ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 09:08:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Pixeldream θα ήθελα να μου πεις εάν το κάνεις επίτηδες ή όντως δεν θυμάσαι?
Σε ρώτησα σε προηγούμενο post μου εάν είχε γραφεί ότι θα υπάρχει συνάντηση με τους υπευθύνους για το θέμα της ενεργοποίησης, δεν μου απάντησες. Το πρόσεξα αλλά δεν ήθελα να το συνεχίσω θεωρώντας ότι κατάλαβες τι λες, όμως έρχεσαι και γράφεις "ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ" γιατί το κάνεις αυτό?
Τι θέλεις να πετύχεις με την επανάληψη όλων αυτών?
Σε παρακαλώ μην το συνεχίζεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 09:47:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Ωχ παναγιά μου, ψάρωσα τώρα... Κάτι ξέρει, κάτι ξέρει!!! Εμ...allzaro...να θυμάσαι οτι ποτέ δεν έχω φερθεί βίαια επίτηδες κι εξ'επι τούτου! Πάντα μου βγαίνει χωρίς να το θέλω! Το δουλεύω όμως, εργάζομαι εσωτερικά! Εχω ιδρώσει στην εσωτερική εργασία μιλάμε... Τώρα είμαι πιο ήρεμη. Εχω να αγγίξω την κόρνα ούουουουου κι εγώ δεν θυμάμαι πόσους μήνες, δίνω προτεραιότητα, μένω βράχος οταν κάποιος βιαστικός μου κορνάρει ή δεν εγκρίνει τις οδηγιστικές επιλογές μου... δεν παρκάρω στα πεζοδρόμια, δεν παρκάρω σε θέσεις για ανάπηρους, και τον Στεργίου τον επισκέπτομαι αραιά και πού (έως καθόλου πιά)... εκτός αν ξυπνήσω με την εικόνα της μπουγάτσας θεσσαλονίκης του... Το συγκεκριμένο χασάπικο το άλλαξα, τον Γαλαξία τον άλλαξα, στα Τρία Αστέρια (και γενικώς σε κινηματογράφο) έχω να πάω πάνω απο χρόνο... οπότε ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΑΓΩΝΑ! Με λένε Πέγκυ τώρα, και είμαι καλά!
Α, ξέχασα, επειδή το στόπ δεν ήθελε να φτιαχτεί, άλλαξα αυτοκίνητο! Τώρα δουλεύουν όλα :)
ΥΓ δεν φαντάζομαι να είσαι ο ξάδελφος ε; Ρε Φώτη??? Τί κάνεις εδώ ρε Φώτη???? Τί κάνουν τα παιδιά; :))))))
ΥΓ2 Μα πού πάω κι εγώ με το όνομά μου, λές κι υπάρχουν πολλές Παγώνες στα βόρεια προάστεια...
ΥΓ3 Χαιρετίσματα στον θείο και την θεία!
ΥΓ4 αν δεν ξαναμπώ θα είναι επειδή το απαιτεί η εσωτερική εργασία...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 09:55:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Τζώνυ μου, σε παρακαλώ θα μου στείλεις με κούριερ ένα παιδάκι του 83, εργατικό (κορίτσι κατά προτίμηση), με ευρηματικότητα, και υπομονή, για babysitting?
Επίσης στείλε μου κι άλλο ένα, παρομοίως εργατικό (αγόρι κατά προτίμηση), με ευρηματικότητα και υπομονή, για mothersitting!
Ευχαριστώ Τζώνυ μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 10:46:36  Εμφάνιση Προφίλ
Mετά από αυτά:

quote:
Τζώνυ μου, σε παρακαλώ θα μου στείλεις με κούριερ ένα παιδάκι του 83, εργατικό (κορίτσι κατά προτίμηση), με ευρηματικότητα, και υπομονή, για babysitting?
Επίσης στείλε μου κι άλλο ένα, παρομοίως εργατικό (αγόρι κατά προτίμηση), με ευρηματικότητα και υπομονή, για mothersitting!
Ευχαριστώ Τζώνυ μου...

quote:
πολουντε πεδακια του 83 ελαφρος μεταχιρισμενα
ζιτιστε κιριο γιανι

ΙΓ. επισις αλαζοντε γιαγιες με λεκανες


Tι παράπονο μπορώ να κάνω?
Μου φτιάξατε τη μέρα... την πολύ καλή μέρα μου λοιπόν...

αφού ως και η αμαλία με αυτά που διάβασε εδώ μέσα ξαναβρήκε το χιούμορ της:

quote:
Σ'αυτήν την περίπτωση, μια βροχούλα θα είναι ότι πρέπει!
Θα φαίνεται και πιο σοροπιασμένη...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 14:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
angi
quote:
Επρεπε να με θιξει προσωπικα;
Το οτι την παρακολουθουσα τοσο καιρο δεν φτανει;
Αν δεν μπορεις να κατανοησεις το βαθος των πραγματων,
μην κανεις τον κοπο...

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ POST ΚΑΠΟΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ.
ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ...ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ...ΟΜΩΣ...ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ...ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΑΣΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.

Η ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΒΑΘΟΥΣ ΚΑΙ ΥΨΟΥΣ...ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.
quote:
Ακομη και το οτι εχεις επιλεξει να γραφεις σε bold,
εμενα, κατι μου λεει...
Εσενα....; τι σου λεει;

ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ BOLD.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ BOLD - ΕΝΤΟΝΟ ΥΦΟΣ - ΠΟΥ EXOYΝ ΩΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ...ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑΣ... ...


Dying_Incubus

quote:
Εγώ πάλι πιστεύω πως το να κάνουμε αναφορά στην Αφροδίτη που είναι ένα μέλος χρονικά απενεργοποιημένο μόνο σωστό δεν είναι γιατί δε μπορεί να απαντήσει η ίδια στα όσα αναφέρονται για εκείνη.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ.

pyramid

quote:
Pixeldream θα ήθελα να μου πεις εάν το κάνεις επίτηδες ή όντως δεν θυμάσαι?

ΕΠΙΤΗΔΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ FORUM...ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

quote:
Σε ρώτησα σε προηγούμενο post μου εάν είχε γραφεί ότι θα υπάρχει συνάντηση με τους υπευθύνους για το θέμα της ενεργοποίησης, δεν μου απάντησες.

ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΙ...ΟΧΙ ΤΟΝ ADMIN; ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΒΑΣΗ ΜΟΥ.


quote:
όμως έρχεσαι και γράφεις "ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ" γιατί το κάνεις αυτό?

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ...Η ΦΥΣΗ.

quote:
Τι θέλεις να πετύχεις με την επανάληψη όλων αυτών?

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ;

Pagwna
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΙΟΥΜΟΡ...ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
MOTHERSITTING;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 14:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Ναί, pixeldream!
Είστε ένα κι αυτό είναι αρκετά όμορφο.
Επέτρεψε μου όμως να σου επισημάνω ως παρατηρητής οτι δεν κάνει καλό να αναφερόμαστε στην Αφροδίτη συνεχώς γιατί δεν την βοηθούμε να ηρεμήσει από τα του forum και να προχωρήσει παραπέρα.
Και για να είμαστε δίκαιοι, pixeldream, κι η Αφροδίτη διέπραξε κάποιο λάθος απέναντι στο forum όσο και κάποια άλλα μέλη που ενεπλάκησαν σε αυτή την κατάσταση.
Κανείς δεν είναι θύμα, αγαπητέ μου....
Όλοι σε τέτοιες περιπτώσεις είμαστε θύτες και θύματα ταυτόχρονα.
Εν πάσει περιπτώσει!
Πιστεύω οτι πρέπει να γίνει μια συνάντηση με κάποια μέλη Συνεργατών, όπως είχε πεί κι ο admin.
Άντε να λυθεί επιτέλους όλη αυτή η κατάσταση...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 15:03:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Pixel< μάλλον απλά δεν καταλαβαίνουμε ο ένας το χιούμορ του άλλου... Τις προάλλες δεν κατάλαβα το αστείο στο τραγούδι τερατάκι της υπογραφής σου, τώρα δεν καταλαβαίνεις το mothersitting (μα τόσο περίπλοκο είναι????)
Δεν θα κάτσω να στο αναλύσω όμως,γιατί θα χάσει την γοητεία του....
Να έχετε υπομονή και καλή καρδιά και με το καλό να μας ξανάρθει η Αφροδίτη, αλλά θα συμφωνήσω με τον Dying Incubus, οτι δεν είναι και το καλύτερο (απο πολλές απόψεις) να συζητάμε εν τη απουσία της...
Καλό μεσημέριΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 16:55:05  Εμφάνιση Προφίλ
pixeldream ...

quote:
ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

quote:
ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ

Μετά από αυτές τις δηλώσεις νομίζω ότι έχεις πολύ χιούμορ...
Βρε είσαι σίγουρος ότι είσαι ο πρώην ENDORAMA

Noμίζω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί... άλλωστε δεν ξέρουμε όλο αυτό το διάστημα (αλλά και πριν) τι έχει "παιχτεί" παρασκηνιακά μέσω email... Μπορεί αυτή τη στιγμή τα παιδιά να τα έχουνε βρει...

Mάλιστα αυτό:

quote:
O λογαριασμός praying fairy, τεχνικά τουλάχιστον ανοίχτηκε από μένα.
στο ζουμί τώρα...
Xρήση αυτού του λογαριασμού έχουν κάνει ως τώρα οι εξής: Galadriel, Mantis, Gothic, Zadok, Loco (γεγονός που μπορεί να αποδειχθεί από τα ip των ποστ) ενώ τους κωδικούς είχαν επίσης οι Oannes και Ατμα (εξ'ού και γνώριζε γι'αυτόν ο ryche) αλλά δεν τους χρησιμοποίησαν ποτέ...

ξέρετε τι φέρνει στο σατανικό μου μυαλό? (σόρρυ G αλλά δεν άντεξα)
Εχετε δει καμμιά φορά στο δρόμο να σταματάνε κάποιοι να κατεβαίνουν από τα αυτοκίνητά τους και να πλακώνονται στη μέση του δρόμου και όταν πάτε να τους χωρίσετε να ανακαλύπτεται ότι είναι παρέα μεταξύ τους και σας κάνουνε πλάκα?

Ενα τέτοιο πράγμα πέρασε από το διεστραμμένο μου μυαλό... βέβαια κάτω από κανονικές συνθήκες δε θα πέρναγε αλλά είπαμε:

"Oποιος καεί στο χυλό φυσά και το γιαούρτι"


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ!!!
ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΝΕΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ, ΝΕΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ, ΝΕΕΣ ΔΟΛΟΠΛΟΚΙΕΣ, ΝΕΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΠΑΛΙΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΚΟΙΝΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ!
ΤΙ ΕΦΕΥΡΙΣΚΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΥΑΛΟ!!!

Τετοια μιζερια!!! Φτου,φτου,φτου!!! εξω απο τον κορφο μου!!!


ΑΗΔΙΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ!!!
ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΝΕΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ, ΝΕΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ, ΝΕΕΣ ΔΟΛΟΠΛΟΚΙΕΣ, ΝΕΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΠΑΛΙΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΚΟΙΝΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ!
ΤΙ ΕΦΕΥΡΙΣΚΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΥΑΛΟ!!!


Ακριβώς
Γι`αυτό... λοιπόν..
Βλέπε.. άκου... σώπα...
Φιλικά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
δεν φαντάζομαι να είσαι ο ξάδελφος ε; Ρε Φώτη??? Τί κάνεις εδώ ρε Φώτη???? Τί κάνουν τα παιδιά; :))))))

Γειά σου βρέ .. με κατάλαβες εε.. α βρε μπαγάσικο.. Παναθηναίων τέρμα ψηλά στον Πρ. Ηλία...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:46:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ!!!
ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΝΕΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ, ΝΕΕΣ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ, ΝΕΕΣ ΔΟΛΟΠΛΟΚΙΕΣ, ΝΕΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΠΑΛΙΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ, ΚΟΙΝΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ!
ΤΙ ΕΦΕΥΡΙΣΚΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΜΥΑΛΟ!!!

Τετοια μιζερια!!! Φτου,φτου,φτου!!! εξω απο τον κορφο μου!!!


ΑΗΔΙΑ!!!


Μα γιατί Άντζι εγώ λέω να τα καταγράψω και να τα κάνω σίριαλ, και να δείς τί επιτυχία θα έχει. Τρέμε Παπακαλιάτη!!!!! Ο Περονόσπορος έρχεται με φόρα!!!!

quote:
ΕΠΙΤΗΔΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ FORUM...ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
Ξέρεις αν θα γραφτεί στο forum ο μελλοντικός αριθμός του Τζόκερ??? Άντε γιατί αν είσαι μπατζανάκης του 1ου ξαδέλφου του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου,του δισέγγονου της Πυθίας μπορεί να πιάσουμε την καλή . Αλλά έτσι και αλλιώς ήξερες ότι θα το γράψω αυτό n`est pas?

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:46:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
Avallon
quote:
Μετά από αυτές τις δηλώσεις νομίζω ότι έχεις πολύ χιούμορ.

ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ...ΚΩΜΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ.

quote:
Βρε είσαι σίγουρος ότι είσαι ο πρώην ENDORAMA

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.

quote:
Noμίζω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί...

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ.

Pagwna
ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ...ΔΥΣΕΥΡΕΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ.


Dying_Incubus

quote:
Και για να είμαστε δίκαιοι, pixeldream, κι η Αφροδίτη διέπραξε κάποιο λάθος απέναντι στο forum όσο και κάποια άλλα μέλη που ενεπλάκησαν σε αυτή την κατάσταση.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟΙ ΚΑΙ Ο ADMIN ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ...ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ RYCHE...ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΤΟΥ ADMIN ΜΕ ΤΟΝ RYCHE;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ RYCHE;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΩΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΟΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΕΙ Η ΟΥΡΙΤΣΑ.

Ο ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΙΚΟ ΣΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΙΠΟΨΥΧΙΕΣ.

Η ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΛΥΣΗ ΑΥΤΩΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΡΑΣΟΥΝ.
ΤΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ...ΝΑΙ...ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ.

Avallon ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ;
ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ;
ΟΥΤΕ ΕΓΩ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ...ΒΛΕΠΕΙΣ...ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥΣ...ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΣΤΕΙΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ.

ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΕΑΥΤΩΝ...ΔΥΣΩΔΙΑ ΚΑΙ ΧΟΛΕΡΑ.

Dying_Incubus
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΚΕΨΕΩΝ.

Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΛΥΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ.

ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ...ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ADMIN ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΠΟΡΤΕΣ;
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ΟΥΤΕ Η ΑΜΑΛΙΑ;
ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΝΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΜΥΝΘΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣΑΝ;
ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΤΑ ΜΕΛΗ;

ΤΟ ΒΟΛΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ;
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΝΟ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ...ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ;

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΘΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;

ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ Ο RYCHE...KAI H ATMA...KAI ΟΣΟΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ.

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ...ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 18:53:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
Ακριβώς
Γι`αυτό... λοιπόν..
Βλέπε.. άκου... σώπα...
Φιλικά...

Ετοιμαζεσαι να εκδωσεις βιβλιο με θεμα
"Οι δολοπλοκιες στο Εσωτερικα, βρε θηριο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:06:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ετοιμαζεσαι να εκδωσεις βιβλιο με θεμα
"Οι δολοπλοκιες στο Εσωτερικα, βρε θηριο;

Mπά!!! απλά εχω δεί τόσα και τόσα.. που δεν μου κάνει εντύπωση τίποτα πιά..

Αλλά τώρα που το λές.. για κάτσε.. ναί ... είναι πολύ ωραία ιδέα.. εγώ ο πιο καχύποπτος του esoterica.. οι δολοπλοκίες ναί.. καλή ιδέα...

Αλλά άσε.. άσε.. ας αρκεστώ στο Βλέπε .. άκου.. σκάσεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ.

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ

Περιμενα οτι καποιος θα κανει αυτο το λαθος τελικα,
και θα πεσει στη φακα.

ΚΟΠΑΔΙ

Γι΄αυτο ειχατε αυτην την αντιμετωπιση, παρανοικα ατομα, που
δεν εχετε τιποτα αλλο να κανετε στη ζωη σας απο το να νομιζετε οτι ειστε οι
εκλεγμενοι και πεφωτισμενοι....
Το κοπαδι, το ρωτησατε ποτε;;;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Το κοπαδι, το ρωτησατε ποτε;;;

εμένα με ρώτησαν.....

καιείπα ..μπέεεεεε

Edited by - allzzaro on 15/12/2005 19:18:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:21:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro

αααα.. αυτός δεν ξέρω τι έκανε.. αλλά του αρέσει..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Α, δεν είσαι ο Φώτης ο ξάδελφος, είσαι ο Φώτης απο τον προφήτη Ηλία! Οκ, ξεψάρωσα τώρα :)
pixel, για μία στιγμή με τρόμαξες... πάντως οτι δεν σε πιάνω με την μία, δεν σε πιάνω, πρέπει να το παραδεχτείς!
Εχω παράπονο για σήμερα... πώς κάνεις ένα μωρό 11 μηνών ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ το μεσημέρι (ή και το βράδυ...)!? Αναμένω συμβουλές απο έμπειρες/ους και μή... ό,τι σας φωτίσει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 19:29:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Aυτός τι κάνει εκεί...

Οχι.... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 20:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!
Εισαι απαιχτος!!!
Να εισαι καλα!!!

quote:
Εχω παράπονο για σήμερα... πώς κάνεις ένα μωρό 11 μηνών ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ το μεσημέρι (ή και το βράδυ...)!? Αναμένω συμβουλές απο έμπειρες/ους και μή... ό,τι σας φωτίσει...

11 μηνων δεν ειναι μωρο!!!
Αστο ξυπνιο για καμμια βδομαδα (θα ξενυχτησεις κι εσυ βεβαια),
και την αλλη βδομαδα, θα κοιμασαι ο,τι ωρα θες!!!
Επισης μπορεις να το ταισεις λιγο παραπανω για...να βαρυνει.
Να το βγαλεις μια βολτα με το αυτοκινητο, δεμενο στο πισω μερος,
σε ησυχο μερος. Νανουριζονται ετσι, τα γλυκα μου!
Να του δωσεις χαμομηλακι και με το ιδιο χαμομηλακι να κανεις ενα μασαζ στο προσωπο του και στην κοιλιτσα του.
Ενα ζεστο μπανακι θα το χαλαρωνε...
Δεν διαφερουν και τοσο απο εμας τους μεγαλυτερους..
Αγκαλιτσα και χαιδεμα ελαφρυ σε ολο το σωμα..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 20:10:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Αν περπαταει, αστο να περπαταει ολη τη μερα!!!
Η δικια μας εχει ενα περιεργο χουι!!
Αν δεν ακουει θορυβο ή μουσικη, δεν κοιμαται με τιποτα!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 22:17:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Avallon ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ;
ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ;
ΟΥΤΕ ΕΓΩ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ...ΒΛΕΠΕΙΣ...ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥΣ...

Ε τότε επιβάλλεται να σε δω... από κοντά για να δω αν αξίζει τον κόπο ο χρόνος που σου αφιερώνω...

quote:
ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΤΟΥ ADMIN ΜΕ ΤΟΝ RYCHE;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ RYCHE;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΩΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ;
ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΟΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΕΙ Η ΟΥΡΙΤΣΑ.
Ο ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΙΚΟ ΣΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΙΠΟΨΥΧΙΕΣ.

Μάλλον τάχεις λιγάκι μπερδεμένα στο μυαλό σου αγαπητέ pixeldream (που δεν είσαι ο πρώην endorama...)

Aσε να σε βοηθήσω λιγάκι ...
Οταν έχουμε ένα πρόβλημα κοιτάμε και το λύνουμε μόνοι μας και δεν παρασέρνουμε και τους γύρω μας σε μάχη.

Τις μάχες πρέπει να τις δίνουμε ΜΟΝΟΙ μας για να έχουμε την αξιοπρέπεια να χαρούμε αργότερα την "νίκη" μας... αλλά και για να σηκώσουμε το "βάρος" της ήττας μας...

Οταν ήρθε η στιγμή να αναμετρηθώ με τον αντμίν αναμετρήθηκα...
Είπα ότι είχα να πω, είπε και εκείνος ότι είχε να πει...είδα ότι δεν έβγαζε πουθενά η κατάσταση και αποχώρησα...
Αποστασιοποιήθηκα για πάνω από μισό χρόνο... ξελαμπήκαρα και επανήλθα πλέον όταν είχα θάψει το τσεκούρι του πολέμου... και όταν οι "πληγές" είχαν αρχίσει να κλείνουν.
Συγχώρεσα... αλλά ΠΟΤΕ δεν ξέχασα...

Τώρα έρχεσαι και μου λες γιατί ΕΓΩ δεν έκανα παντιέρα μου την παντιέρα του RYCHE και του κάθε RYCHE?
Γιατί δεν πήρα θέση?
Γιατί δεν είπα τα αυτονόητα?
Γιατί δεν έλαβα μέρος στη ΔΙΚΗ του επανάσταση?
Ξανασκέψου το και απάντησε...

Ο χρόνος σου μετράει από τώρα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 22:29:32  Εμφάνιση Προφίλ
Α! Τώρα για το μωράκι... (μωράκι είναι angi...νήπια λέγονται από 1 χρονού και πάνω)

Ολα αυτά που συνέστησε η angi είναι πολύ καλά
Η δικιά μου από τότε που γεννήθηκε κοιμάται με μουσική...
Είχα 5 Cd εναλλασόμενα και τώρα πλέον που είναι 3 και έχει άποψη μου λέει η ίδια τι θέλει...

- Vivaldi (4 εποχές)
- Cesaria Evora (Βest)
- Buena Vista social club (αισθησιακά κουβανέζικα)
- Loreena Μc Kennit (εθνικ-κέλτικη μουσική)

Ολα αυτά τα ακούσματα είναι απαλά για το αυτί του μωρού.
Οι επιλογές που έκανα επιβραβεύτηκαν ως πολύ σωστές αφού τώρα η μικρή μου ζητάει να τα ακούει ΟΛΑ χωρίς να έχει ιδιαίτερη προτίμηση σε κάποιο συγκεκριμένο.

Καλό βράδυ και ελπίζω απόψε να καταφέρεις να τον κοιμήσεις...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 02:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
angi
ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΟΠΑΔΙΟΥ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΦΩΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.
ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.

ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΠΟΤΕ...ΕΧΩ ΓΕΡΗ ΒΑΣΗ.

quote:
Τις μάχες πρέπει να τις δίνουμε ΜΟΝΟΙ μας για να έχουμε την αξιοπρέπεια να χαρούμε αργότερα την "νίκη" μας... αλλά και για να σηκώσουμε το "βάρος" της ήττας μας...

quote:
Ο χρόνος σου μετράει από τώρα...

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ...ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ADMIN ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΗΤΤΑ;
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...Ή...ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ;
ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΗΤΤΑ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΛΥΣΗ.
Η ΣΙΩΠΗ ΔΕΝ ΛΥΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.

ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ADMIN.
ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΠΟΤΕ;
ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΤΟΝ ΑΝΟΥΣΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ;
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΙΑΛΟΓΟ...ΑΜΥΝΘΗΚΕ...ΚΑΙ ΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕ;
ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ...ΕΣΥ ΕΦΥΓΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΣΟΥ...Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΥΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ...ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΟΥΣΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΧΟ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΑΗΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΣ ΑΝΟΥΣΙΟ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΑΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΨΥΧΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΟΥΣΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ.
ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ.

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ...ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.
Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΤΕ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ...ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΠΟΤΕ.
ΜΕ ΤΟΝ RYCHE ΕΧΩ ΤΣΑΚΩΘΕΙ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ...ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΣΑ...ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ; ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΜΟΥ;

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΣΑΣ...ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ...ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΗ...ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΤΟΥ;
ΔΥΣΩΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ...ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗΣ...ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΣ.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ/RYCHE/ΑΤΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΓΗ ΠΟΛΛΩΝ ΠΛΗΓΩΝ.

ΠΛΗΓΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΒΟΥΡΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΛΗ ΛΑΣΠΗ.

ΤΕΛΟΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 07:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα κι εδώ λοιπόν!
Φίλε pixeldream, το ξέρω πως όσα είπες δεν είχαν ως αποδέκτη εμένα.
Επέτρεψε μου όμως να σου πώ κι εγώ μερικά πράγματα για να σου καταστήσω σαφείς και τις δικές μου σκέψεις.
Έχω ξαναπεί πως θεωρώ λάθος να συζητάμε για την Αφροδίτη κι εμμένω σε αυτήν μου την άποψη.
Κι αυτό το λέω γιατί η Αφροδίτη δεν είναι εδώ μαζί μας να εκφράσει λόγο για τις απόψεις της.
Ανέφερες πως όταν η Αφροδίτη δεχόταν λάσπη δεν ενδιαφέρθηκε κανείς να μιλήσει.
Μάλλον ξεχνάς πως αρκετά μέλη προσπαθούσαν να ηρεμήσουν τόσο την Αφροδίτη όσο και τα υπόλοιπα εμπλεκόμενα άτομα.
Και τα γραφόμενα για όλα αυτά υπάρχουν.
Μήπως επίσης ξεχνάς πως πολλά γραπτά που προσέβαλαν την Αφροδίτη μεταφέρονταν στο Μουσείο, όπως και μηνύματα της Αφροδίτης που εμμέσως ή άμεσα προσέβαλαν κάποια άτομα?
Μήπως κι η Αφροδίτη πετούσε υποννοούμενα μέσα από στίχους?
Εγώ δεν πιστεύω πως η Αφροδίτη είναι θύτης 100% αλλά δεν πιστεύω πως είναι και θύμα 100%...
Όταν λέω, φίλε μου pixeldream, να μην αναφερόμαστε στην Αφροδίτη εν τη απουσία της δεν το λέω ούτε για να φανώ καλός ούτε για να κάνω τον ειρηνοποιό, όπως είχα ακούσει...
Το image μου άλλωστε είναι το τελευταίο πράγμα που με αφορά.
Το έλεγα για να υπάρξει η ευκαιρία να αποστασιοποιηθεί η Αφροδίτη από αυτή την κατάσταση και να βρεί τον παλιό της forum-ιακό εαυτό.
Με το να αναφερόμαστε συνεχώς σε παλιότερες καταστάσεις δεν τη βοηθούμε να αποστασιοποιηθεί.
Ας μην αναμοχλεύουμε λοιπόν προηγούμενες καταστάσεις για να φροντίσουμε έτσι οι επόμενες να είναι ήρεμες.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 08:15:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Με το να αναφερόμαστε συνεχώς σε παλιότερες καταστάσεις δεν τη βοηθούμε να αποστασιοποιηθεί.
Ας μην αναμοχλεύουμε λοιπόν προηγούμενες καταστάσεις για να φροντίσουμε έτσι οι επόμενες να είναι ήρεμες.

Καλή σας μέρα εσωτερικότερα!!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 08:33:54  Εμφάνιση Προφίλ
pixeldream...

Διένυσα πολύ δρόμο για να φτάσω εδώ... για να βλέπω τα πράγματα έτσι... και ΚΑΝΕΙΣ δε θα με πισογυρίσει.

Δε θα σηκώσω ΕΓΩ το σταυρό του καθενός εδώ μέσα...
Το έκανα κάποτε και το μόνο που κέρδισα ήταν θλίψη και μερικούς εχθρούς

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού...

Ο καθένας τραβάει το δρόμο του και αναλαμβάνει τις ευθύνες του.
Ελπίζω λοιπόν να εννόησες γιατί δε σκοπεύω να δώσω συνέχεια στο θέμα.

Αλλωστε πλησιάζει ο καιρός που σε λίγο τα μέλη αυτά θα είναι πάλι κοντά μας (μετά το overdose που κατά κοινή ομολογία πάθαμε ΟΛΟΙ μας εδώ μέσα νομίζω ότι θα αντέξουμε να περιμένουμε μέχρι τότε)


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 16/12/2005 08:35:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 09:13:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Καλημέρα είναι παρασκευή, Παρασκευή, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Χαλαρά η ζωή είναι ωραία
Χαλαρά και ας μην έχεις και παρέα


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 09:43:46  Εμφάνιση Προφίλ
Tι χαλαρά ρε GDS1!

To βρωμόσκυλό μου μόλις μπήκε στα σκατά και όταν λέω σκατά εννοώ όχι ότι τα πάτησε αλλά ότι τα βρήκε κάπου και πήγε και κυλίστηκε σε αυτα!

Και πες μου εσύ πως θα το ανεβάσω έτσι επάνω στο διαμέρισμα?

Μου έρχεται εγκεφαλικό παιδιά αλήθεια σας λέω!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy