ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2006, 19:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.
χεχ... μα αγαπητή μου Avallon κι αυτοί που την είδαν str8 δεν βλέπω να αξίζουν και πολλά

αλλά μήπως έχουν μείνει και πολλές αληθινές γυναίκες? μπααααα

κι εσύ βρε allzaro μας κόψε κάτι!


φιλιά!

Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2006, 16:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
κι εσύ βρε allzaro μας κόψε κάτι!

Πλάκα κάνω.. δεν πιστεύω να δημιουργηθεί παρεξήγηση..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 18:43:24  Εμφάνιση Προφίλ
ANΘΡΩΠΟΙ και ανθρωπάρια...

Σήμερα έμαθα κάτι που με νευρίασε τόσο πολύ...

Πριν από λίγες μέρες ένα αυτοκίνητο ανέβηκε στο πεζοδρόμιο έσπασε κάποιες σιδερένιες μπάρες και μια κολώνα με το STOP (φανταστείτε ταχύτητα...) και μετά για να αποφύγει τις βιτρίνες καταστημάτων έστρεψε το τιμόνι και ξανακατέβηκε στο δρόμο σπάζοντας άλλες 2-3 μπάρες στην έξοδό του από το πεζοδρόμιο!!!

Θύμα του εκτροχιασμένου αυτοκινήτου υπήρξε ένα αδέσποτο σκυλάκι που χρόνια το είχαν περιθάλψει οι μαγαζάτορες και που μετά το κλείσιμο των καταστημάτων συνήθιζε να κοιμάται έξω από αυτά. Ηταν δε τόσο αξιαγάπητο ώστε έξω από τα μαγαζιά υπήρχαν πάντα μπωλάκια με τροφή και νερό για την αγαπημένη γαλαζομάτα μασκώτ της γειτονιάς...

Το περιστατικό έγινε στις 3.00 τα ξημερώματα και μάρτυρες του περιστατικού υπήρξαν κάποιοι οδοκαθαριστές οι οποίοι και έσπευσαν να μεταφέρουν το άτυχο ζώο που ψυχοραγούσε στην πλησιέστερη κτηνιατρική κλινική... Με συγκίνησε το γεγονός ότι απλοί μεροκαματιάρηδες έσπευσαν να δώσουν από το υστέρημά τους για να σώσουν ένα αδέσποτο...

Σε επικοινωνία μου με τον υπεύθυνο καθαριότητας του δήμου στάθηκε αδύνατο να βγάλω κάποια άκρη αν και του είπα ξεκάθαρα ποια μέρα και ποια ώρα συνέβει το περιστατικό και θα ήταν πολύ εύκολο φαντάζομαι να μάθει τα ονόματα αυτών των ανθρώπων ΑΝ ΗΘΕΛΕ!! Γιατί μόλις του είπαμε το λόγο ότι εγώ και η φίλη μου θέλαμε να τους πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ και να συμμετάσχουμε οικονομικά στο θέμα του γιατρού ο υπεύθυνος καθαριότητας του δήμου μας το έκλεισε κατάμουτρα!!!

Ο Θεός όμως αγαπά τον κλέφτη αγαπά όμως και τον νοικοκύρη!!!
Ετσι λίγες μέρες μετά έμαθα ότι ο οδηγός αυτός είναι γόνος μεγάλης εφοπλιστικής οικογένειας (τι οικογένεια δηλαδή... χωρισμένοι είναι οι δικοί του...) ο οποίος - και εδώ είναι το παράξενο - δεν είναι η πρώτη φορά που αφαιρεί τη ζωή κάποιου...

Στο παρελθόν σε ξέφρενο κυνηγητό με την μηχανή του σκότωσε τον φίλο του που ήταν μαζί του ενώ εκείνος δεν έπαθε τίποτα και πέρυσι σκότωσε στην πλατεία της Πολιτείας μπροστά στα μάτια κόσμου μια κοπέλα αφού η πόρσε του λόγω υπερβολικής ταχύτητας έκανε 3 τούμπες και κατέληξε πάνω της!!!

Να σημειωθεί ότι το άτομο αυτό δεν ήταν υπό την επήρεια αλκοόλ αλλά είναι γενικά ψυχωτικό άτομο με σχιζοφρενικές τάσεις! Για να καταλάβετε τι ακριβώς εννοώ φανταστείτε κολλέγιο να διώχνει το γιό του πιο πλούσιου πελάτη αφού συνήθιζε να μπουκάρει με το αυτοκίνητο και τους μπράβους σπινιάροντας στο προαύλιο του κολλεγίου και ζήταγε από τις κοπέλλες να ανεβαίνουν στο καπώ και να του χορεύουν!

Οχι φίλοι μου δεν είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας!! Είναι πέρα για πέρα αληθινό και επειδή ο κόσμος είναι πολύ μικρός για να μένουν τέτοια πράγματα κρυφά μπορεί να έχετε ακούσει για το άτομο αυτό από κάποιο φίλο σας που πήγαινε στο ίδιο κολλέγιο...

Τα χρόνια πέρασαν και το άτομο αυτό εξακολουθεί να κουβαλάει μια επικίνδυνη τρέλλα πάνω του... τρέλλα που σήμερα πλέον τον κάνει να τρώει πόρτα σε μεγάλα κλαμπ της νύχτας... Φανταστείτε ούτε οι άνθρωποι αυτοί χρηματίζονται...

Και όμως υπάρχουν άλλοι που χρηματίζονται... όπως για παράδειγμα οι γονείς της κοπέλλας από την πολιτεία που φροντίσανε να της κλείσουνε το στόμα με ένα γερό χρηματικό ποσό για να περάσει καλά τουλάχιστον η άλλη κόρη (όπως είπαν αφού δεν μπορούσαν να κάνουν κάτι για να φέρουν πίσω την άλλη...)

Και αν χρηματίζονται αυτοί που μένουνε στην Πολιτεία τι πρέπει να υποθέσουμε για τους υπόλοιπους? Οταν το έμαθα έμεινα με ανοιχτό το στόμα... Οι άνθρωποι αυτοί δεν είχαν οικονομικό πρόβλημα και όμως προτίμησαν να πάρουν τα λεφτά αντί να καταφύγουν στη δικαιοσύνη για να γλιτώσει ο κόσμος από έναν ψυχασθενή!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 19:11:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Μου θυμίζει Ελληνική ταινία της 10ετίας του 60 με τα καλοκακομαθημένα πλουσιόπαιδα τύπου Α. Τζανετάκου...

Νόμιζα avallon οτι αυτά ανήκουν πλέον στο παρελθόν.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2006, 22:44:35  Εμφάνιση Προφίλ
Δυστυχώς φίλε μου το γεγονός είναι πέρα για πέρα αληθινό!
Βέβαια το ψάρι βρωμάει απ'το κεφάλι... και εδώ πάνω τα βρωμόψαρα είναι πολλά...

Μήν ανησυχείς όμως και η σαπίλα έχει φτάσει και σε πιο λαϊκές περιοχές... βλ. Βέροια...

Τα βρωμόπαιδα αυτά θα την βγάλουν καθαρή και στα 18 τους θα βιάζουν κορίτσια και θα εκβιάζουν μαγαζάτορες...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2006, 09:27:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.
!%#!$#^%$@$@#@&^%$&^$%&^$#@%$#@%$#@$@

αμάν πια με όλους αυτούς !

δηλαδή δεν καταλαβαίνω τίποτα πια... όλοι οι ψυχασθενείς είναι έξω?

και το χειρότερο avallon είναι, ότι δεν είναι μόνο αυτοί που τους σώζουν τα λεφτά τους... αλλά κι αυτοί που απλά επιβάλλουν τσαμπουκά την ψυχασθένεια τους στους άλλους...

και μετά να ακούμε και επικρίσεις του τύπου "μην ασχολείσαι μ'αυτές τις φαντασίες" (μιλώντας για εσωτερική αναζήτηση)...

το έχω πει εγώ αλλά εισέπραξα κατηφή χαμόγελα...

ΟΛΟΙ αυτοί χρειάζονται ένα γερό χέρι ξύλο! να σαπίσουν στο νοσοκομείο δυό τρεις μήνες και να τα ξαναπούμε μετά...


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2006, 16:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ΟΛΟΙ αυτοί χρειάζονται ένα γερό χέρι ξύλο! να σαπίσουν στο νοσοκομείο δυό τρεις μήνες και να τα ξαναπούμε μετά...

Mπααα... απλά δεν εχει κάνει κανένα ντού.. ο Παλαιοκώστας..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2006, 01:00:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Αβαλον μέχρι τώρα ο εν λόγω τύπος έχει φάει 3 άτομα.

Την κοπέλα που λες, τον φίλο του με τη μηχανή και μια ρακοσυλλέκτρια στη Συγγρού.

Ακόμα λυτό τον έχουν?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2006, 09:21:07  Εμφάνιση Προφίλ
Tι λέω τόσες μέρες?
Καθαρίζουν οι γονείς του γι'αυτόν ...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 01:30:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Ενα παράπονό μου το οποίο δεν έχει σχέση με τη θεματολογία του Esoterica αλλά μιας και γράφω σε αυτή την κοινότητα θα το φωνάξω μπας και ακούσει κανείς.

Ρε συνέλληνες ελεος!!!Προσεξτε πως διαχειρίζεστε τα χαρτονομίσματα!!! Είμαι σίγουρος ότι όλοι σας θα έχετε λάβει σχεδόν λιωμένα 5-ευρα, 10-ευρα κτλ και με το που τα λάβατε θα σκεφτήκατε πώς θα τα ξεφορτωθείται!!!

Προσωπικά, έχω στα χέρια μου αυτή την περίοδο ένα 50-ευρο, το οποίο για 50-ευρο είναι αρκετά λιωμένο!!! Αντε να δω που θα το ξεφορτωθώ και ποιος φουκαράς θα το δεχτεί!! Και οι τράπεζες τα χαρτονομίσματα που είναι σε άσχημη κατάσταση δεν τα δέχονται!!

Μην βάζετε τα χαρτονομίσματα στις τσέπες σας κακήν κακώς!!Χρησιμοποιείστε πορτοφολάκι, ή τσαντάκι τα οποία διαθέτουν θηκούλα για χαρτονομίσματα να τα βάλετε εκεί μέσα έμορφα κι ωραία σαν άνθρωποι.
Και όχι τσαλακωμένα στις τσέπες του παντελονιού γιατι μετά γίνονται σαν τον κ*λο της μαϊμούς!!!

Πρέπει όλοι να συμβάλλουμε και να δείξουμε καλή θέληση ώστε να εξαλειφθεί το απαράδεκτο αυτό φαινόμενο!! Τα χρήματα δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο!!Με κόπο και ιδρώτα τα βγάζουμε!!!Λίγη τσίπα ρε συνέλληνες!!!

Αντε να δούμε αν θα ακουστεί η φωνή μου της απελπισίας...

Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...

Edited by - Agnostic on 12/06/2006 01:32:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 02:02:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
αγοραζω αλιωμενα χαρτονομισματα στο 50% της αξιας τους

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

Edited by - gigenis on 12/06/2006 02:03:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 09:22:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid

Agnostic για πέρασε από την τράπεζα Ελλάδος, εκεί μπορείς να το αλλάξεις.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 13:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ μου Agnostic, έχεις απόλυτο δίκιο!
Πολλές φορές τα χαρτονομίσματα είναι τόσο φθαρμένα που έχεις πρόβλημα να τα δώσεις κι εσύ μετά.
Μια καλή λύση θα ήταν να κάνεις αυτό που σου είπε η αγαπητή pyramid.
Μια άλλη καλή λύση για να το αποφεύγεις αυτό είναι να ζητάς ένα άλλο χαρτονόμισμα που είναι σε καλύτερη κατάσταση.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 13:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Απο χθες το απογευμα δεν μπορω να μπω στο Ιντερνετ(μεσω της συνδεσης μου) και χρησιμοποιω συνδεση 801...(κατι αντιστοιχο με τα 090;;)!
Απο τις 8.00 το πρωι, σημερα μιλαω με την γραμμη υποστηριξης της συνδεσης που εχω (φανταστειτε τι λογαριασμος κινητου θα μου ερθει,μια και δεν χρησιμοποιω σταθερο). Του κοσμου τις μ....ες μου ειπαν να κανω (και δεν σκαμπαζω απο αυτα). Ο καθε συνεργατης προτεινε κατι διαφορετικο και ο επομενος αναιρουσε τον προηγουμενο...και αντε απο την αρχη....
Μεχρι που πριν 10 λεπτα μου ειπαν οτι υπαρχει προβλημα στην περιοχη Αλεξανδρουπολης και Ορεστιαδος και το γνωριζουν απο χθες!!!!
Τους βριζεις ή δεν τους βριζεις;
Προς πληροφορηση, τους ειπα κι ευχαριστω!!!
Μη σας φαινεται περιεργο!!! Ειμαι πολυ ευγενικη σε ζωντανη συνδεση!!

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 17:39:58  Εμφάνιση Προφίλ
Agnostic... σε κατανοώ πλήρως!!Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως μ*** νεοελλήνων...

Gigenis... κρύβε λόγια γιατί σε βλέπω στον Κορυδαλλό αν μας παρακολουθεί η αστυνομία δικτύου... Η αγοραπωλησία χρημάτων που δεν έχουν αποσυρθεί αλλά βρίσκονται σε κυκλοφορία ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!!
Τώρα αν θες να αποκτήσεις το σετάκι της σειράς ΕΥΡΩ του Βατικανού ή του Μονακό πάρε σειρά σε καμμιά δημοπρασία...

quote:
Μη σας φαινεται περιεργο!!! Ειμαι πολυ ευγενικη σε ζωντανη συνδεση!!

Ελπίζω να είσαι και όταν θα ανοίγεις τον λογαριασμό σου...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2006, 19:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Τους βριζεις ή δεν τους βριζεις;
Προς πληροφορηση, τους ειπα κι ευχαριστω!!!

Διόλου περίεργο.
Εγώ έκανα προσφάτως αλλαγή της adsl από otenet σε tellas.
Η υπάλληλος που μου μίλησε για την προσφορά, με διαβεβαίωσε πως σε 2-3 μέρες από τη μέρα που θα γίνει η διακοπή από την otenet θα έχω την adsl από την tellas.
Μετά από 1 μήνα και κάτι μέρες, πράγματι έγινε ότι με διαβεβαίωσε!


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2006, 11:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis

Τα χριστούγεννα έκανα αίτηση στη vivodi για σταθερή τηλεφωνία και ιντερνετ και έκοψα τον οτε... από vivodi μου είπαν ότι χρειάζονται 20 εργάσιμες μέρες για να πάρουν την έγκριση από τον οτε και να κάνουν την σύνδεση...

Ο οτε καθυστέρησε (εσκεμμένα) και τελικά πήρα τη γραμμή μετά από 60 εργάσιμες μέρες, πάνω από 2 μήνες δηλαδή... μέχρι να αποκτήσω το πολυπόθητο σταθερό είχα κάνει πλούσια την vodafon...

... γ... τα τσιφλίκια του οτε, γ...... βάζεις φωτιά στο "μαγαζάκι" τους μετά ή όχι?

Είμαι ο Λόγος και το Πυρ
Είμαι ζενίθ, είμαι ναδίρ

Ανάβω γίνομαι πυρσός
Πνίγω το ψέμα μες στο φως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2006, 12:28:55  Εμφάνιση Προφίλ
Aυτά παθαίνει όποιος δεν διαλέγει ΤΕLEPASSPORT!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 11:38:03  Εμφάνιση Προφίλ
Πάλι τα θαλάσσωσα...

Βιαστική κι αφηρημένη όπως πάντα ξέχασα ποιος ξέρει σε τι στέκια προσφιλή μου πράγματα.
Μια ομπρέλα, ένα κινητό, ένα χάδι κι ένα φιλί.

Η ομπρέλλα μου είχε χρώμα κόκκινο…την άνοιγα μόνο αφού είχα γίνει μούσκεμμα ως το κόκκαλο.

Το κινητό μου έδειχνε μήνυμα, αλλά δεν είχα βρει το χρόνο να το διαβάσω (έτσι κι’ αλλιώς δεν περιμένω τη λύτρωση μέσω μηνύματος...)

Το χάδι μου ήταν μελί. Σκούρο μελί σαν την καρδιά της μέλισσας.
Το φύλαγα για κείνο το αδέσποτο σκυλάκι που παραστέκει κάθε μέρα στην πόρτα μου και με καλωσορίζει. (Κι ο γείτονας παραστέκει με τη φόλα στην τσέπη του αλλά εγώ και τα’αδέσποτό μου περίπου αναγνωρίζουμε τις φόλες. Περίπου. Το τονίζω!)
Α! Το φιλί!
Το φιλί λοιπόν ήταν ένα ενθύμιο.
Το είχα στείλει μια φορά – αφηρημένη όπως πάντα – και βιαστική σε λάθος διεύθυνση.
Περιπλανήθηκε λιγάκι, αλλά γύρισε εγκαίρως πίσω... (το εγκαίρως δεν έχει καμμιά σημασία στην περίπτωσή μου).
Ένα ξεθωριασμένο, τριανταφυλλί φιλί!
Η ξεχασιάρα...



"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."

Edited by - Avallon on 03/07/2006 11:40:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 19:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Το είχα στείλει μια φορά – αφηρημένη όπως πάντα – και βιαστική σε λάθος διεύθυνση.

χεχε... αλλη φορά να προσέχεις.. ειδικά οταν είσαι βιαστική..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 22:53:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Η παροιμία λέει, "όποιος βιάζεται σκοντάφτει", πράγμα που όντως συμβαίνει...

Και ευτυχώς που επαληθεύεται. Γιατί άν ίσχυε η άλλη, που λέει "όποια βιάζεται ξεχνάει το αυνανιζατέρ της", φοβάμαι οτι θα παρεξηγούνταν αρκετές συνομιλήτριες άμα τις υποτιμούσα έτσι.

Ένα τι να σου κάνει...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2006, 23:46:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Και ευτυχώς που επαληθεύεται. Γιατί άν ίσχυε η άλλη, που λέει "όποια βιάζεται ξεχνάει το αυνανιζατέρ της", φοβάμαι οτι θα παρεξηγούνταν αρκετές συνομιλήτριες άμα τις υποτιμούσα έτσι.

Το μυαλό σου εσένα εκεί...
Δεν σε παρεξηγώ... είναι η ώρα σου απ'ότι φαίνεται... all day all night...

Εντάξει το εμπεδώσαμε ότι μπορείς μια όμορφη ατμόσφαιρα να την χαλάσεις αφήνοντας την πορδή σου... Τετοιο απωθημένο όμως δεν το περίμενα...

allzzaro... ευτυχώς που αυτά δεν συμβαίνουν συχνά...Συμβαίνουν όμως κάποτε και όταν συμβαίνουν... είναι για να τα θυμόμαστε και να γελάμε...

Καληνύχτα παιδάκια...

Υ.Γ. Δε πιστεύω ότι το λέω αυτό ... αλλά μου έλειψε μια ψυχή από δω μέσα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 00:05:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

quote:
Και ευτυχώς που επαληθεύεται. Γιατί άν ίσχυε η άλλη, που λέει "όποια βιάζεται ξεχνάει το αυνανιζατέρ της", φοβάμαι οτι θα παρεξηγούνταν αρκετές συνομιλήτριες άμα τις υποτιμούσα έτσι.

Το μυαλό σου εσένα εκεί...
Δεν σε παρεξηγώ... είναι η ώρα σου απ'ότι φαίνεται... all day all night...

Εντάξει το εμπεδώσαμε ότι μπορείς μια όμορφη ατμόσφαιρα να την χαλάσεις αφήνοντας την πορδή σου... Τετοιο απωθημένο όμως δεν το περίμενα...


Εγώ ?

Απωθημένο... εγώ ?

All day, all night ... εγώ ?

Μα, καλά. Που το είδες ότι εγώ μιλούσα για σένα ? Είπα εγώ "η Αβαλλον" ???

Μήπως έχεις την αυτογνωσία, το "γνώθιν σ'αυτόν", την ακριβή επίγνωση της κατάστασής σου, ώστε να συνδέεις αυτό που λεώ εγώ για μια παροιμία, με την κατάστασή σου ?

Μήπως έχεις εσύ τα απωθημένα ?

Μήπως είναι το δικό σου μυαλό εκεί all day, all night ?

Μήπως τελικά είσαι εσύ η πορδή που πετάγεαι και χαλάς μια όμορφη ατμόσφαιρα ?

Δεν σε παρεξηγώ. Σε πήρα πια χαμπάρι. ΚΑι όχι μόνο εγώ



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 02:14:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


σορυ ρε παιδια αλλά δεν κρατιεμαι: μου θυμιζετε τους Γιαπωνεζους πιστολερο στην διαφημιση με το Γιαπωνεζικο γουεστερν

κι επειδη το εχω ξαναδει το εργο, ξερω οτι οι σβαιρες-μπινελικια θα αρχισουν να πεφτουν σαν το χαλαζι

γι αυτο σας συστηνω να βριζεστε στα Γιαπωνεζικα!


πχ:

ικι τομε σσσουκα ντιιι ατομπε τζζα (σε εφαγα σκουληκι )

σσουρο ντανε ικι κι ομε σσακε καρανταν (θα σε σκισω καθαρμα )


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 08:23:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μα, καλά. Που το είδες ότι εγώ μιλούσα για σένα ? Είπα εγώ "η Αβαλλον" ???

Εγώ σου ανέφερα το "αυνανιζατέρ" στο τόπικ της Πεντέλης και συ ήλθες να μου το ανταποδώσεις στο τόπικ μου(και σε άλλα δυο) με αυτόν τον τρόπο... Ανταπόδωση στον κύβο δηλαδή...

Tα ευκόλως εννούμενα παραλείπονται για όσους έχουν ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ νοημοσύνη...
Και επειδή το "μοτέρ" σου εκτός από παρωχημένο λειτουργεί ΚΑΙ με χρονοκαθυστέρηση σου αφήνω το χρόνο να το ξανασκεφτείς...

Δεν κάνει κακό ξέρεις να σκεφτόμαστε... Δοκίμασέ το μια φορά - έτσι για αλλαγή - και μπορεί να σου αρέσει.

Μέχρι τότε πάω να ξεσκονίσω τα Γιαπωνέζικά μου γιατί κάτι μου λέει ότι όλο και κάπου θα μου χρειαστούν...

Α ρε Τζώνυ... πάλι δύσκολα μου έβαλες...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 09:45:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Αχα χα χα χα χα χα

Μου έφτιαξες τη μέρα...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 13:46:46  Εμφάνιση Προφίλ
Μα είναι σκοπός της ζωής μου...
Καλή σου μέρα και σένα!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 15:28:05  Εμφάνιση Προφίλ
Βρίλ
quote:
Μου έφτιαξες τη μέρα...

Avallon
quote:

Μα είναι σκοπός της ζωής μου...


jonniebegood
quote:
σσουρο ντανε ικι κι ομε σσακε καρανταν



ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 15:56:36  Εμφάνιση Προφίλ
Mήπως να μετονομάζαμε το ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ σε ΚΥΤΙΟ ΓΕΛΙΟΥ?
Πολύ σουξέ έχει τελευταία...
Ολα τα καλά νούμερα όπως βλέπεις ΕΛΑΧΙΣΤΕ έχουν μαζευτεί εδώ!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2006, 16:18:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ολα τα καλά νούμερα...

νούμερα;
όπως λέμε 1,2,3,4,5...ή κάτι άλλο εννοείς;
δώσε μια σαφή απάντηση διότι απο Γιαπωνέζικα δεν ξέρω πως τα πάτε...
αλλά της Κορέας θα γίνει σύντομα όπως πάει...
ή μήπως εννοείς ότι μόνο εγώ έλειπα, τουτέστιν και εγώ είμαι νούμερο όπως όλοι οι άντρες δηλαδή;;;(σύμφωνα με κάποια γυναικία post λίγο πιο πάνω)


υγ. johnnie, βριλ,allzarο...εγώ δεν είμαι ρουφιάνος αλλά σας είπε νούμερα!
θα την αφήσετε έτσι;



ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy