ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 13:50:39  Εμφάνιση Προφίλ
Υπάρχουν ειδικά για εξετάσεις? Μια χαρά. Λέγε λέγε..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 14:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Υπάρχουν ειδικά για εξετάσεις? Μια χαρά. Λέγε λέγε..

AX ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΩΡΑ...

quote:
Για εξετασεις και συγκεντρωση υπαρχουν και πιο συγκεκριμενα και θα τα βαλω σε λειτουργια και γω
Και αυτο κανει δουλεια, αρκει να εκπεδευτεις καλα πανω του.
+Το εδωσα public διοτι το εχω κανει αρκετες φορες και καποια αποτελεσματα τα εχει, απλα να ξερεις ειναι αρχικο σταδιο autosuggestion, δεν ειναι και master.

ΡΕ ΓΡΑΦΕ ΕΔΩ...ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΓΟΝΙΣΜΑΤΑ
ΓΡΑΦΕ..ΓΡΑΦΕ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΑΡΑΝΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ
ΣΕ ΣΕΝΑ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cyclone
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 16:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cyclone
quote:

quote:
Υπάρχουν ειδικά για εξετάσεις? Μια χαρά. Λέγε λέγε..

AX ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΩΡΑ...

quote:
Για εξετασεις και συγκεντρωση υπαρχουν και πιο συγκεκριμενα και θα τα βαλω σε λειτουργια και γω
Και αυτο κανει δουλεια, αρκει να εκπεδευτεις καλα πανω του.
+Το εδωσα public διοτι το εχω κανει αρκετες φορες και καποια αποτελεσματα τα εχει, απλα να ξερεις ειναι αρχικο σταδιο autosuggestion, δεν ειναι και master.

ΡΕ ΓΡΑΦΕ ΕΔΩ...ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΓΟΝΙΣΜΑΤΑ
ΓΡΑΦΕ..ΓΡΑΦΕ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΑΡΑΝΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ
ΣΕ ΣΕΝΑ....

CHARMED



Δυστυχως για σας ειναι private stuff, και δεν συνιθιζω να δινω στο φλου κομματια απο την συλλογη μου.. σορρυ guys

Αν καποιος με πολλαπλες προσωπικοτητες θελει να αυτοκτονησει, θεωρειται κατασταση ομηριας?
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 16:06:55  Εμφάνιση Προφίλ
Εννοείς ότι θα τα εκδόσεις και δεν θες να στα κλέψουν πριν κάνεις copy right? Μπορείς να τα στείλεις στο μέιλ μας πάντως. Anyway ο,τι θες κάνε no pressure. Καλά εσύ Charmed τι ανάγκη έχεις χαχα.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cyclone
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 16:35:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cyclone
quote:

Εννοείς ότι θα τα εκδόσεις και δεν θες να στα κλέψουν πριν κάνεις copy right? Μπορείς να τα στείλεις στο μέιλ μας πάντως. Anyway ο,τι θες κάνε no pressure. Καλά εσύ Charmed τι ανάγκη έχεις χαχα.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα



Οχι δεν εννοω αυτο, εννοω πως αυτα τα εχω αποκτησει μετα απο πολυ ψαξιμο, και εχω διαμορφωσει την συλλογη μου, την οποια δεν μποιραζομαι με οποιον να'ναι. Και παλι σορρυ, εδωσα οτι μπορουσα.

Αν καποιος με πολλαπλες προσωπικοτητες θελει να αυτοκτονησει, θεωρειται κατασταση ομηριας?
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 17:39:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Οχι δεν εννοω αυτο, εννοω πως αυτα τα εχω αποκτησει μετα απο πολυ ψαξιμο, και εχω διαμορφωσει την συλλογη μου, την οποια δεν μποιραζομαι με οποιον να'ναι. Και παλι σορρυ, εδωσα οτι μπορουσα.

Α!ΟΚ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΟΝ DR NA ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ .....

WHO CARES I AM A CHARMED ONE....
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 18:26:57  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι αυτό με μάρανε

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 20:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ναι αυτό με μάρανε

Dr Jekyll Mr Hyde AΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 23:41:52  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED ο,τι θες λέγε.. δεν ενδίδω

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 03/01/2010 23:52:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 13:54:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
CHARMED ο,τι θες λέγε.. δεν ενδίδω

TI NA EΝΔΩΣΕΙΣ..??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 14:06:59  Εμφάνιση Προφίλ
Έχεις βαλθεί να βρεις την ηλικία μου για αυτό τα ρωτάς όλα...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2010, 20:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Έχεις βαλθεί να βρεις την ηλικία μου για αυτό τα ρωτάς όλα...

KAΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΕΣ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 11:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Δηλαδή εγώ τσάμπα διάβαζα με τις ώρες όταν είχα εξετάσεις;!




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2010, 13:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Δηλαδή εγώ τσάμπα διάβαζα με τις ώρες όταν είχα εξετάσεις;!


ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΚΟΜΗ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 05/01/2010 13:43:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 16:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133
Αστρικη Προβολη ειναι η δυναμη να παρουσιαζει κανεις την αστρικη του μορφη εξω απο το σωμα του. Τυπικα, οταν ενα ατομο ειναι σε "αστρικη φαση", το φυσικο του σωμα καταρεει ή μενει ακινητο μεχρι να γυρισει πισω.

Υπαρχουν δυο ειδων Α.Π. Η πρωτη ειναι η δυναμη που ενας ανθρωπος μπορει να ζησει σαν αποτελεσμα αναπτυξης της Τηλεκινησης, ωστε να μπορει να προβαλει ενα συμπαγες αντιγραφο του εαυτου του, το οποιο μπορει να αντεπιδρασει με αντικειμενα και ανθρωπους, ακομα και τον εαυτο του. Η Τηλεκινηση του επιτρεπει να μετακινηθει εξω απο το σωμα και για το λογο αυτο η Τηλεκινηση εξαντλει ολη του τη δυναμη για να κρατησει το σωμα σε αστρικη μορφη με αποτελεσμα να μην μπορει να την χρησιμοποιησει. Μπορει να γινει πανισχυρη η Α.Π. με τον καιρο ωστε να μπορει ο χρηστης να ελεγχει και να χρησιμοποιει τις δυναμεις του οταν ειναι σε αστρικη μορφη. Με αρκετη εξασκηση θα μπορει να κανει το σωμα του ανεξιτηλο, δλδ να μπορει να το διαπερναει.

Η δευτερη ειναι με την ενισχυση απο περιοδικη ή και μονιμη Εμπαθεια. Οταν ειναι σε αστρικη φαση, ειναι αναισθητος οσο το σωμα του κινειται στο υλικο πεδιο. Καποιες φορες θα μπορει να ειναι και ξυπνιος ενω ειναι σε Α.Π. και ενω η αστρικη του εκδοση κινειται αποτελεσματικα σαν να ειναι κλωνος.

Ακομα μπορει να εμφανιστει και απο εκδηλωση Τηλεπαθητικων δυναμεων. Αυτη η μεθοδος ειναι πιο διαδεδομενη καθως και η Α.Π. γινεται στο αστρικο πεδιο και οχι στο φυσικο. Αυτο δινει στον χρηστη την ικανοτητα να εμφανιζεται αορατος στο μυαλο αλλων ανθρωπων ή να κανει τηλεπαθητικη συνδεση με καποιον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2010, 22:58:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
NAI TA EXV AKOYSEI ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ...
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΛΥΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ
ΝΑ ΧΡΗΣΕΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΤΗΛΕΚΙΝΗΣΗ...ΟΤΑΝ ΠΡΟΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ

ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ...
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΙΣΕΛΘΕΙ ΑΛΛΟ ΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΘΕΛΑ ΣΟΥ...
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ...

ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ...???
ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..
ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΗΚΑ..

WOW
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

retronio22
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2010, 22:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους retronio22
Δεν ξέρω αν αυτό που μου έχει συμβεί κάποιες φορές είναι αστρική προβολή!

Το πιο δυνατό ήταν ότι είδα τον εαυτό μου να κοιμάται και το δωμάτιό μου κανονικά όπως είναι (αλλά μόνο στον πραγματικό κόσμο ήταν καλοκαίρι και κοιμόμουν με εσώρουχα,ενώ εγώ με είδα με πυτζάμες,τις οποίες έχω και πραγματικά

Επίσης άλλες φορές νιώθω κάτι να με τραβάει πίσω στο σώμα μου,όταν τελειώνει το όνειρο...μια φορά είχα δει ότι είχα σηκωθεί στο μπάνιο και από πίσω μου ένα χέρι (κόκκινο ήταν,σαν φλόγες,και ενώ το χέρι ήταν στην πλάτη μου,νόμισα ότι μπορούσα να το δω,αλλά ένιωσα ένα συναίσθημα φωτιάς).Αυτό το χέρι με τράβηξε πίσω στο σώμα μου.

Άλλες φορές πάλι βλέπω το δωμάτιό μου,χωρίς τον εαυτό μου...και τα πράγματα κάπως διαφορετικά.

Και το τελευταίο,ενώ ήμουν στο κρεβάτι μου,σαν να κοιμόταν δίπλα ο εαυτός μου,σαν να είδα εμένα (αυτό δεν ξέρω αν ήταν όνειρο,πάντως το κρεβάτι και τα σεντόνια ήταν ίδια με τα πραγματικά)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

john133
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2010, 07:43:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john133
βασικα οχι δν γινετε να σου πειραξει κανεις το σωμα σου χωρις να το θες αλλα αμα εινα καμια θεοτητα καλη ομως μπορει...........π.χ. ο διαβολος δν μπορει γιατι ειναι κακια ημιθεοτητα.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2010, 08:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Φίλε retronio22 όλα αυτά που περιγράφεις μπορούμε να τα βάλουμε στα χαρακτηριστικά μιας αστρικής προβολής. Είναι δυνατόν να μην δεις το σώμα σου ..όχι γιατί κάποιος στο πείραξε αλλά επειδή όπως είπες τα πράγματα στο δωμάτιο ήταν αλλαγμένα.. μια από της αλλαγές αυτές ήταν ότι έλειπε το σώμα σου.. Το γιατί είναι κάπως αλλαγμένα τα πράγματα; ..αυτό είναι μια άλλη ιστορία που έχω εξήγηση παλαιοτέρα.. Φαντασου ότι έχεις ένα Δίκτη ραδιόφωνου οπού δεν πιάνει καλά το σήμα του σταθμού και έχει μετακινηθεί ελαφρός προς μια άλλη κατεύθυνση.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 07/02/2010 08:05:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

retronio22
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2010, 14:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους retronio22
Και επίσης μια άλλη φορά,δεν ξέρω αν ήταν αστρική προβολή,αλλά ενώ ήμουν σε κατάσταση μετά από όνειρο,και νόμιζα ότι είχα ξυπνήσει,ξαφνικά σκέφτηκα σε κλάσματα δευτερολέπτου ότι μπορεί να είναι αστρική προβολή,και σκέφτηκα να πάω στο σπίτι του αγαπημένου μου τραγουδιστή.Αντί γι'αυτό βρέθηκα στο σπίτι της γιαγιάς μου,(στο δωμάτιο όπου κοιμάμαι όταν πάω διακοπές στο χωριό) και σαν να ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι,έβλεπα το ταβάνι...αλλά θαμπά κάπως...ήξερα όμως ότι είναι το σπίτι της γιαγιάς μου (κάτι μου το έλεγε μέσα μου)!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2010, 16:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Κλασσικά,κάποιος νέος στο φόρουμ που έχει κάποιες εμπειρίες...τι ανούσιο.

Πού είναι τα δημιουργικά μέλη του φόρουμ?Γιατί δέν γίνεται μια κουβέντα της προκοπής με ποιότητα και πάνω απ όλα με ουσία? Δέν υπάρχει ουσιαστικός λόγος ύπαρξης αυτού του θέματος.

Μόνο αμπελοφιλοσοφίες βλέπω.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 08:58:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Φίλε Αλεξ έχεις αρχίσει και γίνεσαι πολύ αρνητικό άτομο.. Ξέρεις… εδώ μπαίνουν και τα άτομα που θα ήθελαν να μάθουν πέντε πράγματα… Δηλ αυτά που ρωτούν και οι ανησυχίες που έχουν είναι ανούσιες..;;; φίλε δεν σέβεσαι κανέναν με αυτά που λες και αρχίζεις να αναπτύζεις υπεροψία.

Αν ξέρεις 5 πράγματα πρέπει να αφιερώνεις τον ίδιο χρόνο με την ιδία αγάπη για αυτούς που δεν ξερόυν τίποτα όσο και για αυτούς που ξέρουν.

Αν θες να έχει ουσία ..για εσένα το θέμα ..κάνε μια ερωτήση με ουσία.. Λοιπών.. περιμένω.. πρόσεξε.. όχι αμπελοσοφοερώτηση.. για να δούμε..


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22

quote:
Φίλε Αλεξ έχεις αρχίσει και γίνεσαι πολύ αρνητικό άτομο.. Ξέρεις… εδώ μπαίνουν και τα άτομα που θα ήθελαν να μάθουν πέντε πράγματα…(βρήκαν το κατάλληλο μέρος,το πανεπιστήμιο του αστρικού επιπέδου,φυσικά εσύ είσαι ο καθηγητής) Δηλ αυτά που ρωτούν και οι ανησυχίες που έχουν είναι ανούσιες..;;;(ανούσιες όμως είναι οι απαντήσεις,επίσης είναι και ψευδείς) φίλε δεν σέβεσαι κανέναν με αυτά που λες και αρχίζεις να αναπτύζεις υπεροψία.

Αν ξέρεις 5 πράγματα πρέπει να αφιερώνεις τον ίδιο χρόνο με την ιδία αγάπη για αυτούς που δεν ξερόυν τίποτα όσο και για αυτούς που ξέρουν.

Αν θες να έχει ουσία ..για εσένα το θέμα ..κάνε μια ερωτήση με ουσία.. Λοιπών.. περιμένω.. πρόσεξε.. όχι αμπελοσοφοερώτηση.. για να δο


Η αστρική προβολή είναι ένα μεγάλο και σημαντικό θέμα,δέν μπορεί να περιορίζεται στις απλές,ψεύτικες και όλο άγνοια απαντήσεις που δίνετε.

Κατευθήνετε τον κόσμο στον γκρεμό.

Βέβαια ξέρω μιλάει η εμπειρία,κατα την γνώμη μου υπηρέτη,το μέρος που επισκέπτεσαι συνειδητά και το ονομάζεις αστρικό,είναι ένα καλοφτιαγμένο πρόγραμμα (ενα matrix σε ένα matrix),είναι κάτι ψεύτικο της φαντασίας κάποιων άλλων.

Δέν είναι τυχαίο οτι τα βιβλία που κυκλοφορούν με αυτό το θέμα (το αστρικό επίπεδο) αυμφωνούν μεταξύ τους αλλα παράλληλα κάνουν φρικτές παραλήψεις,ό,τι νά ναι δηλαδή.Τα διαβάζει αυτά ο αφελείς(όπως εγώ στην αρχή) και τα πιστεύει.Εξάλλου το εμπόριο των βιβλίων διακινείται (απο ποιούς άλλους?) απο τους iluminati.Κατευθήνουν την γνώση και την διαστρεβλώνουν,θέλουν να ξέρουμε μόνο ότι θέλουν αυτοί να ξέρουμε,κάνουν τους καλούς(τί λέω? το παίζουν πάναγνοι άγγελοι) και μας δίνουν και καλά την κρυμμένη γνώση,ενώ στην πραγματικότητα κάνουν σαμποτάζ της αληθινής γνώσης.

Υπηρέτη ζείς στην άγνοια και προσπαθείς με την μάσκα της καλοσύνης και της αγάπης να παρασύρεις κόσμο στην σχολή σου και φυσικά στον γκρεμό.

Αναγνώστες του φόρουμ,ποτέ,μα ποτέ μήν πιστέψετε κάποιον που "απλώς θέλει να βοηθήσει απο αγάπη".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
quote:
Υπηρέτη ζείς στην άγνοια και προσπαθείς με την μάσκα της καλοσύνης και της αγάπης να παρασύρεις κόσμο στην σχολή σου και φυσικά στον γκρεμό.

ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!

Περιμένω μια ουσιαστική ερώτηση…και που αναφερθηκα για σχολη μου;


quote:
Αναγνώστες του φόρουμ,ποτέ,μα ποτέ μήν πιστέψετε κάποιον που "απλώς θέλει να βοηθήσει απο αγάπη".

Εδώ δίνεις συμβουλές στα άτομα που απαξίωσες πριν.

quote:
Η αστρική προβολή είναι ένα μεγάλο και σημαντικό θέμα,δέν μπορεί να περιορίζεται στις απλές,ψεύτικες και όλο άγνοια απαντήσεις που δίνετε.

Κατευθήνετε τον κόσμο στον γκρεμό.


Με ποιο τρόπο; Φέρε μου ενα παράδειγμα ή κάτι από αυτά που έχω πει..

Έτσι θα έχουμε όλοι μια απόδειξη για αυτά που λες. .αν δεν έχεις τότε πρέπει να δεις γιατί έχεις αυτό το μισός που σε δηλητηριάζει..

Περιμένω να αναλάβεις την ευθηνή τον λόγων σου..

quote:
Βέβαια ξέρω μιλάει η εμπειρία,κατα την γνώμη μου υπηρέτη,το μέρος που επισκέπτεσαι συνειδητά και το ονομάζεις αστρικό,είναι ένα καλοφτιαγμένο πρόγραμμα (ενα matrix σε ένα matrix),είναι κάτι ψεύτικο της φαντασίας κάποιων άλλων.

Βλέπεις φίλε τι λες «κατά την γνώμη μου»..αυτό είναι μια γνώμη ..τίποτα περισσότερο από αυτό.

..Αύριο μπορείς να έχεις μια άλλη γνώμη ..αλλά αυτός που την έχει και αυτός που την αλλάζει αυτή την γνώμη ..ποιος είναι; Πάλι μια γνώμη;

quote:
Δέν είναι τυχαίο οτι τα βιβλία που κυκλοφορούν με αυτό το θέμα (το αστρικό επίπεδο) αυμφωνούν μεταξύ τους αλλα παράλληλα κάνουν φρικτές παραλήψεις,ό,τι νά ναι δηλαδή.Τα διαβάζει αυτά ο αφελείς(όπως εγώ στην αρχή) και τα πιστεύει.

Αυτό πράγματι είναι αφέλεια..

quote:
Τα διαβάζει αυτά ο αφελείς(όπως εγώ στην αρχή) και τα πιστεύει.Εξάλλου το εμπόριο των βιβλίων διακινείται (απο ποιούς άλλους?) απο τους iluminati.Κατευθήνουν την γνώση και την διαστρεβλώνουν,θέλουν να ξέρουμε μόνο ότι θέλουν αυτοί να ξέρουμε,κάνουν τους καλούς(τί λέω? το παίζουν πάναγνοι άγγελοι) και μας δίνουν και καλά την κρυμμένη γνώση,ενώ στην πραγματικότητα κάνουν σαμποτάζ της αληθινής γνώσης.

ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΓΝΩΣΗ ..ΑΝ ΟΧΙ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ;

Αν οχι.. αυτού που είμαστε πέρα από τις λέξεις τον νου, τις πεποιθήσεις, τις γνώμες τον άλλων και από όλα αυτά που η κοινωνία μας έχει γεμίσει;

Λοιπών ποια είναι η αληθινής γνώσης;

Περιμένω ..και φαντάζομαι πως περιμένουν και άλλοι να σε ακουσουν..


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 08/02/2010 11:43:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:35:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Και να σου θυμίσω και κάτι.. Όταν με ρωτούν για μια μέθοδο ..το μόνο που λέω είναι να είναι συνειδητοί στο φυσικό κόσμο.. άμα είσαι συνειδητός εδώ.. τότε μπορείς να είσαι και εκεί ..και αυτό είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα δύναμης και προστασίας..

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:40:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Η γνώμη σου θα σε επισκιάζει όσο δεν θα έχεις εμπειρία από τον αστρικό και όχι μόνο. Εσύ νομίζεις ότι δεν έχεις πέσει θύμα αυτών που διαβάζεις!!! Κάπου διάβασες κάποιος σου είπε ότι όλα αυτά είναι των iluminati και μετά βγαίνεις και μιλάς για την αφέλεια των ανθρώπων.. για κοιτά καλύτερα ….κάνε εξέταση εαυτού..

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:
Έτσι θα έχουμε όλοι μια απόδειξη για αυτά που λες. .αν δεν έχεις τότε πρέπει να δεις γιατί έχεις αυτό το μισός που σε δηλητηριάζει..

Μίσος? Ε όχι και μίσος,χαλάρωσε.Για να πώ την αλήθεια,για σένα νιώθω συμπάθεια.


quote:
Και να σου θυμίσω και κάτι.. Όταν με ρωτούν για μια μέθοδο ..το μόνο που λέω είναι να είναι συνειδητοί στο φυσικό κόσμο.. άμα είσαι συνειδητός εδώ.. τότε μπορείς να είσαι και εκεί ..και αυτό είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα δύναμης και προστασίας..

Είμαι σίγουρος οτι δέν κάνεις μόνο αυτό,μακάρι να ήταν μόνο αυτό.

quote:
ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΓΝΩΣΗ ..ΑΝ ΟΧΙ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ;

Τον εαυτό σου όμως δέν θα σου τον γνωρίσει κάποιο δόγμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:48:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:
Εσύ νομίζεις ότι δεν έχεις πέσει θύμα αυτών που διαβάζεις!!! Κάπου διάβασες κάποιος σου είπε ότι όλα αυτά είναι των iluminati και μετά βγαίνεις και μιλάς για την αφέλεια των ανθρώπων.. για κοιτά καλύτερα ….κάνε εξέταση εαυτού..

Οι ίδιοι που μιλάνε για τους iluminati,(οι οποίοι[οι iluminati] είμαι σίγουρος οτι έχουν σχέση και με την θεοσοφία και με τον γνωστικισμό)
μας παροτρύνουν να κάνουμε την δική μας έρευνα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:54:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
quote:
Βέβαια ξέρω μιλάει η εμπειρία,κατα την γνώμη μου υπηρέτη,το μέρος που επισκέπτεσαι συνειδητά και το ονομάζεις αστρικό,είναι ένα καλοφτιαγμένο πρόγραμμα (ενα matrix σε ένα matrix),είναι κάτι ψεύτικο της φαντασίας κάποιων άλλων.

Αν δεν είναι η γνώμη σου ..και επισκέπτεσαι αυτό το μέρος ..και έχεις δει ..ότι είναι ένα καλοφτιαγμένο ματριξ ...πια εμπειρία σου.. στο απόδειξε ότι είναι έτσι όπως τα λες.

Κοιτά.. είναι πολύ σοβαρό αυτό που λες ..αν θες να βοηθήσεις τους συνανθρώπους σου να δραπετεύσουν από αυτό.. τότε πρέπει να τους πεις πως θα το κάνουν.. και βέβαια το που θα πάνε.. ΛΟΙΠΩΝ;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 08/02/2010 12:00:58

Edited by - ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ on 08/02/2010 12:24:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2010, 11:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
quote:
Οι ίδιοι που μιλάνε για τους iluminati,(οι οποίοι[οι iluminati] είμαι σίγουρος οτι έχουν σχέση και με την θεοσοφία και με τον γνωστικισμό)
μας παροτρύνουν να κάνουμε την δική μας έρευνα.

Κάτσε βρε φίλε μου ..ποιοι είναι αυτοί οι ίδιοι;

Πως είσαι σίγουρος ότι οι iluminati έχουν σχέση με την θεοσοφία και με τους Γνωστικούς;


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy