ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 46
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 22:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρόσεχε μην τις πατήσεις...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 22:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ Γαρατζώτης είμαι πατατοφάγος, δεν θα μου ξεφευγει ούτε μία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 22:56:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι εγώ, όπως με κατηγορούν, είμαι "ακροπολιτανοφάγος". 'Οπως μάλιστα λεν...δεν μου ξεφεύγει...ούτε ένας.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:11:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν, όπως βλέπετε...είναι αρκετά εύκολο να γελοιοποιήσουμε το θέμα.

Το θέμα όμως δεν είναι γελοίο.

Είναι σαν κάποιοι, λίγο πριν να εγκαθιδρυθεί το Ναζιστικό κόμμα στην προπολεμική Γερμανία,να προσπαθούσαν να ενημερώσουν τον κόσμο για την επικινδυνότητα της κατάστασης και κάποιο άλλοι, εξυπνάκηδες, να ήθελαν να γελοιοποιήσουν τα όσα (πολύ προφητικά) τους έλεγαν.

Βλέπετε, στο θέμα μας δεν μιλάμε απλά και μόνο για ένα σωματείο με μερικές εκατοντάδες μέλη, αλλά για μια επικίνδυνη ιδεολογία που αν ανθίσει μπορεί να έχουμε απρόβλεπτες συνέπειες για εκατομμύρια ανθρώπους επάνω στον πλανήτη μας.

Για να μην έλθει λοιπόν κάποια στιγμή που θα πούμε... σταματήστε την Γη να κατέβω, γι αυτό συζητάμε εδώ τώρα.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο, γιατί σίγουρα υπάρχουν κάποιοι γονείς, αδέλφια και φίλοι που υποφέρουν από την "μετάλλαξη" των δικών τους μέσα σε κάποια οργάνωση και περιμένουν να ενημερωθούν με αγωνία, ενώ εμείς εδώ κάνουμε (εντελώς εγωιστικά) πλακίτσα ή αποπροσανατολίζουμε το θέμα με διάφορα άσχετα.

Edited by - Μυρμιδόνας on 22/02/2012 23:23:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα για ποια άσχετα μιλάς Μυρμιδόνα?
Δεν ξέρεις αυτό που έλεγε ο Λιβράγκα σε σχέση με το βίντεο που είδαμε?

"Η αγάπη για τα ζώα είναι ο τρόπος να διοχετεύσουμε σε αθώα πλάσματα μια τρυφερότητα για την οποία δεν βρίσκεται άνθρωπος που να την αξίζει..."

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:34:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή τι θέλει να πει; ότι τα ζώα είναι ποιο εξελιγμένα από τους ανθρώπους?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρα όχι Μυρμιδόνα, εκτός όσον αφορά τους "ανθρώπους" που δεν έχουν μεταφυσική αντίληψη.
Αυτό, το τελευταίο, μας το σχολιάζει "ο Μεγάλος Διδάσκαλος" με τα πιο κάτω λεγόμενά του...
"Αυτό που διακρίνει πραγματικά τον άνθρωπο από τα ζώα δεν είναι η οργάνωση ούτε η διάνοια, που πολλά ζώα κατέχουν σε κάποιο βαθμό, αλλά η δυνατότητα μεταφυσικής αντίληψης."

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:43:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή αν δεν έχω μεταφυσική αντίληψη? Τι είμαι, ζώο?

Edited by - Μυρμιδόνας on 22/02/2012 23:45:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά τι νόμιζες πως είσαι? Άνθρωπος?

Αν ήσουν, τώρα δεν θα μίλαγες μαζί μου αλλά, θα κόλλαγες αφίσες για κάποια δραστηριότητα...

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:52:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με πόσες αφίσες αρχίζει να γίνεται κάποιος άνθρωπος?
(Νόμιζα ότι άνθρωπος είναι αυτός που κοιτά ψηλά, όχι αυτός που κολλά αφίσες. Αυτός είναι αφισάνθρωπος.Μόνο αν δεν πληρώνεται γι'αυτο).

Edited by - Μυρμιδόνας on 23/02/2012 00:02:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2012, 23:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Το ον που λέμε "άνθρωπος" δεν είναι μια αρχή ούτε ένας σκοπός καθεαυτός, αλλά μια στιγμή στην εξέλιξη μιας Μονάδας που έρχεται από το βάθος του προ-χρόνου και προβάλλεται προς τον μετα-χρόνο"
Λιβράγκα

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, δεν γνωρίζεις πως, η εξέλιξη πάει ...ορυκτά, φυτά, ζώα, αφισοκολλητής, άνθρωπος?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με δουλεύεις μου φαίνεται!
Περίμενε να σου μεταφέρω κάτι που μου έκανε εντύπωση από ένα άλλο φόρουμ, ισχύει αυτό?

"Οι ομοφυλόφιλοι, οι λεσβίες, οι τραβεστί, δεν είναι "θύματα" αλλά άρρωστοι τρελοί που πρέπει να λάβουν ιατρική φροντίδα επειγόντως, όντας δεδομένος ο κίνδυνος που αποτελούν για τον εαυτό τους και για όσους τους πλησιάζουν. Οι σεξουαλικές μουσικές και κάθε είδους εκφυλισμένη "τέχνη", από πορνογραφικές φωτογραφίες μέχρι πίνακες ζωγραφισμένους από τρελούς ή ναρκομανείς που υποβάλλουν να ακολουθήσει κανείς τον καλλιτέχνη σε τόσο τρομερά μονοπάτια, πρέπει να απαγορευθούν ρητά. Αυτό μπορεί να φαίνεται "ιεροεξεταστικό", αλλά δεν είναι καθόλου. (J.A LIVRAGA ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ για ένα καλύτερο κόσμο σελιδα.14 εκδόσεις ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ)"

Edited by - Μυρμιδόνας on 23/02/2012 00:12:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:14:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης

"Αυτή είναι μια αληθινή τρέλα που την προκαλούν τα ναρκωτικά, οι ομοφυλοφιλικές πρακτικές και άλλες λοξοδρομίες που ατιμάζουν το ανθρώπινο γένος.(J.A LIVRAGA ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ για ένα καλύτερο κόσμο σελιδα.13 εκδόσεις ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ)"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:16:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακόμα

"Δυστυχώς είχαμε δίκιο δύο χρόνια πριν, καθώς και τώρα, όταν θεωρούμε τους ομοφυλόφιλους και ναρκομανείς σαν ένα δημόσιο κίνδυνο και μέχρι να ανακαλυφθεί ένα αποτελεσματικό φάρμακο οι πόρτες της Ν.Α. θα είναι κλειστές γι' αυτούς.
Θα ήταν εντελώς εγκληματικό να μην προστατεύουμε τους Ακροπολιτανούς νέους από τέτοια μοιραία απειλή. Θα μας μετέτρεπε σε συνεργάτες μιας από τις πιο τρομερές μορφές της μόλυνσης.(J.A LIVRAGA ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ για ένα καλύτερο κόσμο σελιδα.25 εκδόσεις ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ)"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και

Οι αιθερικοί προφυλακτήρες και ασπίδες επηρεάζονται άσχημα από τις καταχρήσεις του καπνού, του αλκοόλ, των ηρεμιστικών και των διεγερτικών. Επίσης από τις εντάσεις που προκαλεί το άγχος, ο λίγος ύπνος ή η σεξουαλική δραστηριότητα αυξημένη από το βίτσιο ή τις ομοφυλοφιλικές συνουσίες. (J.A LIVRAGA ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ για ένα καλύτερο κόσμο σελιδα.11 εκδόσεις ΝΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ)


Edited by - Μυρμιδόνας on 23/02/2012 00:19:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:20:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το βιβλίο αυτό, το "Φιλοσοφικές θέσεις για ένα καλύτερο κόσμο", δεν το έχω επειδή κυκλοφόρησε αφού είχα φύγει από την ΝΑ, μπορώ να το αποκτήσω βέβαια και τότε να σου απαντήσω με σιγουριά. Το βιβλίο αυτό αποτελεί μια μετεξέλιξη του παλαιότερου που κυκλοφορούσε, μόνο εσωτερικά, στη ΝΑ και που λεγόταν "Πολιτικό Ιδεώτες".
Και τα δύο αυτά βιβλία θα τα σχολιάσω, πρόταση-πρόταση αργότερα.
Σε γενικές γραμμές, πάντως, οι θέσεις του Λιβράγκα για τους ομοφυλόφιλους, απ ότι θυμάμαι από τα Κουρς που μας έκανε, ήταν αυτές που μετέφερες. Ίσως όχι με τα ίδια λόγια, αλλά το νόημα ήταν το ίδιο.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή αν επικρατούσε η ακροπολιτανικη εξουσία στον κόσμο, αντί για φυλακές, θα χρειαζόμασταν άσυλα ή τοπούς εξορίας για να μην μολυνθούμε από τις αρρώστιες τους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:30:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, εσένα που νομίζεις πως θα σε έκλειναν, μόνο και μόνο γι αυτά που γράφεις... Μήπως νομίζεις πως θα τους ένοιαζε μήπως και μολυνθείς?

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή σε ένα τέτοιο σύστημα είτε γράφεις ελευθέρα ότι πιστεύεις, είτε είσαι ομοφυλόφιλος, θα σε καταλήξουν σε ίδρυμα.
Εκτός αν αποδεχτείς ελεύθερα να σου κανουν λοβοτομή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γαραντζώτης γιάννης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
289 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 00:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή θεωρήσουν πιο χρήσιμο να...σε κάνουν σαπούνι.

πρώην αρχηγός ΝΑ ΘεσσαλονίκηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 01:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γαραντζώτης γιάννης,την Ν.Α ποιος την χρηματοδοτει,γιατι ως οργανωση εχει και εξοδα λειτουργιες κ.λ.π.,θα μου πεις απο τα μελη της που συνεισφερουν αλλα δεν νομίζω να καλυπτουν της παγιες και διαρκεις αναγκες τους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 01:35:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γαραντζώτης γιάννης - Απεστάλη: 22/02/2012, 23:11:46

Λοιπόν, όπως βλέπετε...είναι αρκετά εύκολο να γελοιοποιήσουμε το θέμα.



Άσε γαραντζώτης γιάννης, δε χρειάζεται να προσπαθείς. Το θέμα το έχεις ήδη γελοιοποιήσει εσύ εδώ και ένα τρίμηνο...

Πρόσφατο δείγμα γελοιοποίησής του είναι το μήνυμά σου της προηγούμενης σελίδας (Απεστάλη: 22/02/2012, 21:58:28) όπου πριν καλά καλά περάσει μια ώρα από τη δημοσίευση του εκτός θέματος μηνύματος από τον Αίολο (Απεστάλη: 22/02/2012, 21:02:50) σχετικά με τις off shore εταιρίες, έσπευσες να μας καταδείξεις αμέλεια - κοινώς περίμενες στη γωνία μην τυχόν και χάσεις την ευκαιρία!!!

(και μάλλον θεωρείς τα μέλη και τους υπόλοιπους αναγνώστες χαζούς, ότι δε θα κοιτάξουν καν τους χρόνους δημοσίευσης, αλλά θα σταθούν στις δημαγωγίες σου που θα τους εντυπωσιάσουν...)

quote:
γαραντζώτης γιάννης - Απεστάλη: 22/02/2012, 21:58:28

Όλα τα πιο πάνω, ισχύουν πάντοτε, εκτός από τις περιπτώσεις που δεν ισχύουν. Αυτές είναι περιπτώσεις που, εξυπηρετούν ειδικούς σκοπούς, όπως...αναφορές (εκτός θέματος) των διαχειριστών και των συντονιστών, βίντεο (εκτός θέματος) που έχουν την χρησιμότητα να υποβαθμίζουν την σημασία του θέματος, αναφορές σε άσχετα θέματα, οι οποίες όμως έχουν εξαιρετική χρησιμότητα στο να αποπροσανατολίζουν το θέμα και να κουράζουν τους αναγνώστες. Με άλλα λόγια, όλα τα πιο πάνω (από την αμαλία) ήταν για να έχουμε να λέμε... και για να εξυπηρετούν συγκεκριμένες πολιτικές...



Το ίδιο, ιδιαίτερα κουραστικό, τροπάριο που ακολουθείς εδώ και 45 περίπου σελίδες συμμετοχής σου στο παρόν και στο προηγούμενο θέμα (Νέα Ακρόπολη... Νο.1). Με υπονοούμενα, προσπάθειες χειραγώγησης, τεράστια copy-paste από (σχετιικά και άσχετα) κείμενα που τα έχεις παραθέσει και σε πλείστα άλλα φόρουμς, άκριτη στοχοποίηση του εσωτερισμού σε πολλές περιπτώσεις, προκλήσεις στους συνομιλητές σου, διπλά και τριπλά παιχνίδια με λογαριασμούς-κλώνους, κ.ο.κ.

Και μιας και η συζήτηση ήρθε στον... "Πόλεμο των Κλώνων",
να υπενθυμίσω ότι έχουμε αναφέρει πως η συμμετοχή του ανθρώπου που έγραφε με τον λογαριασμό pantelis1 στα forums είναι ανεπιθύμητη για τους λόγους που έχουμε γράψει στη 2η σελίδα του παρόντος.
Επειδή ο λογαριασμός Μυρμιδόνας μας φαίνεται ότι πιθανότατα είναι της ίδιας προέλευσης, καταβάλλοντας μάλιστα και προσπάθεια να υποδυθεί κάτι εντελώς διαφορετικό παραπλανώντας τους αναγνώστες, επί του παρόντος, θα ρωτήσουμε ευθέως:

Ισχύει αυτό;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 01:56:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μιας και έγραψα στο θέμα,
θα ήθελα να ρωτήσω τη nays σχετικά με μια εκκρεμότητα που είχε μείνει από προηγούμενη συζήτησή μας:

Στην 4η σελίδα, απαντώντας σε μήνυμά μου (17/02/2012, 16:13:16) σχετικά με τις παλαιότερες σελίδες του Νο.1 θέματος, είχες γράψει:

quote:
nays - Απεστάλη: 17/02/2012, 16:54:29

amalia,
και μόνο το γεγονος ότι χαιρετούν χιτλερικά μου φτάνει
και δε χρειαζεται να διαβασω περισσότερα όταν (όπως ανεφερα σε προηγούμενο μήνυμά μου στον Μυρμιδόνα) διαβασα από μελος τους πριν περίπου 2 χρόνια να μιλάει στο esoterica τυφλωμένο από μίσος και να λέει! "υπανθρωποι ερχεται το τελος σας..." και "μπασταρδοι" και αλλά πολλά που εμένα μου φέρανε στο μυαλό χρυσαυγίτες!

γι αυτο και δεν ξαναμπήκα στο esoterica για τουλαχιστον 1 χρονο



Αντιλαμβάνομαι ότι μιλάς για κάποιο μέλος της Ν.Α. το οποίο συμμετείχε στην τότε συζήτηση
Ναι ή όχι;
Επειδή το συγκεκριμένο που ανέφερες είναι αρκετά βαρύ (σου δημιούργησε κι εσένα τόσο μεγάλη εντύπωση), θα πρέπει να μας αναφέρεις σε ποιο μήνυμα έχει γραφτεί αυτό ώστε να το ελέγξουμε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 02:10:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμαλία όχι, δεν ισχύει αυτό. Δεν προσπαθώ δηλαδή να παραπλανήσω κάποιον. Εγώ δεν πρόσβαλα κανέναν στο φόρουμ για με δυσφημείς έτσι. Επίσης τη δυσφήμιση που μου κάνεις αυτήν την στιγμή, πως σκοπεύεις να την διορθώσεις;

Edited by - Μυρμιδόνας on 23/02/2012 02:15:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 02:24:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ερώτηση είναι πολύ απλή:

Είσαι ή δεν είσαι ο pantelis1;


Έχετε πάντως την ίδια ψηφιακή υπογραφή:

"Edited by - "

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 02:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και η απάντηση ήταν ξεκάθαρη."Δεν ισχύει αυτό".Όχι.
Συνεχίζεις να με δυσφημείς!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 03:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλλον μας περνάς για χαζούς...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυρμιδόνας
Μη αποδεκτή εγγραφή


89 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2012, 03:46:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυρμιδόνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μάλλον μας περνάς για χαζούς...

Όχι δεν σας περνάω για χαζούς!
Άλλος είναι ο Pantelis1 και άλλος είναι ο Μυρμιδόνας.
Για ποιον λόγο επιμένεις. Σε πρόσβαλα με το φέρσιμό μου και επιμένεις τόσο. Αφού δεν δημιουργώ προβλήματα!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 46 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy