ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
28th_Thief
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 10:57:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 28th_Thief

Κόφ' το ρε μούρλα!

Deva ParinitoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 11:16:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Καλό μου κυτίο μη παραπόνων, σήμερα,
μετά από μία εκπληκτική βόλτα,
σκέφθηκα πως μαθαίνοντας να αγαπάμε τον εαυτό μας,
με ένα ιερό χέρι δίπλα μας, έχουμε εμπιστοσύνη στην Ανώτερη Δύναμη, γινόμαστε μαζί με το ΑΠΕΙΡΟ ΠΝΕΥΜΑ, συνδημιουργοί ενός κόσμου αγάπης. Το ζω καθημερινά. Η αγάπη γιά τον εαυτό μας, και γιά τους δικούς μας, μας μετατρέπει από θύμα σε νικητή νικητές και μας πλουτίζει με υπέροχες εμπειρίες.
΄Ολα έρχονται βολικά
εύκολα
χωρίς κόπο,
σε ευχαριστώ,
δεν συρρικώνονται οι σκέψεις κι οι πεποιθήσεις μας, γι΄αυτό κι η αγάπη μας ρέει ελεύθερα.
Και τα εκπληκτικά επιτεύγματα ακολουθούν.
Α.Ρ.

ΔΡΑΚΟΝΤΕΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

28th_Thief
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 12:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 28th_Thief

Παραπονιέται η Μαριγώ / που της πιάνουνε τον κώ',
όλο λέει πως δεν θέλει / κι όλο στάζει απ' το μέλι...

Special αφιερωμένο στα μάγουλα του μπόξερ που σαλιώνουν το αιδoίο του esoterica...

Παραπονιέμαι ο δύστυχος γιατί με εξαπατούσες /
παραπονιέται κι ο θεός που τον "τροφοδοτούσες"*

Special αφιερωμενό ρεμπετοειδή δύστιχο, με *Ρασουλική εμφανή προδιάθεση, στα ζεϊμπετόσκυλα του esoterica...


Deva Parinito

Edited by - 28th_Thief on 03/12/2005 12:07:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 12:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel

δεν είναι ακριβώς παράπονο... μα μία απορία...

πως οι δύο γίναν ένας?

καχύποπτη μου λένε... μα είναι απορίας άξιο... εγώ ήξερα ότι όταν
δημιουργείται μία σχέση συμβαίνει αυτό...

όχι όταν διαλύεται...

χμ.. εξαιρετικά καχύποπτη ...

ένας?

μία?

που 'σαι βρε Allzzaro μου να καχυποπτεύσουμε μαζί ?


Galadriel



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 15:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΑΓΑΠΗ...Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΤΡΕΛΑ.
ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ...ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΑΙΣΘΗΣΕΩΝ...ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ.
ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΙΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 15:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

ΑΓΑΠΗ...Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΤΡΕΛΑ.
ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ...ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΑΙΣΘΗΣΕΩΝ...ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ.
ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΙΑ.

..




Μ΄ΑΓΡΥΠΝΟ ΜΑΤΙ...

Ψυχική εποποιία
ιστοί ονείρων
στη γλύκα μύρων,
θα αφεθώ...

Υπερώα ενδοψίας
προσκυνώ!!!

Δράκοντες
ταυρομάχοι στην αρένα της ζωής
πράττοντες
δίχως άγχη,
υπερβάσεις της ψυχής...

ΜΑΖΙ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Βάνει ο γάιδαρος γινάτι, τήνε τρώει όμως γιομάτη.

Καλές μου παροιμίες. Μόνο με αγάπη πάμε μπροστά...

Καίγονται οι καχεντρεχείς στην πυρά της φαντασίας τους που γίνεται πραγματικότητα. Στάχτες λοιπόν.
Παρόρμηση κι ανάγκη,
να υπερπηδήσουμε φραγμούς
και σύνορα
να καταλάβουμε
οχυρά
σπάζοντας πόρτες
να σώσουμε την τελευταία
ελπίδα που καλεί.
Του να είσαι Ελεύθερος
και να γίνεσαι ένα
με τον
άλλον.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Riech
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:17:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Riech
Γεια σου Παύλο.

quote:
Ryche,υποκλίνομαι φίλε. Πρόσεχε.



Θα σου δώσω μια φιλική συμβουλή.
Ελπιζω να την δεις ετσι,γιατι τέτοια είναι.

Οταν υποκλίνεσαι να προσέχεις τα οπισθιά σου
και οταν ανυψώνεσαι να προσέχεις το κεφάλι σου.

quote:
Δεν έχεις ιδέα ποιος είμαι και τι μπορώ να κάνω.


Ουτε εσυ εχεις ιδέα τι εισαι και τι μπορεις να κανεις.
Εσυ δεν Εισαι,αλλα Γινεσαι,μην ξεχνιεσαι.
Γι αυτο άραξε στα κυβικά σου.

quote:

θα επικαλεστώ τους φόβους σου, στοιχειοθετώντας Λόγο που θα είσαι ανίκανη να αντιμετωπίσεις.


Θα ηταν σοφότερο να μάθεις στην συντροφό σου να στοιχειοθετεί Λόγο στο οποίο είναι πράγματι ανίκανη,πριν ασχοληθείς με την Άτμα που πριν λιγο καιρό δημοσια στο forum,παραδεχοσουνα και την αντιμετωπιζες με σεβασμο.Η στάση σου άλλαξε,χωρίς να διαπράξει τίποτα ενάντια σου.Μπορω ομως να κατανοησω τους λογους που το κανεις.Είναι εμφανής οι λόγοι.
Η Ατμα απάντησε απλώς στην λασπολογία που εκτόξευσε η σύντροφος σου για την δραστηριοτητά της στο Mystica.Στο ιδιο μηνυμα εγραψε και το εξής το οποίο προσπέρασες:

quote:

Δεν θα ξανασχοληθω με το θέμα"



Μην ξανασχοληθείς λοιπον με την Άτμα.Γιατί οταν ασχολήσαι μαζι της,ασχολήσαι μαζι μου.Ακόμα δεν σου εγινε κατανοητό αυτό;
Να στο κάνω λοιπόν λιανά και πασαλιμανιώτικα.
Κάτω τα ξερά σου!!

Οπως βλέπεις δεν μπήκα καν στον κόπο να απαντήσω στο αισχρό κειμενο της συντροφους σου.Βλέπεις δεν διαθέτω κόμπλεξ,που τόσο μάταια αναζήτησε να βρεί.Κρατήσα λοιπόν τον λόγο μου και τον κρατάω ακόμα και τώρα.

Οφείλω ωστοσω να σου πω σαν ανθρωπος προς ανθρωπο το εξής.Χτες με έφτυνες,σήμερα με προσκυνάς.Δεν αναζητώ ούτε το ένα ούτε το άλλο.Πρέπει να καταλάβεις και νόμιζα οτι το είχες καταλαβει ηδη,οτι δεν σε σταύρωσε κανείς.Εσύ ζητούσες να σταυρωθείς.Εμείς δεν το πραξαμε.Δες το αυτό.Ξερεις τι ειναι η Αμαρτία Παυλό;
Αμαρτία είναι να φτίαχνεις Δαίμονες στον εαυτό σου που δεν πιστεύει στην υπαρξή τους για να αποδειξεις οτι υπαρχουν Αγγελοι.Πρεπει να καταλάβεις οτι δεν μπορείς να Αναστηθείς οσο θέτεις τέτοιους προβληματισμούς μέσα σου.Ετσι ειναι φιλε μου.Ειναι τοσο απλό.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙΣ,ΣΤΑΥΡΩΝΟΝΤΑΣ ΑΛΛΟΥΣ.Δεν σου κανω κυρηγμα ούτε επιδειξη.Μοιράζομαι απλως μαζι σου την εμπειρία μου.Αν με κατανοησες ποτέ,θα τα κατανοήσεις και ολα αυτά τωρα.Γίνε πάλι λοιπόν το μέλος το οποίο υπερασπίστηκα με τόσο σθένος.

Ειλικρινά,σήμερα είναι ενας καινούργιος ήλιος.Και οφείλεις να δεις τα πραγματα αλλιώς.Αυτό το λές εσύ.Πράξε το λοιπόν.Εγώ και η συντροφός μου δεν θα ξανασχοληθούμε μαζί σας.Τελεία και Παύλα.Ελπίζω αυτο να μην γίνει αιτία για νεες λάσπες και νέα υπονοούμενα εκ μέρους σας.Αν διαθετετε δυναμη σταματήστε το.Αν είστε αδύναμοι συνεχίστε το.Αλλα να γνωρίζετε οτι το να αδειάζουμε απο το άδειο στο κενό ειναι μια διαδικασία μάταιη και δεν προσφέρει τίποτα σε κανέναν.

Όμως έχω καταλάβει οτι είσαι ένας άνθρωπος που έχει την Ανάγκη να έχει τον τελευταίο Λόγο.Πάρε τον λοιπόν.Χαρισμά σου.Πες οτι θέλεις.Αλλα να γνωρίζεις οτι θα το κανείς για τους άλλους,γιατί εγώ δεν θα ξαναμπώ να διαβάσω τι θα γράψεις.Για εμένα τελειωσε,γι αυτο και διατηρώ την στάση αυτή.

Καλη σου μέρα.

Pixeldream,Aφροδίτη.Μην συνεχίζεται να τρέφεται καταστάσεις που διαιωνίζουν την Σαμσάρα.Ευτυχήστε τον Έρωτα σας και μην παραδίνεται την ενεργειά του σε αδιέξοδα.Ομολογώ πως ειναι δύσκολο να περασεις απο την Σαμσάρα στην Νιρβάνα.Αλλα η συνειδηση δεν λειτουργεί γραμμικά μόνο,δεν ειναι λοιπον μια απόσταση αναμεσα σε δύο σημεία αλλα αναμεσα σε δύο καταστάσεις.Και τα συναισθήματα ειναι Καταστασεις και τιποτε αλλο.Μπειτε λοιπον στην κατάσταση που ονομαζεται "Δεν τσιμπάω το τυράκι" και αναζητήστε εκτόνωση του ερωτα σας,σε πιο δημιουργικες αναζητήσεις.Φιλικά.


Admin,τελικά εισαι και συ Μπαγάσας οπως εμείς.Ποιον πας να κοροιδεψει βρε;Eκανες Επέμβαση στο μηνυμα του Peronosporu,γιατι οπως εγραψες περιειχε προσβλητικές εκφράσεις.Ποίον νομίζεις οτι κοροιδευείς;To πιο προσβλητικό ποστ που εχει γραφτει στην Ιστορία του Εσωτερικα συνεχίζει και παραμένει αναλλοίωτο δυο σελίδες πίσω.
(Που εισαι ακριβοδίκαιη Pyramid;Που είστε όλοι;)
Νομίζεις οτι τσιμπάω;Σου έγραψα και παλαιότερα οτι εμένα δεν μπορείς να μου κάνεις Τιποτα.Σ'εχω θαψει και σενα απο προχθές.Δεν ασχολούμαι πλέον μαζί σου.Γι αυτό κλείδωσε τώρα το μελος Riech,oπως έπραξες και οταν σου ζητησα να κλειδώσεις το μέλος Εl Morya.

Θα ρθει και η σειρά σου.


Και ναι!Το Τζέλα Δέλτα δεν είχε φουγάρα..

AtmaRyche..
United Κingdoms

Edited by - Riech on 03/12/2005 16:24:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:41:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Admin,τελικά εισαι και συ Μπαγάσας οπως εμείς.Ποιον πας να κοροιδεψει βρε;Eκανες Επέμβαση στο μηνυμα του Peronosporu,γιατι οπως εγραψες περιειχε προσβλητικές εκφράσεις.Ποίον νομίζεις οτι κοροιδευείς;To πιο προσβλητικό ποστ που εχει γραφτει στην Ιστορία του Εσωτερικα συνεχίζει και παραμένει αναλλοίωτο δυο σελίδες πίσω.
Το καλύτερο της υπόθεσης είναι ότι δεν το έγραψα προσβλητικά!!! Το ΕΝΝΟΩ είναι μανία καταδίωξης.
Φίλε Admin αν ρωτήσεις κάποιον ψυχολόγο ή ψυχίατρο (εγώ ρώτησα ψυχολόγο) αυτά που έγραψα θα σου πεί!!!
Να πάει το κοριτσάκι να το δεί ψυχολόγος.
Ούτε κακό, ούτε προσβλητικό είναι να σε δεί ψυχολόγος όταν έχεις κάποιο πρόβλημα. Κακό είναι να νομίζεις ότι είσαι "καλά" ενώ βγαίνουν στην επιφάνεια τέτοια συμπτώματα. Αυτά τα συμπτώματα παρουσιάζονται συνήθως σε έξυπνους αλλά πολύ εγωιστές ανθρώπους και είναι ένδειξη ότι "κάτι δεν πάει καλά" στον εσωτερικό τους κόσμο.

Παρακαλώ να τα διαβάσετε σοβαρά αυτά που γράφω, δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ προσωπικό με την ΑΦΡΟΔΙΤΗ δεν την ξέρω, δεν με ξέρει (και θα παραμείνει μάλλον έτσι) και δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε. Απλώς ΘΕΩΡΩ ότι για το ΚΑΛΟ της θα πρέπει να το ψάξει το θέμα.

Κατα τα άλλα ποσώς με ενδιαφέρει τί έκανε, τί κάνει και τί θα κάνει ο τάδε ή ο δείνα. Εγώ έτσι και αλλιώς σε αυτό το θέμα δεν μπλέκομαι απλώς έκανα μια παρατήρηση σε κάτι που έκανε "μπάμ".
Τους συμμετέχοντες δεν τους ξέρω ούτε την προϊστορία τους από το τί γράφουν βγάζω κάποια συμπεράσματα που μπορεί να είναι και λανθασμένα.

Να είστε καλά όλοι.

Carpe diem είναι και όμορφη μέρα σήμερα

Φιλικά Περονοτέτοιος

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Καλη σου μέρα.

Pixeldream,Aφροδίτη.Μην συνεχίζεται να τρέφεται καταστάσεις που διαιωνίζουν την Σαμσάρα.Ευτυχήστε τον Έρωτα σας και μην παραδίνεται την ενεργειά του σε αδιέξοδα.Ομολογώ πως ειναι δύσκολο να περασεις απο την Σαμσάρα στην Νιρβάνα.Αλλα η συνειδηση δεν λειτουργεί γραμμικά μόνο,δεν ειναι λοιπον μια απόσταση αναμεσα σε δύο σημεία αλλα αναμεσα σε δύο καταστάσεις.Και τα συναισθήματα ειναι Καταστασεις και τιποτε αλλο.Μπειτε λοιπον στην κατάσταση που ονομαζεται "Δεν τσιμπάω το τυράκι" και αναζητήστε εκτόνωση του ερωτα σας,σε πιο δημιουργικες αναζητήσεις.Φιλικά.




ΡΑΙΧ,
ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ. ΚΥΡΙΩΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ. ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ, ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΙΑ.
ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟ, Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΩ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ.
ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΛΑΤΡΕΙΑΣ. ΖΕΣΤΑΣΙΑΣ.
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΚΟΡΠΙΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ. Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ. ΑΓΝΟΗΣΕ ΤΟΥΣ. ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΡΑΞΑ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ. ΤΟ ΠΡΑΤΤΩ ΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΘΑ ΤΟ ΠΡΑΤΤΩ...
ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΄Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο PIXELDREAM...
ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ, ΤΟΝ PIXELDREAM. ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΙΠΟΤΕ ΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΘΕΙΚΗΣ ΣΧΕΣΗΣ. ΠΟΤΕ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ 10 ΑΙΩΝΕΣ ΜΕΤΑ...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΤΕΡΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ.
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΤΟ ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΙΡΟ.
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΙΩΝΩΝ ΣΤΙΓΜΩΝ ΠΟΘΩΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΠΑΡΑΒΑΝ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΣΤΑ ΑΒΑΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ.
ΣΤΑ ΤΟΠΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΔΕΟΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟ.
ΕΠΑΦΙΕΜΑΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΟΘΥΜΙΑ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΟΝΗΣΕΩΝ...
ΔΕΝ ΓΥΡΟΦΕΡΝΩ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ. ΜΕΣΑ ΜΠΗΚΑ.ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΗ.
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΗ ΡΟΥΛΕΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.
ΑΠΟΣΦΡΑΓΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΣΙΩΠΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΙΕΣ.
ΚΙ ΑΝ Η ΕΠΟΧΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΒΑΡΗΚΟΗ, ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΑ ΓΡΑΨΑΜΕ ΣΤΑ ΑΣΤΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ.
ΚΟΝΤΟΘΩΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ. Ε ΚΑΙ; ΤΟΥΣ ΠΑΜΕ ΚΟΝΤΡΑ...
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΙ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ...
ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΙΝΑ.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑ ΕΦΙΚΤΟ.


ΕΝΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio
Mα είναι σύνθεση τώρα αυτή που κατέβασε ο παπάρας ο παρμεζάνι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 16:58:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

quote:
Admin,τελικά εισαι και συ Μπαγάσας οπως εμείς.Ποιον πας να κοροιδεψει βρε;Eκανες Επέμβαση στο μηνυμα του Peronosporu,γιατι οπως εγραψες περιειχε προσβλητικές εκφράσεις.Ποίον νομίζεις οτι κοροιδευείς;To πιο προσβλητικό ποστ που εχει γραφτει στην Ιστορία του Εσωτερικα συνεχίζει και παραμένει αναλλοίωτο δυο σελίδες πίσω.
Το καλύτερο της υπόθεσης είναι ότι δεν το έγραψα προσβλητικά!!! Το ΕΝΝΟΩ είναι μανία καταδίωξης.
Φίλε Admin αν ρωτήσεις κάποιον ψυχολόγο ή ψυχίατρο (εγώ ρώτησα ψυχολόγο) αυτά που έγραψα θα σου πεί!!!
Να πάει το κοριτσάκι να το δεί ψυχολόγος.
Ούτε κακό, ούτε προσβλητικό είναι να σε δεί ψυχολόγος όταν έχεις κάποιο πρόβλημα. Κακό είναι να νομίζεις ότι είσαι "καλά" ενώ βγαίνουν στην επιφάνεια τέτοια συμπτώματα. Αυτά τα συμπτώματα παρουσιάζονται συνήθως σε έξυπνους αλλά πολύ εγωιστές ανθρώπους και είναι ένδειξη ότι "κάτι δεν πάει καλά" στον εσωτερικό τους κόσμο.

Παρακαλώ να τα διαβάσετε σοβαρά αυτά που γράφω, δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ προσωπικό με την ΑΦΡΟΔΙΤΗ δεν την ξέρω, δεν με ξέρει (και θα παραμείνει μάλλον έτσι) και δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε. Απλώς ΘΕΩΡΩ ότι για το ΚΑΛΟ της θα πρέπει να το ψάξει το θέμα.

Κατα τα άλλα ποσώς με ενδιαφέρει τί έκανε, τί κάνει και τί θα κάνει ο τάδε ή ο δείνα. Εγώ έτσι και αλλιώς σε αυτό το θέμα δεν μπλέκομαι απλώς έκανα μια παρατήρηση σε κάτι που έκανε "μπάμ".
Τους συμμετέχοντες δεν τους ξέρω ούτε την προϊστορία τους από το τί γράφουν βγάζω κάποια συμπεράσματα που μπορεί να είναι και λανθασμένα.

Να είστε καλά όλοι.

Carpe diem είναι και όμορφη μέρα σήμερα

Φιλικά Περονοτέτοιος

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - Ηράκλειτος


ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΑΣΘΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ. ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ.
ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΑ. ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΚΟΣΜΟ, ΕΧΩ ΑΠΕΙΡΑ Ε ΜΑΙΛ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΚΡΑΤΩ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΣΟΥ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΟΥΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΕΧΩ Η ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΩ.
ΤΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ. ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ. ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΕΜΕΝΑ Η ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ. ΛΥΣΕ ΤΟ ΕΣΥ. ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ. ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ. ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΓΩ ΑΝΤΙΠΑΘΩ Ή ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΔΥΟ Η ΤΡΙΑ ΑΤΟΜΑ; ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΙΓΩ ΟΜΩΣ.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΕΙΣ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΥΡΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ. ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣ.
ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΡΟΦΗ ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΜΟΣΤΟ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Η ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.
ΧΘΕΣ ΕΛΑΒΑ ΕΝΑ Ε ΜΑΙΛ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.
ΓΡΑΦΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.
ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ
ΤΡΟΦΗ.
ΑΥΤΑ ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΜΟΥΤΡΑΚΙ. ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΙ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:26:20  Εμφάνιση Προφίλ
Διάβασε καλύτερα τί λέω στο post μου Αφροδίτη....
Γράφεις
quote:
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΕΙΣ.
και παραβλέπεις αυτό το σημείο που έγραψα εγώ.
quote:
Τους συμμετέχοντες δεν τους ξέρω ούτε την προϊστορία τους από το τί γράφουν βγάζω κάποια συμπεράσματα που μπορεί να είναι και λανθασμένα.
Γιατί;;; Για ποιόν τα γράφω αυτά κορίτσι μου για μένα;;; Σου εναντιώθηκα δηλαδή;;; Στον Καιάδα ο Περονόσπορος!!!!! Πώς τολμά να σχολιάζει εμένα δηλαδή;;;;

Γράφεις

quote:
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΑΣΘΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ. ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ.
Ενώ έγραψα καθαρά
quote:
Φίλε Admin αν ρωτήσεις κάποιον ψυχολόγο ή ψυχίατρο (εγώ ρώτησα ψυχολόγο) αυτά που έγραψα θα σου πεί!!!
Οτι ρώτησα ψυχολόγο και μου τα είπε αυτά.

επιπλεον γράφεις

quote:
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΡΕΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΕΜΕΝΑ Η ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ. ΛΥΣΕ ΤΟ ΕΣΥ. ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ.
και παραβλέπεις αυτό που έγραψα
quote:
Ούτε κακό, ούτε προσβλητικό είναι να σε δεί ψυχολόγος όταν έχεις κάποιο πρόβλημα.
Δεν μίλησα για ψυχίατρο, μίλησα για ψυχολόγο έχει τρομερή διαφορά!!! Δεν είπα ότι είσαι τρελή είπα ότι έχεις κάποιο πρόβλημα και πρέπει να το κοιτάξεις γιατί αναδύεται στον χαρακτήρα σου με αυτόν τον τρόπο.
Επιπλέον σε ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις σε αυτό το σημείο
quote:
Αυτά τα συμπτώματα παρουσιάζονται συνήθως σε έξυπνους αλλά πολύ εγωιστές ανθρώπους

Να προσέχεις τί γράφω και πώς το γράφω πριν κρίνεις ΕΣΥ, ΕΜΕΝΑ. Ουσιαστικά κάνεις αυτό για το οποίο με κατηγορείς. Εσύ "είδες" μια προσωπική επίθεση σε μια συμβουλή για το καλό σου. Αυτό και μόνο δεν πρέπει να σε βάλει σε σκέψεις

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
TO ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΧΡΥΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ.

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:


Επιπλέον σε ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις σε αυτό το σημείο
quote:
Αυτά τα συμπτώματα παρουσιάζονται συνήθως σε έξυπνους αλλά πολύ εγωιστές ανθρώπους

Να προσέχεις τί γράφω και πώς το γράφω πριν κρίνεις ΕΣΥ, ΕΜΕΝΑ. Ουσιαστικά κάνεις αυτό για το οποίο με κατηγορείς. Εσύ "είδες" μια προσωπική επίθεση σε μια συμβουλή για το καλό σου. Αυτό και μόνο δεν πρέπει να σε βάλει σε σκέψεις


Πολλοί είναι και έξυπνοι και εγωιστές καλέ μου όταν πρέπει...
Σε σκέψεις με βάζει η ξαφνική σου επίθεση.
Οι τρελλοί με τους τρελλούς κι οι λογικοί με τους λογικούς. ΄Εχω φάει τόση επίθεση που κατάντησε κουραστικό. Είμαι ταυτόχρονα σε άλλα 3 foroum μπαίνω γελώ γράφω συζητώ επικοινωνώ μαθαίνω γνωστοποιώ πράγματα ανθίζω, δεν είναι δυνατόν ξαφνικά να ακούω ότι ακούω. Θέλεις να δώσεις τροφή σε άτομα. ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ. ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.
ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:36:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μάλιστα...
Καταρχάς galadriel μου κάνει εντύπωση το γιατί έφερες ως παράδειγμα εμένα αν με κατηγορούσες για πράγματα που δεν θα είχα κάνει.
Ας είναι λοιπόν!
Αν διέπραττες κάτι τέτοιο θα είχα κάθε λόγο να σε κατηγορήσω για συκοφαντία, εφόσον δεν θα σε είχα ενοχλήσει ποτέ μου.
Το θέμα όμως ξέρεις πιό είναι?
Οτι από την αντίδραση μου και τη συμπεριφορά μου πρός εσένα το δίκιο που θα είχα θα μπορούσε εύκολα να μετατραπεί σε άδικο.
Αν άρχιζα επί μέρες να σε προσβάλλω και να ρίχνω υποννοούμενα για σένα το δίκιο που θα είχα θα άρχιζε να γίνεται άδικο.
Με λίγα λόγια θα διαπράτταμε κι οι 2 άδικο.
Αναφέρεις επίσης πως φταίνε οι "πελάτες" ή αλλιώς τα κοινά μέλη που ασχολούνται με τα όσα αναφέρετε.
Αλήθεια, galadriel?
Φταίω εγώ αν βγεί ο καθένας και διαδίδει τα της προσωπικής του ζωής?
Φταίω εγώ αν έχει δημιουργηθεί μια κατάσταση σαν αυτή που επικρατεί?
Δε νομίζω.
Στα όσα αναφέρεις περί του θέματος που ανοίχθηκε από την Αφροδίτη και σας κατηγορούσε έχεις δίκιο.
Ήταν λάθος να δημοσιευτούν τέτοια προσωπικά στοιχεία δημοσίως και το έχω πεί και δημόσια όσο και σε κείνη.
Οπότε δε μπορώ να καταλάβω πότε σε αντιμετώπισα υποκειμενικά.
Και δεν θα υπήρχε λόγος να το κάνω αυτό, galadriel.
Ούτε σε ξέρω, ούτε έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα για να μπορώ να είμαι αρνητικός απέναντι σου.
Αν παρόλα αυτά εμμένεις σε αυτή σου την άποψη, δε μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω για να σε πείσω για το αντίθετο.

Αγαπητέ Deva εχθές μου έθεσες ένα ερώτημα σχετικά με το αν πιστεύω αν όντως ήσουν με την Αφροδίτη.
Δε μπορώ εγώ να ξέρω τι έχει συμβεί και τι συμβαίνει.
Δε μπορώ να ξέρω αν υπήρξατε ζευγάρι ή όχι, φίλε μου.
Αυτό το ξέρετε εσείς και μόνο εσείς.
Εγώ κρίνω από τα όσα διαβάζω.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:42:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ...
Αυτή είναι η καλύτερη συνταγή για να πάει ο κόσμος κατά διαόλου.... Η απάθεια
quote:
Θέλεις να δώσεις τροφή σε άτομα. ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΣΑΣ. ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.
Δεν θέλω να δώσω τροφή σε κανέναν, θέλω να σκεφτείς σοβαρά αυτά που έγραψα.
Και θα σεβαστώ την επιθυμία σου... δεν θα ξαναγράψω σε αυτό το θέμα ούτε θα εμπλακώ σε άμεση απάντηση σε σένα εκτός αν γίνει αναφορά στο όνομά μου.

Να περνάς καλά και να στοχάζεσαι ακόμα πιο καλά

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Peronosporos:
" Το καλύτερο της υπόθεσης είναι ότι δεν το έγραψα προσβλητικά!!! Το ΕΝΝΟΩ είναι μανία καταδίωξης.
Φίλε Admin αν ρωτήσεις κάποιον ψυχολόγο ή ψυχίατρο (εγώ ρώτησα ψυχολόγο) αυτά που έγραψα θα σου πεί!!!
Να πάει το κοριτσάκι να το δεί ψυχολόγος."

Παραπέμπω και στο συγκεκριμένο μήνυμα για το οποίο γίνεται λόγος: 02/12/2005, 18:17:52

Η πραγματικότητα είναι, αγαπητέ Peronosporos, ότι και προσβλητικός υπήρξε ο τρόπος που επέλεξες για να απευθύνεις μία θεώρησή σου για έναν άλλον άνθρωπο αλλά και εντελώς άστοχος - όπως ήδη έχω γράψει. Μάλιστα, συνεχίζεις και γράφεις κάποια πράγματα με τέτοιον τρόπο που δεν φαίνεται καθόλου εγγυημένος για το ότι μπορεί να λειτουργήσει για το "καλό" του άλλου... Πιο συγκεκριμένα αναφέρομαι στο "κοριτσάκι", για παράδειγμα...

Επίσης πραγματικότητα είναι ότι κανένας σοβαρός ειδικός με αγνά ανθρωπιστική τοποθέτηση απέναντι στις καταστάσεις, δεν θα δήλωνε πουθενά δημοσίως τέτοιες υποθέσεις, ούτε και θα έκανε δηλώσεις τέτοιου τύπου απευθείας και με τέτοια προφάνεια προς το άτομο για το οποίο πιθανώς θα είχε κάποια υποψία ότι υφίσταται σε κάποια ψυχολογική ανισορροπία.

Πόσο μάλλον περισσότερο δεν δικαιοδοτείται να κάνει κάτι τέτοιο, και μάλιστα δημόσια, ένας άνθρωπος που δεν γνωρίζει πρόσωπα και καταστάσεις και δεν έχει ιδία επαφή με τον συγκεκριμένο άνθρωπο(όπως ήδη μας είπες).

Τέλος πάντων όμως, θα λάβω εδώ σοβαρά υπόψη μου τα γραφόμενά σου σχετικά με τη πρόθεσή σου να κάνεις "καλό" στην ΑΦΡΟΔΙΤΗ και για το ότι δεν έχεις κάτι προσωπικό απέναντί της και πιθανώς και τα συμπεράσματά σου να είναι λανθασμένα...

Αυτή η, προσεκτική, αντιμετώπιση έχει οπωσδήποτε πολύ θετικότερη χροιά!

Σου προτείνω λοιπόν να συνεχίσεις με την ίδια προσοχή και καλή προδιάθεση.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:44:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Αντί να παραπονεθώ γιά τις κουρτίνες που περάστηκαν στραβά, γιά το τζαμάκι που έσπασε στο σύνθετο και γιά το καθάρισμα του κήπου γκρινιάζω ή παραπονιέμαι γιά άλλα.
Καλά κάνω και το ρίχνω στην ποίηση. Και ηθικά και οικονομικά με έχει αγκαλιάσει...
΄Αντε βλεφάριασαν τ΄άστρα κι απόψε...
Περνάει το φεγγάρι στα αιθέρια.


Βρε κακό που με βρήκε. Ψυχίατρο κολλητή έχω, με βρίσκει τόσο νορμάλ ώστε να ανεβάζω και να στηρίζω εκείνη, και θα βγω και τρελλή εδώ μέσα.
Κανείς να με πει ιδιοφυία; Η τρέλλα κι η ιδιοφυία κοντά είναι.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ ΩΣ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ...
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ...
ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ.

ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ...ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ...
ΑΛΛΑ...ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΒΡΕ...Η ΑΓΑΠΗ...
ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΕ ΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΤΩΡΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 03/12/2005 17:47:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 18:05:02  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Admin,
Προτίμησα να στείλω post στο forum γράφοντας όσα έγραψα γιατί μπορεί να μου γίνει δημόσια κριτική (έστω και στην ανώνυμο nickname peronosporos) γιατί αν τα έγραφα σε e-mail θα ήταν "μια ακόμη απρόσωπη επίθεση" ενάντια στην Αφροδίτη. Επέλεξα να το γράψω δημόσια όχι για να την προσβάλλω αλλα ακριβώς για να δείξω ότι δεν έχω κανέναν άλλο σκοπό. Άλλωστε τώρα είσαι σε θέση να κρίνεις αν έχω κάτι εναντίον της. Θα ήταν καλύτερο δηλαδή να ήταν ανώνυμα??? Συμφωνώ ότι εκείνο το post ήταν λίγο "άκομψο" αλλά παραβλέψατε όλοι αυτην την φατσούλα που ήταν το "νόημα" του post "σοκ" και όχι ειρωνία...
quote:
Δεν θέλω να δώσω τροφή σε κανέναν, θέλω να σκεφτείς σοβαρά αυτά που έγραψα.
Και θα σεβαστώ την επιθυμία σου... δεν θα ξαναγράψω σε αυτό το θέμα ούτε θα εμπλακώ σε άμεση απάντηση σε σένα εκτός αν γίνει αναφορά στο όνομά μου.
Νομίζω ότι αυτό που έγραψα παραπάνω τα λέει όλα.
Εχθρούς έχω κάργα και δεν χρειάζομαι άλλους πόσο μάλλον ανθρώπους που δεν έχω συναντήσει ποτέ.
quote:
ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΕ ΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΤΩΡΑ.
Άντε χατήρι δεν χαλάμε

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - Ηράκλειτος

Edited by - Peronosporos on 03/12/2005 18:08:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 19:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

βάνει ο γάιδαρος γινάτι, τήνε τρώει όμως γιομάτη.



καλη!!!


δεν την ηξερα


quote:

πως οι δύο γίναν ένας?


αυτος δεν ειναι ο προορισμος τους καλη μου? (δε σου βαζω φατσουλα γιατι στην σπανε)

θα την βαλω αποκατω στο ξεκαρφωμα


quote:

Special αφιερωμένο στα μάγουλα του μπόξερ που σαλιώνουν το αιδoίο του esoterica...


παρακαλω, μην μου θιγετε τα μποξερ (ειχα καποτε ενα σαλιαρικο και την ευρισκα) και τα αιδοια!


το αιδοιο ειναι αιδοιο μεσα στην αιδοιοσυνη του και το μποξερ, μποξερ μεσα στην σαλιωσυνη του...


quote:

Και ναι!Το Τζέλα Δέλτα δεν είχε φουγάρα..


τραγικο συμβαν...

ημουν μαρκονης πανω του και το εζησα!

αχ τι μου θυμισες...


quote:

Να πάει το κοριτσάκι να το δεί ψυχολόγος.


το βλεπει ηδη ενας!


εγω!


του συστηνω να συνεχισει να ειναι κοριτσακι μεσα στην κοριτσοσυνη του.

υπαρχουν επιστημονικες παρατηρησεις ως προς την μεθοδο μου?


quote:

Mα είναι σύνθεση τώρα αυτή που κατέβασε ο παπάρας ο παρμεζάνι;


οπα, εχασα επεισοδιο!


χου ιζ δις παρμεζανι?


συνθετης ή ανταγωνιστης ψυχολογος???


quote:

Αντί να παραπονεθώ γιά τις κουρτίνες που περάστηκαν στραβά, γιά το τζαμάκι που έσπασε στο σύνθετο και γιά το καθάρισμα του κήπου γκρινιάζω ή παραπονιέμαι γιά άλλα.

ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ...
ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ.



για το τζαμακι στον Κουδα, για τα αλλα στον αντμινο, για το κοκκινο κρασακι σε μενα!

quote:

εκτός αν γίνει αναφορά στο όνομά μου.


επι ματαιω εννοειται...

και γω μεσα!


.


γουαϊλντ θινκ, γιου μεϊκ μαϊ χαρτ σινγκ!!!


.


ξεχασα να γκρινιαξω γμτ...

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 20:15:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Εδώ είμαι αγαπητέ Riech, δεν έχω κάτι να πω.

Αυτό που έχετε ξεκινήσει είναι ψυχοφθόρο, δεν χρειάζεται να σας βοηθήσω να το συνεχίσετε προτιμώ να βοηθήσω να σταματήσει. Ας κάνει κάποιος την αρχή να σταματήσει και σιγά σιγά θα τελειώσει. Μου άρεσε να διαβάζω όλους όσους μπερδεύτηκαν σε αυτό τον κυκεώνα αλληλοκατηγοριών και λυπάμαι πολύ όταν δεν μου δίνετε την δυνατότητα να συνεχίσω να διαβάζω απόψεις και αναλύσεις του επιπέδου που έχω δει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 22:46:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
quote:

Μάλιστα...
Καταρχάς galadriel μου κάνει εντύπωση το γιατί έφερες ως παράδειγμα εμένα αν με κατηγορούσες για πράγματα που δεν θα είχα κάνει.

εντελώς συμπτωματικό είναι αγαπητέ, θα νιώσεις καλύτερα αν βάλω στο παράδειγμα το όνομα της Avallon?

quote:

Ας είναι λοιπόν!
Αν διέπραττες κάτι τέτοιο θα είχα κάθε λόγο να σε κατηγορήσω για συκοφαντία, εφόσον δεν θα σε είχα ενοχλήσει ποτέ μου.

ωραία, άρα τουλάχιστον εσύ κατανοείς την αντίδραση μου...

quote:
Το θέμα όμως ξέρεις πιό είναι?
Οτι από την αντίδραση μου και τη συμπεριφορά μου πρός εσένα το δίκιο που θα είχα θα μπορούσε εύκολα να μετατραπεί σε άδικο.
Αν άρχιζα επί μέρες να σε προσβάλλω και να ρίχνω υποννοούμενα για σένα το δίκιο που θα είχα θα άρχιζε να γίνεται άδικο.

σαφέστατα...! έλα όμως που απ' την αρχή ένα άδικο φορτώθηκα... με γνώμονα λοιπόν το γνωστό "ο βρεγμένος τη βροχή δεν την φοβάται", απλά, εκτονώθηκα κι εγώ... γιατί να τα δίνω τα λεφτά στους ψυχίατρους? τα τρώω πακοτίνια αν είναι...
σάμπως, φαντάζεσαι, ότι είχα τίποτα αυταπάτες ότι θα πείσω για το δίκιο μου? ε, όχι... τόσο βλαξ δεν είμαι πια...

quote:

Με λίγα λόγια θα διαπράτταμε κι οι 2 άδικο.

χμ... να την δω αυτή την παραδοχή (με βάση το πιο πάνω σκεπτικό) και να μην το πιστέψω...

quote:

Αναφέρεις επίσης πως φταίνε οι "πελάτες" ή αλλιώς τα κοινά μέλη που ασχολούνται με τα όσα αναφέρετε.
Αλήθεια, galadriel?
Φταίω εγώ αν βγεί ο καθένας και διαδίδει τα της προσωπικής του ζωής?
Φταίω εγώ αν έχει δημιουργηθεί μια κατάσταση σαν αυτή που επικρατεί?
Δε νομίζω.

η ωρίμανση συνίσταται στο να μπορεί κανείς να αποδέχεται την ευθύνη του... κάποιοι πασάρουν για παράδειγμα στην ελληνική τηλεόραση ό,τι σκουπίδι φτιάχνουν γιατί τα μηχανάκια της AGB "γράφουν" σαν τρελλά εκείνη την ώρα... ξέρεις τι σημαίνει αυτό? ότι κάποιοι τα παρακολουθούν τα σκουπίδια... και αυτό το φταίω εγώ μου θυμίζει το περίφημο "μήπως εγώ κύριε, μήπως εγώ κύριε?"

quote:

Στα όσα αναφέρεις περί του θέματος που ανοίχθηκε από την Αφροδίτη και σας κατηγορούσε έχεις δίκιο.

εκ των υστέρων φυσικά...
quote:

Ήταν λάθος να δημοσιευτούν τέτοια προσωπικά στοιχεία δημοσίως και το έχω πεί και δημόσια όσο και σε κείνη.

χμ... και ξαναπέφτεις στην παγίδα...
θεωρείς de facto αληθή τα προσωπικά στοιχεία που δημοσιεύθηκαν και μόνο την δημοσίευση τους (σαν διαδικασία) κρίνεις άτοπη... το ότι μέσα απ' αυτή την δημοσίευση (και τις επόμενες που ακολουθούν καθημερινά) κάποιος εξαπατά συνειδητά τα μέλη δεν σε ενδιαφέρει?
quote:

Οπότε δε μπορώ να καταλάβω πότε σε αντιμετώπισα υποκειμενικά.
Και δεν θα υπήρχε λόγος να το κάνω αυτό, galadriel.
Ούτε σε ξέρω, ούτε έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα για να μπορώ να είμαι αρνητικός απέναντι σου.
Αν παρόλα αυτά εμμένεις σε αυτή σου την άποψη, δε μπορώ να κάνω τίποτα παραπάνω για να σε πείσω για το αντίθετο.

υποκειμενική θεωρώ τη στάση του καθενός που επικαλούμενος την ορθή λειτουργία του φόρουμ, το θυμάται κατ'επιλογήν μόνο προς ορισμένα μέλη και όχι εξίσου σε όλα... δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας γι'αυτό dying incubus... ίσα ίσα που χαίρομαι, που μπορώ να ανταλλάξω απόψεις γι'αυτό το θέμα με κάποιον ακόμα και αν διαφωνούμε σ'αυτές... σημασία για μένα έχει ότι στοιχειωδώς επικοινωνούμε στην ίδια γλώσσα...


G.


Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 22:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------


πως οι δύο γίναν ένας?

--------------------------------------------------------------------------------

αυτος δεν ειναι ο προορισμος τους καλη μου?


πως αμέεε αλλά χάθηκες στη μετάφραση...

κάνε άλλη μια δοκιμή, μπορεί και να πετύχεις τι εννοούσα


G.


Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Admiiiiin!!!!!



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:22:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Admin,τελικά εισαι και συ Μπαγάσας οπως εμείς.Ποιον πας να κοροιδεψει βρε;Eκανες Επέμβαση στο μηνυμα του Peronosporu,γιατι οπως εγραψες περιειχε προσβλητικές εκφράσεις.Ποίον νομίζεις οτι κοροιδευείς;To πιο προσβλητικό ποστ που εχει γραφτει στην Ιστορία του Εσωτερικα συνεχίζει και παραμένει αναλλοίωτο δυο σελίδες πίσω.

Eδώ γελάνε!!
Αυτό το μηνυματάκι σκέφτομαι να το ποστάρω στο τόπικ με τα ανέκδοτα (με την άδεια του συγγραφέα βέβαια για να μη με τρέχει για clopyright)

Kαλά Ryche μας έστειλες! (τους παλιούς εννοώ γιατί οι νέοι δεν έχουν γνώση και καλύτερα να μην μάθουν...)

Πολύ καούρα σε βλέπω να έχεις με τα 2 μέτρα και σταθμά του admin, όταν όμως πριν από ένα χρόνο η Ατμα με έβριζε εμένα και τη zezberg με απείρου κάλους εμετικούς εκχυδαϊσμούς έκανες τουμπεκί.
Απορώ λοιπόν η έρμη πως έχεις το θράσος να θέτεις το θέμα αυτό

Τεσπα... οι σκάλες είναι για να τις ανεβαίνουμε και όχι να τις κατεβαίνουμε... (για κατάβαση προτιμήστε τσουλίθρα)

Jbg... To έχω ξαναπεί... το όσκαρ χιούμορ του esoterica πρέπει να πάει σε σένα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:29:18  Εμφάνιση Προφίλ
Παίδες καληνύχταααααααααααααααα....
Αφιερωμένο εξαιρετικά στους εμπλεκόμενους...
http://www.riversongs.com/fun/cyber.html


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:53:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Αυτό που μου αρέσει πιό πολύ απ όλα είναι το "εγώ σταματώ, δεν ξαναγράφω, δεν απαντώ ξανά, δεν ασχολούμαι ξανά..." κλπ

Αλλά ξέχασα και γι αυτό εμείς φταίμε...


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Avallon

quote:
Πολύ καούρα σε βλέπω να έχεις με τα 2 μέτρα και σταθμά του admin, όταν όμως πριν από ένα χρόνο η Ατμα με έβριζε εμένα και τη zezberg με απείρου κάλους εμετικούς εκχυδαϊσμούς έκανες τουμπεκί.

Ο RYCHE ΗΤΑΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ;
ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ;

ΗΡΕΜΑ.

pyramid

quote:
Ας κάνει κάποιος την αρχή να σταματήσει και σιγά σιγά θα τελειώσει.

ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...ΜΟΝΟ ΗΡΕΜΙΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 09:29:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ο RYCHE ΗΤΑΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ;
ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ;

ΗΡΕΜΑ.

Mην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις pixeldream...υποτιμάς τη νοημοσύνη μας και .... δε σε τιμά ιδιαίτερα....
Ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ... και τότε έβλεπε την αδικία ο Ryche αλλά τον συνέφερε το ότι ο admin λειτουργούσε έτσι ακριβώς:"Mε δυο μέτρα και δυο σταθμά"

Γι'αυτό λοιπόν πριν μιλήσουμε, πριν γκρινιάξουμε ή παραπονεθούμε καλό είναι να σκεπτόμαστε δις.

Οπως καλό είναι πριν κηρύξουμε πόλεμο σε κάποιον να τον έχουμε αξιολογήσει σωστά γιατί την Ατμα - που με τόσο σθένος υποστηρίζεις τώρα - τότε την έθαβες κυριολεκτικά εντός του φόρουμ. Οχι την μια έτσι και την άλλη γιουβέτσι... (προς Θεού δε θεωρώ ότι πρέπει να διαιωνίζουμε λάθη που έχουμε αναγνωρίσει ότι έχουμε κάνει αλλά δε μπορούμε να έχουμε το θράσσος να βγαίνουμε και να μιλάμε)

ΑΦΡΟΔΙΤΗ είσαι πολύ νέα στο φόρουμ... Είμαι τρια χρόνια εδώ μέσα και σου λέω ότι για να έχεις πλήρη εικόνα πρέπει να έχεις όλα τα κομμάτια του παζλ... Γι'αυτό ανασκουμπώσου λίγο και μην είσαι τόσο παρορμητική. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ και γιατί το λέω...

Υ.Γ. Pixeldream είσαι σίγουρος ότι είσαι ο ENDORAMA?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy