ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 14:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Εγώ ένα παράπονο, και μάλιστα από σένα Incubus.

Είσαι συντονιστής ?
Είσαι διαχειριστής ?

Σου ανέθεσε κανένας κάποιο αξίωμα, λειτούργημα, εντολή ανασχηματισμού, διαχειριστική περίοδο, ή μήπως την διοργώνωση του Κτηματολογίου ?

Αν μπορείς να πείς ένα "ΝΑΙ" σε οτιδήποτε από αυτά, τότε καλά κάνεις και παραπονιέσαι.
Αν όχι, τότε καλό θα ήταν να περιορίζεσαι σε συμμετοχή που αρμόζει σε ένα ΑΠΛΟ μέλος αυτού (ή αντίστοιχου) φόρουμ.


quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Ο Dying προσπαθεί και προσπαθούσε, από την αρχή που μπήκε στο forum, να μην ανεβαίνουν οι τόνοι ανάμεσα στα μέλη.
--------------------------------------------------------------------------------


Και ποιός του είπε οτι πρέπει να το κάνει ?

Τον διόρισε κανείς ?

Αν π.χ. εμένα με προσβάλλει κάποιος, ποιός είναι ο ρόλος του Dying σε αυτό ?
Μπορεί να χαμηλώσει τους τόνους ?
Έχει κάποια ειδική συνταγή γι αυτό ?
Έχει κάποια ειδική αντιμετώπιση γι αυτόν που π.χ. με πρόσβαλλε ?


Ωραία!
Να απαντήσω λοιπόν!
Όχι, κανένας δε μου ανέθεσε τέτοιο ρόλο από τη στιγμή που συμμετέχω σε αυτό το forum.
Δεν έχω καμία ιδιότητα από αυτές που αναφέρεις κι όπως είπες είμαι ένα απλό μέλος.
Ως ένα απλό μέλος λοιπόν θέλω όταν μπαίνω σε μία δημόσια συζήτηση και διαβάζω κάποια πράγματα αυτά τα πράγματα να μην είναι διενέξεις.
Τις θεωρώ χάσιμο χρόνου και το λέω ανοιχτά.
Και για αυτό δε νομίζω οτι πρέπει να απολογηθώ...
Προτιμώ να μπαίνω και να διαβάζω ένα θέμα στο οποίο μπορεί και να μάθω 1-2 πράγματα παρά να διαβάζω ανταλλαγές χαρακτηρισμών που δε μου προσφέρουν τίποτα.
Ελπίζω να σε κάλυψα...

quote:
Η αναφορά του για επιθέσεις δεν νομίζω ότι είχε κάποια σχέση με διαχειριστές και συντονιστές, αναφερόταν όπως κατάλαβα στην συζήτηση που είχα με τον PIXELDREAM. Είδε τα κόκκινα γράμματα που έβαλε ο PIXELDREAM, τα quote και θέλησε να πει το "παράπονό" του, όπως λέει και ο τίτλος του θέματος.

Πυραμιδάκι, δεν αναφερόμουν σε αυτό το topic, καλή μου, αλλά σε άλλο.
Εδώ απλά εξέφρασα το "παράπονο" μιάς κι είναι κυτίο παραπόνων...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lazzio
Διεγραμμένος Λογαριασμός


27 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 14:18:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazzio
quote:
Ως ένα απλό μέλος λοιπόν θέλω όταν μπαίνω σε μία δημόσια συζήτηση και διαβάζω κάποια πράγματα αυτά τα πράγματα να μην είναι διενέξεις.
Τις θεωρώ χάσιμο χρόνου και το λέω ανοιχτά.
Και για αυτό δε νομίζω οτι πρέπει να απολογηθώ...
Προτιμώ να μπαίνω και να διαβάζω ένα θέμα στο οποίο μπορεί και να μάθω 1-2 πράγματα παρά να διαβάζω ανταλλαγές χαρακτηρισμών που δε μου προσφέρουν τίποτα.
Ελπίζω να σε κάλυψα...

Ναι, κατα κάποιο τρόπο θα έλεγα.
Φοβάμαι όμως, οτι δεν είσαι αρκετά ρεαλιστής, ότι αφορά τις προθέσεις και προσδοκίες σου, ειδικά γι αυτό το φόρουμ.

Εφ'όσον όμως δεν σου έχει αποδοθεί επίσημα κάποια ιδιότητα του "πυροσβέστη" ή "διαμεσολαβητή", τότε δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί κάθεσαι και παραπονιέσαι. Αν αυτόκλητα ανέλαβες έναν ρόλο, και αποδεδειγμένα οι άλλοι δεν τον αποδέχονται, τότε είναι αυτονόητο όπως το είπες, να βρείς τον μπελά σου και 1002 άλλα ...
Έτσι δεν είναι ?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 15:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Γιατί βρε lazzio πρέπει κάποιος να έχει μιά ιδιότητα ώστε να μπορεί να πει την γνώμη του ή να προσπαθεί για ότι καλύτερο νομίζει.
Με τον ίδιο τρόπο που εκφράζεις εσύ ένα παράπονο, εκφράζει και ο Dying ή οποιοσδήποτε άλλος.

Νομίζω μάλιστα ότι είδες και στην πράξη ότι ο Dying δεν αρέσκεται σε αντιπαραθέσεις και συναφή, εάν δεν ήταν έτσι πιστεύεις ότι θα σου απαντούσε με αυτόν τον τρόπο?
Πολύ εύκολα θα παρεξηγούσε την φράση σου

quote:
Σου ανέθεσε κανένας κάποιο αξίωμα, λειτούργημα, εντολή ανασχηματισμού, διαχειριστική περίοδο, ή μήπως την διοργώνωση του Κτηματολογίου ?


Όλα καλά λοιπόν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lazzio
Διεγραμμένος Λογαριασμός


27 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 15:38:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazzio
quote:

Πολύ εύκολα θα παρεξηγούσε την φράση σου
quote:
Σου ανέθεσε κανένας κάποιο αξίωμα, λειτούργημα, εντολή ανασχηματισμού, διαχειριστική περίοδο, ή μήπως την διοργώνωση του Κτηματολογίου ?


Όλα καλά λοιπόν.

Το όριο, πέρα από το οποίο παρεξηγείται κάποιος, είναι καθαρά υποκειμενικό και ανάλογο της ικανότητάς του να στέκεται στα ... πόδια του.

Αν κάποιος θέλει να παρεξηγηθεί με αυτή τη φράση, και γιατί ειδικά με αυτήν και όχι με τις δεκάδες προσβολές που κυκλοφορούν σε αυτό το φόρουμ, τότε πρέπει να ρωτήσω ξανά, με ποιά ιδιότητα και ποια προσόντα θέλει κάποιος να παρεμβαίνει σε "συζητήσεις" με οξυμένα πνεύματα, προκειμένου να τα ... κατευνάσει !
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 17:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Πολύ ωραία αγαπητέ lazzio
Λοιπόν ανακατασκευάζω την πρότασή μου από
"Πολύ εύκολα θα παρεξηγούσε την φράση σου"
σε
"Πολύ εύκολα θα μπορούσε να παρεξηγήσει την φράση σου"

Συμφωνώ με το "ανάλογο της ικανότητάς του να στέκεται στα ... πόδια του." και συμπληρώνω "και της αντίληψής του".

Το επόμενο που γράφεις έχει ήδη απαντηθεί από τον Dying.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 17:35:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Κάνεις λάθος για τον Dying, βέβαια είναι λογικό είσαι νέο μέλος και πήρες στραβά τα λεγόμενά του.

Nέο μέλος

Ποιός καλέ

... α! ναι!... ο lazzio...

Eντωμεταξύ εξακολουθώ να βαριέμαι...

GDS1... κάνε ζαβολιά και θα σου βγεί... εκτός κι αν παίζεις στο κομπιούτερ...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 17:45:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

ακόμα δεν μου βγαίνει η πασιέτζα



oυτε εμενα ρε gåmøtø.

και βαριεμαι, κι εχω μια νυστα...


τοοση, μετα συγχωρησεως

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 18:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Αvallon βαριέσαι? εγώ είμαι εδώ..

quote:
με ποιά ιδιότητα και ποια προσόντα θέλει κάποιος να παρεμβαίνει σε "συζητήσεις" με οξυμένα πνεύματα, προκειμένου να τα ... κατευνάσει !

ακου φίλε.. μου.. εεε... εχεις δίκιο εν μέρει.. αλλά εμένα τώρα ποιός με κάλεσε να παρέμβω.. ουτε συντονιστής είμαι ούτε παγωτατζής.. απλά με τρώει η πλάτη μου και θέλω να με ξύσουν... εεε. το αυτό συμβαίνει με ολους μας.. εγώ απλά το δηλώνω..

Τώρα .. γεια σου pyramid τσεκουράτη.. ακου τσεκουράτη.. πάλι τσακώνεσαι βρέ..??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 18:28:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
και βαριεμαι, κι εχω μια νυστα...

τοοση, μετα συγχωρησεως


Aν είναι τοοοοση... σε συγχωρούμε!...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 18:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Αν αυτόκλητα ανέλαβες έναν ρόλο, και αποδεδειγμένα οι άλλοι δεν τον αποδέχονται, τότε είναι αυτονόητο όπως το είπες, να βρείς τον μπελά σου και 1002 άλλα ...
Έτσι δεν είναι ?

Οου.. φίλε μου.. τον μπελά σου δεν ξέρεις πότε θα τον βρείς.. βλέπεις ενα θέμα.. το διαβάζεις.. και πές μου .. τι δουλειά εχεις να απαντήσεις.. πές μου... Σε αφορά.. οχι .. δεν σε αφορά.. και ομως μπαίνεις μέσα και φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν.. μα έτσι είναι τα φόρουμς..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lazzio
Διεγραμμένος Λογαριασμός


27 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 18:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazzio
Γειά σου Allzzaro...

(αλήθεια, από ... κολώνια... εμπνεύστηκες το πολύ εύηχο ονομά σου ... ;;;;)

θα σε παραπέμψω μια σελίδα πίσω, εκεί που ο Dying Incubus "παραπονέθηκε" οτι ενώ ανακατεύτηκε καλοπροαίρετα, εξέφρασε ένα παράπονο ότι του πήγε ... στραβά. Επειδή παρακολούθησα λίγο τα πόστ του, παρατήρησα οτι μάλλον ήταν αυτόκλητος ο ρόλος του (που μου το επιβεβαίωσε) και ότι ήταν αναμενόμενο να συμβεί ότι συνέβη.
Μέχρι εκεί, "τέλος καλό, όλα καλά"

Παρατήρησα όμως στις απαντήσεις της Pyramid έναν τόνο ... καυστικό, σαν να μου ζητάει τα ρέστα, επειδή έχω άποψη. Ναι, έχω άποψη, δική μου, και την τεκμηριώνω όπου και όπως μπορώ. Πράγμα που δεν μπορώ να πώ ότι κάνει και η Pyramid. Μάλλον θέλει να είναι ... τσεκουράτη, έτσι για να είναι.
Anyway.
Κάπου διάβασα οτι θέλει να γίνει καλύτερος άνθρωπος. Πιστεύω οτι είναι σε λάθος δρόμο και μάλιστα γεμάτον αντιφάσεις. Βγάζει πολλά ... σουβλερά νύχια, και εγώ φυσικά δεν έχω καμία όρεξη να τα ... γευτώ.
Αυτά φυσικά είναι η δική μου προσωπική άποψη, και δεν χρειάζεται ούτε να επαλήθευτεί και ούτε και να χρησιμοποιηθεί από κανέναν.

Εκτίμησα, οτι παρότι ο Dying Incubis είναι ... πολυγραφές μέλος, προτίμησε να τηρήσει σιωπή. Γιατί η Pyramid "ανέλαβε" την υπεράσπιση, αυτό είναι κάτι που δεν το γνωρίζω. Η διαπίστωση όμως ότι έτσι έγινε, συμβάλλει στην διαμόρφωση της εικόνας, του "προσώπου" που δημιουργώ εγώ για τους ... ανώνυμους "απέναντί" μου.

Συγνώμη για το μακροσκελές, αλλά έτσι μου "βγήκε".
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 19:11:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Γειά σου Allzzaro...

(αλήθεια, από ... κολώνια... εμπνεύστηκες το πολύ εύηχο ονομά σου ... ;;;;)


Που τη θυμήθηκες?? azzaro.. οχι βέβαια.. εγώ είμαι allzzaro..

quote:
θα σε παραπέμψω μια σελίδα πίσω,

Tα είδα.. τα είδα..

quote:
Εκτίμησα, οτι παρότι ο Dying Incubis είναι ... πολυγραφές μέλος, προτίμησε να τηρήσει σιωπή. Γιατί η Pyramid "ανέλαβε" την υπεράσπιση, αυτό είναι κάτι που δεν το γνωρίζω.

Αυτό είναι ενα κακό ελάττωμα .. πράγματι το έχει.. τι να κάνουμε??


quote:
Κάπου διάβασα οτι θέλει να γίνει καλύτερος άνθρωπος. Πιστεύω οτι είναι σε λάθος δρόμο και μάλιστα γεμάτον αντιφάσεις. Βγάζει πολλά ... σουβλερά νύχια, και εγώ φυσικά δεν έχω καμία όρεξη να τα ... γευτώ.

Εδω φίλε μου.. δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.. εχει τα κουσουράκια της οπως τα έχουμε ολοι μας φυσικά.. έτσι..??
Θα ήθελα να σε ρωτήσω το εξής.. να με συμπαθάς.. αλλά είσαι διαγραμμένο μέλος?? ο τρόπος που μιλάς δεν θυμίζει νέο μέλος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lazzio
Διεγραμμένος Λογαριασμός


27 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 19:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazzio
Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και αρκετό καιρό. Είμαι και μέλος στο Vril-Club. Να σε παραπέμψω εδώ ;

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7099&whichpage=3&ARCHIVE=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 19:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και αρκετό καιρό. Είμαι και μέλος στο Vril-Club. Να σε παραπέμψω εδώ

Ooυ.. θα ήθελα επ ευκαιρίας να εκφράσω τη λύπη μου.. προς τον vrill για την τροπή που πήρε η όλη κατάσταση..

Πάντως φίλε μου .. μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις.. τα χαιρετίσματα μου στον vrill...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lazzio
Διεγραμμένος Λογαριασμός


27 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 19:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazzio
quote:

τα χαιρετίσματα μου στον vrill...

Τον ξέρω εδω και πολύ καιρό. Είμαστε χρόνια συνεργάτες. Ξέρω οτι έχει αλλάξει πάρα πολύ και αμφιβάλλω αν θα ξαναγράψει στο Εσωτέρικα.

Θα του τα πώ. Ελπίζω μόνο να είσαι από τους "καλούς", γιατί ... φοβάμαι να μιλήσω και να πώ αυτή τη λέξη !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 19:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Θα του τα πώ. Ελπίζω μόνο να είσαι από τους "καλούς", γιατί ... φοβάμαι να μιλήσω και να πώ αυτή τη λέξη !

Kαλέ μου φίλε.. θέλω να είμαι με τους καλούς... αν και δεν ξέρω ποιοί είναι οι καλοί και ποιοί οι κακοί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2005, 20:33:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Καλά έχω πέσει από τα σύννεφα.
Ούτε που μου πέρασε από τα μυαλό ότι θα μπορούσε να είναι ένα παλιό μέλος που έχει διαγραφεί, βρε allzzaro πως το σκέφτηκες?!!!

Και βέβαια δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι είναι γνωστός με τον Vril.
Αφού είσαι όμως lazzio γνωστός με τον Vril, μπορώ να σου πω ότι είσαι ο δεύτερος στο forum για τον οποίο έχω ανακατασκευάσει πρότασή μου, ο πρώτος τυχαία βέβαια ήταν ο Vril.

Νομίζω ότι υπερβάλεις λίγο έως πάρα πολύ για τα σουβλερά νύχια.

Θα με ενδιέφερε να μου πεις που δεν έχω τεκμηριώσει όσα λέω, αλλά προτιμώ να μείνω με την απορία παρά να αρχίσουμε μιά ατέλειωτη σειρά μηνυμάτων που δεν θα βγάλουν πουθενά και συγχρόνως θα κάνουν ένα μπάχαλο το θέμα.
Αφού θυμάσαι ότι έχω πει πως θέλω να γίνω καλύτερος άνθρωπος, πιθανόν να θυμάσαι ότι έχω πει πως δεν με ενδιαφέρει ποιός καλός ποιός καλύτερος, στο ίδιο θέμα και τα δύο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 08:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα κι εδώ!
Αγαπητέ lazzio, εκπλήσσομαι που ένα τόσο νέο μέλος έχει στείλει τα μισά του μηνύματα σχετικά με μένα...
Σε πειράζει που παραπονέθηκα...
Μάλιστα!
Έχεις προβεί σε βιαστικά συμπεράσματα, φίλε μου, οπότε μιάς κι αφορούν το άτομο μου ας σου πώ μερικά πράγματα για μένα.
Είπες οτι δεν είμαι ρεαλιστής όσον αφορά τις προθέσεις μου και τις προσδοκίες μου από αυτό το forum.
Έχουμε μιλήσει ποτέ στο παρελθόν για να μπορείς να πείς κάτι τέτοιο για εμένα?
Δε νομίζω, εκτός αν έχει γίνει και δεν το θυμάμαι οπότε το έμενταλ πέραν του Jbg βασανίζει κι εμένα!

quote:
Επειδή παρακολούθησα λίγο τα πόστ του, παρατήρησα οτι μάλλον ήταν αυτόκλητος ο ρόλος του (που μου το επιβεβαίωσε) και ότι ήταν αναμενόμενο να συμβεί ότι συνέβη.

Πότε είπα οτι έχω αναλάβει κάποιον αυτόκλητο ρόλο, lazzio?
Αυτό κατάλαβες απ' όσα σου είπα εχθές?
Δεν έχω κανένα ανάλογο ρόλο, καμία τέτοια ιδιότητα κι αν το θέλεις, κανένα προσόν για αυτό...
Σου είπα οτι ως ένα απλό μέλος κάνω αυτό που θεωρώ καλύτερο για το forum το οποίο φιλοξενεί τις απόψεις που παραθέτω.
Αυτή είναι καθαρά δική μου αντίληψη για το κάθε forum που θα έγραφα.
Κι επίσης εξήγησα οτι προσπαθώ με τον τρόπο αυτό να εκφράσω την δυσαρέσκεια μου που αντί για έναν ωραίο διάλογο βλέπω χαρακτηρισμούς.
Κι αν είδα καλά στο topic των προφητειών είπες 2-3 φορές οτι οι χαρακτηρισμοί που αποδίδονταν δεν είναι χαρακτηρισμοί που ταιριάζουν σε αυτό ειδικά το forum.
Στην ουσία λέμε το ίδιο πράγμα...

quote:
Εκτίμησα, οτι παρότι ο Dying Incubis είναι ... πολυγραφές μέλος, προτίμησε να τηρήσει σιωπή. Γιατί η Pyramid "ανέλαβε" την υπεράσπιση, αυτό είναι κάτι που δεν το γνωρίζω. Η διαπίστωση όμως ότι έτσι έγινε, συμβάλλει στην διαμόρφωση της εικόνας, του "προσώπου" που δημιουργώ εγώ για τους ... ανώνυμους "απέναντί" μου.


Όχι, αγαπητέ μου!
Δεν προτίμησα να τηρήσω καμία σιωπή, μην βγάζεις συμπεράσματα για εμένα τόσο εύκολα.
Εδώ και κάμποσο καιρό τις καθημερινές ημέρες δεν γράφω τα απογεύματα στο forum παρά μόνο τα πρωϊνά και τα μεσημέρια ως τις 3.
Πολύ λίγες φορές γράφω πλέον απογεύματα...
Και δε νομίζω να έχω ανάγκη από το να αναθέσω σε κάποιον την υπεράσπιση μου, όπως είπες.
Μπορώ να έχω γνώμη και να την εκφράζω ανοιχτά σε ό,τι αφορά εμένα...
Η pyramid σου είπε κάποια πράγματα για εμένα επειδή με γνωρίζει περισσότερο καιρό κι έχει μια γνώμη Α για μένα.
Εσύ, όπως δήλωσες, έβγαλες ένα συμπέρασμα Β για μένα.
Επειδή βλέπω πως δεν υπάρχει περίπτωση να την αλλάξω, την αποδέχομαι.
Δε μπορώ να σου πώ κάτι παραπάνω...

quote:
Οου.. φίλε μου.. τον μπελά σου δεν ξέρεις πότε θα τον βρείς.. βλέπεις ενα θέμα.. το διαβάζεις.. και πές μου .. τι δουλειά εχεις να απαντήσεις.. πές μου... Σε αφορά.. οχι .. δεν σε αφορά.. και ομως μπαίνεις μέσα και φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν.. μα έτσι είναι τα φόρουμς..

allzzaro, τα "θετικά" και "φιλικά" σου συναισθήματα για εμένα μου τα έδειξες από την πρώτη στιγμή...
Πιστεύεις οτι υπάρχει λόγος να συνεχίζεις να μου δείχνεις ακόμα την έντονη συμπάθεια σου?
Αν θέλεις να το κάνεις, ελεύθερα!
Δε μπορώ να ασχοληθώ άλλο με μια κόντρα που δεν δημιούργησα εγώ και δεν θα μπώ στην διαδικασία να την συνεχίσω.
Σου είχα πεί κάτι το οποίο στο υπενθυμίζω.
Το κεφάλι μου εγώ δεν θα το βάλω στη λαιμητόμο.
Δεν είναι του χαρακτήρα μου να επιδίδομαι σε σφαγές και ποτέ στην ζωή μου δεν το έκανα για να το κάνω τώρα και μάλιστα σε ένα forum.
Καλή σου μέρα!

In anticipation of my resurrection...

Edited by - Dying_Incubus on 03/11/2005 08:36:47

Edited by - Dying_Incubus on 03/11/2005 08:41:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 08:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst

quote:
... αν και δεν ξέρω ποιοί είναι οι καλοί και ποιοί οi κακοί...

Αραγε έχει διαφορά?
Για τον χ είμαστε καλοί, για τον ψ κακοί. Ποιός θα κρίνει?

Και δεν βαριέμαι.Τα τελευταία γεγονότα ήταν τα πιο ''εσωτεριστικά'' που έγιναν εδώ.
Επιτέλους κάποιοι ξεδίπλωσαν την ψυχή τους άσχετα αν έγινε απότομα και πήρε διαστάσεις.

Φυσικά σε εμάς τους '' ανώτερους'' δεν θα μπορούσε ποτέ να συμβεί κάτι τέτοιο, σιγά μην το παραδεχόμασταν στον εαυτό μας...
Ας δούμε εναν καθρέφτη όλοι μαζί...

Φιλικά
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 10:00:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ούτε που μου πέρασε από τα μυαλό ότι θα μπορούσε να είναι ένα παλιό μέλος που έχει διαγραφεί, βρε allzzaro πως το σκέφτηκες?!!


quote:
Nέο μέλος

Ποιός καλέ

... α! ναι!... ο lazzio...


Mα που πήγε ο jonniebegood με την τόοοοοοοση - μετά συγχωρήσεως -νύστα



"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 13:33:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

allzzaro
Kαλέ μου φίλε.. θέλω να είμαι με τους καλούς... αν και δεν ξέρω ποιοί είναι οι καλοί και ποιοί οι κακοί...


ελα βρε allzzaro, ειναι γνωστο τοις πασι οτι οι κακοι ειναι οι βιετκονγκ-κομιτατζηδες που φορανε τις στολες μας και δεν τους αναγνωριζουμε!

εγω προτεινα βομβαρδισμο της λευκης πυραμιδας στα περιχωρα της ερημου Τακλαμακαν στην Κινα, για να τελειωνουμε μια και καλη με δαυτους!

αποκαλυψις: το ξερατε οτι ο μπατζανακης του βριλ εχει αυθαιρετο κτισμα σε καταπατημενο οικοπεδο στα περιχωρα της ερημου Τακλαμακαν?


να ανοιχτουν με εντολη εισαγγελεα ΟΛΟΙ οι λογαριασμοι των βιετκονγκ-κομιτατζηδων αμεσα!

ενεργοποιηστε τους να δουμε τι κρυβουν οι αλητες...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 13:44:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Mα που πήγε ο jonniebegood με την τόοοοοοοση - μετά συγχωρήσεως -νύστα


βρε αβαλον παιδι μου, ναξερες τι μουλαχε!


εμαθα οτι ειμαι ο αναμενομενος Βασιλεας Ιωαννης ο Κάλος ο Πρωτος, και πρεπει να ηγηθω των καλων για να μην περασουν οι 200.000.000 σχιστοματηδες (κομιτατζηδες) τον Ευφρατη που θα στερεψει επιτηδες ο αντιχριστος (γιου νοου, δε μπηστ, δε σιξ σιξ σιξ).


το ειπαν ενα καρο προφητες σου λεω!

ετσι απεκτησα υποχρεωσεις βασιλεως και οπως καταλαβαινεις ο χρονος μου ειναι περιορισμενος, γιατι (μεταξυ μας, μη διαρευσει), περιμενουμε πολεμο τελη Νοεμβρη και ετοιμαζομαστε...


ωστοσο ξεπερασα την τοοοση (μετα συγχωρησεως) νυστα μου, αφησα τα βασιλικα μου καθηκοντα και ναμαι!

λοιπον, βριλ για διαχειριστης (να βοηθαει την Κυρα μας Των Κλειδιωνε), Dying_Incubus για συντονιστης (με τον αβαταρ θα ειναι το τελειο διδυμο πυροσβεστων), Βασιλης Λεβεντης φορ πρεζιντεντ, και φυσικα jonniebegood για βασιλεα! (το ειπαν οι προφητες... )


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 13:53:11  Εμφάνιση Προφίλ
ΖΗΤΩ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ!Ε ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΝΟΩ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΤΩΝ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΤΙΣ ΜΥΓΕΣ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΤΟΥ.ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΤΣΙ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑΡΤΗΓΟ ΣΟΥ Ε ?
ΑΛΗΘΕΙΑ ΖΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ??????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 14:04:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Τέτοια λές φίλε μου Jbg και θα σε βγάλουν φιλοβασιλικό!
Άκου να γίνεις βασιλιάς...
Αν είναι Βασιλευομένη Δημοκρατία κάτι γίνεται...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 15:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ούτε που μου πέρασε από τα μυαλό ότι θα μπορούσε να είναι ένα παλιό μέλος που έχει διαγραφεί, βρε allzzaro πως το σκέφτηκες?!!!

Mα pyramid.. στα δέκα νέα μέλη τα 6 είναι ή διαγραμμένα ή εχουν και αλλο λογαριασμό...
Βλέποντας ενα νέο μέλος.. απο τον τρόπο που γράφει .. ή απο τον τρόπο με τον οποίο κινείται.. καταλαβαίνεις εαν ειναι παλιό μέλος...
Βέβαια υπάρχουν και εκείνοι-ες ξέρουν πως θα καμουφλαριστούν.. τύπου ``Σταμάτης`` .. εκεί pyramid ο τύπος κατάφερε να μας ξεγελάσει ολους.. και εσένα .. και την Αμαλία.. και τον Avatar και εμένα...
Τώρα .. η καχυποψία μου.. είναι εμφανής σε σχέση με αλλους που δεν εκδηλώνονται..... ο Dying_Incubus ακόμα θυμάται.. την καχυποψία μου..προς το άτομο του.. και ποστάρει...

allzzaro Οου.. φίλε μου.. τον μπελά σου δεν ξέρεις πότε θα τον βρείς.. βλέπεις ενα θέμα.. το διαβάζεις.. και πές μου .. τι δουλειά εχεις να απαντήσεις.. πές μου... Σε αφορά.. οχι .. δεν σε αφορά.. και ομως μπαίνεις μέσα και φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν.. μα έτσι είναι τα φόρουμς..


Dying_Incubus

quote:
τα "θετικά" και "φιλικά" σου συναισθήματα για εμένα μου τα έδειξες από την πρώτη στιγμή...
Πιστεύεις οτι υπάρχει λόγος να συνεχίζεις να μου δείχνεις ακόμα την έντονη συμπάθεια σου?

Kατά πάσα πιθανότητα φίλε μου.. και με αφορμή την παρεξηγημένη πρώτη μας συνομιλία.. νόμιζες οτι αυτά που είπα είχαν στόχο εσένα...!!
Το αρνούμαι .. δεν είχαν στόχο εσένα.. ούτε που πέρασε απο το μυαλό μου..μιλώ γενικά και αόριστα.. και μάλιστα .. αυτά που λέω αντιπροσωπεύουν και το άτομο μου....
Επειδή ομως θέτεις για δεύτερη φορά θέμα έντονης εμπάθειας απο εμένα .. θέλω να δηλώσω οτι αντιθέτως .. σε συμπαθώ.. και το δηλώνω δημοσίως...
Δεν μου έκανες κάτι βρε Dying_Incubus ... γιατι να σε αντιπαθώ...
Και στο κάτω κάτω.. δεν αντιπαθώ κανέναν...
Βγάλε σε παρακαλώ αυτή την ιδέα απο το μυαλό σου.. γιατί αισθάνομαι άσχημα..

Edited by - allzzaro on 03/11/2005 15:46:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 16:11:59  Εμφάνιση Προφίλ
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΙ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 16:45:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ας δούμε εναν καθρέφτη όλοι μαζί...

Χμμ... nst .. χρειάζεται μάλλον ενας ``μαγικός καθρέφτης``
Και αυτό το λέω γιατί.. κοιτάζοντας εναν καθρέφτη.. βλέπεις .. αυτά που θέλεις να δείς..
Που θα βρούμε άραγε εναν μαγικό καθρέφτη??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 16:48:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark
βασικα το σκεφτηκα πολυ να απαντησω,αλλα τελικα αποφασισα να το κανω

ananasss

quote:

Ακόμη να καταλάβεις τι έγινε σε κείνο το θέμα.

Για να το αναφέρεις ακόμα, έστω και ως... χιούμορ, φαίνεται πως σου στοίχισε πολύ.

Δες το όμως - τώρα που πέρασε ο καιρός - πιο αποστασιοποιημένα και ελπίζω να μπεις στο νόημα...


οπως και να το δω....το λαθος μου δεν βλεπω.ισως ειμαι λιγο αποτομος,αλλα περα απο αυτο δεν βρηκα τιποτα αλλο.
απεναντιας,δεν μπορεσα ποτε μου να καταλαβω την δικια σου σταση,της kswtikoulas,του OSIRIS, και του decadance.
{αξιζει να αναφερθει οτι αυτα τα μελη{πλην της kswtikoulas και ananasss} εγραφαν κυριως στο θεμα αυτο,αφου εξαφανιστηκε εξαφανιστηκαν και αυτοι μαζι του.κατι τετοιο φυσικα μας βαζει σε υποψιες.....οτι πιθανον να ηταν αλλα μελη,που ανοιξαν καινουργιο κωδικο προκειμενου να εκφρασουν ελευθερα τις αποψεις τους}

ουτε χθες ηρθα
ουτε αυριο θα φυγω


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 17:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Καλά .. που την θυμήθηκες την ksotikoyla...

Bρε.. βρε.. τι είχαμε σούρει ο ενας στον αλλον... ειδικά σε εκείνο το θέμα ``αν οι γυναίκες τα κατάφερναν καλύτερα απο τους ανδρες``...
Τελικά η ξωτικούλα.. απο τη Γερμανία.. εχασε το δρόμο.. ή είναι εδώ .. και δεν το ξέρωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 17:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΑΦΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο VRIL ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΚΟ.
ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ORIGINAL ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.

ΛΟΒΟΤΟΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΒΟΥΣ ΤΩΝ ΑΥΤΙΩΝ?

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΩ ΓΕΩΣΚΩΛΗΚΑ ΜΕ ΜΕΤΑΞΩΣΚΟΛΗΚΑ;

ΤΑ ΜΗΛΑ ΤΩΝ ΕΣΠΕΡΙΔΩΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΣΠΕΡΙΔΟΕΙΔΗ;
ΚΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ;

ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ...ΕΤΣΙ ΞΕΧΝΑΩ ΤΗΝ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΜΟΥ.


ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΟΝ ΚΕΝΤΕΡΗ.
ΧΜ!
ΟΙ ΚΡΟΚΟ-ΔΕΙΛΟΙ...ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΚΡΟΚΟΥΣ;
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΩ ΤΟ DB;
ΝΤΕΣΙΜΠΕΛ;
ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ;

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ;
ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΗΝΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΓΙΑ ΗΧΟΡΥΠΑΝΣΗ...ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΑΜΕ.

ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ DATA BASE;
ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΘΑ ΜΟΥ ΡΙΧΤΕΙ Ο APACHE ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΚΑΛΠ...ΕΠΙΔΕΡΜΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΤΑΞΕΙ NO PROBLEM ΔΗΛΑΔΗ.

ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ.
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΗΧΟΡΥΠΑΝΣΗΣ.
ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ.

ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΛΕΚΕΔΕΣ...ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ TV...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΩΝ ΛΕΚΕΔΩΝ ΣΑΣ;
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΤΣΑ ΣΟΥ;
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΚΕΨΗΣ Ή ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ.

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΛΕΩ ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.

ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ
ΑΝΟΗΤΟΣ
ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ
ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΣ
ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ
ΑΓΙΟΙ ΑΣΩΜΑΤΟΙ...ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΝΑ ΧΑΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy