ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 17:09:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ειμαι πολυ απογοητευμενη.Ειναι τοσο δυσκολο.Μου φαινεται λες και στα ονειρα μας εχουμε εναν διαφορετικο ''τροπο αντιληψης''.Τις προαλλες εκει που εβλεπα ενα ονειρο,θυμαμαι που ελεγα στην νοητικη εικονα της φιλης μου''Εσυ μαλλον δεν εισαι πραγματικη.Απλως ονειρευομαι και εισαι μια νοητικη προβολη''.Παρολα αυτα ομως συνεχισα να ονειρευομαι και να της μιλαω.Σαν να μην συνειδητοποιησα οτι ειναι ενα ονειρο ολο αυτο.....

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"


Αγαπητή Dark Eternity,

δεν μπορώ να καταλάβω πόσο πολύ σε απογοητεύει όλο αυτό, αλλά έχε κουράγιο και μην παραιτείσαι. Σήμερα μιλούσα με την "πολύ γνωστή σας" φίλη μου, η οποία έχει τέτοιες εμπειρίες...για πλάκα! Τις αποφεύγει πάση θυσία και ας τις συμβαίνουν κάθε 3 και λίγο· το αστείο είναι ότι ψάχνει απεγνωσμένα νέους κόσμους!

Απο όλο αυτό, ΔΕΝ θέλω να προκύψει ότι άλλοι έχουν το χάρισμα και δεν το εκμεταλλευονται και άλλοι το θέλουν και δεν μπορούν. Ίσως αν το έβλεπες από άλλη οπτική γωνία...ίσως αν το προσπαθούσες παρέα με κάποιο άτομο που εμπιστεύεσαι;

Να πω την αλήθεια, διαβάζω προσπαθώντας να μάθω για όλες τις κακές και καλές οντότητες που μπορεί να συναντήσω εκεί, γιατί αν δεν ξέρω πως θα τις αντιμετωπίσω, δεν ξέρω τι μπορεί να συμβεί. Αν θυμάμαι καλά, είχες αναφέρει την ύπαρξη κάποιων κακοπροέραιτων παρουσιών· θα ήμουν ευγνόμων, αν ήθελες να μοιραστείς λίγες πληροφορίες ακόμα μαζί μας. Αν θες, στείλε μου pm ή mail.

FRhythm

YΓ. Σαν τιπ, που ίσως να μην έχεις σκεφτεί, είναι η διατροφή! Τα άτομα με χαμηλό ποσοστό λίπους, έχουν ευκολότερες "εξόδους". Και φυσικά μην ξεχνάς την μουσική!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2010, 18:10:12  Εμφάνιση Προφίλ
FRhythm

ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ !!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΛΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ!!!!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ!!!!!ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΗΛΑΔΗ.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ!!!!!!ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ!!!!ΕΧΩ ΠΟΣΟΤΟ ΛΙΠΟΥΣ 13 ΚΑΙ ΚΑΤΙ%..ΠΙΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΟΤΑΝΑ ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!!ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ!!!!!!!!!!!!


ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΟΤΑΝ ΕΥΚΑΙΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΝΜ ΜΟΥ!!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΕΖΩ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!!

Dark Eternity,

ΜΗΝ Α-Π-Ο-Γ-Ο-Η-Τ-Ε-Υ-Ε-Σ-Α-Ι!!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ!!!!!!!!!!!!!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ 'ΜΕΝΑ!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2010, 22:06:05  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδιάαα, της Ελλάδος παιδιάααα,

που χαθήκατε; και καλά εγώ, έχω λιώσει με την ίωση, εσείς όλοι που είστε;

Guys, δεν θέλω να ξεφύγω απο το θέμα μας, αλλά επειδή κάπου το έχω συναντήσει (νομίζω και απο εσάς) θέλω να σας ρωτήσω. Πως μπορούμε μέσω της Α.Π. να βοηθήσουμε την ψυχή κάποιου ανθρώπου που μόλις έχει φύγει απο τη ζωή;

Ζητώ συγνώμη, αν η ερώτηση μου είναι υπεραπλουστευμένη, αλλά έχω ένα πολύ κοντινό μου πρόσωπο που...μόλις "έφυγε", και θα ήθελα να μάθω!

Πολλά ηλεκτρονικά φιλιάαα, αλλιώς σας κόλλησα!!

FRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2010, 20:02:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity
Mεσω του αστρικου πεδιου εχω διαβασει οτι μπορεις να επικοινωνησεις μαζι τους.(μεσα απ το ονειρο).Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει κατι το οποιο θα μπορουσες να κανεις για να τον/ην βοηθησεις.Απ τα βιβλια που εχω διαβασει μου εχει δοθει η εντυπωση οτι η προσωπικοτητα με την οποια επικοινωνεις σ εκεινο το πεδιο,σιγα σιγα αποσυντιθεται.Η ουσια ειναι που συνεχιζει......

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"

Edited by - DarkEternity on 22/10/2010 20:02:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cody30
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
97 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2010, 23:59:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cody30
Καλησπερα και απο εμενα.
Ομορφα τα λετε, ομορφα ακουγονται ολα αυτα ΑΛΛΑ....
ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ "ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΑΣ" ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΩΝΤΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ {60 ΕΥΡΩ σε καθε συναντηση} Ε ? ΠΟΤΕ ? Καπου προς Νικαια , Αμφιαλη προς τα εκει ειναι οι ΕΠΙΤΕΙΔΙΟΙ!Δεν εχω παει,απλα εχω ακουσει και μαλιστα με μεγαλη δυσκολεια, διοτι δεν μου λεει ο γνωστος μου τιποτε σχεδον{ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ}.
Τους λενε για αστρικες προβολες , για ανθρωπους απο τον Ηλιο-στον Ηλιο.
Αυτο δεν ειναι κακο οκ ιδεες τους , αλλα να τους παιρνουν 60 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ?????
ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΝΤΑΚΟ ΟΚ?
Λοιπον καλο βραδυ να εχουμε.

Παρακαλω ας προσεχουμε τις γατες , ειναι πολυ ευαισθητα ζωακια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cody30
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
97 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2010, 00:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cody30
Και να πω επισης ΞΑΝΑ οτι αυτες οι αναφορες περι αστρικου και συνειδητων ονειρων ΙΣΟΣ να ειναι μια ΑΠΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ και τιποτε αλλο και πολλοι εδω μεσα επειδη ψαχνεστε γενικοτερα εχετε πιστεψει καποιους επιτειδιους που μετατρεψανε αυτη την φυσικη διαδικασια του μυαλου σε ΘΕΟΣΟΦΙΑ και αλλες μαλ....ιες ωστε να σας εχουν οπαδους-υποχειρια και οτι αλλο και να σας προτρεπουν να κανετε ολα τα παραπανω.
ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ?
ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΙ?
ΜΗΠΩΣ ΠΗΓΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ?
ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΕΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.
Καλη συνεχεια!Και να σκεπτεστε πριν κανετε οτι σας λενε η οτι εσεις προσπαθειτε να κανετε απο περιεργεια!
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ - ΜΗΝ ΚΟΛΑΤΕ ΣΕ ΘΕΟΣΟΦΙΕΣ-ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.
Γεια σας και χαρα σας.

Παρακαλω ας προσεχουμε τις γατες , ειναι πολυ ευαισθητα ζωακια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cody30
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
97 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2010, 21:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cody30
Θα ηθελα λιγακι να εξηγησω εδω κατι.
Δεν λεω οτι η αστρικη προβολη ειναι παραμυθι.
Λεω οτι ειναι μια ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ και δεν εχει καμια σχεση με ΘΕΟΥΣ-ΔΑΙΜΟΝΕΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ-ΠΙΣΤΟΥΣ-ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΜΑΣ.Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΝΟΙΚΤΟ.
ΑΡΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ.
ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ?ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!
Λοιπον αυτα για τωρα!

Παρακαλω ας προσεχουμε τις γατες , ειναι πολυ ευαισθητα ζωακια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2010, 00:13:38  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα!Επέστρεψα αλλα θα εξαφανιστω και παλι!!

FRhythm
περαστικά σου!Αν και πιστεύω πως ηδη θα έχεις αναρρώσει Μετά από τόσο καιρό!!!!!!

COODY30!Καλησπέρα!!!

" ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ?
ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΕΙ? "

Δυστυχώς δεν κάνεις λάθος!!!!!Πάντα υπαρχουν καποιοι ανα τους αιώνες που προσπαθούσαν να εκμεταλλεύτουν καταστάσεις διάφορες για το χρήμα!!!!!αυτό δεν μπορει να αλλάξει!επισης πάντα υπάρχουν και καποια πρόβατα που ακολουθούν κάτι τέτοιους απατεώνες!δυστυχώς!!το ξαναλέω!!!!!!


" ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΕΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. "


Ναι σίγουρα ο καθένας λέει τις απόψεις του και τις εμπειρίες του αυτό δεν ειναι κακό!!Αντιθέτως!!!!!!

" Θα ηθελα λιγακι να εξηγησω εδω κατι.
Δεν λεω οτι η αστρικη προβολη ειναι παραμυθι.
Λεω οτι ειναι μια ΦΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ και δεν εχει καμια σχεση με ΘΕΟΥΣ-ΔΑΙΜΟΝΕΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ-ΠΙΣΤΟΥΣ-ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΜΑΣ.Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΝΟΙΚΤΟ.
ΑΡΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ. "


Ξέρεις τελικά τι πιστεύω; οτι όοοολα αυτά που θεωρούμε παράξενα και περίεργα είναι απόλυτα φυσικά -φυσιολογικά! Απλά είναι άγνωστα ακόμη σ'εμάς!δεν μπορούμε να τα διαχειριστούμε!!!!δεν έχουμε βρει το κουμπί!!!!!Κάποιοι άνθρωποι έχουν το χάρισμα -ταλέντο!!!!Όπως άλλος έχει ταλέντο στο χορό ,άλλος στα μαθηματικά,ζωγραφική......έτσι κάποιος μπορεί να έχει έμφυτο ταλέντο στο να προβάλλεται αστρικά!!!

Πιστεύω ότι αρκετοί το έχουν πάθει απλώς δεν ΓΝΩΡΊΖΟΥΝ περί τίνος πρόκειται! Έχω πολλούς γνωστούς που το έχουν ζήσει!Και εγώ φυσικά!!!Είναι τρομακτική εμπειρία με την έννοια ότι πιέζεσαι πολύ και δεν ξέρεις ούτε καν συνειδητοποιείς τι έχει γίνει!!!Και μιλάμε για έναν "ατάλαντο" όπως εγώ π.χ.!
Φυσικά δεν έχω βιώσει ολοκληρωμένη τη διαδικασία δεν ήξερα δεν κατάλαβα!όταν συνειδητοποίησα το όνειρο απλά ξύπνησα!Δεν είχα ακούσει ποτέ την ορολογία "αστρική προβολή".Δεν ήξερα πως ξεκινάει!Εδώ μέσα ανακάλυψα κάποια πράγματα!Και ακόμη μια φορά είχα ακούσει στον Χαρδαβέλλα.....εντυπωσιάστηκα αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη βάση!
Τέλος πάντων!Για να μην κουράζω άλλο πιστεύω ότι είναι απόλυτα φυσιολογική διαδικασία απλά είναι πρωτόγνωρη!Και ο τρόπος που ξεκινάει αλλά και τα αστρικά ταξίδια που πιστεύω και σε αυτά φυσικά!
Το κλειδί σ'αυτό είναι η αυτοσυγκέντρωση!!!!Κατά τη γνώμη μου πάντα!!!


ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ?ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!


Μα ποιος το είπε αυτό!!Είπε κανείς ότι είμαστε σωστοί;;;;;;; Απόψεις ανταλλάσσουμε!!!!Κανείς δεν είναι σωστός και κανείς δεν είναι λάθος!!!ΔΕΝ μπορεί να κρίνει κάποιος εδώ κάποιον άλλον! Άλλοι ξέρουν λιγότερα άλλοι περισσότερα! Έτσι είναι!
Λοιπόν φτάνει!Ηρθε η ώρα να εξαφανιστώ!Κάλο βράδυ!Και συγγνώμη εάν σας κούρασα!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2010, 00:16:22  Εμφάνιση Προφίλ
Παρακαλω ας προσεχουμε τις γατες , ειναι πολυ ευαισθητα ζωακια.


Υ.Γ.ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ!ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!!!

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2010, 00:24:35  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Παρακαλω ας προσεχουμε τις γατες , ειναι πολυ ευαισθητα ζωακια.


Υ.Γ.ΟΛΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ!ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!!!!

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ!




Tristania εισαι όλα τα λεφτά ;-))) Πλέον με συναγωνίζεσαι άνετα και στα κατεβατά...χεχε!

Παίδες, ελπίζω σύντομα να μαζευτούμε όλοι ξανά...

Καλό βράδυ,

FRhythm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2010, 17:12:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ "ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΑΣ" ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΩΝΤΡΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ {60 ΕΥΡΩ σε καθε συναντηση} Ε ? ΠΟΤΕ ? Καπου προς Νικαια , Αμφιαλη προς τα εκει ειναι οι ΕΠΙΤΕΙΔΙΟΙ!Δεν εχω παει,απλα εχω ακουσει και μαλιστα με μεγαλη δυσκολεια, διοτι δεν μου λεει ο γνωστος μου τιποτε σχεδον{ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ}.
Τους λενε για αστρικες προβολες , για ανθρωπους απο τον Ηλιο-στον Ηλιο.
Αυτο δεν ειναι κακο οκ ιδεες τους , αλλα να τους παιρνουν 60 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ?????
ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΝΤΑΚΟ ΟΚ?

Φίλε CODY30 αυτό το ποσό που αναφέρεις είναι υπέρογκο και δεν μπορεί να δικαιολογηθεί ούτε απο "εξοδα ενοικίου", "φόρους" κοκ γιατί πολύ απλά ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΈΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΑΥΣΩΛΕΙΟ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΣΑ... τα οποία φαντάζομαι θα πηγαίνουν... στα λειτουργικά έξοδα... όχι στις "υπηρεσίες"..
Και μηνιαία να πληρωνόταν αυτό το ποσό θα το θεωρούσα πάλι υπέρογκο γνωρίζοντας έστω απο δεύτερο χέρι λειτουργικά έξοδα μεγάλων δημόσιων χώρων(ενοίκια-φόροι-συντήρηση).
Αυτό που αναφέρεις είναι με πιθανότητες 99% καθαρή κλεψιά και σου προτείνω να μάθεις απ' τους φίλους σου περισσότερες λεπτομέρειες και να επικοινωνήσεις με την αστυνομία. Θα με ενδιέφερε όμως και εμένα πορσωπικά το ζήτημα αν μου έλεγες πού ακριβώς συμβαίνει αυτό γιατί τυχαίνει να περνάω συχνά απο εκείνες τις περιοχές και θα μπορούσα να περάσω μια βόλτα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TRISTANIA0004
Νέο Μέλος

Greece
46 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2010, 00:19:39  Εμφάνιση Προφίλ
FRhythm!

Το κατά δύναμιν!Νομίζω ότι σε υπερνικάω!!!!
Ελπίζω τουλάχιστον να μη βαριέσαι να τα διαβάσεις!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FascRhythm
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2010, 02:27:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

FRhythm!

Το κατά δύναμιν!Νομίζω ότι σε υπερνικάω!!!!
Ελπίζω τουλάχιστον να μη βαριέσαι να τα διαβάσεις!!!!!!!




Η αληθεια είναι πως βαρέθηκα...να βλεπω το ίδιο μνμ επι 1 μήνα.

Λεβέντες και λεβέντισσες, γεια χαρά νταν!

Δυστυχώς βαρέσαμε διάλυση, αν και είμαι σίγουρος οτι όλοι έχετε πολύ σημαντικές υποχρεώσεις και καθόλου χρόνο για blogging. Όπως και να'χει να ξέρετε οτι μου λείψατε και ότι ανυπομονώ να σας ξαναδιαβάσω!!

Τώρα για να μην ευλογούμε τα γένια μας, η αλήθεια είναι πως για αρκετό διάστημα είχα παραμελήσει να τσεκάρω το μπλογκ. Έλα που ηρθε μια εμπειρία να μου το θυμίσει όμως...η εμπειρία ήταν μικρή οπότε δεν σας την περιγράφω...θα βαρεθείτε, είμαι σίγουρος.

Παρόλα αυτά, αν η φίλη dark eternity βρεθεί εδώ γύρω...θα ήθελα να της δώσω ένα ακόμη tip. Έχω παρατηρήσει ότι οι εμπειρίες έρχονται μετά απο έντονη κόπωση για 3-4 συνεχείς μέρες. Έχω διαβάσει επίσης, οτι οι αρχαίοι σαμάνοι υπέβαλαν τον εαυτό τους σε εξαντητικές δοκιμασίες ώστε να επιτύχουν το "πέταγμα".

Επειδή όμως η αυτοτιμωρία είναι μια όχι και τόσο έξυπνη επιλογή, θα συνιστούσα εργασιοθεραπεία, που είμαι σίγουρος ότι δεν θα δυσκολευτείτε να βρείτε. Και επίσης...μουσική! Η κλασική και η τζαζ δεν νομίζω να βοηθάνε!! Για δοκίμάστε κάτι σε πιο σκληρό, σε ηλεκτρονική dance μουσικη και κυρίως σε trance psychedelic κτλ. Δεν έχω δοκιμάσει κάτι τέτοιο, αλλά έχοντας ακούσματα τέτοιου είδους, μπορώ να πω ότι θα σας βάλει σε άλλο κλίμα και ποτέ δεν ξέρετε..!

Αυτά με τις συμβουλές μου, ελπίζω να ξαναμαζευτούμε σύντομα παιδάκια...

Έως τότε,

Σας φιλώ

Frhythm

ΥΓ. Αγαπημένη (πλεον μετά απο τόσο καιρό) TRISTANIA, νομίζω ότι μπήκα πάλι στο παιχνιδι!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2010, 10:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Η ουσία της ζωής δεν βρίσκεται σ' αυτά που παρατηρούμε, αλλά σ' αυτά που δεν παρατηρούμε. Που δεν τραβούν την προσοχή μας, αλλά είναι καθοριστικής σημασίας.

Είναι σαν την μουσική.
Τι τραβάει την προσοχή σας σ' ένα μουσικό κομμάτι; Η φωνή, η μελωδία, η κιθάρα, τα κρουστά, κ.α. όλα εκτός από ένα. Την μπάσο κιθάρα.
Τον αφανή ήρωα ή "ήρωα" του κάθε κομματιού. Οταν ένα κομμάτι σας αρέσει ανεξήγητα, παρατηρήστε τι παίζει η μπάσο κιθάρα.
Αυτό το όργανο είναι που δίνει βάθος και όγκο στην μουσική.
Χωρίς ένα μπάσο όργανο είναι "στεγνό" και "ρηχό" ένα κομμάτι.

Αρχίστε ν' ακούτε το μπάσο της ζωής.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2010, 23:09:34  Εμφάνιση Προφίλ
Ωραία όλα αυτά, ενδιαφέρουσα συμβουλή. Αλλά γιατί στο θέμα της Αστρικής προβολής;

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 25/11/2010 23:10:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 22:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Εάν έχεις καλύτερη πρόταση, να την διαβάσουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 23:31:42  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε παιδί μου, πώς σχετίζεται με την Αστρική Προβολή αυτά που είπες;

Καλύτερη πρόταση για τι πράγμα να έχω;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 19:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Ηταν μια παρόρμηση της στιγμής.
Εσύ γιατί γκρινιάζεις;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 19:30:40  Εμφάνιση Προφίλ
ok man relax..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 19:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Ουφ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 23:30:27  Εμφάνιση Προφίλ
Άστα να πάνε myfriend... προ-σευχή και προ-σοχήΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2010, 12:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Η προσευχή είναι άχρηστη. Δεν υπάρχει κανείς να σε ακούσει.
Η προσοχή απαραίτητη μάϊ φρέντ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2010, 12:35:18  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Η προσευχή είναι άχρηστη. Δεν υπάρχει κανείς να σε ακούσει.
Η προσοχή απαραίτητη μάϊ φρέντ.




Ανάλογα πού προσεύχεσαι.

Μπορείς να προσευχηθείς όπου θέλεις, όπου πιστεύεις ότι θα σε ακούσουν.

Εγώ, προσωπικά, πιστεύω ότι η προσευχή δεν αφορά απαραίτητα αυτό με το οποίο την έχουμε συνδυάσει

δηλαδή μια επικοινωνία με τον "κλασικό" Θεό.

Ο καθένας μπορεί να προσεύχεται σε αυτό που πιστεύει ότι τον ακούει.

Edited by - Narkissa555 on 30/11/2010 13:00:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2010, 20:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
quote:
Ο καθένας μπορεί να προσεύχεται σε αυτό που πιστεύει ότι τον ακούει.
Φυσικά Narkissa555.
Αυτό όμως δεν σημαίνει απαραίτητα ότι κάποιος σε ακούει.
Αλλά και να μας ακούει, δεν σημαίνει ότι θα μας κάνει τον υπηρέτη.
Οταν προσευχόμεθα για να μην ξεβολευτούμε, τότε δεν είναι προσευχή.
Είναι κοροϊδία.
Προσευχή είναι η ευχή με καθαρή καρδιά, αγνές και ξεκάθαρες προθέσεις χωρίς ιδιοτέλεια, αφού έχει εξαντληθεί η ανθρώπινη δυνατότητα.
Πετυχαίνει μερικές φορές, γιατί όλη αυτή η ενέργεια που εκτοξεύεται από την αγνή πρόθεσή μας, επηρρεάζει και "εισακούγεται". Οχι από κάποιο ον, αλλά από την ίδια την θέλησή μας.

Απ' όσο ξέρω, όλοι προσεύχονται να γίνουν πράγματα που μπορούν να επιτευχθούν με την ανθρώπινη δράση, αλλά δεν γουστάρουν να ζοριστούν.
Υποκρισία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2010, 21:30:03  Εμφάνιση Προφίλ
Φυσικά, δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες.

Εγώ πχ όταν εύχομαι για κάτι, προσεύχομαι στο Σύμπαν-κατά κάποιο τρόπο.

Σε κανέναν συγκεκριμένο Θεό.

Ουσιαστικά, ζητάς από τα πάντα γύρω σου να "συνομωτήσουν" για να τα καταφέρεις.

Και ναι, σίγουρα είναι εγωιστικό όταν δεν έχεις εξαντλήσει όλες τις ΔΙΚΕΣ σου δυνατότητες.

Ωστόσο, δεν είναι όλοι οι άνθρωποι τόσο δυνατοί και αισιόδοξοι.

Πολύ σπάνια κάποιος θα προσευχηθεί όταν δεν "θα έχει άλλη επιλογή".

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Maria83
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2010, 03:34:33  Εμφάνιση Προφίλ
Καποιο λαθος εκανα προφανως και ξαναβαζω το ποστ μου εδω και να προσθεσω πως ολα τα παρακατω οταν τα εζησα ηξερα για την αστρικη προβολη μονο που μαλλον μου ερχεται απο μονη της.

Καλημερα παιδια ειμαι καινουριο μελος και ουσιαστικα γραφτηκα για να μου λυσετε καποιες αποριες σχετικα με καποιες εμπειριες μαλλον αστρικης προβολης που κουβαλαω.
Κατ'αρχην τα "συμπτωματα" μοιαζουν πολυ με αυτα που διαβαζω σ'αυτο το φορουμ. βουητο στα αυτια οπως οταν εχει χιονια η τηλεοραση και δεν παιζει σε καποιο καναλι, δευτερον μουδιασμα και παραλυση σε ολοκληρο το σωμα, και τριτον αισθηση του σωματος να αιωρειται.
Την πρωτη φορα που το επαθα ημουν ξαπλωμενη με τον ανδρα μου και ενοιωσα τα παραπανω, οταν αισθανθηκα οτι φευγω δεν μπορουσε το σωμα μου απο τη μεση και κατω να ξεκολλησει σαν να ηταν βαρυ, κατι πολυ κουφο που μου δημιουργησε τρομερο φοβο ηταν πως κατι σαν μαυρο και σκοτεινο απο την ντουλαπα με τραβουσε βιαια, αυτο με εκανε να σκεπτω οτι ειναι κατι παραλογο και κατι σαν εφιαλτης αυτο που γινοταν αλλα ειχα πληρη συνειδηση και αυτο μου εκανε εντυπωση. Το σταματησα προσπαθωντας να ζητησω βοηθεια "φωναζοντας"
Η δευτερη φορα παλι εχω πεσει για υπνομε τον ανδρα μου διπλα και η τηλεοραση επαιζε με timer να κλεισει σε μιση ωρα περιπου. Επαθα το ιδιο και ειδα την τηλεοραση (σαν να ημουν 10 ποντους πανω απο το σωμα μου) η τηλεοραση ειχε κατι μπλε μολις την κοιταξα ξυπνησα αμεσως και οντως επαιζε κατι με μπλε φοντο.
Τις επομενες φορες με διαστηματα μεγαλυτερα 2-3 μηνων βγηκα κανονικα σχετικα φοβισμενη αλλα θυμαμαι οτι τη μια φορα αλλαξα οπτικη στο δωματιο(φοβαμαι πολ να κοιταξω το σωμα μου η τον ανδρα μου που κοιμαται διπλα αρα δεν εχω αποδειξη οτι ειναι οντως αστρικη προβολη) και την αλλη βγηκα απο τον τοιχο διπλα απο το κρεββατι και βρεθηκα στη βεραντα αισθανθηκα τα καγκελα παγωμενα αλλη μια ενδειξη που με ανησηχει εχουμε σε αυτη τη φαση αισθηση κρυου ή ζεστου????
Μπορειτε να μου απαντησετε αν αυτα ηταν αστρικες προβολες ή οχι?
Τελος ερχεται απο μονο του αυτο δεν πιστευω οτι μπορω να το προκαλεσω, δεν μπορω να χαλαρωσω τοσο ωστε να μη σκεπτομαι και να το καταφερω...ερχεται σε φασεις συνηθως που ειμαι πολυ κουρασμενη και πραγματικα δεν εχω τιποτε να σκεπτω και το σωμα μου γινεται ενα με το κρεββατι χωρις ενταση και απλα...συμβαινει. Ηξερα τι ειναι ολο αυτο(αν ειναι αυτο) απο μικρη διοτι η αδελφη μου διαβαζε καποια βιβλια και ειχα μια εικονα τουλαχιστον οτι γινεται. Μπορει καποιος να μου πει τι ειναι ολα αυτα αν ειναι συνειδητα τελος παντον γιατι εγω νομιζω πως ναι και εννοειται οτι τα ζω εκεινη τη στιγμη οπως και οτι τα θυμαμαι μετα.
Η εντονη κοπωση ειναι μια προυποθεση τελικα?

ευχαριστω πολυ μαρια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2010, 14:02:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φυσικά Narkissa555.
Αυτό όμως δεν σημαίνει απαραίτητα ότι κάποιος σε ακούει.
Αλλά και να μας ακούει, δεν σημαίνει ότι θα μας κάνει τον υπηρέτη.
Οταν προσευχόμεθα για να μην ξεβολευτούμε, τότε δεν είναι προσευχή.
Είναι κοροϊδία.
Προσευχή είναι η ευχή με καθαρή καρδιά, αγνές και ξεκάθαρες προθέσεις χωρίς ιδιοτέλεια, αφού έχει εξαντληθεί η ανθρώπινη δυνατότητα.
Πετυχαίνει μερικές φορές, γιατί όλη αυτή η ενέργεια που εκτοξεύεται από την αγνή πρόθεσή μας, επηρρεάζει και "εισακούγεται". Οχι από κάποιο ον, αλλά από την ίδια την θέλησή μας.

Απ' όσο ξέρω, όλοι προσεύχονται να γίνουν πράγματα που μπορούν να επιτευχθούν με την ανθρώπινη δράση, αλλά δεν γουστάρουν να ζοριστούν.
Υποκρισία.



quote:
Φυσικά, δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες.

Εγώ πχ όταν εύχομαι για κάτι, προσεύχομαι στο Σύμπαν-κατά κάποιο τρόπο.

Σε κανέναν συγκεκριμένο Θεό.

Ουσιαστικά, ζητάς από τα πάντα γύρω σου να "συνομωτήσουν" για να τα καταφέρεις.

Και ναι, σίγουρα είναι εγωιστικό όταν δεν έχεις εξαντλήσει όλες τις ΔΙΚΕΣ σου δυνατότητες.

Ωστόσο, δεν είναι όλοι οι άνθρωποι τόσο δυνατοί και αισιόδοξοι.

Πολύ σπάνια κάποιος θα προσευχηθεί όταν δεν "θα έχει άλλη επιλογή".



-Όταν προσεύχεται κάποιος (στον θεό) δεν το κάνει για να έχει κάποια ιδιοτελή υπηρεσία.
-Στη περίπτωση που κάποιος προσευχηθεί επειδή θέλει κάποια ιδιοτελή υπηρεσία πρέπει να το κάνει κάπως έτσι (π.χ.) "Πατέρα μου που είσαι στους ουρανούς (-διατύπωση επιθυμίας-) αν αυτό συμβαδίζει με το θέλημά σου/αν αυτό με βοηθάει στην πνευματική μου εξέλιξη.
-Η δύναμη μιας προσευχής εξαρτάται από τη δύναμη(και τη κατάσταση) του προσευχόμενου.
-Οι άνθρωποι θυμούνται πιο εύκολα τον θεό όταν δεν έχουν άλλη επιλογή.
quote:
Η εντονη κοπωση ειναι μια προυποθεση τελικα?
Χαχα! Σίγουρα όχι. Αλλά ίσως με τρόπους ακατάληπτους να βοηθά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Platonem
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 17:28:08  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα.Μήπως ξέρετε κάποιο σοβαρό βιβλίο για αστρική προβολή?

Δ.ΜΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TinaGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 18:14:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Καλησπέρα.Μήπως ξέρετε κάποιο σοβαρό βιβλίο για αστρική προβολή?

Δ.Μ


Προσφατα διαβασα το ''Αστρικη Προβολη και ονειρα'' του Belzebuung
και το βρηκα ιδιαίτερα ενδιαφερον!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 23:54:40  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν το 'χω διαβάσει... αλλά απο πού είναι αυτός ο τύπος; Παράξενο όνομα έχειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy