ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Στις 21 Δεκεμβρίου του 2012 δεν εμφανίστηκε τελικά ο Αντίχριστος!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 15:19:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξύπνα ρε γαμώτο.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 16:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ξύπνα ρε γαμώτο.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Δεν μπορεί να με κάνει τίποτα να ξυπνήσω,πέρα απο την παρέλευση αυτού του χρόνου...Όσες φορές και αν το δοκίμασα,δεν πέτυχα απολύτως τίποτα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 16:10:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέρεις πως οι απόψεις μας είναι εντελώς διαφορετικές. Σου έχω ξηγηθεί σπαθί όμως. Εκτίμησέ το με τον δικό σου τρόπο, και άκουσέ με.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

"ἐγώ εἰμι τὸ φῶς τοῦ κόσμου· ὁ ἀκολουθῶν ἐμοὶ οὐ μὴ περιπατήσῃ ἐν τῇ σκοτίᾳ, ἀλλ΄ ἕξει τὸ φῶς τῆς ζωῆς" (Ἰωάνν. κεφ. η΄ στίχ. 12).

Ποιο χύμα δεν γίνεται!



Τελικά φίλε μου paroka πρέπει να αποφασίσεις... το είπε χύμα ή το είπε με τρόπο τέτοιο ώστε να μην επηρεάσει το αυτεξούσιο???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr_Denis

Δρ. Αυτεξούσιο έχει το Πατριαρχείο, ή ας πούμε το Όρος. Αν δεν μάθουμε ελληνικά, δεν προχωράει το πράγμα. Το διδακτορικό μου μέσα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:14:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Dr_Denis

Δρ. Αυτεξούσιο έχει το Πατριαρχείο, ή ας πούμε το Όρος. Αν δεν μάθουμε ελληνικά, δεν προχωράει το πράγμα. Το διδακτορικό μου μέσα.



Για κάνε το λιανά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:17:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να κάτσεις και να μελετήσεις. Καλή η πλάκα και η παπαρολογία, αλλά θέλει και κάκαλα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:25:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις πλάκα!!!

Πρώτον γιατί ανήκω στις θετικές επιστήμες και δεύτερον ότι διάβασα για το "Αυτεξούσιο" είναι από το Θεολογικό της Αθήνας (Καποδιστριακό).
Μπορεί όμως να μην κατάλαβα κάτι γιατί... το να κάνεις λάθος και να παραδεχτείς, είναι σημάδι βελτίωσης.

Τώρα εάν έχεις κάτι άλλο να προτείνεις και μπορείς να το κάνεις είναι ευπρόσδεκτο.
Εκτός εάν είσαι ικανός μόνο για ειρωνείες και αυτό σεβαστό είναι... τουλάχιστον βρήκες το ταλέντο σου...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:31:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το "Αυτεξούσιο" ήταν δικός σου όρος, και όχι του ΚΠΑ.
Το ταλέντο μου, έ? Μάλλον είσαι πολύ καινούργιος εδώ χάμω.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 17:49:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δικός μου όρος??? Φυσικά!!!... όσο καινούριος και να είμαι μπορώ να καταλάβω τι είσαι από το ύφος σου και απ΄τον τρόπο γραφής σου... και μου είναι αρκετό.

Θα σου πω ότι το βιβλίο ονομάζεται " Λογικό και αυτεξούσιο κατά τον Αγ. Ιωάννη τον Δαμασκηνό" και μπορούν (ή μπορούσαν) να το πάρουν οι φοιτητές του Καποδιστριακού ως επίσημο βιβλίο.
Είναι από τα βιβλία που προτείνονται (ή προτεινόντουσαν) μέσω του συστήματος του Ευδοξου.
Δεν ξέρω εάν ήταν μάθημα επιλογής ή βασικό αλλά αυτό το βιβλίο έχω στην κατοχή μου από φοιτητές του τμήματος Θεολογίας του ΚΠΑ.

Γκε-Γκε?
Τι άλλο θέλεις να μάθεις?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 18:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr_Denis

quote:
όσο καινούριος και να είμαι μπορώ να καταλάβω τι είσαι από το ύφος σου και απ΄τον τρόπο γραφής σου... και μου είναι αρκετό.

Όπως βολεύεται ο καθείς. Αμόρφωτος και θρασσής. Ανίκητος συνδυασμός.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 18:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να κατακλίσει, να κατακλήσει, και να κατακλείσει τα πάντα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 18:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μίλησες για "παπαρολογία", συνεχίζεις να κάνεις χαρακτηρισμούς και λες αμόρφωτο και θρασσή έμενα... χαχαχαχα

Τελικά κάποιοι έχετε πολύ humor!!!
Και μάλιστα σου είπα το βιβλίο και απάντησες με quotes όπου να'ναι και σε ότι να' ναι!!!
Εκεί σε βόλευε εκεί απάντησες!!!

Θα πω στα ανίψια μου να σταματήσουν να βλέπουν παιδικά και αρχίσουν να κάνουν διαλόγους με εσένα... θα γελάνε περισσότερο!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 18:17:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr_Denis

quote:
Θα πω στα ανίψια

Θα ξαναμιλήσουμε, όταν γίνουν ανήψια.

Μέχρι τότε, θα είσαι φαντάζομαι διαρκώς θρασσύς κι αμόρφωτος.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.

Edited by - DSM on 08/08/2013 18:20:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 19:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr Denis

Σου έγινε μια παρατήρηση, περι της χρήσης των νοημάτων των λέξεων, έμμεσα και άμεσα.Την αγνοείς επειδή δεν την κατάλαβες ή επειδή δεν σε βολεύει?

Π.χ:

quote:
Dr Denis
Έτσι το δικό μου αυτεξούσιο διαμορφώθηκε και συνεχίζεται να διαμορφώνεται γιατί δεν φοβάμαι να αναθεωρήσω.


Ατομικό αυτεξούσιο, δεν είχες και δεν θα έχεις ποτέ!Οχι μόνο εσυ, αλλά κανείς άνθρωπος ή άλλο νοήμων ον!

quote:
Dr Denis
Λέγοντας για την Κόλαση για τα αιώνια βασανιστήρια, δεν επηρεάζει το αυτεξούσιο πλαγίως και υποσυνείδητα???


Eπηρρεασμός αυτεξούσιου...πλαγίως, οριζοντίως, καθέτως, εντός εκτός και επι τα αυτά?
Και υποσυνειδήτως μάλιστα?
Τι σοϊ αυτεξούσιο είναι αυτο? Μπαλάκι του πινγκ-πονγ?

quote:
Dr Denis
Τελικά φίλε μου paroka πρέπει να αποφασίσεις... το είπε χύμα ή το είπε με τρόπο τέτοιο ώστε να μην επηρεάσει το αυτεξούσιο???

Είπαμε, να τα βάζουμε με τα βαρεμένα τα χριστιανά, αλλά όχι και να "ποντάρουμε", στις ίδιες βαρύγδουπες βλακείες, χωρίς νόημα και αληθή χρήση, λέξεις!
Πως θα μπορούσε ο γιός του Γιαχβέ να επηρρεάσει το αυτεξούσιο, το οποίο εξ ορισμού δεν υπάρχει?
Το αυτεξούσιο του ατόμου εννοείται εδώ.

Επειδή όπως πολύ σωστά επεσήμανε ο DSM, Αυτεξούσιο νοείται μόνον χωροταξικά και ώς προς την αυτοδιοίκηση κάποιου οργανισμού, απέναντι στην κρατική κυριαρχία.

Και μην προσπαθήσεις να αντικρούσεις τα λόγια μου, με την γνωστή παπαριά, ότι το αυτεξούσιο είναι η ελεύθερη βούληση.Δεν είναι.

Τα πατερικά κείμενα, δεν αναφέρονται σε αυτεξούσιο, αλλά πρόκειται για μια αυθαίρετη ερμηνεία του Αγίου Μάξιμου, η οποία λανθασμένα επικράτησε, στην πατερική θεωρία.
Κατα Αγιο Μάξιμο είναι αυτεξούσια φύση, η θεία φύση.Και επειδή ( άκουσον-άκουσον ), είμαστε πλασμένοι κατ' εικόνα και ομοίωση, άρα έχουμε και την θεϊκή ιδιότητα, του αυτεξούσιου.

Οτι του φανεί του κάθε αγίου δηλαδή!!! Και του Αγίου Δαμασκηνού επίσης που αναφέρεις.Δεν μπορείς να αντικρούσεις τα χριστιανόπουλα, χρησιμοποιώντας λανθάνοντα νοήματα των κειμένων τους.Πέφτεις στην παγίδα τους έτσι.Αντε να πείσεις τον Χριστιανο Ορθόδοξο, ότι ο πατήρ Μάξιμος λέει μαλακίες.Μπορείς?
Κάνε το να σου βγάλω το καπέλο!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 19:38:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Επιτέλους διευκρίνηση !!!

Αυτό που μου αποκόμισε το βιβλίο, ήταν αυτό ακριβώς που έγραψες... "ότι το αυτεξούσιο είναι η ελεύθερη βούληση".

Δεν είμαι άνθρωπος που έχω κολλημένες απόψεις, αντιθέτως δεν φοβάμαι να τις αναθεωρήσω (πιστεύω ότι είναι εξέλιξη).
Αλλά δεν φοβάμαι να πω και αυτά που ήδη ξέρω όσο λάθους και να είναι... μπας και υπάρξει ένας ΑΝΘΡΩΠΟΣ να με διορθώσει!!!

Και επειδή θέλω να γνωρίζω (όσο γίνεται), τι προτείνεις? κάποιο βιβλίο? Πως μπορώ να προσεγγίσω το θέμα???

Σε ευχαριστώ και πάλι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 19:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr_Denis

quote:
Αυτό που μου αποκόμισε το βιβλίο, ήταν αυτό ακριβώς που έγραψες... "ότι το αυτεξούσιο είναι η ελεύθερη βούληση".


Ένα βιβλίο, δεν μπορεί να "αποκομίσει" τίποτα. Μπορεί ενδεχομένως να κομίσει κάτι. Κι αυτό δύσκολο, όπως καταλαβαίνω. Στα βαθιά, είναι δύσκολο προφανώς. Αλλά υπάρχει και το gazzetta. Στην τελική, και για να συνεννοούμαστε, άσε τα "θετικά" και τις παπαριές όπως προείπα, κι άνοιξε κανένα βιβλίο.
Κατόπιν, τα ανίψια θα γίνουν ανήψια, και θα μιλάμε σαν άνθρωποι.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Denis
Αυτό που μου αποκόμισε το βιβλίο, ήταν αυτό ακριβώς που έγραψες... "ότι το αυτεξούσιο είναι η ελεύθερη βούληση".

ΠΡΩΤΟΝ: Το βιβλίο κομίζει και δεν αποκομίζει.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ: Δεν έγραψα πουθενά, ότι το αυτεξούσιο είναι η ελεύθερη βούληση.Το αντίθετο μάλλον!
ΤΡΙΤΟΝ: Υπάρχουν δυο εκδοχές της ελεύθερης βούλησης.Η φιλοσοφική και η κβαντική.Αν πράγματι σε ενδιαφέρει πραγματικά, το διαδίκτυο είναι στην διάθεσή σου.Δεν έχω να προτείνω κάτι σχετικό.Είναι τόσα πολλά!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
653 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα μία διευκρίνηση και εγώ, πολλοί παρουσιάζουν ότι την λέξη αυτεξούσιο την χρησιμοποιούσαν και οι αρχαίοι Έλληνες, πολλοί βέβαια την χρησιμοποιούν στην νέο Ελληνική και σαν ελεύθερη βούληση (αυτεξούσιο), βέβαια ο μαθητής του Αρριανό, σε κάποια γραπτά που διασώθηκαν, την ονομάζει και προαίρεση και η λέξη διασώζεται ακόμα στο λεξιλόγιο μας στην έκφραση "δώστε ό,τι προαιρείσθε." Δηλαδή ότι ελεύθερα αποφασίσει ο καθένας. Με άλλα λόγια στο διαδίκτυο όταν βλέπουμε ελεύθερη βούληση συνεπάγεται και αυτεξούσιο, βέβαια συμφωνώ ότι το αυτεξούσιο το έχουν οι οργανισμοί και όχι μόνο η Εκκλησία πλέον αλλά και το κράτος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:10:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και που είσαι δόκτωρα, η αποκομιδή, αφορά κυρίως τα σκουπίδια.


There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:12:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
maria3

Με όλο το σεβασμό, η λέξη είναι αυτοδιάθεση.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή αλλιώς, κατά το δοκούν. Του κεφαλιού σου, της εκπαίδευσής σου, του πούστη του όρθιου. Ότι καταλαβαίνεις.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
653 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM ελπίζω γιατί μου αρέσει το όνομα σου, λόγω του ότι είμαι θύμα του συστήματος, ελπίζω το τελευταίο μήνυμα σου να μην αναφερόταν σε εμένα, ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι βρε νούμερο! Μην με κάνεις χάλια. Αλλού πάνε αυτά.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:30:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
maria3

Δεν θα μπορούσα μέσα σε λίγες γραμμές, να σου δώσω την πλήρη εικόνα της ελεύθερης βούλησης.Υπάρχουν σχετικά θέματα, πολλών σελίδων στο esoterica, απο όπου μπορείς να μάθεις σχεδόν όλες τις απόψεις.Η Τελική είναι πάντα η δική σου.

Υποχρεωτικά έχεις 3 επιλογές:

Α: Ελεύθερη βούληση
Β: Ντετερμινισμός
Γ: Και τα δυο, αναλόγως συνθηκών.

Προσωπικά, είμαι υπερ του Γ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:30:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου είναι παγερά αδιάφορο εάν είναι "αποκομίσει" ή "κομίσει", όπως επίσης εάν είναι "ανίψια" ή "ανήψια".
Και δεν πρόκριτε να ανοίξω βιβλίο ώστε να διορθώσω την ορθογραφία μου... μου αδιάφορο.
Πολύ απλά για εμένα η γλωσσά είναι ένα εργαλείο και εφόσον υπάρχει αποτέλεσμα με υπερκαλύπτει. (αποτέλεσμα = επικοινωνία)

Όμως τι είναι αυτό που σε κάνει να λες τον άλλων "αμόρφωτο", η ορθογραφία? Ή η λανθασμένη άποψη σε κάποιο θέμα?

Θα μπορούσα πολύ απλά να σε ρωτήσω εάν ξέρεις το θεώρημα Fourier ή κάτι παρόμοιο και να μην γνωρίζεις!!! Αυτό θα πρέπει να σε κάνει αυτομάτως "Αμόρφωτο"?

Κάλλιστα ζήτησα εξ' αρχής (σε εσένα) να μου πεις το λάθος μου!!! Και απάντησες με δήθεν "λακωνικό" και "μυστήριο" τρόπο.

Και εάν θεωρείς την θετική επιστήμη ως "παπαριά" τότε γιατί χρησιμοποιείς το Internet???

Τέλος πάντων, δεν θα βγει πουθενά. Ζήτησα να μάθω και δεν πήρα απάντηση αλλά ειρωνεία από τον "παλιό" που έχει βαρύνει και βαριέται να μιλήσει...

P.S.: Γι΄αυτό έκανα εγγραφή στο esoterica για να μαζέψω κάτι σκουπίδια σαν εσένα!!!
Είδες τελικά ότι δεν πήγε άδικα το PhD???
Θα κάνω μια βόλτα με την σκουπιδιάρα και σε άλλα forums μήπως σε βρω. Είναι αμαρτία να λερώνεις το internet!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr_Denis
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:32:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόμαχε σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες και προσπάθησες να μου εξηγήσεις!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι βρε νούμερο! Μην με κάνεις χάλια. Αλλού πάνε αυτά.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Νούμερο είσαι και φαίνεσαι ρε!!!

maria3, σίγουρα δεν απευθυνόταν σε εσένα και σίγουρα η χρήση της λέξης << νούμερο >>, έχει χιουμοριστική χροιά.Δεν είναι επιθετικός ο DSM, παρά μόνον αν προκληθεί βάναυσα.Και εσυ δεν έδωσες τέτοιο δικαίωμα.

Ο DSM, είναι κάτι σαν τον Γιόντα, του Πολέμου των Αστρων.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr_Denis

quote:
P.S.: Γι΄αυτό έκανα εγγραφή στο esoterica για να μαζέψω κάτι σκουπίδια σαν εσένα!!!
Είδες τελικά ότι δεν πήγε άδικα το PhD???
Θα κάνω μια βόλτα με την σκουπιδιάρα και σε άλλα forums μήπως σε βρω. Είναι αμαρτία να λερώνεις το internet!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας


Δεν θα με βρεις πουθενά αδερφέ. Καλό ταξίδι, πάραυτα. Σε λέω αδερφό, γιατί έχεις υπόβαθρο. Μπορεί να μην συμφωνώ, αλλά είσαι εκ πεποιθήσεως αμόρφωτος. Καλό υπόλοιπο. Γενικώς.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2013, 20:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νικόμαχε σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες και προσπάθησες να μου εξηγήσεις!!!




Dr Denis, κρίνεις απείρως άδικα, τον DSM.
Κάνε μια ανάγνωση στα χίλια τόσα μηνύματά του και θα δείς, ότι κάνεις λάθος.

DSM, θα καταλάβει μόνος του το λάθος.Μην ρίχνεις λαδάκι στην φωτίτσα!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy