ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΚΥΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ( ή πως να γκρινιάξετε ελεύθερα...)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 40
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 13:13:18  Εμφάνιση Προφίλ
ΟΧΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΡΙΤΩΝΕ!!!!

Θα σας δώσω hints:

1) σκατόσκυλο...
2) σημαντικό ραντεβού που ακυρώθηκε
3) έφαγα πόρτα στην Εφορία!!

Φαίνεται δεν είναι η μέρα μου σήμερα...
Πως το είπε ο ποιητής? Χαλαραααααά... ε καμμία σχέση...

Και στο καπάκι την έπεσα σε μια σοκολάτα τεραστίου μεγέθους για να πνίξω τον καημό μου...

allzzaroooooo!!! HELP!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 13:28:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Καλή μου Avallon, νομίζω η αντίδρασή σου να την πέσεις στην 'τεράστια' σοκολάτα είναι η ενδεικνυόμενη για την περίπτωσή σου, αφού η σοκολάτα είναι αγχολυτική και καταπραϋντική! Πώς αισθάνεσαι τώρα, που έχει κατακάτσει όλη η σοκολατίνη μέσα σου? Δεν αισθάνεσαι καλύτερα? :)))) (Κι εγώ με τις σοκολάτες έχω καταφέρει και επιβιώνω σε τούτον τον άθλιο κόσμο, μην νομίζεις...)

Εξάλλου καλή μου Avallon, να λές πάντα πως ό,τι γίνεται γίνεται για καλό (έτσι λέω κι εγώ). Πχ:
ο σκύλος σου ήθελε να σε ειδοποιήσει για μεγάλη οικονομική χαρά που θα πάρεις, κι επειδή εσύ ως προσεκτική και καθαρή γυναίκα δεν υπάρχει περίπτωση να σου ξεφύγει και να πατήσεις την σκατούλα, ο αγαπημένος σου σκύλος έπεσε με τα μούτρα, ΓΙΑ ΕΜΦΑΣΗ!!!
Οσο για το ραντεβού, δεν ξέρεις! Μπορεί να γλύτωσες κάτι... χίλια δύο. Δεν το αναλύω γιατί δεν ξέρω λεπτομέρειες για την φύση του ραντεβού (ελπίζω να μήν ήταν με τον pixel, ε; Να μην το διαδώσω δηλαδή στο ίντερνετ!?)
Τέλος, δεν χάρηκες που έφαγες πόρτα στην εφορία?! Ο κόσμος πρέπει να κάνει κολοτούμπες απο την χαρά του σε τέτοιες περιπτώσεις...

Angi και Avallon, σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις 'οδηγίες'! Αυτό με το μασάζ με χαμομήλι ομολογώ δεν το ήξερα. Θα την λούσω στο χαμομήλι σήμερα! :) Πάντως εχθές είχα φώτιση. Την τσάκισα (και με τσάκισε) στο παιχνίδι, και στο τέλος δεν άντεξε, έφαγε ημιλιπόθυμη το γάλα της, και ξεράθηκε για ύπνο μέχρι το πρωί... Αχ, τί ωραία :))))) (δεν αντέχω όμως να ακολουθήσω αυτή την τακτική... δεν βγαίνω απο πλευράς δυνάμεων)

Κουράγιο μάνες και λοιποί/ες... :)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 15:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Μάνικα και από απόσταση ασφαλείας μπουγέλωμα μέχρι τελικής πτώσεως....

Μετά βρες μια παλιά σκούπα και τρίψε τον....

η διαδικασία πρέπει να επαναληφθεί αρκετές φορές......

(καλά βρε αβαλον και εσύ δεν είδες ότι πήγαινε για το σκατό;;;)


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 15:29:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
pixeldream ,

Δοξαζω το Θεο, που μεσα στα μαυρα μου μεσανυχτα, μπορω να νιωθω ευτυχισμενη και το κυριοτερο, να κανω και τους αλλους ευτυχισμενους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 16:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
To βρωμόσκυλό μου μόλις μπήκε στα σκατά και όταν λέω σκατά εννοώ όχι ότι τα πάτησε αλλά ότι τα βρήκε κάπου και πήγε και κυλίστηκε σε αυτα!

Και πες μου εσύ πως θα το ανεβάσω έτσι επάνω στο διαμέρισμα?


Αχ.. ο δικός μου ο παλιόγερος... εχει κλείσει τα 14 .. εχει και καλαζάρ.. και ο νούς του είναι .. στο κοκο... μόλις δεί γάτα..
Βρε μ$##$κα παλιόγερε του λέω.. ανωμαλόσκυλο.. τις γάτες κυνηγάς.. τις σκυλίτσες θα κυνηγάς.. Τίποτα .. το βιολί του εκείνος...
Μια μέρα είχε δεί ενα γουρουνάκι μικρό.. και .. μέχρι που στο τέλος τον δάγκωσε το γουρουνάκι.. και απο τότε.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 16:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
καλά βρε αβαλον και εσύ δεν είδες ότι πήγαινε για το σκατό;;;)

Λοιπόν... το έχετε παραχέσει.. ολο για αφοδεύματα μιλάτε.. είστε εκτός θέματος.. το τόπικ εδώ εχει ως θέμα την γκρίνια... γκρινιάξτε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2005, 17:23:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γειά σου Avallon.

Είχες ρωτήσει σε παλιότερο μήνυμά σου, σχετικά με τη λειτουργία:
"Subscribe to Topic".
Οι τεχνικώς υπέυθυνοι του ESOTERICA το έλεγξαν και τα μηνύματα αποστέλλονται κανονικά. Ωστόσο, διαπιστώθηκε πως υπάρχει πρόβλημα με τον mail-server της hol, που στέλνει τις ειδοποιήσεις πίσω. Οπότε, ίσως είναι καλύτερα να επιλέξεις κάποιον άλλο.
Εγώ που έχω yahoo, κάποιες ειδοποιήσεις μου έρχονται και κάποιες άλλες τις βάζει στα spam.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 04:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
επιλογή μερικών αποσπασμάτων από μηνύματα που εστάλησαν από τον pixeldream:
Πέμπτη,15/12/2005, 04:52:47
Πέμπτη,15/12/2005, 14:33:55
Πέμπτη,15/12/2005, 18:46:36
Παρασκευή,16/12/2005, 02:26:27

quote:
  • ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...

  • (pyramid):"Pixeldream θα ήθελα να μου πεις εάν το κάνεις επίτηδες ή όντως δεν θυμάσαι?"

    ΕΠΙΤΗΔΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ FORUM...ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

    ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ...ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΑΣΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΔΟΜΕΝΟ.

  • ...ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ.
  • (pyramid:)"Σε ρώτησα σε προηγούμενο post μου εάν είχε γραφεί ότι θα υπάρχει συνάντηση με τους υπευθύνους για το θέμα της ενεργοποίησης, δεν μου απάντησες."


    ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΕΜΕΝΑ...ΚΑΙ...ΟΧΙ ΤΟΝ ADMIN;

  • ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ...ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ADMIN ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΠΟΡΤΕΣ;
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ΟΥΤΕ Η ΑΜΑΛΙΑ;
  • ΤΟ ΒΟΛΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ;

  • ΠΛΗΓΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΒΟΥΡΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΛΗ ΛΑΣΠΗ.


Μάλλον πρέπει να πιάσεις γρήγορα τη μάνικα pixeldream, γιατί σε λερώσαμε τόσο με τις λάσπες, που θα τολμούσα να πω, πως γράφεις χωρίς να σκέφτεσαι! Κάτι σαν αυτόματη γραφή, αλλά μη στεναχωριέσαι, μπορεί και να είσαι μέντιουμ...

Βρε να μη με καλέσουνε και μένα στο πειθαρχικό!
Για να πω την αλήθεια, με καλέσανε.
Ναι βρε, αλλά ενόψη της συνάντησης που έγινε με την Αφροδίτη, δεν πήγα - προτίμησα τη συνάντηση με την Αφροδίτη. Εκείνη τη συνάντηση, που σου δώσαμε και εσένα την ευκαιρία να έρθεις και να μας πεις από κοντά όλα όσα, μπερδεμένα, αφοριστικά, εκτός τόπου και χρόνου γράφεις στον χώρο αυτό, που κατ' εσέ, είναι κατάλληλος μόνο για γουρούνια!!

Η υπομονή έχει και όρια pixeldream. Αν δεν σε εκφράζει ο χώρος, δεν σε κρατάει κανείς δεμένο.

Φαντάζομαι θα σου είχε πει η Αφροδίτη, πότε της έγινε πρόσκληση για να συναντηθεί με κάποια άτομα από την ομάδα συνεργατών του ESOTERICA.
Δε μπορεί να μην το ήξερες,
αφού όπως λες, εσύ και η Αφροδίτη είσαστε ΕΝΑ!
Και μάλιστα, όταν από την προηγούμενη ημέρα από αυτήν που γράφεις τις διάφορες ανακρίβιες και υποθέσεις, είχαμε προσκαλέσει και εσένα...
Ή παριστάνεις λοιπόν τον ανόητο, ή σου αρέσει να γράφεις για να προκαλείς εντυπώσεις.
Ή οτιδήποτε άλλο - δεν ξέρω, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, δε λένε;

Σε ρώτησε ευγενέστατα η pyramid, εάν θυμάσαι τη δήλωση του Admin, που αφορούσε τη συνάντηση μελών της ομάδας συνεργατών του ESOTERICA με την Αφροδίτη. Δε σε ρώτησε επειδή η ίδια δεν το γνώριζε. Ούτε περίμενε βέβαια από τον Admin να το επαναλάβει! Το έκανε, διότι όταν απευθύνεις δημόσια μία ερώτηση, δεν μπορείς να προσποιείσαι πως δεν γνωρίζεις κάτι, που ήδη έχει λεχθεί και που το έχεις διαβάσει κι εσύ!
Εκτός βέβαια, εάν η ικανότητά σου να προβλέπεις αυτά που θα γραφτούν στο μέλλον, προκαλούν παρενέργειες στις αναμνήσεις σου από το παρελθόν. Που ξέρεις; Την πατάνε και οι προφήτες.


Θες να είσαι επαναστάτης;
Με γειά σου, με χαρά σου.
Βρες όμως μια αιτία και μην προσπαθείς να δημιουργείς τέτοιες.
Και κυρίως και αυτό αποτελεί σύσταση μαζί και προειδοποίηση, αναλογίσου τη συμμετοχή σου στα forums του ESOTERICA. Θες να πάρεις και να δώσεις; Ή να κάνεις σαματά και να αναμασάς τα ίδια και τα ίδια χωρίς να προσφέρεις στον εαυτό σου αλλά και στις συζητήσεις τίποτε;
Θα έχεις διαπιστώσει φαντάζομαι, πως το ESOTERICA, δεν είναι ο καλός ο μύλος και δεν τα αλέθει όλα. Είναι μια σοβαρή προσπάθεια και ως τέτοια αντιμετώπισέ την από δω και πέρα.


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 09:06:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
(καλά βρε αβαλον και εσύ δεν είδες ότι πήγαινε για το σκατό;;;)

Τον τελευταίο καιρό την αφήνω να βολτάρει μόνη και μετά πάω και τη μαζεύω... έχω φροντίσει βέβαια τα αδέσποτα της γειτονιάς να'ναι όλα στειρωμένα και έχω σκοπό να στειρώσω και κείνη τώρα...

quote:
Είχες ρωτήσει σε παλιότερο μήνυμά σου, σχετικά με τη λειτουργία:
"Subscribe to Topic".
Οι τεχνικώς υπέυθυνοι του ESOTERICA το έλεγξαν και τα μηνύματα αποστέλλονται κανονικά.

To πρόσεξα!
Είναι το μόνο καλό που μου συνέβει χθες μετά από τόσα κουλά...

καλημέρα!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 14:01:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Ωπ από τις σπάνιες φορές που έχω δει την αμαλία να τα χώνει σε κάποιον!

Πάντως νομίζω ότι κάπου έχει δίκιο, επειδή βρε pixeldream μας βγήκες πολύ απαξιωτικός τελευταία. Σκέψου λίγο ότι μπορεί σε μερικά θέματα να μεροληπτείς (όντας επηρεασμένος, "φορτωμένος" από τα τελευταία γεγονότα). Σε πολλά συμφωνώ μαζί σου, αλλά αυτή η γενική απαξίωση με βρίσκει εντελώς αντίθετη. Και όταν μιλάς για προσωπικό συμφέρον, δεν έχω καταλάβει τι εννοείς. Τι συμφέρον μπορεί να έχω εγώ ή εσύ για να ταχθούμε με την μία ή την άλλη πλευρά;
Σε ένα που συμφωνώ (και όχι δεν είμαι προφήτισσα! ) είναι ότι αν δεν δοθεί μια λύση, θα τα ξαναδούμε όλα αυτά μπροστά μας στο μέλλον, όπως τα είδαμε στο παρελθόν και τα βλέπουμε και πάλι τώρα.
Αλλά μπορούμε να το αποφύγουμε αυτό; Με τι; Με συζήτηση με τους συγκεκριμένους εμπλεκόμενους, επί της συγκεκριμένης διαμάχης τους; Αμφιβάλλω αν αυτό θα εμποδίσει στο μέλλον τους ίδιους ή κάποιους άλλους να αναστατώσουν πάλι το φόρουμ με τα προσωπικά τους προβλήματα...



'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2005, 21:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Γειά σας παιδιά.

Ωραία μέρα το Σάβατο αλλά όχι όταν δουλεύεις μέχρι τώρα και εάν ξέρεις ότι πριν τις 2 το πρωί δεν θα τελειώσεις. Τέλοσπάντων ας είναι.

Pixeldream γιατί καλέ μου τα λες αυτά τα πράγματα? Δεν ξέρεις ότι ουδέν κρυπτόν υπό του ήλιου και της σελήνης θα έλεγα, κρίνοντας από την ώρα που έστειλε το μήνυμα η Αμαλία.
Δεν υπερασπίζεσαι ανθρώπους με ψέματα Pixeldream, αμέσως ακυρώνεις ότι έχουν πει. Δίνεις στους συνομιλητές σου να καταλάβουν ότι για να καταφεύγεις σε εντυπωσιασμούς κάτι δεν πάει καλά, κάτι που το ξέρεις και προσπαθείς να το καλύψεις.
Λυπάμαι πολύ με όλη αυτή την κατάσταση, ελπίζω να τελειώσει εδώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 01:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
amalia
ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΕΙΠΕΣ/ΕΙΠΑ;
ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ;

ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΠΩΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΑΣ.

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ;
ΑΝ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΕΣΑΝΕ...ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜΑ;

quote:
Εκείνη τη συνάντηση, που σου δώσαμε και εσένα την ευκαιρία να έρθεις και να μας πεις από κοντά όλα όσα, μπερδεμένα, αφοριστικά, εκτός τόπου και χρόνου γράφεις στον χώρο αυτό,

ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΩ...ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ;
ΓΙΑΤΙ ΕΚΡΥΨΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ;
"ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο PIXELDREAM ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΩΡΑΡΙΟ".

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.


ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ;
ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙ...ΜΙΛΗΣΑ ΓΕΝΙΚΑ...ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ;

ΠΟΙΟΣ ΦΛΕΡΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ; Ε;

ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ;
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ...ΤΙ ΒΟΛΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ...ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ.

quote:
Και κυρίως και αυτό αποτελεί σύσταση μαζί και προειδοποίηση, αναλογίσου τη συμμετοχή σου στα forums του ESOTERICA. Θες να πάρεις και να δώσεις; Ή να κάνεις σαματά και να αναμασάς τα ίδια και τα ίδια χωρίς να προσφέρεις στον εαυτό σου αλλά και στις συζητήσεις τίποτε;

ΝΑ ΔΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ;
ΣΙΩΠΗ;
ΣΥΜΦΕΡΩΝ;
ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ;
ΔΕΝ ΑΝΑΜΑΣΑΩ...ΟΥΤΕ ΜΑΣΑΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...Η ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ...Η ΜΗΤΕΡΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ.

quote:
Θα έχεις διαπιστώσει φαντάζομαι, πως το ESOTERICA, δεν είναι ο καλός ο μύλος και δεν τα αλέθει όλα. Είναι μια σοβαρή προσπάθεια και ως τέτοια αντιμετώπισέ την από δω και πέρα.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ...ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ;
ΟΠΟΥ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ EMOTICON ΣΟΥ.
ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ;
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΙ...ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ.

ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΒΗΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ PIXELDREAM 300...O PIXELDREAM EINAI ΠΟΛΛΑ...ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΜΗ ΤΟΥ PIXEL.

ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ PYRAMID ΠΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΣ ΣΕ ΚΑΡΦΙ...ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ...ΔΕΣ ΤΟ ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ.

pyramid
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΨΕΥΤΡΑ...ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...ΜΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ.

ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ PYRAMID;

ΔΙΑΓΡΑΦΗ...ΕΧΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM...ΓΡΑΦΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ...ΚΑΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 03:06:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Μ' αρέσεις pixeldream γιατί έχεις Λόγο!


είδωμεν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 13:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Pixeldream μάλλον δεν έχεις καταλάβει καλά.

Δεν σε πρόσβαλα, είπα αυτό ακριβώς που έγινε.
Είδα τι έγραψε ο Admin, είδα τις σπόντες που πέταγες και άφηνες να αιωρείται ότι κάτι γίνεται ή μπορεί να γίνει, εσκεμμένα, εις βάρος ενός μέλους και σε ρώτησα. Μου είπες ότι τα λες επίτηδες και ότι θυμάσαι τα πάντα που έχουν γραφεί. Αφού λοιπόν θυμάσαι τα πάντα καταλήγουμε ότι προσπάθησες με αυτόν τον τρόπο να κάνεις παραποίηση της αλήθειας. Όποιος παραποιεί την αλήθεια λέει ψέματα.
Δεν λέω ότι το κίνητρό σου είναι να κάνεις κακό αλλά δεν είναι σωστό να παραπλανείς τους συνομιλητές σου. Ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα.

Πιστεύω ότι πρέπει να σταματήσουμε αυτή την συζήτηση και να ηρεμήσουμε. Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε το αντίθετο μάλιστα, όλων ο στόχος είναι να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι οπότε ας δουλέψουμε προς αυτή την κατεύθυνση.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2005, 20:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Εκείνη τη συνάντηση, που σου δώσαμε και εσένα την ευκαιρία να έρθεις και να μας πεις από κοντά όλα όσα, μπερδεμένα, αφοριστικά, εκτός τόπου και χρόνου γράφεις στον χώρο αυτό, που κατ' εσέ, είναι κατάλληλος μόνο για γουρούνια!!

Γουρούνια?? Μα τα γουρούνια δεν πάνε σε κοπάδι!!

Μοιάζω για γουρούνι.. βρε παιδιά.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 07:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Βρέ allzzaro, με την φωτογραφία που είδα τώρα πρωΐ-πρωΐ μου θύμισες λίγο το γουρουνάκι που τσάκισα εχθές το βράδυ...
Χεχε!

pixeldream, επέτρεψε μου να σου πώ μερικά πράγματα κι αν θέλεις σκέψου τα λίγο ώστε να εκτονωθεί αυτή η ένταση, η οποία στην ουσία δεν προσφέρει και σε τίποτα.
Βλέποντας τις τελευταίες απαντήσεις σου σε αυτό το post νομίζω πως κρίνεις τα πράγματα με βάση το συναίσθημα.
Το συναίσθημα δεν είναι καθόλου κακό και καθόλου επιλήψιμο όταν σε διακατέχει.
Πρέπει όμως, όταν κρίνεις μια κατάσταση, να χρησιμοποιείς το συναίσθημα το οποίο θα είναι πιασμένο χέρι-χέρι με τη λογική.
Τα γεγονότα του παρελθόντος έχουν τελεστεί και πιστεύω πως όλα είχαν ένα λόγο που συνέβησαν.
Το θέμα μας όμως νομίζω πως δεν είναι να μείνουμε σε αυτά αλλά να διδαχτούμε κάποια πράγματα από αυτά και να προχωρήσουμε παραπέρα.
Και νομίζω πως αυτό είναι ό,τι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε στην ζωή μας, σε επίπεδο αντίληψης κι ερμηνείας βέβαια των διαφόρων γεγονότων.
Επέτρεψε μου πάλι, φίλε μου, να προβάλλω τις ενστάσεις μου όσον αφορά τα γουρούνια, που είπες.
Αν και δεν κατονόμασες κάποιον και μίλησες γενικά νομίζω πως ο καθένας θα μπορούσε να το πάρει προσωπικά.
Σκέψου όμως οτι σε αυτόν τον διαδικτυακό χώρο ανήκεις κι εσύ, δίνεις το δικό σου στίγμα, καταθέτεις τις δικές σου απόψεις κι αλήθειες και παίρνεις μέρος στους διαλόγους που εκτυλίσσονται εδώ.
Κρίνοντας αυτό λοιπόν, μήπως πρώτα απ' όλους υποτιμάς την δική σου νοημοσύνη?
Νομίζω πως είσαι ένα αρκετά έξυπνο άτομο και σου τα λέω αυτά προκειμένου να αναρωτηθείς μόνος σου και να δείς τα πράγματα μέσα από ένα άλλο πρίσμα....

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nemesi
Μέλος 3ης Βαθμίδας


651 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 12:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nemesi
Μου τη δίνει να οδηγώ στο χιόνι.
Δεν γίνεται να σταματήσει τώρα?????
Χμμμμμμ μάλλον ζητάω πολλά γιατί με το που το έγραψα, αγρίψε και μου φαίνεται θα το γυρίσει σε χιονοθύελα... Καλύτερα να μην γκρίνιαζα μου φαίνεται

Μια "χιονισμένη" καλημέρα λοιπόν, σε όλους σας


"Once you have tasted the secrets, you will have a strong desire to understand them"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 16:57:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Βρέ allzzaro, με την φωτογραφία που είδα τώρα πρωΐ-πρωΐ μου θύμισες λίγο το γουρουνάκι που τσάκισα εχθές το βράδυ...
Χεχε!


Μά... είναι δυνατόν κάποιος να καταβροχθίσει αυτή τη φατσούλα..??

quote:
Αν και δεν κατονόμασες κάποιον και μίλησες γενικά νομίζω πως ο καθένας θα μπορούσε να το πάρει προσωπικά.

ΕΓΩ ..ΕΓΩ .. το πήρα προσωπικά..
Είμαι ενα μικρό γουρουνάκι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 17:07:01  Εμφάνιση Προφίλ
Oποιος τριγυρνάει ανάμεσα στα γουρούνια είναι ή γουρούνι ή κτηνοτρόφος...

Nemesi καλό μου που είσαι και χιονίζει?
Και γω βαριέμαι αφάνταστα το χιόνι... ειδικά όταν αρχίζει και λιώνει και γίνεται λάσπες...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Nemesi
Μέλος 3ης Βαθμίδας


651 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 17:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nemesi
Καλή μου Avallon εκτός Ελλάδος δυστυχώς


"Once you have tasted the secrets, you will have a strong desire to understand them"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nemesi
Μέλος 3ης Βαθμίδας


651 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 17:45:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nemesi
Κι όπως ίσως να καταλάβατε, έβαλα λάθος χαμογελάκι στο προηγούμενο μήνυμα. Αυτό είναι το σωστό


"Once you have tasted the secrets, you will have a strong desire to understand them"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 02:11:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
pixeldream
Ο λογαριασμός σου θα απενεργοποιηθεί από αύριο το βράδυ για ένα μήνα (μέχρι τις 20 Ιανουαρίου).
Απαραίτητη προϋπόθεση για την επανενεργοποίησή σου - εάν αυτή καταστεί δυνατή - είναι η συνάντησή σου με μέλη της ομάδας συνεργατών του ESOTERICA, ώστε να διερευνηθεί, κατά πόσο είναι εφικτή η συμμετοχή σου στα forums με τρόπο ουσιαστικό και όχι διασπαστικό για τις συζητήσεις. Εάν στη συνάντηση αυτή, διαπιστωθεί και από τις δύο πλευρές πως υπάρχει γόνιμο πεδίο για μια ουσιαστική συμμετοχή, τότε θα επανενεργοποιηθείς.
Η συνάντηση μπορεί να πραγματοποιηθεί από το επόμενο δεκαπενθήμερο.


Ο λογαριασμός ΑΦΡΟΔΙΤΗ έχει επανενεργοποιηθεί από σήμερα το μεσημέρι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 05:20:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΜΟΥ.
ΕΦΕΥΓΑ.

ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ;
ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ;

ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ;
ΠΟΙΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΑΜΑΛΙΑ;
ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΤΕ;
ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΠΟΤΕ;
ΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΤΕ;

ΘΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ;

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ EMAIL.

ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ADMIN ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM...ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΣΜΟ ΜΟΥ.

ΨΕΜΜΑΤΑ;
ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ;

ΟΧΙ ΕΓΩ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ EMAIL(ΟΧΙ EMAIL ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ).
ΔΕΝ ΥΠΟΝΟΟΩ ΠΩΣ Η ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ.

ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ.

ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ...ΓΙΑΤΙ;

ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΟΨΕΙΣ...ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ...ΕΙΤΕ ΟΧΙ...Η ΕΝΩΣΗ ΤΟΥ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΠΡΑΞΗ.

ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΕΙΜΑΙ PIXEL ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΤE ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ PIXEL...ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑ...ΔΗΛΩΝΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ...ΕΝΟΧΛΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΛΗΘΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ.

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ POST...ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 09:16:29  Εμφάνιση Προφίλ
Aρχισε λίγο στραβά η μέρα ή είναι η ιδέα μου?

Οπως το δει κανείς...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 09:48:02  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Aρχισε λίγο στραβά η μέρα ή είναι η ιδέα μου?
Στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε???
Καλημέρα σε όλους

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 10:04:33  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτό φίλε Περονόσπορε ξαναπέστο!...

Λοιπόν...

Από χθες ξεκίνησα να διαβάζω το τόπικ του allzzaro για τα Βότανα στη Θεραπεία και έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας...

Συνήθως δεν συμμετέχω στο φόρουμ της ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ αλλά λόγω του ότι τόσα χρόνια που είμαι εδώ δεν έχω δει ΚΑΝΕΝΑ τόπικ σε αυτό το χώρο με τόσες πολλές αναγνώσεις είπα να το διαβάσω γιατί κατάλαβα ότι αξίζει!

Πάω λοιπόν στην πρώτη σελίδα βλέπω νέα μέλη .... πάω δεύτερη, τρίτη,έφτασα στην 7 σελίδα και το μόνο παλιό μέλος που ζήτησε συμβουλή ήτανε η mystic. Ολοι οι άλλοι ήτανε νέα μέλη με 2-3-6 μηνύματα που όλα κι όλα ήταν τοποθετειμένα στο τόπικ αυτό!

ΕΛΕΟΣ! Ρε παιδιά! Βγάλτε επιτέλους τις μάσκες! Μη κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας. Είναι πιο εύκολο να γράψετε κατ' ιδίαν στον allzzaro και να πάρετε τις πληροφορίες σας από το να μπαίνετε στον κόπο να δημιουργείτε νέο λογαριασμό για να μην καταλάβουνε ότι έχετε κυτταρίτιδα και προστάτη!!.

Και γω έχω! (όχι προστάτη, κυτταρίτιδα)
Τι πάει να πει αυτό? Θα ντραπώ να το δηλώσω εδώ μέσα?
Μήπως κατεβαίνω στα καλλιστεία και δεν το ξέρω ή βάζω υποψηφιότητα για δήμαρχος?

Ελπίζω να κάνω λάθος και στις υπόλοιπες σελίδες να δω και παλιά μέλη να συμμετέχουν.... Δε μπορεί.... του πούσ** πια! Τόσες χιλιάδες αναγνώσεις να έχουν γίνει μόνο από νέα μέλη...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 10:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna
Εβρέθη θεραπεία για την κυτταρίτιδα?????!!!!!! Και τώρα το λές βρε Avallon??? Ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
...εμ....υπάρχει και βυζί restoration therapy? Δεν ρωτάω για μένα! Για μία φίλη μωρέ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 15:12:43  Εμφάνιση Προφίλ
Δυστυχώς για σένα πήρα το τελευταίο βότανο κυτταρίτιδας.
Αν θες μπορούμε να συναντηθούμε και να σου δώσω λίγο να δοκιμάσεις...
Πως θα με γνωρίσεις?
Θα είμαι αυτή με την κυτταρίτιδα στη μύτη...
Οσο για σένα κατάλαβα... Θα είσαι αυτή με το βυζί στον αφαλό...

Μην με παρεξηγείς... είμαι ανεβασμένη γιατί πήγα στο φαρμακείο και ο φαρμακοποιός είχε ντύσει το βοηθό του ζωτικό και εκείνος ήταν ντυμένος Αη Βασίλης!!

Ηταν αρκετό για να μου φτιάξει τη μέρα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 16:43:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
ΕΛΕΟΣ! Ρε παιδιά! Βγάλτε επιτέλους τις μάσκες! Μη κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας. Είναι πιο εύκολο να γράψετε κατ' ιδίαν στον allzzaro και να πάρετε τις πληροφορίες σας από το να μπαίνετε στον κόπο να δημιουργείτε νέο λογαριασμό για να μην καταλάβουνε ότι έχετε κυτταρίτιδα και προστάτη!!.


Τιιιιιι??? δεν είναι δυνατόν... εγώ ο καχύποπτος.. και να μην πάρω χαμπάρι τίποτα.. μένω άναυδος..

Avallon .. αν διαβάσεις.. στην προτελευταία σελίδα..μου μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά... και το κάνω θέμα με την pyramid.. και της λέω .. ρε πυραμιδάκι.. είσαι η μόνη απο τα φόρουμς που μπήκε και με ρώτησε κάτι.. και εσύ .. με απορία μπήκες.. αλλά και αυτή η δόλια που να ξέρει.. εντάξει αυτή η δόλια εγώ.. ο μπαγλαμάς.. που δεν πήρα χαμπάρι τίποτα...

Αλλά για κάτσε.. εσύ απο που συμπεραίνεις.. οτι δεν είναι νέα μέλη αλλά παλιά.. ρωτνάω.. μπορεί και πράγματι να είναι
νέα μέλη..λεω μήπως
Δεν μπορώ να καταλάβω .. πως αυτό μου ξέφυγε.. πως δεν πέρασε απο το μυαλό μου

Γεροντική άνοια.. Αλσχάιμερ.. βοήθεια


Edited by - allzzaro on 21/12/2005 19:10:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 19:16:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Και γω έχω! (όχι προστάτη, κυτταρίτιδα)

Για τον προστάτη .. δεν με εχει ρωτήσει κανείς... βέβαια..ο προστάτης χτυπά ανω των 45 και εδώ είναι ολοι κάτω απο 45.. εκτός απο εμενα..

Αλήθεια.. οσοι είναι πάνω απο 50 να σηκώσουν το χέρι τους Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 40 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy