ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2005, 22:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.


βασικα καλησπερα σας...


μπηκα για να γκρινιαξω!


λοιπον,


ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΟΛΙΤΕΥΟΝΤΑΙ!


ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ!


ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΚΑΠΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΚΟΟΛ!


ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΑΙΓΝΙΔΙΩΝ!


ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ (τυπου "εισαι ο κυριαρχος της ασφαλτου" αμα παρεις το ταδε σαραβαλακι μας, ακριβο ή φτηνο, ή με αυτο το προγραμμα "θα μιλας οσο θελεις τζαμπα")

ΝΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!


ΝΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ!


ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ!


ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΑΔΙΚΗΜΑΤΑ ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ, ΚΑΤΑΣΠΑΤΑΛΗΣΗΣ Ή ΚΑΤΑΧΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ!

ΝΑ ΑΡΘΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΣΥΛΙΑ!


.


γκρινιαξα αρκετα?


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 00:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
Peronosporos
quote:
Η αποχή από το forum θα βοηθήσει pixeldream για να ηρεμήσουν και λίγο τα πνεύματα.

ΧΜ!!!
quote:
Εσύ τι προτείνεις δηλαδή; Αφού το έχουν δείξει όλοι πως και να απενεργοποιηθούν θα ξαναμπούν με άλλο όνομα.

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ;
ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΝΤΕΒΑ;
ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΟ;
ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ;

quote:
Έτσι και η Αφροδίτη έχει μέρος της ευθύνης για τον καυγά.

ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ;
Η ΕΥΘΗΝΗ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ...Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΕΡΙΞΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ...ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ...ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ.

quote:
Αν αδιαφορούσε δηλαδή και δεν έκανε post για 5 μέρες νομίζεις ότι θα ασχολούνταν οι "κακοπροαίρετοι" μαζί της μετά... Κανείς δεν θα ασχολούταν.

ΘΕΜΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ...ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ...ΑΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ...ΑΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ...ΘΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕΙΣ;

ΑΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ (ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ)...ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.
ΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΤΟΝ ADMIN ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΩ.

ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ...ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΤΟΥ ADMIN ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ;

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Ή ΟΧΙ;

ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΡΕΛΑΣ;
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΨΥΧΙΚΗΣ ΧΟΛΗΣ.

ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΔΥΣΩΔΙΑ.

ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...

pyramid

quote:
Βρε Pixeldream σε παρακαλώ, δεν την βοηθάς έτσι την Αφροδίτη. Σταμάτα να γράφεις συνεχώς για όλα αυτά.

ΣΩΣΤΑ...ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΧΑΖΟΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΙ.

ΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ.

ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΙ.

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.
ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ.
ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΩΔΙΑ.

ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΛΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ;

ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΔΑ...ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ...Ο ΙΟΥΔΑΣ...Ο ΙΗΣΟΥΣ...Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ...ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ...ΠΕΘΑΝΑΝ ΑΠΟ ΣΙΩΠΗ...ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ.
ΣΤΗΝ ΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥ...Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΑΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ.

ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ...ΕΧΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ...ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΡΓΙΕΣ.

ΔΕΔΟΜΕΝΟΙ ΩΣ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ...ΔΕΔΟΜΕΝΟΙ ΩΣ ΤΗΝ ΨΥΧΗ...ΔΕΔΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟΙ...ΟΠΑΔΟΙ ΝΕΚΡΙΚΗΣ ΣΙΓΗΣ.


Do you think we're forever?

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 00:15:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
jonniebegood
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ...ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ...ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΙΠΕΣ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 01:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
quote:
ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ;
ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΝΤΕΒΑ;
ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΟ;
ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ;

Βρε pixeldream δεν είπε κανείς αυτό.
Νομίζω ότι τα βλέπεις λίγο στραβά τα πράγματα.
Τέλος πάντων, όπως τα καταλαβαίνει ο καθένας...

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 08:00:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Για να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά...

quote:
ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ;
ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΝΤΕΒΑ;
ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΑΥΤΟ;
ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ;

Να σου πώ την αλήθεια, φίλε μου pixeldream, εγώ δεν το εξέλαβα έτσι.
Εγώ το εξέλαβα οτι διεγράφησαν κάποια μέλη με σκοπό να αναθεωρήσουν τις απόψεις τους και να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα.
Βρε pixel, τον τελευταίο 1,5 μήνα γινόταν χαμός και καμιά από τις 2 πλευρές δεν έκανε πίσω.
Η Αφροδίτη έκανε το λάθος να ανοίξει το topic τότε που έλεγε ανοιχτά κάποια προσωπικά δεδομένα.
Αληθινά ή μη, δε μπορούμε να το γνωρίζουμε αυτό.
Μετά ξεκίνησε ο πανικός κι έγιναν όσα έγιναν.
Επειδή λοιπόν δεν θέλω να εκφέρω άποψη για άτομα τα οποία διεγράφησαν προσωρινά και δεν είναι ανάμεσα μας, αυτό λέω μόνο και σταματώ.
Ας ηρεμήσουμε λοιπόν κι ας αφήσουμε τα όσα έγιναν να μην αναζωπυρώνονται και πάλι...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 09:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Λοιπόν και σήμερα θα γκρινιάξω ....

απλά μην δίνετε σημασία.....


δεν θα τον πιάσω τον αλήτη μαχαίρι στο λαιμό θα του κολλήσω πρωινιάτικα.... δεν μου κάνανε μαγκιές στην αγγλία και στο στρατο θα μου κάνει ο γείτονας......θα τον λιωσωωωωωωωωωωωωωωωω.....

το θέμα είναι να βρω πιος από όλους...το πολύ πολύ να λιώσω όλους


να νανανα νααααααααααααααααααααααα (από την ταινία ο Νονός ΝΟ2)



Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 09:26:30  Εμφάνιση Προφίλ
Good morning ESOTERICA!!!

Ωραία μέρα σήμερα ε? τι λέτε?

Τι? Αν θα γκρινιάξω σήμερα? Λέω σήμερα να προσπεράσω

Εκτός από την όμορφη λιακάδα έχω κάθε άλλο λόγο να μην το κάνω...

Τι έγινε βρε GDS1 πρωί πρωί με τον αλήτη το γείτονα?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 09:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
το ξέρω ότι θα γελάσετε εσείς αλλά εγώ τα έχω πάρει....

πέταξε αυγό στο αμάξι μου.....και πρέπει να έγινε το πρωί....ήταν πρωί και από κότα μη ελεύθερης βοσκής....

και επειδεί εγώ δεν πειράζω κανένα αλλά άμα με πειράξουνε την πατήσανε, έχω φωνάξει τα αλλάνια από τα εξάρχια για καραούλη..... θέλω να μου πετάξει άλλο ένα αυγουλάκι, μόνο ένα .....

ύστερα για καμιά εβδομάδα θα τον χάσει η οικογενειά του....

ούτε ομελέτα δεν θα θέλει να φάει.....

η κάθε δράση έχει και μια ίση (χαχαχαχαχαχα) αντίδραση

θέλω την μουσική υπόκρουση να νανανα νααααααααααααααα (είπα Νονος Νο2)


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 09:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix
quote:
πέταξε αυγό στο αμάξι μου.....

Μα η λύση είναι απλή. Πάρε ένα σπρέυ και γράψε με μεγάλα γράμματα πάνω στο αμάξι σου: "ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΚΟΤΕΣ ΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ ΒΟΣΚΗΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ". Τα γράμματα να διαβάζονται. Πιστεύω ότι θα το σεβαστούν. Πρόσεξε μόνο το σπρέυ να είναι αντίθετο χρώμα από το αμάξι σου. Αλλιώς, πρόσεχε που παρκάρεις.

Jonnie, να προσθέσω ότι θα πρέπει να μην αγοραστούν τα 40 F-16 και τα χρήματα που θα δίναμε να μοιραστούν σε όλους τους Έλληνες πολίτες. Έχουμε και κάρτες να ξοφλήσουμε...

Edited by - meΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 10:03:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Λεεεεεεεεεες εεεεεεεεεεεεεεεε....

Δεν μου λες σε πιο σημείο.......στην μάπα του τύπου;;;;;;

καλό εεεεεεεεεεε


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 12:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
GDS1
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ.
ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΑΝΙΑΡΑ ΠΕΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ;
Η ΟΜΕΛΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΝΕΡΟ...Η ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ.

Dying_Incubus

quote:
Εγώ το εξέλαβα οτι διεγράφησαν κάποια μέλη με σκοπό να αναθεωρήσουν τις απόψεις τους και να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ.
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ;

Ostria

quote:
Βρε pixeldream δεν είπε κανείς αυτό.
Νομίζω ότι τα βλέπεις λίγο στραβά τα πράγματα.

ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΡΑΒΑ...ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ.

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ...ΓΕΡΑ.


..

Edited by - pixeldream on 09/12/2005 12:13:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 12:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
pixeldream
δεν έχεις καθόλου άδικο.....οι μελανιές στο σώμα και το φουσκομα στην μάπα φεύγουν με τον χρόνο....


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 13:16:15  Εμφάνιση Προφίλ
Oι ρυτίδες των τύψεων όμως δεν φεύγουν με τίποτα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 13:18:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Βρε GDS1 ελπίζω να μήν σε εκνευρίσω περισσότερο, αλλά η αντίδρασή σου στο όλο θέμα με έκανε να ευχαριστώ τον μεγαλοδύναμο για τον γείτονα που αποφάσισε να σου πετάξει το αυγό, και μας έκανες να χαμογελάσουμε (δεν θα πώ γελάσουμε για να μην την πληρώσω εγώ!!!) :)))))
Συγγνώμη ε; Αλλά ήσουν απολαυστικότατος! Πού μένεις να σου πετάξω μία καρτέλα αυγά (θα φροντίσω να είναι ελευθέρας... οι κότες...)
:)))))))Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 14:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Avallon
Πράγματι θα το θυμάται μια ζωή γιατί από μια χαζο-ελληνική μαγκιά πλήρωσε ακριβά.....

Pagwna
όχι παγώνα μου να το πεις να γελάσετε...να γελάσετε....ούτος η άλλος το είπα από την αρχή ότι άλλοι θα γελάσουν....και εγώ αυτό θα έκανα...

αλλά ας το πάρουμε αλλιώς ο τύπος πραγματικά νομίζει ότι μου έδειξε και έμαθα....δηλαδή πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι για να το πιστεύει αυτό.... ή μου έκανε έτσι προειδοποίηση..... δηλαδή εμείς οι Έλληνες πόσο μαλ@κες μπορεί να είμαστε.....δηλαδή τώρα εγώ αν φυλάξω καραούλη βγάλω φωτωγραφίες να κάνει πάλι τον μάγκα και του τραβίξω μια μύνηση θα το παίζει για πολύ μάγκας;;;;;ή θα πάει να κρυφτεί στις γυναίκας του την φούστα;;;;;; άσε που σήμερα μόλις γυρίσω θα κάνω καταγγελία και θα στείλω τους μπάτσους στον διαχειριστή της πολυκατοικίας.....όταν δει τα μπατσίνια θα βγεί ο υποτιθέμενος μάγκας να πει εγώ το έκανα ή θα λουφάξει σαν καλή κοτούλα;;;;;;

κοκορίκο κοκορίκο πετεινέ μου πιτσιρίκο
με το κοκκινο λυρί

κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκο κοκορι

Ρ. Βλαχοπούλου



Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 14:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Μου ήρθε φώτιση GDS1. Δηλαδή, για να είμαι ειλικρινής, κάποιος φίλος μου το είχε κάνει σε παρόμοια περίπτωση (όχλησης...και ενόχλησης!!!):
Να του στήσεις όντως καραούλι, κι όταν τον πετύχεις να αρχίσεις να του λές καλημέρα σας τί κάνετε, με μία ευγένεια καργάτη, να μήν ξέρει απο πού του ήρθε, και χαμόγελο, πολύυυυυυ χαμόγελο, και να φύγεις. Αυτό να το επαναλάβεις, όσες φορές μπορείς (το ιδανικό είναι μέχρι να σπάσει... μετά μπορείς απλά να τον κοιτάξεις υπονοώντας οτι έπαιζες με τα νεύρα του)...
το θύμα του φίλου μου (που ήταν θύτης αρχικά), κατέληξε να αρχίσει να του ουρλιάζει μέσ'τον δρόμο, και όλοι τον πέρασαν για τρελό και παρανοϊκό. Εκεί βασίζεται και το 'κόλπο'. Αυτός θα σε περάσει για παρανοϊκό, και θα φοβηθεί (γιατί κάποιος που φέρεται έτσι, δεν μπορεί να έχει καλό σκοπό ε;). Αν αρχίσεις με τις αστυνομίες μπορεί να προσπαθήσει να σπάσει εσένα.
Αυτό σαν πρόταση βοήθειας, και πάω να γελάσω ελεύθερα :)
Νά'σαι καλά παιδάκι μου, να σ'έχει καλά ο Θεός, και πάντα τέτοια (καλή διάθεση εννοώ) :)))))Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 15:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark
ξερεις τι κα κανεις GDS1 ?
να του την εχεις στημενη σε μια γωνια,απο την οποια να ξερεις οτι περναει καθε μερα για να παει στην δουλεια του.
οταν λοιπον περασει,ριξε γρηγορα ενα αβγο μεσα απο το παραθυρο του.θα αναγκαστει να γινει ρεζιλι στην δουλεια.
η γυρισει να αλλαξει,οποτε θα αργησει και θα του κοψουν τον μισθο.

choose your destiny


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 15:07:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Μιά και θυμήθηκα αυτόν τον φίλο, επιτρέψτε μου να μοιραστώ μαζι σας μία απο τις ευφυέστατες δράσεις/αντιδράσεις του, για να σας φτιάξω την διάθεση (νομίζω σε ένα κυτίο παραπόνων είναι ό,τι πρέπει): Το συγκεκριμένο δεν θα μου έκανε εντύπωση εάν έχει κυκλοφορήσει και ως ανέκδοτο, πάντως είναι 100% αληθινό:

Είναι σε ένα φανάρι (πεζός) και περιμένει ν'ανάψει και δίπλα του είναι μία γυναίκα ΓΥΝΑΙΚΑ (και πολύ έξυπνη όπως αποδείχθηκε), και δεν κρατιέται και της λέει με τον χαραχτηριστικό αυθεντικότατο τροπο (ευγενικότατα λές και μίλαγε στον πρωθυπουργό): "Καλημέρα σας αγαπητή! Θα μου επιτρέπατε να σας π..δ.ω?" και αυτή με την ίδια ευγένεια και ειλικρινές χαμόγελο απαντάει (απορώ με την ψυχραιμία της): "Σας ευχαριστώ, αλλά π.δ.χτ..α το πρωί με τον άντρα μου.", και ανταπαντάει: "α, με συγχωρείτε τότε. Καλημέρα σας", και συνέχισαν τον δρόμο τους!!!!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ?????!!!!! (και απίστευτη! Καμμία σχέση μ'εμένα που μάλλον θα μειδιούσα ειρωνικά!) :))))
Αφιερωμένο στους πραγματικά και ουσιαστικά έξυπνους ανθρώπους!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 15:15:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Deghar τι θα έλεγες να του τι έχω στημένη με κανα λοστάρι και όταν περάσει να του σπάσω το αμάξι........ακόμα δεν το ξεπέρασα

Pagvna σε ευχαριστώ για την αφιέρωση......το έχω ξαναπεί η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 16:22:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Τι έγινε βρε GDS1 πρωί πρωί με τον αλήτη το γείτονα?

Πές μας όνομα.. οδό και αριθμό.. και θα στείλουμε την ομάδα κρούσης του esoterica.. .. θα σε βλέπει και θα αλλάζει δρόμοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 16:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
πέταξε αυγό στο αμάξι μου.....και πρέπει να έγινε το πρωί....ήταν πρωί και από κότα μη ελεύθερης βοσκής....


Α. τον π#@@η...
εχει και κότες ε...
Λοιπόν άκου..πάρε ενα αυγό.. και τρύπατο.. μικρή τρύπα.. ρούφατο να βγεί ολο το ασπράδι με τον κρόκο.. μετά με μια σύριγγα γέμισε το με λαδομπογιά.. κόκκινη.. χεχε .. με μίνιο που βρωμάει.. κλείσε καλά την τρυπίτσα με στόκο.. και βάλτη στο κοτέτσι...
Ετσι λοιπόν οταν θα πάει να κάνει την ομελέτα.. θα γίνει της π$$%^^%ς το κάγγελο.. εαν πουλήσει και τα αυγά..ε...εκεί θα τον..χεχε..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 18:48:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Deghar τι θα έλεγες να του τι έχω στημένη με κανα λοστάρι και όταν περάσει να του σπάσω το αμάξι........ακόμα δεν το ξεπέρασα

Εειι... μη το παρατραβάμε από τώρα...Ασε να "χοντρύνει" λίγο...

Τα extreme μέτρα (paint remover, γκαζάκια, γκράφιτι, κατσαβιδάκια)τα παίρνουμε σε σοβαρές ΜΟΝΟΝ καταστάσεις!!

Δηλαδή αν στο είχε γρατζουνίσει τι θα έκανες

Στην παρούσα μόνο μπινελίκια είναι δεκτά...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 19:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Λοιπόν το βρήκα.......

θα τον γράψω στα αρχ......

απάθεια...θα παρκάρω στο ίδιο σημείο και αν επαναληφθεί θα με δείτε στις ειδήσεις το ΣΚ.

Καλό ΣΚ σε όλους....

και μην πετάτε αυγά σε αμάξια δεν ξέρετε μπορεί να είμαι εγώ....


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 19:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Σωστά allzzaro, έπρεπε να είχα συμπεριλάβει και αυτά που έγραψες σχετικά με την προσφορά στο post μου. Ευχαριστώ που τα κατέγραψες.
Δεν περιμένω καλέ μου τα Χριστούγεννα για όλα αυτά, τα ξέρει γιατί του τα λέω όλο τον χρόνο από τότε που μπορούσα ακόμα να τον σηκώσω αγκαλιά. Και αυτό που με χαροποιεί είναι ότι τα πράττει και όλο το χρόνο.
Δεν θέλω να του τα περάσω ως κάτι που πρέπει να γίνεται λόγω κάποιου γεγονότος, αλλά ως κάτι φυσικό. Έτσι είναι ο άνθρωπος, όπως δεν σκέφτεται εάν πρέπει να αναπνεύσει ή όχι, έτσι και δεν πρέπει να σκέφτεται εάν θα προσφέρει ή όχι.
Ωραία η καρτούλα που ανέβασες, ευχαριστώ.

Peronospore το κατάλαβα ότι δεν είναι αυτός ο σκοπός σου, αλλά πως λέμε "με ένα σμπάρο δυό τρυγόνια", ε κάτι τέτοιο εννοώ. Μπράβο στον Didorium.

GDS1 πίκρα μεγάλη να δουλεύεις σε οικονομικές υπηρεσίες και μάλιστα πολυεθνικής, στο τέλος του χρόνου. Κατά τ΄άλλα μιά χαρά είσαι, τουλάχιστον μπορείς να συνεννοηθείς με τον κόσμο. Τώρα για τον τύπο με τ΄αυγά τι να πω, κάφροι υπάρχουν παντού.

Pixeldream δεν λύνονται έτσι οι παρεξηγήσεις. Μην το συνεχίζεις όλο αυτό, δεν έχεις όλο το δίκιο με το μέρος σου. Κάποια είναι όπως τα λες κάποια άλλα όχι. Αφού βλέπεις ότι υπάρχει μιά ηρεμία γιατί ν΄αρχίσουμε πάλι τα ίδια?

Και να προσθέσω κάτι στα του jbg

ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΤΑΝΕ ΦΡΕΝΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ
Και πρέπει να μυρίζουμε τα νύχια μας πότε θα φοβηθούν και θα μας σκοτώσουνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 19:23:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Δεν θέλω να του τα περάσω ως κάτι που πρέπει να γίνεται λόγω κάποιου γεγονότος, αλλά ως κάτι φυσικό.

Σωστόν.. σωστότατον...

quote:
Έτσι είναι ο άνθρωπος, όπως δεν σκέφτεται εάν πρέπει να αναπνεύσει ή όχι, έτσι και δεν πρέπει να σκέφτεται εάν θα προσφέρει ή όχι.

Ωραία ακούγεται.. δύσκολα πράττεται...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 19:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark
Pagwna ελεος!!!!!

αυτο θυμιζει σκηνη απο ταινια.
βρε τι συμβαινει στον κοσμο...

GDS1 αν συνεχιστει αυτο,πες το μας,και οπως ειπε και ο allzzaro θα στειλουμε την "ομαδα κρουσης"
βασικα αν δεν βαριεσαι να ασχοληθεις,πρεπει να του κανεις κατι που να ειναι αστειο,αλλα και....αρκετα κακο.
για παραδειγμα μπορεις να να χαραξεις την νυχτα στο καπο του αυτοκινητου του "ειμαι μ*****ας" η καποια αλλη βρισια.
μπορεις να του ριξεις νερομπομπα αλλα αντι για νερο να βαλλεις κατουρα!

vile creature,killer pet


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 21:38:49  Εμφάνιση Προφίλ
Για εσωτεριστές... ή τέλος πάντων esoterica-δες πολύ δημιουργικούς σας βλέπω στο θέμα των αντιποίνων και ανησυχώ...

Πολύ φοβάμαι ότι κάποιοι από δω στον μεσαίωνα θα έκαναν καριέρα δημιουργώντας τα πιο "τρελλά" βασανιστήρια...

Δε θέλω να ρωτήσω... είμαι σίγουρη...

GDS1 δε πας καμμιά εκδρομούλα το ΣΚ να ξεκουραστείς?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2005, 22:07:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
quote:

Πολύ φοβάμαι ότι κάποιοι από δω στον μεσαίωνα θα έκαναν καριέρα δημιουργώντας τα πιο "τρελλά" βασανιστήρια...

Χμμ, βραστά αυγά κάτω από μασχάλες ή στην καμάρα των πατουσών;

Βέβαια εγώ έχω μια άλλη ιδέα. Αντί να του πετάξεις αυγά μέσα στο ανοιχτό παράθυρο την ώρα που οδηγεί, του πετάς την ίδια την αλανιάρα κότα!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2005, 01:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Χμμ, βραστά αυγά κάτω από μασχάλες ή στην καμάρα των πατουσών;

Εγώ προτείνω να αγοράσει μια ντουζίνα κιλά καρφίτσες, να τον δέσει σε μία καρέκλα και να τον κάνει αχινό
Μετά από αυτό, μπορούνε να κάτσουν να φάνε μαζί σαν παλιοί καλοί φίλοι μια νοστιμότατη ομελέτα

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2005, 03:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie
quote:
Εγώ προτείνω να αγοράσει μια ντουζίνα κιλά καρφίτσες, να τον δέσει σε μία καρέκλα και να τον κάνει αχινό

Ιιιιιιιιιιχχχχχ...

Σατανικό!!!

Και βέβαια...καθ' όλη τη διάρκεια, να του επαναλαμβάνει και τη ΘΕΪΚΗ ΦΡΑΣΗ ΓΑΡΔΕΛΗ!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΓΕΤΗ DAGON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy