ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
antonisgreve
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 19:50:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους antonisgreve
οχι δυστηχωσ...εχω πολυ καιρο να δω.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2010, 20:52:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Χθες μια γνωστη της θειας μου πεθανε στον υπνο της.Με τρομοκρατησε λιγο αυτο,τι να πω.Βεβαια σιγουρα ολο και καποιο προβλημα υγειας θα ειχε,αλλα δεν ξερουμε ακομη τον λογο.....Ηταν και νεα κοπελα με δυο παιδια.

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

antonisgreve
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2010, 01:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους antonisgreve
απλα μασ τρομαζει το αγνωστο...αν δεν γνωριζουμε τι ειναι ο θανατοσ, τι να πεισ;;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 22:32:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

απλα μασ τρομαζει το αγνωστο...αν δεν γνωριζουμε τι ειναι ο θανατοσ, τι να πεισ;;;


Καλησπέρα σε όλους,

ο κόσμος του παραφυσικού ή καλύτερα ο άγνωστος (ακόμα) κόσμος με συνάρπαζε απο μικρό παιδί, όπως μάλλον συμβαίνει και με τους περισσοτερους σε αυτό το φορουμ. Συχνά, έκανα ένα search στο ιντερνετ και έβρισκα διάφορα θέματα, με άλλοτε ψαγμένες απαντήσεις και άλλοτε λίγο λιγότερες. Αρκετά με την εισαγωγή όμως!

Θα ήθελα την βοήθειά σας για μια εμπειρία, που είχα και απο την μέχρι τώρα έρευνα μου δεν έχω καταλήξει τι μπορεί να ήταν.
Ήταν ένα απόγευμα και μόλις είχα τελειώσει μια απαιτητική εργασία για τη σχολή. Επειδή ήμουν άυπνος πήγα και κοιμήθηκα, όταν κάποια στίγμη άρχισα να νιώθω ότι αιωρούμαι πάνω απο το κρεβάτι μου. Ολόκληρο το σώμα μου διακατεχόταν απο μια ροή ενέργειας (κάπως έτσι το κατάλαβα), όπως όταν μυρμιγκιάζει η πατούσα σου. Η αίσθηση ήταν πολύ ευχάριστη και με το αριστερό μου χέρι προσπάθησα να υπολογίσω αν όντως είχα κάποιο κενό απο το κρεβάτι. Μεταξύ ύπνου και ξύπνιου που ήμουν, υπολόγισα οτι ήταν 10-20 cm. Σε όλη αυτή την εμπειρία, το κεφάλι μου το αισθανόμουν λίγο πιο βαρύ, όπως όταν είσαι στην θάλασσα και επιπλέεις ανάσκελα, το κεφάλι σου βυθίζεται πιο εύκολα. Αυτή την αιώρηση, ένιωσα ότι μπορούσα να την ελέγξω σε ένα βαθμό και το μόνο που δεν ένιωσα ήταν πανικός και φόβος.

Στις πολλές σελίδες που διάβασα, βρήκα διάφορες αναφορές σε αστρική προβολή, ονειρική κατάσταση (σωστά το λέω;), ακόμα και για δαίμονες και άλλα τέτοια. Σίγουρα, δεν ένιωσα απειλή, ούτε φόβο! Μάλλον αισθάνθηκα ότι όντως το σώμα μου αιωρείται.
Δώστε μου τα φώτα σας, PLEASEEEE...

ευχαριστώ προκαταβολικά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2010, 19:33:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Aπ τον τροπο που περιεγραψες την εμπειρια σου νομιζω προκειται για εμπειρια αστρικης προβολης.Την επομενη φορα που θα βρεθεις σε παρομοια κατασταση θα σε συμβουλευα να ''σηκωθεις'' και να περιεργαστεις το μερος γυρω σου.(αν ειναι οπως στην πραγματικοτητα ο χωρος,τοτε προκειται για αστρικη προβολη,αλλιως κατα τη γνωμη μου για συνειδητο ονειρεμα).


"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2010, 18:00:16  Εμφάνιση Προφίλ
καλησπερα σας!διαβαζω πολυ καιρο καποια απο τα θεματα σας και ειλικρινα θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας που ασχολειστε με τετοιου ειδου φαινομενα !!!!!εχω παρει αρκετες πληροφοριες απο τα μηνυματα σας!
το συγκεκριμενο φορουμ αρχισα να το διαβαζω πριν λιγες ημερες αλλα ειμαι ακομη στις αρχικες σελιδες ......καποια στιγμη θα γραψω και εγω την εμπειρια μου .......σας ευχαριστω....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2010, 02:17:45  Εμφάνιση Προφίλ
Καλώς ήρθεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2010, 21:03:06  Εμφάνιση Προφίλ
καλως σας βρηκα!!!περιμενα πως και πως καποιον να με καλωσορισει!!!!
η αληθεια ειναι πως θελω πολυ να αρχισω να συμμετεχω στις συζητησεις σας αλλα προτιμω να διαβασω ολα τα μερη αυτου του θεματος πριν πω οτιδηποτε!!!!!και πριν φυσικα αναφερω την εμπειρια που ειχα!
απο αυτα που εχω διαβασει μεχρι στιγμης δεν εχω καταληξει στο τι ακριβως ηταν!θα τη γραψω καποια στιγμη απλα ειναι πολλααααααα και θελω χρονο!!!!ευχαριστω και παλι που αφιερωσατε χρονο για να διαβασετε το μηνυμα μου!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfacetauri
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2010, 08:37:55  Εμφάνιση Προφίλ
Σημερα τα χαραματα προσπαθησα να δοκιμασω να κανω αστρικη προβολη για πρωτη φορα,ακολουθοντας τα βασικα βηματα.Στην αρχη της διαδικασιας που προσπαθουσα να συγκεντρωθω ενιωσα καποιους μυες του σωματος μου να κανουν συσπασεις,κυριως του χεριου μου και του ποδιου μου.Οταν ενιωσα οτι πλεον η συγκεντρωση εχει γινει πολυ πιο σταθερη, ρυγη διαπερασε πολλες φορες ολο μου το κορμι.Ενω ενιωθα οτι μπορουσα να ακουω καποιους θορυβους μικρους εξω απο το σπιτι,ξαφνικα ενιωσα σαν να εχω 'μπει' σε κατι αλλο ολα σαν να παγωσαν,και ολοι οι ηχοι για καποια δευτερολεπτα που κρατησε απομονωθηκαν.Στο μαυρο'κενο που εβλεπα οταν συγκεντωνομουν ενδιαμεσα και λιγο πιο πανω ενδιαμεσα απο τα ματια μου,αντικατασταθηκε με μια 'εικονα'.Ενιωσα οτι μπρορουσα να βλεπω σε μια πιο μεγαλη οπτικη γωνια π.χ 300 μοιρες δεξια αριστερα,πανω και κατω, ενω ειχα την αισθηση οτι ειμουν στο κεντο μιας 'σφαιρας' που περιβαλοταν απο χιλιαδες αστρα τα οποια γυριζαν γυρω απο την σφαιρα. Αυτο που με προβληματισε ηταν οτι η διαδικασια δεν κρατισε παραπανω απο 30 δευτερολεπτα γιατι τα βλεφαρα μου αρχισαν να τρεμοπαιζουν σε απιστευτα γρηγορο βαθμο και αρχισε να με ποναει και η μεση του μετωπου μου με αποτεσμα να ανοιξω τα ματια μου απο την 'πιεση' αυτη. Οποιος θα μπορουσε να μουν δωσει μια συμβουλη στο τι να κανω η στο τι φταιε θα μου ηταν πολυ χρησημη. Ευχαριστω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2010, 18:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Kι εγω πολλες φορες εχω νιωσει την πιεση που περιγραφεις,και στο σημειο αυτο,καθως και σε αλλα σημεια του σωματος.Αν μπορεις να την αντεξεις,προσπαθησε να συνεχισεις την πρακτικη σου χωρις να δωσεις σημασια.Προσωπικα πολλες φορες εγω δεν μπορω να την αντεξω.Δεν ξερω που οφειλεται,παντως αν ειναι στην περιοχη που ειπες αποκλειστικα οφειλεται στο τριτο ματι(το οποιο ''ενεργοποιειται'',εστω και ελαχιστα εκεινη τη στιγμη).

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2010, 00:47:55  Εμφάνιση Προφίλ
ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ !!!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ: Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ !!!!!!ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ !ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΕΘΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!
ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΜΝΜ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΩΝΝ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ (ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΝΝΟΩΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ)ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ......ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ.......

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΤΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΥΛΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ????ΔΗΛΑΔΗ Π.Χ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΣΑΩΡΟ!!!!!!!ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΦΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2010, 01:12:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Η ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΛΙΣΤΡΑΣ Π.Χ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΑ ΤΟΟΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΤΙΝΑΖΕΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ!!!!!!!ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ.....ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.....
ΣΕ'ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΨΗΛΑ, ΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΟΡΜΗΞΕΙ ΝΑ ΤΙΝΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!!Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ !!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2010, 01:14:12  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Η ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΛΙΣΤΡΑΣ Π.Χ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΑ ΤΟΟΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΤΙΝΑΖΕΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ!!!!!!!ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ.....ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.....
ΣΕ'ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΨΗΛΑ, ΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΟΡΜΗΞΕΙ ΝΑ ΤΙΝΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!!Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ !!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2010, 01:16:56  Εμφάνιση Προφίλ
ΟΥΠΣ!ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ!ΣΟΡΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2010, 03:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
quote:

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ Η ΤΡΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΛΙΣΤΡΑΣ Π.Χ....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΑ ΤΟΟΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ ΤΙΝΑΖΕΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ!!!!!!!ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ.....ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΣΤΡΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.....
ΣΕ'ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΨΗΛΑ, ΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΟΡΜΗΞΕΙ ΝΑ ΤΙΝΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!!Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΞΥΠΝΗΜΑ !!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ!!!!




Αυτο με την καρδια μου εχει συμβει μια φορα.Ειχα ενα συνειδητο ονειρο,και πρωτου ξυπνησω η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη.Και το εννοω!Νομιζα πως θα πεθανω.....

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 00:10:30  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΘΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ..........Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΑΝ ΣΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ !ΟΙ ΧΤΥΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΑΠΕΡΝΟΥΣΑΝ!!!ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΟΝΕΙΡΟ???ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ ......Η ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ? Η ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ .......ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.....Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 01:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Ναι ειναι οταν γνωριζεις οτι ονειρευεσαι.Προσωπικα δεν μπορω να επηρρεαζω το τι θα δω οταν εχω συνειδητο ονειρεμα.Βλεπω για παραδειγμα καποια ατομα,ξερω οτι δεν υπαρχουν στην πραγματικοτητα,αλλα δεν μπορω να τα εξαφανισω...

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:01:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.....ΑΠΛΩΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ.....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!ΤΑΤΟΧΡΟΝΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΒΟΥΗΤΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΕΙΚΟΣΑΡΙΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!!!!!!!
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΝΕΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΘΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΩ.....ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ...ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΗΜΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ.ΦΩΝΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ!!!!!!!!ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!ΕΚΕΙ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΑ .....ΟΝΕΙΡΟ?ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ......ΤΟ ΑΠΑΙΣΙΟ ΒΟΥΗΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

antonisgreve
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:09:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους antonisgreve
καλησπερα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:12:24  Εμφάνιση Προφίλ
ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.......ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ .....ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ....ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ............ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΑΠΟΤΟΜΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ?Η ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΥΠΟΨΙΑΖΟΥΝ ...
ΔΥΣΚΟΛΕΥΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ?ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:14:29  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:34:56  Εμφάνιση Προφίλ
ΜΑ.....ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ.....:( ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ....ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΩ ΑΚΟΜΗ!ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
quote:

ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.......ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ .....ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ....ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙ............ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙΣ, ΑΥΤΟ ΣΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΑΠΟΤΟΜΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ?Η ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΥΠΟΨΙΑΖΟΥΝ ...
ΔΥΣΚΟΛΕΥΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ?ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ......




Δεν με κουραζεις καθολου!Με ενδιαφερει πολυ το συγκεκριμενο θεμα.Αν το δωματιο σου σ εκεινη τη περιπτωηση ηταν,οπως λες,ιδιο με την πραγματικοτητα,τοτε κατα τη γνωμη μου προκειται για αστρικη προβολη.Απλως δεν μπορεσες να κουνηθεις.Το παθαινω πολλες φορες αυτο,αλλα δεν βλεπω ποτε το δωματιο μου οπως ειναι στην πραγματικοτητα.Σημερα παλι ενω σκεφτομουν στα καλα καθουμενα επεσα στην κατασταση υπνιου-ξυπνιου,και ''προβκηθηκα'' στο αλλο δωματιο,οπου ειδα την μητερα μου,η οποια ομως στην πραγματικοτητα ελειπε απ το σπιτι.Πρωτου ξυπνησω ακουγα εντονα καποιον ηχο ''ζουζουνιων'' μεσα στο κεφαλι μου.Πρωτη φορα ακουσα τον συγκεκριμενο ηχο.

Η αληθεια ειναι οτι δεν με τρομαζουν τοσο τα ατομα,αλλα με εκνευριζουν:p.Ωρες ωρες οταν τα κοιταω στα ματια οντως τρομοκρατουμαι.Παντως καθε φορα που καταλαβαινω οτι ονειρευομαι σκοπος μου ειναι να επιστρεψω στο σωμα μου,και μετα χωρις να κουνηθω να προσπαθησω να πετυχω αστρικη προβολη.Τις περισσοτερες φορες ομως παρασυρομαι πισω στο ονειρο,θεωροντας τα προσωπα και τα μερη αληθινα.Αν τυχον επιστρεψω στο σωμα μου,τοτε καποιες φορες ''ποναω'' φοβερα σε καποιο σημειο και αναγκαζομαι να ξυπνησω.

Συνηθως καταλαβαινω αυθορμητα οτι ειναι ονειρο,διοτι ειναι λιγο ''ακραια'' αυτα π βλεπω.Δηλαδη δεν μπαινω στην διαδικασια να κανω ελεγχο της πραγματικοτητας,αλλα μολις αναρωτιεμαι το καταλαβαινω.Κανω ενα αλματακι και επιστρεφω στο σωμα μου για να κανω την ασκηση που ειπα.Βεβαια μια φορα χρειαστηκα και ελεγχο,διοτι ηταν υπερβολικα αληθινα και πραγματι επρεπε να αποδειξω στον εαυτο μου οτι ονειρευομαι.(τραβηξα το δαχτυλο μου)

Ποτε δεν δυσκολευτηκα στο να ξυπνησω.Το αντιθετο παντα φοβαμαι μην τυχον ξυπνησω.Και μετα βλεπω οτι ταχα ξυπναω(ενω ειμαι ακομη σε ονειρο) και χανω την συνειδητοτητα μου.

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2010, 23:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
quote:

καλησπερα...


Σου στειλα σε Pm Link με βιβλια του Samael aun veor.(σε περιπτωση π δν τ δες)

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:07:21  Εμφάνιση Προφίλ
ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΨΑΓΜΕΝΟΣ/Η ΣΤΟ ΘΕΜΑ!!ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΣΑΙ ! ΕΓΩ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΗΤΟ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ (ΝΥΧΤΑ ΜΑΛΛΟΝ)ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ(ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ)ΕΔΩ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΕΞΕΛΕΙΧΘΕΙ...ΗΞΕΡΑΝ ΜΕΤΙ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.......ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΟ!!!!!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!!!ΑΠΛΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ!!!!!!!ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!!!!ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΕ ΦΑΣΑΡΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ !!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:12:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Δεν ειμαι πολυ ψαγμενη.Ακομη δεν ειχα μια ολοκληρωμενη εμπειρια στο αστρικο.
Δεν χρειαζεται να τρομαζεις απ τον ηχο.Πραγματικα πολυ παραξενευομαι.Σημερα πρωτη φορα μου συνεβη να ακουω αυτο τον ηχο.Ηταν πολυ εντονος.Δεν τρομαξα παντως.Αυτο που με τρομαζει ειναι καποιες σπανιες εμπειριες οπου δεν μπορω να κουνηθω και αισθανομαι ανεπιθυμητες παρουσιες διπλα μου.Πολυ τρομαζω και προσπαθω να ξυπνησω,αλλα ξυπναω υστερα απο ωρα,διοτι με τραβαει πισω(στον υπνο).

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"

Edited by - DarkEternity on 29/09/2010 00:14:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:13:57  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΖΗΣΕΣ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΗΛΑΔΗ ΟΝΤΩΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.... ΑΠΛΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ....ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΕΦΕΡΕΣ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ(Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ)ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΟΥ!ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΜΑΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΥΛΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ .......ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΣΩΣΤΑ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Κοιτα,κατα τη γνωμη μου,οποτε κοιμομαστε ειμαστε στο αστρικο.Προκειμενου ομως να τον δουμε ως εχει θα πρεπει να απαλαγουμε απ τις νοητικες εικονες(πχ η μητερα μου).Και ο Υπηρετης(μελος του φορουμ)παρομοια αποψη με σενα ειχε,αλλα πηγε καποιο ταξιδι.Οταν επιστρεψει θα ακουσουμε και την δικη του γνωμη.

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:23:13  Εμφάνιση Προφίλ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ........ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ......ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΗΤΙΚΟ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!ΤΟ ΒΟΥΗΤΟ ΕΚΕΙ !!ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΜΕΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ .....ΤΣΟΥΠ!!!!!ΤΟ ΒΟΥΗΤΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ .....ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!!ΑΝ ΤΗ ΣΒΗΣΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΦΟΒΟ!!!ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΤΟΥΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΞΩ.......... :DDDDDD!!!!!!ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΙΔΙΩΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ!!!!1

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2010, 00:30:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Καταλαβαινω τι λες.Σπανια μου συμβαινει,αλλα φοβαμαι πραγματικα οταν γινεται.Θελω να ξυπνησω και να μην ξανακοιμηθω.Συνειδητα ονειρα εχεις τωρα τελευταια?

Α και κατι αλλο.Οταν γινεται αυτο με το βουητο,μονο το βουητο σε τρομαζει ή αισθανεσαι κι εσυ ''κακοπροαιρετες'' παρουσιες?

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"

Edited by - DarkEternity on 29/09/2010 00:31:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy