ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 19:54:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
Αλλά μία γάμπα..

Εγω προλαβα και την ειδα
Ωραια η γαμπα και...το σανδαλον που την τυλιγε
Αλλα εχει τοσο κρυο εδω πανω, που ανατριχιασα!!!

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 20:43:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


ΠΡΟΣΟΧΗ!

Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩΘΙ ΛΙΝΚ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗΣ ΕΥΧΩΝ ΤΩΝ ΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΤΡΑΠΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΜΟΝΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΘΕ ΜΥΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΠΕΔΟΥ 666ου ΒΑΘΜΟΥ Σ ΑΥΤΗΝ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑΣ!


ΧΧΧ

ο μυστης αλζαρο μπορει να την ανοιξει αφοβα!

ΧΧΧ - ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ!!! - ΧΧΧ

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/jonniebegood/11449/363441

.


Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2005, 21:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst

Ωραίο
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ jonniebegood.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 00:33:38  Εμφάνιση Προφίλ
Τι έγινε?
Ολοι εδώ μαζευτήκαμε?
Εγώ λέω να την κάνω μόλις βγει και η τελευταία λαμαρίνα με τα μπισκότα...

allzzaro μην ανησυχείς... δεν έβαλα πολλά αβγά...και μόνο ένα βιτάμ...

Να τρατάρω ένα μπισκοτάκι για το καλό?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 10:51:00  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν ξέρω αν φταίνε οι σατανικές επικλήσεις κάποιων εδώ μέσα(φτου χρονιάρα μέρα που'ναι) ή το ότι με ξεμυαλίσατε με αυτά και μ'αυτά αλλά σας πληροφορώ η τελευταία μου λαμαρίνα με μπισκότα φαίνεται έχει επιλέξει συνηδειτά την αριστερή ατραπό!

Δυστυχώς τα έβγαλα μαύρα και ξεκοψημμένα...

Να'στε όλοι καλά!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 12:08:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Δεν ξέρω αν φταίνε οι σατανικές επικλήσεις κάποιων εδώ μέσα(φτου χρονιάρα μέρα που'ναι) ή το ότι με ξεμυαλίσατε με αυτά και μ'αυτά αλλά σας πληροφορώ η τελευταία μου λαμαρίνα με μπισκότα φαίνεται έχει επιλέξει συνηδειτά την αριστερή ατραπό!

Δυστυχώς τα έβγαλα μαύρα και ξεκοψημμένα...



ριχτους τωρα μαυρη ζαχαρη ανακατεμενη με τριμενη καυτερη πιπερια και στην επομενη τελετη τα τρωμε μετα τους θυσιασμενους αρουραιους.


εννοειται θα φοραμε ολοι τα τελετουργικα μας μαυρα νοκια!


ομως πρεπει να γκρινιαξω...


να μην μπορω σαν αριστερος να βρω μια γυμνη μαστουρωμενη παρθενα πουθενα ρε γμτ?


σε τι κοσμο μεγαλωνουμε τα αριστεροστροφα παιδια μας Νικο Τσιαμτσικα???

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 17:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ο μυστης αλζαρο μπορει να την ανοιξει αφοβα!


χεχεχε.. καλό....

quote:
Εγω προλαβα και την ειδα
Ωραια η γαμπα και...το σανδαλον που την τυλιγε
Αλλα εχει τοσο κρυο εδω πανω, που ανατριχιασα!!!


χεχε. και πάλι.. σας είπα πάσχω απο Αλσχάιμερ.. η Αμαλία δεν την εχει σβήσειτην εικόνα .. απλά έγραψε κάτω απο αυτή.. η εικόνα υπάρχει..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 17:25:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis
Με του Χριστού την γέννηση
και για το νέο έτος
να την χτυπάν την πόρτα σας
μόνο χαρές ωφέτος !


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2005, 20:25:14  Εμφάνιση Προφίλ
Να'σαι καλά rizitis να μας λες πάντα τόσο όμορφες μαντινάδες!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2005, 10:38:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
KAΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ, ΧΑΡΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΑΛΗΘΕΙΕΣ, ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ,ΤΡΥΦΕΡΑ ΑΝΤΑΜΩΜΑΤΑ, ΠΛΟΥΤΗ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΦΘΟΝΗ ΑΓΑΠΗ. ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΜΗΤΕ ΖΥΓΙΖΕΤΑΙ...


ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ, ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΠΕΡΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2005, 12:58:14  Εμφάνιση Προφίλ

KAΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 09:57:33  Εμφάνιση Προφίλ
Kαλημέρα!
θα ήθελα να κάνω ένα μικρό παράπονο στην "Aρχή" του esoterica...
Σήμερα μπήκα στη λίστα μελών και με μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι έλειπαν τα ονόματα αυτών που έχουν προσωρινά απενεργοποιηθεί.

Δεν ξέρω τι σκοπό εξυπηρετεί αυτό αφού στο παρελθόν όταν γινόντουσαν απενεργοποιήσεις δεν γινόταν κάτι τέτοιο. Συνηθίζουμε να σβήνουμε κάποιον από την λίστα όταν αυτός έχει υποστεί οριστική διαγραφή...(διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Πιστεύω ότι είναι μια ατυχής κίνηση από τη μεριά των υπευθύνων εκτός και αν βέβαια θέλουν να οδηγήσουν τα πράγματα αλλού... ή να πλήξουν συναισθηματικά τα εν λόγω μέλη...Οπως και να'χει θα πρέπει κατά τη γνώμη μου τέτοιες ακραίες κινήσεις να αποφεύγονται αφού δεν εξυπηρετούν κανένα σκοπό... (ή μήπως εξυπηρετούν)


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 10:50:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Kαλημέρα!
θα ήθελα να κάνω ένα μικρό παράπονο στην "Aρχή" του esoterica...
Σήμερα μπήκα στη λίστα μελών και με μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι έλειπαν τα ονόματα αυτών που έχουν προσωρινά απενεργοποιηθεί.

Δεν ξέρω τι σκοπό εξυπηρετεί αυτό αφού στο παρελθόν όταν γινόντουσαν απενεργοποιήσεις δεν γινόταν κάτι τέτοιο. Συνηθίζουμε να σβήνουμε κάποιον από την λίστα όταν αυτός έχει υποστεί οριστική διαγραφή...(διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Πιστεύω ότι είναι μια ατυχής κίνηση από τη μεριά των υπευθύνων εκτός και αν βέβαια θέλουν να οδηγήσουν τα πράγματα αλλού... ή να πλήξουν συναισθηματικά τα εν λόγω μέλη...Οπως και να'χει θα πρέπει κατά τη γνώμη μου τέτοιες ακραίες κινήσεις να αποφεύγονται αφού δεν εξυπηρετούν κανένα σκοπό... (ή μήπως εξυπηρετούν)



Ε αυτό δεν ήταν μικρό παράπονο!!!
Παράπονο σε οικογενειακή συσκευασία είναι.

Avallon
κανείς δεν έχει σβηστεί από τη λίστα.
Απλά, όσο καιρό διαρκεί η απενεργοποίηση, δεν είναι ορατά τα ονόματα αυτών που έχουν απενεργοποιηθεί.
π.χ, της ΑΤΜΑ ο λογαριασμός δε φαίνεται στη λίστα, αλλά εάν πας στο:
http://www.esoterica.gr/forums/pop_profile.asp?mode=display&id=849
μπορείς να τη δεις.

Και αυτό γινόταν έτσι κάθε φορά.
Δεν άλλαξε κάτι σε τούτες τις απενεργοποιήσεις.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2005, 19:31:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ε αυτό δεν ήταν μικρό παράπονο!!!
Παράπονο σε οικογενειακή συσκευασία είναι.

H αλήθεια είναι ότι αυτό δεν το ήξερα!
Ευχαριστώ για την διευκρίνηση...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2005, 17:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ο μυστης αλζαρο μπορει να την ανοιξει αφοβα!


Τέλεια.. τέλεια.. τέλεια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2005, 14:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Παραπονιέμαι. Θα έχω άδεια 3 Ιανουαρίου. Μέχρι τότε δουλειά...
Ξανα-παραπονιέμαι...

Να γυρίσει κοντά μας, ο Pixeldream...
που μου έμαθε, το εξής...Αν η ευκαιρία δεν έχει χτυπήσει την πόρτα σου φτιάξε μιά πόρτα.Και προχώρα...
Να επιστρέψει φωτεινός.
΄Ιδιος όπως πάντα.
Με κυρίαρχη πίστη
με νόημα στη ζωή και γαλήνη.
Με φαντασία έμπνευση
αυτοπεποίθηση
και γνώση,
με έμπνευση και πνευματική δύναμη.
΄Ενα ακόμη άστρο φωτοβόλο...
Να γυρίσει ξανά Ο PIXELDREAM...
Τι ζητάω;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2005, 15:18:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μην ανησυχείς, Αφροδίτη!
Εμένα η άδεια λήγει εκείνη τη μέρα κι αρχίζω πάλι δουλειά...
Όσον αφορά τον pixeldream, πιστεύω οτι μόλις περάσει ο μήνας που ορίστηκε ως το χρονικό διάστημα απενεργοποίησης του θα μπορεί να είναι και πάλι ανάμεσα μας.
Πιστεύω πως μια χρονική απενεργοποίηση μπορεί να μας ωφελήσει όταν παρεκτρεπόμαστε και να μας βοηθήσει να ηρεμήσουμε και να αποστασιοποιηθούμε από τις συγκρούσεις.
Οπότε υπομονή...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2005, 17:23:11  Εμφάνιση Προφίλ
Εγώ δεν έχω άδεια!
Είμαι 24 ώρες το εικοσιτετράωρο οικοκυρά...μητέρα που εφημερεύει και σύζυγος που διανυκτερεύει... οπότε εγώ τι να πω?
Με βλέπω του χρόνου να δουλεύω και να πληρώνω γυναίκα για τις δουλειές... σαν όλες τις φίλες μου...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 12:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Μην ανησυχείς, Αφροδίτη!
Εμένα η άδεια λήγει εκείνη τη μέρα κι αρχίζω πάλι δουλειά...
Όσον αφορά τον pixeldream, πιστεύω οτι μόλις περάσει ο μήνας που ορίστηκε ως το χρονικό διάστημα απενεργοποίησης του θα μπορεί να είναι και πάλι ανάμεσα μας.
Πιστεύω πως μια χρονική απενεργοποίηση μπορεί να μας ωφελήσει όταν παρεκτρεπόμαστε και να μας βοηθήσει να ηρεμήσουμε και να αποστασιοποιηθούμε από τις συγκρούσεις.
Οπότε υπομονή...

In anticipation of my resurrection...


KAΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ...
ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΠΕΡΟΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ;
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ.ΒΑΡΥΤΑΤΟ ΤΟ ΠΛΗΓΜΑ...
ΔΡΑΚΟΝΤΕΣ - ΕΝΑ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 13:01:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Εγώ επιμένω...Διακριτικά...
Να γυρίσει κοντά μας ο PIXELDREAM ANHMEΡΑ ΤΗΣ ΕΟΡΤΗΣ ΤΟΥ 1.1.2006 ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ...ΑΥΤΟ ΖΗΤΩ...
Παραπονιέμαι...
Ο ΡΙΧΕLDREAM EINAI MIA ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΛΑΜΠΕΡΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΑΧΤΕΣ ΤΗΣ ΛΗΘΗΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΜΕΑ...
ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ.
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ.ΘΑΡΡΑΛΕΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.
ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ,-ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ-, Η ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ ΣΚΕΨΗΣ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑΣ, ΚΑΙ Η ΔΙΑΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΛΟΓΩΝ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΦΘΑΝΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝΙΟΤΕ ΑΠΟΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ...ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ...
ΑΛΛΩΣΤΕ Ο PIXELDREAM, ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ,ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΜΕ ΙΣΧΥΡΗ ΑΥΤΟΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗ.

-ΝΑ ΜΑΧΕΣΑΙ PIXELDREAM ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΦΕΛΙΜΟ ΜΕ ΣΩΦΡΟΣΥΝΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΝΤΑ,ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ.
ΤΙΜΑ ΤΑ ΟΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ.ΤΑ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΩΝ ΣΟΥ.
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΙΣΤΗ.
Η ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ Ο ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ
ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΦΘΑΡΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΖΩΗ.
Η ΖΩΗ ΣΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΗΧΥ.
ΚΙ Ο PIXELDREAM OYTΩΣ ΄Η ΑΛΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ.
ΜΕ ΣΤΑΛΑΓΜΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ, ΩΡΙΜΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΜΠΝΕΕΤΑΙ ΑΠΟ ΥΨΗΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ. ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ.
ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ... ΄Η ΕΣΤΩ ΑΝΗΜΕΡΑ.ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ...
ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ.ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΤΟΥΣ...


ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΕΙΘΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΧΡΩΜΑΤΙΖΕΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ,
Η ΧΑΡΑ ΝΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ,
ΟΙ ΑΞΙΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟΥΝ.
Ο ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ.

ΚΙ ΕΙΘΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΜΕ ΦΩΤΙΑ ΨΥΧΗΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 14:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΕΡΟ ΜΕΘΥΣΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΕ.ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.ΕΧΩ ΤΗ ΛΥΣΗ...
ΛΟΙΠΟΝ.ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙΤΕ...

ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΤΑΠΡΑΥΝΤΙΚΟ ΠΟΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΗΣ ΑΓΙΟΥΒΕΡΔΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΤΩΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΜΕΘΗΣ...
ΛΟΙΠΟΝ.

600 ML XYMO ΓΚΡΕΙΠΦΡΟΥΤ.
2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΟΥΠΑΣ ΧΥΜΟ ΛΕΜΟΝΙΟΥ.
1 ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΣΟΥΠΑΣ ΚΥΜΙΝΟ ΣΕ ΣΚΟΝΗ.

ΑΝΑΜΕΙΞΤΕ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΤΕ ΤΑ, ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΣΟΥΞΕΤΕ, -ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΦΟΥ ΠΙΕΙΤΕ ΑΛΚΟΟΛ- ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ...
2-3 ΔΟΣΕΙΣ...

ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΡΕΙΠΦΡΟΥΤ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C KAI ΦΡΟΥΚΤΟΖΗ ΕΝΩ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ, ΑΠΟΚΑΘΙΣΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΥ ΣΥΚΩΤΙΟΥ ΒΟΗΘΩΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΤΟΞΙΝΩΝ.
ΤΟ ΚΥΜΙΝΟ ΒΟΗΘΑ ΣΤΗΝ ΠΕΨΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΚΩΤΙΟΥ.
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ.
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΕΝΙΑ ΠΟΤΑ...


ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΤΑΠΡΑΥΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ.
ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΝΩΣΗ. -ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ-...
ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ.
ΕΡΩΤΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. -ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ-
ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 15:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αφροδίτη μου, νομίζω πως στον pixeldream για κάποιους λόγους επιβλήθηκε μια χρονική απενεργοποίηση ενός μηνός.
Αν θυμάμαι καλά η προϋπόθεση για να επανενεργοποιηθεί είναι να επικοινωνήσει με τους υπευθύνους 15 μέρες μετά την επιβολή της απενεργοποίησης.
Δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτό, να γίνει μια εξαίρεση δηλαδή, δεδομένου οτι όλοι οι κανόνες πρέπει να είναι οι ίδιοι για όλους.
Παρόλα αυτά, ο άνθρωπος δεν είναι κοντά μας για να πεί την δική του άποψη οπότε δε νομίζω ότι είναι σωστό να μιλάμε για εκείνον.
Η χρονική απενεργοποίηση έχει σκοπό να βοηθάει το μέλος να αποστασιοποιείται και να ηρεμεί, δε νομίζω οτι η αναφορά λοιπόν στον pixeldream τον βοηθάει για κάτι τέτοιο...
Άστο το θέμα να λήξει εδώ, αγαπητή μου!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 19:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γειά σας.
Χρονιά πολλά σε όλους.

Μερικά "παράπονα" να θέσω.

Προς την ΑΦΡΟΔΙΤΗ:

  • Εάν θέλεις να ανακηρυχθεί κάποιο μέλος εθνικός ήρωας μπορείς να το συζητήσεις με τη βουλή των Ελλήνων, ή οποιοδήποτε άλλο αρμόδιο τέτοιο όργανο.
    Σαφέστατα όμως, η νοοτροπία της συγγραφής διθυράμβων για οποιοδήποτε απενεργοποιημένο μέλος μου φέρνει στο μυαλό έναν πλάγιο "ανταρτοπόλεμο" που δεν μπορώ να καταλάβω το σκοπό του. Θα σου ζητούσα να μας τον κοινοποιήσεις, αλλά σεβόμενη το γεγονός της απουσίας του συγκεκριμένου μέλους από τις συζητήσεις δεν το κάνω.
    Ας λήξει λοιπόν αυτή η υπόθεση εδώ.
    Και βέβαια, συμφωνώ απόλυτα με τον Dying_Incubus.

  • Παράκλησή μου και σύσταση επίσης είναι, να προσπαθήσεις ΑΦΡΟΔΙΤΗ να είσαι πιο εντός θέματος στις συζητήσεις. Αυτό σημαίνει, πως συνταγές για ξεμέθυσμα και άλλα ανάλογα, μπορεί να είναι χρήσιμα, αλλά είναι εκτός θέματος στη συγκεκριμένη συζήτηση. Όπως επίσης, το τι κουράζει τον καθένα σε μία σχέση. Θέμα, που είναι αρκετά περιφεριακό της γενικότερης θεματολογία του ESOTERICA για να αποτελέσει αφορμή για συζήτηση, τη στιγμή μάλιστα, που παραμένουν ανοιχτά αρκετά άλλα περιφεριακά επίσης θέματα...

  • Τρίτον, παράπονο που έχει ως αποδέκτες και άλλα μέλη:
    Οικονομία με τα ποιήματα!
    Καλό το πιπέρι, αλλά δεν ταιριάζει παντού και συνέχεια.
    Έτσι και για την ποιητική έκφραση, υπάρχουν συγκεκριμένα θέματα (2-3) και είναι υπέρ-αρκετά.
    Ο χώρος των συζητήσεων, αφορά πρωτίστως συζητήσεις.

    (Θα επανέλθω στο θέμα αυτό των ποιημάτων και αργότερα, καθώς θα ληφθούν μέτρα για τον περιορισμό του φαινομένου, εφόσον δεν υπάρξει ένδειξη διάθεσης για αυτοπεριορισμό...)


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 02:44:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Δεν θα παραπονεθω.

Ευχομαι σε ολους ανεξαιρετως, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
Με το νεο ετος να εκπληρωθουν ολες οι προσδοκιες σας!


" Οταν η καρδια θρηνει
για κατι που εχασε,
το πνευμα γελα
για κατι που βρηκε
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 03:09:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
Γιατι εχει ποινη ενος μηνα ο pixeldream?τι εκανε?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 13:42:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Γειά σας.
Χρονιά πολλά σε όλους.

Μερικά "παράπονα" να θέσω.

Προς την ΑΦΡΟΔΙΤΗ:

  • Εάν θέλεις να ανακηρυχθεί κάποιο μέλος εθνικός ήρωας μπορείς να το συζητήσεις με τη βουλή των Ελλήνων, ή οποιοδήποτε άλλο αρμόδιο τέτοιο όργανο.
    Σαφέστατα όμως, η νοοτροπία της συγγραφής διθυράμβων για οποιοδήποτε απενεργοποιημένο μέλος μου φέρνει στο μυαλό έναν πλάγιο "ανταρτοπόλεμο" που δεν μπορώ να καταλάβω το σκοπό του. Θα σου ζητούσα να μας τον κοινοποιήσεις, αλλά σεβόμενη το γεγονός της απουσίας του συγκεκριμένου μέλους από τις συζητήσεις δεν το κάνω.
    Ας λήξει λοιπόν αυτή η υπόθεση εδώ.
    Και βέβαια, συμφωνώ απόλυτα με τον Dying_Incubus.

  • Παράκλησή μου και σύσταση επίσης είναι, να προσπαθήσεις ΑΦΡΟΔΙΤΗ να είσαι πιο εντός θέματος στις συζητήσεις. Αυτό σημαίνει, πως συνταγές για ξεμέθυσμα και άλλα ανάλογα, μπορεί να είναι χρήσιμα, αλλά είναι εκτός θέματος στη συγκεκριμένη συζήτηση. Όπως επίσης, το τι κουράζει τον καθένα σε μία σχέση. Θέμα, που είναι αρκετά περιφεριακό της γενικότερης θεματολογία του ESOTERICA για να αποτελέσει αφορμή για συζήτηση, τη στιγμή μάλιστα, που παραμένουν ανοιχτά αρκετά άλλα περιφεριακά επίσης θέματα...

  • Τρίτον, παράπονο που έχει ως αποδέκτες και άλλα μέλη:
    Οικονομία με τα ποιήματα!
    Καλό το πιπέρι, αλλά δεν ταιριάζει παντού και συνέχεια.
    Έτσι και για την ποιητική έκφραση, υπάρχουν συγκεκριμένα θέματα (2-3) και είναι υπέρ-αρκετά.
    Ο χώρος των συζητήσεων, αφορά πρωτίστως συζητήσεις.

    (Θα επανέλθω στο θέμα αυτό των ποιημάτων και αργότερα, καθώς θα ληφθούν μέτρα για τον περιορισμό του φαινομένου, εφόσον δεν υπάρξει ένδειξη διάθεσης για αυτοπεριορισμό...)


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Δυστυχώς εδώ μέσα έχω θιχτεί αρκετές φορές.
Ακόμη μία. Να δυσαρεστηθώ; ΄Οχι πλέον. Είμαι στο στόχαστρο. Το γιατί το γνωρίζετε εσείς.
Γιατί να ενοχλούν τα ποιήματα της Αφροδίτης;
Γιατί να ενοχλεί πάντα κάποιο θέμα της Αφροδίτης;
Γιατί να κλειδώνονται θέματα της Αφροδίτης.
Γιατί να μειώνεται η Αφροδίτη;ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΟΧΛΗΘΕΙ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΕΚΕΣΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ.
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΕΟΝ.
ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΝΑΡΜΟΣΤΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΤΕ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ.
ΕΝΑ ΘΙΞΙΜΟ ΑΚΟΜΑ. ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΛΕΤΕ ΚΑΠΟΤΕ.
Κατάλαβα να είστε καλά.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 01/01/2006 13:45:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 13:51:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΡΜΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΙΩΝΕΤΕ.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΠΟΤΕ.
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΦΕΡΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΑΣΧΗΜΑ.
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΙΓΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.
Η ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ. ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΘΙΞΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ E MAIL
Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ
ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΔΙΩΞΑΤΕ.
ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=

Edited by - ΑΦΡΟΔΙΤΗ on 01/01/2006 13:52:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 14:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΠΟΤΕ.
ΟΤΙ ΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ.
ΣΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
ΠΟΙΕΙ ΕΙΣΤΕ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ.
ΕΓΚΡΙΝΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΥΦΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΧΡΟΝΙΑΡΑ ΜΕΡΑ.
ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΧΑΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.
ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΧΩΡΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ.
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΧΩΡΟΥΣΑ.
ΟΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ.
ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΟΧΟ ΤΗΣ ΑΜΑΞΗΣ.
ΓΙΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΘΙΞΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΗΨΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. ΠΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ.
ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΩΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ Η ΑΝΤΖΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ; δ
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΞΕΣΠΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.
ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΓΕΝΗΣ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚΥΡΙΟΣ ΑΝΤΜΙΝ. ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΚΡΑΝΑΤΕ;
ΚΡΙΜΑ.
ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΣΑΣ ΕΔΕΙΞΑ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΥΝΑΩ ΚΑΝΕΝΑ.
Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ. ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΑΛΛΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ.
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ. ΣΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΡΙΑ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ
ΜΠΡΑΒΟ. ΡΕ. ΒΡΕΙΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ.
ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ.
ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ.
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΙΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ.
ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΩ;
ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΟΛΥΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ.
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΟΥ ΚΛΑΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΥΝΩ. ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΘΙΞΕΙ.
ΑΙΣΧΟΣ.
ΑΙΣΧΟΣ.
ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΤΕ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 14:14:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ.
ΚΑΙ ΣΥ ΑΜΑΛΙΑ ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΡΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ. ΕΝΑ.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 14:22:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie
ΜΕΛΟΔΡΑΜΑΤΙΚΟΝ

Καλή Χρονιά...!!...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy