τρολαρεις...

δεν ξερω εαν εισαι αρκετα μεγαλος για να
εχεις προλαβει την "λαμψη" στον ΑΝΤ1
εμενα ηταν η χειροτερη μου
μην εχωντας την δυνατοτητα να παω σε ενα αλλο
δωματιο για να γραψω την εβλεπα στην ουσια με την
Γιαγια μου .
γινοταν κατι ...


το συζητουσε ο Γιαγκος Δρακος με την Κορη του
πανε 10 λεπτα.

Μετα ερχοτανε ο γιος του για το ιδιο θεμα αλλα
10 λεπτα .

μετα τα δυο παιδια αλλα 10 λεπτα

βαλε διαφημισεις τελος επεισοδιου .

το επομενο επισοδιο ειχε περιληψη του προηγουμενου

10 λεπτα

βρεθηκανε και οι τρεις να το συζητησουν
20 λεπτα .

να μην το συζητησει με την μητρια ο Γιαγκος;
αλλα 10 λεπτα

η μητρια με τα δυο ιοθετημενα παιδια ;

αλλα 20 λεπτα ...

η γκομενα ( επισημη) να μην εχει θεση ;

οι υπηρετριες ;

η γραματεας της μητριας που ειναι εισαγκελεας ;

Η κορη μετους συναδελφους (αστυνομικους)...

Ο θεωχαρης δεν θα παρει θεση ;

και να σου η καθυστερηση ....

και τα λογια χωρις νοημα ....

μια αναρτηση την κυριακη και τελος
αυτο ειναι τοποθετηση τα αλλα ...

εινια απλα λογια που δεν εχουν νοημα μιας που θα
κανει ομιλια το Σαββατο.

Edit: στην ορολογια των ανιμε
η καθυστερηση αυτη ανομαζεται Filler's
δεν ξερω ποιο ειναι το νοημα πυο το γραφω απλα
μου ηρθε να το γραψω.


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;

Edited by - gewkwn on 24/01/2014 19:04:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 19:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eδω έχεις ενα δίκιο....΄''Λαμψη'' έγινε η ιστορία με τον Μάξιμο,σαπουνόπερα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 14:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
X.O. τι εγινε με την ομιλια;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 14:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

X.O. τι εγινε με την ομιλια;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;


ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ''Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΙΣ ΤΟΥ ΑΝΟΜΟΥ'',ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ!

http://www.patrokosmas.gr/themata.asp?isue=76&artid=4648

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
653 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 15:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

X.O. τι εγινε με την ομιλια;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;


ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ''Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΙΣ ΤΟΥ ΑΝΟΜΟΥ'',ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ!

http://www.patrokosmas.gr/themata.asp?isue=76&artid=4648



Μήπως ο Μάξιμος διαβάζει εσωτερικά;

Γιατί όταν αναφέρθηκα εγώ σε παλαιότερο μήνυμα μου, πριν κάτι μήνες μου είπες όχι.

Και παραθέτω το μήνυμα μου:

quote:

Απεστάλη: 26/03/2013, 22:30:42 maria3
Και γιατί να μην έρθει από το Μπάκιγχαμ όπου είναι καθαρόαιμοι Βασιλείς, μην ξεχνάμε θα έρθει από την μαύρη θάλασσα, δηλαδή τι θα είναι πολιτικός απλά; Γιατί ούτως ή άλως θα έχει το απωθημένο του βασιλιά μια και ο χριστός είχε την βασιλεία των ουρανών, εμένα προς τα εκεί θα μου έφερνε, αν ήθελα να το ανακαλύψω. Πιστεύεις ότι έτσι απλά θα άφηναν να τον ανακαλύψουμε; πριν έρθει θα μας είχε προϊδεάσει;


Οπότε θυμάσαι και τι μου απάντησες:

quote:

Απεστάλη: 26/03/2013, 22:36:36 Χριστιανός Ορθόδοξος

maria3,
η έρευνα που έχω κάνει,έχει καταλήξει εκεί,οτι θα είναι Πρόεδρος της Ευρωπαικής Ένωσης,στις αμέσως επόμενες Ευρωεκλογές.Οι λόγοι είναι σύνθετοι,και θα χρειαζόταν να γράψω ολόκληρο βιβλίο για να το αναλύσω.
Δόξα σοι ο Θεός,έχουμε συλλέξει όλα αυτά τα χρόνια πολλά στοιχεία γύρω απο το πρόσωπό του,και δεν θα είναι δύσκολο να τον αναγνωρίσουμε απο την πρώτη κιόλας μέρα που θα εμφανιστεί.Υπάρχουν και οι 2 προφήτες που θα κάνουν την αναγνώρισή του ακόμα ευκολότερη.


Τώρα αναιρείς την απάντηση σου, επειδή το είπε ο Μάξιμος;

Edited by - maria3 on 27/01/2014 15:43:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 16:10:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

X.O. τι εγινε με την ομιλια;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;


ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ''Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΙΣ ΤΟΥ ΑΝΟΜΟΥ'',ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ!

http://www.patrokosmas.gr/themata.asp?isue=76&artid=4648




σου εγινε μια υποδειξη σχετικα με διαφημηση
βιβλιου...
δεν την καταλαβες;

Γενικα τωρα τι εγινε ;
ποσο τελικα χρονο εδωσες ;
ολο το 14 ;
το 15 ;
ποσο ρε παιδιμ ου;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 16:20:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν του δίνω αλλο χρόνο,το τέλος του 2013 ήταν αρκετό...Για μένα case closed!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 18:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραία, άρα να κλείσει αυτό το θέμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 19:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ωραία, άρα να κλείσει αυτό το θέμα

Περιμένετε λιγες μέρες ακόμα να αναρτηθεί η ομιλία του πατρός Μαξίμου στο youtube και να την σχολιάσουμε μαζί και μετά κλείστε το....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 20:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν του δίνω αλλο χρόνο,το τέλος του 2013 ήταν αρκετό...Για μένα case closed!


Οκ αλλο τι λεει;
ολα καλα ;
αντε ρε συ καλη αρχη
στο πιασιμο της ζωης απο
τα μαλλια.
Υσ: διατηρω τις επιφιλαξεις μου
Σχετικα αλλα και παλι η ευχη μου
εινια πραγματικη .


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 20:12:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Ωραία, άρα να κλείσει αυτό το θέμα

Περιμένετε λιγες μέρες ακόμα να αναρτηθεί η ομιλία του πατρός Μαξίμου στο youtube και να την σχολιάσουμε μαζί και μετά κλείστε το....




γιατι υπαρχουν και οι αλλες σχετικα με τις παρατασεις που του εχεις δωσει;
Προσεξε δεν θελω διαφημησεις σε τηλεοραση και
καταστασεις σαν τα βιντεο-τηλεπωλησεις γνοστων
τηλεπωλητων.

Εαν εχεις τα λινγ παρακαλω να μου τα δωσεις.

__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 20:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα βγει βιντεάκι στο youtube με την ομιλία του σε λίγες ημέρες,οπότε θα μπορέσουμε να μάθουμε τι είπε στην κοπή της πίτας και να το σχολιάσουμε....Θα έχει ενδιαφέρον να δουμε τι ειπώθηκε τελικά,υπομονή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 20:31:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα βγει βιντεάκι στο youtube με την ομιλία του σε λίγες ημέρες,οπότε θα μπορέσουμε να μάθουμε τι είπε στην κοπή της πίτας και να το σχολιάσουμε....Θα έχει ενδιαφέρον να δουμε τι ειπώθηκε τελικά,υπομονή!




αυτο το εγραψες και προηγουμενως...
αλλο σε ρωτησα.

ξανα λοιπον η ερωτηση που σου εχω κανει ...

Εχεις και αλλα βιντεο που σου εχουν δωσει
τετοια πεποιθηση ωστε να του δωσεις
παραταση μετα τις 21-12-12;
Προσεξε δεν θελω τηλεοπτικες εκμπομπες τηλεωλησεων!!!


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 20:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Του έδωσα ολόκληρο το 2012 και ολόκληρο το 2013,επειδή ένας γνωστός μου μου είπε οτι μια φίλη της μητέρας του,είπε στην μητέρα του,οτι το 2012 με 2013 θα εμφανιζόταν ο 13ος αρχάγγελος!Είπε επι λέξει:''Το 2012 θα εμφανιστεί ο 13ος αρχάγγελος'' και συμπλήρωσε αμέσως μετά ''με 2013"...

Αυτος ήταν ο λόγος που του έδωσε ολοκληρη την διετία 2012-13,αυτη η μαρτυρία του γνωστού μου...Αν δεν την είχα αυτή,θα τον είχα απορρίψει απο το τέλος του 2012 γιατί δεν μου έβγαιναν τα κουκιά!Όμως έλεγα:Μπας και έχει δίκιο και εμφανιστει κάπου μέσα στο 2013;;;Τελικά όμως παρήλθε και το 2013 και τίποτα δεν συνέβει...Οπότε,case closed,ΠΑΠΑΛΑ,ΤΕΛΕΙΏΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ αυτη η θεωρεία την 1/1/14.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 21:37:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Του έδωσα ολόκληρο το 2012 και ολόκληρο το 2013,επειδή ένας γνωστός μου μου είπε οτι μια φίλη της μητέρας του,είπε στην μητέρα του,οτι το 2012 με 2013 θα εμφανιζόταν ο 13ος αρχάγγελος!Είπε επι λέξει:''Το 2012 θα εμφανιστεί ο 13ος αρχάγγελος'' και συμπλήρωσε αμέσως μετά ''με 2013"...

Αυτος ήταν ο λόγος που του έδωσε ολοκληρη την διετία 2012-13,αυτη η μαρτυρία του γνωστού μου...Αν δεν την είχα αυτή,θα τον είχα απορρίψει απο το τέλος του 2012 γιατί δεν μου έβγαιναν τα κουκιά!Όμως έλεγα:Μπας και έχει δίκιο και εμφανιστει κάπου μέσα στο 2013;;;Τελικά όμως παρήλθε και το 2013 και τίποτα δεν συνέβει...Οπότε,case closed,ΠΑΠΑΛΑ,ΤΕΛΕΙΏΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ αυτη η θεωρεία την 1/1/14.....




χαχαχαχα

ρε βιντεο αλλο εχεις ;


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 21:44:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι είδους βίντεο;Να λέει τι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gewkwn
Μέλος 3ης Βαθμίδας


566 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 21:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι είδους βίντεο;Να λέει τι;




δεν την παλευεις ...
Διαβασε τι σε ρωταω δυο φορες
παραπανω .


__________________________________________________
Εαν γινω καπου πιστος μου μενουν ολες οι κολασεις
εκτος απο μια . Ποσα κοματια να γινω για να τις προλαβω ολες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2014, 21:56:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα στα βίντεο δεν έλεγε για 21/12/12,αλλα για 2012 με 2013,εννοώντας και ολόκληρο το 2012 και ολόκληρο το 2013.....Οπότε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy