ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 46
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:05:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zip, συμφωνα μ' αυτο που διαβασα παρακάτω εκανα την ερωτηση "τι να πω, δεν είναι φασιστικό αυτό;"

quote:

Εγώ βέβαια, καλαμπούρι έκανα τότε, με χιουμοριστικό τρόπο το παρουσίαζα ... ωστόσο διαγράφτηκα γι' αυτόν τον λόγο : Επειδή τόλμησα να πω στο forum την λέξη ... "Νέα Ακρόπολη". Για αυτό το καλαμπούρι. Παρ' όλα αυτά όμως, διαπίστωσα με την πάροδο των χρόνων πως αυτό το καλαμπούρι, έστω ρε παιδί μου, αυτό το καλαμπούρι ... πάλι από την μεριά μου, ήταν μια ... εντελώς αψυχολόγητη κίνηση. Δεν υπήρχε λόγος να το κάνω. Δεν μου έδωσαν ποτέ εμένα τα παιδιά το δικαίωμα να το κάνω.


Edited by - zip on 26/02/2012 12:35:17


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:08:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ρε Zip γιατι τρελενεσαι

σε αλλο μήνυμά σου είπες ότι σε διαγραψανε γιατι εκανες πλακα λεγοντας για τη Ν.Α.

τι να πω, δεν είναι φασιστικό αυτο;

ας σου απαντούσαν αντι να σε διαγραψουνε, τι είν' αυτα;

τα βάλανε και με τον Dr Jekyll που είπε τη γνωμη του προσπαθωντας να εξισορροπήσει λίγο την κατασταση... τι να πω


Αυτο ήταν το μηνυμά μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γαραντζώτης γιάννης,

θα μας απαντήσεις ρε λαγέ ;

Με ποιο δικαίωμα αποκαλείς τα μέλη της Ν.Α βλάκες ;;;

ΌΛΑ τα μέλη. Άσχετα αν είναι έντιμοι ή απλοϊκοί βλάκες, άσχετα αν είναι επικίνδυνοι βλάκες.

Με ποιο δικαίωμα τα αποκαλείς βλάκες ;;;

Με ποιο δικαίωμα αποκαλείς "λακέδες της εξουσίας" όσα μέλη του esoterica.gr απαντήσουν θετικά στην ερώτηση που αφορά την συμπεριφορά της amalias ;;;

Περιμένουμε ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:12:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόμαχε, ξέρεις πολύ καλά πως, την έχεις βάψει και σε αυτή και στην άλλη ζωή.
Κάνε ότι μπορείς λοιπόν για να δείξεις πως είσαι απόλυτα συντεταγμένος με την εξουσία. Δεν ξέρεις, καμιά φορά , μπορεί να φτάσεις γρήγορα στην λύτρωση.
Εγώ, είμαι εδώ για να σε βοηθήσω. Μην κάνεις πως το διασκεδάζεις όμως, γιατί δεν θα σε συγχωρέσουν. Λίγο μελόδραμα, δεν βλάπτει.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
nays,

σου απάντησα.

quote:

zip - Παρ' όλα αυτά όμως, διαπίστωσα με την πάροδο των χρόνων πως αυτό το καλαμπούρι, έστω ρε παιδί μου, αυτό το καλαμπούρι ... πάλι από την μεριά μου, ήταν μια ... εντελώς αψυχολόγητη κίνηση. Δεν υπήρχε λόγος να το κάνω. Δεν μου έδωσαν ποτέ εμένα τα παιδιά το δικαίωμα να το κάνω.

[ Ναι, εγώ θεωρώ πως ακόμη και το καλαμπούρι που έκανα, δεν έπρεπε να το κάνω. Δεν με διαγράψανε τα παιδιά επειδή έκανα καλαμπούρι. Βασικά, τα παιδιά δεν το πήραν καν ως καλαμπούρι. Διαφορετικά το ερμήνευσαν. Και πάλι όμως, αυτό που έκαναν, η διαγραφή μου δηλ. δεν είναι σε καμία περίπτωση φασιστική συμπεριφορά ]


Γιατί ; Γιατί όπως σου εξήγησε η amalia υπήρχε ένα background, ένα ιστορικό. Ποιο ιστορικό ; Αυτό που σου γράφω παρακάτω σε στυλ ερωτημάτων :

quote:
nays

Γιατί είναι φασιστικό ; Είναι φασιστικό επειδή εγώ δημοσίευσα με αυτόν τον τρόπο μια ζωντανή συνομιλία που είχα με κάποιους ανθρώπους ; Είναι φασιστικό επειδή εγώ τότε δεν σεβάστηκα την ιδιωτικότητά τους ; Είναι φασιστικό επειδή δεν σεβάστηκα την προσωπική επαφή που είχαμε ; Είναι φασιστικό επειδή δεν σεβάστηκα τον καφέ που ήπιαμε, θέλησα [ έστω και με χιουμοριστικό τρόπο ] να περάσω ένα μήνυμα που τώρα βλέπω πως δεν έχει απολύτως καμία σημασία ;

Όχι. Δεν είναι φασιστικό. Βιαστικό είναι. Όχι πάντως φασιστικό.


Εγώ λοιπόν δημοσίευσα με αυτόν τον τρόπο [ με αυτόν τον χιουμοριστικό τρόπο ] μια ζωντανή συνομιλία που είχα με κάποιους ανθρώπους. Δεν σεβάστηκα την ιδιωτικότητά τους. Κατάλαβες ;

Όπως και να 'χει το πράγμα, [ κατάλαβες ή δεν κατάλαβες δηλ. ] κι εγώ συμφωνώ με την amalia πως δεν μπορείς να αποκαλείς "φασιστική" μια συμπεριφορά αν δεν γνωρίζεις τουλάχιστον κάποια γεγονότα που προηγήθησαν.

Edited by - zip on 27/02/2012 19:25:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γαραντζώτης γιάννης,

τι έγινε ; θα μας απαντήσεις ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:23:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αφιερωμένο σε όλα τα πικραμενα μέλη!

http://www.youtube.com/watch?v=JgaMt8tZKgs&feature=youtube_gdata_player
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:25:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πούλα τρέλα Ζιρ, έτσι και αλλιώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο.
Δεν έχεις την στοιχειώδη νοημοσύνη που χρειάζεται για να καταλάβεις πως εγώ, αυτό που λέω είναι πως τα περισσότερα μέλη της ΝΑ έχουν μεγάλη ευφυΐα που, δυστυχώς την ακυρώνουν. Ευφυέστατους τους λέω και όχι ηλίθιους.

Αλλά και ηλίθιους να τους έλεγα, εσύ τι πρόβλημα έχεις?
Γιατί τόσο πάθος?
Μήπως είσαι μέλος?

Όσο τώρα για τους λακέδες,εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να χαρακτηρίσω σαν λακέδες όσα μέλη έβγαιναν και υποστήριζαν την αμαλία και αυτό γιατί όπως είχα προλάβει να πω, δεν περίμενα από αυτούς να μου απαντήσουν.
Αυτό, μόνο ένας πειραγμένος εγκέφαλος θα μπορούσε να το σκεφτεί.


πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γαραντζώτης γιάννης

Αλλά και ηλίθιους να τους έλεγα, εσύ τι πρόβλημα έχεις?


Εγώ ; Κανένα πρόβλημα φιλαράκο. Απλώς ... σε ρωτάω :

Με ποιο δικαίωμα το κάνεις αυτό ;

quote:
γαραντζώτης γιάννης

Γιατί τόσο πάθος? Μήπως είσαι μέλος?


Ναι. Όχι απλώς μέλος. Είμαι ο νυν αρχηγός της Ν.Α. Θεσσαλονίκης.

[ γελάστε ελεύθερα ... ]

*γαραντζώτης γιάννης, είσαι ... για γέλια και για κλάματα ρε φίλε ... για γέλια και για κλάματα ...

Edited by - zip on 27/02/2012 19:32:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:31:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζιρ, 19:9 μου στέλνεις μια απάντηση και στις 19:20 λες..."γαραντζώτης γιάννης,

τι έγινε ; θα μας απαντήσεις ;"

Ενώ στο μεταξύ είχα γράψει και στον Νικόμαχο.

Καλά, θα μας τρελάνεις?
Τόσο μεγάλο ζόρι τραβάς?

Α!, θα πρέπει να προειδοποιήσω τους φίλους μου...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξεφτυλίσου κι άλλο ... ξεφτυλίσου ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:35:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιο αυτό?
Το να λέω πως, έχουν μεγάλη ευφυΐα?

Δικαίωμά μου δεν είναι?

Εγώ δεν τους γνώρισα, σαν αρχηγός τους τότε?

Εσύ είσαι τωρινός αρχηγός. Γι αυτό και υποστηρίζεις αυτούς που είναι μέλη της ΝΑ σήμερα.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:37:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γαραντζώτης γιάννης

Εσύ είσαι τωρινός αρχηγός. Γι αυτό και υποστηρίζεις αυτούς που είναι μέλη της ΝΑ σήμερα.


Φυσικά και θα υποστηρίξω τα μέλη μου. Εσύ τότε, δεν υποστήριζες τα δικά σου ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτός που ξεφτιλίζεται, είναι μόνο αυτός που άλλα λέει και άλλα κάνει.

Εσύ ρε Ζιρ, δεν ήσουν αυτός που είπες πως...δεν θα ασχοληθείς άλλο μαζί μου?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε, μα τώρα ... σου είπα και ποιος είμαι. Τώρα δεν θα ασχοληθώ ; Τώρα είναι που θα ασχοληθώ. Λοιπόν, για πες ... εσύ τότε, δεν υποστήριζες τα δικά σου μέλη ;

*[ οι υπόλοιποι, συνεχίστε να γελάτε ελεύθερα ... α, ρε τι σας φτιάχνω! ΤΙ σας φτιάχνω πάλι ! ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζιρ, στείλε μας και καμιά φωτογραφία σου. Ξέρεις εσύ, με στολές, χαιρετισμούς, λάβαρα...
Όταν σταματάει η λογική, φυσικό είναι να ξεκινάει η τρέλα...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέτοιες φωτογραφίες φιλαράκο δεν έχω. Δεν ξέρω τι έκανες εσύ, αν επέτρεπες να φωτογραφίζονται τα μέλη με τις σημαίες και τα λάβαρα. Εγώ τους τα 'χω κόψει αυτά. Τι είμαστε ; Πασαρέλα κάνουμε ; Φωτογραφίες με στολές, σημαίες και χαιρετισμούς ... κομμένα! Τέλος αυτά που ήξερες κι αυτά που έκανες.

Βλέπω όμως πως δεν απαντάς σε τίποτε απ' όσα σε ρωτάω! Γιατί βρε αγόρι μου ;

Edited by - zip on 27/02/2012 19:48:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
nays - Απεστάλη: 27/02/2012, 14:13:41

εχεις δικιο να μου λες να σε παραπέμψω, αλλά μπηκα τυχαια πριν 2 χρονια (Ιουλιο του 2010) και πραγματικά τρομαξα και εκλεισα τον υπολογιστη και εκανα πολύ καιρο να ξαναμπω.
Θα πρεπει να ψαξω πολύ για να το βρω και είναι πολλες οι σελιδες



quote:
nays - Απεστάλη: 27/02/2012, 17:54:01

amalia
μπήκα ξανα και εψαχνα στο Ν.Α.
στη 13 σελίδα εχετε διαγραψει ενα ολοκληρο μήνυμα, μπορει να ήταν αυτο που ειδα, ειναι σχετικά στην αρχή της σελίδας και γραφει:

Από Haagenti
08/06/2004
Έγιναν επεμβάσεις λόγω παραβίασης των κανονισμών του forum

Αυτός μπορεί να ήταν ο τύπος που διαβασα δε κοιταξα τις παρακατω σελίδες γιατί είναι του 2011

και ασε τις ειρωνείες για κανεναν αλλό

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ ΙΣΩΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ, ΠΡΟΣ ΤΙ Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ!!!



(Τα έντονα γράμματα στις παραθέσεις, δικά μου)

nays στο μήνυμα στο οποίο αναφέρεσαι είχαν γίνει επεμβάσεις από το 2004. Το μόνο κείμενο που υπήρχε το 2010 για να δει κανείς ήταν το:
"Έγιναν επεμβάσεις λόγω παραβίασης των κανονισμών του forum"

Το πώς εσύ κατάφερες λοιπόν το 2010 να τρομάξεις από ένα κείμενο (το οποίο προφανώς επρόκειτο περί κοινού trolling) που δεν υπήρχε εδώ και 6 χρόνια από τότε που το είδες, είναι αξιοπερίεργο. Μπορεί βέβαια να έκανες ταξίδι στο χρόνο.
Ή μπορεί ακόμα, να μην ξέρεις τι λες: πετάς μια κατηγορία έτσι, χωρίς να μπορείς να τη στηρίξεις.
Είναι όμως (και στο λέω με απόλυτα φιλική διάθεση αυτό) συχνά πολύ πιο εύκολο να πει κανείς ένα "συγνώμη, έδρασα επιπόλαια" από το να προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα.

Θα πρότεινα να κλείσει το θέμα αυτό εδώ, εκτός εάν έχεις να γράψεις κάτι που να συμβάλλει ουσιαστικά στο συγκεκριμένο ερώτημα που σου είχα θέσει.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:51:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφού λοιπόν, όπως λες, είσαι ο αρχηγός της Νέας Ακρόπολης στη Θεσσαλονίκη, δεν είσαι άλλος από τον Σάκη Κ.

Από εδώ και μπρος λοιπόν, μιας και οι μάσκες έπεσαν (και ο Σάκης στην ίδια περιοχή με εσένα εργάζεται), δεν χρειάζεται να σε αποκαλούμε Ζιρ, αλλά Σάκη.


Να λοιπόν ο Σάκης Κ. ο Αρχηγός της Νέας Ακρόπολης Θεσσαλονίκης.
Τι σας έλεγα?
Αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθούν...και θα βγουν συρθούν στον διάλογο.

Ωραία, πολύ ωραία! Να και ένα ηγετικό μέλος της Νέας Ακρόπολης. Μπορείτε να τον ρωτήσετε ότι θέλετε...

Που είσαι Πλάτωνα, εσύ δεν είσαι που περίμενες κάτι τέτοιο?

Εμπρός λοιπόν... Ο Σάκης είναι εδώ.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:52:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia, πες στο γαραντζώτης γιάννης ποιος είμαι σε παρακαλώ, γιατί δεν με πιστεύει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γαραντζώτης γιάννης,

Ωραία. Τι ακριβώς θέλεις να συζητήσουμε ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
zip:

amalia, πες στο γαραντζώτης γιάννης ποιος είμαι σε παρακαλώ, γιατί δεν με πιστεύει.


Βεβαίως.
Ο zip είναι ο αρχηγός της Ν.Α.* Θεσσαλονίκης.

* Ν.Α.: Νέοι Αυτοδύτες


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:57:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, ακόμα και τώρα τρέλα πουλάς?
Εγώ είμαι που δεν σε πιστεύω, Σάκη..
Εγώ είμαι πολύ χαρούμενος με την όλη εξέλιξη.

Απ ότι μάλιστα, μόλις εννόησες...και η αμαλία γνωρίζει ποιος πραγματικά είσαι. Έτσι είναι Σάκη.

Αλήθεια αμαλία, από πότε γνώριζες αυτό που λέει ο Σάκης?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, εντάξει, πάλι με την amalia ασχολείσαι ; Τι ακριβώς θέλεις να κουβεντιάσουμε εμείς οι δυο, ρε Γιάννη ;

Edited by - zip on 27/02/2012 20:00:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμαλιτσα special....

Για όλο όλα μα όλα τα μέλη, συμπεριλαμβανομένων λακεδων λεκεδων και απο τέτοια ...


http://www.youtube.com/watch?v=jPYd8_rD6pI&feature=youtube_gdata_player

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 27/02/2012 19:59:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 19:59:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αμαλία, μην σφυρίζεις κλέφτηκα . Για την Νέα Ακρόπολη μιλάμε. Μην κάνεις πως δεν ξέρεις...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 20:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άσ' την amalia ρε Γιάννη. Με μένα μιλάς. Τι ακριβώς θέλεις να κουβεντιάσουμε ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 20:09:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το πώς εσύ κατάφερες λοιπόν το 2010 να τρομάξεις από ένα κείμενο (το οποίο προφανώς επρόκειτο περί κοινού trolling) που δεν υπήρχε εδώ και 6 χρόνια από τότε που το είδες, είναι αξιοπερίεργο. Μπορεί βέβαια να έκανες ταξίδι στο χρόνο.
Ή μπορεί ακόμα, να μην ξέρεις τι λες: πετάς μια κατηγορία έτσι, χωρίς να μπορείς να τη στηρίξεις.
Είναι όμως (και στο λέω με απόλυτα φιλική διάθεση αυτό) συχνά πολύ πιο εύκολο να πει κανείς ένα "συγνώμη, έδρασα επιπόλαια" από το να προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα.

Θα πρότεινα να κλείσει το θέμα αυτό εδώ, εκτός εάν έχεις να γράψεις κάτι που να συμβάλλει ουσιαστικά στο συγκεκριμένο ερώτημα που σου είχα θέσει.





amalia τον Ιούλιο του 2010 μπήκα (δε θυμαμαι σε ποια σελίδα) και το είδα. Εδω μπορεί ενας χρήστης να διαγραψει μεσα σε 15' κατι που είχε γραψει πού ξέρω τι έγινε;

"Ή μπορεί ακόμα, να μην ξέρεις τι λες: πετάς μια κατηγορία έτσι, χωρίς να μπορείς να τη στηρίξεις."

Αν κατηγορησα κάποιον το δικαιολογήσα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 20:10:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάμε λοιπόν Σάκη στο Βιβλίο του Λιβράγκα "Φιλοσοφικές Θέσεις για ένα καλύτερο κόσμο".
Πάμε στη σελίδα 11, κάτω κάτω, που γράφει...

"Οι αιθερικοί προφυλακτήρες και ασπίδες επηρεάζονται άσχημα από τις καταχρήσεις του καπνού, του αλκοόλ, των ηρεμιστικών και των διεγερτικών. Επίσης από τις εντάσεις που προκαλεί το άγχος, ο λίγος ύπνος ή η σεξουαλική δραστηριότητα αυξημένη από το βίτσιο ή τις ομοφυλοφιλικές συνουσίες"

Λοιπόν Σάκη, εξήγησέ μας, τι εννοεί εδώ ο Δάσκαλος?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2012, 20:14:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μισό να βάλω να κατεβαίνει μια ταινία και θα σου απαντήσω Γιάννη. Ok ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 46 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1552734
Maintained by Digital Alchemy