ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 10:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Καλημέρα παιδιά.
GDS1 τι είναι αυτά τα νούμερα, άντε μέχρι 12 είναι μήνες, τα υπόλοιπα? Και δεν μιλάω για ίδια γλώσσα, λέω ότι αυτό που θα πούνε αυτό είναι, συν ότι εκτιμώ ως γυναίκα να μην χρειάζεται να έχω "φίλο" τον προϊστάμενο για να με προωθήσει.

Didorium τι είναι οι τσούρες? τι είναι το βάκλιζες? Είμαι άσχετη και είναι σαν να μιλάς κινέζικα.

Pixeldream Δεν γράψανε ότι θα πρέπει να προηγηθεί συνάντηση με τους υπευθύνους?

Η Pagwna έχει δίκιο, δεν είναι τόσο εύκολο να βρεις δουλειά στην επαρχία. Παίρνουν τους δικούς τους ανθρώπους ή ανθρώπους που γνωρίζουν την συγκεκριμένη δουλειά. Η κολλητή μου έφυγε πριν 1,5 χρόνο για Μυτιλήνη με τον άντρα της, βρήκαν δουλειά πρώτα και μετά πήγαν. Είχαν δε και τους γονείς τους εκεί οι οποίοι βοήθησαν με τις γνωριμίες τους συν ότι οι ίδιοι μεγάλωσαν εκεί και έφυγαν για Αθήνα τελειώνοντας το σχολείο. Από ότι μου λένε είναι δύσκολα τα πράγματα για όσους αποφασίζουν να φύγουν έτσι χωρίς κάποια βάση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 10:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
pyramid το ΕΓΛΣ δίνει κάποιες ομάδες όπου κατηγοριοποιούνται τα πάγια πχ το 11 είναι τα κτίρια

όσο για την προώθησει αυτό γίνεται παντού εξαρτάται από την γυναίκα και τον άντρα....πιστεύω όμως ότι ποτέ τετοιου είδους προωθητικές τακτικές δεν είναι επιτυχημένες....



Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

judas priest
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
116 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 11:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους judas priest
quote:

GDS1
"ωστε να επιδείξουν τα λάφυρα που απέκτησαν απο την πονεμένη Αθήνα.."
δεν ξέρω αν είναι 2500 cc αλλά 1600 σίγουρα....νομίζω ότι την επιδείξει την κάνουν η πρώτης άντε και μερικοί της δεύτερης γενιάς Αθηναίων με καταγωγή από την περιφέρεια....
Για εμένα η Αθήνα είναι μια πολύ δύσκολη πόλη για τους κατοίκους της....από όπου και να το κοιτάξεις (ρυθμοί, άγχος, κυκλοφοριακό, οικονομικά, εγκληματικότητα κτλ κτλ) για αυτό και λυσσάνε οι Αθηναίοι τα ΣΚ και τα τριήμερα για να φύγουν στην περιφέρεια... για να ηρεμήσουν έστω και για 48 ώρες...


Φίλε GDS1 οι Λογ/μοι του ΕΓΛΣ 11,30,38,50 και όλος ο 6,7 γιά να ομιλήσουμε Ελληνικά και ορολογιακά ΚΑΤΑΔΙΝΑΣΤΕΥΟΥΝ τη ζωή μας...
Πάντως θα πρέπει να συμφωνήσεις με τους Κατσιμιχαίους ,ότι γιά ΕΝΑ ``ΚΟΜΜΑΤΙ ΨΩΜΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ.....ΘΑ ΣΕ ΚΛΩΤΣΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ Σ~ ΑΡΕΣΕΙ ΔΙΚΕ ΜΟΥ.......``
Τώρα η αστυφιλία και η κοινωνική ανέλιξη με ΕΡΠΥΝ (ΠΥΡ & ΚΙΝΗΣΗ)γιγαντώθηκε πριν 40 χρόνια....Μέχρι και τότε γράμματα ήξερε στην Ελληνική επαρχία ο δάσκαλος,ο χωροφύλακας και ο παπάς......Η βουκωλική νοοτροπία, γκλίτσα,ταγάρι,φλογέρα μεταλάμπαδεύεται ευκόλως και στις επόμενες γενεές......ακόμη και άν τελειώνεις 2 πανεπιστήμια.....Δεν τους συνάντησες εσύ????
Αλλωστε στη ΦΥΛΑΚΗ της ΠΟΛΗΣ ,όπου στις ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ έχουν και ΔΙΟΔΙΑ (μη και δραπετεύσει κανείς) από τους ΙΣΟΒΙΤΕΣ ,που μένουν στα ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ-ΚΕΛΙΑ ,σα σαρδέλλες καταδικάστήκαμε, με τη αύξηση ορίου σύνταξης ,μπορεί να έχεις και 3 χρονάκια να χαρείς ...FREE......
Γι` αυτό RUN TO THE HILLS, & FAR AWAY......
Kαλημερίζω μεσα σε πελάγη μαζομένης κακίας, γιατί πρέπει να βγάλω και τη μισθοδοσία ΔΩΡΩΝ ,που θα εξαφανιστούν ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ...ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ.....
με αγιόκλιμα & ΓΙΑΣΕΜΙΑ.....Αντε φιλιά.....


Open mind for a different view....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 11:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
χαχαχαχα απαιχτος ο judas

την βουκολική νοοτροπία την έχω δει και ΄στην περιφέρεια αλλά και στην Αθήνα.....

το θέμα είναι ότι αυτή χάνεται όσο παιρνάνε οι γενιές τουλάχιστον στο Άθενς....


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

judas priest
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
116 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 12:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους judas priest
Δε διαφωνώ φίλε GDS1
ΕΥτυχώς που είμαι ΤΡΕΛΛΟΣ & όχι ΛΟΓΙΚΟΣ......
ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΡΛΟΣ & όχι ΠΟΤΑΠΟΣ,
πουλάω μούρη και τρώω γλυφιτζούρι,
προσπάθησαν να μου φάνε το πόδι ,οι άγριοι Μογγόλοι
άλλα ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ.......ΛΙΩΜΕΝΟ ΠΑΓΩΤΟ....

και μη ξεχνάτε....Με λένε Γκιώνη.....
Ο Γκιώνης είναι πουλί,είναι νυκτοπούλι,πετά στα δέντρα και φωνάζει
ΓΚΙΟΝ ......,ΓΚΙΟΝ ............
Ρε μ` ακούτε...............
Οκ ...ουφ.....ξεθύμανα...Παώ πάλι πίσω στο κελί μου..
Αριθμός 6.666666 ΠΑΡΩΝ, με ΑΦΜ 99999999 και Αριθμός Ταυτότητας ΖΖ 696969696969, και αριβμό αυτοκινήτου ΑΑ696969
και μου αρέσει το 69.... H ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΘΜΟΙ.....Γιατί?????

Σωστά φίλη Nemesis....Με διαβάζεις καλά...Οταν αρχίσω και ξεσπάω στο φόρουμ,ειναι για΄τι με τρέχουν ΑΣΜΗΜΑ & ΧΟΝΤΡΑ..και δε γουστάρω τη ΔΟΥΛΕΙΑ....
Πού ειναι εκείνο το μπετονάκι με τη βενζίνη,,...να βάλω σε ΟΛΑ ΤΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΑ ΦΩΤΙΑ......Αντε γειά.....



Open mind for a different view....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 13:25:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
angi
quote:
Καθοτι, ειναι νεο μελος εκει.
Αλλα δεν βλεπω να γραφει τοσα ποιηματα.
Ειναι καλο να κανεις μια νεα αρχη.
Και πριν μου απαντησεις, θα ηθελα να σου πω οτι την παρακολουθω.
Η αλλαζονεια, τιμωρειται καποιες φορες.

ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΗΣΗ;
ΠΟΙΑ ΑΛΛΑΖΟΝΕΙΑ;

Peronosporos

quote:
Είπαμε δεν πρόκειται για τιμωρία....
Όταν θα επανέλθει με το καλό θα δείς πως θα είναι καλύτερα τα πράγματα από πριν. Δες το σαν σύσταση προς την Αφροδίτη

ΝΑΙ...ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ...ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.
ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ...ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ.

ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ.

Dying_Incubus

quote:
Απ' όσο θυμάμαι η Αφροδίτη όπως και κάποια άλλα μέλη απενεργοποιήθηκαν τις πρώτες ώρες της Τετάρτης, οπότε αν θέλουμε να είμαστε ακριβείς, πρέπει να επανενεργοποιηθεί η Αφροδίτη (μιάς κι η απενεργοποίηση της ήταν για μια εβδομάδα) αύριο την ίδια ώρα περίπου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ...ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.

Η ΦΑΤΝΗ ΕΙΧΕ ΑΓΕΛΑΔΕΣ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 18:41:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Αριθμός 6.666666 ΠΑΡΩΝ, με ΑΦΜ 99999999 και Αριθμός Ταυτότητας ΖΖ 696969696969, και αριβμό αυτοκινήτου ΑΑ696969
και μου αρέσει το 69.... H ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΘΜΟΙ.....Γιατί?????

Kατά μια φοβερή σύμπτωση(?) παραλίγο να ήσουν όντως ο κάτοχος του 666στου μηνύματος του τόπικ αυτού...
Δυστυχώς τον τίτλο στον κλέβει κάτω από τη μύτη ο pixeldream...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 18:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Μήπως είδε κανείς τα γυαλιά μου.. γ$#@@$Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 18:52:04  Εμφάνιση Προφίλ
allzzaro!
Mα καλά δεν έχεις κανένα βοτανάκι για τη στραβωμάρα?
Περιμένω νέα σου...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 19:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Εχασα τα γυλιά μου..

Edited by - allzzaro on 13/12/2005 19:15:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 19:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Εύρηκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 19:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Mα καλά δεν έχεις κανένα βοτανάκι για τη στραβωμάρα?

Ασε Avallon.. δεν πάμε καλά.. βότανα για την καράφλα.. βότανα για Αλσχαιμερ.. βότανα για την τρέλα.. βότανα για να.. εχω καταντήσει τσαγερό.. γ%$$#ΤΘΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2005, 19:34:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Φίλοι μου αγαπημένοι... χρόνια πολλά βρέ.. σε ολους ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 09:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Κι όμως σήμερα δεν θα παραπονεθώ για τίποτα! Βρε τί κάνει ένα σιντάκι! Εβαλα που λέτε ένα σιντί με χριστουγεννιάτικα, απο μία παιδική χορωδία, και μέσα σε δύο τρία τραγουδάκια μεταμορφώθηκα απο σκύλα οδηγός, σε μία χαζοχαρούμενη που χοροπήδαγε μέσα στο αμάξι και τραγουδούσε (και κόλλησε πίσω απο ένα φορτηγό στην δεξιά λωρίδα, για να προλάβει να ακούσει ΄ολο το σιντί)!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ... Αντε, we wish you a Merry Christmas!!! :) Θα κλάψω!!!!! :))))))
(οι ορμόνες πρέπει να είναι έτσι; Να μήν ανησυχήσω...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 09:15:12  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημερούδια,ρούδια,ρούδια με χαρές και με τραγούδια (όπως λέει και η κόρη μου στον παιδικό)

Pagwna ...αν θέλεις μπορείς να μου πεις ποια είναι τα πτυχία που λες ότι έσκισες?


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 09:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Τελικά μάλλον η εβδομάδα μου θα είναι καλή ... μόνο καλά ακούω ... λίγο ακόμα και θα πιάσω το ΛΟΤΤΟ, ΤΖΟΚΕΡ, ΕΘΝΙΚΟ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ, ΛΑΙΚΟ όλα θα τα πάρω όλα....


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 10:10:38  Εμφάνιση Προφίλ
Χθες το πρωϊ(εξαιτίας μιας ατυχούς συγκυρίας) πέρασα από το πατρικό μου...
Μια τεράστια τρύπα ήταν στη θέση του... και ενώ έλεγα ότι δε θα με πειράξει καθόλου έβαλα τα κλάματα...

Πριν λίγο καιρό έδωσα αντιπαροχή τα όνειρά μου και τις αναμνήσεις μου.
Το σπίτι που ποτέ δεν μπόρεσα να χτίσω έδωσε τη θέση του στην μελλοντική εκμετάλλευση κάποιων διαμερισμάτων...

Μόνο που όταν είδα τη γέρικη συκιά που στο ίσκιο της είχαμε κάνει τόσα γλέντια να κείτεται πεσμένη λύγισα... πιο κει η καρυδιά που φύτεψα μικρή με το μπαμπά μου και που τα τελευταία χρόνια σκέπαζε όλη την ταράτσα της μονοκατοικίας, κομμένη σε φέτες για καυσόξυλα...
Τραγική ειρωνία: με ρώτησαν αν τα ήθελα για το τζάκι μου...
Λες και δε μου έφτανε το θέαμα αυτό έπρεπε να βλέπω τις παιδικές μου θύμησες στις φλόγες...
Μόνο σε μια γωνιά του κήπου υπήρχε ακόμα ο μεγάλος Φοίνικας...αυτός δεν ενοχλούσε...

Και στο καπάκι στην Εθνική οδό στο ύψος της Μεταμόρφωσης είδα μια σκοτωμένη από τα αυτοκίνητα αλεπού...

Ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε...



"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 10:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Avallon, έσκισα το πτυχίο Αγγλικής, και τα πτυχία Πιάνου, και Θεωρίας της Μουσικής (αυτά έχουν διάφορα υποπτυχία, θα ξέρουν όσοι έχουν ασχοληθεί... άχρηστα όλα, την Αντίστιξη ειδικά την έχω κάνει καλαμάκι και πίνω τον καφέ μου)... Γιατί με ρωτας? Μή μου πείς οτι μου βρήκες δουλειά (α, δεν σας είπα... κλείνει η εταιρεία στην οποία δουλεύω!) Ε ρε γλέντιαααααααα :)))

Οσον αφορά το πατρικό σου, μήν στεναχωριέσαι, δεν είναι τα τούβλα η ζωή σου, αν και καταλαβαίνω πώς πρέπει να ένιωσες... Στην θέση σου πάντως θα έπαιρνα τα ξύλα για το τζάκι μου, για να μήν τα πάρει κανείς άλλος... Νομίζω και το δέντρο θα προτιμούσε να ζεστάνει εσένα, παρά να πεταχτεί, ή να πουληθεί σε άσχετους...

Και μία ερώτηση, μένεις κοντά στην Μεταμόρφωση? Κι εγώ απο Εθνική πάω για την δουλειά! Δεν πιστεύω να σε έχω βρίσει, μουτζώσει, ή κορνάρει καταλάθος ε; Συγγνώμη αν το έχω κάνει (είναι τόσοι πολλοί πιά, που δεν θυμάμαι ούτε τα πρόσωπά τους)... Την αλεπού δεν την είδα... ευτυχώς, αλλά μου θύμισες που πρίν καμμιά 15αριά χρόνια είχα δεί μία αλεπού στον σταθμό του Ηρακλείου. Είχε κατέβει για φαί η έρμη, και την είχαν πιάσει. Δεν ξέρω τί απέγινε, αλλά κάποτε βλέπαμε πολύ συχνά αλεπούδες στο Ηράκλειο/Μεταμόρφωση (ή ήταν η μία ίδια!!!???)

Καλημέρα, και μήν στεναχωριέσαι..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 10:26:39  Εμφάνιση Προφίλ
Μένω Ερυθραία φίλη μου... και έχω στα σκαριά μια επιχειρηματική δραστηριότητα για το χωριό η οποία θα είναι έτοιμη σε 2 περίπου χρόνια. Αλήθεια που δουλεύεις? Αν δεν μπορείς να το πεις εδώ στείλε μου μήνυμα (έχει σημασία).


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 10:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
γουστάρω επιχειρηματίες αυξάνεστε και πληθένεστε.....(δεν είμαι ειρωνικός εκτός από την δουλειά μου έχω άλλες δυο δικιές μου δραστηριότητες....)

Μάλλον ο 11 έφτιαξε....θα τον κοιτάξω μόνο 10000 πάγια μόνο ας είναι καλά ο Gates και το excel του


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 11:50:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Avallon, σου έστειλα μέσω εσωτέρικα, αλλά απέτυχε... Σου ξανάστειλα! Μπάς και είναι λάθος η διεύθυνσή σου (μπάς και πάτησα στραβά το send?)
Καλημέρα ξανά σε όλους... (με τόση χαρά που έχω σήμερα, αν δώ και τον Αη Βασίλη εντύπωση δεν θα μου κάνει!) :)))))Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 16:00:13  Εμφάνιση Προφίλ
Tι βρωμόκαιρος αυτός... όλο βροχή και κεραυνούς...
Η μικρή μου σήμερα θα ντυθεί μελομακάρονο για τη σχολική γιορτή...
Μ'αυτή τη βροχή όμως λυπάμαι τα παιδιά που θα'ναι ντυμένα κουραμπιέδες!

Ε ρε γέλια που θα ρίξουμε


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 16:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Και μία ερώτηση, μένεις κοντά στην Μεταμόρφωση? Κι εγώ απο Εθνική πάω για την δουλειά! Δεν πιστεύω να σε έχω βρίσει, μουτζώσει, ή κορνάρει καταλάθος

Mπα.. εσύ ήσουνα πουλάκι μου.. λίγο πιο κάτω απο του ``Στεργίου`` που το αυτοκίνητο πήγαινε πέρα δώθε.. αχ .. έπρεπε να το ήξερα..

quote:
Συγγνώμη αν το έχω κάνει (είναι τόσοι πολλοί πιά, που δεν θυμάμαι ούτε τα πρόσωπά τους)...

Θυμάμαι εγώ..!!! Θα σε περιποιηθώ οπως πρέπει.. χεχε... εξω απο τα ``Τρία Αστέρια`` στα φανάρια θυμάσαι??


Και ψηλά στην Πευκών και Παπανδρέου.. εξω απο το χασάπικο. ``που μας ρε....`` ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ.. αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη αλλά αγαπάει και το νοικοκύρη..

Αλλαξε και καμία λάμπα στα stop..

Edited by - allzzaro on 14/12/2005 16:28:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 16:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Μ'αυτή τη βροχή όμως λυπάμαι τα παιδιά που θα'ναι ντυμένα κουραμπιέδες!

Nαί.. και εγώ θα πάω σε μια σχολική γιορτή.. θα ντυθώ ``στρουμφάκι``..

Edited by - allzzaro on 14/12/2005 16:11:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2005, 18:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΗΣΗ;
ΠΟΙΑ ΑΛΛΑΖΟΝΕΙΑ;

Δεν ειναι κακο να γραφεις ποιηση.
Ο κομπασμος με πειραξε.
Διαφημηση των αρετων μας, των δημιουργιων μας,
των επαγγελματικων μας επιτυχιων,
την προσελευση κοινου.
Δεν ειμαστε εδω για να διαφημηστουμε.
Ξερεις γιατι απογοητευτηκα απο την Αφροδιτη;
Γιατι μ΄ενδιεφερε σαν ανθρωπος.
Και ειδα μια κατηφορα.
Δεν ξερω πως αλλιως να σου το εξηγησω.
Το οτι γραφεις ποιηση, δεν σημαινει οτι
εισαι περισσοτερο ευαισθητος απο αλλους
ανθρωπους...
Ισως μου λειπει η ποιηση...
Η ευαισθησια δεν μου ελειψε ποτε ομως...
Το ξεκατινιασμα που συνεβη εδω μεσα, δεν εδειχνε
ευαισθησια, αλλα εξαρτηση απο τους αλλους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 00:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Η μικρή μου σήμερα θα ντυθεί μελομακάρονο για τη σχολική γιορτή...

Σ'αυτήν την περίπτωση, μια βροχούλα θα είναι ότι πρέπει!
Θα φαίνεται και πιο σοροπιασμένη...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 01:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.

πολουντε πεδακια του 83 ελαφρος μεταχιρισμενα

ζιτιστε κιριο γιανι


ΙΓ. επισις αλαζοντε γιαγιες με λεκανες



.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 04:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
angi
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕ ΕΘΙΞΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ;
quote:
Δεν ειμαστε εδω για να διαφημηστουμε.

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ.

quote:
Ξερεις γιατι απογοητευτηκα απο την Αφροδιτη;
Γιατι μ΄ενδιεφερε σαν ανθρωπος.
Και ειδα μια κατηφορα.

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΓΑΛΗΝΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ...ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΩΣ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.

quote:
Το οτι γραφεις ποιηση, δεν σημαινει οτι
εισαι περισσοτερο ευαισθητος απο αλλους
ανθρωπους...

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΙΗΣΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ.
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ...ΤΙ ΣΚΟΠΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΗ ΣΟΥ Η ΔΗΛΩΣΗ;
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ?
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΛΩΝ...ΔΕΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

quote:
Το ξεκατινιασμα που συνεβη εδω μεσα, δεν εδειχνε
ευαισθησια, αλλα εξαρτηση απο τους αλλους...

ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ...ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΩ ΞΕΣΠΑΣΜΑ...ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑΣ...ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΤΗΝΩΔΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ...ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ KAI ΚΤΗΝΗ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ PIXEL...ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΛΕΩ.
ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ...ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΣΑΝ ΧΑΡΤΙΝΟΙ ΠΥΡΓΟΙ.
Η ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ;
ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ...ΟΧΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.

ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...

..

Edited by - pixeldream on 15/12/2005 04:54:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 06:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕ ΕΘΙΞΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ;


Επρεπε να με θιξει προσωπικα;
Το οτι την παρακολουθουσα τοσο καιρο δεν φτανει;
Αν δεν μπορεις να κατανοησεις το βαθος των πραγματων,
μην κανεις τον κοπο...
Η επιφανεια δεν ειναι συνηθως η ουσια...
Σου ειπα, οτι δεν μπορω να εκφραστω ποιητικα...
Ισως γι΄αυτο κολλησα μαζι της, εψαχνα να βρω καποια
πραγματα που μου ελειπαν...
Θα μπορουσα να παρεξηγηθω ή να κατανοησω και λαθος, ακομη
και το παραπανω ποστ του Τζοννυ αλλα κατανοω τον τροπο
εκφρασης του και μου αρεσει γιατι καπως ετσι ειμαι κι εγω.
Μερικες φορες σκεφτομαι...(σου φαινεται απιθανο;)
Λυπαμαι που δεν μπορω να το εκφρασω στο γραπτο λογο...
Ακομη και το οτι εχεις επιλεξει να γραφεις σε bold,
εμενα, κατι μου λεει...
Εσενα....; τι σου λεει;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2005, 07:30:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Εγώ πάλι πιστεύω πως το να κάνουμε αναφορά στην Αφροδίτη που είναι ένα μέλος χρονικά απενεργοποιημένο μόνο σωστό δεν είναι γιατί δε μπορεί να απαντήσει η ίδια στα όσα αναφέρονται για εκείνη.
Μήπως θα ήταν καλύτερο να περιμέναμε μέχρι να ενεργοποιηθεί ξανά...?

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy